Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
An error has occurred while trying to process your request. Please, try again later.
Nephin, küldtem üzit, ha esetleg nem vennéd észre 😊
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Most azt ézeggettem éppen, mert ugye ezekböl plecsnikböl cak a modokat vezsem a ruhákba, hogy én egy Jedi Guardina DPS vagyok, de van pl ez az armoring aminek 37 szinten az adatai, 22 erő és 15 állóképesség, it igen csak nagy az eltérés, nem ? mert ugyan akkor a van olyan mi 20 erő de 24 állóképesség, kisseb a külömbség és csak 2 vel van elmaradva erőben, jobb ha egyenlőre ezekt veszem nem , amig nem jönnek a lila itemek, most azok vannak pl a fénykardomban és ott például elég kiegyenlitett az arány csak 2 vel több az erő az állóképességnél.
Köszi!
Na este befejezem az act1-et a sage/sorc duóval.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
.Annyi még, hogy amíg nem találsz FTP a data-s link mehetne a F.A.Q.-hoz.
egy kis olvasnivaló:
Lana Beniko’s Journal: Darth Arkous
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Nálam kivan kapcsolva,de amúgy tetszik,csak a betűszín lett rossz.
Egyébként fekete se jobb, mert nem nagyon látszik a szürke háttér miatt, a fehér meg tényleg kiüti a retinádat. Nem mellesleg ugye ilyen szürke/fekete/sárga vagy fehér színekből áll a SWTOR.COM is.
BTW már legalább egy héttel ezelőtt be volt linkelve az a topik ahol a design-t meg lehetett nézni, lehetett volna oda is akkor véleményt írni. Le se volt ***va. Szal akinek nem tetszik Style off.....
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Amikor küldetést választasz a "rich" típusut válaszd, ennek nagyobb esélye van hogy több credites boxot kapsz a küldi végeztével.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Adott ticket számot oda el kellett küldeni adatokat meg a személyimásolatot. várom a válaszukat 😊
Beleeirtam a levélbe, hogy állítsák vissza az accomat a lopás előtti állapotra <#nemtudom>#nemtudom>
http://www.akciofigura.hu
szerk:van látom style off így már jobb
De vannak még apróbb színhibák a fórumon is 😊
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
ಥ_ಥ
Nem vagyok én olyan Psziho, de ahol azt mondják hogy kill, akkor kill. 😊 És sokszor berág Mako. Persze gyűjtöm is a Sötét oldal pontjait is. De csajokat szinte rendszeresen elengedem. Pld Volt egy csaj. Valami fejesnek a nője. Összefeküdt egy rebellel. Aztán ki kellett volna nyírnom, de olyan jó guggolós combjai voltak. Mondom ennek élnie kell 😄
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Én is szoktam cserélgetni a compokat párbeszédek esetén (sőt, ha az aktív comp már ki van maxolva, akkor elővettem a párbeszéd idejére egy másikat, csak a comp pontokért). Ha jól emlékszem, egyszerűbb megoldás, ha elküldöd a trasht eladni, 1 perc alatt lenyomod úgyis a párbeszédet, és olyankor nem számolja a pontokat, de ebben az esetben buktad a kapható pontokat. Mivel a comp párbeszédekért is szép XP-t lehet kapni, érdemes inkább egy olyat elővenni, akinél plussz pontokat kaphatsz.
Skagde csak a végén jön, én eleinte nagyon nem bírtam, mert a többi társhoz képest egy barbár állat, de vannak jó beszólásai, ezt el kell ismerni.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Vagy szólsz egy sub-nak, hogy küldjön COD-os leveleket., benne valami szeméttel, 300 kredit értékben. Te megveszed a szemetet, ő visszaküldi a pénzt. Nekem anno így volt ~100 millióm.
Mondjuk az endgame szvsz semmit sem ér ha nem vagy előfizető. Állandóan operation és egyéb pass-okkal, 350k alatti cuccokat vásárolgatva kész kínszenvedés.
[merlinw.org]
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Tomb of Freedon Nadd
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
[merlinw.org]
Am csak Én siklottam el afelett, hogy külön árak lennének az előfizusoknak? Preferedként miért ne lehetne escrow-k ból összevásárolni tatooint vagy Nar Shaddaan-t?
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Tatooine strongholdról meg álmodozni sem merek.Preferedként úgysincs rá esélyem,szóval,marad coruscant.
Lehet, hogy a fő rezidenciámat ott fogom berendezni 😊. Még van egy kis időm eldönteni, melyik strongholdot kezdjem el kilokkolgatni, azért nem kevés pénz, hogy mindegyiket meg akarjam venni.
Tomb of Freedon Nadd
Hozzá teszem hogy Alderan kivételével eddig kevés bolygo tetszett, noha ez volt az utolso amin jártam, ugyan akkor azóta, némileg ujjab gépem let, szóval motmár tudod, max graffon futattni ,a játékot, és ez dobnimi hangulatot 😊 Csak azok a fránya recék ne lennének. , néha kifejzetetten csunya töle a táj, nah mindegy 😊
Kicsit sok lett igy reggel a mondani való, bocs, csak pörget a kávé, kis sex film után megyünk is zuzni tovább XD
Ahogy olvastam, pénzt nem lehet bele tenni, csak tárgyakat. Azokból is csak a karakterhez nem kötött darabokat (legacy bound igen). Elvileg 80 férőhelyes lesz alapból (valami küldetést meg kell csinálni hozzá), de bővíthető jó pénzért.
Első gondolatra főként a craft alapanyagokat érdemes ott tárolni (onnan ki tudja venni), vagy a levélbeli küldözgetést tudja majd kiváltani.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe