60019
  • Plata
    #59338
    Az a pasi állítólag Joruus C'baoth,a csaj meg Mara Jade.
    Luke Skywalker felesége a legendákból.
    Joruus C'baoth meg szintén a legendák őrült jedi mestere.
  • Orbancapitan
    #59337
    nekem is lana ugrott be a csajról a öregről meg egy régi jedi academy-s ellen
  • gunji
    #59336
    Úgy értettem, hogy ha a galaxis túlsó felében bujkáló jedik nem használják az erőt, akkor Vader/Sidius/inkvizítorok feltehetően nem érzik őket. De annyira nem maradhatott sok jedi a tisztogatás után (Yoda, Kenobi, Ahsoka, Kanan, meg még pár ha a kánont nézzük).
  • Plata
    #59335
    De Vader meg Sirius bácsi? :D
  • gunji
    #59334
    Valószínűleg azért, mert nem használták az 'erőt'. Ahogy Luke-t sem érezte a 4. részben.
  • Plata
    #59333
    Hát nem lennék meg lepve ha loptak volna.
    Egyébként lassan kiderül hogy az eredeti három Star wars film alatt több száz jedi élt még Yoda-n és Obi-Wan kenobi-n kívül,sőt,nem is csak két sith volt,hanem egy egész sith sereg.
    Hogy a rusnya magdiba nem érezte meg Dárt vödör meg dárt sutyerák hogy a galaxisban hemzsegnek a zakkant erőhasználók?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.07. 20:23:55
  • gunji
    #59332
    Hm, az új Ahsoka-trailerben van két figura..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egy ősz hapsi és egy szőke csaj. Elsőre olyanok, mintha Valkorion és Lana Beniko lennének, lol xD
  • Plata
    #59331
    Őszintén szólva engem ez a Rey film hangyanemiszervnyit sem érdekel.
    Az ősi jedi film jó is lehet.De a hat és hét közti film biztos megint baromság lesz,először is már a hat szereplői nagyon idősek,sajnos,na őket új szinészekkel lecserélni gáz,lásd az idétlen hülyegyerek Solo-t.Már pedig ha a hat és hét közt játszódik,akkor Luke Lei Han és Csúdebakka is vissza tér.
  • PiszkosFred
    #59330
    Ezt irtam en is, hogy nem veletlenul kerult bele. Elotte viszont 10+ even keresztul fan fictionnek szamitott es csak a (nem hivatalos) regenyekben es videojatekokban szerepelt.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.04.07. 16:45:20
  • Orbancapitan
    #59329
    thrawn a cannon része a rebels óta és a rebels is a cannon része a rouge one óta
  • PiszkosFred
    #59328
    Vegre rajott valaki az oltonyosok kozul is, hogy a skywalker csaladon kivul is van elet. Thrawn sem veletlenul kerult bele a kanonba, sok-sok huzavonat kovetoen, es akkor most valaki rajohetett, hogy a TOR idoszakban mekkora potencial van. Volt mar szo korabban Revan filmrol, de aztan abbol nem lett semmi (vagy hat lett belole egy tescos megoldas, lasd Kylo)
  • gunji
    #59326
    Mégiscsak rebootolni kéne a 7+ mozikat, nem pofozgatni, hátha jobbnak néznének majd ki
  • pajer_csaba
    #59326
    Ó, de kurva jó lesz... :-/
  • Plata
    #59325
    Most olvastam hogy az old republic hivatalosan is fel került a Star Wars kánon idővonalára.
    Jön egy film ami az old republic előtt játszódik,az ősidőben,elmeséli a jedik eredettörténetét.
    "Dawn of the Jedi" lesz a korszak címe.
    Jön egy film a hatodik és a hetedik film közötti időkből,na és jön egy film 15 évvel a skywalker kora után,az új jedi rend születéséről.Rey lesz az új Jedi rend alapítója,ennek a korszaknak a hivatalos neve "New Jedi Order"..
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.07. 14:27:48
  • gunji
    #59324
    És jut eszembe, OP1-Catalyst ötösével zsákba kötve szokott esni igen, sima heroicon is. Elég gyakran jön ilyen 'bag of valami', amiben sok esetben ez van. (Pedig én repus fabatkákat szeretnék :P)
  • Plata
    #59323
    Srácok Athiss tele van ilyen bokrokkal.

    Mi a túró ez?
    Első gondolatom az volt hogy rusnya magdi itt tartotta a koncertjét és a bokrok ettő meghóttak.
    De asszem nem ez a bibi.
  • Plata
    #59322
    Kipróbáltam.
    Nekem nem jött semmi,csak napi bizgentyű,de az nekem is ötösével.
  • pajer_csaba
    #59321
    Hát igen, kb ettől tartottam... :/ Na mind1, marad akkor az opsozás.
  • PiszkosFred
    #59320
    Marmint a tegnap "linkelt" OP1 nem esett ma a heroicokbol, pedig lenyomtam napkozben parat a karbantartas elott.

    A szezon repuhoz szukseges "note" most esik minden karakterrel, nem kell Amityt vinni hozza, legalabbis nekem esett ugy, hogy Elaratol kezdve Ramos, meg istentudja ki volt epp a tars.

    A mondatom elso resze arra vonatkozott, hogy tapasztalatok alapjan ak orabbi szezonok tokenjei csak akkor esnek, akkor is ritkan, ha a szezonhoz tartozo npc az aktiv tars. Vagyis Amity "kotelezo tarsasaga" csak a kovetkezo szezonban jon majd, addig nem.

    De, hozza kell tenni, SWtOR-nal sosem lehet tudni mi tortenik vagy eppen milyen napja van :)
  • gunji
    #59319
    Mármint mi? Az új repus izé vagy a régi nem esett?
    Múlt héten nekem összesen esett 4-5 új (a rewardokat nem számítva), a régiekből meg egy se és cserélgettem közben a compi-kat.
  • PiszkosFred
    #59318
    Nem hiszem, az majd a Note of akarmire lesz igaz a kov. szezonban. Hozzateszem, ma is lenyomtam a heroicokat a server shutdown elott, de egy darab sem esett. Lehet csak valami script hulyult meg tegnap, nem tudom.
  • Plata
    #59317
    Nem.
    Az új comppal csináltam heti küldetéseket kedden és egy büdös op sem esett.
  • Plata
    #59315
    Fórum megint csodás és nem látom a hozzászólásokat.
  • pajer_csaba
    #59315
    Közben az jutott eszembe, hogy nem lehet, hogy csak az új compival esik ilyen? Mint a Shadow Syndicate plans anno?
  • PiszkosFred
    #59314
    Direkt azert raktam be a kepet, mert en is csak pislogtam.
  • Plata
    #59312
    Nekem csak az FP izé szokottt ott esni.
    Egyébként ma megint leállás lesz.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.06. 06:25:16
  • pajer_csaba
    #59312
    Te most szopatsz ugye? O_o Egy hétig sünt szrtam, hogy bejussak sm opsokra az OP catalystért, hogy tudjam upgradelni a ruhámat, erre kiderül, hogy végig elég lett volna csak heroicoznom? Persze ez is akkor derül ki, amikor bszhatom, mert költözés kellős közepén vagyunk, nem hogy időm, de helyem sincs játszani... T_T
  • PiszkosFred
    #59311
    Vicces, hogy a sima random heroicban a trash es a boss is otossevel dobja az OP-1 Catalyst kiegeszito/upgrade cuccot. Sima Coruscant "Republic Most Wanted" dara a napi repuert adott eddig 30-at.


    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.04.05. 23:53:18
  • pajer_csaba
    #59310
    Ha harc közben kilép valaki, akkor automatikusan lehívja a játék a compot (abban nem vagyok biztos, hogy a phase-leaderét vagy valamilyen más metód szerint). (Amúgy Master FP-t szigorúan csak ketten, két 50-es compival érdemes menni. Semmi mással. Gf-ben egyszerűen szignifikánsabban több a retardált, mint Veteránon, mivel ott hozzászoktak, hogy csak rohanni kell meg darálni, így fingjuk sincs, mit kell csinálni Masteren és esnek-kelnek, magukkal rántva az egész csapatot.)
  • Plata
    #59309
    Én ma este 50-es Kira Carsen-el be tankoltam master FP-n sügér malgus-t.
    Nagyon fura volt,először is Kira tök magától jött le boss harc közben,én nem hívtam,hisz harc közben nem lehet társat hívni.
    De egyszer csak mellettem volt és levertük.
    Egész idióta FP volt,két scoundrel volt meg egy guardian tank.
    A két scoundrel szépen tudta a dolgát és mentünk előre ők sunnyogva elaltatták bumburnyákokat és haladtunk volna,de idióta tank folyton be húzott minden féle szart és elment összevissza harcolni.Az első bossnál gebasz volt,boss hílert meg dps-t bevágta a sunyiba,hülye tank ugyanis ránk húzta.De sikerült leverni,ami vicces volt,mert jobban bírta a sorcim mint az agyatlan tank.Mentünk szépen előre egyre több gond volt tankkal,mert hülyeségeket csinált,végül Malgus előtti liftnél már akkora tömeget húzott be hogy ki lett rúgva a francba.Épp csak túléltük a hordát.Végül az utolsó boss-t nélküle öltük le.
    Az egyik scoundrelnek volt egy aktív társa,Altur zok adon vagy hogy a sunyiba hívják,nekem is meg van.
    De harc közben meghalt ö is meg társa is és Kira csak úgy ott termett,híler volt nem tank,de így is jó volt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.04. 01:25:38
  • Plata
    #59308
    Valaki igazán fel mehetne a guild hajóra ki dekorálni.
    Mert nekem eszetlenül nincs hozzá türelmem,sem érzékem. :D
    Vagy tele lesz a hajó mindenféle dísszel észnélkül széthajigálva,vagy mindenhol táncoscsajok lesznek.

    Jah a trónomat nem adom. XD
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.04. 01:09:40
  • PiszkosFred
    #59307
    Azota a dual spec rendszer miatt picit konnyebb, mert tudsz valtani menet kozben, ha kell, de tovabbra is igaz az, hogy jol felszerelt healer/tank spec nagyon sokat segit, mert a trash a skalazodas miatt eleg komolyakat ut, amit vagy ki kell tudni healelni vagy tul kell tudni elni a def. kepessegeket hasznalva. Plusz CC-t nagyon ritkan hasznalsz, max 1-2 master FP-n a trasht kikerulve, na itt szinte minden fightban :)

    220+ gearben probaltam anno (par kieggel ezelott), aztan legutobb 306-os gearben (elozo kieggel), sajnos nem sokat konnyult a harc a magasabb itemlevel eseten sem. Az end game gear szett bonuszai viszont ugy emlekszem, hogy sokat segitettek.

    A jo hir az, hogy ha letolod a chaptereket veteran szinten, akkor menni fog a master is, mert az ugyanaz a teljes koncentracio, csak tovabb tart minden.

    #59283
    Na, hetvegen "okos" voltam megint :D Raszantam magam es megcsinaltam a 330-as deconstructot a modok miatt. PERSZE, hogy utana vettem eszre a conquest gear vendornal, hogy lehet venni FP-1-et is tech fragmentsert (/vagy a masik tokenert, mar nem emlekszem), hogy rohadjon meg. Ha ezt tudom elore, nem bontom el 330-nal a cuccot, hanem viszem egybol 336-ra. Osszesen kb. 16 dp FP-1-esem maradt a folyamat vegere ugy, hogy a heti limitet is elertem 1200/1200-as mutatoval, vagyis ha egy picit felremegy valami, varnom kellett volna a jov. hetig, pedig most voltam lenduletben :) De, sikerult, egy feladattal kevesebb.

    Na mindegy, gyors osszekukaztam par kek dropot 1-2 master runbol, azt upgradeltem 336-ig (a vegere ra is ment minden upgrade cuccom) es megcsinaltam a deconstruct kuldit 336-ra is, igy most mar 100k-s modok elerhetoek. Kell majd par kort mennem, mert a fules, implant, stb. tobbi cucc fejlesztesere mar nem maradt igy nyersanyag, azok megrekedtek 228-230 kornyeken es egy-egy melee/tech/force dps es tank szettet csak fel kellene huzni azokbol is.

    Tech fragmentbol vettem OEM-t, eladtam 100M aron kb 5 perc alatt, abbol fel tudom ruhazni az osszes 80-as karaktert 336-os gearre.
  • pajer_csaba
    #59306
    Nekem Fred mondta egyszer, hogy veterán KOTET KOTFE kizárólag assa tank + 50-es compi, és rengeteg imádkozás, CD-n használt deffekkel. Igaza van.
  • pajer_csaba
    #59305
    " Az előbb 7 milliárdért árultak valamit, nem sokáig. Ez nem normális: ennyi pénzt csak $-ból lehet tisztán bevinni a játékba, vagy túl jónak kell lenni, hogy ne tartson sokáig összeszedni, de akkor már érdemes ezt RL csinálni."

    Az ilyen drága itemek nem feltétlenül azért kerülnek ennyibe. Ezek már szimplán csak trade-re valóak. Aki megvezsi 7 milliárdért, az 8-ért fogja felrakni később, aki megveszi 8-ért, az majd 9-ért. Plusz, akik nagyban tolják a GTN-t, nem egyetlen szuper drága itemet pörgetnek, hanem sok sok kisebbet (pár száz misi), így jön össze a lóvé a drágábbakra. Plusz, ugye néha-néha befektetnek CM-es itemeket (még a legcsóróbb subosnak is havonta 600 CC esik). Így azért ne makkora csoda. De tény, rengeteg a scam, ahol kínai botokkal farmolják a creditet és $ oder €-ért árulják gémerízin. Ezeket mondjuk erősen szűrik ma már.
  • gunji
    #59304
    Ááá, persze, hogy nem. Companiont még nem is lehet használni.
  • gunji
    #59303
    Egyszer próbáltam az egyik rész veterán változatát, már nem tudom, milyen gearben, de nem ment. Most meglesem megint egy 50-es comppal.
    Mikor kijött, az akkori instant 60-as gear-rel csináltuk a normál módot, az teljesen jó volt.
  • Plata
    #59302
    Jah még hozzá tenném,jelenleg egy trooperrel tolom a KOTET vagy KOTFE sztorit,fejből nem tudom melyik van előbb. :D
    Neki augmentelt 332-es gear van,vele sem könnyebb.Jó hogy eszembe jutott,ma át is húzom 336-ra.
  • Plata
    #59301
    Nem tudom,sosem toltam veteran fokozaton.
    Azt sem tudom hogy egyáltalán számít-e a gear vagy a le szintezés miatt nem is fontos.
    A sima sztori fokozaton sem számítot szerintem,mert FP gírben és fejlődős cuccban is kb ugyanolyan volt.
    Sőt mintha kissebb karival könnyebb lett volna.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.02. 07:34:05
  • gunji
    #59300
    Engem sem izgat a credit nagyon (mint RL), csak a költségekre legyen elég: ha szükség van valamire vagy megtetszik valami (nincsenek hatalmas igényeim). Csak hülyén jön ki, amikor az 'exploiter'-ekre hivatkozva kell többet fizetni mindenkinek (szintén mint RL). Az előbb 7 milliárdért árultak valamit, nem sokáig. Ez nem normális: ennyi pénzt csak $-ból lehet tisztán bevinni a játékba, vagy túl jónak kell lenni, hogy ne tartson sokáig összeszedni, de akkor már érdemes ezt RL csinálni.
    De sebaj, haladunk-haladunk tyúklépésekkel, sajnos az iokath-bigyó árát már egy ideje lenyomták 400k-ra, megint lehet új cucost nézni.

    Kérdés: veterán KOTFE-hez elég a 330 v. 332-es ratingű gear?
  • Plata
    #59299
    Nézd én nem vayok egy nagy miliárdos,nem nagyon izgat a pénz szerzése,se itt se STO-ban.
    De egy dolgot tudok.
    A hülye játékosok megvesznek bármit akár százszoros áron is.
    Én a pénzemet múltkor elvertem ruhára fullra. XD
    De jött az új szezon és kerestem gyorsan olyan miliárdot,mert az idióták megvették a pár millás vackot 100 misiért.
    Na persze azóta megint jól elköltöttem hülyeségre a pénzem,de én ilyen vagyok.
    Ezért nem is farmolok,mert úgyis elcseszem.
    Most szezon miatt még iokath szutykot is érdemes feltenni,mert simán elviszik tízszeres áron.Bár már az első hét végén járunk,már lehet nem,az első napon még simán megvették tőlem 100 misiért azt ami most 5 misi.
    Jah és ott a másik idiótaság,hogy 70-75-ös sárga itemeket megveszik 100+ millláért,a legdrágább úgy emlékszem 400 misiért ment el.
    Bár annak az árát is elittam. XD
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.01. 12:46:37