Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Legacy Strongholdnal erdemes arra felkeszulni, hogy az ott tarolt nyersanyagokat mindenki tudja hasznalni (crew skill menuben), vagyis erdemes #szerintem +1 tabot venni bele, es oda goralni az osszebugazott vagy korabbrol megmaradt matikat, megsporolva rakas ingame levelezest altok/oldalak kozott.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.09.15. 15:00:32
Na és ne felejtsem el az első fejvadászomat,aki szintén dps,kb 34-es szinten vesztegel vagy egy éve,az a fejvadász amit nem rég kezdtem már 40-es,de tank,és sokat jár fp-re.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.09.15. 14:06:43
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.09.15. 14:00:00
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
TUdom, hogy nagyon alap kérdés, de a FAQ-ban sem találtam rá konkrét választ. Mennyire free-to-play a játék. Nem vagyok nagy MMO-s ezért havi díjat nem fizetnék érte, ezért nyomom csak a GuildWars-t is. Viszonyt szívesen kipróbálnám, mennyire vannak korlátozva a tartalmak free-to-play esetén? Mennyire élvezhető úgy?!
Köszi előre is.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A játékos szempontjából rettentő idegesítő lehet ez a sok megkötés, üzletileg viszont nagyon megéri, mert rengetegen költenek Cartel Coin-ra.
Ugyanakkor magát a sztorit kényelmesen végig lehet játszani, és gyakoralilag mindent ki lehet lokkolni. Ha igazából játszani akarsz end kontentet, akkor úgyis kell egy guild, ott meg a pénz korlátok nem jelentenek gondot.
Ettől függetlenül továbbra is tartom, hogy ez a fajta korlátozás a legszemetebb, amit ki tudtak találni.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Pénz sok mindenre jó még attól,el lehet költeni végtelen sok pénzt így is hogy max 350k lehet.Ha pénzt akarsz könnyen szerezni menj űr pvp-re.Űr pvp-n 10-15 ezer tuti megvan.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Ezt most csináltam,egy átlagos csatában.Egy jobb menetben több lóvé jön.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.09.14. 17:40:53
De addig is prefként fel tudom húzni a karaktereket. Nem izgat, hogy ha kihagyok napokat közben, nem ketyeg az óra. Igaz, kreditért nem tudok vásárolgatni, de biztosan találok megfelelő itemet classic commendationért lvl50-en. December közepén meg egy reflinkkel a pénzhez is hozzá tudok majd férni (és a céget ki is tudom osztani 😄 😉
Érdekes egyébként, hogy subként a JK karakter kivételével örültem annak, hogy el lehet rejteni a sisakokat/fejfedőket, némelyik kifejezetten idiótán néz ki. Az (emberi) jedivel sokat szívtam, mert mindig felhúzott kapucnival járt, s szerettem volna, ha nincs felhúzva, de ezt nem lehet beállítani. Most prefként végre ez is működik 😄
#52609
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: gunji, 2014.09.14. 11:26:18
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
http://www.kettlebelledzes.hu/
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
OMG. OMG.
Akkor már sejtem, miért nem kell sokaknak a loot. Semmi értelme nincsen a kreditnek. Aki nem előfizus, az jórészt nem profitál semmit belőle, legfeljebb 15-20 szint alatt, mielőtt a barna modolható gear elérhetővé válik. Utána legfeljebb stimre lehet költeni, másra használhatatlan (az általános költségeket leszámítva: utazás, mod-csere).
Pont néztem kora este a Progenitoron is, csak 150k-s escrow volt pár darab, egyenként 160k-ért 😄
Nem is értem, ki találhatta ki ezt a rendszert, s a többiek miért nem ütötték agyon azonnal? <#boxer>#boxer>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Ahogy az is, hogy - úgy tűnik - utálják a pénzt. Ez legyen az ő bajuk. A preferred első pillantásra nem tűnik rossznak, a pénz helyett persze valami mást ki kell még találni. A különbségeket meg meg lehet szokni, vagy végső esetben veszek majd rá CC-ért unlockot.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Amit Fred mond azt csak megerősíteni tudom a companion rendszer nagyon nagy áldás sokat dob mind a történeten mind a játékmechanikán.
A történet is jó, de attól függ mit szeretsz, pl a smuggler és a jedi knight történet eléggé eltérő egymástól (gondolom nem meglepő) minden classnak van nő és férfi voiceoverje is, szóval ha az egyik nem jön be, nyugodtan válthatsz másikra (nekem így van most női hunterem és inkvizítorom, a többiben a férfi hang a jobb, kivéve trooper, de ez csak saját vélemény 😊
Ami egyezik az a frakciók bolygóinak a története így pl negyedszer végigmenni pl Nar Shaddán az osztott küldetésen lehet már unalmas.
- a fő storyk mellet van lehetőség több mindent csinálni pl Pve vagy Pvp űrharc, Warzone-ok, stb stb, vannak evenetk, most pl a Bounty Contract week (min 15-ös szint kell hozzá) javaslom olvasd el a Gyakran Ismételd Kérdések -et, bannerban van a link hozzá)
más:
level55 Kingpin Bounty, hát jó gearban esetleg szolózható, de jobb ha min ketten csináljátok + companionok
gunji: amit mondasz a több companionnal, ilyen volt a Bounty Hunter sztorijában valahol, egyszerre volt ott talán 4 v 5 társ is. talán chapter 3 kezdő küldetésén, szóval van ilyen, de a flashpointok sajnos csoportos tartalomnak vannak szánva. Írd be a chatbe hogy elsőnek csinálod nem akarod elnyomni a párbeszédeket, biztosan fog jelentkezni valaki. De normál módban jó felszereléssel, companionnal is meg lehet szinte mindet csinálni.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Ugyanezt felvetettem mar az ESO-val kapcsolatban is, igaz ott nincs ilyen gond, viszont a veteran teruleteken kezdetben szopott sok jatekos. Ott is van egy rakas tarsunk, akiket lehet hasznalni AI vezerles mellett. Meg akkor is segitseg lenne, ha nem tul sok "esz" szoorulnak belejuk, csak egy sima "petkent" mennenek es utnenek/gyogyitananak. SWTOR-ban meg ugyebar eleve van companion rendszer, meg konnyebb lenne, csak epp nem 1, hanem 3 aktiv tarsat lehetne idezni. Mint laikus, nem hiszem, hogy egetrengeto valtoztatasokra lenne szukseg, de az is lehet, hogy tevedek.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.09.12. 21:41:32
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Sokszor tényleg azon gondolkozom, hogy miért csak az ennyire balfék cégeknek adatik meg a lehetőség, hogy egy ilyen játékot csináljanak. :/
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Az accountos bővítők a jobbak, igen. Most sikerült kicsit rendet vágni az inventorykban, úgyhogy most egy ideig megint nem lesz ezzel baj. De legfőképp azért, mert a játék bemondta az unalmast, s nem hajlandó a paypalomhoz nyúlni előfizu hosszabbítás gyanánt (An error has occurred while trying to process your request. Please, try again later. {0}). Nem hiszem, hogy létezhet egy ennyire balfék cég, mint a BW, hogy arra sem képesek évek óta, hogy ezt a hibát kijavítsák, elveszítve sok fizetni kívánó játékost.
(OFF Lehet, hogy az off Crypticnél kellene próbálkoznom 😄 <#crazya>#crazya> ON)
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
nekem jelenleg 36.9 giga az Sw Tor .
Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.09.12. 13:32:29
A karakter pedig nem torlodik, nem igazan hallottam meg arrol, hogy barkinek baja lett azert, mert nem lepett be. Az mar mas kerdes, hogy esetleg egyes Legacy vagy karakter neveket felszabadit a rendszer, de szerintem erre is csak az osszevonasok utan volt pelda, menet kozben nem hiszem.
F2P statuszban erdemes megismerkedned a jatek alapjaival. Ha tetszik, akkor mar 1000 Ft koruli osszeg utan Pref statuszba kerulsz, amely mar nem annyira megkotott es egesz jol lehet vele boldogulni. De havi 3000 kornyeken minden korlatot eltorolhetsz, sot, megkapod cserebe a digitalis kiegeszitoket is, ingyen. Elobb probald ki. A 30 gb pedig nem veszes, a jatek megvar, nem kell sietni a letoltessel, ha egy het alatt, akkor egy het alatt, ha egy nap alatt, akkor egy nap alatt. Ne a 30 gb szamitson/rettentsen el, ha a kiprobalasrol van szo.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Régóta szemezgetek a játékkal, azonban sok helyen hallom/olvasom, hogy egy idő után monotonná és unalmassá válik. Nem akarok fölöslegesen leszedni 30 gigát, szóval a ti véleményeiteket is kikérném, hogy mivel nyújt többet az SWTOR a többi MMO-nál. (Persze az SW világon kívül.😄) Valamint hallottam valami olyasmit, hogyha nem játszol a játékkal x ideig, akkor törlődik a karaktered, ez hogy is van? Meg ti mennyi pénzt áldoztatok rá, mennyit kéne ráköltenem, hogy korlátok nélkül, élvezhetően játszhassak?
http://corellia.hu - SWTOR-ral kapcsolatos hírek, érdekességek, fordítások. Ugorj be hozzánk!
CC-ből vettem már két vagy három alkalommal account szintű inventory növelőt,így nem olyan kicsi.Ha lesz cd galaxisnál újra 2400 cc kártya megint veszek 1-2 darabot.
Vigyázzatok a levelezésnél, ha sokszor küldözgettek valami fontosat. Én a 30 napos állásidőt szoktam kihasználni, ha a karaktereimnél kevés a hely az inventorykban. Szóval nekem sokszor előfordul, hogy amikor kipakolom a levélből a cuccot, akkor elszáll a művelet mail server fail, vagy egy ehhez hasonló üzenettel, s ilyenkor az adott item is elveszik. Ma éppen valamilyen kristályt vesztettem, amit persze reménytelen lenne visszakapni, ha ticketelném. Úgyhogy csak lassan, óvatosan. :/
Szomorúan olvasom a híreket a leendő új kiegészítőről, s hát ha tényleg a mostani új FP-ket folytatják történetileg, akkor abból megint kimaradok, s kénytelen leszek kihagyni azt is 😞 Kár. De hát, akkor legalább kevesebb pénzt kell kiadnom a játékra 😄
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Gunslingerrel könnyebb volt,mert olyan sebzése volt hogy nem nagyon volt idejük lecsapni Bowdaar-t.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.09.11. 21:21:40
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu