60032
  • Gepo
    #53175
    Nem neked címeztem a kérdést, ez amolyan költői akart lenni (csak a Te hozzászólásod alapján jutott eszembe) szóval, bocs nem akartam kötekedni.
    Amúgy nem azon van a hangsúly, hogy mennyi CC-t veszel (az 5500 CC-t azért hoztam példának, mert azt éri meg a legjobban megvenni, de még az is drága szerintem), hanem azon, hogy sokkal jobban megéri előfizetésre költeni a pénzt mint CC-re (legalábbis szerintem). Mivel ha előfizető vagy nem kell megvenni az unlock-okat minden féle cuccra, és a cartel marketben lévő cuccokat meg lehet venni ingame pénzből GTN-en. Azt is megértem, hogy sok ember úgy gondolja, hogy azért nem éri meg előfizetni, mert nem tudja, hogy mikor lesz ideje játszani és az is előfordulhat, hogy az adott hónapban (amire előfizetett) egyáltalán nem tud játszani. Én olyan szerencsés helyzetben vagyok, hogy tudom előre mikor nem lesz egyáltalán időm játszani (pl.: nyáron) és akkor nem fizetem be. Mondjuk én nem sokat költök az SWTOR-on kívül más játékra, mert arra már nincs időm (évente max 1-2 single player orientált játékot veszek, de van, hogy 1et sem).
    Amúgy bankkártyával nagyon egyszerűen lehet venni Game Time-ot g2a.com-on (mondjuk egy kicsit drágábbra jön ki, mintha az SWTOR-on lennél előfizető).
    Utoljára szerkesztette: Gepo, 2015.02.23. 11:30:21
  • Plata
    #53174
    Nem 5500-at hanem 2400-at veszek,azt ugyanis utánvéttel kihozzák a postára,amikor van rá időm érte megyek.
    Ez így 4900 forint.Játszani SwToR-al nem olyan egyszerű,először is nekem nyugi kell hozzá,más játékkal tudok játszani ha közben zavarnak,de SwToR-hoz az kell hogy legyen pár óra szabadidőm amikor nem zavarnak meg.Másrészt már nincs utánvétes gamecard amivel előfizetnék,a bankártyás meg telefonos bukta után el is ment a kedvem az előfizetéstől.
    Ha nem jó a bankkártyám kapják be a,szóval azt.
  • Gepo
    #53173
    Sosem fogom megérteni, hogy miért jó valakinek preferdként játszani, úgy, hogy közben több tízezer CC-t vesz --> 5500 CC (10.000 Ft) = 2,5 hónap előfizetés + 1500 CC (security key megléte esetén havi 600 CC, amúgy 500 CC). Én pl előfizetőként mindig meg tudom venni ingame pénzből a cartal marketes itemeket, amik tetszenek (és olyanból elég sok van), plusz kapom a havi 600 CC-t és így még korlátozások sincsenek a játékban.
  • Gudott
    #53172
    Aki 2013 szeptembere óta min. 1 hónapra előfizető volt, az megkapta a Hutt Carteles kiegészítőt, nyilván aki megvette a SoR és előtte nem volt meg a Huttos kieg. az azt is megkapta ( hülyén is nézne ki, ha a lvl51-55 közötti tartalomhoz nem férne hozzá csak a 56+-oshoz...)
    Section X szerintem még mindig unlock köteles, nem nyitották meg f2p/prefered játékosoknak
  • Negritis
    #53171
    a Revanos kieghez tuti hogy járt a Huttos :D
  • weky
    #53170
    Negri, a Hutt karteles kieg kapcsán volt (talán van) egy olyan akció, ahogy aki egy hónapra előfizetett, az megkapta hozzá ingyen. Lehet, hogy ez csak a Revanos kieg promója volt, nem tudom! :)
  • Negritis
    #53169
    hmm valamivel kevertem ezek szerint arra emlékszem, hogy 3.0 után pár zónát említették hogy el van lepve mert most nyílt meg a F2P játékosoknak (utána nézve HK droid lehet)
  • Plata
    #53168
    Miért kapta volna meg?
    Én több tízezer CC-t vettem és régen előfizető is voltam mégsem kaptam meg.
  • Negritis
    #53167
    a hutt cartelt nem megkapta mindenki most?
  • Gudott
    #53166
    Valószínűleg prefered leszel, de ha tényleg megjelenéskor vetted meg, akkor még nincs meg a Hutt Carteles kiegészítő,. Ha csak a class történetek érdekelnek, azt így is simán végig tudod játszani, ha komolyabban érdekel az endgame ( PvE/PvP, Op/Fp, Warzone, űrharc) akkor érdemes lehet előfizetni és/vagy megvenni a SoR kiegészítőt
  • shaba23 #53165
    Hali!

    Anno még megjelenéskor megvettem a játékot, de a gépem nem bírta. Azóta van úg felszerelés, de elfelejtkeztem a játékról:)
    Ha most újra játszanék, kell valami hozzá? Érdemes előfizu nélkül?

    köszi
  • Gudott
    #53164
    Gree event, akciós ewok companion és előfizetői jutalmak.
  • Although
    #53163
    Most néztem a gamebansheen a Bio törölte a Shadow realms programot és az austini csapatot is rátette az SWTOR-ra, valami nagy durranást akarnak ebben az évben. Így James Ohlennek már csak az SWTOR-al kell foglalkoznia.
  • Plata
    #53162
    Tegnap voltam Pvp-n iszonyat rossz volt.Általában nincs gondom fps-el vagy laggal,de ott pvp-n nagyon szar volt.
  • Pacho
    #53161
    Mondjuk az elég szánalmas, hogy egy szót sem említenek:
    - a broken mid bracket pvp-ről,
    - a fos bolsterről,
    - az assasinokról amik most durvábbak mint az 1.0-ás dps operativok,
    - a borzalmas matchmaking rendszerről
    - és persze a borzalmas fps-helyzetről.
  • Gudott
    #53160
    Maintenance, Update 3.1, dupla xp-s hétvége, Gree event , Star Wars Humble Bundle akció és egyéb eventek.
  • Gudott
    #53159
    Lesújt a banhammer és pár apróság.
  • Kryon
    #53158
    Maradsz pref. Sub csak akkor leszel, ha előfizetsz.
    Utoljára szerkesztette: Kryon, 2015.01.30. 13:55:38
  • roblee
    #53157
    Üdv mindenkinek,
    Egy kis idő után újra nekiesem a gammának, érdekel az új kieg.
    Pref vagyok jelenleg.
    Kérdésem, hogy ha megveszem SoR-t akkor subra váltok vagy maradok pref?
    Túrtam az official fórumot, de nem találtam rá választ.
    Előre is köszi
  • Gudott
    #53156
    Banhammer:
    A kicsik 1-7 nap felfüggesztést kapnak, aki nyakig benne volt permabant is kaphat
    Emellé elveszik az exploit által szerzet gear-t, materialt, kreditet, commokat és tervrajzokat.

    3.1.1 PTS Sentinel/Mara és Trooper/BH változások

    Hajódroid már tud blaster pistole-t használni, hurrá

    részletesebb összefoglaló valamikor hétvégén.
  • Plata
    #53155
    Aha,asszem 2100 volt treek,plusz még legacyban unlockoltam 700 vagy 1200 cc-ért minden karinak.Pontosan már nem emlékszem mennyi volt,mert régebben volt.És most meg sem tudom nézni mennyi a storeban.
  • Pacho
    #53154
    Valós pénzért minden karinak......


    Utoljára szerkesztette: Pacho, 2015.01.28. 09:12:28
  • Nagyapi
    #53152
    Köszönet a válaszért, azt hiszem a várakozást fogom választani.
    A böngészőváltás én is kipróbáltam, ugyanúgy a kártyaadatok újraírását, eredmény nélkül.
    Dühítő lenne, ha nem tudnám fizetni, mert csak a Hungarikumon négy lvl60-som van, nem is beszélve a német szerverekről.
    Reménykedem persze, mert úgy tűnik náluk van hiba, nem a kártyámmal.
    Most olvastam, hogy valamilyen hacker csoport blokkolta a facebookot, talán ide is jutott belőle. ( kínomban viccelgetek )
    Viszont angol fórumokon rendre felbukkanó problémának írják, 2013-as bejegyzések is vannak erről a hibáról, sajnos megoldást nem írtak.

    Na, mindegy, holnap ránézek újra.
  • gunji
    #53151
    Nekem is volt tavaly hasonló - de nem ugyanez az - üzenetem, amikor szeptemberben az előfizetésem lejárt, s szerettem volna meghosszabbítani. Nem sikerült, azóta nem nagyon lépek be.

    Amit javasolni szoktak ilyen esetre (a telefon a supportnak és a keressünk másik játékot lehetőség figyelmen kívül hagyásával):
    - kipróbálni másik böngészőben (IE, Chrome),
    - törölni a kártyaadatokat, majd felvinni újra,
    - más fizetési módot választani (pl bankkártya helyett Paypal*) (*=Persze a Paypal mögött is állhat ugyanaz a bankkártya, de azt az EA úgy sem fogja látni).
    - várjunk néhány napot, majd próbáljuk újra. Egyik lehetőség sem garancia a sikerre.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    E hibával (amit NU2001-nek szoktak nevezni), amúgy rengetegen találkoztak, s nemcsak előfizetésnél, de sima CC vásárlásnál, vagy a kiegészítők vásárlásánál is, s nemcsak az SWTORban, hanem sok más Electronic Arts játékban is. Legalább 2011 óta ígéri az EA supportja, hogy kijavítja a hibát. Ezek szerint nem sikerült még
    A különböző fórumokon érdekes rémtörténeteket lehet olvasni. Azok közül, akiknek sikerült elérni a Bioware supportját, volt akinek azt javasolták, hogy hozzon létre egy másik accot a játékban, vegyen abban valamit, s utána majd tud vásárolni az eredetin is. Másvalakitől kérték, hogy inkább írja le levélben, hogy mi történt. Miután azt elküldte, a support válaszolt neki, hogy a hibát telefonon jelentse be. Volt olyan is, aki ahány supportossal beszélt, annyiféle választ adtak, de megoldást egyik sem adott.
    Van akinek azt mondták, hogy ez a hiba a bank biztonsági intézkedése kártyalopás esetére, amikor pl. nem abból az országból próbálják használni a kártyát, amiben a kártyatulajdonos lakik/tartózkodik. Ezért megtagadja a tranzakciót, amit nem lehet manuálisan feloldani, kell várni pár napot, amíg ez automatikusa megtörténik. Volt olyan, akinek a többszöri próbálkozása miatt egy hónap várakozást javasoltak.
    Azt olvastam, hogy a számlázó részlegük Svájcban székel, s ha igaz a fenti probléma, valamint ha azt jól is értem, akkor pl egy Magyarországról indított vásárlást a bugos számlázó programjuk svájciként azonosíthat/továbbíthat. De lehet, hogy rosszul gondolom, az biztos, hogy hihetetlenül béna és amatőr társulatról van szó.
    (Mielőtt valaki Bioware ellenességet gondolna rólam, kérem, jusson eszébe, hogy ez nálunk bárhol bárkivel bármikor és bármelyik szolgáltató esetében előfordulhat, ehhez nem kell külföldre menni ;)
  • Gudott
    #53150
    Ezt inkább úgy kell érteni, hogy treek "companion képessége" áthelyezhető lesz egy másik társhoz, Nem lesz nerf, ha Bioware egy valamiben következetes, akkor az hogy a CC-s cuccokkal nem cseszekednek. Ezért sincs magasabb szintű új kristály, +41 a max és ennyi is fog maradni.
  • Nagyapi
    #53149
    A céhben is azt írják a srácok, hogy talán a frissítés miatt nem elérhető. Majdnem két éve játszogatok, de ilyen még nem volt. :(

    Majd holnap meglátjuk.
  • Plata
    #53148
    No igen én is valós pénzért vettem meg,az összes karimnak.
  • MrPredator
    #53147
    És akkor lesz Treek nerf? Elég szánalmas és felháborító lenne nerfelni egy valós pénzért vett companiont nem?
  • Plata
    #53146
    Nem tudom,talán másnak sem engedi.Nekem akkor lett elegem amikor se mobillal se bankkártyával nem engedett venni se kieget se semmi mást.
  • Nagyapi
    #53145
    Sziasztok!
    Mára viradóan lejárt az előfizetésem, ezért a szokásos módon próbáltam befizetni a következő 60 naposat, de nem engedi.
    A következőt írja :

    This service is currently unavailable for this account. If you wish to purchase more cartel coins please call our Customer Service team or you can try again tomorrow.

    Hogy mi baja lett hirtelen az accommal, nem értem. Beenged a játékba, de prefként, ami a csökkentett lehetőségek miatt elég gáz.
    Volna erről valami infója valakinek ?
  • tomcsa4
    #53144
    Megy!! Anno Windows 8-on is próbáltam (sima nyolcason), akkor se ment nálam. Most feltettem a klienst a nővérem gépére, amin Win8.1 van és lefrissítette magát a laucher. Átmásoltam és megy nálam is! De bedobtam a Win7 komp. módot.
    Amúgy nem véletlenül telepítettem fel a Win10 Pre-t. :)

    Hihetetlen, hogy tegnap megnéztem jó pár külföldi fórumot és semmi értelmeset nem írtak. Megnéztem egy youtube videót is, az sem segített. No de megy és én is megyek. :)
  • bekasybalazs
    #53143
    üdv! the red eclipsen van esetleg olyan guild, amely szívesen lát egy egyenlőre f2p állapotban lévő playert? MMO raid tapasztalat van, flashpointokat már itt is járom. (előfizetés tervben)
  • Big Boss Hu
    #53142
    Ha véletlenül felraktál volna egy windows 10 preview-t azzal nem fog menni csak win7 kompat. módban.
    Amúgy van egy fixlauncher.exe az swtor mappájában azt próbáltad?
  • tomcsa4
    #53141
    Hm. Most egy órája fut a launcher és nem ír hibaüzenetet. The launcher is being updated. Please wait....
    A kép!

    Utoljára szerkesztette: tomcsa4, 2015.01.25. 11:20:53
  • PiszkosFred
    #53140
    Kellene egy screenshot a hibarol, az sokat segitene. Vagy egy hibakod legalabb.
  • tomcsa4
    #53139
    Sziasztok!

    Amikor feltettem a klienst a gépre, elindítás után a bejelentkező ablakon elkezdi frissíteni magát, majd megy míg le nem áll hibával. Rákerestem a neten, eltöltöttem két órát, de egyik általam olvasott tipp sem jött be. (Pl nyelvválasztás, másik gépre való telepítés, frissítés, majd az egész átmásolása, hosts fájlhoz a megfelleő sor hozzáadása).
    Szerintetek mi lehet a gond? Van rá megoldás?
  • Although
    #53138
    Egyébként meg amit írtál a race meg a többi, azt gondoltam mindezt láttam a filmekben is meg az mmoba is de nem érdekelt a többi sokkal jobb volt mint ezek a dolgok.
  • Although
    #53137
    Nézd esélyem sincs mert kiszálltam, egy ponton. Már régen és már sajnos a jelszómra sem emlékszem. Szeretnék majd visszamenni befejezni amit elkezdtem. Szóval jó olvasni amit írsz. Annak örülök ha úgy gondolod a tömeg story tartalmat vár. Igen tudok róla, egykor a Dragon age origins igazi kulcsfigurája dolgozik a shadow realmson, nem Mikera gondolok. Nem tudom örüljek, ha elvesznek egy számomra is csodálatosan indult mmoról embereket. Ahol napok mentek csak azzal el míg átrágtam magam a háttéren és azt éreztem sose juttok a végére. Egy nap talán újra visszamegyek, addig is figyelem amit írsz!
  • Gudott
    #53136
    Nem tudom mi csapta ki a biztosítékot, ha a két új kiegészítő akkor semmi extra nem történt tavaly is két kieg jött ki a SoR és a Stronghold ( ill ha azt vesszük 3, mivel a starfigter preferedeknek és f2p-nek csak 2014-ben lett meg)
    Amit a tömeg akar az a class stroy-k folytatása, nagyjából mindenki tapsolt annak a nyúlfaroknyi tartalomnak amit a SoR hozott e téren, de ha mérget nem is vennék rá, azért eléggé biztos vagyok benne, hogy nagyszabású class story folytatás nem lesz.
    Az hogy Ziost hogy fog megjelennei a játékban, nem tudom. Lehet olyan lesz, mint Manaan, csak egy FP indító terület, de az is lehet hogy Ilum/Maken/Oricon szerűen lesz minden benne.
    Az már más kérdés, hogy cartel market is jól hoz a konyhára, így nincs annyira nagy mozgató erő, nem lebeg Damoklész kardja a fejük felett. ( erre jó példa, hogy képesek voltak annyi fejlesztőt elvonni és áttenni a Shadow Realm játékhoz, és mindezt hiába)

    Az hogy átszabják a ruha design részét és lesz egy "skin" slot, ami mozgatható, az szerintem pozitív, pedig én nem vagyok sims rajongó. Ha a leírt módon megvariálják a companion rendszert azzal megint nem lenne nagy gond, most aki tehet Treek-kel megy, ami egy idő után eléggé idegesítő. PvP-hez nem igazán van mit hozzafűznöm, ahogy az exploit kezeléséhez sem, egyik sem érint.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.01.24. 19:15:55
  • Although
    #53135
    Nagy fanatikus vagy öreg! És becsüllek érte tudom mit jelent. De amit leírtál az nekem azt jelenti csináljuk azt amit a tömeg akar. A gagyi új star wars részeket, filmeket. Ne a kotor I-II. Persze lehet én vagyok maradi.