60032
  • Gudott
    #53295
    Holnaptól elvileg Rakghoul event 1 hétig Alderaan-on, Dulfy leírása az eventről, részletesen (link)
    aki nem akar a fleeten (vagy máshol( a suicide bomberek áldozata lenni az vagy szerezzen be rakghoul vakcinát vagy egy T.H.O.R.N.E. relicet

    12xp class mission bonus fejlemények:
    Egyrészt tudtuk hogy kikapcsolható lesz, de ha a bonus alatt a class missionok 12db basic commot adnak/
  • gunji
    #53294
    Ja nem, sajna, ez az a kategória, aminek sajnos kizárt, hogy lenne bármikor is magyar változata. Hivatalos változathoz nincs akkora fizetőképes kereslet itthon, hogy megcsinálja bárki is, s egy úgymond 'házi' fordítást meg nem enged a tulaj. Mindamellett hatalmas mennyiségű szövegről van szó. Vagy itt, vagy az STO-nál volt is erről szó korábban, talán még rá is kérdeztek erre az adott fejlesztői csapatnál. :(
  • Plata
    #53293
    Ó azt hittem már készült magyarítás,és végre megérteném a sztorit.
  • gunji
    #53292
    Semennyire nem magyar, csak egyes idegen fajokhoz tartozó npc-k halandzsa nyelvéhez használtak fel magyar nyelvű kifejezéseket, mondatokat. De a nekünk érthető jelentésüknek a játék történetéhez nincs köze. Csak egy ilyen easter egg a mi számunkra :)
    Először Balmorrán tűnt fel ilyen, de biztos van előbb is, csak jól torzították el (meg a hangsúlyozás szerint visszafele mondták fel a szöveget, s azt visszafele játszották le).

    Az más kérdés, hogy ugye tényleg létezik egy magyar-orosz vegyes nyelven beszélő faj a Star Warsban: a nelvaanok. A játékban nem szerepelnek, s sajnos most már nem is kanonikusak.
  • Plata
    #53291
    Magyarul?Mióta magyar az SW ToR?
  • gunji
    #53290
    Tegnap sikerült végigmenni a Forged Alliances-en:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Engem kicsit zavart, hogy sok ellen-npc annyira ugra-bugrált, sokszor követni sem tudtam őket, a segéddroid meg elég hamar elintézte őket. Így lehetett volna kicsit nehezebb is. De a kényelmetlenségeket betudom nagyrészt annak, hogy az új skillfa rendszerben most játszottam először komolyabban, hozzá kell még ahhoz szokni, meg egy új rotationt is ki kell találni (a bokánrúgás is hiányzik :(
    A videókat viszont kénytelen leszek külön még párszor megnézni, mert nem tudtam figyelni a feliratra, amikor egy manaani beszélt, csak a magyar kiejtésen vihogtam :D Vajon honnan vehették a szövegeket? , pl: "A tenger felé mész, az egész folyó, semmi sem úgy nézett ki"

    Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.03.29. 13:42:33
  • Gudott
    #53289
    Az swtor.com-on láthatod, hogy milyen kieg van meg (de valakinél ez is bugos és akkor is csak a Hutt karteles kieget írja, ha megvan már a SoR is, de nem hiszem hogy lenne még valaki aki ezen meglepődne...)
    Amúgy a hivatalos oldalról a SoR 5000 forintért megvehető
  • mulli1986
    #53288
    Már voltam igen, de mi a picsa??? :O 270 az usd :O Nincs már a kártyámon 11e ft. Szóval a hónapra felejtős :( Mind1, igazból csak a Revanos kiegról maradok le, mert a Hutt Cartelt már megkaptam az előző előfizunál. Egyébként hogy a felhasználómhoz milyen kiegek járnak, azt hol tudom megnézni?
  • Gudott
    #53287
    és a +1. Bw úgy tesz mint aki kíváncsia véleményünkre:
    3.2 class balance változások köv héten fognak véglegesítődni:
    aki akar megírhatja nekik mi nyomja a szívét .
    Amik érintettek
    Pyrotech / Plasmatech
    elvileg az össze knight/warrior ac/spec (kiemelten Fury/Concentration és Focus/Rage)
    szintén elvileg az össze agent/smuggler AC/spec

    Reddit link, innen továbblehet ugorni a konkrét swtor.com-os fórumhoz
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.03.27. 19:05:26
  • Gudott
    #53286
    Igen, persze hogy érdemes +7 nap mindenkinek jól jön, és ha veszel játékidőt akkor a bonus +7 nap a sor végére kerül és addig nem ketyeg míg van aktív játékidő (elvileg ugyanez érvényes a referal linkre, de élő emberrel nem találkoztam akinek sikerült volna rendesen működésre bírni)
    Az akció nekünk európaiknak hétfő reggel 6ig ( vagy 7-ig) tart, ha jól rémlik.

    Elvileg már megy a dupla XP-s hétvégi móka, lehet altokat húzni

    Ja igen az outfit designer később bővülni fog fegyver slottal is, valamint nem lesz armor megkötés pl consular is "bindelheti a wardrobbjába (ez de szép magyar kifejezés...) a heavy armort

    Amúgy nagyon sok jól kinéző kék és zöld armor van, a wardrobe rendszerrel nem kell zeekről sem lemondani ( különösen a knightnak lesz öröm, mivel sok hood down armor közül fog tudni válogatni)

    És tényleg lesz GSI küldetés Zioston
    Rakghoul event elvileg jövő kedden visszatér ( Alderaan)

    Vannak pletykák, hogy Ziost utáni köv bolygón megint lesz minimális class quest (és ziost egy része sem elérhető jelenleg, szóval ki tudja)
    Esélyes Varl, mint "új" bolygó de Sleheyron sem kizárt, mondjuk itt is már csak az a biztos ami elmúlt :)
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.03.27. 18:49:55
  • gunji
    #53285
    Köszönöm!

    #53281: Ha voltál már előfizetői státuszban, de most épp nem vagy, akkor érdemes a bundle megvétele előtt a 7 nap ingyen előfizetést is aktiválni (itt), mert akkor úgy összeadódik a két időszak: 67 napot kapsz.
    Mind a 7 ingyen nap, mind a bundle akciója már csak most vasárnapig tart :(
  • mulli1986
    #53284
    Uhh, akkor ez most kiesik a keretből
  • ChipHazard
    #53283
    Ezt a 2 karakter tolom most preferedként, csak sikerül zért egész türhető ruhákat válogatni nekik a credt limit ellenére :).




  • Pacho
    #53282
    40 dollár. A hivatalos oldalról is beszerezhető viszonylag egyszerűen. (A VISA kártyát ajánlom)
  • mulli1986
    #53281
    Mennyi most a kieg+60napos elofizu? És hol tudom, hogyan a leggyorsabban beszerezni? Telorol elég nehézkes a böngészés. Megköszönnem ha valaki leirna!
  • Gudott
    #53280
    Igen, szükséges a SoR hozzá
    A mostani hétvége dupla XP-s lesz, lvl60-asoknak a legacy xp is duplázódik.
  • gunji
    #53279
    A Forged Alliances szóló módjának eléréséhez még mindig szükséges a SOR kieg megléte?
  • Gudott
    #53278
    A Rebels a TCW töredékéből készült (igaz a grafika néha olyan is....), viszonylag normális kinézetett a technikai fejlődésnek köszönhetően relative olcsón is el lehet érni, de a rebelsnek inkább marketing értéke van ( x+1 figurát, gyerekkönyvet,stb el lehet adni és megalapozni egy új generációs fogyasztói réteget)
    Egész estés animációs filmek: Jó kérdés miért nincs, gondolom nem akarják szétaprózni és könyvet/képregényt jóval olcsóbb előállítani és lehet arányaiban azzal még jobban is járnak.
    De van ellenpélda: a DC animation szerintem Batman témában egész jó animációs egész estés alkotásokat adtak ki ( Dark Knight Returns, Year Zero, stb)
  • mulli1986
    #53277
    Én nem bánom, imádom az univerzumot. Azt bánom csak, hogy nem csinálnak filmeket is úgy mint a Klónok háborúja vagy a Lázadók sorozat. De egész estés filmeket is el tudnék nézegetni, amik más más korszakból ragadnak ki történeteket. Ez egy kifogyhatatlan sztori és pénzgyár
  • Gudott
    #53276
    Végül is mindegy, a Star Wars jóval túlnőtt Lucas-on már egy jó ideje, jóval a Disney deal előtt és ez jól is van így.
  • Plata
    #53275
    Én nem így tudom,eleve megvolt neki az egész történet alapkoncepciója.Valahol ez le van írva,de a ragya sem keresi ki.
  • Gudott
    #53274
    Most arrol a Lucasról beszélünk aki előadta a "(not) Han Shot first" cimű bohózatot?
    Az első film sikere után gondolkodott kicsit jobban rajta, hogy hogyan lehetne kibővíteni a története. Előtte még a családi szálat sem úgy gondolta és pl a Sith nem a Jedi ellentéte, hanem annak egy magasabb szintje lett volna ( lsd szürke/fehér Gandalf)
  • PiszkosFred
    #53273
    En is igy tudom (de a franc se tudja, hogy igy is van e).
  • Gudott
    #53272
    pts 3.2-es update második kör:
    Strong NPC -k sebzését csökkentik (gondolom megunták a fejlesztők a csuklásrohamot)
    a class story 12x xp boost várhatóan visszatér( még nem tudni hogy cartel market itemként VAGY előfizető "jutalomként" de kikapcsolható esz!!)
  • Gepo
    #53271
    Egyáltalán nem cseszik szét a Hatred assát, nem tudom mit olvastál be már megint. Néhány ability range-én változtatnak, ami elég alap mivel melee klassznak szánták az assát nem ranged-nek. Egy kicsit lejjebb vesznek a selfheal-böl és javítanak egy bugot.
    Ja jól szétcseszték. Ja várjál, mégsem.
  • Plata
    #53270
    Tudtommal Lucas egyből 9 részesre tervezte.
    Valamikor nagyon nagyon régen láttam gyerekként először a filmet,fekete fehérben.Már akkor is számozva volt emlékeim szerint.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.03.26. 12:23:58
  • gunji
    #53269
    Megy nektek az swtor.com oldal? Nálam csak valami akamai.net-es cache-s szolgáltatásra próbál bejönni (ugyanígy az starwars.com oldal is), minden más viszont megy :(

    #53266: Mert eredetileg csak egy film készült el, az amit most 'A New Hope' alcíműként ismerünk, akkoriban még csak 'Star Wars' volt a film címe, nem volt se sorszáma, se alcíme. Aztán amikor nagy siker lett, akkor döntötték el, hogy lesz folytatás, s akkor kapta IV. sorszámot és a ma ismert alcímét. Lucas még két folytatást készített el, a későbbiekben szeretett volna még előzménytrilógiát és még egy későbbi trilógiát készíteni (mind lényegében a Skywalker leszármazottakról szólt volna). Aztán végül csak az előzménytrilógia (I-III) készült el, újabb folytatás (VII-IX) már nem (valószínűleg a relatíve bukás és a hc-fanok miatt).
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.03.26. 11:19:34
  • mulli1986
    #53268
    Pedig ez több helyen megtévesztő. Egy csomó csavar van a 3-ban. Így aki tudatlan elkezdi nézni kronológiai sorrendben 1-6 ig és az utolsó 3 részt se a technika se a sztori miatt nem fogja élvezni...
    Egyébként ahogy az old republic is más időkben játszódnak, lehetne más időkről filmet csinálni is
  • Plata
    #53267
    Gondolom azért számozták hogy tudd melyiket nézed.
    Nerf azt jelenti hogy legyöngítik,ami eddig jó volt az ez után szart sem ér.
  • mulli1986
    #53266
    Kicsit el fog vágódni a kérdésem a témától, de valaki nem tudja, h miért számozták a filmeket meg? Főleg ha előzményfilmeket is terveztek?

    Egyébként a nerfeles mit jelent?
  • El Protector
    #53265
    Assaval megleszek sztem 10 méteren belül is, ahogy eddig sem 30-ról szórtam a dotokat :D
  • El Protector
    #53264
    Engem sokkal jobban zavar a lightning sorci nerfelése. 3-400 dps ugrik valószínűleg :/
  • Gudott
    #53263
    PvP miatt nerfelték (hogy emiatt szétcseszték a PvE-t is? business as usual....
    ami zavar, hogy a chain shock helyet kereshetek másik utilityit a helaer sorcomnak.
  • ChipHazard
    #53262
    Látom a Hatred assasint azért csak szét kell kurni, mivan sok volt a nyavajgás ? egy DoT kaszt nem használhatja a Dot-jait menyire fasza már .
  • mulli1986
    #53261
    Köszi az infót és az olvasni valót! :)

    Mivel a hónapra lefogytam pénzügyileg, így kiesik az akció, pedig élnem kéne vele, de hát ez van...
    Am is, amilyen alacsony karaktereim vannak, majd azokkal szintezek, aztán úgy is lesz még akció valamikor :)
  • Gudott
    #53260
    Igen, egyelőre különálló a Shadow of Revan kiegészítő. jelenleg tart egy akció ( mác. 29-ig) ami a shadow of Revan+60 napnyi játékidő+2400cc hármasra ad 40% engedményt, ha csomagban veszed meg őket.
  • Witcher
    #53259
    Sziasztok, meg kell vennem a kieget hogy 55-ről 60-ra fejlődjek?
  • Gudott
    #53258
    Igen, az oldal fejlesztői levették róla a kezüket, egyrészt sajnos nincs olyan API amivel hozzá lehetne férni a játék adatbázisához ( ez nem túl megszokott mmo körökben) másrészt más oldalak elszipkázták a látogatókat és nem érni meg nekik az aktualizálás (mivel más oldalakat is visznek pl wowhead, amihez még segítséget is kapnak a játékfejlesztőktől)
    A lvl 1 é s 50 (55) közötti tartalomhoz még mindig talán a legjobb, segített companionok affectionjének maxolásában, az adatbázisa máshoz nem fogható. nagyon sok oldal még mindig az ö adatbázisukat/tooltipjeket hasznája, szóval elég kellemetlen lesz, amikor ténylegesen lekapcsolják. Viszont ahogy látom az új project elég szépen halad, csak BW/EA páros be ne fenyítse őket...
  • gunji
    #53257
    Bezár a Torhead is? Nemár... Talán az utolsó még létező olyan oldal volt, amiről anno tanultam a mit és hogyant
  • Gudott
    #53256
    SWTOR Master’s Shadow Pack Preview

    TORCommunity SWTOR Databases a Kickstarteren ( Ezzel szeretnék kiváltani a bezáró Torhead-et ,már egész szépen gyűjtöttek)

    Heti Cartel Market akció

    3.1.2-vel érkező változások