60032
  • Nephin
    #52514
    Az igaz. Legközelebb csak a káromkodást hagyd ki belőle és semmi gond.
  • Plata
    #52513
    De lehetne halványabban,vagy árnyaltabban fogalmazni.
  • maffioso
    #52512
    Én legalább egy káromkodást ejtettem csak, nem pedig egy nyelvtanilag értelmezhetetlen valamit.
  • Plata
    #52511
    PVP-n találkoztam egy birodalmi játékossal,asszem magyar,ha jól emlékszem beszabehu vagy beszabehugy volt a neve,de még ilyen béna játékost.
  • Nephin
    #52510
    A dolog rád is érvényes.
  • maffioso
    #52509
    Kurvaélet, alig tudtam megérteni ezt a szöveget.
  • Nephin
    #52508
    Akkor a topik megválik tőled.
  • ChipHazard
    #52507
    Nem
  • Nephin
    #52506
    Azért a nyelvezeten változtass pls, köszi.
  • ChipHazard
    #52505
    55-ötöl a warzonok kibaszotul játszhatatlanok, már drivert is cseréltem meg minden, mindenek tetejélben meg ocsmány antialiasing nélkül az egész, de csak a supersample képes eltüntetni a recéket, de azt nem tudom használni, mert zabálja az fps, és az is csak 4 szeresen müködik, igazán, igy marad a töbszörös, de szart sem ér.
    El is ment az eésztöl a kedvem a faszb,a megint el megy még plussz 2 hét, de hogy ez votl az utolso hogy erre a fosra pénzt adtam az is erősen valószinü.
  • Plata
    #52504
    Ezt kifejtenéd bővebben?
  • gunji
    #52503
    #52502: Ahha, értem, köszi, kipróbálom.
    #52501: A T6-os lila cuccokat nagyon jó áron el lehet adni a GTN-n. Ha van az adott crew skillhez +10 crites companionod minél magasabb affectionnel, az sokat hozhat. Mostanában úgy is sokan rácuppantak a strongholdbeli itemek craftolására. Azt hiszem 380-390 fölé kell emelni a crew skillt, a karakter normál szintje nem számít.
  • Pacho
    #52502
    Belogolsz. (Mondjuk alapban ott vagy az űrhajón) Megnézed milyen gathering küldik vannak, látsz 6 db. companion giftet adó küldit.
    Leszállsz a fleetre, és megnézed a gathering küldiket ismét: és már egy másik listát látsz. Már van két nem compi giftes küldi is. Jelentesz egy warzone-t. Poppol, belépsz.
    Betöltöd látod, hogy van még 40 másodperced kezdésig. Lehívod a gathering küldi ablakot és már egy új küldetés listát látsz.

    Azaz térképváltáskor újragenerálja a küldetések listáját.
  • Plata
    #52501
    Igen,Gunslingerrel poénból három gyűjtögetős skillt húztam,slicing,treasure hunting és underworld trading.Nekem ugyan nem kellenek a T6 kristály és fémet adó küldik,de nem is látok olyat.De ha találsz mission unlockot az adhat.
  • Gudott
    #52500
    Ha jól rémlik ezeket mission unlockokkal (vagy mi a nevük) lehet szerezni. Nézz szét a GTN-en.
    szerk: a Torhead szerint lenni kell mission unlock nélkül is....
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.08.28. 22:28:43
  • gunji
    #52499
    Akinek van Treasure Huntingja és/vagy Underworld Tradingje, szeretném kérdezni, találkozott-e olyannal, hogy a T6-os (level 49-50) küldetések között öt-hat Rank 5-ös High Yield Companion Gift küldetés van (T5-ösök között még kettő-három), s hiába várom, hogy T6-os HY kristályt/fémet adó küldetés is feltűnjön. Egyszerűen nem jelenik más meg, csak Companion Gift, ha megpróbálom megcsináltatni (persze jó drágán), akkor sem jelenik meg más helyettük. Mióta először elértem ezt a szintet, azóta mindig is így volt :(
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2014.08.28. 21:48:56
  • RandomJedi
    #52498
    Sziasztok!

    Olvasható a hivatalos honlapon megjelent "Wanted: Dead and Dismantled írás magyar fordítása."

    http://corellia.hu
  • Gudott
    #52497
    2.9b-s hotfix, hírek, pletykák :)
  • ChipHazard
    #52496
    Örülök neki, tényleg. De amikor szó szerint egyik naprol a másikra, már csont minimum graffon is, 16 fps-re megy le, a cucc, holot tegnap még max graffon toltam, ott azért gondok vannak. ez kérdéseket vet, fel, félelmet indít, hogy esetleg beszart volna valami alkatrész, tán a procik, sokkla hangosabbak is szoktak lenni mintha nem lenne megterhelve eléggé, bár már pár napja kezdődött, ot is, pl 4 fős flashpointoknál, harcok közben ment le, a framerate igen csak, elötte pedig nem votl gond.
    szal igen tegnap lefekszem, ma meg ez van, kicsti elkesertő, sőt bosszantó.
  • El Protector
    #52495
    nálam semmi gond nincs wz-n, pedig grafika kb maxon van
  • ChipHazard
    #52494
    Azért kiváncsi lennék mi a retkes, picsámtól kezdett ez a játék egyik naprol a másikra ilyen szarul futni, eddig azért wz-n azért 25 ót alat csak nagyon csunya harcokban, de most oylan szinten belöte magát 20 alá a fps szám hogy ihaj. amugy is harc közben elkezdett geciskedni. Undoritó
  • Gudott
    #52493
    Tudom hogy nem tűnik nagy dolognak, de engem Powertech-ként nem egyszer segített ki a hosszabb ideig tartó olajfolt vagy shield neccesebb esetekben. Meg lehet lenni nélkülük, de jó ha megvannak
  • gunji
    #52492
    Jah, oké, értem, köszi. A set bonus-okat simán kihagytam, eddig nem is nagyon hiányoztak. ;)
  • gunji
    #52491
    Őő, nem elírtam: a basic-ből 69-es ratinget lehet venni.
  • Gudott
    #52490
    De set bonus-t classic commokkal tudsz könnyen szerezni és elég a 4 set itemből csak az armoringot megtartani PvE set bonusokat máshonnan csak operation drop tokenek beváltásából szerezhetsz. (set bonusok)
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.08.24. 19:45:03
  • gunji
    #52489
    Akinek van ROTHC-ja, az szerintem nyugodtan eltekinthet a classic commendationök farmolásától (Ilum/Belsavis), mivel Makeben és a GSI küldetéseken amúgy is kap elég basic commendationt, amivel 66-os ratingű modokat tud szerezni. Ami classicra esetleg szükség lehet, azt bőven megkaphatjuk Section X és Black Hole küldetéseiben.
    Ha valaki elérte az 55-ös szintet, akkor lehet menni Oriconra, ahol fullos 66-os gear jár a küldetésekért (bár ez szólóban elég nehéz).
  • Gudott
    #52488
    Igen, napik (ne feletjs el felvenni pl a bonus napikat, pl csinálj meg egy hard mode FP-t stb, vagy a weekly priority targetet 3 World boss kill, ilyenek) hetik. Meg flashpointok.
    Amúgy milyen class, milyen spec és milyen companiont használsz?
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.08.24. 19:12:48
  • ChipHazard
    #52487
    oké, kössz. :) , akkor innentől kezdve gyakorlatilag csa kjezt kell ujra és ujra ismételgetni, jo hát az operationok vlaszeg kimaradnak, esetleg csak a 8 főseket vállalom be, az még talán mehet random csapattal XD
  • Gudott
    #52486
    Nagyon röviden: commokat kell szerezni, csak nem planetary-t hanem basic/classic/ultimate, stb és azokat vendornál kell beváltani. Ilyeneket napi/heti küldetések (Belsavistól kezdődően) Fp-k teljesítésekor szerezhetsz.. Amire esetleg érdemes rámenni a Lvl 50-es gear setbonusokkal (fejes, kesztyű, cipő, lábvért elég) és az armoring kivételével kicserélni a modokat ( a setbonus az armoringhoz kötődik, ezt is lehet cserélni, ha sajár gear-be akarod tenni, de csak az armoringot) és ott van a lvl55-ös augmentek. Vagy ha úgy adódik nézz szét a GTN-en is, hátha akad egy egy jobb implant/füles esetleg öv.
  • ChipHazard
    #52485
    Annélkül hogy valaki Duffy-t linkelné, tudna valaki egy kis rövid ismertetést nyujtani arról hogy , igy 55 mit is kell a továbbiakban csinálni, melyek azo ka gearek amiket meg kell venni, kik azok a vendorok, stb.
    Ugy értem, 50 óta, most 54 vagyok, a planetary com-okbol a makeb vendortol vettem az 50-es dolgokat, és néztem pár armoret de pldának okáért nem minden 55 ős volt jobb mint az ami jelenleg is rajtam volt, szal kicsit meg vagyok löve, hogy majd hogyan is tovább. Most akkor enyi volt, inentől kezdve akkor flashpontokat kell ujra és ujra csinálni mi ? vannak oylan comandation kérsek is amik pl nekem nincsenke :D. a ranked warzone meg csak 55 tól van ?
    Egy rövid utmutatást kérek szépen, ha valakinek van ideje, kedve, de ne ezt a duffy szerü valamit, öt már ovlastam , de csak jobban megkavart LOL
  • mulli1986
    #52484
    Most kutattam pár oldalt, de nem nagyon találtam SWTOR OST-se. Valószínüleg, ők is úgy kaparták össze valahonnan. BTW originen nem hagyja letölteni? Vagy a játék könyvtárában valahol nincsenek meg?
  • Gudott
    #52483
    Hétvégi vegyes ( fixnek tűnő 2.10 sentinel/marauder és sage/sorc változások + pár apróság a Strongolddal kapcsolatban)
    off: ezt honnan lehetne leszedni, rendesen, kitöltött tagekkel, stb (A Hivatalos ost ami elérhető, kevesebb más tracket tartalmaz)
  • El Protector
    #52482
    Lehet, hogy a 2.9-cel jött be ez a bug/feature, elméletileg pont a maiban javítottak ilyen típusú hibákat, lehet, hogy ezt pontosan még nem, de többen panaszkodtak erre. Sajnos minden nagyobb contenttel érkezik elég nagy mennyiségű hiba is, mert PTS-reportokra nem nagyon figyelnek. Pl egy jó pár emote nem működött PTS-en, hiába lett reportolva, úgy jött ki a 2.9, hogy benne maradt a hiba :s
  • BryceHUN
    #52481
    Üdvözletem! Egy problémával fordulnék hozzátok. Tegnap (újra) letöltöttem a TOR-t , és elkezdtem vele játszani, de 30, 40 percenként a játék elveszti a kapcsolatot a szerverrel. Nem dob ki, nem fagy le a játék, egyszerűen csak elveszti a jelet (még a menübe/szerverválasztóhoz sem dob vissza). Ellenőriztem már a routert, a számítógépem beállításait (Windows Tűzfal, AVG, Internetbeállítások, stb.), nem segített. Utánanéztem, hogy más játékoknál is előfordul-e hasonló probléma, de nem.

    Valakinek, valami ötlete van esetleg?
    Utoljára szerkesztette: BryceHUN, 2014.08.21. 19:40:08
  • Gudott
    #52480
    Achievment/title jár ha megvan mind bolygónként és alles zusammen .
    Az endurance és presence mindenkinek jó
    Jedi knight-nél a willpower növeli a "force" támadások erejét, +crit% százalékot is ad, illetve guardian tank-nál, ha ki van talentelve a blade strom utáni "bubi" akkor annak is növeli az erejét, de biztos van még ilyen skill aminek hasznos( Talán a szintén guardian tank Aoe Utáni tömegbubi is ilyen)

    Amúgy érdemes még az adott bolygón letudni a datacron-okat, szerintem.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.08.21. 09:06:20
  • ChipHazard
    #52479
    A datacron-okrol kérdeznék valamit, mégpedig, érdemes minden össze gyüjteni, vagy elég csak azokat amik ténylegesen nekem adják a bonust, ugye Jedi Guardian vagyok, a Cunning - ból kétlem hogy sok előnyöm származna, a kérdés hogy pl a Willpower adna e bonuszt ?. Csak mert némeiket eléggé irritáló megszerezni, és ugy yok vele hogy néhányat akkor paszolok
  • ChipHazard
    #52478
    Ezen a képen olyan szép :)


    Ajunta maszkjával már szinte üt ez az egész armore set , kár hogy csak az utolsó fejezetre jött össze , :)

    kicsit megvagyok löve, mert ilyen sokáig még sosem vittem el a játékot, most kicsit fura ez a sok daily, meg weekly, ezt csináld azt csináld, ide menny oda, stb.
  • Bandras DaSilva #52477
    Ebben teljesen egyet is értünk és munka stb mellett nekem sincs túl sok időm játszani, szóval az a része is ismerős.

    Vannak amúgy lazulósabb guildek, ahol a többség pont ezekkel a problémákkal küzd. Érdemes esetleg egy ilyenben próbálkozni, mert azért csoportban jön ki igazán a játék előnye.
  • gunji
    #52476
    Jah, értem, köszönöm. Az esetek nagy részében tényleg random csapattal mentem fp-re/wb-re. Ritkán fordult elő, hogy leléptek félúton, bár hosszabb opon tényleg nem voltam.

    Ami a TS-t illeti, nyilván inkább előnye van játék közben, gyorsabb és hatékonyabb a kommunikáció vele, csak hát én nem szeretem. Öreg vagyok én mán' ahhoz. ;) Evvan.
    Az, hogy mennyire vagyok online egy adott karakterrel, az sok mindentől függ (régebben volt róla szó, épp elég). Az életben van egy fontossági sorrend, s egy akármilyen számítógépes játék egy adott karaktere a sokból nem az első helyen áll. Nem biztos, hogy jut rá akármennyi idő, akármennyire szeretném is (több olyan karakterem van itt, amelybe az utóbbi fél évben összesen öt percet, ha voltam belogolva). Ha ezt a klán vezetősége nem tudja elfogadni, akkor nincs ott semmi keresnivalóm. Sajnálom, evvan.
    Sajnos tényleg nem sok lehetősége van annak, ki nem hardcore. A legfontosabb pedig szerintem az, hogy aki játszik, az élvezze a játékot. Akár egyedül, akár csoportosan.
    És pííísz.
  • Bandras DaSilva #52475
    Ilyen feltételekkel nehéz lesz működő guildet találni. TS általában opsokon hasznos...főleg amikor időzíteni kell valamit, oda kell figyelni erre meg arra vagy csak taktikát kell magyarázni. Gépelve nem nagyon működik.

    Ha beszélni nem is, de hallgatni azért kellene. Nyilván nem mindig, mert amikor questezik az ember vagy csak úgy elvan, akkor nem feltétlen esik jól ha beledumálnak páran.

    A legtöbb helyen fel kell iratkozni opsokra, hogy tudjanak tervezni. Azt is sok helyen megadják, hogy melyik classból mennyi emberke kell. Ha nem változott a dolog, akkor a lockoutok miatt eléggé behatárolt, hogy hányszor lehet megcsinálni őket egy héten. Szal érdemes feliratkozni, de ha nem nagyin látnak online és tsre sem akarsz felmenni, akkor nem biztos, hogy sikered lesz.

    Puggal lehet próbálkozni, de az általában idegőrlő dolog, amikor a felénél kilép a fél banda vmilyen indokkal. Gyakorlásnak jó lehet.

    Ja, és PUG = pick up group: amikor random csapatba lépsz be.