60032
  • V43 1105
    #52310
    Én papírcsákót és asztalterítőt fogok ^^
  • Pacho
    #52309
    Ha jól tudom minden szakma tud majd valamilyen dekorációt készíteni.
  • ChipHazard
    #52308
    Jézusom, megitn megszaladtamk az árakkal, kinek van ennyi pénze ? XD Szegény prefered, meg free to play, ne is álmodjon erkélyröl LOL. De az tény hogy ezzel megitn jol megszedik magukat majd. Apropo, iugy hallotam hogy elvileg, valameik mesterségünkkel, lehet ilyen dekorációkat készíteni, nem tudjátok melyek ezek, ? végre talán lenne egy szakma amivel lehetne kis zsetont keresni, még szeptember 16 ig vagyok előfizető, addig felkell huzni, 3 karaktert, és sok sok pénzt kell öszegyüjteni, hogy unlockokat vegyek XD. Meg lecsapni pár, finomságra majd a cartel packok bol, mert az elején ugy is olcson adják öket a GTN-en, amig kinem derül mi a menő, és akkor aztán megszaladnak a z árak, ireálísan. Komyolan a játék egyik legrosszab része amuyg a belkereskedelem, multkor valaki 100 millioért akart mountod eladni, azért ezek sem normálisak LOL, és akkro 350 a credit limit, mert hogy miért is, jah mert meg akarják elözni a kredit farmereke,t jah, jo munkát végeznek vele tuti XD.
  • Agamemnon
    #52307
    http://sg.hu/forum/tema/1094542709
  • Pacho
    #52306
    Korriban, Taris, Tattooine?
  • mulli1986
    #52305
    Manaan az első bolygó, ami egy az egybe át lett emelve a Kotor-ból? Vagy csak Én nem jutottam még messzebbre? :)
  • Pacho
    #52304
    Az swtor.hu manapság már nem frissül, hírek azonban vannak, nem is kevés. Dulfyék már jártak a pts-en és levideózták az összes strongholdot, amit majd be lehet lakni. Aki lusta keresgetni, annak itt vannak a youtube videók:

    Dromund Kaas

    Coruscant

    Tattooine

    Nar Shaddaa

    Itt táblázatos formában megtalálhatók, hogy mi mennyiért unlockolható, lehet számolgatni, itt pedig a már ismert berendezési tárgyak listája.

    3 új CM pack is érkezik majd a patch-el együtt, a Gatekeeper's az Architect és a Seneschal.

    A legutóbbi Tython/Korriban storyline is folytatódik, méghozzá egy új helyen a Manaan nevű planétán. Itt mindenki utánaolvashat miről nevezetes a bolygó, itt pedig az első videó róla.
  • GaborST
    #52303
    Plata nem tudod mi let AZ STO itteni fórumával mert nem találom!
  • MarkBlade
    #52303
    Csak beazonosítás. Titkos kérdések, személyes adatok. Szig másolata emailban.
  • cikasz
    #52302
    És miket kérdeznek? Csak ha nincs senki aki tud segíteni lehet, hogy megpróbálom.
  • mulli1986
    #52301
    Na úgy néz ki legkorábban hétfőn lesz újra működő vinyóm, így a projekt kicsit csúszik :)
  • Nephin
    #52300
    Szuper, köszi.
  • Plata
    #52299
    Preferednek 25-ös szintől van moci,kivéve ha Legacy-ban unlockolja.Pénzed nem veszik el csak nem férsz hozzá.
  • mulli1986
    #52298
    Ma meg akartam csinálni a honlapot az anyagodból, linkekkel. DE sajnos behalt a vinyóm, gy elvileg holnapra mindent áttesznek az új vinyóra. Akkor neki esek, megcsinálom a hiperhivetkozást, a adomain már megvan. AZTÁN MÉG MEG KELL CSINÁLNOM A bannerhoz a scriptet. Aztán ha minden kész, átküldöm Nephin-nek. De mivel ma buli lesz, holnap tuti örülük ha a végére érek. Ha minden oké vasárnapra lesz új banner meg minden szar :)
  • GazCamp3r
    #52297
    Még valami. Preffered status a karakterem, elvileg 350ezer a credit cap asszem. Most van kb 250 ezrem, de van egy cyan-blue kristályom, amit kb 700 ezerért el tudnék adni. Mi történik, ha eladom, elveszik a pénz?

    Honnan tudom, hogy van-e már speeder piloting cuccom?
  • picket
    #52296
    Akár egy percbe is telt ezeket összevadászni:
    "Fighting Style: Single Lightsaber, Heavy Armor"
    storyline
  • GazCamp3r
    #52295
    Sziasztok. Bő 1 éve játszottam a játékkal utoljára, most újra felraktam, és szeretném folytatni. Lvl 21-es Sith Juggernautom van, 1 kardja van.
    Így elsőre két kérdés jutott eszembe. Vissza tudom nézni a küldetés logokat, hogy legyen valami fogalmam a storyról, mert csak akkor folytatom, hogyha mindent értek ami történik, a másik pedig, hogy van-e lehetőség esetleg két egykezesre, vagy duplapengéjű kardra való váltásra?
  • Agidius
    #52294
    Nem vettem annak senkitől, csak tisztázni akartam a mi szemszögünkből.
    Nekünk első szűrőnek bevált a kérdőív dolog, a lényeg úgy is később derül ki ahogy írjátok :)
  • Kryon
    #52293
    Amúgy ne vedd személyesnek, semmi bajom a Hungarikummal, nem hallottam még rólatok semmi rosszat, csak általánosságban osztottam meg a véleményem erről a kérdőívesdiről. Örülök amúgy, hogy van még viszonylag nagyobb aktív magyar guild a játékban, azt hittem már mind kihalt.
  • Pacho
    #52292
    Hát erre célra jó lehet egy alliance, hogy a hiányzó 1-2 embert pótolni lehessen ilyenkor.
    Amúgy szerintem minden guild azt ír elő feltételnek amit akar, legfeljebb ha nem szimpatikus nem csatlakoznak hozzá. Én a jelentkezési lapot amúgy teljesen feleslegesnek tartom, az, hogy a játékos normális, vagy csak azért jön, hogy a guildbankot kizsigerelje nem derül ki belőle, ez majd ingame kiderül. Raid tapasztalat/pvp tapasztalat - mindenki azt ír amit akar. Pl. "HC raider voltam napi 12 órában egy szutyok dél-koreai mmo-ban" - amit Mo-on ismernek 40-en - "ez messze a legkeményebb pve kihívás a világon". Vagy: "Megrögzött pvp-s vagyok a warzone az életem, az egyik elsőként megszűnt pvp-rp szerver top guildjének legjobb dps-e cím az enyém volt - US West"
    A "papír mindent elbír" alapon bárki állíthat bármit. Az, hogy amúgy egy keyboard-turner, az nem derül ki. Majd leviszitek ops-ra/warzonera és ott kiderül úgyis mit tud.
  • Kryon
    #52291
    Na mondjuk az tényleg parasztság, ha bevesznek aztán közlik, hogy ők egy közösség és ne zavard a köreiket. Az ilyen nem tudom miért invel egyáltalán. Mi is egy kialakult közösségként játszunk (sajna már inkább csak múltidő), de nem is invelgetünk össze vissza, csak tag ajánlása alapján.
  • Kryon
    #52290
    Attól, hogy paranoiás vagy még nem biztos, hogy nem üldöznek :)
    Amúgy én ilyen begyepesedett őskövület vagyok, és teljesen különválasztom az ingame identitásom az irl-től. Sajnos nagyon sok retardálttal találkozni minden játékban, ezért inkább személyenként döntöm el, kivel mit osztok meg.
  • EFRM
    #52289
    a hungarikum is egy multtal es jo emberekkel rendelkezo kozosseg. bekerulni konnyu (=ha nem sikhulye picsogo idiota akkor bekerul), aztan minden csak rajtad all, hogy a kozosseg tagja leszel-e, vagy sem.
    a kerdoiv csak egy nulladik fazisa a szuresnek ; )
  • oz
    #52288
    Bár én rettentő paranoid vagyok, azért egy kereszt név megadása szerintem nem a világvége.
    A jelentkezés írása érdekes dolog, vannak azért előnyei, miközben hátrányairól hirtelen nem tudok mit mondani. Egyrészt már a jelentkezés stílusából le lehet vonni általában néhány dolgot, valamint nagyjából kiderülhet, hogy megfelelsz-e a kívánalmaknak. Ha pl. egy HC guild keres egy dps-t, akkor nem fog felvenni olyan embert, aki épp elérte a max szintet, nincs cucca, és semmilyen raid tapasztalata nincs. Nem beszélve arról, hogy sok embernek kihívást okoz a felvételi űrlap kért kitöltése. Mit várhatok egy olyan embertől, akinek néhány sor elolvasása, annak feldolgozása és ez alapján egy űrlap kitöltése is megoldhatatlan feladatot állít?
    Másik kérdés, hogy az új tag hogyan illeszkedik be az új guildbe. Nagyon sok új játékos azonnal akar mindent. Belép a guildbe, majd aztán anyázva kilép, mert amikor kért valamit, akkor nem ugrott az egész guild egyből, és aztán teleír mindent, hogy milyen parasztok voltak vele, mert nem segített neki senki. A beilleszkedés kétoldalú dolog, szükséges mindkét fél hozzá, de meg kell érteni, hogy egy új közösségbe történő beilleszkedésnél az új tagnak kell inkább alkalmazkodnia, neki kell inkább törekednie a sikeres csatlakozáshoz.
    Ahhoz, hogy egy guild minden szinten játszon, sok ember kell. Például én kicsi guildben vagyok, most NM módokat próbálunk csinálni. HM raidekre nem is megyünk, mert már orrba szájba farmoltuk, és csak altokat meg compokat tudnánk öltöztetni. De azért, mert kicsik vagyunk, most éppen - többek között a nyárnak, meg az új kontent hiánya miatt - létszámhiánnyal küzdünk. Kellene ember, de csak NM képes emberre van szükségünk, mert öltöztetni valakit nincs már erő és kedv. Egy nagyobb guildben, ahol van második vonal, onnan egyszerűbb kiemelni egy-egy embert.
    De ehhez nagy létszám, sok officer, raid leader szükséges, ami nem igazán van meg most egyik guilben sem.
  • Kryon
    #52287
    Írtam is a végén, hogy nem direktbe neked szólt, hanem általánosságban írtam amit írtam. Az ilyen jelentkezésekben nem szívesen adok meg semmilyen irl információt, így pl. valódi név, magamról/bemutatkozás, elérhetőségek rész alapból skip, ahol ilyeneket kérnek. Becenév, életkor, játékos múlt, karakter adatok, ennyi ami nekem belefér. A többit majd, ha már "összehaverkodtunk". Nem mintha bármi titkolnivalóm lenne, csak előfordult már velem, hogy megtaláltak olyanok, hogy csak néztem hogy emmegki és honnan ismer. Na az efféle whispereket szeretném minimalizálni.
  • TomStorm
    #52286
    Igen tudom de nem mondják.Most volt nemrég ilyen eset.Odamentem a szerverre ahol vannak,erre írják,hogy ők inkább egy közösség.Ok mondom akkor nincs itt keresni valóm?Na mindegy,van másik alapon kitöltöttem máshol egy jelentkezést erre írják,hogy xx szinttől fognak bevenni.Na itt kicsit berágtam már azért.
    Még ha ingame ráírok,hogy vegyen be és nem az kit érdekel de ha ilyen baszom jelentkezéseket töltök és ilyen válasz jön rá akkor fusztráló már kissé.

    Én azt gondolom nálatok még okés a helyzet.Kitöltöd hamar,nincs bíráskodás aztán mehetünk is a Guild-be ahogy a honlapon szerepel és itt is leírtad,ez így korrekt
  • Agidius
    #52285
    @Kryon A becenév / keresztnév rész arra való, hogy megtudjuk kit hogy szólítsunk guilden belül. Elérhetőséget nem kérünk, nem tudom, hol láttál ilyet.
    @Tomstorm vannak olyan guildek akik feltételeket kötnek a tagsághoz. Ha pl. azt mondják, hogy csak max szintű karaktert vesznek be mert pl. progress guild akkor ott úgy működik. Nálunk nincs ilyen megkötés, de már egy sima kérdőív jó szűrő tud lenni, azért használjuk.
  • TomStorm
    #52284
    Mondjuk ezért is vannak kitalálva a gyűjtő Guild-ek.
    Régen olyan lelkes officerek voltak,hogy minden egyes új taggal foglalkoztak.Ilyen nem volt mint most az biztos
  • TomStorm
    #52283
    Senki nem szól azért ha nem írod oda a valódi neved.Ki kell hagyni és kész vagy írsz kezdőbetüket.Alapjában véve én is utálom ezt a fajta jelentkezést.Régen ilyen nem volt.Meg arra is lehet készülni,hogy kitöltöd,elbírálják valakik azt se lehet tudni,hogy kik vagy 5 officer meg 3 guild leader,hogy oké stimmel barátom de lvl 40 alatt nem veszünk be:DVan ilyen is,vicc..
    Aztán belépsz és közük nem lesz hozzád,semmi.Nem is foglalkoznak az új taggal.Érj el mindent önszántadból,nőjj fel a kemény maghoz és akkor talán megszólítanak vagy válaszolnak.
    Nem mindegyik ilyen de nem akarok megnevezni senkit,ez nem is csak Swtor-os Guild-ekre vonatkozik.

    Kérdem én mi a búbánatért kell mindent oda írni jelentkezésbe ha a kutya nem foglalkozik vele?:)
  • Kryon
    #52282
    Csak egy megjegyzés ehhez a jelentkezés kitöltősdihez. Megértem a szükségét az ilyen kérdőíveknek, de személyes adatokat, információkat, mint valódi név, elérhetőség stb. én pl. nem szívesen adom meg sehol se és gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Idővel majd ha megismerjük egymást, és összebarátkoztunk majd mindenki megosztja amit akar. Az életkor még belefér a kérdőívbe, illetve a játékos múlt és egyéb játékra vonatkozó információk. De könyörgöm, ne várja már el senki se, hogy személyes dolgokat, és valós irl adatokat kiposztoljon valaki számára egyelőre vadidegenek fórumára. Ez egy játék, nem a facebook. Ez szól minden online jelentkezéses guildnek. Nem mindenki szereti teleszórni a netet személyes adatokkal, információkkal.
  • Agidius
    #52281
    Egy kis toborzást engedjetek meg nekem 2.9 közeledtével a Hungarikum guild nevében.
    Spoilerbe teszem, hogy akit nem érint / nem érdekel ne másszon az arcába :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Sziasztok!

    Most, hogy a guild hajók kezdenek elérhető közelségbe kerülni, szeretnénk felhívni új és visszatérő játékosoknak egyaránt a figyelmét guildünkre.


    A játék kezdetekor indult guildünk töretlenül aktív, Birodalmi oldalon a The Red Eclipse EU PvE szerveren. Halálcsillag

    Elsősorban olyan játékosokat várunk akik a 2.9-el bevezetendő guild conquest / guild hajós küldetésekbe jönnének velünk.

    Természetesen az operation / raid irányultságú játékosok jelentkezését is fogadjuk, a weblapon lévő low/medium/high értékek a raid helyekre illetve role-ra vonatkoznak. Nem vagyunk HC progress guild, de azért stabilan haladtunk HM nehézségben mindig, az eddigi eredményeinket a Progress menüpont alatt megnézhetitek (adott bosskilleket 1-2 kivétellel mindig akkor csináltuk amikor aktuálisak voltak, nem utólag)

    PvP irányultságú játékosok napi szinten tudnak tagjainkkal együtt PvPzni, fix ranked csapatok összeállítása terv a jövőre nézve.


    Weblapunk: http://hungarikum-swtor.enjin.com/

    Toborzás menüpont alatt lehet jelentkezni, ingyenes enjin account szükséges hozzá.

  • Gudott
    #52280
    És itt a végleges verzió: pár dolog meg belekerült ( companion, legacy, repu, commok) ami elírás/elgépelést észrevettem, azt javítottam
    Szabadon lehet használni, módosítani, más formátumban (sima doc, PDF Open office, html, stb stb) konvertálni
    Vegyétek, vigyétek :)
    http://data.hu/get/7906296/SWTOR.docx
  • Nephin
    #52279
    Ezt nem kell támogatni vagy ellenezni, valaki írja meg a kódot és kirakom.
  • TomStorm
    #52278
    +1
  • Gudott
    #52277
    Köszi :)
    Már kaptam pár tippet mivel lehetne bővíteni (companionokról egy kicsit írni, commendation, repu) meg találtam pár elírást.
    Szóval lesz még egy kis bővítés, de már nem sok, főleg az elírásokat akarom javítani.
  • mulli1986
    #52276
    Le a kalappal! Szép munka!

    Szeretném a közösséget felkérni, hogy bocsássuk szavazásra a FAQ linkjének kirakását a Bannerba! Ki van mellette ki ellenzi?
  • MarkBlade
    #52276
    Nálam is ez volt. Csak több mint 2 hét. Nekem másik szerverre is migrált a parasztja.
  • El Protector
    #52275
    Egyik guildtársnak pár hónapja feltörték az acc-ját, nála karaktert nem töröltek, de mindenét eladták, lecsupaszították az összes karakterét. Kb egy hét alatt sikerült telefonon lerendeznie az ügyet, s visszaállítottak neki mindent, amije volt. Fontos, hogy meg tudd mondani nekik, mióta van a probléma, pont azért, hogy utólag mindent vissza tudjanak állítani.
  • Gudott
    #52274
    Végre elkészült az összefoglaló. Docx-ben a data.hu-ról tudjátok letölteni.
    Szabadon lehet használni, módosítani, más formátumban (sima doc, PDF Open office, html, stb stb) konvertálni
    http://data.hu/get/7903662/SWTOR.docx
  • Gudott
    #52273
    Account lopásnál sajnos csak telefon keresztül tudsz ügyet intézni