Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#52582
Egyébként magas szinten csak pár perc a normál fp általában (ha nem csinálsz bónuszt), hiszen a legtöbb mob kikerülhető, gyakorlatilag csak a bosszokat kell legyakni, de az se sok idő. Lehet próbálkozni szerintem nyugodtan, előbb utóbb megkapod a kívánt cuccot.

#52581
Nekem több is esett szólóban, de persze nem mindig. Csak achievmentek miatt mentem normál szóló Boarding Party, Black Talon, Foundry, Ilum, Kaon, Lost Island fp-ket (1x mind), 6-ból 4x esett item. Colicoidból kellet az ágyú, az első menetben kaptam 1-et, de kellett még egy, ott talán a 4.-5. futamon adta be a másodikat. Cademimuból kellettek a rakéták, ott kb 6.-ra dobta az endbossz.
Viszont groupban nem nagyon láttam még esni semmit. A conquest questek miatt mentem néhány fp-t group finder segítségével (főleg taktikaiakat), de ott nem láttam semmit esni.

PiszkosFred
#52580
Koszonom. Ilyen, tapasztalatokbol szarmazo valaszokra vartam, mert ez igy (meg)erositi a gyanumat, es legalabb nem probalkozok feleslegesen 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52579
Saját tapasztalat: 7 végén mentem 12 fp-t soloban. (4 hammer station, 4 athiss, 4 mando raiders normal). Egyetlen egy dekoration sem esett.

Gondoltam lehet, hogy ezekből csak a HM-ben esik dekor. Átlogoltam másik karira, mentem 4 red reapert és semmi. Utána ketten mentünk haverral red reapert 2 kompival és simán megesett a dekoration.

Szóval lehet, hogy eshet szólóban is, de abban biztos vagyok, hogy nagyon alacsony eséllyel. Az fenti 3 fp-nél még abban sem vagyok biztos, hogy normal modban esik egyáltalán.

Tomb of Freedon Nadd

PiszkosFred
#52578
Mar en erzem magam kellemetlenul, mert ezek szerint nem volt vilagos a kerdesem. Mea culpa. Termeszetesen koszonet a segitsegert, de...

Szoval tudom (lattam, tapasztaltam), hogy flashpointokbol esik dekor cucc. Viszont eddig csak akkor esett nekem, ha partyval voltam lenn, cimborakkal vagy LFG-n keresztul. Ha EGYEDUL mentem a FP-re (companion + en, aka szolozva) - es erre vonatkozott a kerdesem -, akkor nem esett sosem egy dekor cucc sem, egyik FP-bol sem. Ezert kerdeztem, hogy szokott e mas is szolozni FP-ket dekor cuccokert, es ha igen, mit tapasztaltak? Esett e nekik egyedul, vagy nem?

Az, hogy partyban ugy esnek a dekor cuccok, mint Dombi Tibi fenykoraban a tizenhatoson belul, az oke. Sot, heroic kuldetesek kornyeken/teruleten is esnek diszek. Ezek nem kerdeses dolgok, ezek tenyek. A kerdes az, hogy szolozva vegigtolt FP-n esett e valakinek eddig barmilyen dekor cucc.

Mert a forumokon es a szoc. mediaban irnak mindent a joemberek, ember nem tudja, mi igaz es mi nem. Hivatalos allaspontot, vagy dev valaszt pedig nem talaltam eddig ezzel kapcsolatban. Lassan, mire megkapom a valaszaimat, mar nem is lesz aktualis a kerdes, ott tartok... 😊

No, ennyi lenne roviden.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.09.09. 13:08:42

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

RandomJedi
#52577
Vettük! 😉

http://corellia.hu - SWTOR-ral kapcsolatos hírek, érdekességek, fordítások. Ugorj be hozzánk!

#52576
Mi jár a felfedezésért?
Ha jár valami akkor vissza megyek felfedezni én is,tegnap például Vanguardal 21-es szinten jutott eszembe hogy csinálni kellene a fő történetszálat,gyorsan eltipliztem Taris-ra és végig rongyoltam a küldiken,a terület kb 20%-át ha felfedeztem.

#52575
Tegnap mentem 3 FP-t,kettőn nem esett semmi harmadikon igen de nem az enyém lett.

#52574
Selonai faj nem nagyon érdekel,de társak háttértörténete érdekelne.

maffioso
#52573
A full felfedezésért milyen bónusz jár?

\"If in doubt, flat out!\"

#52572
Melyik terület? Ha tudsz mutatni egy aktuális térkép képernyőt, esetleg megmondható, mi hiányzik.

#52571
Végül is kiderült, hogy csak a quest kijelzése volt béna, nem ugrott a story, most viszont alderaanon nem bírtam felfedezni egy térképrészletet (ahol az imp és rep küldetéslánc összeér) és nem bírok rájönni hol lehet 12/11-en van, ahol gondolom hogy lehetne, ott állandóan exhaustion zone-okba futok 😊

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

RandomJedi
#52570
A karbantartás alatt olvassátok el a Seloniai fajról írt ismeretterjesztőnket! 😊

http://corellia.hu

http://corellia.hu - SWTOR-ral kapcsolatos hírek, érdekességek, fordítások. Ugorj be hozzánk!

#52569
Jah értem, sry, félreértettem. De attól még elképzelhető, nem csodálkoznék.
A planetary commos mondatra: nekem eddig is jól működött, igaz komolyabban január/február óta nem játszottam, de előtte tuti nem lehetett magasabb szintű modot venni.
Utoljára szerkesztette: gunji, 2014.09.08. 23:35:59

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#52568
Nem egészen, én már lerendeztem Zash-t, csak thanatonhoz nem mentem el, hanem inkább visszamentem Alderannra befejezni a bolygó (frakció) questet, na eközben hívott valaki, hogy segítsek leverni Zash-t és utána mentünk tovább, de végig spectator módban voltam, mivel papíron nem lehet class küldit úgy osztani mint a planetary-t , heroicot, stb. Régebben smuglerral, talán Vosson volt ilyen hogy sokáig együtt haladtunk, de a class storykat mindkettőnkén meg kellett csinálni, nem számított bele ha ott voltunk segíteni a másiknak. Na mindegy, holnap meglátjuk, nem fogok a kardomba dölni, de zavar. Ja igen, míg el nem felejtem, a planetary commos vendoroknál már nem tudtam a szintemnél magasabb modot kivenni, ezt is mostanában foltozták be, közel másfél évig nem zavarta őket ...

szerk: jön a Ranked Warzone Arena Season 3
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.09.08. 23:29:04

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52567
Ha jól értem, akkor a Chapter 1 záró küldetésében segítettél, de Te még történetileg nem jártál ott. Akkor igen, elképzelhető, hogy beszámítja neked is. Esetleg próbáld meg, hogy a neked kimaradt küldetéseket végre tudod-e hajtani. Ha jól emlékszek, akkor a sentinelemmel valami hasonló történt Alderaanon, amikor besegítettem a bónuszba, mielőtt a bolygót befejeztem volna (bár már régen volt 😄)
A szint ilyenkor nem számít.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

mulli1986
#52566
De jó hogy szólsz, már kicsit hanyagoltam a gammát és most így megint fog vinni magával! 😊

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#52565
Értem, úgy tényleg kissé nehéz a dolog.

Más: class story-ban van olyan bug, hogy ha azonos class storyjában segítek, akkor az én story-m is előrelép, hiába vagyok spectator módban a párbeszédek alatt? Konkrétan inkvizítor Chapter 1 vége, történt ami történt ( Zash/Khem, muhaha), visszamentem segíteni egy ismerősnek aki előrébb járt egy kicsivel, de szintben alattam volt, de azt vettem észre hogy már csak az ő class storyját jelzi ki, hogy menjen a hajóra és használja a holoterminált, de jobb felső sarokban még az van hogy menjek Zash negyedébe. Úgye class story, sem eldobás/újrafelvétel, sem reset nem jön szóba.. Ilyenkor mi van. Relog vajon megoldja, vagy így jártam?

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52564
Nem nagyon ismerek senkit,mert úgy általában magányosan járom a galaxist.Nyáron nem nagyon játszottam mert nem jutottam hozzá.

#52563
Megkérsz valakit akit ismersz és részletekben megadod, perpil jobbat nem tudok.
(és nem kioktatásnak, de akkor kell vásárolni, mikor jó áron van, és ha lehet csak account wide-os cuccokat)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.09.08. 18:54:01

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52562
Az klassz,megyek a kicsi fejvadászommal megint napi és hetire.
Red Eclipsen megint iszonyat drága a kari slot.500 ezer körül van.Sajna nem tudtam venni CC kártyát mert cd galaxisban kifogyott.350k credites korlát kibaszás.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.09.08. 18:41:25

#52561
Nekem csak normal FP-ken van tapasztalatom,nekem esik FP-ken,és már nyertem is cuccokat.Foundryn ha jól emlékszem két bossból is esett.Esett opcionális és sima bossból.Nincs hutt kiegem így 50+-osokról nincs infóm,és csak random FP-ről van tapasztalatom.

#52560
Lehet nekem is lesz első kézből tapasztalatom, hetek óta tegnap játszottam 40 percnél többet egyhuzamban, sikerült is végre magam mögött hagyni Alderaan-t a kis Sorcerer-emmel, és újfent rájöttem hogy az összes Organa idióta 😊 Most van pár nap szabadság, lesz egy kis időm kísérletezgetni. (feltéve ha a Harbinger nem döglik le megint <#vigyor2> ).
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.09.08. 18:08:16

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#52559
Ezert kerdeztem olyanoktol, akiknek van tapasztalata ezzel kapcsolatban. Termeszetesen raszantam azt az idot, es szetneztem redditen, dulfynal, tor-decoron, swtoron es egyeb forumokon is napkozben, de mindenki ir minden felet, amellyel megint ott tartok, ahol a part szakad. Koszonom a segitsegedet, de nem tippet keresek, hanem konkret tapasztalatot varok olyan emberektol, akik probaltak mar szolozgatni dekor miatt mostansag a FP-ket. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52558
Amikor valami nem fix drop, akkor bárki felkerülhet a szopórollerre, és lehet peches. Elvileg a bónusz bosszok emelt eséllyel dobják a ház itemeket, de bónusz nincs mindenhol normálban, HM módban meg nem biztos, hogy egyszerű szólózni. Pug esetén meg kell küzdeni a többi taggal is. Én Cademimuban mentem sok normál kört, mire kidobta a kellő itemet, de az legalább gyors. Colicoidból kellett az ágyú, na azt nem gyors szólózni, ott töltöttem némi időt.

#52557
nem tudok jobbat, keres rá a neten (dulfy, reddit, swtor.com fórumai) néha tényleg elég trollol üzemmódban adja a játék, de lehettél csak szimplán peches.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#52556
Az oke, heroic bossokkal es instanceolt teruletekkel nincs gond, azokbol potyognak szep szamban. De van par nagyobb cucc, amellyel el akarom "csufitani" a hazikot, de az istennek nem esnek szolozva, se bossokbol, se bonus bossokbol. Mert ha eleve nem is eshetnek, akkor nem szopatnam magam feleslegesen 😊 De ha igen, akkor holnap belelepek egy nagy kupac tehenszarba negylevelu loherevel a kezemben kiszallva a zold trabantombol, es tovabb probalkozok...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52555
Fp-t nem tudom, de heroicból annyi esik mint a szemét.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#52554
Kerdes dekorosokhoz: csak en vagyok annyira peches, hogy sosem esik szolozott FP-bol berendezes, vagy ez direkt van igy? Partyban esik mint a rosseb (bar azokbol sem nyertem egyet sem eddig), de szolozva nem akarja az igazsagot. Tapasztalat?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52553
Valamint holnaptól ismét Bounty Contract Week, jó vadászatot 😊

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52552
Maintance, 2.10 és további class változások (link)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52551
Persze, ki fogom rakni, most már nem lesz több beküldő, ha eddig nem küldte be más, gondolom. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#52550
Ment egy privát üzenet! 😊

Resonance multi gaming baráti közösség: http://resonance-guild.eu

#52549
A nyári klántoborzásról tudható valami infó? Jelentkezett pár klán? Jöhet magánba is. Köszi. 😊

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#52548
Ha a honlapotokon lesz Sw Tor magyarosítás szólj,és benézek.<#nyes>

RandomJedi
#52547
Olvasható nálunk a hivatalos oldalon megjelent "Remnants" című írás magyar fordítása!
Ugorjatok be!
http://corellia.hu
Utoljára szerkesztette: RandomJedi, 2014.09.06. 02:54:39

http://corellia.hu - SWTOR-ral kapcsolatos hírek, érdekességek, fordítások. Ugorj be hozzánk!

PiszkosFred
#52546
Igen, az. Ennek a Imp. tukorkepe a DK-s hologram kuldetese. (annyi a kulonbseg, hogy fali szonyegek/zaszlok eseteben egyik rep, masik imp stilust kap)
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.09.04. 11:36:08

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52545
Még a Stronghold küldit sem tudom megcsinálni,mert pref vagyok,gondolom az a stronghold küldi amit Coruscanton egy hologram csóka ad,hogy vegyek egy házat.

#52544
A kapott legacy bank alapból 1 tabbal rendelkezik, a továbbiak unlockolása már credit/cc.
Méretre a Coruscan/DK a legkisebb, a Nar Shaddaa-i nagyobb, de vannak kisebb szobái is. Méretre a Tatooinei a legnagyobb, de ott rengeteg a szabadtéri hely.
Én jól szórakozom a housinggal, pont tegnap lettem nagyjából kész a coruscanti lak berendezésével. Egy kicsit több élet szerintem is kellene bele, mászkáló compok, vagy pl. a letett rep guardok csináljanak valamit, ne csak álljanak szoborként. Meg jó lenne a tárgyakat használni, leülni/lefeküdni, enni inni, mit tudomén. Mókás, hogy eddig egyetlen tárgyat találtam, amit lehet használni, ez pedig a colicoid instából szerezhető ágyú, azzal lehet lőni 😊.
Egyébként aki sok alttal rendelkezik, és csinálja a conquest küldetéseket is, érdemes minden karakterrel kiszedni az induló questért kapott cuccokat, és trófeákkal/kapott cucokkal minél jobban berendezni az összes meglévő strongholdot. A berendezés szintje bónuszt ad a heti conqest pontokra.

PiszkosFred
#52543
Subkent ingyen kapod a tutorial kuldetes rewardjakent. 1 db / karakter. Nem tudom, hogy a pref/f2p eseteben van e/lesz e elteres a cuccok beszerzeset illetoen.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52542
Legacy bank érdekelne,de mennyibe kerül?

PiszkosFred
#52541
Jelenleg inkabb hangulat fokozo erteke van az egesznek, leszamitva a gyakorlatilag is hasznos par dolgot, mint a mailbox, bekoltoztetett vendorok, az Imp-Rep kozott is mukodo legacyhez kotott ujabb tarolo helyseg/bank, stb. Illetve, bar lehet, hogy csak en vagyok igy vele, de jo erzes vegre egyutt latni az osszes karakterem osszes gepjarmuvet a garazsban, amelyeket az evek alatt bugaztam ossze. Jo lenne, ha minden targyat lehetne hasznalni, leulni ra, beleulni, stb. - de majd talan kesobb lesz ilyen is. Sot, az aktualis karakteremen kivul a tobbi, a legacyhoz tartozo karakteremet is siman el tudnam kepzelni a hazikoban maszkalni, amig en jatszok. Ha mar ki lehet alakitani egy csaladi koteleket evek ota a jatekban - annak volt valaha barmilyen haszna is RP-t leszamitva? -, akkor eppen lakhatnak egy kegliben is.

Ez egy Housing ficsor, amely jelenleg money es/vagy timesink jellegu elfoglaltsag, ennek hianyatol senki sem lesz kevesebb, ennek birtokaban senki sem lesz tobb, jobb jatekos. Viszont fun, erdekes es van egy hangulata, amikor hazatersz, es az eloterben var rad ~20 Companion diszsorfalat allva, meg akkor is, ha normalis esetben a masik oldalhoz es ellenseges karakterhez tartozo tarsak szemrebbenes nelkul agyonlonenek koszones nelkul 😊 Illetve, az achiek utan kapott berendezes vagy dekor cuccok adnak nemi motivaciot egyes teruletek vagy FP-k ismetelt meglatogatasara, vagy az adott achievement befejezesere.

Ha pedig fejlesztik egy picit az egeszet, es tenyleg elni fognak a tarsak, es nem csak szoborkent allnak egy helyben, akkor az meg fog dobni a hangulaton, lasd a korabbi Fallout New Vegasos peldamat - vagy elvarasomat 😊

#52533
A Couruscant es a DKs apartman nem rossz, de ketsegtelen, hogy a joarasitott Naar Shada a hangulatosabb. Talan mert kisebb (?), jobban.be lehet lakni eleinte.

Es egy jo tanacs, a "clear all" vagy valami hasonlo resetelos mokaval csak ovatosan, azt hittem csak az ajto mogotti "szoba" reszt reseteli... Nos., nem feltetlen 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

RandomJedi
#52540
Vannak különböző crew skilles cuccok, amiket lehet használni. Pl rubat crystal-t szüretelni, vagy van safe-is, amiből random alkalomszor nyerhetsz ki kreditet, de találkoztam már salvage cuccokat dobó ládával is.

http://corellia.hu - SWTOR-ral kapcsolatos hírek, érdekességek, fordítások. Ugorj be hozzánk!

#52539
Hát, igen <#ejnye1>

Alderaan kicsit lassú most, House Alde Librarytól Wardpost Hurne állomásig repülő halon 4:45-ig utaztam. Asszem' új csúcs ez nekem <#awink>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#52538
Hát akkor kb semmi értelme,csak egy dísz.

#52537
A mailboxot és bankot igen, s gondolom van még pár ilyen, de általában nem. Pl. székre nem lehet leülni, igaz a /sit használható, de az sem a székre ül úgy, mint ahogy a székre ül az ember, hanem mintha a földön ülne. Meg elvileg van egy /chair is, de akkor sem az adott székre ül le, hanem kinő a földből egy szürke árnyék, s azon imitálja a széken ülést. Persze lehet pont úgy odaállni a szék elé, hogy a /chair-re úgy tűnjön, hogy azon ülsz, de nem az igazi.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#52536
Kimaradt egy gondolat. Jó lenne, ha más bolygókon is lehetne egy-egy kis vityillót létrehozni, nálam Tython, Alderaan, esetleg Belsavis jöhetne szóba (meg persze sok más a játékban nem szereplő helyen is, pl Kashyyk). Remélem, lesznek ilyen irányú bővítések is egyszer.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#52535
Persze hogy akkor robban le a Harbinger mikor játszani akarok....

- Companionok elvileg jobban élni fognak, de jelenleg annyi bug van velük (duplán jelennek meg,, néha teljesen natúr)
- Felmerült olyan pletyka, hogy a level cap ellenére nem változik a skillfa (nem nő) így lehetnek életképes hibridek is..., meglátjuk.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52534
Egy kérdés,lehet használni a berendezési tárgyakat,vagy csak dísz?

#52533
Engem valahogy nem fogott meg annyira ez a fajta 'simezés', bár unlockoltam a két fővárosbeli házat (teljesen egyforma egy lift kivételével). Természetesen annyi kezdőcuccot kapsz, ahány karaktered van, s ez jó dolog 😄 Ami nekem hiányzik belőle, az az élet, amellett, hogy nagyon drága. Az, hogy a companionok nem kelnek életre, nem mászkálnak, beszélgetnek, stb., csak kiteheted őket kirakati bábuként valamelyik sarokba 😞
Igaz, én már ott leragadtam, hogy szerettem volna egy normál bankos pultot a házba, hogy lehessen a normál bank <-> legacy bank <-> inventory közötti mozgatásokat ugyanonnan csinálni, de ahhoz félmilliót kellett volna költenem, vagy craftolni egyet, de ahhoz még nem gyűjt össze annyi lila cuccom, ami kell hozzá. Így még várat a dolog.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe