60032
  • gunji
    #52392
    Szerintem elsődlegesen a skillfától függ. A második kérdésedből ítélve DPS-ed van, ott két véleményt szoktak ütköztetni (amellett, hogy a str az elsődleges stat, emellett 100% acc, 25% surge (+50% jön még alapból ehhez), 0% alac)
    - 25% crit, a többi power
    - 0% crit, a lehető legtöbb power.
    Én a másodikat támogatnám, de valaki nálam szakértőbb majd kijavít, ha rosszul gondolom.

    Amúgy Dulfyn találtam két cikket a témához, hátha segít:
    SWTOR Immortal Juggernaut Tanking Class Guide
    SWTOR Vengeance and Rage Juggernaut DPS Class guide
  • Gudott
    #52391
    Rakghoul event mindenki kedvenc bolygóján, nagy valószínűséggel egy hétig tart majd :) Link
    PTS-en a 2.9 Patch Notes V2 (link)
  • archetiz
    #52390
    Nemrég valamelyik patch-ben módosították az árnyékbeállításokat. Próbáld meg úgy, hogy lejjebb veszed az árnyék minőségét!
  • Ned021
    #52389
    Sziasztok! Tudnátok segíteni, hogy miért kezdett el egyik napról a másikra laggolni az swtor? Nem játszok sokat szoval nemtudom, hogy mikor kezdődött a probléma, de néhány hónapja beléptem és azóta játszhatatlan az egész. Lehet, hogy valami új patch? Új videokártya driver? A bitraider klienstöl teljesen megszabadultam az swtorba, olvastam ezt a tippet eredeti forumon, de ígyse lett jobb. A gépem szerintem jó hozzá: 8GB ram, intel core I5, ati radeon hd 5650
    Előre is köszönöm
  • GazCamp3r
    #52388
    a megoldás ilyenkor egy jó amerikai VPN, és egyből nincs probléma.
  • Plata
    #52387
    Én tankkal olyat veszek ami több endurance-t ad,dps-el meg olyat ami többet ad másra.Sosem szokott gondom lenni.
  • Plata
    #52386
    Ó hogy a jó édes,akkor tényleg sosem lesz hutt cartel kiegem,bankártya kiesik,sms bukta.
  • ChipHazard
    #52385
    igyekszem majd kicsit átláthatóbban fogalmazni :)
  • GazCamp3r
    #52384
    Egy Sith Juggernautnak kb 25-ös szinten az armorokba lévő moduloknál a Strength-Endurance mellett mire érdemes menni? Pl Enhancementnél Crit, vagy Power?
  • oz
    #52383
    Öreg vagyok, kicsit nehezen olvasom az összefüggő, csapongó soraidat :)
    A dps-ek, tankok életét a healer comanion megjelenése könnyíti meg. Sajnos a Jedi Guardian elég későn kapja meg Docot. Addig ki kell bírni, nem ész nélkül behúzni mindent, és kicsit döcögősebb a haladás. Doc meg szépen kigyógyít alap ellenfeleken, onnan sokkal simább lesz a dolog.
  • ChipHazard
    #52382
    Okés, kössz. Csak azért kérdeztem mert, ahoz képest hogy volt hogy 4-5 szintel is az ellen fölött voltam azért amikor 3-4 körbe fogtak és ütöttek elég gyorsan ment le az életem, gondoltam egy kis több állóképesség kell, vagy vanank ezek a sárga csillag alatti legerősebb mobok, velük is votl egy két huzósabb menet, bár igy most 37 környékén hogy több olyan képességem is van ami több ellenfélre is hat hat, igy könnyebb lessz valószínüleg.
    El is vertem a 300 ezret, gyorsan XD, vettem egy agile vagy mi fene ruhát, meg egy fénykardot, ez chapter 2 végéig marad
    amugy az egyetlen dolog ami tényleg nagyon zavar a Jedi guardian ban az futás animáció, olyan béna a Sentinelé marha jó, de ez a futás animáció, nah meg mien jo lett volna ha ugy tartja a fénykardot mint Starkiller a force unleashed-ben :)
  • Pacho
    #52381
    Nem hiszem, hogy itthonról lehet. Amúgy is sok probléma van ezzel az sms-es fizetési rendszerrel, de valami olyasmi rémlik, hogy attól még, hogy a BOKU nak van supportja Magyarországra, az EA/BW nem köteles engedélyezni/felvenni minden országot, tehát annak ellenére hogy a BOKU pl. szolgáltat 100 országban, az EA/BW 10 országból engedi meg ezt a fizetési módot.
    Pl. bankkártyával sem lehet fizetni minden országból, az EA/BW pl. nem fogadott be sokáig Venezuelából vagy Törökországból bankkártyás fizetést.
    Jellemzően azok az országok szoktak kimaradni ezekből a körökből, amelyek bármilyen módon feketelistásak. Magyarország sok ilyenen rajta volt/van/lesz, általában a csalások/visszaélések kirívó aránya miatt.
  • Plata
    #52380
    Próbálta már valaki az sms vásárlást?Nekem mindig error,pedig meg adtam a telefonszámom a contact information és a basic information fülnél is.Kiválasztom hogy a Hutt cartelt veszem meg,kiválasztom hogy Boku sms-el fizetek,elfogadom feltételeket,rábökök a pay now gombra és ezt kapom:General Error
    An error has occurred while trying to process your request. Please, try again later.
  • mulli1986
    #52379
    A FAQ felkerült új tárhelyre. A Tárhelyet archetiz biztosította! Köszönjük a lehetőséget! :) (Még van benne egy kis bibi a képekkel, de megoldása folyamatban)

    Nephin, küldtem üzit, ha esetleg nem vennéd észre :)
  • oz
    #52378
    Általában minden specre (a tankra is inkább, bár ez izlés kérdése) igaz, hogy az a mod a jó, amin minél kissebb az endurance, és minél több az egyéb stat. De igazából ez csak end kontentél számít, fejlődés közben szinte mindegy, mi van rajtad.
  • ChipHazard
    #52377
    Nah, a Chapter 1 a Jedi lovaggal, nekem is késsz, idáig amugy ez votl az eggyetlen Chapter amit valaha is befejeztem, utána mindig elfogyott a lendület :D. Jah meg az Agetn, egyszer őt is elvittem az első fejezet végéig, de rossz döntést hoztam és törlöltem. 330 ezret kapartam össze eddig, jo hozzá teszem hogy amikor volt a pvp event akkor gyakorlatilag ott is egy BH-val csak azt csináltam, és össze szedtem 400-500 ezret biztos, csak ugye lecsaptam gyorsan pár ruhára, csak aproságok amik akkor olcsok volta, Calo nord öve, 2 vettem, Mira övét is megvettem, az Agent-nek késöbre.
    Most azt ézeggettem éppen, mert ugye ezekböl plecsnikböl cak a modokat vezsem a ruhákba, hogy én egy Jedi Guardina DPS vagyok, de van pl ez az armoring aminek 37 szinten az adatai, 22 erő és 15 állóképesség, it igen csak nagy az eltérés, nem ? mert ugyan akkor a van olyan mi 20 erő de 24 állóképesség, kisseb a külömbség és csak 2 vel van elmaradva erőben, jobb ha egyenlőre ezekt veszem nem , amig nem jönnek a lila itemek, most azok vannak pl a fénykardomban és ott például elég kiegyenlitett az arány csak 2 vel több az erő az állóképességnél.
  • archetiz
    #52376
    Nincs mit és hajrá!
  • Gudott
    #52375

    Köszi!

    Na este befejezem az act1-et a sage/sorc duóval.
  • archetiz
    #52374
    Át, csak ne felejtsd el a beállításokat is lementeni (AppData/Local/SWTOR mappa). :)
  • Gudott
    #52373
    Technikai jellegű kérdés,: a játék könyvtárát át lehet másolni valahogy két gép/hdd között? Valahogy nem vonz egy teljes reinstall lehetősége, ha úgy adódik a dolog.
  • oz
    #52372
    Ha könnyű lenne gyorsan sok pénzt keresni, akkor mindenki könnyen és gyorsan meg tudna gazdagodni. Ha mindenkinek sok pénze lenne, nem lenne a pénznek semmi értéke. A különleges, ritka dolgokat pedig továbbra is csak azon kevesek tudnák megvenni csilliárdokért, akik még sokkal gazdagabbak.
  • ChipHazard
    #52371
    Kössz, részben tudom, de sosem értettem a craft-hoz, és sosem, tudtam hotgy lehet ebböl sok pénzt keresni. jo hozzá teszem hogy 55 karakter nélkül nyilván nehezebb, de akkor is lennie kéne valami efektive módszernek amivel, jó pénzt lehet csinálni, gondolkodtam azaon hogy cak ilyen gyüjtögető dolgot veszek fel, és azokat adom el a GTN-en, például az tény hogy a külömbözö, craft küldetéseket, amiket a slicing hoz, eddig mindig el tudtam adni, darabját szoktam adni, volt amit már 4000 ért is. talán ez az space pvp, lehet majd megoldás, de arra megy ugye várni kell, anyira tul fejlödni meg minden bolygot nem akarok, mert akkor 0 xp--t vagy kreditet kapok, legalább a fö küldetéseket meg akarom csinálni deha már azok is szürkék akkor elég frusztrálo, meg lassu az egész folyamat. készíthettek volna valami Pazak féleséget, vagy swoop versenyt, estleg tényleges arénákat 1-1 elen vagy valamit . a Kotor-1 ben pl kifejezetten szerettem a swoop versenyt, meg a pazakot, persze azt is csak a Yvini csávóval játszottam hogy ár engedményt adjon, :)
  • Gudott
    #52370
    Mint mondtam, nekem tetszik ez is, bár lehet egy konzervatívabb szín (mint pl az SG STO fórumnál) kevésbé váltott volna ki ellenérzéseket, de akinek nem jön be ott a style off
    .Annyi még, hogy amíg nem találsz FTP a data-s link mehetne a F.A.Q.-hoz.

    egy kis olvasnivaló:
    Lana Beniko’s Journal: Darth Arkous
  • Plata
    #52369
    Ha Style off akkor nem szürke a háttér hanem fehér,és ahhoz pont jó a fekete.
    Nálam kivan kapcsolva,de amúgy tetszik,csak a betűszín lett rossz.
  • mulli1986
    #52368
    Akinek nem tetszik, az nyugodtan használja a style off gombot azért van :)
    Egyébként fekete se jobb, mert nem nagyon látszik a szürke háttér miatt, a fehér meg tényleg kiüti a retinádat. Nem mellesleg ugye ilyen szürke/fekete/sárga vagy fehér színekből áll a SWTOR.COM is.

    BTW már legalább egy héttel ezelőtt be volt linkelve az a topik ahol a design-t meg lehetett nézni, lehetett volna oda is akkor véleményt írni. Le se volt ***va. Szal akinek nem tetszik Style off.....
  • Gudott
    #52367
    Slicing-gel tudod a pályán lévő széfeket,számítógépeket feltörni, amivel credit boxot kapsz (esetleg valamilyen crew mission-t vagy receptet) 400 felett már akár több ezrer credit felett is lehet egy egy ilyen (de nem feltétlenül)
    Amikor küldetést választasz a "rich" típusut válaszd, ennek nagyobb esélye van hogy több credites boxot kapsz a küldi végeztével.
  • ChipHazard
    #52366
    Srácok, a craftot illetően mik a változások, mit érdemes, mivel lehet zsét keresni ? a jelenlegi Jedi Guardianom-nak, Slicing, Bionalizis, és biochem vagy mi van betéve, a sliig már 420 körül, de azért kérdem mert elég röhelyes, hogy 3400 egy slicing küldetés, és jo esetben ha 2000 körül vissza jön a pénz :S
  • cikasz
    #52365
    Na sikerült beszélni a supportal. Elvileg minden adatot jól adtam meg a szép hangú leányzónak :D
    Adott ticket számot oda el kellett küldeni adatokat meg a személyimásolatot. várom a válaszukat :)
    Beleeirtam a levélbe, hogy állítsák vissza az accomat a lopás előtti állapotra
  • Plata
    #52364
    Egy kicsit zavaró ez a sárga szín.
  • TomStorm
    #52363
    Mi ez a sárga szín?Tök jó minden de ez a betüszín borzalmas.De ha nektek tetszik..

    szerk:van látom style off így már jobb
  • mulli1986
    #52362
    Ja ósszef**ta magát az UW. Ha valaki tud normális ftp címet, ahova fel lehet pakolni honlapnak valót, azt várom PÜ-ben! :)

    De vannak még apróbb színhibák a fórumon is :)
  • Gudott
    #52361
    Szerintem is okés, viszont a F.A.Q. nekem 404-et dob.
  • Vincentcloud
    #52360
    Szerintem okés lett
  • mulli1986
    #52359
    Hát most így utólag nézegetem, hogy vannak még rajta fity fenék, amiket lehetne varjálni, de ahhoz még tanulnom kell ezt a CSS-t :)
  • Nephin
    #52358
    No, elkészült a design, virágokat mulli1986 öltözőjébe lehet küldeni, köszönjük az eklézsia nevében. :)
  • Nephin
    #52357
    Így van. :)
  • picket
    #52356
    Tegyél érte valamit, ne csak sírj!
  • Plata
    #52355
    Milyen jó lenne ha én is megérteném miről dumálnak küldi közben.
  • mulli1986
    #52354
    Hát ez most számomra kicsit sovány magyarázat lett, nem is értem :)


    Nem vagyok én olyan Psziho, de ahol azt mondják hogy kill, akkor kill. :) És sokszor berág Mako. Persze gyűjtöm is a Sötét oldal pontjait is. De csajokat szinte rendszeresen elengedem. Pld Volt egy csaj. Valami fejesnek a nője. Összefeküdt egy rebellel. Aztán ki kellett volna nyírnom, de olyan jó guggolós combjai voltak. Mondom ennek élnie kell :D
  • oz
    #52353
    Egyébként erről jut eszembe, Bounty Hunterrel csináltam a Black Talont. Alapvetően nem szeretek mészáros stílusban nyomulni, ezért életben hagytam a kapitányt. Valamelyik társam teljesen ledöbbent, nem értette, hogy egy fejvadásszal miért nem öltem meg. Elmagyaráztam neki, hogy azért jöttünk, hogy elkapjunk egy disszidenst, nem azért, hogy egy parancsmegtagadót lecgézgessünk. Azért nem fizetnek :).