60032
  • Gudott
    #53134
    Új bolygó és Stronghold, két új kiegészítő év végéig , egyéb apróságok.
  • RandomJedi
    #53133
    Elkészült az swtor.com honlapon megjelent Raider's Cove: Persons of Interest című képes novella fordítása, amely a Rishi: Places of Interest folytatásának tekinthető. Olvasható nálunk! ;)

    Corellia.hu
  • El Protector
    #53132
    Erre válaszul tönkrevágták a slot machine-t :D
  • Negritis
    #53131
    kiváncsi vagyok az underlurkerrel mi lesz
    tegnap lenyomtuk, de idegesítő bár elvileg az összevisszaugrálós bugot javítják, de ki tudja?
  • El Protector
    #53130
    Ahogy várható volt, droprate-csökkentés lesz jawa junk-ra, a slot machine gyakorlatilag pár nap alatt tönkre vágta a GTN-t :))
  • tomcsa4
    #53128
    Mindhármótoknak köszönöm!
  • Pacho
    #53127
    Itt tudsz böngészni adatokat a szerverekről:

    http://www.torstatus.net/
  • Gudott
    #53126
    Serverek: Az észak amerikai szervereken az európaiak számára aktív időben is sokan vannak, a Harbinger ( US-west PvE) ebből a szempontból a legjobb, mivel a volt dél-kelet ázsiai servereket oda migrálták, heroicra kb mindig lehet embert találni, elég gyakran látok PUG ops-okat is formálódni general chaten, ill ha találsz valami jó guildet akkor nyert ügyed van.
    EU-s servereken talán a német PVE a legaktívabb, e erre nem vennék mérget., de általános tapasztalat hogy az ACT1 bolygóin mindig sokan vannak, illetve sokan már strongholdba mennek fleet helyet, mert kb majdnem mindent meg lehet ott is csinálni és jóval gördülékenyebb/gyorsabb mint a fleet.
  • Plata
    #53125
    Kiskari alig akad 55-60-as az van.Már vagy egy hete nem is tudtam kiskarival Fp-re menni.Nagy meg nincs mert nincs kiegem.
  • tomcsa4
    #53124
    Sziasztok!

    Sokan játsszák még a játékot? Nem konganak a szerverek? Érdemes újra belevágni? Melyik szervert válasszam, ahol sokan vannak. Köszönöm!
  • sata75
    #53123
    :)
    lehet, hogy hülye vagyok de okos nem, jó helyen vagyok:))
    csak nem reagált senki azt furcsállom.
    de majd ezentúl is magányosan rovom a galaxis útjait!
  • Plata
    #53122
    Nézd nekem itt a magyar cset.
  • Plata
    #53121
    Red eclipsen játszom,ott vannak,vagy nem európai szerveren játszol,vagy rosszul emlékszem hogy kell csetre csatlakozni.Régen itt volt a fejlécben hogy kell csatlakozni magyar csetre.Red eclipsen elég sok magyar van.
  • sata75
    #53120
    nos, egyik csatornán sem reagál senki:(
    akkor vagy nincs ott senki vagy nincs magyar a játékban vagy....:(
  • sata75
    #53119
    na akkor az a hiba, köszi.:)
  • Plata
    #53118
    Inkább /cjoin Hungarian.Mert a cset neve Hungarian nem hun.
  • sata75
    #53117
    /cjoin hun?
    Utoljára szerkesztette: sata75, 2015.01.20. 08:11:24
  • Plata
    #53116
    De van hungarian cset.
  • sata75
    #53115
    A red eclipsen a vörös kardos oldalon keresek egy magyar anyanyelvű guildet pusztán szórakozásból és mert jó lenne néha magyar szavakat is olvasni:)
    Mellesleg hun-cset már nincs? Vagy csak valamit elbaltáztam?
  • RandomJedi
    #53114
    Elkészült a hivatalos honlapon megjelent Rishi: Places of Interest című novella magyar fordítása, amelyet olvashattok nálunk! :)

    Corellia.hu
  • Gudott
    #53113
    Szerintem azért ha összességében nézzük az egész Revan-story elég koherens, talán a leggyengébb része maga a Revan könyv ( de ez egyrészt az író picit sem kicsi egójának köszönhető, aki majdhogynem negligálta a kotor2-ben történteket)
    Gondolom az enyhén szkizoid dolog csapta ki egy pár embernél a biztosítékot és a "big bad" visszatérése.
  • Although
    #53112
    Valaki röviden véleményezné a Raven sztorit? Elég sok lehúzást hallottam. Ami azért szomorú mert sz. az alapjátékban levő quest kifejezetten jó volt. Most meg valami eredetivel ütköző sztoriról beszéltek a gamebansheen is.
  • PiszkosFred
    #53111
    Kar lenne veszni hagyni az eddigi anyagokat, ha nem is folytatjatok, valahogy azokat erdemes lenne megorizni.
  • RandomJedi
    #53110
    Igennagy volt az arcunk. ^^
    Elbasztuk. :D
    De nem sokára talán oké lesz.
  • Plata
    #53109
    Csak nem megint van kaszinós event?
  • Negritis
    #53108
    bárki aki bent van elvileg
  • Pacho
    #53107
    A strongholdba beállított gépen csak a stronghold tulaja játszhat, vagy más is?:)
  • Gudott
    #53106
    Elég jó arányban dobtak, de ez annyira hidegen hagy, a Nar Shaddás kaszinó eventhez hasonlóan hogy ihaj
    az esélyek

    The odds:
    outcome chance
    lose 25%
    "win_token" 20%
    "win_jawa_junk" 10%
    "win_droid_parts" 10%
    "win_scavenged_scrap" 10%
    "win_trophy_small" 10%
    "win_trophy_medium" 8%
    "win_trophy_large" 5%
    "win_certificate" 2%
    total 100%
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.01.15. 17:35:00
  • Negritis
    #53105
    volt 7db market certifem
    és esett 198 tokenből még 3
    meg a legend repujának ugye a bő fele :D
  • Gudott
    #53104
    Csak nem sikerült sokat "pörgetni" ? :D
  • Negritis
    #53103
    ez a contraband machine bejött :D
    megvan a champi repu és olcsóé a hoover char :D
    jöhet a nihil mask :D
  • Big Boss Hu
    #53102
    Ha esetleg a Red Eclipsen valamelyik magyar guildnak kéne ember mostanság vmi hm/nim opshoz, írjon már egy privit, úgy mennék magyarokkal vmit :D
  • Gudott
    #53101
    Szerintem elfogyott a lendület/kedv/lelkesedés, bármi furán hangzik kár érte, mert fordított is Lore-t vagy az apróbb "novellákat" is, de az évek során indíúlt már pár oldal, de nagyon sok focis blog is így járt, van ilyen.
    Jön új patch még ma, az improved mounting global perk lesz, kiváncsi vagyok a Heroic moment bugott vajon még ebben az évben javítani fogják-e,
    a fórum egy része is elveszett,( mármint a hivatalos oldalé), eddig csak pár ideiglenes ban-t osztogatnak, meglátjuk péntekig változik-e a helyzet.

    szerk: egyelőre csak PTS patch, látom elfogyott a bátorság :D,de amúgy megint f*sza a kommunikáció....
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.01.15. 16:48:06
  • Plata
    #53100
    Fogalmam sincs,sztem egyszer sem voltam az oldalukon.
  • PiszkosFred
    #53099
    Tudja valaki, hogy az swtor.hu alternativajakent inditott corellia.hu-val mi a helyzet? Elfogyott a lendulet, vagy feladtak a sracok vagy csak szunet van? Szeptember ota se hir, se faszbuk poszt, semmi. Nezegettem a konyvjelzoimet (barmit, csak "dolgozni ne kelljen") es akkor lattam, hogy siri csend van a kornyekukon. Info?
  • Gudott
    #53098
    Oké, a reddit is átváltott read-only módba, ideje aludni menni
    Holnap vagy csütörtökön jön valami összefoglaló féleség az oldalra, ha minden jól megy.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.01.13. 22:42:04
  • Gudott
    #53097
    Elvileg visszajött minden, csoda történt... :D :D
  • Gudott
    #53096
    Amint legközelebb less Gree visszahozom az inaktív karaktereket is, ez nem állapot.

    És a West Coast serverek most lettek lelőve, ebből ma már nem lesz game....
  • Negritis
    #53095
    nekem is ilyen problémám van :P
  • Gudott
    #53094
    ezt én is megtaláltam Gree-hez nincs elég repum, a többi meg nem aktuális most, max a czerka vibro.