Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Viszont groupban nem nagyon láttam még esni semmit. A conquest questek miatt mentem néhány fp-t group finder segítségével (főleg taktikaiakat), de ott nem láttam semmit esni.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Gondoltam lehet, hogy ezekből csak a HM-ben esik dekor. Átlogoltam másik karira, mentem 4 red reapert és semmi. Utána ketten mentünk haverral red reapert 2 kompival és simán megesett a dekoration.
Szóval lehet, hogy eshet szólóban is, de abban biztos vagyok, hogy nagyon alacsony eséllyel. Az fenti 3 fp-nél még abban sem vagyok biztos, hogy normal modban esik egyáltalán.
Tomb of Freedon Nadd
Szoval tudom (lattam, tapasztaltam), hogy flashpointokbol esik dekor cucc. Viszont eddig csak akkor esett nekem, ha partyval voltam lenn, cimborakkal vagy LFG-n keresztul. Ha EGYEDUL mentem a FP-re (companion + en, aka szolozva) - es erre vonatkozott a kerdesem -, akkor nem esett sosem egy dekor cucc sem, egyik FP-bol sem. Ezert kerdeztem, hogy szokott e mas is szolozni FP-ket dekor cuccokert, es ha igen, mit tapasztaltak? Esett e nekik egyedul, vagy nem?
Az, hogy partyban ugy esnek a dekor cuccok, mint Dombi Tibi fenykoraban a tizenhatoson belul, az oke. Sot, heroic kuldetesek kornyeken/teruleten is esnek diszek. Ezek nem kerdeses dolgok, ezek tenyek. A kerdes az, hogy szolozva vegigtolt FP-n esett e valakinek eddig barmilyen dekor cucc.
Mert a forumokon es a szoc. mediaban irnak mindent a joemberek, ember nem tudja, mi igaz es mi nem. Hivatalos allaspontot, vagy dev valaszt pedig nem talaltam eddig ezzel kapcsolatban. Lassan, mire megkapom a valaszaimat, mar nem is lesz aktualis a kerdes, ott tartok... 😊
No, ennyi lenne roviden.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.09.09. 13:08:42
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
http://corellia.hu - SWTOR-ral kapcsolatos hírek, érdekességek, fordítások. Ugorj be hozzánk!
Ha jár valami akkor vissza megyek felfedezni én is,tegnap például Vanguardal 21-es szinten jutott eszembe hogy csinálni kellene a fő történetszálat,gyorsan eltipliztem Taris-ra és végig rongyoltam a küldiken,a terület kb 20%-át ha felfedeztem.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
http://corellia.hu
http://corellia.hu - SWTOR-ral kapcsolatos hírek, érdekességek, fordítások. Ugorj be hozzánk!
A planetary commos mondatra: nekem eddig is jól működött, igaz komolyabban január/február óta nem játszottam, de előtte tuti nem lehetett magasabb szintű modot venni.
Utoljára szerkesztette: gunji, 2014.09.08. 23:35:59
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
szerk: jön a Ranked Warzone Arena Season 3
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.09.08. 23:29:04
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
A szint ilyenkor nem számít.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Más: class story-ban van olyan bug, hogy ha azonos class storyjában segítek, akkor az én story-m is előrelép, hiába vagyok spectator módban a párbeszédek alatt? Konkrétan inkvizítor Chapter 1 vége, történt ami történt ( Zash/Khem, muhaha), visszamentem segíteni egy ismerősnek aki előrébb járt egy kicsivel, de szintben alattam volt, de azt vettem észre hogy már csak az ő class storyját jelzi ki, hogy menjen a hajóra és használja a holoterminált, de jobb felső sarokban még az van hogy menjek Zash negyedébe. Úgye class story, sem eldobás/újrafelvétel, sem reset nem jön szóba.. Ilyenkor mi van. Relog vajon megoldja, vagy így jártam?
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
(és nem kioktatásnak, de akkor kell vásárolni, mikor jó áron van, és ha lehet csak account wide-os cuccokat)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.09.08. 18:54:01
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Red Eclipsen megint iszonyat drága a kari slot.500 ezer körül van.Sajna nem tudtam venni CC kártyát mert cd galaxisban kifogyott.350k credites korlát kibaszás.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.09.08. 18:41:25
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.09.08. 18:08:16
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Resonance multi gaming baráti közösség: http://resonance-guild.eu
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Ugorjatok be!
http://corellia.hu
Utoljára szerkesztette: RandomJedi, 2014.09.06. 02:54:39
http://corellia.hu - SWTOR-ral kapcsolatos hírek, érdekességek, fordítások. Ugorj be hozzánk!
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.09.04. 11:36:08
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Méretre a Coruscan/DK a legkisebb, a Nar Shaddaa-i nagyobb, de vannak kisebb szobái is. Méretre a Tatooinei a legnagyobb, de ott rengeteg a szabadtéri hely.
Én jól szórakozom a housinggal, pont tegnap lettem nagyjából kész a coruscanti lak berendezésével. Egy kicsit több élet szerintem is kellene bele, mászkáló compok, vagy pl. a letett rep guardok csináljanak valamit, ne csak álljanak szoborként. Meg jó lenne a tárgyakat használni, leülni/lefeküdni, enni inni, mit tudomén. Mókás, hogy eddig egyetlen tárgyat találtam, amit lehet használni, ez pedig a colicoid instából szerezhető ágyú, azzal lehet lőni 😊.
Egyébként aki sok alttal rendelkezik, és csinálja a conquest küldetéseket is, érdemes minden karakterrel kiszedni az induló questért kapott cuccokat, és trófeákkal/kapott cucokkal minél jobban berendezni az összes meglévő strongholdot. A berendezés szintje bónuszt ad a heti conqest pontokra.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ez egy Housing ficsor, amely jelenleg money es/vagy timesink jellegu elfoglaltsag, ennek hianyatol senki sem lesz kevesebb, ennek birtokaban senki sem lesz tobb, jobb jatekos. Viszont fun, erdekes es van egy hangulata, amikor hazatersz, es az eloterben var rad ~20 Companion diszsorfalat allva, meg akkor is, ha normalis esetben a masik oldalhoz es ellenseges karakterhez tartozo tarsak szemrebbenes nelkul agyonlonenek koszones nelkul 😊 Illetve, az achiek utan kapott berendezes vagy dekor cuccok adnak nemi motivaciot egyes teruletek vagy FP-k ismetelt meglatogatasara, vagy az adott achievement befejezesere.
Ha pedig fejlesztik egy picit az egeszet, es tenyleg elni fognak a tarsak, es nem csak szoborkent allnak egy helyben, akkor az meg fog dobni a hangulaton, lasd a korabbi Fallout New Vegasos peldamat - vagy elvarasomat 😊
#52533
A Couruscant es a DKs apartman nem rossz, de ketsegtelen, hogy a joarasitott Naar Shada a hangulatosabb. Talan mert kisebb (?), jobban.be lehet lakni eleinte.
Es egy jo tanacs, a "clear all" vagy valami hasonlo resetelos mokaval csak ovatosan, azt hittem csak az ajto mogotti "szoba" reszt reseteli... Nos., nem feltetlen 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
http://corellia.hu - SWTOR-ral kapcsolatos hírek, érdekességek, fordítások. Ugorj be hozzánk!
Alderaan kicsit lassú most, House Alde Librarytól Wardpost Hurne állomásig repülő halon 4:45-ig utaztam. Asszem' új csúcs ez nekem <#awink>#awink>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
- Companionok elvileg jobban élni fognak, de jelenleg annyi bug van velük (duplán jelennek meg,, néha teljesen natúr)
- Felmerült olyan pletyka, hogy a level cap ellenére nem változik a skillfa (nem nő) így lehetnek életképes hibridek is..., meglátjuk.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Igaz, én már ott leragadtam, hogy szerettem volna egy normál bankos pultot a házba, hogy lehessen a normál bank <-> legacy bank <-> inventory közötti mozgatásokat ugyanonnan csinálni, de ahhoz félmilliót kellett volna költenem, vagy craftolni egyet, de ahhoz még nem gyűjt össze annyi lila cuccom, ami kell hozzá. Így még várat a dolog.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe