60032
  • oz
    #52352
    Attól, mert mindenkit legyilkolsz még nem leszel Bounty Hunter, csak egy pszhiopata gyilkos. Azt meg nem komálja Mako :)
    Én is szoktam cserélgetni a compokat párbeszédek esetén (sőt, ha az aktív comp már ki van maxolva, akkor elővettem a párbeszéd idejére egy másikat, csak a comp pontokért). Ha jól emlékszem, egyszerűbb megoldás, ha elküldöd a trasht eladni, 1 perc alatt lenyomod úgyis a párbeszédet, és olyankor nem számolja a pontokat, de ebben az esetben buktad a kapható pontokat. Mivel a comp párbeszédekért is szép XP-t lehet kapni, érdemes inkább egy olyat elővenni, akinél plussz pontokat kaphatsz.
  • Gudott
    #52351
    Mako nem minden killt ellenez, a legutolsónak nagyon fog örülni ha jót választasz( egyébként ezeket a pontokat tudod giftekből is pótolni, nem kell aggódni)
    Skagde csak a végén jön, én eleinte nagyon nem bírtam, mert a többi társhoz képest egy barbár állat, de vannak jó beszólásai, ezt el kell ismerni.
  • picket
    #52350
    1. Mako elrak
    2. Halfej (Skadge) elővesz
    3. Gyilkolászik
    4. ???
    5. Profit
  • mulli1986
    #52349
    Am csak engem idegesít, hogy Bounty hunterrel ugyebár birodalmi oldalon, Mako állandóan negatív pontokat szór ha kinyírok valakit? Mi ez már? Fejvadász vagyok, az a dolgom hogy pénzért öljek, ez meg rendre recseg nekem....
  • MerlinW
    #52348
    Odaadod a pénzt egy sub-nak, ő meg elküldi neked levélben.
    Vagy szólsz egy sub-nak, hogy küldjön COD-os leveleket., benne valami szeméttel, 300 kredit értékben. Te megveszed a szemetet, ő visszaküldi a pénzt. Nekem anno így volt ~100 millióm.

    Mondjuk az endgame szvsz semmit sem ér ha nem vagy előfizető. Állandóan operation és egyéb pass-okkal, 350k alatti cuccokat vásárolgatva kész kínszenvedés.
  • mulli1986
    #52347
    És ez hogy működik? Amit tárgyat küldtem, arra levélre válaszolok és küldöm a lóvét?
  • Gudott
    #52346
    Pénzt nem tud küldeni, de ha jól rémlik lehet tárgyat küldeni pénzért. pl feladsz valami kis lim lom cuccot levélben pl 200 v350e creditért annak a kardinak ahol éppen credittúlcsordulás áll fent. Ő megveszi a credit meg m,egy vissza hozzád levélként ÉN ezt nem próbáltam, de elvileg működhet.
  • Pacho
    #52345
    Preferred sajnos nem tud pénzt küldeni levélben.
  • oz
    #52344
    A Nar Shaddaa-i kuckó tetszik, de maga a bolygó, a környezet kevésbé. A tatooine környezete tetszik, de irdatlan nagy alapterületű a stronghold, így videó alapján, nem tetszik, hogy több perc bejárni. A coruscant-i mint ház a harmadik helyen van, de tetszik a környezet. Dromund kaas nem tetszik egyáltalán (meg a fő karakterek egyébként is republikosok).
  • oz
    #52343
    Ha jól rémlik, egy bejáratott mód preferred esetben, hogy levelekben tárolják a pénzt. Ha összejött egy összeg, akkor feladják levélben (altnak vagy egy barátnak, aki visszaküldi, nem tudom, nem csináltam még ilyet). Így az altnál dekkolhat 30 napig, ha magától visszajön, akkor újabb 30 napig. A levélben lévő pénz nem számít bele a limitbe.
  • mulli1986
    #52342
    Pénzes levelet? Voltam előfizető június közepétől 1 hónapig. Nem rémlik pénzes levél :)
  • MerlinW
    #52341
    Vagy egy hónapra előfizetni, behúzni az összes pénzes levelet és bevásárolni, ahogy sokan csinálják:)
  • mulli1986
    #52340
    Megnéztem már ezeket a kuckókat én is. Háát egyértelműen Nar Shaddaan és a Tatooin a legjobb. De azt látni az ingatlan árakban is :)
    Am csak Én siklottam el afelett, hogy külön árak lennének az előfizusoknak? Preferedként miért ne lehetne escrow-k ból összevásárolni tatooint vagy Nar Shaddaan-t?
  • Plata
    #52339
    Tatooine nekem eléggé vegyes,egyrészt nagyon klasszul megvan csinálva és oltári klassz hely,de a küdizgetés veszettül szar néha.
    Tatooine strongholdról meg álmodozni sem merek.Preferedként úgysincs rá esélyem,szóval,marad coruscant.
  • oz
    #52338
    Nagyon szeretem Tatooine-t, számomra nagyon jó hangulatosra sikeredett.
    Lehet, hogy a fő rezidenciámat ott fogom berendezni :). Még van egy kis időm eldönteni, melyik strongholdot kezdjem el kilokkolgatni, azért nem kevés pénz, hogy mindegyiket meg akarjam venni.
  • ChipHazard
    #52337
    Okés kösszi, akkor azért annyira nem kell sietnem , hogy még csak alvás se legyen .
  • Pacho
    #52336
    Augusztus 19 a Stronghold patch ha jól emlékszem, és szeptember 9 a 2.10. (Asszem)
  • ChipHazard
    #52334
    Mikortol jön ez az egész Mannanos, cartel packos, cucc ? Mer kicsit megkénne szednem magam addig, gyorsan, hogy majd Satele Shan, ruháit gyorsan oclsoért felvásárolni, mert az elején ugy is olcson adják :) aztán a triplájáért eladni LOL. Most vagyok a Jedi vel 30 és épptatooine XD és ha már tatooine akkor , anyit, hogy igen valóban tán ez a leg hangulatosabb, de tudod miért ?! Mert pont azt a pillanatot kapták el vele, illetve ugy csinálták meg, mint mikor, Luke bámul a naplemetébe, és alá a Force zenéje, persze hogy hangulatos. De maga tatooine, szoval hogy mondjam, tehát összességében tényleg rohadt jo munkáét végeztek ezzel a bolygóval, már a Kotor 1- ben is, mert akárcsak ott, most itt is, szabályosan át érzem, hogy Anakin, és Luke, miért akart elhuzni amien gyorsan csak lehetett LOL , tehát még az életveszélyes, halálos küldetések is inkább mint ez a bolygó LOL, szörnyü.
    Hozzá teszem hogy Alderan kivételével eddig kevés bolygo tetszett, noha ez volt az utolso amin jártam, ugyan akkor azóta, némileg ujjab gépem let, szóval motmár tudod, max graffon futattni ,a játékot, és ez dobnimi hangulatot :) Csak azok a fránya recék ne lennének. , néha kifejzetetten csunya töle a táj, nah mindegy :)
    Kicsit sok lett igy reggel a mondani való, bocs, csak pörget a kávé, kis sex film után megyünk is zuzni tovább XD
  • oz
    #52333
    Jó, hogy legalább 1 tab ingyen lesz a legacy storeban, a bővítése viszont húzós lesz. A 4 vehető tab összesen 50 millió credit vagy 10k cc. Normális?
  • Plata
    #52332
    Az jó mert az agyamra ment ha kiskarinak ruhákhoz modot gyártottam utána egyesével át postázni.
  • gunji
    #52331
    Feltalálták, implementálták, s legacy storage néven érkezik is a házikóval együtt. :P
    Ahogy olvastam, pénzt nem lehet bele tenni, csak tárgyakat. Azokból is csak a karakterhez nem kötött darabokat (legacy bound igen). Elvileg 80 férőhelyes lesz alapból (valami küldetést meg kell csinálni hozzá), de bővíthető jó pénzért.

    Első gondolatra főként a craft alapanyagokat érdemes ott tárolni (onnan ki tudja venni), vagy a levélbeli küldözgetést tudja majd kiváltani.
  • Plata
    #52330
    Ötletnek szerintem jó,de nem csinálják meg úgysem,mert akkor nem fogyna annyira cc.
  • mulli1986
    #52329
    Jók ezek a felötlő gondolatok, amik azzal a nemes egyszerűséggel a saját alkotója által lesznek megcáfolva/elvetve :)
  • Plata
    #52328
    Igazán feltalálhatnák a legacy bankot,ahova korlátlan pénzt lehetne feltölteni,így f2p vagy pref is vehetne magának nagyobb házat.Bár akkor meg nem költenének cc-re,szóval biztos nem találják fel.
  • Gudott
    #52327
    A guard egy ideig pár classnál elvileg ment dps stance-ban is nem kellett hozzá tank stance (nem mindnél de vagy a shadow vagy az assasin pont beleesett)
    ez még csak egy nagyon elmélet build, ha működne, nagyon minimális shield+absorb is lenne, egyébként dps statok.
    Ezért kérdezem hogy egy efféle hybrdiben lenne a fantázia. Mondjuk messze vagyok attól hogy egy új inq/consulart kezdjek, jelenleg mindketten Alderaanon vesztegelnek, csak mint lehetőséget kérdezem
  • Pacho
    #52326
    Csak a Combat Technique teszi lehetővé a guard használatát.
    Azt, hogy a shield működik-e Combat Technique nélkül....sztem igen. De Combat Technique nélkül lenne 5% alap shield chance, a kinetic warddal együtt 20%. Minimális - 20% - absorb ratinged lenne. Mire gyúrnád ki a többi itemet? Shield+absorb, vagy power+surge? Ha az előbbi, akkor kuka lesz a dps-ed, ha az utóbbi, akkor minek vesződsz a shield használatával?
  • Gudott
    #52325
    Egy kérdés: ez a build működőképes lenne? Gondolok itt a kinetic ward-ra hogy működik-e (illetve maga a shield) nem tank stance-ben ( a válasz papíron igen, de nagyon sokáig elvileg lehetett guardolni nem tank stance-ben is bizonyos classoknak)
    Nagyjából meglenne a fun amit az inflitration tree ad, de jönne mellé pluszban pár hasznos dolog a tank ágról is
    http://www.torhead.com/skill-calc#601MI0sbzZfrfRkG0Rd0z.3

    szerk: engem sem zavar az account adás-vétel.
  • Plata
    #52324
    Engem egy csöppet sem zavar.Végül is a témába vág.
  • MerlinW
    #52323
    Előre is elnézést, ha valakit zavar az alábbi téma.

    Van egy eladó 5 karakteres prefered accountom (3db 55-ös rep karakter (Shadow, Commando, Sentinel) ultimate cuccokban, valamint egy kis lvl15 körüli Gunslinger és egy ~25 körüli Marauder, minden CC-vel feloldható dolog feloldva minden karakternél. + van egy aktív character rename funkció is. Ha valakit érdekel, privátban várom az árajánlatokat.
  • El Protector
    #52322
    legacy-hoz tartozik, szóval egy karival megveszed, utána mindegyik tudja használni
  • Plata
    #52321
    Strongholdot minden karinak külön kell venni,vagy közös lesz?
  • El Protector
    #52320
    Tatooine stronghold nagyon nagy és hangulatos, főleg, ha be lesz rendezve :)
  • mulli1986
    #52318
    Na itt lenne az új forum arca, még van pár dolog amit meg kell csinálni, mert nem tudom, hogy kell de várom az adott topikban a segítséget.
    Addig is lehet véleményt nyilvánítani, tippet adni, hogy tetszik-e majd. Lesz majd banner kép is, de azt még nem tudom hogy kell :)

    http://sg.hu/forum/tema/1406560571
  • MerlinW
    #52317
    Rég játszottam, de már akkor is fél millát lehetett összeszedni csak a napi questekkel. 1-2 millió sosem volt nagy összeg a játékban.
  • Kryon
    #52316
    Lesz mit farmolni...
    Guildhajó asszem esélytelen a kis guildeknek ennyiért. Részarányosan mondjuk 10-15 milla összefarmolása után szerintem legalább egy évre megundorodnék a játéktól :D
  • mulli1986
    #52315
    Mint írtam, nem sikerült túl messzire jutnom :) Azért is kérdeztem.

    Am itt a FAQ honlap:

    http://swtorfaqhun.uw.hu/index.htm
    (Még mindig nem tudok url-t beszúrni friss reg miatt....)
    A forumhoz meg majd akkor tudom elküldeni Nephin-nek a kódot, ha végre sikerült összerakni a gépem, mert szerencsétlen szervízesek nem tudták átmenteni a dolgokat egyik vinyóról a másikra....
  • ChipHazard
    #52314
    Az nem érdekel guild hajom nincs, még guild -em sincs XD, nem is hiszem hogy kell, nem vagyok hardcore, a ruhák is csak a story miatt kelenek, elvégre addig van igazán értelme, mert ugy látod a legötbbet a karakteredet a párbeszédekben, és mivel a kamera amugy is 70% a karaktered seggére fokuszál, nem árt valami jo kis feszes nadrág a csajszik fenekére :) 3 vagy 4 ilyen nadrág van, az egyik az a fekete Latex, nagyon komoly, és általában elég borso ára van, most tök véletlen sikerült egye 100 ezerért gyorsan levadászni, 800 ezret azért nem adnék érte. Bastila nadrágja szintén komoly, most jelenleg, millios árban van, van még a speed suit, ami megfelelö fekete festékkel, szinte egy az egyben olyan mint Catwoman ruhája a Dark knight rise-ban, nem gyenge :), nekem az volt fekete piros-ban a Chiss agentemen, mielött töröltem és vissza mentem a freedom nadd, ra LOL. és végül ott vna Mira nadrágja, ami még beláthato árban szokot mozogni, Mira felsője már nem igazán az általában 2 milko, de kurva rühely, hogy nekem még cartel packbol sosem esett valami, most képzeld el ha esne valami fain mount ami nekem nem tetszik, de jo pénzért el lehetne adni, de nincs ilyen szerencsém. :(
  • Pacho
    #52313
    Amúgy ha ezek az árak "elszálltak", akkor a guild hajókat ne csekkold le :))
  • Gudott
    #52312
    Elvileg külön instance lesz, de inkább olyan mint az űrhajód, szóval minimális töltési időre kell számolni.

    Elvileg lesz még egy 2.10 ami class változásokat is fog hozni (szegény smuggler/agent duót tovább nerfelik :) )
    és talán a karácsonyi szezonra jön az új kiegészítő.
  • Pacho
    #52311
    A pref-ek és a f2p játékosok majd költik szépen a CC-t a balkonért, ahogy eddig is csinálták. Vannak akik nem szeretnek pénzt farmolni és előfizetni egy-egy hónapra, hanem vesznek havonta 5-10 ezer forintért CC-t. Mindenkinek lesz erkélye...:)

    Amúgy vicces, hogy amit először jellegtelennek gondoltam, az tetszik a legjobban: a Tattooine stronghold (és persze ez a legdrágább is). Amúgy achivementekből meglehetősen kevés cucc jön - legalábbis eddig keveset láttam - az fp és ops tárgyak az droposak és nem unlockosak, a készíthetők már jobbak, de az igazán jópofa dolgok természetesen a cartel packokban lesznek, vagy a CM direkt strongholds szekciójában.

    Szóval nem kell attól félni, hogy a BW/EA éhen hal még idén, mert itt lesz pénzköltés rendesen.

    Egy dolgot nem találtam meg sehol: a strongholdhoz az adott bolygót fogja betölteni és onnan lehet majd eljutni a házba, vagy ez egy - a bolygótól független - külön instance lesz? (Töltési idő szempontjából nem mindegy nekem egyedül).