60032
  • maffioso
    #52674
    9 pm gmt. Azaz 11 óra hazai idő szerint. Ne legyetek már türelmetlenek, ez csak egy játék.
  • Plata
    #52673
    Szerintem ez ma már nem lesz meg.
  • PiszkosFred
    #52672
    Nagyon jól működik az új tartalom már hetek óta, kifogástalan. Egyedül a mai "kapcsoló", ahogy valaki nevezte korábban ragadt be egy kicsit, de ez csak átmeneti kis üzemzavar, még hotfix sem kell.
  • HyperManiac
    #52671
    Hihetetlen hogy még ennyi idő után is akármit adnak ki, soha nem működik úgy ahogy kell. Bug Wars :)
  • astrid09
    #52670
    Hi all! Ha most előfizetek milyen tartalmakat kapok meg ?
  • Gudott
    #52669
    és lassan megoldódik:
    Hey everyone,

    Here is the status on Preferred Access to Strongholds. We are actively granting players access to Strongholds as we speak. This process will be continuing every minute over approximately the next 4 hours from right now (12PM CDT). If you haven't been granted access, just try again a little while later. As a note, if you are online and you are granted access, you will need to log out of your game and then back in. Thank you all for your patience.

    In short, all Preferred players should have access to Strongholds by 4PM CDT / 2PM PDT / 9PM GMT

    -eric
  • Gudott
    #52668
    Nem vagy egyedül ezzel, tudnak róla:

    Hey folks,

    Quick update on Preferred Access to Strongholds. We are still working on granting access to everyone but we hit a small issue on our side. We are working through it ASAP, I will have an update within an hour from this post letting you know the current timeline for Preferred players getting access.

    Thanks!

    -eric
  • Plata
    #52667
    Még mindig nincs belőve a stronghold nekem,épp most mentem fel a játékba,és elnéztem flottán a vendorhoz,de még mindig előfizetést kér.
  • maffioso
    #52666
    Azért mondom, hogy az nem túl sok. Mondjuk a karaktereim kimerülnek egy 40-es meg egy 47-es rep-ben. :D (illetve van 3 kicsi, de azok nem craftolnak)

    Másik témához: Ha vesztek coruscanton strongholdot, akkor utána az imperial karakterrel gond nélkül áthajózhattok.
  • oz
    #52665
    Ja, most nézem, hogy a Nar Shaddaa stronghold exluzív az előfizetőknek október 14-ig. Szívás.
    Másrészt most keresgélés közben néztem, milyen csúszásban vannak a fiúk. Június 24 az eredeti előfizetői early access, Július 29 a preferred, augusztus a teljes.
  • oz
    #52664
    Továbbra sem látom, hol írták, hogy nem jön Nar Shaddaa. Ma preferred early access van, mindenhez hozzá kellene férni.
  • oz
    #52663
    Az alap tatooinei ház jóval drágább (2.5 millió), mint a nar shaddaai (250k, vagy ingyen, ha előfizető voltál), de a teljes unlock nem sokban különbözik. 7 millió a Tatu, 6.5 millió Nar Shaddaa, ha minden előfietői bónusz szoba megvan. Ha nincs, akkor Nar Haddaa még 3.75 millió, így nulláról drágább, mint a tatooinei.
  • Plata
    #52662
    Tervben Nar Shadda volt,de az csak októberben jön.
  • PiszkosFred
    #52661
    Persze, csak a sajat hazadba utazhatsz/lopakodhatsz be, magara a bolygora nem mehetsz le ellensegkent. De, eloszor valakinek meg kell vennie az ingatlant, vagyis egy 15-os rep es 15-os imp nem art, ha van elso lepesben, aztan ha megvan a kegli, utana azzal utazol oda, amelyik karakterrel jol esik. Nar Shadaa es Tatu fuggetlen/kozos (meg draga, foleg az utobbi), ott nem lopakodni/csempesztetni.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.09.16. 15:42:38
  • Plata
    #52660
    Gondolom ez a lehetőség csak akkor jön elő ha a legacymnak van saját háza.
  • PiszkosFred
    #52659
    Mehetsz, csak be kell csempesztetned oda magad, aminek van egy 1000 kredit/alkalom ara.
  • Plata
    #52658
    Mi ???
    Ez nekem tök új,hogy tudok elmenni coruscantra birodalmiként?
    Mert ha tudok birodalmi karival a coruscanti házba menni akkor azt venném meg,szeretem coruscantot,dromund kaas-t meg rühellem.
  • oz
    #52657
    Nem emlékszem, hogy megszorításokról olvastam volna. Ma indul a preferred early access, mindenhez hozzá kellene férni. Azt írják, nem kell patch, csak bebillentenek egy kapcsolót. 4PM GMT körül élesítenek egy új packot, lehet akkor élesítik a többi rendszert is.
  • oz
    #52656
    1 tabon? Nekem 3 tabon terpeszkednek az alapanyagok, és fel sem raktam mindent :). Jó még minden tabon van hely, rendezve próbálom tartani, de iszonyat mennyiségű alapanyag van.
    Alapvetően én is csak matériát tartok a legacy bankban, de oda tettem néhány legacy boundos cuccot, elsősorban fizető eszközöket. Sajnos a bankból nem lehet közvetlenül ezeket felhasználni, muszáj az inventoryban lennie vásárláskor.
  • oz
    #52655
    Miért ne tudnál? 1000 credit csempészési díj fejében (smuggler/agentnek 250 credit) simán. Mókás dolog volt Sith warriorommal a coruscanti forgalmat figyelni, vagy a consularral Dromund Kaas közepén állni a szakadó esőben :)
  • maffioso
    #52654
    Nekem a legacy bankban csak materialok vannak, de egy oldal fullon (ami igazából annyira nem is sok), de ugyebár minden karakter tud a legacy bankból kraftolni, szóval kurvatökéletes ez így, nem kell magamnál hordozni, a személyes bankban meg az itemek vannak.
  • Plata
    #52653
    Sajnos még most sem lehet vásárolni házat.Lehet hogy későbbre teszik a preferedeknek az indulást?Vagy majd ma éjféltől?
    Ha jól értem amit írnak akkor a nar shadda stronghold úgysem lesz még elérhető a preferedeknek,majd csak október 19-től.Engem pedig az érdekelne,mert a coruscant és dromund kaas kéróba úgysem tudok birodalmi vagy köztársasági karival belépni.
    Most próbáltam vásárolni házat,de még mindig azt írja ki hogy csak előfizetőknek.
  • oz
    #52652
    Én csak a coruscanti és dromund kaasi házba tettem lefacy bankot, mellé állítottam a saját bankot, guild bankot, postaládát, GTN terminált, meg valami vendort, az altoknak el sem kell mozdulni. Ami hiányzik, az egy crew skill vendor a házban, illetve a fleetről egy legacy bank elérés. Néha bosszús vagyok miatta, hogy keresek valamit a fleeten, de eszembe jut, hogy betettem legacy bankba, mehetek érte.
  • Plata
    #52651
    Még a hutt előtt voltam előfizető.
  • maffioso
    #52650
    Én friss sub vagyok és nem kaptam kieget.

    szerk.: DE IGEN!!!!!!!!!!!!! KÖSZI hogy nem a tudatlanságban élem le a szintjeimet :D
    Utoljára szerkesztette: maffioso, 2014.09.16. 11:25:07
  • Paxton
    #52649
    Subscriber vagyok és voltam, a játék indulásától számítva összesen 2x1 hónapig nem voltam aktív előfizető. Mivel most összesen 2 karakterem van, ezért a szabad karakter slot-ok száma nem szabad hogy problémát okozzon.
  • PiszkosFred
    #52648
    De most irtad a karakter slotoknal, hogy "ha lejar az elofizetesem". Subkent, meg ha csak egy honapig is vagy az, azonnal es automatikusan megkapod "ingyen" a hutt kieget (meg a tobbit is). Lehet erdemes lenne utananezni, mert lehet, hogy mar regen megkaptad a kieget.
  • Plata
    #52647
    Én szeretem a kiskarikat jobban mint a nagyokat,az biztos hogy az Sw Tor-ban jó a fő sztori.Mivel nincs meg a hutt cartel így az 50-es szint a max,viszont 50-es karival nem nagyon lehet semmi értelmeset csinálni,max pénzt keresni.
  • PiszkosFred
    #52646
    Mondjuk ez sosem merult fel bennem, hogy a 12 slot keves lehet :) Max, ha nevet "foglal" az ember, de arra meg jo a f2p acc is, ingyen.
  • Plata
    #52645
    Vagy vesz karislotot.Pref accom van és 14 aktív karival red eclipsen.És még lenne kedvem új karit csinálni,csak jelenleg nem lehet kapni cc kártyát cd galaxisnál,máshol meg nem tudok utánvételes cc kártya vásárlást.Cd Galaxisnál szerettem vásárolni CC kártyát mert kiküldték posta pontra és amikor tudtam mentem érte.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.09.16. 10:29:22
  • PiszkosFred
    #52644
    Akkor annyit kell csak tennie, hogy maximum 9 karaktert csinal/hagy az adott serveren is igy a maradek harom helyre megkapja a torolteket. Viszont ketsegtelen, hogy egy honapra elo kellene fizetni, mert anelkul necces lesz. (illetve lehet szukseg lesz egyeb aprosagokra, eredeti cdkulcs, szemelyes iratok eredegi tulaj igazolasa celjabol)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.09.16. 10:20:58
  • Plata
    #52643
    Prefered 6,tudom mert mikor lejárt az előfizetésem és 12 karimból csak 6-ot lehetett aktiválni.
  • PiszkosFred
    #52642
    Ha van meg legalabb 3 hely a 12 slotbol, akkor nem lesz gond, maximum nem tudja aktivalni azokat, amiket visszakap, ha mar aktivalt 4-et (vagy mennyi a pref max letszama, 4? 6?) korabban.
  • Plata
    #52641
    Hát hogy vissza állítják-e nem tudom,de ha van aktív előfizetésed akkor gondolom elolvassák a ticket-et,de ha nincs akkor meg el sem olvassák.
    Ha vissza is adják a karaktereid akkor sem fogják a mostaniakat resetelni,másik kérdés hogy van-e elég aktív üres kari slotod.Mert ingyen nem fognak neked adni +3 kari slotot.
  • Paxton
    #52640
    Sziasztok! Írtam egy Ticket-et az Ingame Supportnak, hogy szeretném ha visszaállítanák a korábbi hülye döntésem miatt törölt 2db 55-ös és 1db 50-es karakteremet. Mekkora esély van rá, hogy megcsinálják, ha a törléstől számtva már több mint 6 hónap eltelt? Ha igen, mennyi idő kell nekik? Illetve a visszaállítás fogja-e érinteni valamilyen módon a nem törölt, még aktív karaktereimet? Remélem, hogy nem fogják "reset"-elni valamennyi karakteremet a törlés időpontjára.. :( Előre is köszi a válaszokat.
  • Gudott
    #52639
    Ma 17:00 kor ( 8:00 AM PDT) live stream Charles Boyd lead writterrel Rakat prime-mal kapcsolatban és lehet hogy kapunk infókat az új kiegészítővel kapcsolatban is (link)
  • Plata
    #52638
    Hát úgy néz ki várni kell.
  • gunji
    #52637
    Amúgy a refkódos buli még működik mindenkinek, vagy ezt is lekorlátozták a volt subokra?
  • Gudott
    #52636
    Mivel nincs patch szerintem vagy 0:00-tól vagy 14:00-tól

    guild ügyben pedig Nephin elvileg fog postolni hamarosan, ha minden igaz
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.09.15. 21:22:09
  • Plata
    #52635
    Vajon hány órától lehet majd házunk?Ha éjféltől akkor tuti fent maradok,de gondolom majd valamikor holnap napközben élesítik nem?