60032
  • Kryon
    #52474
    A pug a random csapat. A töltögetésen segít az SSD, másodpercek alatt tölt minden. Az általad felsorolt problémákat megoldja, sokkal élvezhetőbb lesz tőle a játék.
  • gunji
    #52473
    A 'pug' alatt mit értesz? Ne haragudj, nem ismerem e kifejezést. A klánokról meg inkább vagy jót, vagy semmit.
    Egy SSD direkt erre a célra szvsz felesleges pénzkidobás, fórumban írják, hogy akár SSD-vel, akár egy pöpec Core i7-tel is lassan indul a játék. Más játékkal (akár lokál, akár MMO) ilyen probléma nem volt, itt egyszerűen ócska az engine.
  • Kryon
    #52472
    Ha videózni akarsz, akkor menj ismerősökkel, guildtagokkal, a 6. karival nyilván már mindenki csak átrohan pugban.
    A töltési gondokra érdemes beszerezni egy SSD-t.
  • gunji
    #52471
    Igen, ez így van. Velem is előfordul, hogy - ha visszalátogatok egy-egy bolygóra planetary commandationt farmolni (meg nosztalgiázni ), akkor - átlépem a videót, vagy sietek, de olyankor mindig egyedül vagyok. Amikor kisebb karaktereknek segítek, akkor soha nem erőltetem rájuk a sebességemet, hagyom, hogy ők vezessen, hagyom, hogy ők fedezzék fel a világot, mert tudom, hogy az mennyire jó dolog: felfedezni egy új helyet, kipróbálni valami újat. Ezt hiányolom sok helyen. (Csak zárójelben: talán nem véletlenül van sok magyar külföldi klánban, sajnos.)
    A jedivel voltam már klánban, nem jött be, pont az ilyen dolgok miatt, de nyitott vagyok újabbakra. Van öt szabad karakterem, eddig sikertelenül próbálkoztam. Itt az alkalom: szívesen keresnék magyar klánokat mindkét oldalon. Nekem csak annyi kérésem lenne, hogy ne legyen kötelező a TS, ne legyenek meghatározott kvóták az opokra, s ne legyen baj, ha napokig nem (tudok) belépni. Jah: a Progenitoron ülnek a karaktereim.
  • gunji
    #52470
    Áh, kizárt. Egyrészt MMO-nak elég az a kettő, amiben benne vagyok, másrészt olyant nem kezdek, aminek a világa amúgy off-game szinten nem érdekel.
  • Bandras DaSilva #52469
    A rohanás általában azért van mert a játékosállomány nagy része már n+1edszerre csinálja meg ezeket a flashpointokat. Egyszer megnézik a videót, de 50000000000000000000 szor már nem. Ezzel együtt érdemes úgy csapatot szervezni, hogy jelzed, hogy szeretnéd megnézni a videókat.

    HM FPket meg nem egyedül kell csinálni, hanem csoportban. Úgy menni fog.

    Érdemes guildbe is belépni mert ott nagyobb eséllyel találsz olyan emberkéket akik hasonló problémákkal küzdenek. Opsokat is érdemes menni, de ha még nem voltál nézz meg videokat a boss fightokról, hogy tudd mit kell csinálnod.

    Gearekről már nem nagyon tudnék nyilatkozni mert egy jó ideje már nem játszom swtorral, de törekedni kell arra, hogy szintnek/feladatnak megfelelő legyen.
  • Although
    #52468
    Sajnos ez évről évre rosszabb. :( Próbálkoz nem nagy népszerűségnek örvendő réteg mmokal mint az TSW is. Ott elvileg sokkal jobb a helyzet. Kikopott ez a fajta tömeg onnan. Pláne ha réteg és mondjuk b2p is. Jobbat nem tudok. Az EA a részvényeseknek adja a pénzt ez már látható a legutolsó jelentésekből. Elvileg benne van az első háromba de akik benne vannak azok semmit nem látnak ebből.
  • gunji
    #52467
    HM FP-k videóit nézegettem régebben, de 66/72-es cuccal nem sikerült egyikben sem egyedül valami sikert elérni. A DPS JK nem arra való, majd egy commandoval vagy sorcival, ha elég idősek lesznek.
    A kérdés inkább arra vonatkozott, hogy a Forged Allience-ban akkor ugye csak groups story van? Mert akkor inkább kihagyom. Amúgy nincs különösebb bajom a csoportos játékkal, csak általában nem szeretem a rossz tapasztalatok miatt: a többség végigrohan a pályán, minden lootot otthagynak, a videókat el kell ütni, mert sietnek, az ember így nem ért semmit a történetből, s rögtön lecsesznek, ha valamit emiatt elrontok (czerkás weeklyt is csak egyszer mentem emiatt, opot meg egyszer sem). Nagyrészt lehetetlenség olyan társaságot találni, aki hajlandó lenne ilyenkor lassítani és/vagy segíteni. :(

    Ma sikerült eljutnom addig, hogy megbántam a mostani előfizu díját, s ha nem jönnek ki valami normális és tetsző dologgal, akkor - jelen állás szerint - ez volt az uccsó alkalom, hogy pénzt adtam ki érte. Ennek oka, hogy a játék olyan szinten lassult le, hogy teljesen játszhatatlan, hála az alpha version-ös egine-jének
    Korábban csak az Alderaan volt lassú, de mostanra minden helyszín az lett, sokszor képtelenség öt lépésnél többet menni, mert rögtön megakad, majd részutosan hátrább öt méterrel találom magam. Ez kifejezetten harc közben 'előnyös'.
    Tegnap este a flottán kiléptem a liftből, egy pillanatra megjelent a belső tér képe, majd visszaváltott a töltőképernyőére, s kb. 15 perc várakozás után tűnt el ismét. Nem tudom, mit csinált addig, de közben lehetett hallani a háttérzajokat, szóval zajlott az élet. Ma ugyanez volt, de szerencsére öt perc után beengedett. Próbáltam megnézni a strongholdos videót, de arra is 3-4 percet kellett várni, hogy elinduljon. Teljesen élvezhetetlen ez így.
    Ha idén már nem jönnek ki semmilyen új tartalommal, csak hegesztenek az ócska engine-jükön, visszahozva a két évvel ezelőtti játszhatóságot, akkor már elégedett leszek. De hát így... :(
  • ChipHazard
    #52466
    Köszi :). Most hogy igy mondod, lehet elcsúfítaná, :) igazából, csak a csuklóban gondolkodtam, van egy ilyen cyber valami ami csak a jobb kézfejét alakítaná át valami 3 ujju droid kézzé, annyira nem néz ki rosszl, még akár role play szempontjából érthető is lenne, tekintve a chapter 2 végét ugye valami árat fizetnénk az önelégült csunya tervért, ami balul sült el XD.

    nem rossz ötlet a szépségverseny dolog, bár én cak irigykednék a többiek karakterére, igy is megvagyok lőve mert nehezen hozok össze szép karaktereket akiket élvezek, pedig limitált a karakter készítés, képzeld el pl az Aion-ban mikor azon kiakadtam hogy rossz lett a karakter nyak vastagsága, megszállotan törkedem a tökéletesre, aztán amikor szembe jön egy teljesen ugyan olyan karakter mint az enyém, akkor instant törlés és elő sem veszem egy évig.
    Kerra-ra is költögettem némi cartel coint csak mert vagy a haj szin nem tetszett vagy a smink, most is gondolodtam hogy ilyen vörös hajat adok neki, de az mnár tul Mara Jades lenne :). De összességében ő tetszik ahogy haladtam előre jobban és jobban kedveltem meg, szóval örülök hogy végül Ő lett az első karakterem ami tulélte.
  • Kryon
    #52465
    Amúgy támadt egy ötletem. Lehetne csinálni egy karakter szépségversenyt, majd valamikor később, amikor már jobban aktivizálódik a közösség :D
  • Kryon
    #52464
    Szép :)
    Elcsúnyítanád szegényt egy robotkarral? :(
  • ChipHazard
    #52463
    Közel 3 év után meg van az első 50-es karakterem, milyen kár hogy azóta 55 a max szint :D . És a ruháért is megszenvedtem, semmi extra valószinüleg már sok helyen lehetett látni ezt a variációt sajnos. de sebaj , , tetszik ez a latex fekete nadrág csak kevés felsőhöz megy igazán. Még egy robot kezet akarok majd adni neki valamikor. kicsit furcsa mert egész 49 es szintig végig Jedi köppenyeket viseltem, és most kicsit szokatlan nézni az akrobatikus mutaványokat ilyen szük ruhában. XD

  • ChipHazard
    #52462
    Hát keddig nem leszek milliomos, most szortam el 440 ezret egy felső ruhára, chest -re, de meg van aza füző szerü Dress vagy mi, hozzá a fekete latex nadrág szal happy vagyok XD az 50. szint mostmár meg lessz lassan. Belsavis-on vagyok épp, de most pihentetnem kell szemeimet egy darabig, mindenesetre ez az eddigi legszebb bolgyó vita nélkül, ezzel most tényleg jo munkát végeztek.
  • Gudott
    #52461
    Kölni Cantina Tour infók.

    Keddi karbantartás, jön a 2.9-es update.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.08.17. 19:12:19
  • Gudott
    #52460
    Elvileg megoldható egyedül companionnal, a korábbi FP-kről is láttam solo videót a youtube-on
  • gunji
    #52459
    Volt Gree event a nyáron? Szuper, megint lemaradtam róla, bő egy éve hajkurászom

    A Forged Alliance az csak FP, azaz nem szólózható?
  • Gudott
    #52458
    Nephin-nek hála az swtor.hu reaktiválta magát :)

    Reboot swtor.hu módra

    Galactic Strongholds early acces, Forged Alliances phase 2, patch 2.9 patch 2.10 és egyéb apróságok

    Hamarosan lesz egy szösszenet a kölni Cantina Tours-ról (Gamescom 2014) benne a Forged Alliances befejező részével, illetve a 2.10-es patch által hozott további sorc/sage változásokról.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.08.16. 08:56:43
  • BoyleSilva
    #52457
    Sziasztok.
    Hosszú kihagyás után úgy döntöttem elkezdem/folytatom a játékot és lehetőleg Aktív Guildben szerertném (amibe jelenleg vagyok eléggé csendes). Amire számíthattok az az hogy a GS-m elég alacsony main karival hellyel-közzel 156 de ezt a szintet ahogy figyelem elég könnyen és gyorsan el lehet érni és után már Story-ra jó vagyok (ha nem így van homályosítsatok fel azért). Örülnék ha Köztársasági oldalon lehetnék újra de mivel az utóbbi időben csak szintezgettem lassan 8fő 55lvl karim lesz 4fő az egyik 4fő a másik oldalon mindenféle variációban, szóval az oldal és a class nem nagyon számít.

    Ha lényeg ha valaki toboroz és "úgy érzi" írjon PM-et vagy csak az üzenőfalra vagy mi ez :D
  • Nagyapi
    #52456
    Ehmmm....... ok.
    Csak remélhetem, hogy itt Corellian látom meg ? :)
  • PiszkosFred
    #52455
    Jatssz csak tovabb nyugodtan, es meglatod! :) Hamarabb, mint gondolnad.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.08.15. 12:39:15
  • Nagyapi
    #52454
    Operative healert csináltam, Kaliyoval tankoltam 49-es szintig, amikor a főhadiszálláson elvittette egy Dark Akárki. Ez azóta meghalt egy jedi keze által ( az meg az én kezem által ) , de Kaliyot nem kaptam vissza. Már a Corellian vagyok, és jó volna visszaszerezni. Valószínűleg elnéztem valamilyen feladatot, mert egy eléggé fárasztó este után történt az eltűnés.
    Valaki esetleg tudna néhány információval segíteni ?
  • Nephin
    #52453
    Én nem ellenségeskedem, annál is inkább, mivel az oldalad létezéséről sem volt tudomásom, mielőtt linkelted volna, ráadásul kell a játéknak a propaganda, szóval hajrá, csupán gyűlölöm, ha valaki konkrétan hazudik.

    Ugyanis (és ez mind visszakereshető):

    - sosem moderáltam negatív véleményt, ha az illető kulturáltan megfogalmazta (vissza lehet keresni, a törzsolvasók többsége képes volt erre és ez olvasható is adott esetben), miért tettem volna? A konstruktív, normális kritika jó dolog, szükség van rá. A trollok és az anyázás az, amire nincs.

    - több esetben csak a káromkodás lett moderálva, maga a vélemény nem (ez főleg KoWánál fordult elő, de biztosan volt más példa is)

    - törölt komment emlékeim szerint egyetlen embernél és az álregjeinél fordult elő, az ő munkásságának részlete valamilyen Gizi néven megtekinthető a Youtube-on, ki ne hagyd, csemege, csak gyerek ne legyen a közelben, mikor nézed

    - sosem szidtam a játékot, az utolsó posztnál konkrétan ezt írtam kommentben: "az original verzió a havidíjjal nálam az egyik top MMO", illetve "továbbra is fenntartom, hogy az eredeti, havidíjas verzió az egyik legjobb volt a piacon" és a többi

    - az olvasókkal való ellenséges hangnem legfeljebb a visszatérő trollokra igaz, ha másra gondoltál, kérek példát, légy oly kedves

    Sok sikert az oldalatokhoz, de nagyon kérlek, a - mondjuk úgy - nem valós állítások közzétételétől tartózkodj, köszönöm.
    Utoljára szerkesztette: Nephin, 2014.08.15. 07:49:18
  • RandomJedi
    #52452
    Először is Gergőnek válaszolva:
    Kedves Gergő!
    Azt hiszem már a második hozzászólásomból kitűnően kivehető volt mindenkinek aki kicsit is olvas a sorok között, hogy igen, tagja vagyok a Corellia.hu csapatnak. Az első hozzászólásom pedig szín tiszta reklám, gyenge marketinges próbálkozással megspékelve. Aki csak hirtelen elolvassa, elhiszi, hogy van olyan jó oldal, hogy egy külső ember által megemlítésre kerül, aki pedig a nevemre kattint már is láthatja mi a turpisság. Ami működik X embernél, nem biztos, hogy Y-nál is. De, mint 28 éves egytemista létedre bámulatos módon találtad meg a támadási felületet és aknáztad ki, természetesen jár érte a virtuális pacsi! :)

    Nephin.
    Ami az Swtor.hu-ban nagyon zavart az mindössze két dolog. Az egyik a szabad vélemény sárba tiprása. Mikor még játszottál a játékkal, de előfordultak olyan kommentek, amelyek egyes frissítésekkel kapcsolatos nem tetszést nyilvánítottak ki, azok törölve, vagy moderálva lettek és nem feltétlenül azért, mert olyan stílusban íródtak volna. Ezzel még akkora baj nincs, főszerkesztőként jogod van megtenni, a probléma zavaróbb része, hogy amikor elhagytad a játékot és az oldalt, akkor te szabadon szidhattad.
    Ami továbbá szintén nem tetszik, az a gyakori ellenséges hangnem a saját olvasóiddal.
    Ezek azok a mentalitási dolgok amivel sem én, sem a csapat többi része nem tud teljes mértékben azonosulni.
    Természetesen ezek pont olyan dolgok, hogy semmi közöm hozzájuk, beleszólási jogom nincs a dologba és pont jól is van így. :)
    Nem szeretnék ezzel senki ellenségévé válni, főleg nem a tiéddé Nephin, de hát ez is majd a te saját döntésed lesz, hogy miképp vélekedsz. Ezen a pár negatív gondolatokon túl, amúgy természetesen elismerésem és tiszteletem az swtor.hu-ba fektetett munkádért és nagyon boldog lennék, ha ezt az ellenségeskedést félre tudnánk tenni és egymást segítve, nem gátolva tudnánk működni.

    Tiszteletem!
  • Nephin
    #52451
    Pont jókedvemben találtál, jihhájj.

    Ahamm, 5-6 évig tartó hirtelen felindulás.

    Mit értesz mentalitás alatt?

    Tájékoztatlak, hogy a hirdetéseket az oldal tulajdonosa kezeli, aki sajnos nem én vagyok, tehát nem teszek zsebre semmit, ellenben saját zsebből fizettem a verspályázat stb. CC nyereményeit.

    Miért nem jelentkeztél a szerkesztőt keresek felhívásra? Gudott volt az egyetlen, csak még tökölök a beállításaival. A lehetőség neked is adott. Ja tudom, a mentalitás...
    Utoljára szerkesztette: Nephin, 2014.08.14. 17:33:04
  • Maala
    #52450
    Ah, hát akkor pont szerencse, hogy 2 napja regisztráltál egy accountot, pont akkor, amikor indul egy új magyar TOR-os oldal. Kész szerencse.

    "de még az is megeshet, hogy a hirdetésekből befolyt összeget nem zsebre teszi, hanem gamecardok formájában kisorsolja valamilyen játék során. :) Keep watching!"

    Csak kb. ez minden elmond arról, ki is vagy.
  • Plata
    #52449
    De mi már tudjuk hogy ki vagy,rájöttünk.
    Te vagy Randomjedi.
  • RandomJedi
    #52448
    Szó nincs bujkálásról, szimplán eddig nem a magyar SWTOR fórumokat preferáltam, és emiatt nem is volt accountom ide. Amúgy sem érzem úgy, hogy bármi olyat osztottam volna meg, amiért bujkálnom kéne titkos accok mögé. :)
  • Maala
    #52447
    Nem a hozzászólásod sértő, hanem az, hogy 2 napos account mögé bújsz.
  • RandomJedi
    #52446
    Köszönjük a támogatást! :)
  • Plata
    #52445
    Off.Én nem szeretem a csokit ,mert fáj tőle a gyomrom,bár a csokis fánkot megeszem.
    Egyébként megnéztem az oldalt,de semmi olyasmit nem találtam rajta ami érdekelne.Elég semmilyen oldal.
  • PiszkosFred
    #52444
    Mondjuk a swtor.hu-t nem neveznem hirtelen felindulasnak a multja miatt, de ez is egy velemeny :) Felreertes ne essek, reszemrol orulok, hogy ennyire elszant(ak) vagy(tok). Mert ezzel csak a kozosseg jar jol, tobb cikk, tobb elemzes, bemutato, ujdonsagok, stb. Ki az a hulye, aki ez ellen van?

    En csak azt mondom, ha komolyan gondoljatok, akkor hajra! De ha nem, vagy nem tart sokaig a lendulet, akkor meg sosem keso kooperalni, es a cuccost egyesiteni. Mindenesetre sok sikert!
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.08.14. 12:48:33
  • RandomJedi
    #52443
    Elnézésedet kérem, ha sértőnek találtad a hozzászólásom, nem ez volt vele a szándékom.
  • Maala
    #52442
    2 napos reg, a véleményed nagyon sokat jelent számunkra.
  • RandomJedi
    #52441
    Könnyen lehetséges, hogy azért, mert előfordulhat, hogy valaki úgy gondolhatja, hogy az swtor.hu is egy hirtelen felindulásból elkövetett weboldal. Vagy csak nem akkor szeretne posztolni, amikor épp toppon van a játék és jönnek az eget verő új tartalmak. Esetleg szimplán nem ért egyet az swtor.hu mentalitásával és nem is szeretne azonosulni vele, de még az is megeshet, hogy a hirdetésekből befolyt összeget nem zsebre teszi, hanem gamecardok formájában kisorsolja valamilyen játék során. :) Keep watching!

    Félre értés ne essék, semmilyen módon nem támadnám az swtor.hu-t vagy Nephint, amíg tartott szép volt, jó volt, de ki csinál fan site-ot a fánkokról, ha valakit a csokoládé érdekel? :)

    Költői kérdés volt persze...
  • Plata
    #52440
    Pár hónap?Max pár hét.
  • PiszkosFred
    #52439
    Jo, ez amator dolog volt, ketsegtelen. De az azert jo dolog, ha valaki lat fantaziat a kozosseg kiszolgalasaban manapsag.

    Azt viszont nem ertem (illetve igen, mert hat magyarok vagyunk, es ennyi magyarazat eleg is), hogy miert kell ujabb es ujabb oldalakat/fansiteokat letrehozni, ahelyett, hogy jelentkezett volna mondjuk a 2-3 hettel ezelotti felhivasra, es beallt volna segiteni a swtor.hu-t szerkeszteni. Mert - de ne legyen igazam -, ezek "hirtelen felindulasbol elkovetett" weboldalak par honap utan "kihalnak". Akkor mar nem lenne egyszerubb egy kozponti weboldalt fejlesztgetni, es par cikkel gazdagitani abban az idoszakban, amig tart ez a "lendulet" a szerzo(k) reszerol?

    Koltoi kerdes volt persze... :)
  • picket
    #52438
    Oh, és csak azért regisztráltál az esgén, hogy ezt megoszd velünk! Már repülök is az említett weboldalra!
  • Pacho
    #52437
  • RandomJedi
    #52436
    Sziasztok!
    Nemrég találtam erre az oldalra. Még elég friss lehet a dolog!
    http://corellia.hu
    SWTOR-ral kapcsolatos hírek és fordítások vannak rajta. Ha gondoljátok lessétek meg ti is!
  • Pacho
    #52435
    2.10 class változások (hamarosan a PTS-en)

    Classes + Combat
    Jedi Knight - Sentinel

    Combat

    Opportune Attack now triggers 50/100 percent of the time when Ataru Form deals damage
    Hand of Justice now triggers 33/67/100 percent of the time when Ataru Form deals damage. This effect can only occur once every 20 seconds.

    Watchman
    Mind Sear no longer has a rate limit of 6 seconds.

    Sith Warrior - Marauder

    Carnage

    Execute now triggers 50/100 percent of the time when Ataru Form deals damage
    Slaughter now triggers 33/67/100 percent of the time when Ataru Form deals damage. This effect can only occur once every 20 seconds.

    Annihilation

    Pulverize no longer has a rate limit of 6 seconds.

    Imperial Agent

    Explosive Probe's base cooldown has been reduced to 18 seconds (down from 30 seconds).
    Explosive Probe's damage has been reduced by 11%.

    Sniper - Engineering

    Imperial Auto Loader now reduces the Energy cost of Snipe by 2/4/6 Energy, in addition to its other effects.
    A target can now only be impacted by a maximum of 2 Scatter Bombs per Covered Escape. Damage per Bomb has been increased by 50%.
    Plasma Probe has been redesigned!
    Plasma Probe no longer has a cooldown. An Engineer can only have one Plasma Probe deployed at a time.
    Damage is now distributed evenly throughout the Probe’s duration, and is dealt every 1 second.
    Overall damage dealt by the Probe has been increased by 22%
    A target under the effect of Interrogation Probe who is hit by any Plasma Probe damage (not just the initial strike) is now stunned. A target can only be stunned once every 18 seconds.

    Smuggler

    Sabotage Charge's base cooldown has been reduced to 18 seconds (down from 30 seconds).
    Sabotage Charge's damage has been reduced by 11%.

    Gunslinger - Saboteur

    Jury-Rigged Mods now reduces the Energy cost of Charged Burst by 2/4/6 Energy, in addition to its other effects.
    A target can now only be impacted by a maximum of 2 Scatter Bombs per Hightail It. Damage per Bomb has been increased by 50%.
    Incendiary Grenade has been redesigned!
    Incendiary Grenade no longer has a cooldown. A Saboteur can only have one Incendiary Grenade deployed at a time.
    Damage is now distributed evenly throughout the Grenade’s duration, and is dealt every 1 second.
    Overall damage dealt by the Grenade has been increased by 22%
    A target under the effect of Shock Charge who is hit by any Incendiary Grenade damage (not just the initial strike) is now stunned. A target can only be stunned once every 18 seconds.

    Jedi Consular

    Sage - Seer
    Master Speed now places a Hindered effect on enemies around the Sage when Force Speed is activated.
    Amnesty now allows Force Potency to finish the cooldown of Mental Alacrity, in addition to its other effects.

    Shadow - Infiltration

    Force Breach now properly calculates damage based on the current number of Breaching Shadows. This results in the damage at 1 stack being increased, the damage at 2 stacks being decreased, and the damage at 3 stacks remaining the same.
    Clairvoyant Strike now has a base cost of 23 Force (down from 25).
    Clairvoyance now increases the chance to trigger Shadow Technique by 12.5% per Clairvoyance stack, in addition to its other effects.
    Profundity can now occur once every 9 seconds (down from 10 seconds).
    Potent Shadows now has a 100% chance to grant 1/2 stacks of Breaching Shadows when Force Potency is used (changed from a 50%/100% chance to grant 3 stacks). It still reduces the cooldown of Force Potency upon exiting combat.

    Sith Inquisitor

    Sorcerer - Corruption

    Corrupted Speed now places a Hindered effect on enemies around the Sorcerer when Force Speed is activated.
    Reverse Corruptions now allows Recklessness to finish the cooldown of Polarity Shift, in addition to its other effects.

    Assassin - Deception
    Discharge now properly calculates damage based on the current number of Static Charges. This results in the damage at 1 stack being increased, the damage at 2 stacks being decreased, and the damage at 3 stacks remaining the same.
    Voltaic Slash now has a base cost of 23 Force (down from 25).
    Voltage now increases the chance to trigger Surging Charge by 12.5% per Voltage stack, in addition to its other effects.
    Saber Conduit can now occur once every 9 seconds (down from every 10 seconds).
    Electric Ambush now has a 100% chance to grant 1/2 stacks of Static Charge when Recklessness is used (changed from a 50%/100% chance to grant 3 stacks). It still reduces the cooldown of Recklessness upon exiting combat.
    Flashpoints + Operations
    The Nightmare Power buff has been removed from Nightmare Mode Dread Palace.

    Vitafórumok itt itt és itt.
    Utoljára szerkesztette: Pacho, 2014.08.13. 08:51:26