60032
  • El Protector
    #53336
    pffff :DD így milyen érzéssel menjek be a sorcimmal, vagy a pt-vel? :D
  • Athletic  Bilbo
    #53335
    Menjenek a shadowok és a BW a francba :)
  • Pacho
    #53334
    Hát remélem kicsit hamarabb, az előbb voltam a Shadow karimmal () voidstarban (republic ellen) és összesen 11 shadow volt a két csapatban. Hatalmas élmény, mindenki folyamatosan "dobálta" a low slasht. (Valaki azt írta a chaten, hogy ha nem respawnolsz, akkor a hulla is dobálja még egy ideig.)
  • El Protector
    #53333
    Áááá, majd pár hónap múlva javítják... ez biztos nem olyan fontos, mint az, hogy ne tudj wz-commokat küldeni a karaktereidnek... Rishi hídjára sem volt idő, gondolom a következő patch-ben majd az egész bolygó eltűnik majd...
  • Pacho
    #53332
    Az új Low Slash kicsit bugosra sikerült:

    http://www.twitch.tv/kreea/b/647081180
  • gunji
    #53331
    Én sem :) Csak terveztem, hogy igénybe veszem még szeptemberben, de mire letelt a 90 nap, addigra a játék épp nem vonzott annyira, hogy a tervet tett kövesse. Így kimaradt.
  • Panzeradler #53330
    Töröltem közben, mert ott tényleg azt írja, hogy volt élőfizetőnek kell lenni, pedig én úgy használtam be, hogy aktív volt.
    Utoljára szerkesztette: Panzeradler, 2015.04.04. 20:30:44
  • Gudott
    #53329
    Vincentcloud
    Igen, csak az utolsó boss-ra érvényes a korlátozás, 3x próbálkozhatsz (de ha nem sikerül legyőzni, akkor 1 lehetőség kárbavész)
    Mivel nem tudom kipróbálni, ezért nem mondom 100%

    gunji
    Jogos, de ezt sem próbáltam élesben
    szerk: Panzeradler
    - oké, eléggé sok gond van referal linkekkel, én már nagyon sok verziót olvastam :D
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.04.04. 20:28:21
  • Gudott
    #53327
    Húsvéti nyuszi
  • Vincentcloud
    #53326
    Az utolsó bossra érvényes csak a heti 3, szóval ha van az instában több azokra nem? Jó lenne tudni mert én csak amiatt akarom feltölteni mert a havi feltöltés olcsóbban jön ki mint ha minden hétre megveszem a pass-t
  • gunji
    #53325
    Igen, rá fog kérdezni az első belépéskor, hogy melyik kettő maradjon meg. A crew skill törlésével az ott szerzett tudás - tudomásom szerint - nem veszik el.

    A referral code élő előfizetéssel nem használható, csak a lejárat után legkorábban 90 nappal.
  • Gudott
    #53324
    Ez jó kérdés, gondolom első indításkor rákérdez, melyik az a 2 amelyiket használni akarod.
    De! Használd a referáló linket, és mivel már előfizető vagy, kapni fogsz karakterenként bonus itemeket, amelyek között lesz +1 crew skill unlock, így maradhat 3 crew skill (sajnos elég sok embernek bugos, ezért kellett volna ezzel kezdeni az account készítést...)
  • shaba23 #53323
    igazából a f**om szarakodik, előfizettem. Kicsit segget csináltam a számból de ez van:)
    köszi azért a tippeket, meg a segítséget.
    Egyébként ha letelik az előfizetés és megint referred státuszba kerülök, akkor pl a crew skillek közül melyiket fogja elvenni? mert ugye csak 2 lehet, de subscriberként 3
  • Gudott
    #53322
    http://dulfy.net/
    MMO játékokkal (jelenleg főleg SWTOR ÉS GW2) foglalkozó oldal
  • shaba23 #53321
    Egyébként ki az a dulfy akinek a linkjét kéne használni?:)
  • Gudott
    #53320
    Ill referáló linket használva is (ha nem bugozik be) valamint lehet GTN-ről is venni.
  • Plata
    #53319
    Ha megveszed CC-ért lehet 3 crew skilled.
  • Gudott
    #53318
    Artifice crafting skill, ezzel gyártani tudsz, de kell hozzá tervrajz amit vagy a skill vendortól (ahol aktiváltad) veszel vagy GTN-en. Később majd szóba jön a Reverse Enginering is.
    Kristályt Archeology skillel tudsz bányászni
    Amúgy érdemes elolvasni a linkelt FAQ-ot, igaz nincs a 3.x-hez aktualizálva, de az alapoknál sokat segít.
  • Java33
    #53317
    Ha nem vagy befizetve, akkor csak 2 crew lehet. A kristályokra meg csak elvileg rá kell kattintani, nem kell hozzá külön cucc...
  • shaba23 #53316
    Artifice mellé választottam a treasure hunting-ot (csak 2 skill lehet) van is már ~50 kristály, amit a crew hozott, de nincs olyan, amit tudnék használni az artifice fejlesztéséhez. Mit b**tam el?:) A terepen lévő kristályokat mivel lehet bányászni?
  • El Protector
    #53315
    lehet nyitok neki egy topikot swtoron :DD
  • Gudott
    #53314
    Mondjuk úgy, viszonylag minimális ráfordítással, és sok türelemmel, majdnem subscriber szintet lehet elérni vele.
    Leíriom, szerintem mi az optimális, legköltséghatékonyabb felállás.
    Jelenleg 3 féle játékos létezik.
    F2P: egy centet nem költött még a játékra.. Elég komoly korlátozások érik, de ezek nagy része kilockolható. Maximális szint ötven. Neki Ilumom utáni tartalom nem elérhet (ill CZ-198 igen, de ott egyedül 50-es szinten kicsit szado-mazo az élet)
    Prefered (aki már elköltörr 5 dollárt ill eurót a játékra) Ha korábban előfizető volt az ember akár 30 napra, az megkapja az első kiegészítőtt a Rise of the Hutt cartelt és a max szint 55 lesz. Itt már kevesebb a korlátozás és tudsz levelet küldeni valamint kereskedni közvetlenül ajátékosokkal GTN nélkül! Ebbe a státuszbe kerülsz ha egyből megveszed a legújabb kiegészítőtt a Shadow of Revant (5000ft) ezzel a max szint 60-as lesz és a köv szintemelős kiegészítőig minden tartalomhoz hozzáférsz.
    Előfizető: korlátozások nélkül játszat, viszont a SoR-t külön kell megvenni (nem tudjuk mikor lesz az előfizetés része, én nyár előtt nem várnám)

    Ami szerintem a legköltséghatékonyabb.
    Kinézel egy referáló linket (felmész redditre vagy itt swtor.hu-n kérsz valakitől, esetleg Dulfyét használod) ott veaktiválsz egy 30napos starter packot (kn 5-6euro körül találsz ilyet különböző játékkulcsokat forgalmazó weboldalakon) Ezzel is jár pár haszontalan és hasznos bonus item.
    Majd megveszed a hivatalos oldalról a shadow of revan kiegészítőt, ezzel eléred a max szintet. Amíg aktív az előfizetés, felteszel egy security key-t ami ad havi +100 cartel coint és hozzáférsz a Security Key Vendorhoz játékon belül.
    Ha elég kitartó vagy és sokat farmolsz jól keresdeksz v. craftolsz elég sok kredithez hozzá tudsz jutni.
    Az unlckokból érdemes az account wide-osokat megvenni, mivel ezzel minden karakterednek, servertől függetlenül feloldod a korlátozásokat.
    Fontosabb unlockok
    -GTN slot unlock ( kezdetbenben minimális tárgyet tehetsz fel az aukciós ház helyi megfelelőjére a GTN-re, ezzekkel max 50 itemet tehetsz fel egyszerre)
    -Section X unlock ( bonus napi zóna, feltétlenül szükséges HK-51 megszerzéséhez)
    -Inventory slot (plusz tárhelyet szerezhetsz vele)
    - Cargo Hold (ezt hiszem preferdeknek alapból jár egy, de nem vennék rá mérget. Ezzel un "raktárat" tudsz magadnak szerezni, max 5 oldalnyi lehet, minden nagyobb bázison találst hozzáférési lehetőséget)
    - Legacy Cargo Hold (ugyanez, de laz egész legacy-ra kiterjed)
    -Crew skill ( max 3 lehet, f2p 1, preferednek 2 jár, de ha jól rémlik referáló linket használva kapsz +1 slotot)
    -Guild bank unlock (nem tudom jelenleg külön meg kell-e venni, de gondolom megemlítem)
    -Artifact unlock (lvl 50-ig alapból csak előfizetők ill ezzel az unlockkaot használok hordhatnak lila un. artifact minőségű felszerelést, 51-es szinttől nem szükséges)
    Van még "pár" kozmetikai unlock, de ezeket most nem részletezem
    Vannak heti passok Warzonehoz (de ez kikerülhető) PVE űrharchpz (PVP űrharc korlátmentes) Raidekhez ill flashpointokhoz (flashpointokat korlátlan számban csinálhatsz, de az utolsó boss lootjából enélkül hetente max 3x részesülhetsz)
    unlockot vehetsz GTN-en ingame creitért, vagy cartel coinért ( preferd kreditkorlát ideiglenes megkerülhető un. credit escrowokkal)


    Nagyon röviden ennyi. Ha van kérdés tedd fel, igyekszünk megválaszolni. A lényeg az hogy Teljesen ingyen, csak farmolással nem tudsz endgame tartalomhoz hozzáférni, és jelenleg ingame creditért vehető játékidő sincs (de még lehet) Szóval kb 7000ft-ot rászánsz és hozzáférsz mindenhez, az esetlegesen még meglévő korlátozások pedig kis szerencsével/farmmal kikerülhetőek.


    Szerk: bocsi a Wall of Text-ért, ha valamit kihagytam, a többiek majd kiegészítik
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.04.03. 16:42:13
  • Pacho
    #53313
    Még stealth kellene neki, hogy ne legyen gimped és akkor ok.
  • Pacho
    #53312
    Hát amíg 15 dollár egy havi előfizu az EA-nél, és 5 dollárba kerül 1 millió credit a goldfarmereknél, addig nem lesz ilyen.
  • El Protector
    #53311
    úgyis olyan szar volt a jugg, nagyon kellett ez neki :DDD
  • Negritis
    #53310
    cc-ért vehető csak gtn forgalmazható, tehát más megveszi a tokent (plex :D) CCért lényegében fizet érte
    azért hogy aztán eladja így bezsebelve csomó kreditet ugye

    így megfelel? :D
  • Pacho
    #53309
    Bár hamarabb lesz Záhonytól Nagykanizsáig metró, mint ingame creditért előfizetés az swtorban....

    CC-ért talán.....
  • Negritis
    #53308
    ha ingame pénzért vett subscire-ra gondolsz az még "csak" tervben van tudtommal
  • shaba23 #53307
    Hali!
    Jelenleg preferred státuszban játszom, nem is akarok pénzért előfizetni (wowot is most cancelleztem 10 év után). Úgy tudom van lehetőség másképpen is "fizetni" a játékot, de totál homály az egész (a játékmenettel együtt, lvl11 marauder) Van valami jó leírás a folyamatról?

    köszi a segítséget ha kapok :)
  • Pacho
    #53306
    Minden pvp-s kezdheti húzni a guardian/jugg karakterét. Úgy néz ki a 3.2-ben skillful utility lesz az Unremitting.....
  • Gudott
    #53305
    Rakghoul event, Update 3.2 és Outfit Designer infók.
  • gunji
    #53304
    Értem, köszi, akkor talán a játékstílusommal lehet a baj :o
    Igen, pve érdekel csak, a pvp sose ment, a sniperek mindig kilőttek két lövéssel :/
    Raidre nem járok, mert ott mindig 'tactics must known' az alapfelállás, s miután egy heroicon leugattak emiatt, hidegen hagy a dolog (félreértés ne essék, nem a csoportos játék a baj, sokat segítek a 'fiataloknak' ha nem találnak hasonló szinttel rendelkező társak, a többség lusta erre).

    #53303 Ez nekem nem rémlik a belinkelt cikkből, úgy látszik átfutottam rajta, bocsánat. Én leragadtam ott, hogy három helyen is írja, hogy (a gyakorlatban) mindegyik twin saber throw kap mind sear buffot.
  • Gepo
    #53303
    Ja és a mind seer-t sem veszi biztosra, azt írja, hogy halaszd el a twin saber throw-t, ha nem jön be (és úgy is kell használni).
  • Gepo
    #53302
    A watchman senti PVE-ben nagyon durva, nekem is az a fő karim és rédelek is eleget, szóval van tapasztalatom a karival, sztem kb. ugyanolyan erős, mint 3.0 előtt volt (PVP-ben 3.0 óta elég gyenge, de gondolom téged a PVE érdekel).
    Az új rédek (Temple of Sacrifice, Ravagers) nem túl barátságosak a melee dpsekkel szemben, de ha odafigyelsz, akkor simán lehet annyi dps-t tolni, mint egy ranged klasszal, sőt még többet is.
    A két master strike az egy skill csak kettőt tikkel az ability (tehát 2x sebez), ezért vette kettőnek a srác.
    Utoljára szerkesztette: Gepo, 2015.04.02. 19:28:14
  • gunji
    #53301
    Találtam cikket a karakteremhez,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    s most már értem, miért érzem gyengébbnek. Csak azt nem értem, hogy mire föl szabtak el egy amúgy se olyan erős advanced classt? Meg azt se, hogy maradt-e valami jó benne, érdemes-e maradni a karakterrel?
    Rémültem nézegettem a 16+24 lépéses rotationöket, de nem értem pl azt sem, hogy nyomja el egymás után kétszer a master strike-ot, amikor annak 18 seces cooldownja van, vagy miért veszi biztosra a mind sear 20%-os esélyének bekövetkeztét?
    Úgyhogy egy kissé csalódott vagyok és tanácstalan, hogy most mihez kezdjek :/
  • Gudott
    #53300
    Hogy humorizáljunk is egy kicsit:

    Go Big, Go Small, Go Nowhere avagy árpil elseje alá swtor (link)

    régebbi évek swtoros április elsejéi (link)
  • Pacho
    #53299
    Ahhoz képest, hogy múlt héten restartolták a szervereket tegnap elég fosul muzsikáltak. TOFN-n nekem általában 40-60 ms között szokott lenni a rating, tegnap többször is felugrott pár másodperc elejéig 800-1500-ra, aztán vissza.
  • gunji
    #53298
    Nem tudom, mi van ma, de nekem játszhatatlan a játék: három-öt lépésenként szakadozik, ugrál, lefagy, sokszor 15-20 másodpercre. A Trade Secrets-et így csak sokadjára sikerült megcsinálni. Azt se értem, hogy mitől lett a jedim ennyire harmatgyenge, vagy a Trade Secrets bossa ennyire erős :/ Eddig ez is könnyen ment, meg a gree event is, most meg nagyon/túl nehezek.
    Az új story után az ingyen 186-os gearrel talán elérem a tavaly őszi erőmet is (156-162). :D
  • gunji
    #53297
    Elvileg pont Genndy Tartakovszkijról van szó, aki jegyzi azt a régebbi (2D-s) Clone Wars sorozatot, amiben a nelvaanok szerepeltek. ;)
  • mulli1986
    #53296
    Nahát ezt nem is tudtam, meg hogy valakinek a felesége magyar származású. Kíváncsi vagyok, hogy az illető ki volt és hogy lehetett ekkora ráhatása. Bár azt eddig is tudtam, hogy sok idegen nyelvet valamilyen 3. világbeli ország használ vagy halott nyelv