60032
  • Plata
    #53496
    A Nar Shaddaa Nightlife eventről nincs valami jó leírásotok?
    A gree eventes útmutató nagyon jó volt.
  • gunji
    #53495
    Mikor ma keresgéltem, véletlenül ráakadtam a 3.0-ás release notes-ra, ahol az alább idézendő résznél eszembe jutott az április elejei rossz tapasztalatom 'legyengült' jedimről:
    "we are lowering the damage output across the board. Players at level 55 will find that their damage has dropped"
    Hát akkor őszintén örülök, hogy mégse vagyok annyira béna
    "while players at level 60 end up having about the same amount of damage output that they did pre-3.0 at 55."
    Hehe, ezt akkor viccnek írtam, nem tudtam, hogy tényleg így van
  • Gudott
    #53494
    Update 3.2.1 az swtor.hu-n
  • gunji
    #53493
    Játékosokra gondoltam elsősorban :P

    Más. Bevásároltam a jedimnek a Yavin 4-en 186-os cuccokat, de hogy mennyire jó/használható statokat adnak, arra nem igazán találtam sehol infót. Gondoltam, megnézem a dps-em, de a korábban használt torparse hálózati hibát ír (ami vicces, miközben megy a játék), de más se nagyon indul el.
    Ti milyen dps-mérőt használtok? S watchmannél milyen dps mondható jónak?
  • Vata111
    #53492
    De, a 20 éves Bioware törzsgàrdatagok egèsz szèpet kapnak
  • gunji
    #53491
    Ha jól olvasom, ma húsz éve alakult meg a Bioware. Nem hallottatok arról, hogy osztanának valami ajándékot eme szép évforduló alkalmából?
  • gunji
    #53490
    Igen, köszönöm, ismerem ;) Az igazság az, hogy amikor a játékot kezdtem, minden crew skillhez indítottam karaktert, mert nagyon érdekelt a craftolás is (meg ugye akkoriban még minden bolygónak külön commendation-a volt, s azokért csak 6-8 szinttel gyengébb modokat lehetett kapni, így érdemes volt craftolni). Anno ezt a nyugis gyűjtögető játékmódot nagyon élveztem. S most is, talán jobban, mint a story line-t. :)
    Nem vitás, ha csak egy karakterem lenne, akkor slicing-biochem-es párosom lenne (harmadikra passz most fejből), de így most már maradok a jelenlegi megosztásnál. Régebben a kristályok is sokat hoztak, de azóta ez is nehezebb lett, ahogy több lett a >lvl 50 játékos.
  • Gudott
    #53489
    Nyilván szerver és időszakfüggő, de az alapanyagokkal még mindig lehet pénzt csinálni.
  • Negritis
    #53488
    nyílván :D mondjuk én anno fémre mentem mert annak is jó ára volt
    a mostani viszonyokat nem vágom
  • Gudott
    #53487
    Csak a magasabb szinteken "kicsit" nagy a konkurencia a slicing node-okért (még ha időről időre kibannolják a botokat....)
  • Negritis
    #53486
    arch helyett slicingot javaslom :D
  • gunji
    #53485
    Így spoiler-mentesen: mindent, amit 55-60 közötti szinteken lehet az archology skillel ;)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A Yavin holdján rengeteg van, lehet, h ha befejeztem a küldetéseket, visszamegyek farmolni :D
  • Negritis
    #53484
    a melee-k nagyon szivatva vannak Temple-ben és Ravagersen
  • MrPredator
    #53483
    A sentinel jelenleg mennyire jó és hatékony DPS? Mennyire van hátrányban a melee kaszt a bossokon?
  • mulli1986
    #53482
    Milyen Kristályt gyűjtögettél?
  • gunji
    #53481
    Hát... a jelenleginél rosszabb csak nem lehet [a nyelvöltögetős smiley helye, nem találom]. Legalábbis remélem ;)
    A SOR viszont a korábban említett hibák mellett is jó. Remek ismét új küldetések után járkálni új bolygókon, közben gyűjtögetve a kristályokat. A kezdetek jutnak eszembe erről. Az viszont kár, hogy végül csak öt szintet léphetünk, Rishi vége előtt már elérhetjük a 60-as szintet booster nélkül is.
  • Gudott
    #53480
    Ahogy nézem a Mara/sentinel utilityket megvariálják "kissé" ill a watchman/Annihilation ág is átdolgozásra került. (pl a DOT-ok hamarabb leketyegnek, buffot kapott a self-heal , stb)
    Illetve pár bugot megint javítanak.
  • El Protector
    #53479
    Mara változásokra kíváncsi leszek. Van olyan ismerősöm, aki várja, de a marák nagyobbik része a halálba kívánja miatta a bw-t
  • Gudott
    #53478
    Nem hinném. a QT és FP egy bug miatt nem változott prefered játékosoknak, ezt javítják majd most.
  • Plata
    #53477
    Jaj ne már,csak nem bezár az Sw ToR?
    Nincs másik SW MMO,vagy talán újat csinál a Disney?
    És én szeretem az SW ToR-t akár mennyire is pénzéhes,de jó játék.
    Már pedig mi másért engednének hirtelen ilyen sokat,ha nem azért mert bezárják.
  • Gudott
    #53476
    3.2.1 előzetes patchnote
    pár lényegesebb dolog:

    - Emergency Fleet Pass and Quick Travel cooldowns for Preferred players now match the Subscriber cooldowns as intended. (vagyis preferedeknek is 0-ra csökken a QT és FP cooldownja)

    - Achievements earned during the Nar Shaddaa Nightlife event that were lost have been restored thanks to a gracious donation from Czerka Corporation. Czerka Corp: Anytime, anywhere…we’re there

    - Preferred accounts may once again unlock a third Crew Skill via the Cartel Market.
    - Preferred accounts may once again unlock up to six Quick Slot Bars via the Cartel Market.

    További részletek (link)
    -
  • Gudott
    #53475
    Minden AC-nek és azon belül minden role-nak (tank/dps/heal) van szetbonusza. Az oldal/dokumentum alján vannak fülek, minden egyes kasztpárhoz. Bár lehet mobilnézetben nem az igazi.
  • mulli1986
    #53474
    Jól látom, h csak az erőérzékeny castoknak van set bonus cuccuk?
    Vagy csak telon nem jön be a többi?
  • Gudott
    #53473
    A Set Bonus itt az armoring-hoz kötődik, nem a "héj"-hoz.
    Vannak lvl 50 és 55-ös Pve és PvP set bonusok, ill lvl 60-as megosztott PvE/PvP set bonusok
    A lvl 55 és lvl 60 settek bonusait itt találod meg (link)
    A lvl50-es bonus nagyjából megegyezik az 55-sel ( az operative/scoundler biztosan eltér 50-es szinten, de a többi szerintem ugyanaz)

  • mulli1986
    #53472
    És akkor plusz tulajdonságot nem ad, ha egy setből van a ruci? Mint a diablo-ban?
  • Gudott
    #53471
    A ruha az csak egy héj, a benne lévő modok/armoring számít. Ha van egy full lvl, augmenteld szetted, inkább használd az outfit designert és nem kell a modokat pakolgatni.
  • mulli1986
    #53470
    Ahoj!
    Köszi az előző választ! Akkor ezek szerint jól gondoltam.
    Újabb kérdés: Athiss fegyver és páncél kombináció ad valami extra képességet? Vagy ha veszek más kinézetű felsőt, nacit, stb, akkor is ugyan olyan erős lesz a ruha képessége, mint az athis-é, főleg ha olyan modokat pakolok bele?
  • Gudott
    #53469
    A bonus játékidő (pl a referáló linkes) ha jól tudom az a sor végén van, vagyis, ha lejár az előfizetésed, de volt bonus idő, az a legvégén jár le.
    A havi CC (sub és ha van akkor security key) az elvileg az előfizetés napján jár (esetleg pár nap csúszás)
    Az amazon bundle 60napos non recurring, játékidőt tartalmazott, nem hosszabbít semmit automatikusan, ha leketyeg akkor vagy előfizetsz egy recurring,-ra vagy újabb 60napos feltöltést veszel vagy pref státuszba kerülsz.
    Sokaknak ez jobban tervezhető, ezért is van ilyen gamecard a legtöbb mmo-ben. (plusz sok helyen fizikai formában is lehet kapni a 60napos és pár féle cartel coinos kártyát is, főleg azoknak akiknek nincs megfelelő bankkártyájuk)
  • Big Boss Hu
    #53468
    Egyszerűen cancel sub most és kész, nem kell ezt kicentizni. Addig vagy előfizető amig le nem jár a hónapod+7napod.
  • mulli1986
    #53467
    Nekem meg az a kérdésem, hogy a múltkori amazon bundli az automatikusan hosszabbítja az előfizut? Én úgy sejtem, hogy nem.
  • bekasybalazs
    #53466
    Sziasztok! Hónap elején előfizettem 30 napra, ez recurring, ami ugye azt takarja, hogy minden hónapban automatikusan vonja a megadott kártyáról. Olyan kérdésem lenne(a másik 5 kérdés mellett :D ), hogy ezt pontosan mikor teszi meg a rendszer? Amikor lejár a számláló az account managementben, vagy van egy erre kitűzött nap? a másik dolog, hogy aktiváltam a +7 napos bonust, ez mennyiben befolyásolja ezt a dolgot? A havi cartel coinokat akkor kapjuk meg, amikor levonta a havi részletet, vagy arra is van egy kitűzött nap? Azért fontos a dolog, mert jövő hónapban nem lesz időm egyáltalán a játékra, és feleslegesen nem szeretnék pénzt ölni bele, szóval meg szeretném szakítani a subot, mielőtt levonná a jövő havit, de ki szeretném használni addig is a bónuszokat. És még egy utolsó kérdésem lenne, a megszakításhoz elég, ha törlöm az előfizetési adatokat, vagy rá kell nyomnom a cancel subscriptionre? ha ez megtörtént, preffered státuszba lép át az account? előre is köszönöm a segítséget. üdv.
  • Nephin
    #53465
    Az Origin oldalán sem lehet mailt váltani?
  • Gudott
    #53464
    Ha írsz egy levelet a [email protected] címre, amiben leírod angolul a problémádat részlétesen, akkor talán van pár százalék esély arra, hogy nem kell telefonálni, egyébként sajnos a telefon az egyetlen megoldás.
  • TomStorm
    #53463
    Support meg csak telefonon lehet hívni,azt nem szeretném
  • TomStorm
    #53462
    Hali.
    Nem lehet valahogy elkerülni ezt a mail címre való biztonsági kód küldést?
    Email-re már nem tudok belépni ahova küldi a kódot
  • Pacho
    #53461
    kivéve sajnos az expertise-t.
  • Plata
    #53460
    Igen engem felskáláz,de társ statja sajnos nem skálázódik.
  • Gudott
    #53459
    Felskálázza a statotak 60-asra, az nem probléma. És már a szerverek is mennek. :)
  • Plata
    #53458
    A fenébe nincs is szerver,pedig most épp lett volna szabadidőm kicsit játszani.Mondjuk nem gree érdekelt volna,mert azt kihagyom,50-es karival nincs kedvem szenvedni 60-as területen.Éppenséggel csempészkedni lett volna kedvem.
  • Gudott
    #53457
    Plusz egy hét Gree event és pár apróság.