60032
  • El Protector
    #52434
    készítem a pvp-karimat
  • MarkBlade
    #52432
    Remélem nem szesitek le a fejem. Ha valakit zavar elnézést előre is. Van eladó pref digi accom, kieggel republic és sith oldalon is fullos karik. Ha érdekel privátban megbeszéljük.
  • Pacho
    #52431
    A dulfy.neten már olvashatók a planetary conquest legújabb részletei. Elég masszív grindelésnek tűnik, de a rewardoknak (a guild ship unlockokon kívűl) egyelőre nem olvastam utána. A planetary conquest cikksorozat második részében már a Conquest Commanderekről is lehet tájékozódni. Ezek 3,5 millió hp-s championok, akiknek a legyőzése külön jutalmat hoz.
    Rossz hír a pve-warrioroknak, hogy mindegyik az ellenséges bázison belül található meg, és támadásuk automatikusan pvp-flaggelést jelent. (Szóval min/maxed full Brutalizeres enemyk felbukkanására lehet ilyenkor számítani)
    Utoljára szerkesztette: Pacho, 2014.08.12. 12:56:38
  • Gudott
    #52430
    Igen, így van. Ha lejár ez előfizetés a meglévő auth továbbra is használható.
  • cikasz
    #52429
    Tehát ha előfizetnék egy hónapra akkor tudnám használni ha lejár?
  • gerey
    #52428
    +1 Ez igaz, így tudom én is használni preferedként.
  • Gudott
    #52427
    Ez sajnos így van, de ha egyszer megvan a telefonos, utána preferdként is tudod használni.
  • mulli1986
    #52426
    :D
  • cikasz
    #52425
    A kezdetektől pár hónapig fizettem amíg havidíjas volt :(
    Kapják be a pélóm!
  • Panzeradler #52424
    Ingyenes(se prefferednek) felhasználóknak nem elérhető a telefonos auth.
  • cikasz
    #52423
    A security key-nél két opció van egyik sem ad semmilyen serialt...
  • Plata
    #52421
    Ok már klassz a FAQ,bejön,de annyit hozzá tennék hogy fizikai Cc kártyát még sok helyről lehet kapni,én is rendszeresen veszek utánvéttel.
  • Nephin
    #52420
    Többmegás worddoksi gyűlt össze az évek során a hasonlókból (mert ezek mindig újratermelik magukat, vagy klónok, vagy nem tudom), szóval alapanyag van bőven. :D
  • PiszkosFred
    #52419
    Ezeket ossze kell gyujteni egy lol.txt-ben, majd ev vegen mehet a tobbi hulyeseggel egyutt publikba, hadd szorakozzon a nep :)
  • Gudott
    #52418
    Látom zajlik az élet, tényleg no comment.
    szerk: ha van időd nézd meg pü-t.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.08.08. 16:31:48
  • Nephin
    #52417
    Bocs, csak (néhány) idiótával támadt kis ügyem, aki(k) magukat másoknak kiadva írogat(nak), mert azt hiszik, hogy az icipici farkincájuk talán ettől nő valamit és végre lesz értelme a defektes kis létezésüknek, ráadásul ki sem derül, kik ők... pedig nem, születési rendellenességeket és elmebetegségeket az ilyesmi nem gyógyít, ráadásul elbújni sem sikerül.

    Nade kisöpörtük a szemetet, most már volt időm kijavítani a linket, a FAQ előállt! :D
    Utoljára szerkesztette: Nephin, 2014.08.08. 16:14:26
  • mulli1986
    #52416
    Szerintem Nephin elfelejtette berakni az új linket :) Mert mindent elküldtem és írta is hogy ha hazaér megcsinálja :)
  • Plata
    #52415
    FAQ nekem még mindig 404-es error.
  • mulli1986
    #52414
    Ez nagyon hasznos hozzászólás volt! :) Úgy érzem frissíteni kell a FAQ-t :)
  • Gudott
    #52413
    Ha eléritek a legelső repu szintet, után tudjátok használni a T.H.O.R.N.E. reliceket (25/35/45-ös szintűek) amik endurance/presence értéket növelik és nem kell hozzá light/dark sem, szintezéshez ideális, és rebesgetik hogy lesz 55-ös is belőle. A Relicek az eventen kívül Nar Shaddan érhetők el, ha kinövitek őket pl már nem ekll a25-ös v 35-ös, akkor el tudjátok postázni kis kariknak, mivel Legacy boundosak, és egyszerre lehet kettő is használatban. És ami még fontos, hogy aktiválható vele a rakghoul immunitás, így nem kell szérumot venni stim vendronál.
  • Plata
    #52412
    Vagy azt is csinálhatod hogy belépsz minden kariddal és megfertőződsz és kilépsz velük,majd mikor vége az eventnek akkor játszol velük újra,és eventen kívül folytatod a fertőzést.Ha van pár alt karid amivel nem játszol,ezzel el lehet szórakozni.
  • Plata
    #52411
    Nem,kerüld az embereket,mert ha megfertőztek akkor cumi van,vagy veszel stimet vagy elkezdesz agonizálni,a végén megpatkolsz.
    Ha te fertőzöl meg másokat kapsz érte achit.Meg mittomén mit,általában én nem játszom ilyenkor,mert még FP-re is bejönnek a játékosok fertőzötten,és megfertőznek.Ha rakghoul event van szüneteltetem a játékot.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.08.08. 10:03:23
  • mulli1986
    #52410
    Ez úgy hangzik, mint egy elb**ott Zombi apokalipszis... :/ Kell ez nekem? Érdemes rámenni?
  • Gudott
    #52409
    Az swtor.com-on tudod hozzáadni a security key-t az account-odhoz. ott kapod meg a serial és a másikat is.
  • cikasz
    #52408
    Letöltöttem az app-ot. Serial numbert kér meg activation code-ot. Ezeket honnan tudom beszerezni?
  • Plata
    #52407
    Ez nem flashpoint,hanem egy idióta event.
    Majd meglátod tele lesz minden hely fertőzött játékosokkal.Stim vendornál vehetsz ellenszérumot ami 6 órára megvéd.
  • mulli1986
    #52406
    Ha jól látom 4.-én indult és 12.-én ér véget? Milyen szintű Flashpoint ez?


    Bounty week mikor lesz? :)
  • Agidius
    #52405
    Nekem a mobilos van játék kezdete óta.
    Fizikait már nem árulnak kb 1 éve, használtan tudsz venni.
  • cikasz
    #52404
    De úgy látom mobilos is van! Az meg ingyenes nem? az is elég szerintem!?
  • picket
    #52403
    Itt lehetne, de mivel (úgy tudom) nem szállítanak Magyarországra, ezért meg sem jelenik a lehetőség...
  • cikasz
    #52402
    Hol lehet venni fizikai authenticator-t? Megelőzve, hogy még1x ellopják az accom!?
  • cikasz
    #52401
    Na sikerült. Hiába változtattam meg a passt még lockolva volt az accom. Felhivtam őket és mostmár jó :)
  • Pacho
    #52400
    De nem az e-mail címedet írod be a loginnál ugye?
  • cikasz
    #52399
    Nem tudja valaki, hogy gond van az swtor.com-al?
    Lereseteltem a pass-t, login-nál beirom rendesen és csak visszadob a főoldalra. De nem logol be.
  • Nephin
    #52398
    Neked is... jó ez az új fórum. :D
  • Gudott
    #52397
    ment válasz
  • Nephin
    #52396
    Ment pm.
  • Gudott
    #52395
    Én akkor ismételten jelentkeznék, remélem most siker koronázza majd :) (e-mail: kelek.swtor kukac gmail pont com)
  • Nephin
    #52394
    Srácok, aki szeretne részt venni az swtor.hu szerkesztésében (cikkírás, ilyesmi), az szóljon, elvileg tudok adni jogokat, bár ki kell próbálni, hogy biztos legyen. :D

    Mulli, most látom, hogy írtál, az sg nemcsak mailt nem küld, most már az üzeneteknél sem jelzi, hogy új jött, remek. Otthon tudom majd javítani a linket, köszi.
    Utoljára szerkesztette: Nephin, 2014.08.07. 06:55:04
  • oz
    #52393
    25-ös szinten teljesen mindegy, hogy crit vagy power, vagy netán alacrity, a lényeg, hogy menjen a karakteredhez és a szerepedhez (pl. ne használj willpoweres cuccokat guardianként, meg dps-ként ne pakolj magadra tankos cumót) . A mire gyúrjak alapvetően a raid end kontentnél számít, ahol próbálod min/maxolni a karakteredet. Fejlődés közben nem érdemes energiát/erőforrást áldozni a min/max kérdésre.