60032
  • Gudott
    #53255
    A Stronghold óta nagyjából ezek jöttek ki,
    -Forged Alliances befejező része
    - Shadow of Revan kiegészítő (külön kell megvenni, de most van egy akció amivel a kiegészítőt 60napnyi játékidőt és 2400cc 40%-os kedvezménnyel lehet megvenni)
    - Az új kiegészítőben a skillfák helyet dispilines rendszer lett bevezetve (rövid összefoglaló link)
    - két új bolygó ( Rishi és Yavin 4) napi zónákkal
    - 2 új lvl 60-as normál (taktikai) flashpoint 6 lvl 60-as hard mode flashpoint
    - 2 új operation ( ravager éstemple of sacrifice)
    - bevezetésre került a soló mód, így a forged aliances flashpointjai egyszer egyedül is végigjátszhatóak, valamint az új operationoknek is van egy solo verziója
    - egyszerűsödött a token rendszer a planetary és classic commok kivezetésre kerültek (lásd linkelt cikk) marad a basic (ami szintezésrhez is használható) elite és ultimate
    - új setbonusok lvl60-on

    3.2-vel jön egy új bolygó Ziost, ahol folytatódik a SoR yavinon véget ért története
    -új napi zóna és operation
    - 1 új aréna rishin
    -valamint minimális változás cz-198-on
    -új Outfit Designer
    -egyelőre ennyi ismert

    +valamikor jönni fog új faj : Togruta ( Ashara Zavros, ha így jobban ismerős)
    +új stronghold
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.03.25. 06:49:20
  • mulli1986
    #53254
    Sziasztok! Kezd rendeződni a magánéletem és úgy néz ki végre be fogok tudni szerezni egy Gamer PC-t is, így laza fél-3/4 év után folytatnám ott ahol abbahagytam. Legutolsó infóm a Stronghold volt. Valaki tudna egy velős összefoglalót írni, hogy mik jöttek még ki azóta? Azt látom, hogy valami nagyon kiverte a biztosítékot, mert már a spanyol csókával is csinálnak videot SWTOR-ról, de ez a sok PVE nekem nem mondott semmit.
    Aki bevállalja, annak köszi előre is!
  • Gepo
    #53253
    Francba, pedig már kezdtem örülni...
  • Big Boss Hu
    #53252
    Gyakorlatilag egy WB lesz instanceban mint toborro
  • Gudott
    #53251
    Persze a múltat ismerve simán lehet halasztás ( a hagyományokat követve az swtorban is szép számmal akadt kivágott tartalom illetve nagyobb csúzsások)
  • Gepo
    #53250
    Ok köszi. Ez jó hír, nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar lesz új ops.
  • Gudott
    #53249
    Lesz új operation "Operation: Heart of Ruin" néven, livestreamet én sem néztem, csak a pts datamineolt infókat.
  • Gepo
    #53248
    Új operation biztos lesz 3.2-ben? Nem láttam a streamet, de nem találok az új opsról sehol infót.
  • Gudott
    #53247
    Ja nem dehogy, a launchert felejtsd el most, ott már egy ideje amúgy sem emailt kell megadni. Amit írtam az Origin.com-ra vonalozott
  • astrid09
    #53246
    De azt nem értem hogy nem origin-el hanem a launcher inditotam és hogy az után hogy lépjek be az origin-en ?
  • Gudott
    #53245
    Van origin fiókod?
    Ha nem akkor kell egy "upgrade" hogy az EA accountból Origines legyen, de azt felkínálja a rendszer és utána a link szerint leírtaknak megfelelően kell cselekedni.
    Ha megvan az átállítás akkor az újnak megadott email címedre lépj be és klikkelj az ellenőrző emailra, hogy tényleg te kérdted a változtatást. És utána az új email címre fog jönni a password ( érdemes nemzetközileg is ismert emailt használni, gmail pl és feltenni egy security keyt amivel el lehet kerülni az one time password okozta szenvedést)
  • astrid09
    #53244
    Köszi és ha ez megvan utána hogy lépjek be ?
  • Gudott
    #53243
    igaz nem videó, de ez alapján menni kell (link) , olvasd végig :)
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.03.21. 16:33:09
  • astrid09
    #53242
    Valaki részletesen eltudná magyarázni vagy egy videót/oldalt tudna küldeni?
  • Gudott
    #53241
    Basic information alatt kell, ha jól rémlik.
  • astrid09
    #53240
    Valaki tudja esetleg az Originen esetleg hogy lehet ?
  • Panzeradler #53239
    5000 birodalmi kredites fehér-piros dye modul miatt már megéri a security key
  • Gudott
    #53238
    Nem tudom, nekem nagyon régóta sec. key van feltéve, sokkal jobb mint korábban és elvileg egyszerűbb is eltávolítani, ha a telefon elveszne (stb) Nyilván valamivel terelni kell a népet, kevesebb feltört account, kevesebb gond az OTP-vel ( ez de kétértelmű rövidítés) illetve sok társnak von olyan outfitje ami csak sec key. vendortol lehet megvenni ( Flett vagy Ilum űrállomás)

    Az öt kérdés/ öt válasz rendszerrel az a gond, hogy elég sokan elfelejtik mit adtak meg.....
  • gunji
    #53237
    Nekem, ha öt-tíz perc után nem jött meg, akkor újrapróbálkoztam, volt amikor két-három percnél is :) Ennél nem tilt ki.
    Az egész OTP-s dolog ebben a formában hülyeség, szvsz, a sec key felé való ilyen terelgetéssel együtt, az öt titkos kérdés/válaszos rendszer nem tudom, miért nem volt jó nekik. :/

    Ha lesz ajándék pet, akkor én egy banthát szeretnék :D
  • Gudott
    #53236
    One tima password: Valaki tanácsolta, hogy lehet érdemes a [email protected] [email protected] -ra átírni ( nekem is nagy wtf, de elvileg segíthet) Originen keresztül is elvileg hozzá tudsz férni az swtor fiókhoz. És nagyon tanácsos feltenni egy security key, és nem fog gondot okozni a jövőben a dinamikus IP (mert gondolom az esetek 90%-ban e miatt küldi ki)

    PTS: szerintem április végétől korábban nem kell rá számítani,de ez a patch nem tartalmaz mindetn, eddig is több hullámban ment ki az adott pts, simán jöhet a togruta faj. Új Stronghold-ra viszont szerintem ne számítsunk ebben az update-ben.

    Lesznek Ziost-on új GSI napi küldetések ( eléggé nagy ? és WTF egyben, szóval nagy összegben nem fogadok rá) változik a Czerky heti, kikerül a két FP, de az Anti-Toxin Heroic 2+ küldetéssé változik és talán lesz 3. CZ-198-as FP is.

    A régebbi mountokat adaptívvá teszik, így minden régi egyedi mount 110% sebesség bonust ad.

    És gagyogtak valami május 4.-ei jutalomról is ( egy astromech pet már biztos, de akár bonus itemek, dekorációk, stb is jöhet)
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.03.21. 13:15:40
  • astrid09
    #53235
    És mennyit késhet már 3 napja semmi....
  • gunji
    #53234
    Ha a spamek közé nem került be, akkor valószínűleg csak késik. Velem is előfordult ilyen, s eléggé idegesítő. :((( Mivel elfogadta a jelszót, az acc-cal nem lesz baj.

    #53232: Ilyenkor a PTS-n való megjelenés után nagyjából mennyivel kerülnek fel az éles szerverekre az új release-k? Úgy látom, ebben új faj még nem lesz :(
  • astrid09
    #53233
    Üdv!
    Van valami megoldás ha nem kapom meg az One-Time Password emailbe? vagy kuka az account ?
  • Gudott
    #53232
    3.2 infók
    - új Bolygó Ziost (story és napi zóna)
    - 1 új operation
    - 1 új arena Rishi-n 4v4
    - Outift designer ( 16 variálható kinézet, úgy néz ki annyira nem vészes költséggel)
    - új PvP vendoroktól szerezhető stronghold dekorációk
    - A quick travel pontoknál elég közel menni hozzá, hogy kilockoljuk ( ezt gondolom a kezdők kedvéért tették be)
    - Quick travel új cooldownja 6 perc ( mindhárom unlockkal 0) nem tudni hogy a pref/f2p játékosokat hogyan érinti
    - A shadow of Revan végén újra feltűnő " Big Bad" lesz a középpontban, egy új keményvonalas jedi csoporttal megfűszerezve ( The Sixth Line)
    egyelőre ennyi nem tudom mikor lesz részletesebb cikk róla magyarul
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.03.21. 07:33:25
  • Gudott
    #53231
    Ezt benéztem, bocsi. A Bounty Contract Week következő héten lesz.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.03.10. 21:09:19
  • Gudott
    #53230
    Patch elhalasztva, de a márciusi Bounty Contract Week holnaptól indul.
  • semo1
    #53229
    Köszi a help-et

  • gunji
    #53228
    Amit ilyenkor tenni lehet, szvsz:
    - törölni a böngésző cache-ét;
    - kipróbálni másik böngészőben (Firefox, IE, Chrome), volt olyan, akinek ez segített;
    - kitörölni a fizetési módot az swtoros acc-on, felvinni újra vagy felvinni egy másik kártyát, vagy egy másik fizetési módot (pl. paypal), volt olyan, akinek az is segített, hogy törölte a paypal accát és létrehozott egy másikat;
    - várni pár napot, ha lehetséges (ahogy olvastam, sikertelen vásárláskor a rendszer pár napra letilt);
    - amazon.com-on rendelni, de ehhez kell egy USA-beli cím (nem tudom, hogy lehet-e random);
    - ha előfizető vagy, akkor lehet a fórumra írni és/vagy jelenteni írásban a bugként;
    - akinek meg sok ideje/pénze van és tud angolul, felhívhatja a supportot. De úgyse fognak/tudnak segíteni.

    Mondjuk azt továbbra sem tudom megérteni, hogy ilyen hozzáállással (ui. három éve képtelenek megoldani e problémát) egy bármilyen cég talpon tud maradni és ellenük semmilyen jogi lépést nem lehet tenni.
  • semo1
    #53227
    Sziasztok a kieget szertném megvenni de (An error has occurred while trying to process your request. Please, try again later.) üzenet jön.
    eddig semmi gond nem volt,ha venni akartam valait pl cartel coin stb...
  • Pacho
    #53226
    Úgy látom a VISA kártyákat jobban szereti mint a Mastercardot. Hétvégén két Mastercarddal is próbálkoztam mindkettőnél hibát jelzett, a VISA-t elsőre elfogadta.
  • Maala
    #53225
    Amazonon könnyen meg lehet kerülni az USAbeliséget, csak olyan várost kell választani, ahol nem kell adózni. Digitális cuccoknál ez a megkerülés nem gond, hisz ott nincs fizikai kézbesítés.
  • Gudott
    #53224
    Amazon: igen, csak USA only ,de nem egy guild társ meg tudta kerülni, megvetette a kódot és ő maga aktiválta be és nem nézte, hogy új-zélandi volt az ip
    És a dollár/forint árfolyam sem igazán jó mostanság, DE: és ez tényleg nagybetűs DE ha a hivatalos oldal valamiért nem szereti a kártyád és vagy paypal számlád akkor csak ez a lehetőség marad, mert a SoR nincs fent a CD-keyeket áruló oldalakon csak 60 napos gamecrad, szóval ha valaki nem akarja megvárni, míg a Shadow of Revan a Hutt Cartelhez hasonlóan járni fog az előfizetés mellé, annak jelenleg ez az egyetlen járható út.
  • Plata
    #53223
    De amazonon az van írva hogy csak USA lakosnak érvényes a cucc nem?
  • Maala
    #53222
    Említetted többször is, hogy Amazonon is meg lehet a Bundlet venni... Nekem egy ezressel többre jön ki Amazonon, mintha official honlapról veszem HUF-ért...
  • gunji
    #53221
    Nem csak elvileg, sajnos a gyakorlatban is :( Kár érte :(
  • Gudott
    #53220
    Előfizetői jutalmak, kedvezmények, Bounty Contract Week és old republic könyv magyarul
  • Gepo
    #53219
    Szenvedett a sorci??
    3.0 előtt is brutál volt a madness sorci (főleg arénában, de azért wz-ben se volt rossz). Most még durvább, gratula. Mondjuk 3.0 előtt még pont jó volt, csak most szálltak el vele elég rendesen.
    Végre van értelme a sorci healernek is? Eddig is volt, csak kicsit talán nehezebb volt vele, mint az operativval, de összefutottam jó pár sorcival rankeden, akik nagyon jók voltak.
    A hatred assa nerfek teljesen jók (nehogy már egy alapvetően melee classnak 30 méteres offensive skilljei legyenek).
    Persze azt gondoltam, hogy aki a durva klasszokkal játszik az örül, mint majom a farkának (akadnak olyanok is akik mindig csak azokkal játszanak), így csak a többiek szórakozását cseszik el. Szóval ahelyett, hogy próbálnák kibalanszolni a játékot, még jobban elcseszik néhol.
  • El Protector
    #53218
    Amennyit szenvedett a sorci előtte, meg is érdemli, hogy most egy kicsit durva legyen. Továbbra is nagyon papír egyébként, de persze jobb annál, ami volt. DPS dark reaver már kiszedve, most álltam neki a healer gearnek, végre van értelme a sorci healernek is. Assa hatred meg nerfet kap, ha jól tudom, deception buffnak persze ezzel együtt örülök, én úgyis azon vagyok :)). PT meg gyengül, de szerencsére nem annyira, hogy ne használjam továbbra is
  • Pacho
    #53217
  • Gepo
    #53216
    A játék kezdete óta játszok, szerintem még sosem volt a pvp ennyire elcseszve. Az assák, sorcik és a powertechek olyan szinten lettek durvák, hogy egyszerűen nem értem hogyan tesztelték a fejlesztők a 3.0-ás átalakításokat.
    Erre pont tegnap olvasom, hogy a pts-re felkerült 3.1.2-ben a deception assa kap még egy kis buffot (mert az ugye még kell neki) meg a jugg is (ahogy előttem Gudott írta).
    Hihetetlen, hogy lehetnek ennyire hülyék a fejlesztők.