60019
  • MarkBlade
    #59378
    Hogy van most a szintezés? Prefnek és f2p lvl 60? És ha előfizetőként átlépi akkor tud tovább menni? Régen játszottam most ismerkedek újra..
  • Plata
    #59374
    Menj el a flottán a supllies részre,conquest gear-t kapsz és 326 ilvl azt hiszem,azt is tudod fejleszteni 336-ra.
    De ha eljársz FP-re akkor FP majd flashpoint geart fog dobni,a heti FP küldetés ad egy ládát ami a ruhádhoz képest +2 szintű gear darabot ad,a heti starfighter küdetés is ad,de egy +2 lila gear darabot.
    Supplieas részen a gear vendorok mellett van egy pasas,ad egy küldetést hogy várj 1 percet,ha vártál akkor kész a küldetés és ad egy újat,szerezz 100 istentudja mit már,ha elmész FP-re vagy küldetést csinálsz,esetleg heroic-ot tolsz szerzel ilyen vackot,ha a 100 darab megvan és visszamész hozzá vásárolhatsz tőle legendary itemeket.Amiket 334-es szintig növelhetsz.
    Ha tudsz angolul esetleg ezt nézd meg.

    Vagy ezt nézd át.
    Reggeli link.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.05.05. 06:15:26
  • JasperJordan
    #59376
    Köszi szépen, ha hazaértem munkából küldök képet a karim cuccairól, lehet hogy csak én érzem gagyinak, azt amiben van. Egyébként 80-as szintű, csak egész egyszerűen a storyn kívül kb semmit nem csináltam, ezért nem vágom a dolgokat. Én tegnap vittem végig az Eternal Throne-t
  • Plata
    #59373
    Komoly geart-t csak 75-ös szinttől tudsz szerezni,vagy 80-as szinttől.A supplies részen vendortól.
    Alatta FP-re kell menni gear-ért,vagy használsz adapted geart-t amibe veszel szintén vendornál modokat.
    Modokat is vendor árulja flottán a supplies részen.
    Alt kariknak én 80-as szinten is modokat használok,nagy kari ki farmlja a hozzá való itemet és kicsivel egyből 336-os geart vehetek.
    Kedvenc Jedi karimnak Flashpoint gearje van.

    A kis jedi karimnak meg tőle kapott cuccokból modolt gear-je.

    De a sztorihoz ez is elég.Jelenleg eternal elején tart.Hogy melyik eternal,ne kérdezd,még annyi év utén sem tudom. :D

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.05.04. 23:00:04
  • JasperJordan
    #59374
    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne felétek, hogy hol tudok szerezni komolyabb fejlesztéseket a ruháimra, fegyvereimre? Csak flashpointok lootjában? Pl ha van egy gearem ami 0rol indul, hogyan feljlesszem fel? (Az megvan hogy ahogy haladok a storyval, tudok venni hozzá) de utána hogyan, ha már nincs erre lehetőség? Esetleg craftolni kell ?
  • gunji
    #59371
    Május 18-ig:
    - aki belép, kap egy zöld BX-23 droid petet
    - dupla xp
    - collection-ökre 50%-os kedvezmény
  • gunji
    #59372
    Boldog tortanapot! Így összekötni a kellemest a hasznossal :D

    A fura színről jut eszembe, hogy ilyet találtam:

    Szerintem jól áll rajta a rózsaszín naci :D
  • Plata
    #59369
    Jobban megfigyelve a karid keze nem csak fura szinű lesz,hanem emberi avagy sith pureblood kéz helyett valami próbababa kéz lesz helyette.
  • gunji
    #59370
    Köszi!
  • Orbancapitan
    #59364
    én is
  • Plata
    #59368
    Köszi.Behúztam.
  • PiszkosFred
    #59367
    Ujabb poszter promo:
  • Plata
    #59366
    Voltam assault of tython FP-n.
    Én vótam a tank,lecsaptuk a jedi templom előtti süket izét.
    Lootoltuk majd indulunk be az uccsó bosshoz a templomba,erre egy baromi nagy fps drop szerűség,két másodpercre kb atomra belaggolt a játék,majd a jedi templomból az összes tetves ellenség a falakon keresztül nekünk jött. :O
    Elkezdtük őket darálni erre meg némelyik fogta magát harc közben és evade felirattal elhúzott vissza a templomba szintén a falakon keresztül. Mikor mentünk be még némelyik ott pattogott a lépcsőnél.
  • gunji
    #59365
    Megint elcsatangolt a nagyi? :D (missing granny)
  • Plata
    #59364
    Az új szezon szett kesztyűje bugos.
    Legalább is eddig azt láttam csak,rózsaszín vagy egyéb rikító szinűvé válik a kezed tőle.
    Olyan majdnem mintha világító rikító szinű kezed lenne.
    Lehet sötét barlangban még előnyös is. XD
  • Plata
    #59362
    Hát gear tanácsot tőlem ne kérj,én abszolút kazuár vagyok. XD
    Nem tudom mikor jön 7.3 és hogy mit hoz,a mostani bolygót nem szeretem,ruhnuk repum nuku.Pedig van pár díszem a házba,de repu kéne hozzá.De olyan szenvedős és szar az a bolygó hogy egyedül felejtős.
  • gunji
    #59362
    Aki a megfelelő időben lépett be, még másikat kapott, mint amit eredetileg szántak. A szerencsések így kettő droidot kaphattak.
    Május 4-től két hétig dupla xp :)
    Kérdés: v7.3 mikorra lehet várható? Szerdán lesz stream róla, akkor feltételezem nem nyomják még ki. Érdemes cserélni a geart 334-re, vagy inkább jobb megvárni a v7.3-t, hátha megint emelik a szintet 324-ről 336-ra?
  • Plata
    #59361
    Az új star wars játék miatt kaptunk egy mini pet-et.
  • gunji
    #59360
    A meditálósra gondoltam, igen. Elsőre azt hittem, hogy újrakezdte számolni nulláról, de csak sokkal lassabban megy, mert belekavartak azzal, hogy függ a jelenlevő játékosok számától a sebesség. Első héten lement max fél óra alatt négy meditálással, most meg csak feléig jutottam.
    Egyelőre nincs unlockolva Amity, elvileg jövő hét végére lesz collection sale.
  • Plata
    #59359
    A küldetés?
    Hetente.
    Ha arra gondolsz amikor lecsüccsensz a hátsódra és meditálsz,az 10 percenként.
    De válts karit és ha mázlid van le jön :D
    Vagy vigyél oda négy karit,mindig mással imádkozz és kész.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.27. 22:56:16
  • gunji
    #59357
    A 'reflection of the cold moon' (meditálás) az naponta resetelődik?
  • Plata
    #59357
    Új peccs jött le most.
    18.7 mb.
    5.2 gigát írt át.
  • Plata
    #59356
    Mivel a heti küldi volt az is hogy Veteran vagy nehezebb fokozaton toljunk le egy fejezetet KOTET vagy KOTFE-ből,így tegnap fejvadásszal bele fogtam és le toltam veteranon a kért fejezetet.Csöppet sem volt nehéz.
  • Plata
    #59355
    Na ez mi,az imádkozástól ez a mérő is megy fel.
  • pajer_csaba
    #59354
    Hmm... fura.
  • Plata
    #59350
    We will be taking the servers offline on April 25, 2023 to deploy Game Update 7.2.1b.Details:DATE: April 25, 2023TIME: 7:00 AM - 11:00 AM CT (12:00 PM - 4:00 PM UTC)VERSION: 7.2.1bPatch notes will be available on April 24th, here: Thank you for your patience as we maintain Star Wars™: The Old Republic™!
  • Plata
    #59352
    Na én ki próbáltam,de nem jött össze.
    Gonosz vótam,még szarvam is nőtt a gonoszságtól. :D
    Követtem az utasításokat és csak a legvégén kezdtem beszélni Jaesa-val,de így sem jött elő hogy válasszak.
  • Plata
    #59351
    Küldizés közben esett WZ-1 Accelerant.
    Sima ellenségekből jött ötösével.
  • Plata
    #59350
    Nem tudom vót-e má.
    De valami bokor nőtt a folyosón.
    Vagy ez új fajta mozgó budi?


  • Plata
    #59349
    Megint esik Op-1,coruscant-on öltem a népeket,mert kell heti küldihez 100 buzgómócsing likvidálása az új társsal.
  • Plata
    #59348
    Azt nekem is írja még hozzá lent,trooper karival.Pedig van neki.
  • Plata
    #59346
    De jó hogy nem látom amit írtok,mert vacakol a fórum.
  • gunji
    #59345
    Most én bugoltam be, s kéri a flotta, hogy a felső karéjon való tartózkodáshoz vegyek VIP karkötőt xD
  • Plata
    #59345
    Most nekem is esik Op-1 vacak.
    De random veteran fp-n.
  • gunji
    #59344
    Úgy nézem, hogy a rendszer által küldött email-üzenetek (amiben az ajándékokat is küldi a játék) is lejárnak egyszer: nekem 3650 napot ír.
    Szopás - mivel eddig azt írták, hogy sose járnak le. :/
  • Orbancapitan
    #59343
    akiről tudunk de lehetet akár hook up-ja is xd
  • Plata
    #59342
    Ha be hozzák valóban akkor nagyon fura lenne.
    Legendákban Luke felesége volt,kánonban meg Luke-nak nem nagyon volt senkije.
  • gunji
    #59340
    Kicsit őrültebb kinézetűnek képzeltem, hosszabb hajjal, mint Gandalf, vagy olyasminek mint a könyvborítón. Az egy jó könyv volt egyébként szvsz, kábé felülmúlhatatlan sztorival. Kár lenne belepiszkálni.
    /off az Indy pletykák miatt sem értem, miért nem ég még a Di$ney székház :/
  • pajer_csaba
    #59340
    Szerintem ez is úgy van, mint a 7-8-9: srácok, felesleges találgatni, még nincs megírva. Majd menet közben kitalálják. Épp mi lesz az aktuális sjw trend.
  • PiszkosFred
    #59339
    Hat, ha tenyleg behozzak a hivatalos folyamba Mara Jadet, tenyleg erdekes lesz/lehet a sztori vele meg Rey-jel a IX-t koveto filmben.