Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Valakinek, valami ötlete van esetleg?
Utoljára szerkesztette: BryceHUN, 2014.08.21. 19:40:08
Az endurance és presence mindenkinek jó
Jedi knight-nél a willpower növeli a "force" támadások erejét, +crit% százalékot is ad, illetve guardian tank-nál, ha ki van talentelve a blade strom utáni "bubi" akkor annak is növeli az erejét, de biztos van még ilyen skill aminek hasznos( Talán a szintén guardian tank Aoe Utáni tömegbubi is ilyen)
Amúgy érdemes még az adott bolygón letudni a datacron-okat, szerintem.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.08.21. 09:06:20
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Vannak amúgy lazulósabb guildek, ahol a többség pont ezekkel a problémákkal küzd. Érdemes esetleg egy ilyenben próbálkozni, mert azért csoportban jön ki igazán a játék előnye.
Ami a TS-t illeti, nyilván inkább előnye van játék közben, gyorsabb és hatékonyabb a kommunikáció vele, csak hát én nem szeretem. Öreg vagyok én mán' ahhoz. 😉 Evvan.
Az, hogy mennyire vagyok online egy adott karakterrel, az sok mindentől függ (régebben volt róla szó, épp elég). Az életben van egy fontossági sorrend, s egy akármilyen számítógépes játék egy adott karaktere a sokból nem az első helyen áll. Nem biztos, hogy jut rá akármennyi idő, akármennyire szeretném is (több olyan karakterem van itt, amelybe az utóbbi fél évben összesen öt percet, ha voltam belogolva). Ha ezt a klán vezetősége nem tudja elfogadni, akkor nincs ott semmi keresnivalóm. Sajnálom, evvan.
Sajnos tényleg nem sok lehetősége van annak, ki nem hardcore. A legfontosabb pedig szerintem az, hogy aki játszik, az élvezze a játékot. Akár egyedül, akár csoportosan.
És pííísz.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Ha beszélni nem is, de hallgatni azért kellene. Nyilván nem mindig, mert amikor questezik az ember vagy csak úgy elvan, akkor nem feltétlen esik jól ha beledumálnak páran.
A legtöbb helyen fel kell iratkozni opsokra, hogy tudjanak tervezni. Azt is sok helyen megadják, hogy melyik classból mennyi emberke kell. Ha nem változott a dolog, akkor a lockoutok miatt eléggé behatárolt, hogy hányszor lehet megcsinálni őket egy héten. Szal érdemes feliratkozni, de ha nem nagyin látnak online és tsre sem akarsz felmenni, akkor nem biztos, hogy sikered lesz.
Puggal lehet próbálkozni, de az általában idegőrlő dolog, amikor a felénél kilép a fél banda vmilyen indokkal. Gyakorlásnak jó lehet.
Ja, és PUG = pick up group: amikor random csapatba lépsz be.
Egy SSD direkt erre a célra szvsz felesleges pénzkidobás, fórumban írják, hogy akár SSD-vel, akár egy pöpec Core i7-tel is lassan indul a játék. Más játékkal (akár lokál, akár MMO) ilyen probléma nem volt, itt egyszerűen ócska az engine.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
A töltési gondokra érdemes beszerezni egy SSD-t.
A jedivel voltam már klánban, nem jött be, pont az ilyen dolgok miatt, de nyitott vagyok újabbakra. Van öt szabad karakterem, eddig sikertelenül próbálkoztam. Itt az alkalom: szívesen keresnék magyar klánokat mindkét oldalon. Nekem csak annyi kérésem lenne, hogy ne legyen kötelező a TS, ne legyenek meghatározott kvóták az opokra, s ne legyen baj, ha napokig nem (tudok) belépni. Jah: a Progenitoron ülnek a karaktereim.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
HM FPket meg nem egyedül kell csinálni, hanem csoportban. Úgy menni fog.
Érdemes guildbe is belépni mert ott nagyobb eséllyel találsz olyan emberkéket akik hasonló problémákkal küzdenek. Opsokat is érdemes menni, de ha még nem voltál nézz meg videokat a boss fightokról, hogy tudd mit kell csinálnod.
Gearekről már nem nagyon tudnék nyilatkozni mert egy jó ideje már nem játszom swtorral, de törekedni kell arra, hogy szintnek/feladatnak megfelelő legyen.
A kérdés inkább arra vonatkozott, hogy a Forged Allience-ban akkor ugye csak groups story van? Mert akkor inkább kihagyom. Amúgy nincs különösebb bajom a csoportos játékkal, csak általában nem szeretem a rossz tapasztalatok miatt: a többség végigrohan a pályán, minden lootot otthagynak, a videókat el kell ütni, mert sietnek, az ember így nem ért semmit a történetből, s rögtön lecsesznek, ha valamit emiatt elrontok (czerkás weeklyt is csak egyszer mentem emiatt, opot meg egyszer sem). Nagyrészt lehetetlenség olyan társaságot találni, aki hajlandó lenne ilyenkor lassítani és/vagy segíteni. 😞
Ma sikerült eljutnom addig, hogy megbántam a mostani előfizu díját, s ha nem jönnek ki valami normális és tetsző dologgal, akkor - jelen állás szerint - ez volt az uccsó alkalom, hogy pénzt adtam ki érte. Ennek oka, hogy a játék olyan szinten lassult le, hogy teljesen játszhatatlan, hála az alpha version-ös egine-jének <#gun>#gun>
Korábban csak az Alderaan volt lassú, de mostanra minden helyszín az lett, sokszor képtelenség öt lépésnél többet menni, mert rögtön megakad, majd részutosan hátrább öt méterrel találom magam. Ez kifejezetten harc közben 'előnyös'.
Tegnap este a flottán kiléptem a liftből, egy pillanatra megjelent a belső tér képe, majd visszaváltott a töltőképernyőére, s kb. 15 perc várakozás után tűnt el ismét. Nem tudom, mit csinált addig, de közben lehetett hallani a háttérzajokat, szóval zajlott az élet. Ma ugyanez volt, de szerencsére öt perc után beengedett. Próbáltam megnézni a strongholdos videót, de arra is 3-4 percet kellett várni, hogy elinduljon. Teljesen élvezhetetlen ez így.
Ha idén már nem jönnek ki semmilyen új tartalommal, csak hegesztenek az ócska engine-jükön, visszahozva a két évvel ezelőtti játszhatóságot, akkor már elégedett leszek. De hát így... 😞
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
nem rossz ötlet a szépségverseny dolog, bár én cak irigykednék a többiek karakterére, igy is megvagyok lőve mert nehezen hozok össze szép karaktereket akiket élvezek, pedig limitált a karakter készítés, képzeld el pl az Aion-ban mikor azon kiakadtam hogy rossz lett a karakter nyak vastagsága, megszállotan törkedem a tökéletesre, aztán amikor szembe jön egy teljesen ugyan olyan karakter mint az enyém, akkor instant törlés és elő sem veszem egy évig.
Kerra-ra is költögettem némi cartel coint csak mert vagy a haj szin nem tetszett vagy a smink, most is gondolodtam hogy ilyen vörös hajat adok neki, de az mnár tul Mara Jades lenne 😊. De összességében ő tetszik ahogy haladtam előre jobban és jobban kedveltem meg, szóval örülök hogy végül Ő lett az első karakterem ami tulélte.
Elcsúnyítanád szegényt egy robotkarral? 😞
Keddi karbantartás, jön a 2.9-es update.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.08.17. 19:12:19
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
A Forged Alliance az csak FP, azaz nem szólózható?
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Reboot swtor.hu módra
Galactic Strongholds early acces, Forged Alliances phase 2, patch 2.9 patch 2.10 és egyéb apróságok
Hamarosan lesz egy szösszenet a kölni Cantina Tours-ról (Gamescom 2014) benne a Forged Alliances befejező részével, illetve a 2.10-es patch által hozott további sorc/sage változásokról.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.08.16. 08:56:43
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Hosszú kihagyás után úgy döntöttem elkezdem/folytatom a játékot és lehetőleg Aktív Guildben szerertném (amibe jelenleg vagyok eléggé csendes). Amire számíthattok az az hogy a GS-m elég alacsony main karival hellyel-közzel 156 de ezt a szintet ahogy figyelem elég könnyen és gyorsan el lehet érni és után már Story-ra jó vagyok (ha nem így van homályosítsatok fel azért). Örülnék ha Köztársasági oldalon lehetnék újra de mivel az utóbbi időben csak szintezgettem lassan 8fő 55lvl karim lesz 4fő az egyik 4fő a másik oldalon mindenféle variációban, szóval az oldal és a class nem nagyon számít.
Ha lényeg ha valaki toboroz és "úgy érzi" írjon PM-et vagy csak az üzenőfalra vagy mi ez 😄
Csak remélhetem, hogy itt Corellian látom meg ? 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.08.15. 12:39:15
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Valaki esetleg tudna néhány információval segíteni ?
Ugyanis (és ez mind visszakereshető):
- sosem moderáltam negatív véleményt, ha az illető kulturáltan megfogalmazta (vissza lehet keresni, a törzsolvasók többsége képes volt erre és ez olvasható is adott esetben), miért tettem volna? A konstruktív, normális kritika jó dolog, szükség van rá. A trollok és az anyázás az, amire nincs.
- több esetben csak a káromkodás lett moderálva, maga a vélemény nem (ez főleg KoWánál fordult elő, de biztosan volt más példa is)
- törölt komment emlékeim szerint egyetlen embernél és az álregjeinél fordult elő, az ő munkásságának részlete valamilyen Gizi néven megtekinthető a Youtube-on, ki ne hagyd, csemege, csak gyerek ne legyen a közelben, mikor nézed
- sosem szidtam a játékot, az utolsó posztnál konkrétan ezt írtam kommentben: "az original verzió a havidíjjal nálam az egyik top MMO", illetve "továbbra is fenntartom, hogy az eredeti, havidíjas verzió az egyik legjobb volt a piacon" és a többi
- az olvasókkal való ellenséges hangnem legfeljebb a visszatérő trollokra igaz, ha másra gondoltál, kérek példát, légy oly kedves
Sok sikert az oldalatokhoz, de nagyon kérlek, a - mondjuk úgy - nem valós állítások közzétételétől tartózkodj, köszönöm.
Utoljára szerkesztette: Nephin, 2014.08.15. 07:49:18
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Kedves Gergő!
Azt hiszem már a második hozzászólásomból kitűnően kivehető volt mindenkinek aki kicsit is olvas a sorok között, hogy igen, tagja vagyok a Corellia.hu csapatnak. Az első hozzászólásom pedig szín tiszta reklám, gyenge marketinges próbálkozással megspékelve. Aki csak hirtelen elolvassa, elhiszi, hogy van olyan jó oldal, hogy egy külső ember által megemlítésre kerül, aki pedig a nevemre kattint már is láthatja mi a turpisság. Ami működik X embernél, nem biztos, hogy Y-nál is. De, mint 28 éves egytemista létedre bámulatos módon találtad meg a támadási felületet és aknáztad ki, természetesen jár érte a virtuális pacsi! 😊
Nephin.
Ami az Swtor.hu-ban nagyon zavart az mindössze két dolog. Az egyik a szabad vélemény sárba tiprása. Mikor még játszottál a játékkal, de előfordultak olyan kommentek, amelyek egyes frissítésekkel kapcsolatos nem tetszést nyilvánítottak ki, azok törölve, vagy moderálva lettek és nem feltétlenül azért, mert olyan stílusban íródtak volna. Ezzel még akkora baj nincs, főszerkesztőként jogod van megtenni, a probléma zavaróbb része, hogy amikor elhagytad a játékot és az oldalt, akkor te szabadon szidhattad.
Ami továbbá szintén nem tetszik, az a gyakori ellenséges hangnem a saját olvasóiddal.
Ezek azok a mentalitási dolgok amivel sem én, sem a csapat többi része nem tud teljes mértékben azonosulni.
Természetesen ezek pont olyan dolgok, hogy semmi közöm hozzájuk, beleszólási jogom nincs a dologba és pont jól is van így. 😊
Nem szeretnék ezzel senki ellenségévé válni, főleg nem a tiéddé Nephin, de hát ez is majd a te saját döntésed lesz, hogy miképp vélekedsz. Ezen a pár negatív gondolatokon túl, amúgy természetesen elismerésem és tiszteletem az swtor.hu-ba fektetett munkádért és nagyon boldog lennék, ha ezt az ellenségeskedést félre tudnánk tenni és egymást segítve, nem gátolva tudnánk működni.
Tiszteletem!
http://corellia.hu - SWTOR-ral kapcsolatos hírek, érdekességek, fordítások. Ugorj be hozzánk!
Ahamm, 5-6 évig tartó hirtelen felindulás.
Mit értesz mentalitás alatt?
Tájékoztatlak, hogy a hirdetéseket az oldal tulajdonosa kezeli, aki sajnos nem én vagyok, tehát nem teszek zsebre semmit, ellenben saját zsebből fizettem a verspályázat stb. CC nyereményeit.
Miért nem jelentkeztél a szerkesztőt keresek felhívásra? Gudott volt az egyetlen, csak még tökölök a beállításaival. A lehetőség neked is adott. Ja tudom, a mentalitás...
Utoljára szerkesztette: Nephin, 2014.08.14. 17:33:04
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
"de még az is megeshet, hogy a hirdetésekből befolyt összeget nem zsebre teszi, hanem gamecardok formájában kisorsolja valamilyen játék során. 😊 Keep watching!"
Csak kb. ez minden elmond arról, ki is vagy.
Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU
Te vagy Randomjedi.<#hehe>#hehe>
http://corellia.hu - SWTOR-ral kapcsolatos hírek, érdekességek, fordítások. Ugorj be hozzánk!
Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU
http://corellia.hu - SWTOR-ral kapcsolatos hírek, érdekességek, fordítások. Ugorj be hozzánk!
Egyébként megnéztem az oldalt,de semmi olyasmit nem találtam rajta ami érdekelne.Elég semmilyen oldal.
En csak azt mondom, ha komolyan gondoljatok, akkor hajra! De ha nem, vagy nem tart sokaig a lendulet, akkor meg sosem keso kooperalni, es a cuccost egyesiteni. Mindenesetre sok sikert!
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.08.14. 12:48:33
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
http://corellia.hu - SWTOR-ral kapcsolatos hírek, érdekességek, fordítások. Ugorj be hozzánk!
Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU
Félre értés ne essék, semmilyen módon nem támadnám az swtor.hu-t vagy Nephint, amíg tartott szép volt, jó volt, de ki csinál fan site-ot a fánkokról, ha valakit a csokoládé érdekel? 😊
Költői kérdés volt persze...
http://corellia.hu - SWTOR-ral kapcsolatos hírek, érdekességek, fordítások. Ugorj be hozzánk!
Azt viszont nem ertem (illetve igen, mert hat magyarok vagyunk, es ennyi magyarazat eleg is), hogy miert kell ujabb es ujabb oldalakat/fansiteokat letrehozni, ahelyett, hogy jelentkezett volna mondjuk a 2-3 hettel ezelotti felhivasra, es beallt volna segiteni a swtor.hu-t szerkeszteni. Mert - de ne legyen igazam -, ezek "hirtelen felindulasbol elkovetett" weboldalak par honap utan "kihalnak". Akkor mar nem lenne egyszerubb egy kozponti weboldalt fejlesztgetni, es par cikkel gazdagitani abban az idoszakban, amig tart ez a "lendulet" a szerzo(k) reszerol?
Koltoi kerdes volt persze... 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
ಥ_ಥ
Tomb of Freedon Nadd
Nemrég találtam erre az oldalra. Még elég friss lehet a dolog!
http://corellia.hu
SWTOR-ral kapcsolatos hírek és fordítások vannak rajta. Ha gondoljátok lessétek meg ti is!
http://corellia.hu - SWTOR-ral kapcsolatos hírek, érdekességek, fordítások. Ugorj be hozzánk!
Classes + Combat
Jedi Knight - Sentinel
Combat
Opportune Attack now triggers 50/100 percent of the time when Ataru Form deals damage
Hand of Justice now triggers 33/67/100 percent of the time when Ataru Form deals damage. This effect can only occur once every 20 seconds.
Watchman
Mind Sear no longer has a rate limit of 6 seconds.
Sith Warrior - Marauder
Carnage
Execute now triggers 50/100 percent of the time when Ataru Form deals damage
Slaughter now triggers 33/67/100 percent of the time when Ataru Form deals damage. This effect can only occur once every 20 seconds.
Annihilation
Pulverize no longer has a rate limit of 6 seconds.
Imperial Agent
Explosive Probe's base cooldown has been reduced to 18 seconds (down from 30 seconds).
Explosive Probe's damage has been reduced by 11%.
Sniper - Engineering
Imperial Auto Loader now reduces the Energy cost of Snipe by 2/4/6 Energy, in addition to its other effects.
A target can now only be impacted by a maximum of 2 Scatter Bombs per Covered Escape. Damage per Bomb has been increased by 50%.
Plasma Probe has been redesigned!
Plasma Probe no longer has a cooldown. An Engineer can only have one Plasma Probe deployed at a time.
Damage is now distributed evenly throughout the Probe’s duration, and is dealt every 1 second.
Overall damage dealt by the Probe has been increased by 22%
A target under the effect of Interrogation Probe who is hit by any Plasma Probe damage (not just the initial strike) is now stunned. A target can only be stunned once every 18 seconds.
Smuggler
Sabotage Charge's base cooldown has been reduced to 18 seconds (down from 30 seconds).
Sabotage Charge's damage has been reduced by 11%.
Gunslinger - Saboteur
Jury-Rigged Mods now reduces the Energy cost of Charged Burst by 2/4/6 Energy, in addition to its other effects.
A target can now only be impacted by a maximum of 2 Scatter Bombs per Hightail It. Damage per Bomb has been increased by 50%.
Incendiary Grenade has been redesigned!
Incendiary Grenade no longer has a cooldown. A Saboteur can only have one Incendiary Grenade deployed at a time.
Damage is now distributed evenly throughout the Grenade’s duration, and is dealt every 1 second.
Overall damage dealt by the Grenade has been increased by 22%
A target under the effect of Shock Charge who is hit by any Incendiary Grenade damage (not just the initial strike) is now stunned. A target can only be stunned once every 18 seconds.
Jedi Consular
Sage - Seer
Master Speed now places a Hindered effect on enemies around the Sage when Force Speed is activated.
Amnesty now allows Force Potency to finish the cooldown of Mental Alacrity, in addition to its other effects.
Shadow - Infiltration
Force Breach now properly calculates damage based on the current number of Breaching Shadows. This results in the damage at 1 stack being increased, the damage at 2 stacks being decreased, and the damage at 3 stacks remaining the same.
Clairvoyant Strike now has a base cost of 23 Force (down from 25).
Clairvoyance now increases the chance to trigger Shadow Technique by 12.5% per Clairvoyance stack, in addition to its other effects.
Profundity can now occur once every 9 seconds (down from 10 seconds).
Potent Shadows now has a 100% chance to grant 1/2 stacks of Breaching Shadows when Force Potency is used (changed from a 50%/100% chance to grant 3 stacks). It still reduces the cooldown of Force Potency upon exiting combat.
Sith Inquisitor
Sorcerer - Corruption
Corrupted Speed now places a Hindered effect on enemies around the Sorcerer when Force Speed is activated.
Reverse Corruptions now allows Recklessness to finish the cooldown of Polarity Shift, in addition to its other effects.
Assassin - Deception
Discharge now properly calculates damage based on the current number of Static Charges. This results in the damage at 1 stack being increased, the damage at 2 stacks being decreased, and the damage at 3 stacks remaining the same.
Voltaic Slash now has a base cost of 23 Force (down from 25).
Voltage now increases the chance to trigger Surging Charge by 12.5% per Voltage stack, in addition to its other effects.
Saber Conduit can now occur once every 9 seconds (down from every 10 seconds).
Electric Ambush now has a 100% chance to grant 1/2 stacks of Static Charge when Recklessness is used (changed from a 50%/100% chance to grant 3 stacks). It still reduces the cooldown of Recklessness upon exiting combat.
Flashpoints + Operations
The Nightmare Power buff has been removed from Nightmare Mode Dread Palace.
Vitafórumok itt itt és itt.
Utoljára szerkesztette: Pacho, 2014.08.13. 08:51:26
Tomb of Freedon Nadd