60032
  • Gudott
    #53456
    A dolog jelenlegi állása szerint, mivel elszúrták a heti conquest-et, a Gree event 1 héttel tovább tart, vagyis a vége május 26.
    -Jövő héten is az eheti conquest lesz
    -A Bounty Contract Week eltolódik 1 héttel
    -valamikor a héten lesz egy karbantartás, hogy helyrerázzák a conquestet.
  • Nephin
    #53455
    Cantina Tour link, ha esetleg még kell valakinek: link
  • Vata111
    #53454
    Akkor ideje lesz nyitni egy ticketet az illetékeseknek. Este meg is teszem.
  • Plata
    #53453
    Igen nekem is,de azt hittem nálam van a gond.
  • Vata111
    #53452
    Érdeklődnék, rajtam kivül van-e másnak is gondja a hanggal? Gondolok itt a párbeszédekre. Kb egy hete mintha a sirból szólnának a karakterek ( de pl. ha direkt rákattintok a kisérőmre az rendben), kikapcsoltam zenét, háttérhangot, de nincs változás. Korábban nem tapasztaltam ilyet, hardver csere nem volt, más se nagyon.
  • Gudott
    #53451
    Félig meddig offtopic:
    Kijött újabb 4 rész a be nem fejezett Clone Wars 7. évadjából:
    Bad Batch arc, de a korábbi Utapus szál is megvan lentebb
    http://www.starwars.com/tv-shows/the-clone-wars-legacy

    A kalózöbölben is megtalálhat, de sem angol, sem magyar felirat nincs a 4 legújabb részhez

    Plata:
    Nekem a style off gomb működik, esetleg próbáld meg a mobilos nézetben, ott is a normál sablon működik.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.05.10. 18:03:07
  • gunji
    #53450
    Igen, ott is van a 28-30 szinteknél, ha xp booster nélkül mész. :) A fejezetek vége a storyline egy adott részének eléréséhez van kötve, ehhez meg egy minimális szintkövetelmény szükséges, felső határ nincs :)
    Birodalmi oldalon Balmorra úgy a 20-as szint körül érhet véget normál esetben, +10 szintkülönbségnél meg csak 6 xp jár küldetésenként. Azt nem tudom, hogy a 12X xp booster ezt is növeli is (az 500xp jobban mutat). :D
    Amúgy meg minek sietni, az a lényeg, hogy az ember élvezze a játékot.
  • Plata
    #53449
    Fura,chapter 1 vége valamikor 28-29 körül jön el,legalábbis úgy rémlik.
    Azt hiszem valami gond van az SG-vel vagy a topic-al,hiába nyomom meg a style off gombot,ugyanolyan marad,Csak a szegélye fehéredik ki,így meg szinte olvashatatlan,az ember szeme kifolyik tőle.
  • mulli1986
    #53448
    Nekem annyira kevés időm van játszani és olyan lassan haladok sztorival is meg mindennel, hogy hihetetlen. Eldöntöttem, hogy nem fgok mellékküldiket csinálni, mert iszonyatosan húzzák az időt és alig fejlődök tőlük. Hagyom ezt a 12X xp-t bekapcsolva és megyek a fő szálon végig. Max néha bekósolok egy heroic- küldit. Fejvadászom 30-as szintű és még Bal moran most végeztem a fő szállal... Az milyen? Chapter 1-ben vagyok még minidg
  • Gudott
    #53447
    Van ez így , de nem mondod hogy nincs egy magasabb szintű karaktered, amit addig el tudnál vinni 50-ig?
    Én megcseréltem volna a Bounty Contract Week-kel, hogy több új játékos részt vehessen rajta. A fejvadász eventnek 15-ös a szintkövetelménye, de ne legyünk telhetetlenek. Remélem most végre sikerül kimaxolni a Gree reput :)
  • mulli1986
    #53446
    Nagyon jó írás!!
    A Második sorig olvastam! :D
    "Minimum 50-es szint a feltétele az eventen való részvételnek." XD
  • Gudott
    #53445
    Relics of the Gree
  • PiszkosFred
    #53444
    Amit le tudsz meg ellenorizni 55-os karkaterrel, hogy a mission terminalnal ott kell lennie a SoR sztori indito kuldetesnek, bar csak ovatosan, mert a class kuldetesekre nyomokban spioilert tartalmazhat mar a bevezetoje is (lasd pl a Huttos prologot).
  • mulli1986
    #53443
    Ja, ok. Köszi! :)
  • PiszkosFred
    #53442
    Meg talan kapsz egy welcome to SoR levelet is ingame minden karakterrel, benne egy-ket aprosaggal, bar erre mar nem mernek megeskudni (regen volt mar...)
  • PiszkosFred
    #53441
    Nem fog letolteni semmit, a kliens ugyanaz mindenkinek, csak eddig nem tudtal menni az uj bolygokra. Most mar majd tudsz.
    Repulj el a Rishi/Yavin valamelyikere, ha le tudsz szallni, megvan a kieg :) (accountban nekem is csak Huttot mutatja az swtoron a my games pontban, pedig a SoR-t preorderrel vettem anno, ki is hasznaltam a 12x story xp-t)
  • mulli1986
    #53440
    Hali!
    Megvettem az amazon budlit, meg be is aktiváltam. Valóban amazon bundle címen lett aktiválva. Kaptam a CC-ket és az előfizetői cuccot, de nem töltött le semmit a játék pluszba és még azt se írja ki az accountomhoz hogy a hut cartelen kívül meglenne más kiegészítő is. Pedig az eddig is megvolt. Most akkor feltette ezt a dlc-t vagy sem?
  • Vata111
    #53439
    köszi, megnéztem, jelentkeztem...
  • oz
    #53438
    Mozgalmas, de nagyon hosszú és unalmas harc hard módon. Nem bonyolult, az egyik fő mechanika kihagyható, nem nehéz, de végig kell koncentrálni. Nagy csalódás, nem kéne ilyen könnyű módon 204-es cuccot kapni.
  • oz
    #53437
    Szerintem nincs jól kitalálva. Egy hard mód ne dobjon semmilyen 204-es cuccot, pláne ne main hand cuccot. Hozzák be a nim módot, és legyen a top guildeknek üthető 204-es cuccért. Egy hard mód dobjon 198-as cuccot, amit az átlag feletti guildek tudjanak teljesíteni. Main hand weapont egy ilyen 1 bossos insta dobjon extrém ritkán.
  • Gudott
    #53436
    Igen, ők köztársasági guild. Itt kicsit bővebben olvashatsz róluk (link)

    a rating 204 mainhand (ami a HM instanceolt Ziost WB-ből eshet) minden modja boundos. Vagyis nem lehet áttenni őket sehova, csak mainhand-be (ezt jól találta ki a BW kivételesen :) )
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.05.05. 15:55:07
  • Vata111
    #53435
    Light Transcendency, ez Republic igaz? Engem érdekelne, kit lehet keresni ingame?
  • Plata
    #53434
    Figyelmetlen vótam,bocsi.
  • mulli1986
    #53433
    4-el lejebb
  • Plata
    #53432
    Ma van egy akció,azt hiszem 1 napos amazonon,ha jól olvastam,30 dolcsiba kerül csak ma.
  • Gudott
    #53431
    szerintem a negyven dolláros verzió egy darabig még elérhető lesz

    más: Akit érint: a 12 szeres xp boosthoz ki kell lépni teljesen a játékból, majd újra elindítani
  • mulli1986
    #53430
    Van egy ezresem rá, h a 40 dodós verzió is elfogy 7.-éig..
  • Gudott
    #53429
    Mai Amazon akció( elvileg csak 1 napig tart) :
    Shadow of Revan +2400cc +60 napos gamecard csak 30 dollár( 40 helyett) link
    14,500 Cartel Coin 80 dollár (100 helyett) link

    A Cartel makrketban az armor settek kollekcióba tétele 50%-os kedvezménnyel történik jelenleg (nem tudni meddig tart)
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.05.04. 17:31:26
  • roblee
    #53428
    Megoldódott a SoR vásárlási problémám. :)
    Köszi mindenkinek, aki próbált segíteni, de elsősorban Boss-nak , kinek javaslatára tettem egy próbát a PayPal-on és láss csodát gond nélkül elfogadta a kártyám (tartottam tőle, hogy neki sem fog tetszeni). A vásárlás innentől meg egy szempillantás volt.
    Irány lvl60
  • Gudott
    #53427
    Igen egy kódot és az swtor.com on kell beaktiválni. "SWTOR Amazon Bundle " néven fog szerepelni.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.05.03. 19:34:25
  • mulli1986
    #53426
    Háát, ha kitart fizetésig, akkor behúzom (05.07), nincs mese :) . Egy kódot dob? A SWTOR.com-on kell aktiválni ezeket?
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2015.05.03. 19:28:09
  • Plata
    #53425
    Nekem egy lány sith assám van.Kinézetre aranyos jó kis lány,valójában nagyon gonosz.
  • Gudott
    #53424
    Plata:
    Alternatívaként esetleg meg lehet várni amíg az előfizetés része lesz (ha) és venni egy 60 napos gamecardot, bár lehet idén megint jön egy fizetős/szintemelős kiegészítő....
    Amúgy én is tervezek egy shadow/assasint indítani, csak az a gond, hogy a női consular és a férfi inkvizitor szinkronhang nagyon nem bejövős számomra, és 2x ugyanazt letudni annyira nem villanyoz fel :D
  • Plata
    #53423
    Én most nem tervezem beszervezni,most már itt a nyár,alig lesz szabad időm,télen lett volna jó,de tavaly hiába csináltam új kártyát,egyik sem volt jó neki,és elegem lett a vacakolásból.Utána már nem is akartam megvenni.
  • Plata
    #53422
    Nem tudom hogy tűnt el a Hsz-em.
    Tegnap húztam kis karimat,és nekem könnyűnek tűnt vele a fejlődés eléggé.21-es szintű modokkal,Treek companionnal mentem nagy részt ,néha kötelező Andronikos Revel (?)jött velem,24-es sziten kezdtem el Tatuint és 25-ös szinten végeztem a küldikkel,de nem mentem el át modolni a karit még.És nem volt nehéz csöppet sem,sith sorcimmal sokkal nehezebbnek tűnt annó tatuin,és azt hiszem 28-as szinten fejeztem be.Na most vagy a sith assa ilyen tápos vagy gyöngítettek a küldiken.
    Sajnos modok terén nincs a fleeten olyan választék mint régen.
  • gunji
    #53421
    A flottán néztem (mert ott volt a karakterem épp, s azt szoktam meg a rendszer tulajdonságai miatt*), nem néztem végig mindent, de pl. valamelyik armor hiányzott, mert csak hetet számoltam. Nem lenne baj ezzel így sem, ha nem a reklámdumát nyomnák, mint az öltözködős újításnál, hogy ingyenes az első slot, pedig nem az. Ha a 16 féle karakterhez rendesen be lehet majd vásárolni, akkor jó lesz.

    *=szintezésnél legalább 3-5 szinttel mindig előrébb voltam, mint amihez az adott bolygón lehetett modot venni, meg több vendorhoz voltak szétosztva a modok
  • Gudott
    #53420
    Shadow of Revan: 20 dollár
    2400 Cartel Coin: 20 dollár
    60 napos Gamecard: 30 dollár
    Ez összesen 70 dollár lenne, helyette megkapod 40-ért, közel 40%-os kedvezménnyel. :)
    Én csak azt nem értem, hogy ilyen cuccokat miért csak az amcsi amazonon árulnak, itt Európában is jól jönne egy "viszonteladó" különösen a SoR miatt, amit csak a hivatalos oldalról tudsz beszerezni, ha ott nem megy akkor vége a dalnak CC-t és 60 napos gamecardot és 30 napos starter kittet máshonnan is be lehet szerezni, de a Shadow of Revan kritikus e szempontból.
  • mulli1986
    #53419
    Ja, hogy a 40$ volt az akció ezekért?? :O
    Áfára: igen, de mivel ez nem igazán megoldható, ezért a legegyszerűbb hogy amazonról nem lehet csak amcsi címmel vásárolni. Ergó ez megoldja a digitális vásárlásnál az áfa problémát. És talán a fizikai cuccoknál is, ha átcsúszik a vámon
  • Gudott
    #53418
    Most néztem rá az amazonra a Boundle még mindig "Available now" státuszban van.
    Csak azért nem kell 27% áfát fizetni mert amcsi cím van megadva. Ha lehetne digitális cuccokat magyar cimmel megvenni, akkor az áfa különbséget is meg kellene fizetni ( USA-ban ez rendszerint 0)
  • mulli1986
    #53417
    Amazonos vásárláshoz:
    tomsolo üzeni Amazonnal kapcsolatban:
    nem kell fake id - "ide regisztrálsz: http://www.borderlinx.com/HU/en/ és ingyen kapsz egy névre szóló címet sőt ha fizikai akkor meg el is hozzák neked, ráadásul Deleware-ben van fiókjuk egy deka adót nem rak rá. Teljesen legál, nyilván ahogy bekerül vámot kéne fizetni rá. De mivel digitális a termék nem is fogod használni. (mármint a vámot)"
    Nekem Ohio-i címet adott. Nem kellett mást csinálnom, csak amazon regisztrációkor ezt megadni. Használhatod a magyar kártyádat és a magyar g-mail címed is. Annyi hogy én paypalla nem tudtam fizetni csak a dombotnyomott kártyámmal.
    Bár kicsit kései az infó, már az akció nem él az amazonon. De a későbbiekben biztos hasznos lesz! :)