60032
  • V43 1105
    #52192
    Én most egy rohadó, bomló, fémmel töltött Juggernauton dolgozok :D
  • mulli1986
    #52191
  • Plata
    #52190
    Jah télleg a scundrel karimnak meg valami arctic explorer ruházata van.
  • Plata
    #52189
    A kis szintű jedi shadow-nak valami szép jedi ruha szettet vettem,a jedi sentinelnek meg valamelyik kotor szereplő szettje van.
  • mulli1986
    #52188
    Ja a rucik jól jöttek, majd még kesztyű meg cipellő kell majd. :) Bár az a sivatagi egyenruhához tartozó sityka még mindig nevetséges :D
  • Plata
    #52187
    Igen,de vehetsz is magadnak GTN-en,nekem több karim is ilyen ruha szettben van,a híler ügynököm például szinte semmit sem takaró ruha szettben flangál.
  • V43 1105
    #52186
    Jahm, asszem. :D Tegnap kb amúgy kidobott mindent neked ami kellett, szett szinten :D
  • mulli1986
    #52185
    Hopp de jó kis táblázat! Ez a döfi nekem! :)

    Kicsit visszatérve a pimpelésre, ha találok jó Narancssárga ruhákat és fegyvereket, azokat lehet úgy pimpelni folyamatosan, hogy csak a belevaló modokat szintenként cserélgetem bennük? és egyre jobb lesz a fegyver vagy páncél?
  • FNightWalker
    #52184
    Ez a kép "zene" füleimnek



    Ti is várjátok már az SW: Rebels-t?
  • V43 1105
    #52183
  • Plata
    #52182
    Katt
  • Plata
    #52181
    Van,szintfüggőek.
  • mulli1986
    #52180
    Athiss-t is végigdarálta nekem a 45-ös Bounthyval :D
    Am van valami sorrend az FP-kre? Csak mert én úgy látom, hogy ezek így vannak, aztán mész random valamelyikre...
  • Plata
    #52179
    Hammer Station után egy igen csak pocsék FP jön.Athiss kicsit keményebb,ha a csapatban van 1 lökött már bukta.
  • ChipHazard
    #52178
    most egy 21-22-es Jedi Guardianom van, Kerra'Holt néven, remélhetőleg sikerül befizetni, még egy 2 honapot utoljára, az alatt talán végre befejezek egy stroy-t legalább, 2 éve jelent meg a game de még egy stroyt nem vitem végig, igaz, a legtöbbet szinte láttam a youtubon LOL.
  • V43 1105
    #52177
    Yolo :D
  • mulli1986
    #52176
    Haverral néha megyünk fel és közösen nyomjuk, 10-12-es szinten vagyunk, egy Csempész és egy Trooper társaságába lehet csatlakozni, ha nagy ritkán nyomjuk :)
  • ChipHazard
    #52175
    Tomb of Freedom Nadd on él még magyar közösség ? :)
  • Plata
    #52174
    Én vagy pénzért vagy commendationért veszek neki cuccot.Van amikor túl sok a pc és elköltöm dobozra.
  • mulli1986
    #52173
    Köszi az okítást! :) Companion sajnos csak annyira fejlődik, amennyire a küldik engedik. Mivel általában ami nekem jó, az neki nem. Ő csak medium armort hord. Most Fazer segített a Hammer stationt megcsinálni egy magasabb karival, az elég frankó dolgokat dobott :)
  • mulli1986
    #52172
    Köszi a játékot a második FP után úgy eltűntél, nekem meg most mennem kell bulit szervezni, majd még jövök vissza később. Köszi a támogatást a 45-ös BH-val. Jó volt nézni hogy még csak sebezni se bírnak :D Én meg bezúgok valami nagyobb tömegbe és szétszednek egyből :D Még egyszer köszi! :)
  • gunji
    #52171
    Úgy látom, július 15-től még sem érhető el a nar shadaai házikó (itt a fórumon olvastam pár hete). :O :(
  • FNightWalker
    #52170
    köszi!

    Man'neus néven megtaláltok a The Red Eclipse serveren (Empire)

  • gunji
    #52169
  • FNightWalker
    #52168
    Melyik bolygón található ez a "fenséges" égkép?

  • oz
    #52167
    Warzone commendationért 20 és 40-es szintre tudsz cuccokat kivenni, de nem a fleeten találod a vendort, hanem a fővárosban (coruscant vagy dromund kaas).

    Az armor ratingot az armoring határozza meg, valamint az, hogy milyen páncélba teszed. Ugyanaz az armoring nagyobb értéket ad heavy armorban, mint médiumban. Adaptive armor esetén mindig az számít, milyen típusú armort viselhetsz, ha heavy armoros karakter vagy, akkor a szerint kapod az armor ratinget. Továbbá az armoring viszi a szet bónuszokat, így egy szetes cuccból az armoring átrakásával vihető a szet bónusz is.

    A mod ad endurancet, valamelyik elsődleges statot (aim/strength/cunning/willpower), valamint másodlagos statokat (power,crit,def, stb).

    Az enchantment endurance-on kívül nem adhat elsődleges statot.

    End game fele majd szembeszülhetsz azzal, hogy egy modon belül (itt a modot most általánosan értem, benne van a armoring és az enchantment is) eltérő a statok aránya. Van olyan mod, ahol sok az endurance, de kevés a másodlagos stat, míg a jobbakon - ezek a nehezebben hozzáférhetőek - kevesebb az endurance, de több az elsődleges/másodlagos stat.

    Általában minden kasztnak megvannak az ökölszabályai, hogyan célszerű fejleszteni a karaktert (a karakter képernyőn látod a statjaid hatását). Pl. dps-nek általában: érd el a plussz 10% accuracyt, aztán mindent elsődleges statra, meg powerre, semmi crit (meg természetesen semmi def, block, shield), és mindig a kis endurancos modot használd az azonos szintű modok közül.

    Szerintem nem kell nagy figyelmet fordítani a gearre a fejlődés alatt, nem akkora kihívás a fejlődés. Ami éppen esik, vagy kivehető planetaryból az pont elég. A warzone és a tactical fp meg úgyis felskáláz, szinte mindegy mi van rajtad. Mondjuk régen szinteztem utoljára, és a sok presence miatt bivaly companionjaim vannak, megoldanak mindent magukban :). Ja companionok. Az ő gearjükről se legyen megfeledkezve, sokat tudnak segíteni.
  • mulli1986
    #52166
    Hmm, érdekes :)

    Protector, majd azt is átnyálazom akkor :)
  • El Protector
    #52165
    Én úgy oldottam meg, hogy nyolc szintenként geareltem újra mindent a kiskariknál, addigra összejött annyi planetary comm, amiből kényelmesen ki lehetett venni minden armoringot, modot és encsit. Persze azért needeltem is pár két cuccra, ami esett a flashpointokból, de a szintezés így is nagyon könnyű volt. ha wz-t nyomsz, akkor warzone comm-bol is tudsz venni alacsonyabb szinten olyan dolgokat, amik sokat segítenek. 40-es szintig úgysem tudod beváltani rankedre :)
  • Plata
    #52164
    Na eszembe jutott,újra indítottam steam-el Sw Tor-t így steam print screen ment.
  • V43 1105
    #52163
    Rád írtam :-)
  • mulli1986
    #52162
    Bent vagyok! Milyen néven futsz és kivel jössz? :)
  • mulli1986
    #52161
    Még itt :D Kb 10 perc mire belép a gép, nincs egy erőművem, de ha jól emlékszem ,akkor az imperial fleeten leszek a gtn környékén. Drarrurk néven
  • V43 1105
    #52160
    Na merre vagy pontosan? :D
  • Plata
    #52159
    Az nincs.
  • mulli1986
    #52158
    Akkor fraps :)
  • Plata
    #52157
    Csinálni akartam képet a fejvadászom ruhájáról hogy milyen modok vannak benne,de nem megy a print screen.
  • mulli1986
    #52156
    Én is valami ilyesmit csináltam, értelem szerűen, csak még nem értem PONTOSAN a redszert. Nagyából megvan, de azért bőven kell itt tanulni, hogy ne szórjam a pénzt feleslegesen és esetleg csurranjon, cseppenjen valami. Egyébként crew skilleket is elkezdtem csinálni. Mindig hozzák a companionok a cuccokat, csak nem nagyon tudok velük mit kezdeni... Egyenlőre gyűjtögetem őket, de gyanús hogy alacsony szinten ezeket is érdemes inkább vendornak eladni, mert GTN-en se nagyon veszik ezeket.
  • V43 1105
    #52155
    Hammer Stationt kitekerhetjük ráérek, feltéve ha Red Eclipse :D
  • Gepo
    #52154
    Kicsit túlbonyolítod. Ne foglalkozz a gearen lévő ratinggel. A legegyszerűbben az alábbi módon lehet erősíteni/nővelni a statokat: odamész a GTN-hez és/vagy gyártasz, és az alábbi szempontok alapján keresgélsz (ehhez a módszerhez olyan armordarabok kellenek, amikbe lehet módosítani a 3/4 cuccost, csak mert vannak olyanok amelyeknek fix statjuk van): kiválasztod az armoringet/hiltet/barrelt/modot/enhancementet/augmentet és rákeresel egy hozzád közel álló szint(ek)hez pl.: lvl 20as vagy akkor rákeresel lvl 17-20-ig. Én mindig beállítom, hogy csak kék (prototype) cuccokat adjon ki. A kiadott listából megkeresem azokat, melyek az én kasztomnak és role-omnak megfelel pl: merc dps: aim, power, surge, accuracy, crit rating. A legjobb statosakat megveszem, berakom és kész. Augmenttel alacsony szinten tök felesleges foglalkozni, azzal ráérsz majd 50/55-ön.
  • mulli1986
    #52153
    Megcsinálni? :) GTN-ről vagy vendor-tól veszek hozzá cuccokat, aztán csak fel kell mennem 19-es szintre, mondjuk egy Hammer station missionnal. És utána hordani is fogom tudni. De annyit el tudok ezzel bíbelődni, hogy hihetetlen. Pld modot úgy vettem, hogy az az árusnál 2 PC volt a GTN-en meg 7e pénz. Inkább szaladgáltam egy kört és vettem PC-ért, mert úgy nem volt olyan drága.