60032
  • Gudott
    #53416
    Mivel nálam még nincs fent a 3.2 így nem tudom megnézni, de pl az "érdekes" modokat gondolom kivették ( cunning+defense, csak hogy példánál maradjunk)
    Hol néztétek fleeten vagy bolygón levő vendoroknál? (mivel lehet már nem feltétlenül fedi egymást a kettő)
    Illetve a négyszintenként kb mindenféle mod van? Mert ha igen, az szerintem előrelépés, mivel a múltban igaz hogy nagyjából 2 szintenként lehetett különféle modokat venni, de behatárolt volt a választék.
    Elvileg a preferdek nem kapták meg a beígért CD csökkenést quicktravelre és Fleet pass-ra.

    Amúgy a dev team most elég hamar reagált az exploitra. Ahhoz képest ami 3.0 után volt közvetlenül, elég nagy előrelépés történt (lásd PTS healer változások visszavonása)

    Plata: Én nem töröltem(tettem hsz-t, az tuti :)
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.05.03. 16:59:24
  • Plata
    #53415
    Igen csak 4 szintenként és kevesebb fajta cucc is van.Tegnap írtam még egy Hsz-t azt miért törölte ki valaki?Nem írtam benne semmi csúnyát,csak azt hogy milyen könnyű küldizni Hatredes sith-el.
  • gunji
    #53414
    Megnéztem, s tényleg: 4 szintenként lehet csak venni, s kevesebb cuccot Pedig a patch notesban pont az ellenkezőjét írták:
    "The vendor’s stocks have been adjusted to have a better variety of Modifications at a lower Commendation cost.
    Csalódást keltő az utóbbi hónapokban a dev gárda teljesítménye :/
  • Plata
    #53413
    Elég jó most kiskarit húzni,mondjuk FP-re sosincs jelentkező,de küldizés közben sok commendations jön,a vendornál meg keveset kérnek modokért,minden mod ugye 2 lett,a régebbi 2-7 helyett.Viszoont nincs annyi mod mint régen.Kevesebb szintenként van mod,és kisebb választékban.
  • Big Boss Hu
    #53412
    Fizess Paypal-on át kártyával.
  • Gudott
    #53411
    Az Amazon elvileg átverhető amcsi címmel, vannak leírások hozzá a neten, keress rá (bár én nem próbáltam). Vagy keress olyan embert aki tud amazonról rendelni ilyen feltételekkel és boltold le vele.
    A számlázási rendszerükben sajnos elég sok anomália van
  • roblee
    #53410
    De ez nonsense...
    Nem csak én szívom meg, de ők is elveszítenek potenciális vevőket. Mert ezzel azt érik, amit te is finoman kifejtettél.
  • Plata
    #53409
    Én is ebbe a csapdába estem,még tavaly,csináltam új kártyát is,de hiába,úgyhogy felkaptam a vizet és úgy döntöttem akkor dugják fel maguknak a kieget.
  • roblee
    #53408
    Próbálom megvenni a SoR kieget és nem fogadja el a VISA Electron kártyámat a swtor.com, holott korábban már használtam. Változott volna valami?
    Próbáltam Amazon-t, de ott meg online kódot csak amcsi címmel lehet venni.
    Na most ilyenkor mi a teendő? új kártyát csak ez miatt nem csináltatok.
    Tudtok más oldalt ahonnan megvehető?
    Köszi
  • Gudott
    #53407
    Aki lemaradt volna Shadow of Revan, 2400cc és 60 napos gamecard akciójáról (-40% ha egy csomagban veszed meg) az az Amazonról elvileg még megveheti (link)

    Fred: köszi a kódot, biztos van még olyan aki nem aktiválta be

    Plata: Lehetett olvasni sok mazochistáról, aki több száz karakter kreált a szobor ill mountok reményében. Nagyon alacsony a drop rate ezekre, nem véletlenül.
  • Plata
    #53406
    Sajnos én már kivettem,nekem nem adott semmi jót.
    Még az event alatt nyertem,és redditen posztoltam is a saját kódot.
    Mind a 16 karimmal kivettem Redshirten.
  • PiszkosFred
    #53405
    http://www.swtor.com/user/ce/k2xqz Ha valakinek kell meg a cantina eventes bonusz, mount meg a random cucc, akkor katt a linkre (frissen generalt, elso ot emberig jo).
  • Gudott
    #53404
    Sok új infó, visszatérő eventek, ajándék droid és 12szeres xp class küldetésekre:
    May The 4th Be With You
  • El Protector
    #53403
    Elméletileg ki lehet kapcsolni majd
  • oz
    #53402
    És most lesz lehetőség kikapcsolni a 12x XP bónuszt, így ha valaki normál ütemben akar szintezni, megteheti azt is.
  • Gudott
    #53401
    Május négytől és az 12 szeres xp bonus előfizetőknek és őszig tart.
    Szintén május negyedikén aktiválódik a story második fázisa Ziost-on (összefoglaló valamikor hétvégén)

    mulli1986: igen tegnap este hatra véget ért a karbantartás... :)
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.04.29. 23:36:58
  • Kazagor
    #53400
    Mikortól él a 12x-es story xp boost, és meddig tart?
  • mulli1986
    #53399
    Be lehet már lépni? :D
  • oz
    #53398
    Átöltöztetni egy karaktert jelenleg új ruhába millió feletti költség. Kiszedni a régiből a modokat, újra augmentálni az újat, stb iszonyú drága, időigényes. Plussz van sok régi armorra típus megkötés (light/medium/heavy). Ezzel jelentős új piacot teremtenek, mind a karteles cuccoknak, mind a kraftolt szetteknek, plussz sima zöld cuccot is magadra vehetsz, ha tetszik. Sok karakter esetén könnyebb megoldani az öltözködést. Pl. full legacy armort (amiből azért kisebb a választék) augmentálsz, és küldözgeted a karakterek között , de a kinézete eltérő (és neked tetsző) a karakterek között.
    Utoljára szerkesztette: oz, 2015.04.27. 11:47:42
  • Pacho
    #53397
    Ezt az outfit designert nem igazán értem - mondjuk nem néztem meg a pts-en. A CM-en annyi fajta armort lehet kapni - ami ráadásul adaptive - hogy belefullad az ember (jó mondjuk egy 3-as bodytype-as férfi sage karaktert felöltöztetni még így is kihívás).
    Szóval nem értem az igényt ami ezt kiváltotta.
  • Negritis
    #53396
    kedden 14.00 után már nem lesz bounty week szóval hiába próbálnád
    hétfő délután-kedd hajnalba/délelőtt még meg lehet csinálni

    és jah twitteren érdemes nézni hogy mikor lövik le és indítják be a szervereket
    van hogy később van hogy hamarabb
  • Gudott
    #53395
    Nem tudom EU serveren hogy van, de US-west servereken európai idő szerint 14:00-kor van napi reset, de tippre éjfélkor és utána van még kb 12 órád (de lehet most marhaságot mondtam, én Us-west időzóna szerint játszok)

    A Patch serverek sokszor hamarabb elérhetőek, mint a hivatalos indulás jelezné, de van amikor a launchert is cserélni kell. Ha az véletlenül nem elérhető, okozhat problémát. Így érdemes megvárni, amíg twiterre v. redditre kiteszik a zöld jelzést.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.04.26. 21:21:19
  • mulli1986
    #53394
    Öhm. Ezt nem értem. Kedden indult a bounty week. Most kedden indul a patch. Akkor kedden már meg se próbáljam a 7. bounty feladatot megcsinálni mert vége a gépemnek vagy mi? "A saját érdekedben ne indítsd el a launchert, míg hivatalos értesítés nem érkezik az indulásról!"
  • Gudott
    #53393
    Update 3.2 Rise of The Emperor
  • El Protector
    #53392
    certif legacy boundos, amikor még jó volt a cartel slot machine, kiszedtem vagy 500-at :D
  • Negritis
    #53391
    a certif legacy bound
  • Gudott
    #53390
    Teszem hozzá szerencsére. Még induláskor (v. bétában) voltak különböző bonusok (+Hp, Prestige, stb) de azóta már csak kozmetikai, ill néha egy egy párbeszédnél más opciók jönnek elő ( az imperial agentnél ilyen tuti van, a többi classnál ne tudom)

    mulli1986:
    Vegyél Cartel packokat vagy marketről vagy GTN-ről (néha egész jó áron lehet vanni 50-15e credit között) arra figyelj hogy a Cartel market certifikat karakter boundos (de javítsatok ki, ha tévedek) slot machineból elég kis eséllyel eesik cert.

    Sok repuhoz nem feltétlenül kell heroic küldetéseket csinálni, sima napi küldikből is lehet lépdelni felfelé.

    Összefoglaló estefelé várható.
  • hoobastank
    #53389
    Áhh köszönöm szépen a választ :D És bocsi a sok kérdésért de előbb körbe járnám a dolgokat mielőtt belevetem magam nyakig
  • Negritis
    #53388
    igen tudod :D
    főleg hogy a faj "csak" kozmetika a játékban sajnos nincs komolyabb jelentősége
  • hoobastank
    #53387
    megint kérdezősködnék egy kicsit :) ha csinálok egy új accountot a 30napos game cardal, és ha kezdek egy olyan fajt ami csak subscribereknek van akkor ha letelik a 30nap fogom tudni használni?
    így visszaolvasva eléggé suta a kérdés, de szeretnék biztosra menni
  • mulli1986
    #53386
    Jaa hogy ez nem olyan mint a bounty week, hanem Heroic 4-es küldiket kell csinálni és vagy dob certificate-t vagy nem.
  • El Protector
    #53385
    Ne is mondd, consumptiont tönkreteszik, pvp miatt megint a pve-t szopatják meg :/
  • Negritis
    #53384
    itt a [URL=http://dulfy.net/2013/02/12/swtor-galactic-reputation-guide/#2]repu guide[/URL]
    certificate az csak cartel pack nyitásból és a slot machineból eshet

  • mulli1986
    #53383
    Hol tudok olyan küldetést felvenni, ahol Cartel market certifikat-ot kapok? Illetve láttam, hogy van egy csomó fajta reputation a Legacyban, ezekhez hol tudok küldiket felvenni? Van ezekről valahol valami összefoglaló?
  • mulli1986
    #53382
    Nyugodtan beírhattad volna ide is, engem pld érdekelne :)
  • thomyboynk
    #53381
    Én a gamecardot részesítem előnyben (egyébként írtam privát üzit is ezügyben), mivel 60 nap után vége az előfizetésnek, de ha akarod pár perc alatt bármikor meghosszabítható, mivel egész jó áron lehet venni és olcsóbb is szerintem, mint a rendes levonásos előfizetés.
  • hoobastank
    #53380
    uh.. köszönöm a sok választ.. akkor hamarosan beizzítom én is azt a fránya subscribe-ot ;)
  • Gudott
    #53379
    Nem, teljesen jól írtad. (ill van még 7 nap bonus előfizetés referal link esetén, de én mostanában nem találkoztam olyan játékossal, akinek ment volna...)

    3.2-es update kedden kerül élesítésre 12 és du 6 között a serverek elérhetetlenek lesznek emiatt. Jön Ziost, az Outfit Designer, plusz cuccok a security key vendorhoz, stb. Részletesebb összefoglaló valamikor vasárnap délután lesz az swtor.hu-n

    Erős idegzetűeknek ajánlom 3.2.1-es PTS update második részét, ami elég komolyan belenyúl a healer AC-be.
  • gunji
    #53378
    Ha 30 napra fizet elő az ember (swtor.com-on), akkor az igen, ismétlődő (recurring) lesz, a 30. vagy 31. nap megpróbálja ismét leszedni a havi díjat a kártyáról. (Ha nem sikerül, akkor lehet, hogy pár napra letiltja az adott kártyát.)
    A 30 napos mellett van még 90 és 180 napos ismétlődő, illetve 60 napos nem_ismétlődő előfizu is.

    De van olyan lehetőség is, hogy amikor megveszed a játékhoz a kulcsot, akkor kapsz 30 nap előfizetést is vele. Na ez nem ismétlődő. (Ilyet egy acchoz viszont csak egyszer lehet aktiválni.)

    Ha valamit rosszul írtam volna, akkor javítsatok ki, kérem. ;)
  • mulli1986
    #53377
    Nekem mikor lejárt a 30 nap, akkor küldte az üzit, hogy lejárt, butulok prefered szintre és ennyi. Azóta is ott vagyok. :)