60032
  • Negritis
    #53093
    http://tor-fashion.com/legacy-weapons/
    itt van egy lista
  • Negritis
    #53092
    fénykard nincs asszem, de normál kard van (pl a df hard 4. boss is azt dob asszem
  • Gudott
    #53091
    Köszi, majd ha lecsenget ez a patch örület megnézem, remélem találok fénykardot, vibrokést és scattergunt is.
  • Negritis
    #53090
    mainhand van czerkánál és bounty hunternél is
    offhand asszem greenél
  • Gudott
    #53089
    Amúgy ha már felmerült a companion gear
    Eddig volt a játékban legacy main vagy offhand? ( az hogy van egy csomó armorszett azt tudom, Voss, Section Z, Czerka, stb stb)
  • Gudott
    #53088
    Az exploit a Ravager Ops volt, onnan eshetett 192-es armor implant, crafting alapanyag, stb

    Először a heti conquest csesződik el, majd a a levélküldés.

    Well done

    ilyenkor a twitter-t kell nézni, ott a leggyorsabb az infoáramlás

    https://twitter.com/swtor
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.01.13. 20:17:24
  • gibson9
    #53087
    És ez meddig tart, azt lehet tudni? A hivatalos oldalon nem írnak semmit. Vagyis gondolom az swtor.com a hivatalos.
  • Negritis
    #53086
    az a compi gear sztem olyan mint a compi fegyver hogy nincs benne mod, bound to legacy és csak compi használhatja
  • Negritis
    #53085
    a levél rendszer nem működött ezért gyors maintance
  • gunji
    #53084
    Ha jól értem dolgot, akkor arról van szó, hogy egy (a yavini) weekly helyett egyetlen boss npc legyőzésével lehetett a companionnak egy 192-es ratingű geart szerezni? És spoiler mentesen mit tud ez a gear: csak ruha, vagy más is van-e benne, melyik companion kaphatja/használhatja, mennyire vannak jó/használható modok benne? S megint csak spoiler mentesen a karakterünknek is esik ilyen cucc valahol?
    Mert így azért kívülről nézve - akármennyire tiltott dolog is az exploit - ennyiért túl súlyosnak tartanék egy perm bant. Valaki véletlenül beleszalad, akár több karakterrel is, s nem tudja, hogy ez bug, akkor bukja az accát, amibe esetleg több ezer dollárt töltött? Hát... :o
  • Gudott
    #53083
    Guild infók alapján (és már redditen is írják) még a patch előtt elkezdték a banokat osztogatni a nagyon kirívó eseteknél ( aki fleeten reklámozta) , szóval valami csak fog történni.
  • gibson9
    #53082
    Köszönöm a segítséget! De mi történt már megint a szerverekkel?
  • Plata
    #53081
    Hát engem ez nem fenyeget,nincs kiegem.
    Red Eclipsen mi a fene van,akár hiler akár dps karival próbáltam menni FP-re egyiket sem hívta be.
    Kuat drive-ra arra igen,de rendesre egyikre sem.Kuat drive-on láttam egy 46-os gunslingert,szinte egyedül vitte végig,alig lehetett bármit is sebezni,minden csapatot levert gyorsan,nyomta a térsebző vackokat és piszkos erős volt.
  • Gudott
    #53080
    Kezdődnek a fenékbebillentések az exploit miatt link1 link2

    Ne lepődjön meg senki ha a közeljövőben ban lesz-.


    Gibson9: a netes letöltös verzió elvileg alapból bitraiderrel települ ( ami szerintem a hero engine mellett a másik sorscsapás a játékban)
    de amúgy nem, a dobozoshoz jár 30 nap, de van hasonló starter kit a neten G2A-n is 5 euróért.
  • Negritis
    #53079
    elvileg ha volt 1 hónap előfizud bármikor is, akkor az account preferred lesz
    de hogy megvételi verzióra ez hogy áll azt nem tudom
  • gibson9
    #53078
    Na a laggolás megszűnt, nálam legalábbis most jól fut :) Egy kérdés: Van különbség játéktartalom terén a netről letöltött ingyenes verzió és a boltban megvásárolt között? A "lemezes" (nemtom, hogy van e benne egyáltalán) verzióhoz adnak egy 30 napos előfizetést is. Nem tudom, hogy ezzel már más kategóriába lépek e.
  • gibson9
    #53077
    Köszönöm a választ! Úgy legyen :)
  • Gudott
    #53076
    Szerintem nem ban lesz a megoldás, hanem több új gear szint bevezetése, így "értelmetlenné" téve az eddigi ügyeskedést, de azt sem tartom kizártnak hogy elveszik a gear-t
  • El Protector
    #53075
    Már egy-kétnapos permban is lenullázná szerintem a szervereket, lenne vagy 60-70%-os visszaesés a játékoslétszámban, szóval kicsi az esélye. Ha mégis meglépik, akkor tökösek, de nekem a gear, a mount és a mati megér egy-két nap pihenőt :p :D
  • Gudott
    #53074
    Igazából a SoR indulásától ( dec2) vannak problémák, elvileg a holnapi patch orvosolni fogja a problémát ( vagy egy részét minimum)
  • gibson9
    #53073
    Gyakran előfordul? Új játékos vagyok.
  • Gudott
    #53072
    Igen, eléggé lagos néha a játék, főleg Belsavis az ami nagyon katasztrófális tud lenni saját tapasztalatom szerint:

    ui: Ne felejtsétek el kivenni a 3. évfordulós ajándékokat a holnapi patch-ig.

    El Protector: igen, elképzelhető hogy akkor az előfizetők nagy részét bannolni kellene
    ha a Bioware áltvált troll módba, akkor szerintem hamar gear inflálódás lesz, a companionok már holnaptól megkapják a rating 192-es felszerelést, valami történni fog.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.01.12. 19:34:30
  • El Protector
    #53071
    Hát meglátjuk, legalább lesz időm másra is, bár én csak három karival lootoltam :))
  • gibson9
    #53070
    Másnál is veszettül laggol a játék ma?
  • Gudott
    #53069
    Elég tisztességes patchnote.
    Kérdés követni fogja-e tömeges banhammer?
  • Gudott
    #53068
    Maintenance, hírek és Update 3.1 PTS infók
  • Gudott
    #53067
    Ja és csak most jut eszembe:
    Artifact unlock csak lvl50-ig kell.
    Ha megvan a hutt cartel vagy SoR és a max szinted 55 vagy 60 akkor a lvl 51+ lila itemeket tudod az unlock nélkül is hordani.
  • Gudott
    #53066
    Nem teljesen úgy van ahogy mondod
    - igaz, pénzbe kerülnek, de szerintem megéri vesződni velük
    3 féle van 50k , 150k és 600k
    és ha van elég kredit az escrowban többet is felhasználhatsz
    legyen itt egy példa, pl Treek elsőre kerül 1m creditbe de egyszerre preferedként csak 350k credit lehet nálad, viszont az escrowodban van credit dögivel, agy nincs más dolgod mint beszerezni egy 50k és 350k escrow-ot
    így a max nálad lévő 350k credit mellé jön még 50k és 600k credit, amik így együtt kiadják az 1m creditet és treek kilockolható.
    Tudom hogy "melós" és ezek csak egy egy alkalomra emelik meg a creditet, de ez az egy járható út van ha nem akarsz több pénz költeni a játékban.
  • Plata
    #53065
    Csak az NW elég gáz játék,és sehol sincs az Sw ToR-hoz képest.NW-ben soha nem költenék el egy árva forintot sem,de Sw ToR-ban már pár tizest elköltöttem.És nem bántam meg.
  • Tibbbor
    #53064
    Köszi, azt ismerem, az én limitem is 500 K jelenleg, de ez csak egyszeri limit emelés, ráadásul ez is pénzbe kerül. Imádom a SW univerzumot, de pl. a NW-ben, amivel szintén játszom, F2P-ként bármilyen lilát hordhatok, bármennyi "pénzem" lehet és még sorolhatnám. De hát ez van...
  • Gudott
    #53063
    A pénzkorlát escrow-ok használatával kikerülhető
  • Tibbbor
    #53062
    Bocs, én voltam láma, a kettő között csak később lehet választani, amikor a BUY-ra klikkeltem...Amúgy nekem mivel csak 2 karim van és nem is akarok már többet, az accountos nem érte volna meg 2700-ért, úgyhogy maradt az 1 karis 1200-ért. Azért "bravó" ez a pénzkorlát is az AH szempontjából, mert ebból a limitált összegből a nem subscriberek semmi jót nem tudnak venni, a subscriberek meg alig tudnak valamit eladni a nem fizetőknek.
    Utoljára szerkesztette: Tibbbor, 2015.01.08. 20:32:12
  • Tibbbor
    #53061
    Tudom, hogy 2 fajta artifact unlock van és nekem az accountos kellene, de nem lehet választani.Ott van a két fajta ikon: az egy karakterre vonatkozó és az accountos, alatta az 1200 coin-os ár, de hiába próbálok az accountos ikonra klikkelni, nem történik semmi és az ár sem változik.Pár hónapja tett fel egy srác Cartel Marketes unlock-problémáról videót, neki az inventory és a crew skill unlock nem működött. Amíg ez a helyzet, nem dobok ki ennyi coin-t. Esetleg alkalomadtán kipróbálná valaki, hogy neki enged-e valahogy választani? Köszi!
  • Pacho
    #53060
    Két fajta artifact authorization van, az 1200-ba kerülő csak EGY karakterre unlockol. Van egy drágább verziója is, az adja az account szintűt. Azt vedd meg, amelyiknél zárójelbe oda van írva, hogy account.
  • Plata
    #53059
    Nem tudom,szerintem a fontosabb dolgok többe kerülnek.
  • Tibbbor
    #53058
    Köszi, akkor megveszem(1200 CC). Mit érdemes még a maradék 500-ért venni, ami nem csak mutogatni való hülyeség, hanem haszna is van?
  • Plata
    #53057
    Ha jól emlékszem vagy account vagy szerverre vonatkozik.
    Minden karid és a companion is viselhet lilát.Nekem is ilyenem van mert pref vagyok,és red eclipsen mind a 16 karimnál unlockolta.Bár nem lilát viselek hanem modolt adapted armorokat,legtöbbször companion is azt kap.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.01.08. 16:45:17
  • Tibbbor
    #53056
    Sziasztok, segítségre lenne szükségem.
    Nagyon hosszú szünet után játszom újra, preffered vagyok. Az a problémám, hogyha megveszem a Cartel marketban az Artifact Equipment Authorization-t, akkor mindkét karakterem, valamint a companionok is hordhatnak majd lila cuccokat vagy ez csak arra a karakterre vonatkozik, amelyik éppen megveszi a jogosultságot?
    Ez azért nagyon fontos számomra, mert a Cartel Market-ban ott van ugyan a két ikon az Authorization alatt, az egyik az aktuális karakterre vonatkozik vásárláskor, a másik az egész account-ra, de nem lehet közülük választani(mint máshol) és az ár is konstans. Főleg az érdekel, a companionok viselhetnek-e majd a vásárlás után lilákat?
    Előre is köszi!
  • Gudott
    #53055
    És emiatt kellett csúsztatni a Shadow of Revant majdnem egy évvel, bravó (link)
    Aki nem érti elsőre mi a gond:
    - A BW állította, hogy a Shadow Realm készítése semmiben nem befolyásolja a The Old Republic fejlesztését, minden úgy megy ahogy eltervezték
    - Ennek ellenére folyamatos csúszásokat produkáltak, kezdve a Galactic Strongholddal
    - Bejelentik a kiegészítőt (SoR), majd egy két fejlesztő elsimeri, hogy igen komoly erőforrás megosztás volt a Shadow Realm és a TOR között
    - Erre ha hinni lehet a fenti cikknek, újrakezdik a komplett Shadow Realm fejlesztését (részletek a cikkben)

  • gunji
    #53054
    Köszönöm. Magam is ezt terveztem, csak más itemekkel. Remélem nem 600-ra állnak vissza
    A játék egyébként megint belassult sajna, de legalább megint tanultam valami új dolgot a számítástudomány területéről: volt 76 dobozom, vettem két holofát egyenként 20 doboz áron, s így maradt 13 dobozom. Aztán lehet, h az új évben a vendorok már áfát is számolnak fel