Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#52380
Próbálta már valaki az sms vásárlást?Nekem mindig error,pedig meg adtam a telefonszámom a contact information és a basic information fülnél is.Kiválasztom hogy a Hutt cartelt veszem meg,kiválasztom hogy Boku sms-el fizetek,elfogadom feltételeket,rábökök a pay now gombra és ezt kapom:General Error
An error has occurred while trying to process your request. Please, try again later.

mulli1986
#52379
A FAQ felkerült új tárhelyre. A Tárhelyet archetiz biztosította! Köszönjük a lehetőséget! 😊 (Még van benne egy kis bibi a képekkel, de megoldása folyamatban)

Nephin, küldtem üzit, ha esetleg nem vennéd észre 😊

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#52378
Általában minden specre (a tankra is inkább, bár ez izlés kérdése) igaz, hogy az a mod a jó, amin minél kissebb az endurance, és minél több az egyéb stat. De igazából ez csak end kontentél számít, fejlődés közben szinte mindegy, mi van rajtad.

#52377
Nah, a Chapter 1 a Jedi lovaggal, nekem is késsz, idáig amugy ez votl az eggyetlen Chapter amit valaha is befejeztem, utána mindig elfogyott a lendület 😄. Jah meg az Agetn, egyszer őt is elvittem az első fejezet végéig, de rossz döntést hoztam és törlöltem. 330 ezret kapartam össze eddig, jo hozzá teszem hogy amikor volt a pvp event akkor gyakorlatilag ott is egy BH-val csak azt csináltam, és össze szedtem 400-500 ezret biztos, csak ugye lecsaptam gyorsan pár ruhára, csak aproságok amik akkor olcsok volta, Calo nord öve, 2 vettem, Mira övét is megvettem, az Agent-nek késöbre.
Most azt ézeggettem éppen, mert ugye ezekböl plecsnikböl cak a modokat vezsem a ruhákba, hogy én egy Jedi Guardina DPS vagyok, de van pl ez az armoring aminek 37 szinten az adatai, 22 erő és 15 állóképesség, it igen csak nagy az eltérés, nem ? mert ugyan akkor a van olyan mi 20 erő de 24 állóképesség, kisseb a külömbség és csak 2 vel van elmaradva erőben, jobb ha egyenlőre ezekt veszem nem , amig nem jönnek a lila itemek, most azok vannak pl a fénykardomban és ott például elég kiegyenlitett az arány csak 2 vel több az erő az állóképességnél.
#52376
Nincs mit és hajrá! <#awink>
#52375
<#worship>
Köszi!

Na este befejezem az act1-et a sage/sorc duóval.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52374
Át, csak ne felejtsd el a beállításokat is lementeni (AppData/Local/SWTOR mappa). 😊
#52373
Technikai jellegű kérdés,: a játék könyvtárát át lehet másolni valahogy két gép/hdd között? Valahogy nem vonz egy teljes reinstall lehetősége, ha úgy adódik a dolog.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52372
Ha könnyű lenne gyorsan sok pénzt keresni, akkor mindenki könnyen és gyorsan meg tudna gazdagodni. Ha mindenkinek sok pénze lenne, nem lenne a pénznek semmi értéke. A különleges, ritka dolgokat pedig továbbra is csak azon kevesek tudnák megvenni csilliárdokért, akik még sokkal gazdagabbak.

#52371
Kössz, részben tudom, de sosem értettem a craft-hoz, és sosem, tudtam hotgy lehet ebböl sok pénzt keresni. jo hozzá teszem hogy 55 karakter nélkül nyilván nehezebb, de akkor is lennie kéne valami efektive módszernek amivel, jó pénzt lehet csinálni, gondolkodtam azaon hogy cak ilyen gyüjtögető dolgot veszek fel, és azokat adom el a GTN-en, például az tény hogy a külömbözö, craft küldetéseket, amiket a slicing hoz, eddig mindig el tudtam adni, darabját szoktam adni, volt amit már 4000 ért is. talán ez az space pvp, lehet majd megoldás, de arra megy ugye várni kell, anyira tul fejlödni meg minden bolygot nem akarok, mert akkor 0 xp--t vagy kreditet kapok, legalább a fö küldetéseket meg akarom csinálni deha már azok is szürkék akkor elég frusztrálo, meg lassu az egész folyamat. készíthettek volna valami Pazak féleséget, vagy swoop versenyt, estleg tényleges arénákat 1-1 elen vagy valamit . a Kotor-1 ben pl kifejezetten szerettem a swoop versenyt, meg a pazakot, persze azt is csak a Yvini csávóval játszottam hogy ár engedményt adjon, 😊
#52370
Mint mondtam, nekem tetszik ez is, bár lehet egy konzervatívabb szín (mint pl az SG STO fórumnál) kevésbé váltott volna ki ellenérzéseket, de akinek nem jön be ott a style off
.Annyi még, hogy amíg nem találsz FTP a data-s link mehetne a F.A.Q.-hoz.

egy kis olvasnivaló:
Lana Beniko’s Journal: Darth Arkous

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52369
Ha Style off akkor nem szürke a háttér hanem fehér,és ahhoz pont jó a fekete.
Nálam kivan kapcsolva,de amúgy tetszik,csak a betűszín lett rossz.

mulli1986
#52368
Akinek nem tetszik, az nyugodtan használja a style off gombot azért van 😊
Egyébként fekete se jobb, mert nem nagyon látszik a szürke háttér miatt, a fehér meg tényleg kiüti a retinádat. Nem mellesleg ugye ilyen szürke/fekete/sárga vagy fehér színekből áll a SWTOR.COM is.

BTW már legalább egy héttel ezelőtt be volt linkelve az a topik ahol a design-t meg lehetett nézni, lehetett volna oda is akkor véleményt írni. Le se volt ***va. Szal akinek nem tetszik Style off.....

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#52367
Slicing-gel tudod a pályán lévő széfeket,számítógépeket feltörni, amivel credit boxot kapsz (esetleg valamilyen crew mission-t vagy receptet) 400 felett már akár több ezrer credit felett is lehet egy egy ilyen (de nem feltétlenül)
Amikor küldetést választasz a "rich" típusut válaszd, ennek nagyobb esélye van hogy több credites boxot kapsz a küldi végeztével.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52366
Srácok, a craftot illetően mik a változások, mit érdemes, mivel lehet zsét keresni ? a jelenlegi Jedi Guardianom-nak, Slicing, Bionalizis, és biochem vagy mi van betéve, a sliig már 420 körül, de azért kérdem mert elég röhelyes, hogy 3400 egy slicing küldetés, és jo esetben ha 2000 körül vissza jön a pénz :S
cikasz
#52365
Na sikerült beszélni a supportal. Elvileg minden adatot jól adtam meg a szép hangú leányzónak 😄
Adott ticket számot oda el kellett küldeni adatokat meg a személyimásolatot. várom a válaszukat 😊
Beleeirtam a levélbe, hogy állítsák vissza az accomat a lopás előtti állapotra <#nemtudom>

http://www.akciofigura.hu

#52364
Egy kicsit zavaró ez a sárga szín.

#52363
Mi ez a sárga szín?Tök jó minden de ez a betüszín borzalmas.De ha nektek tetszik..

szerk:van látom style off így már jobb
mulli1986
#52362
Ja ósszef**ta magát az UW. Ha valaki tud normális ftp címet, ahova fel lehet pakolni honlapnak valót, azt várom PÜ-ben! 😊

De vannak még apróbb színhibák a fórumon is 😊

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#52361
Szerintem is okés, viszont a F.A.Q. nekem 404-et dob.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52360
Szerintem okés lett
mulli1986
#52359
Hát most így utólag nézegetem, hogy vannak még rajta fity fenék, amiket lehetne varjálni, de ahhoz még tanulnom kell ezt a CSS-t 😊

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#52358
No, elkészült a design, virágokat mulli1986 öltözőjébe lehet küldeni, köszönjük az eklézsia nevében. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#52357
Így van. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

picket
#52356
#52355
Milyen jó lenne ha én is megérteném miről dumálnak küldi közben.<#rinya>

mulli1986
#52354
Hát ez most számomra kicsit sovány magyarázat lett, nem is értem 😊


Nem vagyok én olyan Psziho, de ahol azt mondják hogy kill, akkor kill. 😊 És sokszor berág Mako. Persze gyűjtöm is a Sötét oldal pontjait is. De csajokat szinte rendszeresen elengedem. Pld Volt egy csaj. Valami fejesnek a nője. Összefeküdt egy rebellel. Aztán ki kellett volna nyírnom, de olyan jó guggolós combjai voltak. Mondom ennek élnie kell 😄

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#52353
Egyébként erről jut eszembe, Bounty Hunterrel csináltam a Black Talont. Alapvetően nem szeretek mészáros stílusban nyomulni, ezért életben hagytam a kapitányt. Valamelyik társam teljesen ledöbbent, nem értette, hogy egy fejvadásszal miért nem öltem meg. Elmagyaráztam neki, hogy azért jöttünk, hogy elkapjunk egy disszidenst, nem azért, hogy egy parancsmegtagadót lecgézgessünk. Azért nem fizetnek 😊.

#52352
Attól, mert mindenkit legyilkolsz még nem leszel Bounty Hunter, csak egy pszhiopata gyilkos. Azt meg nem komálja Mako 😊
Én is szoktam cserélgetni a compokat párbeszédek esetén (sőt, ha az aktív comp már ki van maxolva, akkor elővettem a párbeszéd idejére egy másikat, csak a comp pontokért). Ha jól emlékszem, egyszerűbb megoldás, ha elküldöd a trasht eladni, 1 perc alatt lenyomod úgyis a párbeszédet, és olyankor nem számolja a pontokat, de ebben az esetben buktad a kapható pontokat. Mivel a comp párbeszédekért is szép XP-t lehet kapni, érdemes inkább egy olyat elővenni, akinél plussz pontokat kaphatsz.

#52351
Mako nem minden killt ellenez, a legutolsónak nagyon fog örülni ha jót választasz( egyébként ezeket a pontokat tudod giftekből is pótolni, nem kell aggódni)
Skagde csak a végén jön, én eleinte nagyon nem bírtam, mert a többi társhoz képest egy barbár állat, de vannak jó beszólásai, ezt el kell ismerni.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

picket
#52350
1. Mako elrak
2. Halfej (Skadge) elővesz
3. Gyilkolászik
4. ???
5. Profit

&#3237;_&#3237;

mulli1986
#52349
Am csak engem idegesít, hogy Bounty hunterrel ugyebár birodalmi oldalon, Mako állandóan negatív pontokat szór ha kinyírok valakit? Mi ez már? Fejvadász vagyok, az a dolgom hogy pénzért öljek, ez meg rendre recseg nekem....

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

MerlinW
#52348
Odaadod a pénzt egy sub-nak, ő meg elküldi neked levélben.
Vagy szólsz egy sub-nak, hogy küldjön COD-os leveleket., benne valami szeméttel, 300 kredit értékben. Te megveszed a szemetet, ő visszaküldi a pénzt. Nekem anno így volt ~100 millióm.

Mondjuk az endgame szvsz semmit sem ér ha nem vagy előfizető. Állandóan operation és egyéb pass-okkal, 350k alatti cuccokat vásárolgatva kész kínszenvedés.

[merlinw.org]

mulli1986
#52347
És ez hogy működik? Amit tárgyat küldtem, arra levélre válaszolok és küldöm a lóvét?

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#52346
Pénzt nem tud küldeni, de ha jól rémlik lehet tárgyat küldeni pénzért. pl feladsz valami kis lim lom cuccot levélben pl 200 v350e creditért annak a kardinak ahol éppen credittúlcsordulás áll fent. Ő megveszi a credit meg m,egy vissza hozzád levélként ÉN ezt nem próbáltam, de elvileg működhet.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52345
Preferred sajnos nem tud pénzt küldeni levélben.

Tomb of Freedon Nadd

#52344
A Nar Shaddaa-i kuckó tetszik, de maga a bolygó, a környezet kevésbé. A tatooine környezete tetszik, de irdatlan nagy alapterületű a stronghold, így videó alapján, nem tetszik, hogy több perc bejárni. A coruscant-i mint ház a harmadik helyen van, de tetszik a környezet. Dromund kaas nem tetszik egyáltalán (meg a fő karakterek egyébként is republikosok).

#52343
Ha jól rémlik, egy bejáratott mód preferred esetben, hogy levelekben tárolják a pénzt. Ha összejött egy összeg, akkor feladják levélben (altnak vagy egy barátnak, aki visszaküldi, nem tudom, nem csináltam még ilyet). Így az altnál dekkolhat 30 napig, ha magától visszajön, akkor újabb 30 napig. A levélben lévő pénz nem számít bele a limitbe.

mulli1986
#52342
Pénzes levelet? Voltam előfizető június közepétől 1 hónapig. Nem rémlik pénzes levél 😊

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

MerlinW
#52341
Vagy egy hónapra előfizetni, behúzni az összes pénzes levelet és bevásárolni, ahogy sokan csinálják😊

[merlinw.org]

mulli1986
#52340
Megnéztem már ezeket a kuckókat én is. Háát egyértelműen Nar Shaddaan és a Tatooin a legjobb. De azt látni az ingatlan árakban is 😊
Am csak Én siklottam el afelett, hogy külön árak lennének az előfizusoknak? Preferedként miért ne lehetne escrow-k ból összevásárolni tatooint vagy Nar Shaddaan-t?

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#52339
Tatooine nekem eléggé vegyes,egyrészt nagyon klasszul megvan csinálva és oltári klassz hely,de a küdizgetés veszettül szar néha.
Tatooine strongholdról meg álmodozni sem merek.Preferedként úgysincs rá esélyem,szóval,marad coruscant.

#52338
Nagyon szeretem Tatooine-t, számomra nagyon jó hangulatosra sikeredett.
Lehet, hogy a fő rezidenciámat ott fogom berendezni 😊. Még van egy kis időm eldönteni, melyik strongholdot kezdjem el kilokkolgatni, azért nem kevés pénz, hogy mindegyiket meg akarjam venni.

#52337
Okés kösszi, akkor azért annyira nem kell sietnem , hogy még csak alvás se legyen .
#52336
Augusztus 19 a Stronghold patch ha jól emlékszem, és szeptember 9 a 2.10. (Asszem)

Tomb of Freedon Nadd

#52334
Mikortol jön ez az egész Mannanos, cartel packos, cucc ? Mer kicsit megkénne szednem magam addig, gyorsan, hogy majd Satele Shan, ruháit gyorsan oclsoért felvásárolni, mert az elején ugy is olcson adják 😊 aztán a triplájáért eladni LOL. Most vagyok a Jedi vel 30 és épptatooine XD és ha már tatooine akkor , anyit, hogy igen valóban tán ez a leg hangulatosabb, de tudod miért ?! Mert pont azt a pillanatot kapták el vele, illetve ugy csinálták meg, mint mikor, Luke bámul a naplemetébe, és alá a Force zenéje, persze hogy hangulatos. De maga tatooine, szoval hogy mondjam, tehát összességében tényleg rohadt jo munkáét végeztek ezzel a bolygóval, már a Kotor 1- ben is, mert akárcsak ott, most itt is, szabályosan át érzem, hogy Anakin, és Luke, miért akart elhuzni amien gyorsan csak lehetett LOL , tehát még az életveszélyes, halálos küldetések is inkább mint ez a bolygó LOL, szörnyü.
Hozzá teszem hogy Alderan kivételével eddig kevés bolygo tetszett, noha ez volt az utolso amin jártam, ugyan akkor azóta, némileg ujjab gépem let, szóval motmár tudod, max graffon futattni ,a játékot, és ez dobnimi hangulatot 😊 Csak azok a fránya recék ne lennének. , néha kifejzetetten csunya töle a táj, nah mindegy 😊
Kicsit sok lett igy reggel a mondani való, bocs, csak pörget a kávé, kis sex film után megyünk is zuzni tovább XD
#52333
Jó, hogy legalább 1 tab ingyen lesz a legacy storeban, a bővítése viszont húzós lesz. A 4 vehető tab összesen 50 millió credit vagy 10k cc. Normális?

#52332
Az jó mert az agyamra ment ha kiskarinak ruhákhoz modot gyártottam utána egyesével át postázni.<#zavart2>

#52331
Feltalálták, implementálták, s legacy storage néven érkezik is a házikóval együtt. 😛
Ahogy olvastam, pénzt nem lehet bele tenni, csak tárgyakat. Azokból is csak a karakterhez nem kötött darabokat (legacy bound igen). Elvileg 80 férőhelyes lesz alapból (valami küldetést meg kell csinálni hozzá), de bővíthető jó pénzért.

Első gondolatra főként a craft alapanyagokat érdemes ott tárolni (onnan ki tudja venni), vagy a levélbeli küldözgetést tudja majd kiváltani.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#52330
Ötletnek szerintem jó,de nem csinálják meg úgysem,mert akkor nem fogyna annyira cc.