Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#52532
Kösz,ez jó ötlet.Bár imp fővárost rühellem,de azért elcsámpázok a fővárosba,van 14 karim red eclipsen.Ha kijön majd a stronghold megpróbálok beszerezni egy Nar Shadda kecót,veszek majd cd galaxisnál 1-2 2400 cc-s kártyát.Remélem még szállítanak ki,legutóbb nyár elején vásároltam..Azóta nem nagyon volt időm játszani.

PiszkosFred
#52531
SWtOR "Sims" Expansion tipp: A "fovarosokban" felveheto Stronghold bevezeto (tutorial) kuldetest erdemes megcsinalni minden karakterrel, mert mind kiderult, hiaba legacy cuccos, nem csak egyszer lehet, hanem minden 10+ karakterrel. "Ertelme" csupan annyi, hogy igy minden karakter utan kap az ember kezdesnek egy rakas - bar azonos -, berendezesi targyat, amelyeket unlockolva no a prestige. Startnal jol fog jonni, mert bar szegenyes es egyszeru butorokkal, de be lehet vele lakni a kecot. Persze bizonyos dekor cuccok csak impeknek, es bizonyos csak repnek jar, ezek ertelemszeruen hovatartozas alapjan erkeznek. Illletve kesobb igy karakterenkent jon majd a tobbi extra ajandek cucc is (mailben), 1-2/par naponta.

Hja, es az en faszsagom, de csak ma jottem ra, hogy erdemes neha felnezni a plafonra is, mert van biza' a lampanak is helye 😄
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.09.03. 18:51:56

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52530

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52529
Cantina Tour infók ( Seattle) link

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#52528
Azt lattam en is weben, hogy class ship modellt is be lehet rakni. Elesben nincs meg minden szoba/szekcio/emelet unlockolva, orulok, ha az elotereket sikerul belakni. Azt sajnalom, hogy a lerakott companionok nem maszkalnak "nap kozben" a hazban, a Fallout NV-ben jo volt a Vegasi lakosztaly - amig en kalandoztam, ezek folyamatosan kifosztottak a minibart meg megettek mindent a hutobol. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

maffioso
#52527
Nekem úgy rémlik, hogy a saját hajómat is láttam valamelyik szekcióban 0/1-esen írva természetesen.

\"If in doubt, flat out!\"

PiszkosFred
#52526
Na kozben kiderult, hogy lehet, igaz nem sajatot, de azert csak lehet. Imp Rep
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.09.02. 12:50:34

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52525
"Kisebb" grafikai bugok vannak azért a játékban olykor 😄DD
#52524
Az állomás amit védeni kellene láthatatlan.Vagyis nagyrészt láthatatlan.Volt aki bele is ment.<#eplus2>

mulli1986
#52523
Én még mindig nem tudom mit kell látni 😄

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#52522
Fogalmam sincs,nem vagyok előfizető,így nincs még strongholdom,valószínűleg max nar shadda lesz nekem elérhető.De achievmenteket kapok bőven.Talán az elite achievmentért jár valami,már egy párat bezsebeltem,túlélésért és sok ölésért is járt valami elite achievment,de hogy mi meg nem mondom már.Viszont most asszem bugos kicsit az űr pvp,minden meccs után megkapom az első pvp meccsért járó azthiszem 500 pontos vackot.

PiszkosFred
#52521
A vadaszgepet nem lehet kirakni disznek a stronghold garazs szekciojaban? 😄 Elkezdtem heroicos datacronokat vadaszni a "trophy roomba", ha megvannak, a kovetkezo berendezni valo szekcio a garazs lesz a gepekkel. Egy vadaszgep jol mutatna kozepen.... 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52520
Sok pénzt és xp-t hoz.Jobb csatában 13-15 kill is összejön,és nem túl sűrűn halok.Asszem a legjobb az 0 halál 13 kill volt.

#52519
Kitartottam vagy 3 hétig mikor behozták, de úgy lemaradtam fejlesztésben, hogy a végén csak az nem lőtt le aki nem akart 😊

#52518
Én vakegér, néztem egy ideig, már éppen meg akartam kérdezni, mi a baj a képpel, mire kiütötte a szememet 😊.

#52517
Fúúú, kb egy hétig nyomtam starfightert, kb az első 6-7 menet még tetszett is, de valahogy nem tudtam megszokni 😊
Maradok a sima pvp-nél, most egy kis operative-ot húzok, nagyon mókás már low level-en is 😄
#52516
Ilyet se láttam még,azt hiszem.

cikasz
#52515
Megjött a telefonszámla. 5000.- ft.- ba került visszareznem az accomat 😞
Köszönöm kedves support, hogy csak telefonon lehet az ilyesmit! <#boxer>

Legközelebb ha netalántán megint ellopják hagyom a francba az egészet...
Utoljára szerkesztette: cikasz, 2014.08.31. 20:57:46

http://www.akciofigura.hu

#52514
Az igaz. Legközelebb csak a káromkodást hagyd ki belőle és semmi gond.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#52513
De lehetne halványabban,vagy árnyaltabban fogalmazni.

maffioso
#52512
Én legalább egy káromkodást ejtettem csak, nem pedig egy nyelvtanilag értelmezhetetlen valamit.

\"If in doubt, flat out!\"

#52511
PVP-n találkoztam egy birodalmi játékossal,asszem magyar,ha jól emlékszem beszabehu vagy beszabehugy volt a neve,de még ilyen béna játékost.

#52510
A dolog rád is érvényes.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

maffioso
#52509
Kurvaélet, alig tudtam megérteni ezt a szöveget.

\"If in doubt, flat out!\"

#52508
Akkor a topik megválik tőled.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#52507
Nem
#52506
Azért a nyelvezeten változtass pls, köszi.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#52505
55-ötöl a warzonok kibaszotul játszhatatlanok, már drivert is cseréltem meg minden, mindenek tetejélben meg ocsmány antialiasing nélkül az egész, de csak a supersample képes eltüntetni a recéket, de azt nem tudom használni, mert zabálja az fps, és az is csak 4 szeresen müködik, igazán, igy marad a töbszörös, de szart sem ér.
El is ment az eésztöl a kedvem a faszb,a megint el megy még plussz 2 hét, de hogy ez votl az utolso hogy erre a fosra pénzt adtam az is erősen valószinü.
#52504
Ezt kifejtenéd bővebben?

#52503
#52502: Ahha, értem, köszi, kipróbálom.
#52501: A T6-os lila cuccokat nagyon jó áron el lehet adni a GTN-n. Ha van az adott crew skillhez +10 crites companionod minél magasabb affectionnel, az sokat hozhat. Mostanában úgy is sokan rácuppantak a strongholdbeli itemek craftolására. Azt hiszem 380-390 fölé kell emelni a crew skillt, a karakter normál szintje nem számít.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#52502
Belogolsz. (Mondjuk alapban ott vagy az űrhajón) Megnézed milyen gathering küldik vannak, látsz 6 db. companion giftet adó küldit.
Leszállsz a fleetre, és megnézed a gathering küldiket ismét: és már egy másik listát látsz. Már van két nem compi giftes küldi is. Jelentesz egy warzone-t. Poppol, belépsz.
Betöltöd látod, hogy van még 40 másodperced kezdésig. Lehívod a gathering küldi ablakot és már egy új küldetés listát látsz.

Azaz térképváltáskor újragenerálja a küldetések listáját.

Tomb of Freedon Nadd

#52501
Igen,Gunslingerrel poénból három gyűjtögetős skillt húztam,slicing,treasure hunting és underworld trading.Nekem ugyan nem kellenek a T6 kristály és fémet adó küldik,de nem is látok olyat.De ha találsz mission unlockot az adhat.

#52500
Ha jól rémlik ezeket mission unlockokkal (vagy mi a nevük) lehet szerezni. Nézz szét a GTN-en.
szerk: a Torhead szerint lenni kell mission unlock nélkül is....
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.08.28. 22:28:43

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52499
Akinek van Treasure Huntingja és/vagy Underworld Tradingje, szeretném kérdezni, találkozott-e olyannal, hogy a T6-os (level 49-50) küldetések között öt-hat Rank 5-ös High Yield Companion Gift küldetés van (T5-ösök között még kettő-három), s hiába várom, hogy T6-os HY kristályt/fémet adó küldetés is feltűnjön. Egyszerűen nem jelenik más meg, csak Companion Gift, ha megpróbálom megcsináltatni (persze jó drágán), akkor sem jelenik meg más helyettük. Mióta először elértem ezt a szintet, azóta mindig is így volt 😞
Utoljára szerkesztette: gunji, 2014.08.28. 21:48:56

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

RandomJedi
#52498
Sziasztok!

Olvasható a hivatalos honlapon megjelent "Wanted: Dead and Dismantled írás magyar fordítása."

http://corellia.hu

http://corellia.hu - SWTOR-ral kapcsolatos hírek, érdekességek, fordítások. Ugorj be hozzánk!

#52497

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52496
Örülök neki, tényleg. De amikor szó szerint egyik naprol a másikra, már csont minimum graffon is, 16 fps-re megy le, a cucc, holot tegnap még max graffon toltam, ott azért gondok vannak. ez kérdéseket vet, fel, félelmet indít, hogy esetleg beszart volna valami alkatrész, tán a procik, sokkla hangosabbak is szoktak lenni mintha nem lenne megterhelve eléggé, bár már pár napja kezdődött, ot is, pl 4 fős flashpointoknál, harcok közben ment le, a framerate igen csak, elötte pedig nem votl gond.
szal igen tegnap lefekszem, ma meg ez van, kicsti elkesertő, sőt bosszantó.
#52495
nálam semmi gond nincs wz-n, pedig grafika kb maxon van
#52494
Azért kiváncsi lennék mi a retkes, picsámtól kezdett ez a játék egyik naprol a másikra ilyen szarul futni, eddig azért wz-n azért 25 ót alat csak nagyon csunya harcokban, de most oylan szinten belöte magát 20 alá a fps szám hogy ihaj. amugy is harc közben elkezdett geciskedni. Undoritó
#52493
Tudom hogy nem tűnik nagy dolognak, de engem Powertech-ként nem egyszer segített ki a hosszabb ideig tartó olajfolt vagy shield neccesebb esetekben. Meg lehet lenni nélkülük, de jó ha megvannak <#circling>

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52492
Jah, oké, értem, köszi. A set bonus-okat simán kihagytam, eddig nem is nagyon hiányoztak. 😉

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#52491
Őő, nem elírtam: a basic-ből 69-es ratinget lehet venni.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#52490
De set bonus-t classic commokkal tudsz könnyen szerezni és elég a 4 set itemből csak az armoringot megtartani PvE set bonusokat máshonnan csak operation drop tokenek beváltásából szerezhetsz. (set bonusok)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.08.24. 19:45:03

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52489
Akinek van ROTHC-ja, az szerintem nyugodtan eltekinthet a classic commendationök farmolásától (Ilum/Belsavis), mivel Makeben és a GSI küldetéseken amúgy is kap elég basic commendationt, amivel 66-os ratingű modokat tud szerezni. Ami classicra esetleg szükség lehet, azt bőven megkaphatjuk Section X és Black Hole küldetéseiben.
Ha valaki elérte az 55-ös szintet, akkor lehet menni Oriconra, ahol fullos 66-os gear jár a küldetésekért (bár ez szólóban elég nehéz).

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#52488
Igen, napik (ne feletjs el felvenni pl a bonus napikat, pl csinálj meg egy hard mode FP-t stb, vagy a weekly priority targetet 3 World boss kill, ilyenek) hetik. Meg flashpointok.
Amúgy milyen class, milyen spec és milyen companiont használsz?
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.08.24. 19:12:48

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52487
oké, kössz. 😊 , akkor innentől kezdve gyakorlatilag csa kjezt kell ujra és ujra ismételgetni, jo hát az operationok vlaszeg kimaradnak, esetleg csak a 8 főseket vállalom be, az még talán mehet random csapattal XD
#52486
Nagyon röviden: commokat kell szerezni, csak nem planetary-t hanem basic/classic/ultimate, stb és azokat vendornál kell beváltani. Ilyeneket napi/heti küldetések (Belsavistól kezdődően) Fp-k teljesítésekor szerezhetsz.. Amire esetleg érdemes rámenni a Lvl 50-es gear setbonusokkal (fejes, kesztyű, cipő, lábvért elég) és az armoring kivételével kicserélni a modokat ( a setbonus az armoringhoz kötődik, ezt is lehet cserélni, ha sajár gear-be akarod tenni, de csak az armoringot) és ott van a lvl55-ös augmentek. Vagy ha úgy adódik nézz szét a GTN-en is, hátha akad egy egy jobb implant/füles esetleg öv.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52485
Annélkül hogy valaki Duffy-t linkelné, tudna valaki egy kis rövid ismertetést nyujtani arról hogy , igy 55 mit is kell a továbbiakban csinálni, melyek azo ka gearek amiket meg kell venni, kik azok a vendorok, stb.
Ugy értem, 50 óta, most 54 vagyok, a planetary com-okbol a makeb vendortol vettem az 50-es dolgokat, és néztem pár armoret de pldának okáért nem minden 55 ős volt jobb mint az ami jelenleg is rajtam volt, szal kicsit meg vagyok löve, hogy majd hogyan is tovább. Most akkor enyi volt, inentől kezdve akkor flashpontokat kell ujra és ujra csinálni mi ? vannak oylan comandation kérsek is amik pl nekem nincsenke 😄. a ranked warzone meg csak 55 tól van ?
Egy rövid utmutatást kérek szépen, ha valakinek van ideje, kedve, de ne ezt a duffy szerü valamit, öt már ovlastam , de csak jobban megkavart LOL
mulli1986
#52484
Most kutattam pár oldalt, de nem nagyon találtam SWTOR OST-se. Valószínüleg, ők is úgy kaparták össze valahonnan. BTW originen nem hagyja letölteni? Vagy a játék könyvtárában valahol nincsenek meg?

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#52483
Hétvégi vegyes ( fixnek tűnő 2.10 sentinel/marauder és sage/sorc változások + pár apróság a Strongolddal kapcsolatban)
off: ezt honnan lehetne leszedni, rendesen, kitöltött tagekkel, stb (A Hivatalos ost ami elérhető, kevesebb más tracket tartalmaz)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu