60032
  • hoobastank
    #53376
    Sziasztok.
    Az lenne a kérdésem, hogy ha előfizetek a 30 napos subscriber csomagra akkor az automatikusan levonja majd ha lejár a pénzem vagy sem?
    Egyre inkább tetszik a játék és erőteljesen gondolkodom az 'extrákon'
    Válaszokat előre is köszönöm!
  • gunji
    #53375
    Sajnos az el-eltünedező pallók ismét előjöttek, s még egy érdekes bug:

    Mindegyik élő, interaktív npc volt. :)
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.04.22. 12:19:28
  • Gudott
    #53374
    :)
    Ezentúl minden Cantine eseményhez kapcsolódni fog hasonló kódmegosztós móka, ami szerintem egy nagyon jó ötlet volt. Több ilyen apró dologra lenne szükség.
  • Vincentcloud
    #53373
    Igen, én is bedobtam amit kaptam még ha nem is ezen a néven
  • Gudott
    #53372
    Ahogy nézem most egész jól pörög a kódosztogatós post és sikerült számos magyar (v. más SW fóromból ismerős) nevet felfedezni :)
    Igen, durva, de ezek az emberek veszik zsákszámra a hypercrate-eket is. Nekem eddig csak dye modulokat adott, de nem fogom az így is minimálisra redukálódott szabadidőmet ilyenekkel elcseszni. Aki akar, áldozzon a RNG istenségnek, én passzolom.
  • Vincentcloud
    #53371
    Köszi, ez is bezsákolva, mindenesetre kemény mikor írta valaki hogy már 300 karakter csinált a szobor miatt
  • Gudott
    #53370
    Papírforma szerint holnap :)
  • mulli1986
    #53369
    Gudott, ma kezdődik a bounty week?
  • Gudott
    #53368
    Ajándék mount a Cantina Tour alkalmából
  • mulli1986
    #53367
    Köszi a válaszokat!
  • oz
    #53366
    A legacy ablakban a "character perks" részben lévő dolgok mindig csak az adott karakterre vonatkoznak. A "global unlocks" legacy szintű.
  • Big Boss Hu
    #53365
    Csak az adott karakteren
  • mulli1986
    #53364
    Legacy-ban ha unlockolom a speeder használatot az csak az adot karakternek lesz elérhető? Vagy a legacyn belül mindenkinek?
  • ZaJanga
    #53363
    Köszönöm!
    Próbáltam már én is korábban de sajnos már nem érhető el minden.

    A tomb of freedon nadd szerveren van egy Magyar guild : Light Transcendency
    Barátságos, segítőkész, jó csapat, TS szobával, guild shippel.
    PVE, PVP egyaránt.
    Aki szeretne csatlakozni szívesen látjuk.
  • Gudott
    #53362
    Szia!
    Sajnos nem tudok semmit a kérdéses oldallal kapcsolatban.
    A régi tartalmak eléréséhez a https://archive.org/web/ -oldalt tudom ajánlani.

    És nem feledni, ma estétől egészen szerda reggelig dupla xp jár mindenkinek ( F2P és prefered játékosoknak is)
  • ZaJanga
    #53361
    Gudott!
    Tudsz valamit az swtorhungary.hu ról? Mi lett velük? Elég sok hasznos info volt elérhető náluk is.
  • Gudott
    #53360
    Áprilisi kitekintő
  • gunji
    #53359
    Jó ötlet, csak nem mertem kipróbálni, mert nem tudtam, hol a palló széle :)
  • Pacho
    #53358
  • archetiz
    #53357
    Igazából elég az is (legalábbis nálam müködik), ha átsétálsz a hídon és egy pillanatra visszanézel, onnantól meg fogja jeleníteni, amíg ki nem lépsz.
  • gunji
    #53356
    Igen, ott van a kutya elásva, találtam egy elég friss topikot a fórumban egy megoldással: a grafikus beállításoknál megváltoztatok valamit (bármit, akár árnyéknál), rányomok az APPLY-ra (nem OK!), majd amikor megkérdezi, hogy megtartsa-e az új beállításokat, akkor arra REVERT (azaz nem), így újragenerálja a képet, most már jól.
    A fejlesztők hozzáállásán meg nem csodálkozok :D
  • Pacho
    #53355
    Minden felbontásban ilyen? Mert ha nem akkor Rishin több dolog sem stimmel a grafikai beállításokkal (legalábbis nálam). A kezdővideó High settingsben pl. kifagy, de durván. Át kell állítani Low-ra és akkor végigmegy.
  • El Protector
    #53354
    Ez nem olyan nagy probléma, hogy javítsák, kb egy hónapja ilyen már, ha nem több :S
  • gunji
    #53353
    Szuper ez az üvegpalló, csak nem tudom, hol a széle, s hova lehet lépni Kész üvegpalota ez a Rishi

  • mulli1986
    #53352
    Köszi a tippeket! :)
  • Vincentcloud
    #53351
    Igen, a tankolás van tervben
  • Negritis
    #53350
    gondolom akkor tankolni fogsz :D
    a buff és a hp poti is fogyni fog :D és olcsóbb legyártani általában mint beszerezni GTN-ről :D
    nameg kényelmesebb is :p
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.04.10. 12:52:35
  • Vincentcloud
    #53349
    Köszi a választ, azóta biochem+bioanalysis+diplomacy hármasával tolom, elég sokat azt tanácsolták guardiannak.
  • Gudott
    #53348
    Muli1986:
    A rapid shot (alap Bounty hunter képesség) már tényleg nem gyógyít combat suport cilinder esetén , hanem lett egy külön képesség Kolto Shot néven, de ugyanazt a feladatott tölti be, segít a heat managmentben és alap healt ad. És igen, érdemes ellátogatni a trainerhez, mostanában variáltak a skillekkel, ami miatt újra kell párat tanulni, de szerencsére már egy ideje nem kerül creditbe.

    Amúgy érdemes a supercharged gas-t minél gyakrabban használni ( esetleg kombinálni a régi 2 setes bonust az új 4 setessel) plus SOS esetben ott van a Vent heat és Thermal sensor override képesség is.

    A Shadow-ot meg max viccként említhették meg. Volt kb 1,5 napig egy "érdekes" bug az infiltration ágon, amivel az új low slash stunlockba tudta vágni az ellent (de még hullaként is ) Szerencsére ma jött hotfix.

  • mulli1986
    #53347
    Közben skillfát is meg mindent kicsit átnyálaztam, próbálgattam, a lényeg hogy kiszedték a support cylinder gyógyító képességét és megdobtak más gyógyító képességekkel pluszba, csak ezeket be kellett tanulni a trainernél. Annyi, hogy most a heating kicsit lassabban megy fel mint eddig a gyógyitásoknál és az cooldown képesség is többet hűt vissza. Talán nem rontotta vissza sokat a dolgon. Egyébként full healer kari vagyok, nem kevert
  • gunji
    #53346
    Szerintem nem változott a helyzet a fenti FAQ-beli képhez képest. Ha egy crew skilled van, akkor a legjobbnak a slicing tűnik. Ha kettő, akkor érdemes lehet unlockolni a harmadikat, s olyanokat választani, amik kapcsolódnak egymáshoz (azaz egyikkel összegyűjtöd a nyersanyagot, a másikkal abból tudsz valamit gyártani, mint a képen).
    Persze tetszőlegesen, a szánk íze szerint is választhatunk, csak egy megkötés van: csak egyetlen egy crafting skillt választhatunk, többet nem.
    De dönthetünk aszerint is, hogy a leendő companionjaink milyen crew skill bónusszal fognak rendelkezni.
    Wiki: link
  • gunji
    #53345
    A Repair gombot próbáltad?
  • ChipHazard
    #53344
    Huh a sok hülye látom értelmes választ adott, mi a fasz köze lenne a Jedi Shadow -nak ahoz hogy neked nem mükszik egy képességed. énb épp pár napja töröltem a mercenary karakterem, szóval nem tudok segíteni. De nézted pl a discipline rendszert? lehet hogy megváltoztatták és csak a tiszta gyógyító ága használhatja ezt a képességet,
  • mulli1986
    #53343
    Nem azt mondtam, hogy egyik sem, de ugye mivel heating a karimnál elég durva, így az alap lövést használtam a combat support cilinderrel. Így a heating nem is nőt, még is áldottam a társakat a gyógyítással. Most nem megy csak a sima gyógyító képességem, de azzal 5-6 akció után túlmelegszek. Azért se értem ezt, mert a képesség, a combat support cyinder még mindig megvan, de csak lövésként funkcionál, gyógyításként nem. Az egyik srác azt irta játk közben, hogy azért nem megy, mert Shadow OP-ot csináltak az előző peccsel. Na most ez nekem kínai, meg nem tudom mi köze a Mercenary karakteremhez. De biztos van összefüggés. Ja és egy csomó régi képességem nem működik, csak úgy ott van, az akciógomb listában...
  • shaba23 #53342
    Felpeccselt a kliens 87,5%ra, ott állt ~30 percet, amikoris kikapcsoltam az egészet. Persze most már 0% initializingről nem hajlandó elmozdulni :( Van valami megoldás azon kívül, hogy újra installálom az egész játékot?
  • Gudott
    #53341
    Nem megy egyetlen healing képességed sem? Egy kicsit lehetnél konkrétabb.
  • mulli1986
    #53340
    Nobody? Azt olvastam, hogy a heat-et lehet valahogy csökkenteni most...
  • mulli1986
    #53339
    Sziasztok! Ma próbálok játszani a healer bounty hunteremmel, de nem működik a combat support cylinderem. Nem tudok gyógyítani. Én felejtettem el valamit, vagy az utóbbi patchben valami változott? Valaki nem tudja hogy tudnám hasznosítani ezt a karit?
  • Vincentcloud
    #53338
    Van valamiféle friss lista hogy milyen crew skilleket érdemes felvenni, vagy ahogy tetszik?
  • ChipHazard
    #53337
    Ez kurva jo LOL
    http://www.twitch.tv/kreea/b/647378970