60032
  • PiszkosFred
    #52554
    Kerdes dekorosokhoz: csak en vagyok annyira peches, hogy sosem esik szolozott FP-bol berendezes, vagy ez direkt van igy? Partyban esik mint a rosseb (bar azokbol sem nyertem egyet sem eddig), de szolozva nem akarja az igazsagot. Tapasztalat?
  • Gudott
    #52553
    Valamint holnaptól ismét Bounty Contract Week, jó vadászatot :)
  • Gudott
    #52552
    Maintance, 2.10 és további class változások (link)
  • Nephin
    #52551
    Persze, ki fogom rakni, most már nem lesz több beküldő, ha eddig nem küldte be más, gondolom. :)
  • weky
    #52550
    Ment egy privát üzenet! :)
  • gunji
    #52549
    A nyári klántoborzásról tudható valami infó? Jelentkezett pár klán? Jöhet magánba is. Köszi. :)
  • Plata
    #52548
    Ha a honlapotokon lesz Sw Tor magyarosítás szólj,és benézek.
  • RandomJedi
    #52547
    Olvasható nálunk a hivatalos oldalon megjelent "Remnants" című írás magyar fordítása!
    Ugorjatok be!
    http://corellia.hu
    Utoljára szerkesztette: RandomJedi, 2014.09.06. 02:54:39
  • PiszkosFred
    #52546
    Igen, az. Ennek a Imp. tukorkepe a DK-s hologram kuldetese. (annyi a kulonbseg, hogy fali szonyegek/zaszlok eseteben egyik rep, masik imp stilust kap)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.09.04. 11:36:08
  • Plata
    #52545
    Még a Stronghold küldit sem tudom megcsinálni,mert pref vagyok,gondolom az a stronghold küldi amit Coruscanton egy hologram csóka ad,hogy vegyek egy házat.
  • oz
    #52544
    A kapott legacy bank alapból 1 tabbal rendelkezik, a továbbiak unlockolása már credit/cc.
    Méretre a Coruscan/DK a legkisebb, a Nar Shaddaa-i nagyobb, de vannak kisebb szobái is. Méretre a Tatooinei a legnagyobb, de ott rengeteg a szabadtéri hely.
    Én jól szórakozom a housinggal, pont tegnap lettem nagyjából kész a coruscanti lak berendezésével. Egy kicsit több élet szerintem is kellene bele, mászkáló compok, vagy pl. a letett rep guardok csináljanak valamit, ne csak álljanak szoborként. Meg jó lenne a tárgyakat használni, leülni/lefeküdni, enni inni, mit tudomén. Mókás, hogy eddig egyetlen tárgyat találtam, amit lehet használni, ez pedig a colicoid instából szerezhető ágyú, azzal lehet lőni :).
    Egyébként aki sok alttal rendelkezik, és csinálja a conquest küldetéseket is, érdemes minden karakterrel kiszedni az induló questért kapott cuccokat, és trófeákkal/kapott cucokkal minél jobban berendezni az összes meglévő strongholdot. A berendezés szintje bónuszt ad a heti conqest pontokra.
  • PiszkosFred
    #52543
    Subkent ingyen kapod a tutorial kuldetes rewardjakent. 1 db / karakter. Nem tudom, hogy a pref/f2p eseteben van e/lesz e elteres a cuccok beszerzeset illetoen.
  • Plata
    #52542
    Legacy bank érdekelne,de mennyibe kerül?
  • PiszkosFred
    #52541
    Jelenleg inkabb hangulat fokozo erteke van az egesznek, leszamitva a gyakorlatilag is hasznos par dolgot, mint a mailbox, bekoltoztetett vendorok, az Imp-Rep kozott is mukodo legacyhez kotott ujabb tarolo helyseg/bank, stb. Illetve, bar lehet, hogy csak en vagyok igy vele, de jo erzes vegre egyutt latni az osszes karakterem osszes gepjarmuvet a garazsban, amelyeket az evek alatt bugaztam ossze. Jo lenne, ha minden targyat lehetne hasznalni, leulni ra, beleulni, stb. - de majd talan kesobb lesz ilyen is. Sot, az aktualis karakteremen kivul a tobbi, a legacyhoz tartozo karakteremet is siman el tudnam kepzelni a hazikoban maszkalni, amig en jatszok. Ha mar ki lehet alakitani egy csaladi koteleket evek ota a jatekban - annak volt valaha barmilyen haszna is RP-t leszamitva? -, akkor eppen lakhatnak egy kegliben is.

    Ez egy Housing ficsor, amely jelenleg money es/vagy timesink jellegu elfoglaltsag, ennek hianyatol senki sem lesz kevesebb, ennek birtokaban senki sem lesz tobb, jobb jatekos. Viszont fun, erdekes es van egy hangulata, amikor hazatersz, es az eloterben var rad ~20 Companion diszsorfalat allva, meg akkor is, ha normalis esetben a masik oldalhoz es ellenseges karakterhez tartozo tarsak szemrebbenes nelkul agyonlonenek koszones nelkul :) Illetve, az achiek utan kapott berendezes vagy dekor cuccok adnak nemi motivaciot egyes teruletek vagy FP-k ismetelt meglatogatasara, vagy az adott achievement befejezesere.

    Ha pedig fejlesztik egy picit az egeszet, es tenyleg elni fognak a tarsak, es nem csak szoborkent allnak egy helyben, akkor az meg fog dobni a hangulaton, lasd a korabbi Fallout New Vegasos peldamat - vagy elvarasomat :)

    #52533
    A Couruscant es a DKs apartman nem rossz, de ketsegtelen, hogy a joarasitott Naar Shada a hangulatosabb. Talan mert kisebb (?), jobban.be lehet lakni eleinte.

    Es egy jo tanacs, a "clear all" vagy valami hasonlo resetelos mokaval csak ovatosan, azt hittem csak az ajto mogotti "szoba" reszt reseteli... Nos., nem feltetlen :)
  • RandomJedi
    #52540
    Vannak különböző crew skilles cuccok, amiket lehet használni. Pl rubat crystal-t szüretelni, vagy van safe-is, amiből random alkalomszor nyerhetsz ki kreditet, de találkoztam már salvage cuccokat dobó ládával is.
  • gunji
    #52539
    Hát, igen

    Alderaan kicsit lassú most, House Alde Librarytól Wardpost Hurne állomásig repülő halon 4:45-ig utaztam. Asszem' új csúcs ez nekem
  • Plata
    #52538
    Hát akkor kb semmi értelme,csak egy dísz.
  • gunji
    #52537
    A mailboxot és bankot igen, s gondolom van még pár ilyen, de általában nem. Pl. székre nem lehet leülni, igaz a /sit használható, de az sem a székre ül úgy, mint ahogy a székre ül az ember, hanem mintha a földön ülne. Meg elvileg van egy /chair is, de akkor sem az adott székre ül le, hanem kinő a földből egy szürke árnyék, s azon imitálja a széken ülést. Persze lehet pont úgy odaállni a szék elé, hogy a /chair-re úgy tűnjön, hogy azon ülsz, de nem az igazi.
  • gunji
    #52536
    Kimaradt egy gondolat. Jó lenne, ha más bolygókon is lehetne egy-egy kis vityillót létrehozni, nálam Tython, Alderaan, esetleg Belsavis jöhetne szóba (meg persze sok más a játékban nem szereplő helyen is, pl Kashyyk). Remélem, lesznek ilyen irányú bővítések is egyszer.
  • Gudott
    #52535
    Persze hogy akkor robban le a Harbinger mikor játszani akarok....

    - Companionok elvileg jobban élni fognak, de jelenleg annyi bug van velük (duplán jelennek meg,, néha teljesen natúr)
    - Felmerült olyan pletyka, hogy a level cap ellenére nem változik a skillfa (nem nő) így lehetnek életképes hibridek is..., meglátjuk.
  • Plata
    #52534
    Egy kérdés,lehet használni a berendezési tárgyakat,vagy csak dísz?
  • gunji
    #52533
    Engem valahogy nem fogott meg annyira ez a fajta 'simezés', bár unlockoltam a két fővárosbeli házat (teljesen egyforma egy lift kivételével). Természetesen annyi kezdőcuccot kapsz, ahány karaktered van, s ez jó dolog :D Ami nekem hiányzik belőle, az az élet, amellett, hogy nagyon drága. Az, hogy a companionok nem kelnek életre, nem mászkálnak, beszélgetnek, stb., csak kiteheted őket kirakati bábuként valamelyik sarokba :(
    Igaz, én már ott leragadtam, hogy szerettem volna egy normál bankos pultot a házba, hogy lehessen a normál bank <-> legacy bank <-> inventory közötti mozgatásokat ugyanonnan csinálni, de ahhoz félmilliót kellett volna költenem, vagy craftolni egyet, de ahhoz még nem gyűjt össze annyi lila cuccom, ami kell hozzá. Így még várat a dolog.
  • Plata
    #52532
    Kösz,ez jó ötlet.Bár imp fővárost rühellem,de azért elcsámpázok a fővárosba,van 14 karim red eclipsen.Ha kijön majd a stronghold megpróbálok beszerezni egy Nar Shadda kecót,veszek majd cd galaxisnál 1-2 2400 cc-s kártyát.Remélem még szállítanak ki,legutóbb nyár elején vásároltam..Azóta nem nagyon volt időm játszani.
  • PiszkosFred
    #52531
    SWtOR "Sims" Expansion tipp: A "fovarosokban" felveheto Stronghold bevezeto (tutorial) kuldetest erdemes megcsinalni minden karakterrel, mert mind kiderult, hiaba legacy cuccos, nem csak egyszer lehet, hanem minden 10+ karakterrel. "Ertelme" csupan annyi, hogy igy minden karakter utan kap az ember kezdesnek egy rakas - bar azonos -, berendezesi targyat, amelyeket unlockolva no a prestige. Startnal jol fog jonni, mert bar szegenyes es egyszeru butorokkal, de be lehet vele lakni a kecot. Persze bizonyos dekor cuccok csak impeknek, es bizonyos csak repnek jar, ezek ertelemszeruen hovatartozas alapjan erkeznek. Illletve kesobb igy karakterenkent jon majd a tobbi extra ajandek cucc is (mailben), 1-2/par naponta.

    Hja, es az en faszsagom, de csak ma jottem ra, hogy erdemes neha felnezni a plafonra is, mert van biza' a lampanak is helye :D
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.09.03. 18:51:56
  • Gudott
    #52530
    Egy kis érdekesség :) :
    Star Wars: The Old Republic konfigurálása Linuxra by Spyracs
  • Gudott
    #52529
    Cantina Tour infók ( Seattle) link
  • PiszkosFred
    #52528
    Azt lattam en is weben, hogy class ship modellt is be lehet rakni. Elesben nincs meg minden szoba/szekcio/emelet unlockolva, orulok, ha az elotereket sikerul belakni. Azt sajnalom, hogy a lerakott companionok nem maszkalnak "nap kozben" a hazban, a Fallout NV-ben jo volt a Vegasi lakosztaly - amig en kalandoztam, ezek folyamatosan kifosztottak a minibart meg megettek mindent a hutobol. :)
  • maffioso
    #52527
    Nekem úgy rémlik, hogy a saját hajómat is láttam valamelyik szekcióban 0/1-esen írva természetesen.
  • PiszkosFred
    #52526
    Na kozben kiderult, hogy lehet, igaz nem sajatot, de azert csak lehet. Imp Rep
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.09.02. 12:50:34
  • El Protector
    #52525
    "Kisebb" grafikai bugok vannak azért a játékban olykor :DDD
  • Plata
    #52524
    Az állomás amit védeni kellene láthatatlan.Vagyis nagyrészt láthatatlan.Volt aki bele is ment.
  • mulli1986
    #52523
    Én még mindig nem tudom mit kell látni :D
  • Plata
    #52522
    Fogalmam sincs,nem vagyok előfizető,így nincs még strongholdom,valószínűleg max nar shadda lesz nekem elérhető.De achievmenteket kapok bőven.Talán az elite achievmentért jár valami,már egy párat bezsebeltem,túlélésért és sok ölésért is járt valami elite achievment,de hogy mi meg nem mondom már.Viszont most asszem bugos kicsit az űr pvp,minden meccs után megkapom az első pvp meccsért járó azthiszem 500 pontos vackot.
  • PiszkosFred
    #52521
    A vadaszgepet nem lehet kirakni disznek a stronghold garazs szekciojaban? :D Elkezdtem heroicos datacronokat vadaszni a "trophy roomba", ha megvannak, a kovetkezo berendezni valo szekcio a garazs lesz a gepekkel. Egy vadaszgep jol mutatna kozepen.... :)
  • Plata
    #52520
    Sok pénzt és xp-t hoz.Jobb csatában 13-15 kill is összejön,és nem túl sűrűn halok.Asszem a legjobb az 0 halál 13 kill volt.
  • Kryon
    #52519
    Kitartottam vagy 3 hétig mikor behozták, de úgy lemaradtam fejlesztésben, hogy a végén csak az nem lőtt le aki nem akart :)
  • oz
    #52518
    Én vakegér, néztem egy ideig, már éppen meg akartam kérdezni, mi a baj a képpel, mire kiütötte a szememet :).
  • El Protector
    #52517
    Fúúú, kb egy hétig nyomtam starfightert, kb az első 6-7 menet még tetszett is, de valahogy nem tudtam megszokni :)
    Maradok a sima pvp-nél, most egy kis operative-ot húzok, nagyon mókás már low level-en is :D
  • Plata
    #52516
    Ilyet se láttam még,azt hiszem.
  • cikasz
    #52515
    Megjött a telefonszámla. 5000.- ft.- ba került visszareznem az accomat :(
    Köszönöm kedves support, hogy csak telefonon lehet az ilyesmit!

    Legközelebb ha netalántán megint ellopják hagyom a francba az egészet...
    Utoljára szerkesztette: cikasz, 2014.08.31. 20:57:46