60032
  • cikasz
    #52272
    Az lehet, hogy törlődött/törölték az accom? A hivatalos oldalon a leaderboards-nál nem találok olyan nevű karaktert amim volt.
    Nincs ezeknek egy kurva emailcímük amire irni lehet ez ügyben? Csak telefon? Nem tudok annyira angolul se németül.
  • Pilutika
    #52271
    sziasztok! uj vagyok még és nem tudom h meddig tart ma a karbantartas és keresnék magyar guildota The red eclipse szerveren
  • cikasz
    #52270
    De azt , hogy tudom megnézni? Nem tudok belépni az acc-ra :(
  • MarkBlade
    #52269
    Azt nézd meg hogy az email cimedet nem változtatták e meg.
  • mulli1986
    #52268
    Szerintem én is kaptam már, de kb beleolvasok, a nincs benne releváns infó már delet is :)
  • Vincentcloud
    #52267
    Köszönöm szépen, sikerült :)
  • cikasz
    #52266
    Az szívás mert annyira nem tudok angolul :(
  • MarkBlade
    #52265
    Lopják az accot. Nekem is lenyúlták. Modjuk jól tudtam kijönni belőle hála a supportnak. De csak telefonon lehet velük beszélni.
  • cikasz
    #52264
    Sziasztok!
    Kaptam egy csomó levelet a [email protected]ól, hogy password reset kérelem meg ilyenek. Én nem kértem semmi ilyet!
    az utolsó az ez volt :
    Your account on the Star Wars™: The Old Republic™ website has been successfully updated! Remember, we have also updated your EA account using this email address.

    Azóta hiába kérek password resetet meg display name kérést nem jön semmi. Ilyenkor mi van?
  • gunji
    #52263
    Igen-igen. Bemész az Interface Editorba, bal egérgombbal kiválasztod a Player Frame-t (ahol a karaktered avatarja és hp-je van), ekkor a dialógusban megjelennek ennek a beállításai (pl. size, alpha, stb). Lejjebb tekered, s lesz egy Show Information Text, ezt kell hozzá becsekkolni.
    Ha a karaktereid különböző interface-eket használnak, akkor mindegyikben külön be kell állítani.
  • Vincentcloud
    #52262
    Be lehet valahogy állítani hogy számokban mutassa a hp-t? nem csak piros csíkban?
  • Plata
    #52261
    Ránézésre nekem bűn randának tűnik,ügynöknek valami jobb kinézetű ruhát vennék.
  • gunji
    #52260
    Ez pont medium itemek, de van belőle más néven heavy is, jaja :D
  • V43 1105
    #52259
    De ez amúgy ránézésre nekem eléggé Sith Juggernautos cucc.
  • gunji
    #52258
    A cikkben, ahonnan e kép származik, leírják, milyen ruhadarabok kellenek, mindegyik 50-es szint felett birodalmi oldalon szerezhetők be vagy gyárthatók. A tagban a linkek az itemekhez:



    A köztársasági oldalon nem használhatók (mert az azonosítóikhoz más kinézet tartozik).
  • oz
    #52257
    Lehet, rég csináltam bountys küldiket, kezdetben még biztos lehetett mindet csinálni.
    A repus dolgokhoz azt írod, nem érted, viszont nem írod le, mi az, amit nem értesz. Hivatkozol egy táblázatra, de tudni, mi van abban a táblázatban. Ha linkeled a táblázatot, és leírod, mit nem értesz, akkor biztosan tisztázni tudjuk a dolgokat.
    A 10% egyébként azt jelentheti, hogy ha guildben vagy, akkor minden 5 aktív guild tag után (elmúlt 30 napban legalább 1x belogolt preferred vagy előfizető) kapsz 1% bónuszt a kapott XP-re és reputációra, maximum 10%-ig. A reputációra a 12000-s limit nem változik, de a tokenekért ennyivel több reput kapsz.
  • Gudott
    #52256
    Egy kis pontosítás a bounty contract weekhez
    Egy karakterrel naponta egy kingpin és 1 henchman küldit lehet csinálni, de a kingpinhez kell 5 token. És nincs karakterkorlát, szóval ha van 6 karaktered egy héten akkor pl 6*7 henchman küldit tudsz csinálni. Repu itemet később is be tudod váltani, nem kell bounty weeken.
    Az összefoglaló készülget, sajnos nagyon sok minden összejött, csak annyira léptem ba a játékba hogy a guildekből ne vágjanak ki. igyekszem holnapra vagy legkésőbb szerdára végleges formába önteni.
  • Plata
    #52255
    Lehet hogy előfizetősnek nincs le korlátozva a fejvadász küldi napi egyre,de preferedként napi 1 küldi van és hetente kingpin.
  • mulli1986
    #52254
    Nem tudom, nem ismerem ezt a páncélt, de Fazer az #52200-ban linkelt egy oldalt, ahol rengeteg ruci fent van, ott lehet érdemes keresgélned. Mondjuk kicsit macerás az oldal használata véleményem szerint, de bele lehet jönni :)
  • mulli1986
    #52253
    Én csak azt írtam, amit olvastam a neten. Azért kérdeztem rá, hogy jól értelmeztem-e. De ha igaz amit Plata írt, akkor elvileg úgy jó ahogy én írtam.
    A reputation-ra meg csak azt írtam ami a táblázatban van, illetve hogy nem értem. Idézem:
    "A reputationokat nem igazán értem, se a számítást, se azt a 10%-os marhaságot, de a táblázat alapján van 6 szint"
  • Plata
    #52252
    Nem tudom melyik ez az armor,de ha adaptive armor akkor 1-es szintől tudod használni,csak nem lesz rajta semmi stat,és ezért ami küldi közbe esik jobb lesz nála.Azt hiszem 9-es szintől lehet modolni a páncélokat.Onnantól már jobb ha raksz bele modokat jobb lesz mint a küldis.
  • FNightWalker
    #52251
    Köszönöm a válaszokat.

    Az itt látható képen lévő armor setet hányas szinten és hol lehet megszerezni? Továbbá tudnám használni egy Sniper/Sorcerer karakterrel akár 1. szinttől?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.swtor-life.com/wp-content/uploads/2013/07/RPXPMJ_37.jpg


  • Plata
    #52250
    Napi 1 küldi van,nem tudom régen hogy volt,most egyet vehetsz fel,ha kész többet nem lehet.Kingpin küldit 5 tokenért lehet unlockolni.
  • oz
    #52249
    Nem teljesen értem, amit írsz, de a bounty week kicsit máshogy működik emlékeim szerint.
    A henchman - normál napi - questeket minden nap meg lehet csinálni, de egyszerre csak 1 lehet aktív. Felveszed, elmész megcsinálni, visszamész a fleetre, leadod, felveszed a következőt, mész megcsinálni, stb, amíg van bolygó (6 bounty oldalanként). Aztám másnap mehet elölről.
    Ezekért a questekért kapsz egy tokent, 5 darab után tudsz kingpin bountyt unlockolni egy adott bolygóra. Ezt csak egyszer kell megcsinálni, onnan minden event alkalmából elérhető lesz. Kingpin bountyt 1 karakterrel 1 héten csak egyszer lehet megcsinálni. Plussz naponta csak 1-et lehet megcsinálni. Ez azt jelenti, hogy ha mind a 6 kingpin bounty unlockolva van, akkor 6 napon keresztül napi 1-et megcsinálva végezni tudsz az összessel.

    A reputáció növelésedet nem nagyon értem, ott szerintem félreértesz valamit. A hetente szerezhető reputáció maximálva van, elvileg 12000 pont. Előfizetési státusztól függetlenül ennyit szerezhetsz maximum. Reputációt úgy tudsz növelni, ha a kapott zöld/kék/lila reputációs tokeneked elhasználod. Azok adnak neked 270/630/1440 pontot. Ezt az értéket befolyásolja a guild bónusz (növeli, attól függően, hányan vagytok a guildben preferredek/előfizetők), valamint az előfizetési státusz (csökkenti nem előfizetői esetben).
    A trükk ott van, hogy a tokent akkor tudod beváltani, ha még nem érted el a 12000 pontot, és mindig megkapod az adott tokenért járó teljes pontot. Tehát ha a héten beváltottál 11999 pontot, és beváltasz egy lila tokent, akkor kapsz még (10% guild bónusszal, előfizetőként) 1584 pontot, így elméletileg maximum 13583 pontot kaphatsz. Persze ennyit nem tudsz, nem tudod kisakkozni a 11999 pontot.

    A reputációs szintekhez szükséges pontok:
    Outsider: 2500, Newcomer: plussz 5000 (összesen 7500), Friend: 7500 (15000), Hero: 10000 (25000), Champion: 15000 (40000), Legend: 30000 (70000)

    A jutalmak megítélése ízlés dolga, tápos itemekre ne számíts (általában egyik reputációnál sem). Mountok, petek, móka itemek, modolható (de üres) páncélok/fegyverek, néha festékek, esetleg legacy armorok/fegyverek (gree eventnél).
  • Plata
    #52248
    Ha haladsz előre a karaktered történetében,epizódok végén kapsz egy skill-t,vagy emote-t.Amit a többi kari is megkap a legacy-ban.
  • oz
    #52247
    Még annyit a képhez, hogy az adott szakmához jelzett gathering skillek ahhoz elegek, hogy zöld szintű cuccot csinálj. A kék és lila cuccokhoz kellenek a kapcsolódó mission skillek által hozott alapanyagok, valamint a mission skillek hozhatnak recepteket is.
    A slicing augment alapnyagokat hozhat, így azokat használhatják az augmenteket készítő szakmák.
  • mulli1986
    #52246
    Én se tudom hogy mitől és hogy nő, de level 2 elején van nekem személy szerint. És valamikor látom hogy kapok hozzá 5 xp-t.

    Ez meg jó kis kép, hasznos. Kár hogy nincs banner, mehetne ez is oda FAQ-ba ....
  • oz
    #52245
    A legacy maximum szintje 50, addig mindig fejlődik, ha létrehoztad. 10-es szinttől, az első bolygó class küldetése után tudod létrehozni. Minden kapott xp mellett legacy xp-t is kapsz. Ha elérted a maximum karakter szintet, akkor is kapsz legacy xp-t, amíg annak el nem éred a maximumát. Arányosan kapod, ha sok XP-t kapsz, akkor több a legacy xp is (ha maximum karakter szinten nem kapsz már XP-t, akkor is meg van adva, hogy az adott questért/mobért stb mennyi XP/legacy xp járna). Alacsony szinten lassan fejlődik, mivel nem kapsz sok XP-t. Maximum szinten, amikor mondjuk egy raiden ölitek hegyekbe a trasht/bossokat, meg adod le a weekly/daily questeket, akkor ömlik a legacy xp is.
  • Plata
    #52244
    Legacy 10-es szinttől van.Nekem nincs hutt cartel kieg így nem is lehet 55-ös szint,a legacy-m már 20 felett van asszem.
  • FNightWalker
    #52243
    Egyébként akit érdekel, itt van egy kép arról, hogy melyik crew skill melyikkel "párosítható"

  • FNightWalker
    #52242
    Amit ÉN nem értek az a legacy leveling
    a legacy csak 55. szint felett fejlődik? vagy 55. szint alatt is fejleszthető? rengeteg olyan dolog van, aminek hasznát vehetném szintezés alatt.
    A Legacy fejleszthető achievement pontokkal?
    Egy kicsit meguntam a Sith vs Jedi "vonalat" úgy hogy kezdtem egy Imperial Agentet (chiss ) ahogy elnéztem a képességeit, vannak közelharci ill. távolsági (gránátok, stb) Sniper ágat fogom fejleszteni, így arra gondoltam, hogy
    jól jönnének az egyéb gránátok amiket Cybertech-el gyártanék. Az Cybeteches "fülesek" jók az Imperial Agenteknek?
  • mulli1986
    #52241
    Köszönöm a linkeket, kicsit megpróbálom összefoglalni, hogy jól értem-e.
    Első 5 napban Henchman Bountyk vannak. Minden nap 1-et lehet csinálni. Egy bolygón 5 Bounty contract van. És a bolygók szinthez kötöttek. 15 szint felett indul a party.
    Kingpin bounty 5 Henchman után jár 1. Szóval egy hetet 6 nap alatt le lehet tolni. És ez a maximum is. A reputationokat nem igazán értem, se a számítást, se azt a 10%-os marhaságot, de a táblázat alapján van 6 szint.
    Outsider, Newcomer, Friend, Hero, Champion, Legend. Ezeket 3 különböző módon lehet elérni. Ha mindent megcsinálsz, akkor minimum 12000 reppes hét lehet, 12600/hét és 12672/hét.
    Gyanítom, hogy preferedként csak a 12000-es reppet fogom tudni hozni.
    Így az első héten el lehet érni a 2. szintet, a következő hónapban az első szintet, a következőben aztán így tovább, szóval azért van mit szenvedni vele.
    Ja meg egy nap csak egy karival lehet egy szerveren csinálni ezt is, mert az a limit..
  • Pacho
    #52240
    Vagy itt
  • FNightWalker
    #52239
    Általában a hivatalos oldalon/vagy rajongói oldalakon jelzik.

    (Egyébként itt egy részletes leírás az eventről:
    http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=671102)
  • mulli1986
    #52238
    Ma játszottam pár órát és láttam hogy van valami Hutt Bazaar vagy micsoda.
    Utána olvastam, ez ugye a nagy fejvadász héten szokott aktív lenni. Valami jelzi hogy mikor van Bounty week? Nagyon jó cuccokat lehet beszerezni, ha elérsz magas szintet. Illetve mik a tapasztalatok? Mennyi küldetést kel csinálni, hogy már magasabb reputációt elérj?
    Illetve itt mire kell számítani majd? Milyen feladatokra? Illetve ez mindenkinek elérhető vagy csak a BH-knak?
  • ChipHazard
    #52237
    Oh értem, kössz, már az ideg kerülget, kiléptem és jo lett utána, de aztán megint, lehet hogy félre csusznak az ujjaim, aktivan használom az alt+ számok betük dolgot :) lehet hogy rá csuszik az ujjam a shift-re is. kössz.
  • Shiwo
    #52236
    nem a játékkal van a gond, a windóz váltott át angol bill-re..

    elvileg alt + shift gombot picit nyomva tartod majd elengeded, akkor visszavált..
  • ChipHazard
    #52235
    Hali, skacok, remlem valaki gyorsan idenéz is tud segíteni mert ideg összeomlást kapok XD. Megint valam icsoda folytán elbaszodot a bill kiosztás, és megitn a Z az Y és forditva, tovább a nullás gomb sem müködik, tudom hogy van erree valami billetnyü kod de nem emlékszem meik álítja vissza,
  • V43 1105
    #52234
    Én itt vagyok ha valaki kockulna ..
  • FNightWalker
    #52233
    Én szívesen jönnék, de lassan megyek el :D na meg másnaposan nem túl jó "kockulni". :D