Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
ez még csak egy nagyon elmélet build, ha működne, nagyon minimális shield+absorb is lenne, egyébként dps statok.
Ezért kérdezem hogy egy efféle hybrdiben lenne a fantázia. Mondjuk messze vagyok attól hogy egy új inq/consulart kezdjek, jelenleg mindketten Alderaanon vesztegelnek, csak mint lehetőséget kérdezem
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Azt, hogy a shield működik-e Combat Technique nélkül....sztem igen. De Combat Technique nélkül lenne 5% alap shield chance, a kinetic warddal együtt 20%. Minimális - 20% - absorb ratinged lenne. Mire gyúrnád ki a többi itemet? Shield+absorb, vagy power+surge? Ha az előbbi, akkor kuka lesz a dps-ed, ha az utóbbi, akkor minek vesződsz a shield használatával?
Tomb of Freedon Nadd
Nagyjából meglenne a fun amit az inflitration tree ad, de jönne mellé pluszban pár hasznos dolog a tank ágról is
http://www.torhead.com/skill-calc#601MI0sbzZfrfRkG0Rd0z.3
szerk: engem sem zavar az account adás-vétel.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Van egy eladó 5 karakteres prefered accountom (3db 55-ös rep karakter (Shadow, Commando, Sentinel) ultimate cuccokban, valamint egy kis lvl15 körüli Gunslinger és egy ~25 körüli Marauder, minden CC-vel feloldható dolog feloldva minden karakternél. + van egy aktív character rename funkció is. Ha valakit érdekel, privátban várom az árajánlatokat.
[merlinw.org]
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Addig is lehet véleményt nyilvánítani, tippet adni, hogy tetszik-e majd. Lesz majd banner kép is, de azt még nem tudom hogy kell 😊
http://sg.hu/forum/tema/1406560571
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
[merlinw.org]
Guildhajó asszem esélytelen a kis guildeknek ennyiért. Részarányosan mondjuk 10-15 milla összefarmolása után szerintem legalább egy évre megundorodnék a játéktól 😄
Am itt a FAQ honlap:
http://swtorfaqhun.uw.hu/index.htm
(Még mindig nem tudok url-t beszúrni friss reg miatt....)
A forumhoz meg majd akkor tudom elküldeni Nephin-nek a kódot, ha végre sikerült összerakni a gépem, mert szerencsétlen szervízesek nem tudták átmenteni a dolgokat egyik vinyóról a másikra....
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Tomb of Freedon Nadd
Elvileg lesz még egy 2.10 ami class változásokat is fog hozni (szegény smuggler/agent duót tovább nerfelik 😊 )
és talán a karácsonyi szezonra jön az új kiegészítő.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Amúgy vicces, hogy amit először jellegtelennek gondoltam, az tetszik a legjobban: a Tattooine stronghold (és persze ez a legdrágább is). Amúgy achivementekből meglehetősen kevés cucc jön - legalábbis eddig keveset láttam - az fp és ops tárgyak az droposak és nem unlockosak, a készíthetők már jobbak, de az igazán jópofa dolgok természetesen a cartel packokban lesznek, vagy a CM direkt strongholds szekciójában.
Szóval nem kell attól félni, hogy a BW/EA éhen hal még idén, mert itt lesz pénzköltés rendesen.
Egy dolgot nem találtam meg sehol: a strongholdhoz az adott bolygót fogja betölteni és onnan lehet majd eljutni a házba, vagy ez egy - a bolygótól független - külön instance lesz? (Töltési idő szempontjából nem mindegy nekem egyedül).
Tomb of Freedon Nadd
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Tomb of Freedon Nadd
Tomb of Freedon Nadd
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Dromund Kaas
Coruscant
Tattooine
Nar Shaddaa
Itt táblázatos formában megtalálhatók, hogy mi mennyiért unlockolható, lehet számolgatni, itt pedig a már ismert berendezési tárgyak listája.
3 új CM pack is érkezik majd a patch-el együtt, a Gatekeeper's az Architect és a Seneschal.
A legutóbbi Tython/Korriban storyline is folytatódik, méghozzá egy új helyen a Manaan nevű planétán. Itt mindenki utánaolvashat miről nevezetes a bolygó, itt pedig az első videó róla.
Tomb of Freedon Nadd
http://www.akciofigura.hu
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Honnan tudom, hogy van-e már speeder piloting cuccom?
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
"Fighting Style: Single Lightsaber, Heavy Armor"
storyline
ಥ_ಥ
Így elsőre két kérdés jutott eszembe. Vissza tudom nézni a küldetés logokat, hogy legyen valami fogalmam a storyról, mert csak akkor folytatom, hogyha mindent értek ami történik, a másik pedig, hogy van-e lehetőség esetleg két egykezesre, vagy duplapengéjű kardra való váltásra?
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
Nekünk első szűrőnek bevált a kérdőív dolog, a lényeg úgy is később derül ki ahogy írjátok 😊
Amúgy szerintem minden guild azt ír elő feltételnek amit akar, legfeljebb ha nem szimpatikus nem csatlakoznak hozzá. Én a jelentkezési lapot amúgy teljesen feleslegesnek tartom, az, hogy a játékos normális, vagy csak azért jön, hogy a guildbankot kizsigerelje nem derül ki belőle, ez majd ingame kiderül. Raid tapasztalat/pvp tapasztalat - mindenki azt ír amit akar. Pl. "HC raider voltam napi 12 órában egy szutyok dél-koreai mmo-ban" - amit Mo-on ismernek 40-en - "ez messze a legkeményebb pve kihívás a világon". Vagy: "Megrögzött pvp-s vagyok a warzone az életem, az egyik elsőként megszűnt pvp-rp szerver top guildjének legjobb dps-e cím az enyém volt - US West"
A "papír mindent elbír" alapon bárki állíthat bármit. Az, hogy amúgy egy keyboard-turner, az nem derül ki. Majd leviszitek ops-ra/warzonera és ott kiderül úgyis mit tud.
Tomb of Freedon Nadd
Amúgy én ilyen begyepesedett őskövület vagyok, és teljesen különválasztom az ingame identitásom az irl-től. Sajnos nagyon sok retardálttal találkozni minden játékban, ezért inkább személyenként döntöm el, kivel mit osztok meg.
a kerdoiv csak egy nulladik fazisa a szuresnek ; )
A jelentkezés írása érdekes dolog, vannak azért előnyei, miközben hátrányairól hirtelen nem tudok mit mondani. Egyrészt már a jelentkezés stílusából le lehet vonni általában néhány dolgot, valamint nagyjából kiderülhet, hogy megfelelsz-e a kívánalmaknak. Ha pl. egy HC guild keres egy dps-t, akkor nem fog felvenni olyan embert, aki épp elérte a max szintet, nincs cucca, és semmilyen raid tapasztalata nincs. Nem beszélve arról, hogy sok embernek kihívást okoz a felvételi űrlap kért kitöltése. Mit várhatok egy olyan embertől, akinek néhány sor elolvasása, annak feldolgozása és ez alapján egy űrlap kitöltése is megoldhatatlan feladatot állít?
Másik kérdés, hogy az új tag hogyan illeszkedik be az új guildbe. Nagyon sok új játékos azonnal akar mindent. Belép a guildbe, majd aztán anyázva kilép, mert amikor kért valamit, akkor nem ugrott az egész guild egyből, és aztán teleír mindent, hogy milyen parasztok voltak vele, mert nem segített neki senki. A beilleszkedés kétoldalú dolog, szükséges mindkét fél hozzá, de meg kell érteni, hogy egy új közösségbe történő beilleszkedésnél az új tagnak kell inkább alkalmazkodnia, neki kell inkább törekednie a sikeres csatlakozáshoz.
Ahhoz, hogy egy guild minden szinten játszon, sok ember kell. Például én kicsi guildben vagyok, most NM módokat próbálunk csinálni. HM raidekre nem is megyünk, mert már orrba szájba farmoltuk, és csak altokat meg compokat tudnánk öltöztetni. De azért, mert kicsik vagyunk, most éppen - többek között a nyárnak, meg az új kontent hiánya miatt - létszámhiánnyal küzdünk. Kellene ember, de csak NM képes emberre van szükségünk, mert öltöztetni valakit nincs már erő és kedv. Egy nagyobb guildben, ahol van második vonal, onnan egyszerűbb kiemelni egy-egy embert.
De ehhez nagy létszám, sok officer, raid leader szükséges, ami nem igazán van meg most egyik guilben sem.
Még ha ingame ráírok,hogy vegyen be és nem az kit érdekel de ha ilyen baszom jelentkezéseket töltök és ilyen válasz jön rá akkor fusztráló már kissé.
Én azt gondolom nálatok még okés a helyzet.Kitöltöd hamar,nincs bíráskodás aztán mehetünk is a Guild-be ahogy a honlapon szerepel és itt is leírtad,ez így korrekt
@Tomstorm vannak olyan guildek akik feltételeket kötnek a tagsághoz. Ha pl. azt mondják, hogy csak max szintű karaktert vesznek be mert pl. progress guild akkor ott úgy működik. Nálunk nincs ilyen megkötés, de már egy sima kérdőív jó szűrő tud lenni, azért használjuk.
Régen olyan lelkes officerek voltak,hogy minden egyes új taggal foglalkoztak.Ilyen nem volt mint most az biztos
Aztán belépsz és közük nem lesz hozzád,semmi.Nem is foglalkoznak az új taggal.Érj el mindent önszántadból,nőjj fel a kemény maghoz és akkor talán megszólítanak vagy válaszolnak.
Nem mindegyik ilyen de nem akarok megnevezni senkit,ez nem is csak Swtor-os Guild-ekre vonatkozik.
Kérdem én mi a búbánatért kell mindent oda írni jelentkezésbe ha a kutya nem foglalkozik vele?😊
Spoilerbe teszem, hogy akit nem érint / nem érdekel ne másszon az arcába 😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Sziasztok!
Most, hogy a guild hajók kezdenek elérhető közelségbe kerülni, szeretnénk felhívni új és visszatérő játékosoknak egyaránt a figyelmét guildünkre.
A játék kezdetekor indult guildünk töretlenül aktív, Birodalmi oldalon a The Red Eclipse EU PvE szerveren. Halálcsillag
Elsősorban olyan játékosokat várunk akik a 2.9-el bevezetendő guild conquest / guild hajós küldetésekbe jönnének velünk.
Természetesen az operation / raid irányultságú játékosok jelentkezését is fogadjuk, a weblapon lévő low/medium/high értékek a raid helyekre illetve role-ra vonatkoznak. Nem vagyunk HC progress guild, de azért stabilan haladtunk HM nehézségben mindig, az eddigi eredményeinket a Progress menüpont alatt megnézhetitek (adott bosskilleket 1-2 kivétellel mindig akkor csináltuk amikor aktuálisak voltak, nem utólag)
PvP irányultságú játékosok napi szinten tudnak tagjainkkal együtt PvPzni, fix ranked csapatok összeállítása terv a jövőre nézve.
Weblapunk: http://hungarikum-swtor.enjin.com/
Toborzás menüpont alatt lehet jelentkezni, ingyenes enjin account szükséges hozzá.
Szabadon lehet használni, módosítani, más formátumban (sima doc, PDF Open office, html, stb stb) konvertálni
Vegyétek, vigyétek 😊
http://data.hu/get/7906296/SWTOR.docx
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu