60032
  • Gudott
    #53215
    Az új PTS dataemineolt infók alapján a következő a Jugg/guardian páros lesz (enraged/focused defense kap egy szép kis buffot)
    A rakghoul event :
    Rakghoul Resurgence: Alderaan március 31.-étől ( ezt azért kezeljük fenntartással, nem ez lenne az elős eset, hogy PTS-re kitesznek pár kamú infót is a bányászoknak)
  • Pacho
    #53214
    Tomb of Freedon Nadd, solo ranked aréna:



    Áááá, nem az assasin a fotm class jelenleg, nem bizony.
  • Gudott
    #53213
    Kár hogy ez bug és nem feauture:
    https://www.youtube.com/watch?v=6eJbF1b88So
    2:18-tól a lényeg

    akinek gondja van a fizetéssel, az az amazonról is megveheti a korábban tárgyalt pakkot

    http://www.amazon.com/dp/B00IN9OJC0
    csak a "bundle" opciót kell kiválasztani
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.03.04. 11:49:52
  • Pacho
    #53212
    3.1.1 Előzetes patch notes:

    Itt található
  • FrostBite
    #53211
    Ránéztem fórumra és itt azt írták, hogy az előfizetőknek is jár az ajánlat, sőt az egyik hozzászóló már meg is vette, tehát mégis van remény.
  • Gepo
    #53210
    Miért ne kéne a hűséges előfizetőknek kedveskedni?
    Eleve járnak kiváltságok?? Hát ez lol.
    Igen, járnak kiváltságok, amiért fizetünk is. Mit is? Ja igen, havidíjat.
    Az megint más kérdés, hogy leszarják a hűséges előfizetőket. Pedig szép gesztus lenne, ha lennének ilyenek, hogy aki folyamatosan előfizető az pl.: évente kap valami egyedi cuccot (ruhát, decort, mountot, akármit). Ilyet láttam több MMO-ban is (pl.: Aion, Wow). De nem, most is az van, hogy megkapod a kristályt ha egy bizonyos napon előfizető vagy. Mindegy, hogy előtte nem voltál, csak aznap legyél az.
  • gunji
    #53209
    Igen, van hasonlóm (virtuális kártya), e célra kiváló. Legutóbb ősszel paypallal fizettem, mert kész kínszenvedés volt többször törölni és felvinni újra a kártyaadatokat, de végül már a paypallal sem működött. Azóta nem próbáltam, majd most valamikor márciusban. Remélem sikerül, ha nem, akkor a 7 napos subot kihasználva lesz egy-két keresetlen szavam a supporthoz a fórumon

    #53207: A redditen írták, hogy volt akinek így is működött. De nyilván nem éri meg a cancel, ha még egy hétnél több idő lenne hátra az előfizuból.
  • ChipHazard
    #53208
    A hüséges előfizetőknek nem is kell kedveskedni mert eleve járnak nekik kiváltságok.
    De köszi szépen ezt az infot, most 7 napra beneveztem igy én is, már épp törölni akartam a gépről XD
  • Pacho
    #53207
    Inaktív subscription statusban kell lenni ahhoz, hogy erre benevezhess. (Tehát némi gonoszkodással lehet azt mondani, hogy megint nem a hűséges előfizetőknek kedveskednek, hanem az újaknak.) Bár nem tudom, hogy ha most nyomsz egy cancelt és áprilisig vagy előfizető akkor inaktív sub leszel-e vagy sem. (Ha tippelnem kellene azt mondanám, hogy nem.)
  • Pacho
    #53206
    Ha csak simán kártyáról fizetsz, és nem fogadja el, akkor megpróbálkozhatsz egy olyannal, hogy csináltatsz egy webkártyát (alszámlával) a bankodnál és onnan fizetsz.
  • Pacho
    #53205
    Nem, kieget nem kapsz ingyen:)

    As a former Subscriber, you can begin activating your 7 days of subscriber level of access by visiting www.swtor.com/choose-your-path/rejoin and clicking ACTIVATE NOW. If you meet the eligibility requirements for the offer, you can click START NOW and immediately begin your 7 days of subscriber level access.
    During this time, you will be able to play the game with full Subscriber gameplay benefits excluding the following rewards and promotions that are exclusive to paid Subscriber accounts, such as monthly Complimentary Cartel Coins, Friends of Star Wars: The Old Republic Referral rewards, the Black-Purple Color Crystals Subscriber Reward, and access to Rise of the Hutt Cartel Expansion content (Level 51-55 missions).
  • FrostBite
    #53204
    Én sajna kiesek a 7 napból, mert áprilisban jár le az előfizetés, de mivel nekem sincs még meg az új kieg ezért szerintem én is megveszem ezt a csomagot, ahogy olvastam/te is leírtad enyhén szólva is jól jár vele mindenki. :)
  • Plata
    #53203
    Ingyért 7 nap? Mi a szösz?
  • Maala
    #53202
    Konkrétan erre gondolsz szerintem, nem?

    Vagy erre? :D

    Van itt minden mindenkinek...

    Wait, a 7 nap SUB az ingyér' aktiválható bármikor? Vajon a Hutt kieget megkapja érte a user? :D
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2015.02.26. 20:09:58
  • gunji
    #53201
    Valóban

    Nekem meg, mivel nincs még meg az új kiegem, ez kifejezetten előnyös. Köszönöm is a tippet.
    Összehasonlítva a kieg egy havi subbal $35 (~9500 HUF), amiért kapom a SoR-t, 30 nap előfizut és 500 CC-t.
    Ha megveszem a $40-es cuccot (~11000 HUF), kapom a SoR-t, 60 nap előfizut és 3400 CC-t (2400+két havi apanázs).
    S mint korábbi jelenleg nem aktív előfizető még a $40-es cucc vásárlása előtt aktiválni tudok 7 napnyi subot, így akár 67 nap subot is kaphatok És ezen március 28-ig még gondolkodhatok is.
    Most már csak a kártyás fizetést kell megcsinálniuk.

    (A kristály lehetne fehér vagy fehér-fekete is, bár ajándék kristálynak ne nézd a színét XD)
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.02.26. 20:00:39
  • Pacho
    #53200
    Tessék:

    http://www.swtor.com/choose-your-path

    Ennél kedvezőbb ajánlatot még nem adtak sztem. Megspórolsz 30 dollárt.
  • shenky
    #53199
    Nincs paypalom. Csak ezért a játékért nem csináltam, úgy gondoltam egy ilyen hibát kevesebb mint 2 hónapba tart kijavítani. Vagy lessz rá valami megoldás. Azért köszi!
  • Negritis
    #53198
    paypalod nincs? hátha azzal működne
    vagy az sem jó?
  • shenky
    #53197
    Igen. Így sem jó.
  • Pacho
    #53196
    Azt próbáltad, hogy kitörlöd a kártyát és felveszed újra?
  • Plata
    #53195
    Nekem sem fogadja el.
  • shenky
    #53194
    A kieget meg lehet venni máshonnan is mint a hivatalos oldal? Én megvenném a SoR de bankkártyás vásárlást még azóta sem javították. Előző évben ezzel a kártyával még előfizető voltam most már nem fogadja el.
  • shaba23 #53193
    Hali!
    Alap játékkal, preferred státusszal elméletileg heti 3 flashpoint elméletileg full rewardot kéne adjon. Ehhez képest, ha vége, van egy badge meg egy doboz talán, de a dobozt nem kapom meg, csak ha subscriber vagyok. Akkor pontosan mit is jelent a full reward?
    A másik, hogy hol látom milyen szerveren vagyok?:) Kerestem, de nem jött össze...
    Azt látom, hogy vannak magyarok, mert a hungarian chat-re folyamatosan logolnak be emberek, de bármit kérdezek rajta, soha, senki nem reagál. Kerestem guildet is, de arra sem érkezett semmi.
  • Negritis
    #53192
    nem jár mellé előfizu

    dulfys hír

    Darky • 16 hours ago
    Does this expansion give any cartel coins or ingame time?
    •Reply •Share ›
    Avatar
    Dulfy Mod Darky • 8 hours ago

    Nope
  • bekasybalazs
    #53191
    üdv! egy kérdésem lenne. ugye ha megveszem az oldalon digitális formában a shadow of revant-t 4.990 HUF-ért, ahoz a full content jár + az előző kieg, a hutt cartel. Namost, az account állapota ettől csak Prefferedre változik f2p helyett, vagy egy hónap jár ehhez, és subscriber leszek?

    http://www.swtor.com/shadow-of-revan erre a megrendelésre gondolok...köszönöm előre is a segítséget.
  • Plata
    #53190
    Valaki azt írta egyszer,hogy utólag is be tudta aktiválni egyszer.Utána nézni,nem néztem,mert nekem megvan dobozosan,és még egyszer fix nem lehet.
  • Maala
    #53189
    Én mostanában néztem utána (ejtsd: múlt hétvégén), és ha megveszed dobozosan a játékot, a hozzá kapott kódot csak új accon tudod felhasználni.

    #53186: Miért fizetnél elő, hogy megkapd a régi kieget? Akkor már megveszed az új kieget, és akkor is megkapod a régi kieget... Pénzben ugyanott vagy.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2015.02.25. 18:05:49
  • Gepo
    #53188
    Nekem nem kell senkinek megmagyaráznia, hogy mit miért csinál, én csak szimplán azt nem értem, hogyha valaki folyamatosan játszik (az mind1 hogy havonta 2 órát vagy 200-at), annak miért jó megvárni az "előfizu régi kieggel" akciót. Ennyi.
  • Kryon
    #53187
    Mostanában néhány naponta lépek be kicsit altozni, úgyhogy nekem nem sürgős. Fullra unlockolt preferreddel a korlátozások se zavarnak. Majd ha többet játszom megveszem.
  • Gepo
    #53186
    Ha nagyon keveset játszanék guild nélkül, akkor is kellenének a kiegek a sztori miatt (nem csak ops és pvp van a világon). Mondjuk ezt azért mondom mert érdekel a sztori. Ha valaki csak azért játszik hogy kicsit "ellötyögjön" azt akkor megértem, bár akkor miért fizet elő, hogy megkapja régi kieget.
    Na mindegy, ez számomra valószínű, hogy egy megfejthetetlen rejtély marad .
  • Pacho
    #53185
    Mondjuk aki nincs guildben, vagy nem előfizető vagy esetleg ultra nagy casual annak sztem ANNYIRA nem fontos hogy azonnal elkezdjen játszani egy kieggel. (Pláne annak a fényében, hogy itt minden kieg megjelenése után 3-4 hónap telik el az alapvető gamebreaking bugok javítására.)
    Mert ezek a playerek egyáltalán nem vagy alig mennek operationt, és egyáltalán nem mehetnek ranked pvp-re. Nincs is értelme sietni, hogy elérjék a max szintet, ahol pont azon van a hangsúly hogy mehetsz end game operationt, és ranked wz-t.
  • Gepo
    #53184
    Nem érted, hogy mit nem értek .
    Én már a játék mejelenése óta előfizető vagyok, nem ez volt a kérdés.
    Pár hozzászólásban azt a kérdést tettem föl (kicsit bonyolultan), hogy sokan miért csinálják azt, hogy úgy szerzik be a RÉGI kieget, hogy egy hónapra előfizetnek (és akció keretében megkapják a kieget), ahelyett, hogy kiegeket a megjelenésükkor veszik meg szintén 4000 Ft-ért, és akkor mindig tudnak játszani az aktuális tartalommal.
    Én egyszerűen nem látom értelmért lvl 50-en játszani (vagy 55ön) az SWTOR-ral mikor már 60-on is lehetne (nem beszélve a rengeteg plusz tartalomról).
    És a fentiek alapján nem is költenek kevesebbet a kiegre azok, akik mindig csak az előző kieggel játszanak (akciós beszerzés előfizuval) az aktuális helyett.
  • Plata
    #53183
    Nos az előfizetés eleve megéri ha játszol a játékkal,mert a F2P és Prefered közt is van különbség,de az igazi teljesen jó játékélményt csak akkor kapod meg ha előfizetsz.Fizess elő egy hónapra és meglátod,totálisan más lesz a játék élmény.Fényévekkel jobb és több,vagy vedd meg a játékot dobozosan,ahhoz is jár 1 hónap előfizu,elvileg tudod aktiválni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.02.25. 14:56:04
  • Gepo
    #53182
    Teljesen igazad van! Nagyon benéztem. Akkor kapod meg a RÉGI kieget, ha előfizetsz. Szóval ha meg akarod kapni valamilyen akcióban, akkor 1 hónapra elő kell fizetni (ami 4000 Ft) és még csak nem is a legújabb kieget kapod meg. És még így is milyen sokan csinálják ezt, ahelyett, hogy mikor kijön a kieg kifizetnék a 4000 Ft-t és akkor egyből a legújabb kieg lenne meg. Hát ez mekkora lol.
    Ezek után már tényleg nem értem, hogy ez kinek éri meg (mármint előfizetés mellé akcióban megkapni a régi kieget) .
  • Plata
    #53181
    Nagy semmit kapsz ingyen,csak most.
    Tied lehetett ingyen a starfighter és a stronghold kieg.Igaz az nem adott sem szintet sem sztorit,de ha nem vagy előfizető akkor többet ne is várj.
  • Gepo
    #53180
    Mindent ingyért most!

    Kérlek segítsetek az alábbi rejtély megfejtésében is: van egy játék (pl.: SWTOR ), amit lehet ingyen játszani és szereti is az ember, és egyszer csak jön ki plusz tartalom (nem kevés), amiért fizetni kell, csak egyszer és keveset. De az ember inkább nem fizeti ki és játszik tovább a játékkal (amit szeret) a plusz tartalom nélkül (ami MMO esetében plusz szint, történet, skillek, rédek, fp-k, stb) és várja az akiókat (hogy mikor lehet ingyért beszerezni), ami valószinű, hogy a következő hozzáadott tartalomkor kap meg, de azt is csak az előző kiegészítőre. Tehát ingyért sosem fog annyi tartalomhoz hozzáférni, mint azok, akik kb másfél évente !!! kifizetnek 4000 Ft-t. Tehát a rejtély: a fent leírtak miért jó (azon kívül hogy másfél évente spórolsz 4000 Ft-t)?
  • Plata
    #53179
    Azt tudom,de úgy gondoltam akkor már kivárom hát ha lesz fizess elő és megkapod az új kieget akció.
  • Pacho
    #53178
    A Section X-nél nem csak annyi volt, hogy a f2p játékosok - azon belül is nem a preferred, hanem az "alap" f2p játékosok valami bug (vagy feature) miatt nem tudták megvenni az oda szóló unlockot, de most már tudják?
    Utoljára szerkesztette: Pacho, 2015.02.25. 08:54:01
  • Pacho
    #53177
    Ha előfizetsz megkapod a Hutt kieget.....már vagy másfél éve így van.
  • Plata
    #53176
    Nem vettem kötekedésnek,csak leírtam hogy én miért.
    Ha lesz majd valami akció,mondjuk előfizetés mellé kapsz kieget is akkor megnézem g2a-t.