Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Hja, es az en faszsagom, de csak ma jottem ra, hogy erdemes neha felnezni a plafonra is, mert van biza' a lampanak is helye 😄
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.09.03. 18:51:56
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Star Wars: The Old Republic konfigurálása Linuxra by Spyracs
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
\"If in doubt, flat out!\"
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Maradok a sima pvp-nél, most egy kis operative-ot húzok, nagyon mókás már low level-en is 😄

Köszönöm kedves support, hogy csak telefonon lehet az ilyesmit! <#boxer>#boxer>
Legközelebb ha netalántán megint ellopják hagyom a francba az egészet...
Utoljára szerkesztette: cikasz, 2014.08.31. 20:57:46
http://www.akciofigura.hu
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
\"If in doubt, flat out!\"
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
El is ment az eésztöl a kedvem a faszb,a megint el megy még plussz 2 hét, de hogy ez votl az utolso hogy erre a fosra pénzt adtam az is erősen valószinü.
#52501: A T6-os lila cuccokat nagyon jó áron el lehet adni a GTN-n. Ha van az adott crew skillhez +10 crites companionod minél magasabb affectionnel, az sokat hozhat. Mostanában úgy is sokan rácuppantak a strongholdbeli itemek craftolására. Azt hiszem 380-390 fölé kell emelni a crew skillt, a karakter normál szintje nem számít.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Leszállsz a fleetre, és megnézed a gathering küldiket ismét: és már egy másik listát látsz. Már van két nem compi giftes küldi is. Jelentesz egy warzone-t. Poppol, belépsz.
Betöltöd látod, hogy van még 40 másodperced kezdésig. Lehívod a gathering küldi ablakot és már egy új küldetés listát látsz.
Azaz térképváltáskor újragenerálja a küldetések listáját.
Tomb of Freedon Nadd
szerk: a Torhead szerint lenni kell mission unlock nélkül is....
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.08.28. 22:28:43
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Utoljára szerkesztette: gunji, 2014.08.28. 21:48:56
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Olvasható a hivatalos honlapon megjelent "Wanted: Dead and Dismantled írás magyar fordítása."
http://corellia.hu
http://corellia.hu - SWTOR-ral kapcsolatos hírek, érdekességek, fordítások. Ugorj be hozzánk!
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
szal igen tegnap lefekszem, ma meg ez van, kicsti elkesertő, sőt bosszantó.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.08.24. 19:45:03
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Ha valaki elérte az 55-ös szintet, akkor lehet menni Oriconra, ahol fullos 66-os gear jár a küldetésekért (bár ez szólóban elég nehéz).
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Amúgy milyen class, milyen spec és milyen companiont használsz?
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.08.24. 19:12:48
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Ugy értem, 50 óta, most 54 vagyok, a planetary com-okbol a makeb vendortol vettem az 50-es dolgokat, és néztem pár armoret de pldának okáért nem minden 55 ős volt jobb mint az ami jelenleg is rajtam volt, szal kicsit meg vagyok löve, hogy majd hogyan is tovább. Most akkor enyi volt, inentől kezdve akkor flashpontokat kell ujra és ujra csinálni mi ? vannak oylan comandation kérsek is amik pl nekem nincsenke 😄. a ranked warzone meg csak 55 tól van ?
Egy rövid utmutatást kérek szépen, ha valakinek van ideje, kedve, de ne ezt a duffy szerü valamit, öt már ovlastam , de csak jobban megkavart LOL
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
off: ezt honnan lehetne leszedni, rendesen, kitöltött tagekkel, stb (A Hivatalos ost ami elérhető, kevesebb más tracket tartalmaz)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu