Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mulli1986
#52329
Jók ezek a felötlő gondolatok, amik azzal a nemes egyszerűséggel a saját alkotója által lesznek megcáfolva/elvetve 😊

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#52328
Igazán feltalálhatnák a legacy bankot,ahova korlátlan pénzt lehetne feltölteni,így f2p vagy pref is vehetne magának nagyobb házat.Bár akkor meg nem költenének cc-re,szóval biztos nem találják fel.

#52327
A guard egy ideig pár classnál elvileg ment dps stance-ban is nem kellett hozzá tank stance (nem mindnél de vagy a shadow vagy az assasin pont beleesett)
ez még csak egy nagyon elmélet build, ha működne, nagyon minimális shield+absorb is lenne, egyébként dps statok.
Ezért kérdezem hogy egy efféle hybrdiben lenne a fantázia. Mondjuk messze vagyok attól hogy egy új inq/consulart kezdjek, jelenleg mindketten Alderaanon vesztegelnek, csak mint lehetőséget kérdezem

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52326
Csak a Combat Technique teszi lehetővé a guard használatát.
Azt, hogy a shield működik-e Combat Technique nélkül....sztem igen. De Combat Technique nélkül lenne 5% alap shield chance, a kinetic warddal együtt 20%. Minimális - 20% - absorb ratinged lenne. Mire gyúrnád ki a többi itemet? Shield+absorb, vagy power+surge? Ha az előbbi, akkor kuka lesz a dps-ed, ha az utóbbi, akkor minek vesződsz a shield használatával?

Tomb of Freedon Nadd

#52325
Egy kérdés: ez a build működőképes lenne? Gondolok itt a kinetic ward-ra hogy működik-e (illetve maga a shield) nem tank stance-ben ( a válasz papíron igen, de nagyon sokáig elvileg lehetett guardolni nem tank stance-ben is bizonyos classoknak)
Nagyjából meglenne a fun amit az inflitration tree ad, de jönne mellé pluszban pár hasznos dolog a tank ágról is
http://www.torhead.com/skill-calc#601MI0sbzZfrfRkG0Rd0z.3

szerk: engem sem zavar az account adás-vétel.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52324
Engem egy csöppet sem zavar.Végül is a témába vág.

MerlinW
#52323
Előre is elnézést, ha valakit zavar az alábbi téma.

Van egy eladó 5 karakteres prefered accountom (3db 55-ös rep karakter (Shadow, Commando, Sentinel) ultimate cuccokban, valamint egy kis lvl15 körüli Gunslinger és egy ~25 körüli Marauder, minden CC-vel feloldható dolog feloldva minden karakternél. + van egy aktív character rename funkció is. Ha valakit érdekel, privátban várom az árajánlatokat.

[merlinw.org]

#52322
legacy-hoz tartozik, szóval egy karival megveszed, utána mindegyik tudja használni
#52321
Strongholdot minden karinak külön kell venni,vagy közös lesz?

#52320
Tatooine stronghold nagyon nagy és hangulatos, főleg, ha be lesz rendezve 😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
mulli1986
#52318
Na itt lenne az új forum arca, még van pár dolog amit meg kell csinálni, mert nem tudom, hogy kell de várom az adott topikban a segítséget.
Addig is lehet véleményt nyilvánítani, tippet adni, hogy tetszik-e majd. Lesz majd banner kép is, de azt még nem tudom hogy kell 😊

http://sg.hu/forum/tema/1406560571

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

MerlinW
#52317
Rég játszottam, de már akkor is fél millát lehetett összeszedni csak a napi questekkel. 1-2 millió sosem volt nagy összeg a játékban.

[merlinw.org]

#52316
Lesz mit farmolni...
Guildhajó asszem esélytelen a kis guildeknek ennyiért. Részarányosan mondjuk 10-15 milla összefarmolása után szerintem legalább egy évre megundorodnék a játéktól 😄

mulli1986
#52315
Mint írtam, nem sikerült túl messzire jutnom 😊 Azért is kérdeztem.

Am itt a FAQ honlap:

http://swtorfaqhun.uw.hu/index.htm
(Még mindig nem tudok url-t beszúrni friss reg miatt....)
A forumhoz meg majd akkor tudom elküldeni Nephin-nek a kódot, ha végre sikerült összerakni a gépem, mert szerencsétlen szervízesek nem tudták átmenteni a dolgokat egyik vinyóról a másikra....

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#52314
Az nem érdekel guild hajom nincs, még guild -em sincs XD, nem is hiszem hogy kell, nem vagyok hardcore, a ruhák is csak a story miatt kelenek, elvégre addig van igazán értelme, mert ugy látod a legötbbet a karakteredet a párbeszédekben, és mivel a kamera amugy is 70% a karaktered seggére fokuszál, nem árt valami jo kis feszes nadrág a csajszik fenekére 😊 3 vagy 4 ilyen nadrág van, az egyik az a fekete Latex, nagyon komoly, és általában elég borso ára van, most tök véletlen sikerült egye 100 ezerért gyorsan levadászni, 800 ezret azért nem adnék érte. Bastila nadrágja szintén komoly, most jelenleg, millios árban van, van még a speed suit, ami megfelelö fekete festékkel, szinte egy az egyben olyan mint Catwoman ruhája a Dark knight rise-ban, nem gyenge 😊, nekem az volt fekete piros-ban a Chiss agentemen, mielött töröltem és vissza mentem a freedom nadd, ra LOL. és végül ott vna Mira nadrágja, ami még beláthato árban szokot mozogni, Mira felsője már nem igazán az általában 2 milko, de kurva rühely, hogy nekem még cartel packbol sosem esett valami, most képzeld el ha esne valami fain mount ami nekem nem tetszik, de jo pénzért el lehetne adni, de nincs ilyen szerencsém. 😞
#52313
Amúgy ha ezek az árak "elszálltak", akkor a guild hajókat ne csekkold le 😊)

Tomb of Freedon Nadd

#52312
Elvileg külön instance lesz, de inkább olyan mint az űrhajód, szóval minimális töltési időre kell számolni.

Elvileg lesz még egy 2.10 ami class változásokat is fog hozni (szegény smuggler/agent duót tovább nerfelik 😊 )
és talán a karácsonyi szezonra jön az új kiegészítő.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52311
A pref-ek és a f2p játékosok majd költik szépen a CC-t a balkonért, ahogy eddig is csinálták. Vannak akik nem szeretnek pénzt farmolni és előfizetni egy-egy hónapra, hanem vesznek havonta 5-10 ezer forintért CC-t. Mindenkinek lesz erkélye...😊

Amúgy vicces, hogy amit először jellegtelennek gondoltam, az tetszik a legjobban: a Tattooine stronghold (és persze ez a legdrágább is). Amúgy achivementekből meglehetősen kevés cucc jön - legalábbis eddig keveset láttam - az fp és ops tárgyak az droposak és nem unlockosak, a készíthetők már jobbak, de az igazán jópofa dolgok természetesen a cartel packokban lesznek, vagy a CM direkt strongholds szekciójában.

Szóval nem kell attól félni, hogy a BW/EA éhen hal még idén, mert itt lesz pénzköltés rendesen.

Egy dolgot nem találtam meg sehol: a strongholdhoz az adott bolygót fogja betölteni és onnan lehet majd eljutni a házba, vagy ez egy - a bolygótól független - külön instance lesz? (Töltési idő szempontjából nem mindegy nekem egyedül).

Tomb of Freedon Nadd

V43 1105
#52310
Én papírcsákót és asztalterítőt fogok ^^

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#52309
Ha jól tudom minden szakma tud majd valamilyen dekorációt készíteni.

Tomb of Freedon Nadd

#52308
Jézusom, megitn megszaladtamk az árakkal, kinek van ennyi pénze ? XD Szegény prefered, meg free to play, ne is álmodjon erkélyröl LOL. De az tény hogy ezzel megitn jol megszedik magukat majd. Apropo, iugy hallotam hogy elvileg, valameik mesterségünkkel, lehet ilyen dekorációkat készíteni, nem tudjátok melyek ezek, ? végre talán lenne egy szakma amivel lehetne kis zsetont keresni, még szeptember 16 ig vagyok előfizető, addig felkell huzni, 3 karaktert, és sok sok pénzt kell öszegyüjteni, hogy unlockokat vegyek XD. Meg lecsapni pár, finomságra majd a cartel packok bol, mert az elején ugy is olcson adják öket a GTN-en, amig kinem derül mi a menő, és akkor aztán megszaladnak a z árak, ireálísan. Komyolan a játék egyik legrosszab része amuyg a belkereskedelem, multkor valaki 100 millioért akart mountod eladni, azért ezek sem normálisak LOL, és akkro 350 a credit limit, mert hogy miért is, jah mert meg akarják elözni a kredit farmereke,t jah, jo munkát végeznek vele tuti XD.
Agamemnon
#52307
#52306
Korriban, Taris, Tattooine?

Tomb of Freedon Nadd

mulli1986
#52305
Manaan az első bolygó, ami egy az egybe át lett emelve a Kotor-ból? Vagy csak Én nem jutottam még messzebbre? 😊

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#52304
Az swtor.hu manapság már nem frissül, hírek azonban vannak, nem is kevés. Dulfyék már jártak a pts-en és levideózták az összes strongholdot, amit majd be lehet lakni. Aki lusta keresgetni, annak itt vannak a youtube videók:

Dromund Kaas

Coruscant

Tattooine

Nar Shaddaa

Itt táblázatos formában megtalálhatók, hogy mi mennyiért unlockolható, lehet számolgatni, itt pedig a már ismert berendezési tárgyak listája.

3 új CM pack is érkezik majd a patch-el együtt, a Gatekeeper's az Architect és a Seneschal.

A legutóbbi Tython/Korriban storyline is folytatódik, méghozzá egy új helyen a Manaan nevű planétán. Itt mindenki utánaolvashat miről nevezetes a bolygó, itt pedig az első videó róla.

Tomb of Freedon Nadd

#52303
Plata nem tudod mi let AZ STO itteni fórumával mert nem találom!
MarkBlade
#52303
Csak beazonosítás. Titkos kérdések, személyes adatok. Szig másolata emailban.
cikasz
#52302
És miket kérdeznek? Csak ha nincs senki aki tud segíteni lehet, hogy megpróbálom.

http://www.akciofigura.hu

mulli1986
#52301
Na úgy néz ki legkorábban hétfőn lesz újra működő vinyóm, így a projekt kicsit csúszik 😊

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#52300
Szuper, köszi.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#52299
Preferednek 25-ös szintől van moci,kivéve ha Legacy-ban unlockolja.Pénzed nem veszik el csak nem férsz hozzá.

mulli1986
#52298
Ma meg akartam csinálni a honlapot az anyagodból, linkekkel. DE sajnos behalt a vinyóm, gy elvileg holnapra mindent áttesznek az új vinyóra. Akkor neki esek, megcsinálom a hiperhivetkozást, a adomain már megvan. AZTÁN MÉG MEG KELL CSINÁLNOM A bannerhoz a scriptet. Aztán ha minden kész, átküldöm Nephin-nek. De mivel ma buli lesz, holnap tuti örülük ha a végére érek. Ha minden oké vasárnapra lesz új banner meg minden szar 😊

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#52297
Még valami. Preffered status a karakterem, elvileg 350ezer a credit cap asszem. Most van kb 250 ezrem, de van egy cyan-blue kristályom, amit kb 700 ezerért el tudnék adni. Mi történik, ha eladom, elveszik a pénz?

Honnan tudom, hogy van-e már speeder piloting cuccom?

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

picket
#52296
Akár egy percbe is telt ezeket összevadászni:
"Fighting Style: Single Lightsaber, Heavy Armor"
storyline

ಥ_ಥ

#52295
Sziasztok. Bő 1 éve játszottam a játékkal utoljára, most újra felraktam, és szeretném folytatni. Lvl 21-es Sith Juggernautom van, 1 kardja van.
Így elsőre két kérdés jutott eszembe. Vissza tudom nézni a küldetés logokat, hogy legyen valami fogalmam a storyról, mert csak akkor folytatom, hogyha mindent értek ami történik, a másik pedig, hogy van-e lehetőség esetleg két egykezesre, vagy duplapengéjű kardra való váltásra?

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#52294
Nem vettem annak senkitől, csak tisztázni akartam a mi szemszögünkből.
Nekünk első szűrőnek bevált a kérdőív dolog, a lényeg úgy is később derül ki ahogy írjátok 😊
#52293
Amúgy ne vedd személyesnek, semmi bajom a Hungarikummal, nem hallottam még rólatok semmi rosszat, csak általánosságban osztottam meg a véleményem erről a kérdőívesdiről. Örülök amúgy, hogy van még viszonylag nagyobb aktív magyar guild a játékban, azt hittem már mind kihalt.

#52292
Hát erre célra jó lehet egy alliance, hogy a hiányzó 1-2 embert pótolni lehessen ilyenkor.
Amúgy szerintem minden guild azt ír elő feltételnek amit akar, legfeljebb ha nem szimpatikus nem csatlakoznak hozzá. Én a jelentkezési lapot amúgy teljesen feleslegesnek tartom, az, hogy a játékos normális, vagy csak azért jön, hogy a guildbankot kizsigerelje nem derül ki belőle, ez majd ingame kiderül. Raid tapasztalat/pvp tapasztalat - mindenki azt ír amit akar. Pl. "HC raider voltam napi 12 órában egy szutyok dél-koreai mmo-ban" - amit Mo-on ismernek 40-en - "ez messze a legkeményebb pve kihívás a világon". Vagy: "Megrögzött pvp-s vagyok a warzone az életem, az egyik elsőként megszűnt pvp-rp szerver top guildjének legjobb dps-e cím az enyém volt - US West"
A "papír mindent elbír" alapon bárki állíthat bármit. Az, hogy amúgy egy keyboard-turner, az nem derül ki. Majd leviszitek ops-ra/warzonera és ott kiderül úgyis mit tud.

Tomb of Freedon Nadd

#52291
Na mondjuk az tényleg parasztság, ha bevesznek aztán közlik, hogy ők egy közösség és ne zavard a köreiket. Az ilyen nem tudom miért invel egyáltalán. Mi is egy kialakult közösségként játszunk (sajna már inkább csak múltidő), de nem is invelgetünk össze vissza, csak tag ajánlása alapján.

#52290
Attól, hogy paranoiás vagy még nem biztos, hogy nem üldöznek 😊
Amúgy én ilyen begyepesedett őskövület vagyok, és teljesen különválasztom az ingame identitásom az irl-től. Sajnos nagyon sok retardálttal találkozni minden játékban, ezért inkább személyenként döntöm el, kivel mit osztok meg.

#52289
a hungarikum is egy multtal es jo emberekkel rendelkezo kozosseg. bekerulni konnyu (=ha nem sikhulye picsogo idiota akkor bekerul), aztan minden csak rajtad all, hogy a kozosseg tagja leszel-e, vagy sem.
a kerdoiv csak egy nulladik fazisa a szuresnek ; )
#52288
Bár én rettentő paranoid vagyok, azért egy kereszt név megadása szerintem nem a világvége.
A jelentkezés írása érdekes dolog, vannak azért előnyei, miközben hátrányairól hirtelen nem tudok mit mondani. Egyrészt már a jelentkezés stílusából le lehet vonni általában néhány dolgot, valamint nagyjából kiderülhet, hogy megfelelsz-e a kívánalmaknak. Ha pl. egy HC guild keres egy dps-t, akkor nem fog felvenni olyan embert, aki épp elérte a max szintet, nincs cucca, és semmilyen raid tapasztalata nincs. Nem beszélve arról, hogy sok embernek kihívást okoz a felvételi űrlap kért kitöltése. Mit várhatok egy olyan embertől, akinek néhány sor elolvasása, annak feldolgozása és ez alapján egy űrlap kitöltése is megoldhatatlan feladatot állít?
Másik kérdés, hogy az új tag hogyan illeszkedik be az új guildbe. Nagyon sok új játékos azonnal akar mindent. Belép a guildbe, majd aztán anyázva kilép, mert amikor kért valamit, akkor nem ugrott az egész guild egyből, és aztán teleír mindent, hogy milyen parasztok voltak vele, mert nem segített neki senki. A beilleszkedés kétoldalú dolog, szükséges mindkét fél hozzá, de meg kell érteni, hogy egy új közösségbe történő beilleszkedésnél az új tagnak kell inkább alkalmazkodnia, neki kell inkább törekednie a sikeres csatlakozáshoz.
Ahhoz, hogy egy guild minden szinten játszon, sok ember kell. Például én kicsi guildben vagyok, most NM módokat próbálunk csinálni. HM raidekre nem is megyünk, mert már orrba szájba farmoltuk, és csak altokat meg compokat tudnánk öltöztetni. De azért, mert kicsik vagyunk, most éppen - többek között a nyárnak, meg az új kontent hiánya miatt - létszámhiánnyal küzdünk. Kellene ember, de csak NM képes emberre van szükségünk, mert öltöztetni valakit nincs már erő és kedv. Egy nagyobb guildben, ahol van második vonal, onnan egyszerűbb kiemelni egy-egy embert.
De ehhez nagy létszám, sok officer, raid leader szükséges, ami nem igazán van meg most egyik guilben sem.

#52287
Írtam is a végén, hogy nem direktbe neked szólt, hanem általánosságban írtam amit írtam. Az ilyen jelentkezésekben nem szívesen adok meg semmilyen irl információt, így pl. valódi név, magamról/bemutatkozás, elérhetőségek rész alapból skip, ahol ilyeneket kérnek. Becenév, életkor, játékos múlt, karakter adatok, ennyi ami nekem belefér. A többit majd, ha már "összehaverkodtunk". Nem mintha bármi titkolnivalóm lenne, csak előfordult már velem, hogy megtaláltak olyanok, hogy csak néztem hogy emmegki és honnan ismer. Na az efféle whispereket szeretném minimalizálni.

#52286
Igen tudom de nem mondják.Most volt nemrég ilyen eset.Odamentem a szerverre ahol vannak,erre írják,hogy ők inkább egy közösség.Ok mondom akkor nincs itt keresni valóm?Na mindegy,van másik alapon kitöltöttem máshol egy jelentkezést erre írják,hogy xx szinttől fognak bevenni.Na itt kicsit berágtam már azért.
Még ha ingame ráírok,hogy vegyen be és nem az kit érdekel de ha ilyen baszom jelentkezéseket töltök és ilyen válasz jön rá akkor fusztráló már kissé.

Én azt gondolom nálatok még okés a helyzet.Kitöltöd hamar,nincs bíráskodás aztán mehetünk is a Guild-be ahogy a honlapon szerepel és itt is leírtad,ez így korrekt
#52285
@Kryon A becenév / keresztnév rész arra való, hogy megtudjuk kit hogy szólítsunk guilden belül. Elérhetőséget nem kérünk, nem tudom, hol láttál ilyet.
@Tomstorm vannak olyan guildek akik feltételeket kötnek a tagsághoz. Ha pl. azt mondják, hogy csak max szintű karaktert vesznek be mert pl. progress guild akkor ott úgy működik. Nálunk nincs ilyen megkötés, de már egy sima kérdőív jó szűrő tud lenni, azért használjuk.
#52284
Mondjuk ezért is vannak kitalálva a gyűjtő Guild-ek.
Régen olyan lelkes officerek voltak,hogy minden egyes új taggal foglalkoztak.Ilyen nem volt mint most az biztos
#52283
Senki nem szól azért ha nem írod oda a valódi neved.Ki kell hagyni és kész vagy írsz kezdőbetüket.Alapjában véve én is utálom ezt a fajta jelentkezést.Régen ilyen nem volt.Meg arra is lehet készülni,hogy kitöltöd,elbírálják valakik azt se lehet tudni,hogy kik vagy 5 officer meg 3 guild leader,hogy oké stimmel barátom de lvl 40 alatt nem veszünk be😄Van ilyen is,vicc..
Aztán belépsz és közük nem lesz hozzád,semmi.Nem is foglalkoznak az új taggal.Érj el mindent önszántadból,nőjj fel a kemény maghoz és akkor talán megszólítanak vagy válaszolnak.
Nem mindegyik ilyen de nem akarok megnevezni senkit,ez nem is csak Swtor-os Guild-ekre vonatkozik.

Kérdem én mi a búbánatért kell mindent oda írni jelentkezésbe ha a kutya nem foglalkozik vele?😊
#52282
Csak egy megjegyzés ehhez a jelentkezés kitöltősdihez. Megértem a szükségét az ilyen kérdőíveknek, de személyes adatokat, információkat, mint valódi név, elérhetőség stb. én pl. nem szívesen adom meg sehol se és gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Idővel majd ha megismerjük egymást, és összebarátkoztunk majd mindenki megosztja amit akar. Az életkor még belefér a kérdőívbe, illetve a játékos múlt és egyéb játékra vonatkozó információk. De könyörgöm, ne várja már el senki se, hogy személyes dolgokat, és valós irl adatokat kiposztoljon valaki számára egyelőre vadidegenek fórumára. Ez egy játék, nem a facebook. Ez szól minden online jelentkezéses guildnek. Nem mindenki szereti teleszórni a netet személyes adatokkal, információkkal.

#52281
Egy kis toborzást engedjetek meg nekem 2.9 közeledtével a Hungarikum guild nevében.
Spoilerbe teszem, hogy akit nem érint / nem érdekel ne másszon az arcába 😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Sziasztok!

Most, hogy a guild hajók kezdenek elérhető közelségbe kerülni, szeretnénk felhívni új és visszatérő játékosoknak egyaránt a figyelmét guildünkre.


A játék kezdetekor indult guildünk töretlenül aktív, Birodalmi oldalon a The Red Eclipse EU PvE szerveren. Halálcsillag

Elsősorban olyan játékosokat várunk akik a 2.9-el bevezetendő guild conquest / guild hajós küldetésekbe jönnének velünk.

Természetesen az operation / raid irányultságú játékosok jelentkezését is fogadjuk, a weblapon lévő low/medium/high értékek a raid helyekre illetve role-ra vonatkoznak. Nem vagyunk HC progress guild, de azért stabilan haladtunk HM nehézségben mindig, az eddigi eredményeinket a Progress menüpont alatt megnézhetitek (adott bosskilleket 1-2 kivétellel mindig akkor csináltuk amikor aktuálisak voltak, nem utólag)

PvP irányultságú játékosok napi szinten tudnak tagjainkkal együtt PvPzni, fix ranked csapatok összeállítása terv a jövőre nézve.


Weblapunk: http://hungarikum-swtor.enjin.com/

Toborzás menüpont alatt lehet jelentkezni, ingyenes enjin account szükséges hozzá.

#52280
És itt a végleges verzió: pár dolog meg belekerült ( companion, legacy, repu, commok) ami elírás/elgépelést észrevettem, azt javítottam
Szabadon lehet használni, módosítani, más formátumban (sima doc, PDF Open office, html, stb stb) konvertálni
Vegyétek, vigyétek 😊
http://data.hu/get/7906296/SWTOR.docx

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu