60019
  • gunji
    #59298
    Annyi maradt (még), hogy ingyen elmehetek a strongoldokba, majd onnan a hajóra is, de a strongholdból bolygóra vagy flottára menve már fizetni kell.
    Az ilyen drága quick travel meg erős túlzás. Max legyen annyi vagy kicsivel több, mint a legközelebbi taxi. Nemcsak a kicsikkel szúrtak ki, hanem mindenkivel akik nem milliárdosak, mert egy nap így egész könnyen el lehet utazgatni akár százezres nagyságrendet is, azt meg elég nehéz kifarmolni, ha közben játszunk.
  • Plata
    #59297
    Egyik másik bolygón defektesen van megcsinálva,küldiztem kiskarival meg angy karival is hogy conquest meg legyen és azt vettem észre hogy néhol a közelre utazás sokkal többe kerül mintha a térkép másik felére utaznál.
    Plusz 29-es karival többet fizettem ugyanott a gyorsutazásért mint a 80-assal.
    Így szerintem főleg a kis akrikkal csesztek ki és a F2P játékosokkal.
    Nem lesz pénzük gyorsutazásra sem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.01. 12:19:27
  • gunji
    #59296
    Főleg, hogy megint bugos a seeker droid Tatuinon (vagy kiásta már más a cuccot), így vissza Nar Shaddaa-ra felvenni küldetést, ja de az nem ehhez kell, akkor vissza Tatuinra, de ott továbbra se jelzi a droid, hogy lehetne ásni. Kár, hogy értelmes játék helyett ilyenekkel kell szívni, na ebből is adódott sok kihagyás az előző season-ökből :(

    A tegnapi swtor.com oldalhiba meg nem tudom, honnan jön. Kipróbáltam másik gépen (melóhelyi gép, 20 km-re), ugyanúgy adja. Vagy valami idióta win11-es klienshiba, vagy a swtor.com szerveren bug. De nem tűnik süti/session hibában, hogy betesz idegen accountba, inkább valami guestnek tűnik.
  • gunji
    #59295
    "You are about to quick travel to Outpost Thorazan for the following cost 3480 credit" (Anchorhead kikötőből) LOL
    Jól szét*ták a játékot ezzel.
  • Plata
    #59294
    Na nekem STO-ban ilyen a cset.
    Ezért nem látom mit írnak.
    Csak barát vagy flotta esetleg spéci cset elérhető.

    Minden zóna,system és local cset off.
    Épp sol systemben vagyok,itt is agybaj szokott lenni a cset. :D
    Jah a képen jobb oldalt a kazetta azért van mert április elseje van,ilyenkor a játék normál hangjai helyett kretén hangok vannak. XD
    Akit zavar kikapcsolhatja.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.01. 11:18:08
  • Plata
    #59292
    Jedi tanács már 30-as szint fölött jár. XD
    Egy hét kivételével minden héten megvolt csinálva a heti invázió.
    Az az egy hét is azért maradt ki mert túl szarul éreztem magam fp-kre járni.
    Amikor meg jó event van akkor meg simán megvan a két milla feletti pont is.
  • Alanw
    #59292
    Na azért ennek a karidnak is találunk klánt ha esetleg birodalmi ;-),ha meg nem akkor Jedi tanácsban a helye..
  • Orbancapitan
    #59291
    2fa lehet a gond mert nekem jó accal lépetbe és nálam be van kapcsolva
  • PiszkosFred
    #59290
    Hat, ez nem sok jot jelent. 2FA-t ideje lenne bekapcsolni es egy jelszot megvaltoztatni, biztos ami biztos. Vagy, az webes adatbazis hulyult meg megint, vmelyik mmoban volt mar ilyen evekkel ezelott, hogy beleptel a jatekba es masnak a karakterei fogadtak, mert valami index nagyon felrement.
  • gunji
    #59289
    Hm, megnyitottam az swtor.com oldalt és egy általam ismeretlen userbe voltam bejelentkezve :o S mind a négyféle böngészőben, amit próbáltam. Fura :o
  • Plata
    #59288
    De én STO-ban spéci cset beállításokkal játszom.
    Nem is látom amit írnak a játékosok,csak flotta és néhány speckó cset van bekapcsolva.
    Próbálj meg viccelni a trade cseten,olyan bannt kapsz. XD
    Plusz engem sem látnak mert anonimizáló is be van nyomva.
    Mi van dart bumburnyákkal?

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.31. 17:23:31
  • gunji
    #59287
    Ezért jó, ha az ember esetleg nem annyira jó angolból xD
  • PiszkosFred
    #59286
    Mint sok-sok evvel ezelott a wow general/trade chaten a "dirge" es az "anal + random kepesseg/szakma/barmi, ami linkelheto" spam, hiaba na, csak a jatek valtozik, a hulyeseg mindenhol allando. :)
  • gunji
    #59285
    Ugye, a STO-ban is ez van, mikor pl nyáron Risán jönnek a gorn-os szóviccek. :)
    Amúgy meg nem hallottatok Darth Baras tragikus esetéről? xD
  • Plata
    #59284
    Ma sem más a cset azon a szerveren ahol sok magyar játszik.
    Ha van Wow előfizetésem akkor inkább olyan szerón játszok ahol nem sok magyar van.
    Sw ToR miatt nincs most időm WoW-ra,meg annyira nem is tetszik,a zónák meg egyebek jók most,meg van az új kieg,de 70-es szinten nekem nincs kedvem uncsi heroic meg mític meg egyéb baromságot tolni.
    A timwalking hét az más olyankor jó játszani.
    De magyar szerón stormwindben és goldshireben is csak ugatás van,mert én ciki de allis vagyok.Nekem az is szórakozás ha pecázgatok a szakállsa törpémmel.
    De még nyugis pecázásba is bele kötnek idióták.
    Télen volt két hónap előfizetésem és megvettem kieget is,nekem az volt a progress hogy bányászgattam és pecáztam,meg az aranyos rozmár népeknél főzőcskéztem.
    Egyébként néha hiányzik az ami régen volt még vanillában meg bc lk idején,mikor még rendesen volt klán élet meg sok haver.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.31. 11:29:53
  • PiszkosFred
    #59283
    Haha, de tenyleg, mint 10+ eve a Barrens chat valami rosszabb es silanyabb masolata. Amikor elojon a Baras flood, az meg hagyjan, az neha vicces, de amikor elkezdodik a szemelyeskedes, akkor elszabadul a pokol.

    #59278
    Tudom hogy mukodik a rendszer es mit kellene csinalni, nem ezzel van a gond, hanem az idovel, illetve annak hianyaval. Letolom a heti conquesteket a szezonban es ennyi, nem nagyon van ido (se kedv) matit grindolni a 330-336 kozotti atmenetre. Szepen lassan majd meglesz, de most nem prioritas.
  • Plata
    #59282
    Őszintén szólva angolul nem nagyon szoktam ilyesmit észrevenni.
    Szinte mindig a flottán vagyok,ott meg arról vakerolnak hogy ezt vagy azt vennének,eladnának,ide vagy oda embert keresnek.Nagy ritkán politizálnak,de a cset általában tele van azzal hogy ilyen olyan cuccot eladnának és x ops-ra y embert keresnek.Ritkán world boss-ra keresnek csapatot.Bár tegnap olyat is láttam hogy pvp öcsire keresnek embereket,azt hiszem talán 600 killről volt szó?Állítólag fullos birodalmi csapat már kész a bulira.
    De mostanában meg azt vettem észre hogy esténként meg jelennek a beteg nevü magyarok és valami idióta gyerek szintjén megy a duma.
    Általában alpári fasságokat dumálnak,vagy egymás némi szervét emlegetik olyan formán mintha full homár banda lenne.
  • pajer_csaba
    #59281
    Ja, ezt a csávót ismerem, amíg tiszt voltam a betyárokban anno, le is b*sztam, hogy ne ilyen neveket adjon a karijainak, mert eléggé rontja a renomét.

    Amúgy nem csak a magyarok alpáriak (viszonylag ritkán találkoztam ilyenekkel), nem tudom, mennyire tudsz angolul, de a DK-, és Fleet-cset sokszor maga a 8chan-pokol...
  • Plata
    #59280
    Valamikor januárban azt írta ki steam hogy nem kaphatok több kártyát Sw ToR-ból,mert elértem a maximumot.
    Erre ma kaptam három kártyát.
    Ami nem baj,mert szeretném megcsinálni a hármas szintű Sw Tor jelvényt.
    Játékban meg érdekes nevü magyarral találkoztam.

    De mostanában a flottán is sok magyar van general cseten,bár néha eszement alpári a szövegük.
  • Plata
    #59279
    Én most öltöztettem fel a sage karimat.
    Ki vettem legacy bankból egy 336-os kék itemet,elmentem az ikrekhez és felvettem a 336 prototype mod küldit,majd a ruháját telepakoltam vele.kivéve az off handet,az nincs neki modolható.
    Küldis kardot modoltam neki meg dramatic extrovert ruha szettet,bankból adtam neki 332-334 implant-ot és egyebet.
    Nagyobb már nem maradt,majd farmolok sorcival.vagy fejvadásszal.
    Chapter 3-ban tartok vele,gondolom ez a gír megfelel oda. :D

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.29. 21:47:01
  • Plata
    #59278
    De Fred nem olyan vészes.
    fogsz egy karit,azt akinek van 330-as gírje,azt hiszem azt modntad annyi van.
    Neki egy itemet fel upgradelsz 336-ra.
    Elmész a két lökött sügérhez és elindítod a 336 kék item mod küldetést.
    Szét szeded a 336 kék itemedet és máris vásárolhatsz ilvl 336 modokat ruhába fegyverbe.
    Azzal pedig a kiskaridat is felöltöztetheted.
    A vendort meg sem néztem még,jó ötlet,kösz.
    Nektek hogy tetszik az új companion?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem egy ütődött dinnye.


    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.29. 17:42:39
  • PiszkosFred
    #59277
    Hat, akkor marad az oltoztetes :) Nem gond, anno a DVL-nel megszoktam (a +XP-s szett miatt), a mostani szezont csak gyorsan letudom es ennyi, nagy tervek egyelore nincsenek.

    Viszont vegre van ertelme elkolteni a galactic tokeneket. Az elmult evekben csupa olyat kinaltak, ami vagy nem erdekelt, vagy megvolt mar szezon jutalomkent. Na most jott egy haziko, el is viszi a keszletet.
  • gunji
    #59275
    Ja... nem-nem. Csak arról beszéltünk, hogy lesz-e ilyen 330-as kezdő gear, beteszik-e a patchbe (mert akkor érdemes nem költeni a drm-t).
  • pajer_csaba
    #59275
    Sorry vagyok, valszeg engem értettél félre. Én azon lepődtem meg, hogy lila rakata cuccokat lehet venni vendortól, az IR-t, hogy 324-es nem néztem. Par hónap kimaradt, és amikor abbahagytam ez még nem volt, lila geart csak HM OPS-on lehetett farmopni, oda meg csak úgy lehetett bejutni, ha legalább 326-os kék geared volt, anélkül azonnal bsztak is ki a groupból... Na, ehhez képest volt számomra hatalmas felfedezés, hogy egyből ki lehet venni a lila cuccot, még ha csak 324--est is, mert csak upgradelgetni kell, azt meg kb végtelen mennyiségű SM opsból meg lehet oldani. Szóval bocsi, nem akartalak átverni.
  • PiszkosFred
    #59274
    Ez oke. De akkor valoszinuleg valamit felreertettem, mert azt hittem azt irta lentebb valaki, hogy mar lehet venni sima 330 geart, a korabbi 320-as majd 324-es "fresh 60" kezdo gear helyett. A regi vendorok megvannak, ott huztam fel/upgradeltem folyamatosan a 330-332-es conquest/fp geart az elozo szezonban.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.03.29. 14:08:10
  • Plata
    #59273
    Kis karival FP-zni még furább.
    Tegnap este nem tudtam megcsinálni a 8 FP-s season küldit.
    Mivel már csak az hiányzott a heti hétből,előkapartam egy kis karit,hogy ne valami hosszú FP-re kerüljek,mert nem igazán tudok hosszút menni,mert félszemmel játszom. :D
    Találtam egy 25-ös sith karit,bementem vele,persze Black talon.
    De kb csak dísznek voltam jó,meg futottam a többiek után,mire elkezdtem volna valami skillt elnyomni úgyis minden halott volt.Nem vagyok guildban a karival,mert marha rég nem játszottam vele,de guild bónusz nélkül is 29-es lett.Plusz az egész csak futkározásból állt.
  • gunji
    #59272
    A lila rakata? A másik pultnál. Elvileg itt a térképen a lila villámnál (volt a múlt héten). Kép klikk (forrás).
  • Plata
    #59271
    Én nem geart veszek altoknak,hanem modot ruhába.
    A sorcim állít elő 336-os itemeket azt alt karival szétszedem és modot csinálok belőle.
    Így a legújabb 80-as karim is egyből 336-os ruhában van,kivéve az Implantot,az ritkán esik.Na és van amelyiknek inkább legendaryt próbálok húzni.
    Ha a Mod vendor érdekel,ő a supplies részen a külső gyűrűn a középső részben van.
    Ha sima fp és egyéb gear vendor az a legszélső ablakban.
  • PiszkosFred
    #59269
    Hol van az a gear vendor, a mit emlitettetek? En csak a standard 324-es latom, meg a szokasos upgradeket.

    330-on alltam meg, de folyamatosan a bankban tartom a cuccot, hogy mindig az hordja, akivel jatszok es azt upgradeljem, csak meguntam, ha van ilyen vendor, ami 324+ geart ad, akkor inkabb veszek mindenkinek egy sajat ruhatarat.
  • Alanw
    #59269
    Na ami engem bosszantott patch után,felrakott mindent very high-ra....
  • Plata
    #59268
    Már meg kaptam a heti conquest-ért a jutalmat még is itt van egy conquest küldi a küldi listában.


    Van az új season küldi hogy meditáljunk az új companionnal,
    200 meditációs pontot kell összeszedni egy shrine-nél,minél több játékos van annál több pont.kb öt meditálással kész,igen ám,de ha meditálsz kapsz 10 perc cd-t.
    Hát szóval én míg a karim várt alt taboltam és írtam a fórumba,majd vissza hogy megnézzem hány perc még,láss csodát eltűnt a cd,hát furi,akkor meditálok,újra alt tab és vissza újra nincs cd. :O
    Nem tom mitől de szóval le jött a karimról a 10 perc cd.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.29. 12:27:34
  • Plata
    #59267
    Igen már megvannak a leveleim.
    Srácok rakjatok fel GTN-re craftolós vackot,100 misiért viszik darabját. :D
    War supplies-t.
  • gunji
    #59265
    Reggel - mikor felnéztem egy pillanatra - már megvoltak a leveleim, legalábbis az egyik karakteren. De akkor - úgy látszik - végig kell nyálazni, hogy minden megvan-e.
    Biztos, hogy nem ők vették át a Crypticet? [fejvakarós smiley]
  • pajer_csaba
    #59265
    Fleeten lehet venni egy itemet, ami leszedi az összes bónuszodat és szorzót a karidról. Most melózom, este felmegyek és megnézem neked, mert fejből nem emlékszem mi a neve (vagy valaki nálam okosabb megírja addig).
  • Plata
    #59264
    Konkrétan minden levelem eltűnt a postaládából,az is amiben item volt,az is amiben pénz.
    Én csak szarul jártam vele,de nem jól. :D
  • gunji
    #59263
    Chaten azt írták, hogy valami bug/exploit van a levelezésben és azért tiltották le.
    Múltkor kitettem egy levélikont a bal felső sarokba, s ott továbbra is mutatja a levelek valós számát. Lehet, hogy valamelyik új feature bugos. Holnap(ra) kiderül.
  • Plata
    #59262
    Szerver lelőve,épp elértem az ötös szintet szezonban. :(
  • Plata
    #59261
    Meg új bugja.
    Postaládából minden eltűnt.
    Voltam veteran FP-n.
    Ha kis szintű van a csapatban az egész Fp nevetséges lehet.
    FP-n volt olyan mob amiből 14 credit jött. :D
    Én marha tettem fel piacra egy adag cuccost.Valaki meg vette,a pénzt meg nem kapom meg.
  • gunji
    #59260
    És van új repuja is, hehe xD

    Patch notes és GS4 infók a linkeken.
  • Plata
    #59259
    Az új kliens elég vacak,van fps drop,nincs posta.
    Ki akartam venni a pénzem postáról,az meg üres.
    Cinkes mert egy csomó drága szart tettem fel.