60032
  • Plata
    #52714
    Tegnap csináltam róla képet,csak nekem a print screen nem műkszik valamiért,steam meg fos minőségű képet csinál.
    Na behalt a képkezelő,és oda a kép.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.09.21. 08:47:30
  • Gudott
    #52713
    a vukit és halfejet szinte sosem használtam a scoundler healermmel, Corso jó tanknak, akavii bár dps eléggé ütésálló, de nem tartja az aggrót jól magán (ami nem csoda) , rishával is jól lehet haladni, főleg AP módban, treek, meg az ultimate társ healernek. én monmdjuk régebben használtam, azóta sokat nerfeltek rajta mind dps ügyileg ( XS flyby) mind gyógyítás teren (emergency medpack), de még mindig a smuggler szövegein tudok a legjobban nevetni :)
  • Plata
    #52712
    Az a vicc hogy a scundrellel is gond van,még csak bowdar meg corso companionja van,de bowdaar olyan gyatra tank hogy nem igaz.pedig neki is modolt gearje van.Mivel híler scoundrel a sok fp miatt telik neki modra.
  • Gudott
    #52711
    ja hogy gunslinger, akkor nem szóltam, tisztán dps classzal tényleg nehezek azok a küldetések, helaer+tank (vagy tank+healer, mindegy) kombóval viszonylag könnyű, csak ott meg a sima mobok hullanak lassabban mint ha két dps menne. Treek-ben amúgy az a jó, hogy tank módban is tud kicsit gyógyítani és nem töri meg a cc-t sem.
  • Plata
    #52710
    Gondolom valor,vagy mi a ragya,elköltheti bútorra itemre egyébre.
  • oz
    #52709
    Én azt akaratm mondani neki, ürítse ki, ha betelt, de megelőztél :)

    Astrid, kicsit több infó kéne, milyen szinten milyen karakter, sőt, nekem a "pvp pont" sem tiszta, mit akar jelenteni.
  • Plata
    #52708
    Nincs sajnos Treek,és nem híler.Gunslinger kari saboteur ág.
    Treek tervben van,de jelenleg nincs cd galaxisnál 2400 cc pont kártya.venni akartam legalább kettőt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.09.20. 22:30:25
  • Plata
    #52707
    Elköltöd?
  • astrid09
    #52706
    Mit lehet csinálni a pvp pontokal ha betelt ?
  • Gudott
    #52705
    Ha jól rémlik a végső harcnál a boss-on kivül van még 3 mob, amikor kezdődik a battle akkor egyből vanish, majd stealt cc az egyik mobra (szerintem a bossra nem lehet, de ha igen akkor még jobb) Én corso-t használtam, az Aoe támadásokat előtte kapcsold kis, és gyógyítsd rendesen (gondolom healer vagy) vagy ha van treek az még jobb, mivel az ő aoe attackja nem töri meg a cc-t.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.09.20. 21:48:49
  • Plata
    #52704
    Hát akkor smuglerrel hanyagolom,majd ha fejvadász 50 lesz vele megcsinálom,vele jól mennek a kingpin fejvadász küldik is.
  • Gudott
    #52703
    bár ebben nincs benne minden world boss, de meg tudod nézni nagyjából miket dobhatnak link
  • astrid09
    #52702
    Van értelme farmolni a wordbossokat dobnak valami hasznosat?
  • gunji
    #52701
    A kardhoz: a fórumban írják, hogy bug. Gondolom hasonló sorsra jut, mint a többi bug :) Elterjed XD

    HK51-hez: a Section X-beli Heroic 2+ küldetésre gondolsz? Az úgy normális, csak nehezen szólózható, a végén a boss nehéz egyedül. Esetleg próbáld meg egy healer companionnal, s magadnak adj be stimet (inkább cunningot, de ki lehet próbálni endurance-szal is).
  • Plata
    #52700
    Találkozott már valaki olyan hibával hogy Jedi Shadow kari harc közben a két kezes kardjának az egyik pengéje eltűnik?Vettem kicsi jedimnek egy kardot GTN-ről,modoltam,de harc közben az egyik pengéje eltűnik,a másik is abnomrális lesz,a karim úgy fogja mintha egy kezes lenne.És a maradék penge sem a kard végén jön ki,hanem az egész kardot beborítja a penge textúrája,szóval a nyelén is izzik.Exquisite Champion's Dualsaber.
    mellesleg megpróbáltam 50-es smuglerrel elkezdeni a HK-51 küldit,hát egyáltalán nem megy,bowdaar companionnal próbáltam,lehető legjobb cuccokat adtam neki,és pillanatok alatt megfekszik.Vagy ezt a küldit csapatban kéne csinálni?
  • Plata
    #52699
    Nem mert csak a küldi közben volt ilyen.Ahogy kész lettem a küldivel és visszamentem a hajómra már semmi baja sem volt.Előtte sem,csak ebben a küldiben.Mako jött velem,csak a többiek is segítettek a harcban.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.09.19. 14:36:31
  • PiszkosFred
    #52698
    #52614
  • astrid09
    #52697
    Hi! hogy lehet a játékba legjobban pénzt keresni és hányas szinten ?
  • gunji
    #52696
    Repair-t próbáltál?
  • Plata
    #52695
    Az a vicc hogy amikor nem volt lag akkor is ilyen volt Gault,70 és 40000 közt mozgott a latency,de amikor épp nem volt lag akkor is így nézett ki.
  • El Protector
    #52694
    Összes eu-szerver laggolt, mint atom, TFB-n 24 insta volt, amikor csináltuk, gondolom lehetett köze hozzá ennek is :)
    aztán kiléptem, ma még nem voltam online, nem tudom, hogy volt-e rollback
  • Plata
    #52693
    BH fő küldetést csinálgatom épp,FP-re és pvp-re nem merek menni,mert atom lagg van.De még küldetés közben is történnek érdekes dolgok.
  • KiruHoshino
    #52692
    Köszönöm @oz és @gunji még az éjszaka folyamán megtaláltam. :)
  • oz
    #52691
    Van egy induló quest, a fleeten a régi Crew Skill terület átalakult Stronghols és Crew Skill területre, ott van egy induló quest.
  • oz
    #52690
    Nekem leggyorsabban trófeákkal sikerült berendezni. A normál fp-ből megvan az összes trófea, mindegyikből 10 darabot adott. Néhány megvan hard módban is, az is tizessével. Megvan az összes story és HM ops boss, valamint jónéhány NiM is, azok is tizessével vannak, így alapból több száz falra rakható trófea van. A story cuccok small wall típusúak, így egy normál fali helyre 8 mehet fel. Ha több karaktered van, akkor mindegyikkel csináld meg az induló questet (venni persze nem tudsz strongholdot, de velük csak el kell utazni a meglévő strongholdba, megadja az itemeket). A földi helyekre mehetnek az alap kapott cuccok, meglévő mountok, petek, companionok. Ha gyorsan kell még ház item, akkor creditért lehet venni alap cuccokat az egyik vendornál.
    A coruscanti házamat rendesen berendeztem, de a teljesen kilokkolt DK, félig kilokkolt NS, és csak megvett tatu strongholdot csak trófeákkal, alap questért kapott itemekkel, mountokkal, petekkel és compokkal rendeztem be, és még maradt jónéhány cucc.

    Nemcsak a guard, a fókusz is eltűnik a compról. Healerrel úgy questelek, hogy fókuszban van a comp, és néha rá gyógyítok. Sajnos minden egyes mountoláskor (rocket boostot beleszámítva) eltűnik a fókusz. De ez így van kezdetektől. De annyi előnye van, hogy a comp ilyenkor max életen jelenik meg. Ha alacsonyan van a comp, nem gyógyítom fel, rocket boostal megyek a következő mob csoportig.
    Utoljára szerkesztette: oz, 2014.09.18. 11:40:21
  • gunji
    #52689
    A strongholdot aktiválni kell, megnézted a videót a flottán?
    A skillfát rendszeresen szokták resetelni, ha belenyúlnak valamelyik képességbe.
  • archetiz
    #52688
    "hogy lehet leszoktatni a játékot arról hogy folyton sipogjon ha valami limit közelében vagyok ( planetary comm, stb)"
    Tudtommal nem lehet, max. egy olyan ötletem van, hogy kikapcsolod a social notifications-t, mert annak a helyén jelennek meg ezek a figyelmeztetések, de nem próbáltam, ez csak egy ötlet.

    "Tank karakternél mount használata után miért tűnik el a guard a companionról ? (és csak róla) Ha player-re rakom az megmarad."
    Ez bug, amit nem valószínű, hogy javítani fognak, mert viszonylag nagy meló lenne, mivel a companiont mindig újraspawnolja, ha leszállsz a mountról, átmész másik bolygóra, stb. (szóval mindig, miután a comp. eltűnt és újra megjelenik)
    Pl. próbáld ki azt, hogy a companion fél hp-n van, felszállsz mountra, majd rögtön vissza és mindjárt meglátod mi a gond.
  • KiruHoshino
    #52687
    Én ma léptem be a játékba. A Stronghold menüm teljesen üres (Volt előfizum júli 15.-én is). A petet és a 2 title-t megkaptam. Volt egy guildem is. A guild master rangom áttette a játék egy másik karakterre a rangok is resetelve lettek és a skillfám is ugrott.

    Volt másnak is hasonló próblémája?
  • BaLTáSGYiLKoS
    #52686

  • Gudott
    #52685
    egy pár kérdés:
    hogy lehet leszoktatni a játékot arról hogy folyton sipogjon ha valami limit közelében vagyok ( planetary comm, stb)
    Tank karakternél mount használata után miért tűnik el a guard a companionról ? (és csak róla) Ha player-re rakom az megmarad.
    A warzone exploit még működik?
    Hogy lehet 4 strongholdot leggyorsabban berendezni (csak a conquest bonus érdekel most, ha lesz időm, később elszöszölök vele) nincs valami autofill lehetőség ami szétdobálja valami rendszer szerint a berendezési tárgyakat.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.09.17. 16:50:19
  • archetiz
    #52684
    Bokuval csak néhány országból tudsz fizetni, és mint kitalálhattad mi sajnos nem vagyunk köztük.
  • Plata
    #52683
    Én sem.
  • BaLTáSGYiLKoS
    #52682
    bokurol csak en nem tudok pengteni?

    akkor minek van?
  • Gudott
    #52681
    "Akik május 11-én előfizetők voltak, megkapják a Nar Shaddaan lévő strongholdot 5 szobával (4 millió credit értékben), a Subteroth minipetet, a “The Intrepid” címet a “The Illustrious” és “Galactic Stronghold” mellé. Aki pedig július 15-én előfizető volt, az a nar shaddaa-i ház mellé kap 3 szobát (1,5 millió credit értékben)."

    én Erről beszéltem, a dátumnak megfelelő korábbi előfizetők, most pref. játékosok megkapták, ami jár nekik.
  • Plata
    #52680
    Valóban megvehettem,de nem ajándék volt,250k.
  • Gudott
    #52679
    Nar shadda nem exkluzív, illetve nem teljesen. A korábban előfizetők, de most prefered státuszban lévők megkapták nar shaddai strongholdot illetve a bonusz szobákat.
  • Gudott
    #52678
    Információmorzsák a kiegészítőről. (link)
  • Plata
    #52677
    Hogy a rózsika néni rúgja tökön a jó édes.
  • Gudott
    #52676
    +2 az, mivel nyári idő van még. Mióta UTC szerint számolnak van ez a kavar, mivel nyáron anglia nem GMT hanem BST (British Summer Time ami GMT+1) és nyáron minden tolódik eggyel.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.09.16. 21:36:30
  • Plata
    #52675
    Vagy 10 óra nem?Mert mi egy zónával vagyunk arrébb nem?