Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A segítségeteket szeretném kérni, nem volt még hasonló problémám soha.
A játék indulásakor megvettem a pre-order-el a játékot, és játszottam is vele egy ideig. Kb 50-es szintig vittem. Majd eltelt kb 2 év, gondoltam újra kezdem, de már nem voltam biztos a jelszavamban, így igényeltem egy másikat, de nem jön azóta sem jelszó módosító. Gondolom az accom feltörték valahogyan. Az lenne a kérdésem van-e erre megoldás? Az aktiváló kódokkal vissza tudom igényelni az accot? Szóban nem tudok kommunikálni angolul, és csak francia valamint angol nyelvű supportot találtam. Mail-t pedig egyáltalán nem. Valami ötlete valakinek? Mail címem [email protected]
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.10.15. 15:47:21
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
5500Ft a 2 hónapos kód, de erre még rájön kb 300Ft költség, szóval ez igy kb. 5800Ft lesz, akár Paypallal, akár bankkártyával fizet valaki.
De még igy is ez a legjobb ár eddig. A kódot aktiváltam, rendben működik.
\"If in doubt, flat out!\"
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.10.14. 12:54:35
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
\"If in doubt, flat out!\"
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Előreláthatólag szombaton lesz összefoglaló, addig talán jön még valami új hír. Köv. keddtől újra Bounty Contract week és F2P nek is indul a Strongholdos móka.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Dulfy ír néhány dolgot a 3.0-ban érkező starfighter módosításokról. Röviden annyi, hogy nem terveznek benne sem új pályát, sem új hajó típusokat, de sokkal nagyobb lesz a kapott requisition.
Strafighter változások
Utoljára szerkesztette: oz, 2014.10.09. 17:03:44
Nalam belekerult minden karakter, minden alapanyaga, ugy, hogy csak maximum 2 stacket (2x99) tartottam meg mindenbol - nos 4 tab nekem nem lett eleg, ma vettem meg az otodiket, hogy legyen helyem 😊 Viszont, egyelore barmelyik karakter, barmelyik oldalrol instant tud gyartani, nincs hiany semmibol sem, nem kell oda-vissza logolni, levelezni, fejben tartani, hogy kinek mi es mennyi van, stb. (itt ugye nincs bagnon addon...) Max a craft segedanyagokat kell potolgatni, mert gyorsan fogynak (flux vagymi meg ilyenek).
Kovetkezo tabon is gondolkozok, oda meg menne a boe eladasra vagy altoknak, ismerosoknek felajanlott ertekesebb cuccok, receptek, missziok, stb. Az ember hamar megszokja a "jot", es aztan rajon, hogy hipp-hopp elment egy rakas millio credit, vagy 3000-4000 CC csak a legacy bank bovitesere 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.10.09. 00:32:13
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Csempész karimnak meg sikerült olcsón venni egy egész pofás ruhát.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

A sith karimnak poénból adtam köztársasági ruhát,kinézetre jó kislánynak néz ki,de igazából nagyon gonosz.<#buck>#buck>
Kár hogy Treek nem reagál a történetre,már mint úgy értve hogy tök mindegy mit mondok a küldikbe,ő se pozitívan sem negatívan nem reagál.De amúgy nagyon jó társ.Fergeteges a dumája.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.08. 22:49:06
Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.08. 22:15:47
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Amúgy én sajnos sok spoilerbe belefutok, mikor infókat keresek, fórumokat olvasok, de ez benne van a pakliban.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Kikerültek az új disciplines rendszerről infók, anniyra nem tűnik rossznak mint elsőnek gondoltam, pár skill összevonásra került, más helyet cserélt a skillfák között és persze vannak újak, az utility skillek pedig teljesen osztottak a három ág között, szóval valamennyi hybrid lehetőség azért maradt. Talán lesz részletes cikk magyarul valamikor estére.
más:
WTB... Shadow of Revan PTS invite.
Willing to trade: Soul, Naming rights to firstborn child, Homecooked meal for a Dev. <#buck>#buck>
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
- Hutta, elso ket kuldetes BH-val (ami nincs 10 perc osszesen, ebbol 4 perc seta a kikotobe meg vissza) - level 1-rol 4, majd 4-rol 7 😊
- A skillekert nem kell fizetni a trainernel, ingyen adjak oket - gondolom gondoltak azokra, akik boost miatt kiesnek a sok random vendor loot es egyeb kuldetesekbol szarmazo bevetelbol. Vagyis, ha gearben el is marad a karakter idovel, a skilleket tudja finanszirozni onerobol.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Booster-el játszva kimaradna sok minden szerintem.
Egyébként Treek-el kapcsolatban tévedtem,nem hihetetlenül jó,hanem eszméletlen jó társ.
Nagyon jó a szövege,meg akármilyen félelmetes harcos is,akkor is egy édes kis mackó.
De amúgy tényleg jó harcos,Dromund Kaas-on tízesével verjük le a rossz arcokat.Ha elitbe ütközünk nem kell vacakolni vele,Treek-el könnyedén beverjük a pofájukat.Amellett hogy jól harcol még jó híler is.
En azt tudom, hogy reszemrol orulok a boost lehetosegnek es kihasznalom ezt az elonyt, ha mar igy alakult. A jatekot szeretem, nagyon jol szorakozok vele a premier ota, es idorol idore visszaterek ide, amikor megunom a fantasy kornyezetben jatszodo mmokat. Most is ujra elkezdtem jatszani vele szeptember korul, rakoltottem egy rahedli penzt (nagy zsivanysag ez a CC market, sub ide vagy oda, ugy viszi a penzt, mint a huzat) es jelenleg elvezem a kis gonosz, de a Birodalomhoz hu agent nenim kalandjait. Mivel tervezem, hogy a Red Eclipsen is felhuzok egy BH-t, csak msot tankot, ezert kifejezetten orulok annak, hogy par het mulva, ha belekezdek, nem kell ujra vegigcsinalnom a kuldeteseket a bolygokon, hanem eleg csak a sztorira fokuszalnom. En ebben latom az ertlemet az egesznek, ezert is orulok neki. Aztan majd megint lepihen az accountom, es megyek vissza kardokkal, pajzsokkal hadonaszni az orkok, emberek, elfek, stb-k koze.
Ez a "hogyan, mivel kellene javitani a jatekon" vagy "mi hianyzik a jatekbol" dolog nagyon sziven utott, latom. Nem az a baj, hogy leirtad, hiszen ezek tenyek, amit leirtal azt szinte mindenki ugy latja. Azert irtam, hogy ezt msot hagyjuk, mert a kerdes nem erre vonatkozott. 😊 A pref/f2p-nek adando kedvezmenyekrol volt szo, nem a jatek hibairol. Az egesz jatek el lett baszva mar ott, hogy olyan motor kerult ala, amely motor minden, csak epp nem alkalmas mmo-ra... A tobbit meg felsorolni - hat nem lenne eleg az egesz nap ra. Ezert kell legalabb arra a keves jo es szorakoztato dologra fokuszalni, ami viszont egyedi es a maga nemeben kivalo megoldas az mmo-k kozott. De hat tudjuk, felmelegitve csak a toltottkaposzta jo, felesleges ujra nekiesni a jateknak, ez mar ilyen lett, ilyen is marad...
Szoval nem ertem, senki sem bantott meg senkit sem. Csak maskent allunk hozza, maskent latjuk a dolgot, valoszinuleg mas a celunk es a terveink is a jatekban/jatekkal.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Örülök, ha örültök, s ki tudjátok használni. Magam is szívesen kipróbálnám, hiszen van öt 13-44 szint közötti karakterem, de nem tudom. Részben azért, mert jelenleg egy másik MMO jobban izgat egy héttel az új nagy contentpack-juk érkezése előtt, de főképp az előfizetési problémák miatt. Én is nagyon örülök az itteni új contentnek, főleg a két új bolygónak, s ha odafenn is úgy döntenek, akkor meg is szeretném venni, de erre december közepénél előbb nem tud sor kerülni, még ha akarnám, akkor se.
Nem értem, miért baj, ha valaki leírja, hogy ő szerinte vagy mások szerint miben lehetne javítani a játékon. Az más kérdés, hogy én mennyire kedvelem vagy sem a céget, a játék nem erről szól. A játék egy kőkemény üzlet: az én pénzemért ők szolgáltatnak valamit, amivel/amiben én jól érzem magam. De a pénzemért el is várom, hogy betartsák a saját maguk által vállalt szabályokat (lásd amikor a játék vásárlásáért járó 500 CC-ét elfelejtették átutalni, a reklamációt meg elutasították).
Lehet kedvelni a játékot, s lehet utálni. Én kedvelem, s ha megadatik, akkor még sokat is szeretnék vele játszani. De látom a hibáit is, ami felett nekem, mint (nagyjából) szakmabelinek nehéz szemet hunyni.
Nem szerettem volna senkit megbántani, s ez így is marad. Ezért itt és most én befejeztem. Vége.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Ezzel a boosttal kvazi ugy lepsz 55-re, hogy csak a class kuldiket csinalod, es a 12x XP-vel kompenzalod a kihagyott egyeb random bolygos kuldiket, es heroickokat (flashpointokat nem erdemes kihagyni). Lenyegeben igy a szintezes 55-re egy gyors interaktiv film, de ezuttal csak a class sztorival ugy, hogy nem esel ki a sztori lenduletebol azzal, hogy egy oraig kajtatsz heroic csapat utan, vagy random bajba jutott NPC-nek szedsz ossze husz alkatreszt a terkep masik vegebol. Bar a bolygok ativelo szalat szerintem ajanlatos megcsinalni a sztorik miatt (illetve, mert kovetik helyszinben is a class storyt), de akar azok is kihagyhatoak, ha nagyon siet az ember.
Viszont, a credit az marad a standard, ahogy sok jo gear is kiesik menet kozben, amelyek esetleg a heroic cuccokbol esnek. Az egyeb kuldetesekben szerezheto companion pontok es light/dark pontokrol nem is beszelve, sot a class storyt kovetve a szakmat huzni sem egyszeru. Persze, ha dugig van a legacy bank alapanyaggal, es/vagy giftekkel es/vagy penzzel, akkor nem gond egyik szintentartasa sem. De "hatter" nelkul kesobb lesz meg mit bepotolnia 55-os szinten annak, aki most kihasznalja ezt a boostot 😊 Valamit, valamiert.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.10.07. 11:42:44
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Továbbá arra is jó most, hogy hiretelen karaktert válts, ha unod a jelenlegi karaktered vagy másikkal játszanál inkább, de nincs energiád/időd felhúzni egy újat. Az új szintek miatt a gear nem számít, így könnyű karaktert váltani.
Még egy dologra jó nekem, mivel a 8 karatert úgy játszottam, hogy egyúttal kipróbáltam az összes advanced classt, így nincsenek tükör karaktereim, és annyi időm sincs, hogy több karaktert cuccoljak. Néha úgy adódik, hogy a másik oldalon esetleg kellene csinálni valamit, vagy adódna játéklehetőség, de hiába tudom átküldeni a a geart, ha nem ismerem az adott AC-t. Így lehet, hogy most csinálok egy tükör karaktert a fő karakterem számára, így mindkét oldalon megvan a lehetőség a játékra.
Igen, csak a class cimszo alatti sztorikra ad bonuszt. Bolygo, insta, pvp, urcsata, stb kuldetesekre nem. Sot, meg a Companion kvesztekre sem.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.10.06. 23:30:57
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Szóval akár már mától is, ha jól vettem ki Frednek már megvan.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.10.06. 23:12:53
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Viszont engem nem enged be az oldal, így előrendelni sem tudom, kérdés G2A-n és társain vajon felbukkan-e?
Én sem mondtam hogy fekete vagy fehér lenne, de kicsit furcsának tartom, főleg ha valaki pl 4 azonos oldali class-t csinál meg egymás után, ott tényleg emberkínzás egymás után csinálni az osztott questeket.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.10.06. 23:02:48
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Most direkt megneztem az act3-as elso class kuldetest az agenttel - neki kapora jon, ha mar epp ezt huzom - 141 000 XP-t ad csak az odautazas 😊 A teljes szinthez 40 korul kell 300-350 k XP, vagy nagyjabol ennyi. Nem vedeni akarom a rendszert, de ha ugy szamolom, hogy kabe egy bolygon 4-5 fazisbol all egy class kveszt, akkor az igy kapott extra xpvel annyira nem fog tulnoni a bolygon, maximum a jatek legelejen. Persze, iszonyat mennyisegu xpt jelent - foleg a CC-s XP boost 1 oras faszsaggal kombinalva -, viszont aki csak a sztorit csinalja, heroic nelkul, az jar ezzel a legjobban. Aki heroicokat is letudja, es minden kuldetest megcsinal egy boylgon, akkor az lehet, hogy a vegen tenyleg nagyon elore fog szaladni. A kovetkezo hetekben kiderul, ugyis akartam egy Powertechet a Vanguard melle, azzal kiderul majd mennyi az annyi.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Revannal már régen vékony jégen vannak :ment a háborgás a Flashpointok miatt, meghalt-nem halt meg- hogy élte túl, stb két vele kapcsolatos quest lánc is csak birodalmi játékosoknak volt elérhető ( Kaas city- Revan cult, Nar Shadda- Infinite engine) és szerintem most sem egyértelmű a helyzet, több érdekes teória kering már, de én tutira veszem, hogy nem fog meghalni Revan, nem játsszák el megint azt amit a False Emperor-ral történt.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu