Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#52732
Nem is tudtam hogy eshet dísz elitekből,most esett egy light datacron,egy Hired assasin captain nevű elite dobta.

#52731
Kipróbáltam amit mondtatok,és scoundrelem mellé betettem tanknak Corso-t,sokkal jobb mint Bowdaar,épp alderaanon kergetjük a sztorit.

#52730
nincsmit 😊

Kedden jön a 2.10.1-es patch, (link)
Ha lement a patch, írok majd egy kis kitekintőt októberre (Bounty week, F2p Stronghold, feltételezett új Rakghoul event és remélhetőleg csepegtetnek plusz infót a 3.0-ról, mert eddig elég vékonyka amit kiadtak)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52729
Hát nekem asszem van olyan 10 ezer pontom összevissza.
De kösz a felvilágosítást.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.09.28. 16:09:58

#52728
Van ez a conquest event ( az event nem is igazán jó szó rá, mivel 2.9 óta folyamatosan van) Itt minden héten más a cél, ami alapján kapod ezeket a pontokat. Ha elérted a saját limitedet ( általában 35000pont) akkor kapsz jutalmat érte,: credit, strongholdhoz cuccok, stb. Ezeket a pontokat a guilded is megkapja. Minden event elején a guildvezér kiválasztja hogy melyik bolygó meghódításáért akar a guild versenyezni. A tagok által gyűjtött pontok alapján bolygónként van egy top tízes lista, aki az event végén elsőnek végez, az kap esélyt az adott bolygó/régió meghódítására. Akinek a guilde top 10-ben végez, az a teljesített conquest goal (gyak a pont kimaxolása) után kap még jutalmat, credit, item, stb , és kap un. encription modulokat, amivel a guild hajót lehet bővíteni, ebből három féle van, és nagyon sok kell egy egy plusz szobához.

Nagyon röviden ennyi, egy újabb idő/credit/craft materiál sink (mivel craftolással is lehet pontokat szerezni, akinek sok altja van és nagyon kompetitv, az ezzel kénytelen is élni, a korábban olcsó anyagok ára azért felment a gtn-en és fogynak is rendesen)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52727
A játékban ezek a conquest pontok mire jók?Ezt nem igazán vágom,azt észrevettem hogy FP-n kapok meg űr pvp-n is.

#52726
Valahol vannak eltéve ezeréves Star wars képregények,de hogy merre nem tudom,a könyvek itt vannak előttem,egy szekrény tele van velük.De vannak képregényeim is valahol,ha jól emlékszem a negyedik és az ötödik film közötti időről is van képregényem,meg a hatodik film utánról is.

RandomJedi
#52725
Valóban nem új keletű a dolog, ezért is volt külön öröm anno a bétában megtapasztalni, hogy bekerültek a Tor-ba.
Jó magam először talán egy 91-92 körüli Princes Xizor-os angol nyelvű képregényben olvastam róluk, az a szám azóta is relikvia. 😊

http://corellia.hu - SWTOR-ral kapcsolatos hírek, érdekességek, fordítások. Ugorj be hozzánk!

#52724
Ha jól emlékszem több könyvben is szerepeltek.De ez nem biztos,már vagy 15-20 éve is van hogy olvastam azokat a könyveket.

RandomJedi
#52723
Olvasható Lore Nap rovatunk következő része!
A téma ezúttal a Fekete Nap.
Ugorjatok be hozzánk: Corellia.hu

http://corellia.hu - SWTOR-ral kapcsolatos hírek, érdekességek, fordítások. Ugorj be hozzánk!

#52722
#52721
Őszintén szólva még nem izgatott az a kilógó kérdőjel.<#vigyor2>
Iszonyatos lag viszont zavar.<#rinya>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.09.21. 22:44:28

#52720
Nem tudom, nekem csak egy 1x1 pixeles valamit jelenít meg a helyén, csak akkor látom a teljes képet, ha külön megnyitom. <#fejvakaras>
(Természetesen a spoileren belül néztem.)
#52719
Ja, még egy dolog, a képernyőképet nézve. Az interfész editorban beállíthatod, hogy a felső ikonsor ne két sorban jelenjen meg, hanem egyben. Szerintem kicsit idétlen az a kérdőjel úgy magában a második sorban.

#52718
Nálam régebben hasonlóan működött a gree legacy kétpengés. Mondjuk ott a markolat nem fénylett, csak úgy viselkedett, mint egy hosszú markolatú egypengés.

#52717
Nekem behozza,csak spoiler-be raktam.

#52716
Ha esetleg valakinek ugyanúgy nem hozza be, mint nekem, kibányásztam belőle az URL-t:
http://kepkezelo.com/images/shbshif5pzrugaygev7q.jpg
Utoljára szerkesztette: archetiz, 2014.09.21. 13:50:24
#52715
Na végre talán jó a képkezelő.Nekem ilyen a kard.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

#52714
Tegnap csináltam róla képet,csak nekem a print screen nem műkszik valamiért,steam meg fos minőségű képet csinál.
Na behalt a képkezelő,és oda a kép.<#wow3>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.09.21. 08:47:30

#52713
a vukit és halfejet szinte sosem használtam a scoundler healermmel, Corso jó tanknak, akavii bár dps eléggé ütésálló, de nem tartja az aggrót jól magán (ami nem csoda) , rishával is jól lehet haladni, főleg AP módban, treek, meg az ultimate társ healernek. én monmdjuk régebben használtam, azóta sokat nerfeltek rajta mind dps ügyileg ( XS flyby) mind gyógyítás teren (emergency medpack), de még mindig a smuggler szövegein tudok a legjobban nevetni 😊

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52712
Az a vicc hogy a scundrellel is gond van,még csak bowdar meg corso companionja van,de bowdaar olyan gyatra tank hogy nem igaz.pedig neki is modolt gearje van.Mivel híler scoundrel a sok fp miatt telik neki modra.

#52711
ja hogy gunslinger, akkor nem szóltam, tisztán dps classzal tényleg nehezek azok a küldetések, helaer+tank (vagy tank+healer, mindegy) kombóval viszonylag könnyű, csak ott meg a sima mobok hullanak lassabban mint ha két dps menne. Treek-ben amúgy az a jó, hogy tank módban is tud kicsit gyógyítani és nem töri meg a cc-t sem.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52710
Gondolom valor,vagy mi a ragya,elköltheti bútorra itemre egyébre.

#52709
Én azt akaratm mondani neki, ürítse ki, ha betelt, de megelőztél 😊

Astrid, kicsit több infó kéne, milyen szinten milyen karakter, sőt, nekem a "pvp pont" sem tiszta, mit akar jelenteni.

#52708
Nincs sajnos Treek,és nem híler.Gunslinger kari saboteur ág.
Treek tervben van,de jelenleg nincs cd galaxisnál 2400 cc pont kártya.venni akartam legalább kettőt.<#kuss>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.09.20. 22:30:25

#52707
Elköltöd?

#52706
Mit lehet csinálni a pvp pontokal ha betelt ?
#52705
Ha jól rémlik a végső harcnál a boss-on kivül van még 3 mob, amikor kezdődik a battle akkor egyből vanish, majd stealt cc az egyik mobra (szerintem a bossra nem lehet, de ha igen akkor még jobb) Én corso-t használtam, az Aoe támadásokat előtte kapcsold kis, és gyógyítsd rendesen (gondolom healer vagy) vagy ha van treek az még jobb, mivel az ő aoe attackja nem töri meg a cc-t.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.09.20. 21:48:49

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52704
Hát akkor smuglerrel hanyagolom,majd ha fejvadász 50 lesz vele megcsinálom,vele jól mennek a kingpin fejvadász küldik is.

#52703
bár ebben nincs benne minden world boss, de meg tudod nézni nagyjából miket dobhatnak link

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52702
Van értelme farmolni a wordbossokat dobnak valami hasznosat?
#52701
A kardhoz: a fórumban írják, hogy bug. Gondolom hasonló sorsra jut, mint a többi bug 😊 Elterjed XD

HK51-hez: a Section X-beli Heroic 2+ küldetésre gondolsz? Az úgy normális, csak nehezen szólózható, a végén a boss nehéz egyedül. Esetleg próbáld meg egy healer companionnal, s magadnak adj be stimet (inkább cunningot, de ki lehet próbálni endurance-szal is).

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#52700
Találkozott már valaki olyan hibával hogy Jedi Shadow kari harc közben a két kezes kardjának az egyik pengéje eltűnik?Vettem kicsi jedimnek egy kardot GTN-ről,modoltam,de harc közben az egyik pengéje eltűnik,a másik is abnomrális lesz,a karim úgy fogja mintha egy kezes lenne.És a maradék penge sem a kard végén jön ki,hanem az egész kardot beborítja a penge textúrája,szóval a nyelén is izzik.Exquisite Champion's Dualsaber.
mellesleg megpróbáltam 50-es smuglerrel elkezdeni a HK-51 küldit,hát egyáltalán nem megy,bowdaar companionnal próbáltam,lehető legjobb cuccokat adtam neki,és pillanatok alatt megfekszik.Vagy ezt a küldit csapatban kéne csinálni?

#52699
Nem mert csak a küldi közben volt ilyen.Ahogy kész lettem a küldivel és visszamentem a hajómra már semmi baja sem volt.Előtte sem,csak ebben a küldiben.Mako jött velem,csak a többiek is segítettek a harcban.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.09.19. 14:36:31

PiszkosFred
#52698
#52614

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52697
Hi! hogy lehet a játékba legjobban pénzt keresni és hányas szinten ?
#52696
Repair-t próbáltál?

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#52695
Az a vicc hogy amikor nem volt lag akkor is ilyen volt Gault,70 és 40000 közt mozgott a latency,de amikor épp nem volt lag akkor is így nézett ki.

#52694
Összes eu-szerver laggolt, mint atom, TFB-n 24 insta volt, amikor csináltuk, gondolom lehetett köze hozzá ennek is 😊
aztán kiléptem, ma még nem voltam online, nem tudom, hogy volt-e rollback
#52693
BH fő küldetést csinálgatom épp,FP-re és pvp-re nem merek menni,mert atom lagg van.De még küldetés közben is történnek érdekes dolgok.

KiruHoshino
#52692
Köszönöm @oz és @gunji még az éjszaka folyamán megtaláltam. 😊

http://pokemon-arena.kyokai.hu Életfilozófiám: \"A bosszú édes, de kalóriamentes!\"

#52691
Van egy induló quest, a fleeten a régi Crew Skill terület átalakult Stronghols és Crew Skill területre, ott van egy induló quest.

#52690
Nekem leggyorsabban trófeákkal sikerült berendezni. A normál fp-ből megvan az összes trófea, mindegyikből 10 darabot adott. Néhány megvan hard módban is, az is tizessével. Megvan az összes story és HM ops boss, valamint jónéhány NiM is, azok is tizessével vannak, így alapból több száz falra rakható trófea van. A story cuccok small wall típusúak, így egy normál fali helyre 8 mehet fel. Ha több karaktered van, akkor mindegyikkel csináld meg az induló questet (venni persze nem tudsz strongholdot, de velük csak el kell utazni a meglévő strongholdba, megadja az itemeket). A földi helyekre mehetnek az alap kapott cuccok, meglévő mountok, petek, companionok. Ha gyorsan kell még ház item, akkor creditért lehet venni alap cuccokat az egyik vendornál.
A coruscanti házamat rendesen berendeztem, de a teljesen kilokkolt DK, félig kilokkolt NS, és csak megvett tatu strongholdot csak trófeákkal, alap questért kapott itemekkel, mountokkal, petekkel és compokkal rendeztem be, és még maradt jónéhány cucc.

Nemcsak a guard, a fókusz is eltűnik a compról. Healerrel úgy questelek, hogy fókuszban van a comp, és néha rá gyógyítok. Sajnos minden egyes mountoláskor (rocket boostot beleszámítva) eltűnik a fókusz. De ez így van kezdetektől. De annyi előnye van, hogy a comp ilyenkor max életen jelenik meg. Ha alacsonyan van a comp, nem gyógyítom fel, rocket boostal megyek a következő mob csoportig.
Utoljára szerkesztette: oz, 2014.09.18. 11:40:21

#52689
A strongholdot aktiválni kell, megnézted a videót a flottán?
A skillfát rendszeresen szokták resetelni, ha belenyúlnak valamelyik képességbe.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#52688
"hogy lehet leszoktatni a játékot arról hogy folyton sipogjon ha valami limit közelében vagyok ( planetary comm, stb)"
Tudtommal nem lehet, max. egy olyan ötletem van, hogy kikapcsolod a social notifications-t, mert annak a helyén jelennek meg ezek a figyelmeztetések, de nem próbáltam, ez csak egy ötlet.

"Tank karakternél mount használata után miért tűnik el a guard a companionról ? (és csak róla) Ha player-re rakom az megmarad."
Ez bug, amit nem valószínű, hogy javítani fognak, mert viszonylag nagy meló lenne, mivel a companiont mindig újraspawnolja, ha leszállsz a mountról, átmész másik bolygóra, stb. (szóval mindig, miután a comp. eltűnt és újra megjelenik)
Pl. próbáld ki azt, hogy a companion fél hp-n van, felszállsz mountra, majd rögtön vissza és mindjárt meglátod mi a gond.
KiruHoshino
#52687
Én ma léptem be a játékba. A Stronghold menüm teljesen üres (Volt előfizum júli 15.-én is). A petet és a 2 title-t megkaptam. Volt egy guildem is. A guild master rangom áttette a játék egy másik karakterre a rangok is resetelve lettek és a skillfám is ugrott.

Volt másnak is hasonló próblémája?

http://pokemon-arena.kyokai.hu Életfilozófiám: \"A bosszú édes, de kalóriamentes!\"

BaLTáSGYiLKoS
#52686
<#worship>

"Megl?tte szomszédját, mert telepatikusan er?szakolta feleségét " "Hívekkel verekedett össze a plébános Ausztriában"

#52685
egy pár kérdés:
hogy lehet leszoktatni a játékot arról hogy folyton sipogjon ha valami limit közelében vagyok ( planetary comm, stb)
Tank karakternél mount használata után miért tűnik el a guard a companionról ? (és csak róla) Ha player-re rakom az megmarad.
A warzone exploit még működik?
Hogy lehet 4 strongholdot leggyorsabban berendezni (csak a conquest bonus érdekel most, ha lesz időm, később elszöszölök vele) nincs valami autofill lehetőség ami szétdobálja valami rendszer szerint a berendezési tárgyakat.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.09.17. 16:50:19

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52684
Bokuval csak néhány országból tudsz fizetni, és mint kitalálhattad mi sajnos nem vagyunk köztük.
#52683
Én sem.