Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#52882
Sziasztok
A segítségeteket szeretném kérni, nem volt még hasonló problémám soha.
A játék indulásakor megvettem a pre-order-el a játékot, és játszottam is vele egy ideig. Kb 50-es szintig vittem. Majd eltelt kb 2 év, gondoltam újra kezdem, de már nem voltam biztos a jelszavamban, így igényeltem egy másikat, de nem jön azóta sem jelszó módosító. Gondolom az accom feltörték valahogyan. Az lenne a kérdésem van-e erre megoldás? Az aktiváló kódokkal vissza tudom igényelni az accot? Szóban nem tudok kommunikálni angolul, és csak francia valamint angol nyelvű supportot találtam. Mail-t pedig egyáltalán nem. Valami ötlete valakinek? Mail címem [email protected]
PiszkosFred
#52881
Az a "körülményes" procedúra a védelem miatt van. Mivel a G2a-n bárki árulhat, csak így tudja a rendszer garantálni a kulcs valódiságát, ha az operátor végigköveti a folyamatot. Kikapcsolhatod ezt a biztonsági megoldást, ha az a 300 Ft nem ér ennyit számodra 😊 (egyébként, ha a G2A-től veszel, és nem más eladótól - lásd lenyíló menü -, akkor kikapcsolhatod, mert velük nem szokott gond lenni). Én évek óta tőlük vásárlok - a netes vásárlásaim 90%-ában ott költöm el a pénzt -, de még sose volt bajom, vagy károm ott vásárolt cuccal/cuccból.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.10.15. 15:47:21

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52880
Köszi, vettem is egy kódot, bár elég körülményes a procedúra.

5500Ft a 2 hónapos kód, de erre még rájön kb 300Ft költség, szóval ez igy kb. 5800Ft lesz, akár Paypallal, akár bankkártyával fizet valaki.
De még igy is ez a legjobb ár eddig. A kódot aktiváltam, rendben működik.
#52879
G2A-n elég olcsó a 60 napos (link)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52878
Ha valaki tud ennél olcsóbb, megbízható helyet, az engem is érdekelne.😊
#52877
Amióta Livekódok itt brutál módon felnyomták az árát (5000-ről 7500-ra) azóta G2Play itt veszem.
Régóta használom ezt az oldalt is, megbízhatóak, a kódokat hamar megküldik emailben, még sohasem volt gondom azokkal.
#52876
Tud valaki oldalt ahol már meglevö elöfizetés tudok hosszabitani olcsoban?
maffioso
#52875
Én prefről váltottam subra, arra jó volt, de akkor újítani mással fogok.

\"If in doubt, flat out!\"

PiszkosFred
#52874
Votl vagy jelenlegi subra nem működik, az tuti, azt már próbáltam (Van/volt egy rakás alapjáték+30napos kulcsom anno, kimaradt készletből). Sima, friss accountra tuti, arra találták ki. Viszont prefnél megint nem tudom, sosem próbáltam, a megjelenés napjától kezdve subként játszok, ha játszok. nem CC-s pref az accom akkor sem, ha épp nem játszok és átváltok prefbe.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.10.14. 12:54:35

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52873
Akkor nem tudom.Én még nem próbáltam.De ha működik szólj.<#buck>

maffioso
#52872
Ezzel subscribe-oltam először.

\"If in doubt, flat out!\"

#52871
Ha még nincs dobozos játékod regisztrálva akkor ad +30 napot,de ha már van akkor nem tudom.

maffioso
#52870
EZT fel lehet használni előfizetés hosszabbításra?

\"If in doubt, flat out!\"

#52868
Értem, köszönöm.

#52867
Annyit jelent, hogy egy héten max. 500-at szedhetsz össze belőle, ha elérted a limitet többet nem kapsz, amíg a weekly progress nem resetel. Reset minden héten kedden 14:00-kor van.
#52866
Gyüjtögetem, és költöm is szorgalmasan a Basic Commendation pontokat, de alatta pörög egy számláló, Weekly Progres néven, most 361/500 - on áll. Mi ez, és mi történik, ha eléri az 500-at ?

#52865
A stronghold and crew skill negyedben van az a vendor külön, ahol a PVP-s és a hajós cuccokat lehet venni.

#52864
PVP vendor.

#52863
Imperial guardsmant honnét lehet szerezni a házba?
#52862
Egy kicsit nesze semmi fog meg jól, mint a legtöbb kérdés-válasz -os móka MMO berkeken belül, a class quest bővítésről ezt már min 10x elmondták, a többi kérdés meg eléggé meh kategória ( most komolyan a népek azt várták, hogy Theron Shan vagy Lana Beniko companion lesz? trollol <#banplz> )
Előreláthatólag szombaton lesz összefoglaló, addig talán jön még valami új hír. Köv. keddtől újra Bounty Contract week és F2P nek is indul a Strongholdos móka.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#52861
Biztos lesz magyar cikk is ebbol, de addig is Dulfy ujabb SoR infomorzsai kepekkel, kerdesekke-valaszokkal, stb.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52860
Már majdnem kifizettem a 2.5 milliót az ötödik tabért, amikor egy céhtárs kolléga felhomályosított, hogy ez vehető GTN-en is. Így vettem egy bővítést 990k-ért.

Dulfy ír néhány dolgot a 3.0-ban érkező starfighter módosításokról. Röviden annyi, hogy nem terveznek benne sem új pályát, sem új hajó típusokat, de sokkal nagyobb lesz a kapott requisition.
Strafighter változások
Utoljára szerkesztette: oz, 2014.10.09. 17:03:44

PiszkosFred
#52859
A strongholdhoz/hazhoz kapcsolodo tutorial soran kapsz vagy 10 darabot, amelyet barhova lerakhatsz es hasznalhatsz. Kezdetben akkora tarhelyet kapsz, mint a sima bankod alapbol, de lehet boviteni ezt is CC-ert vagy creditert.

Nalam belekerult minden karakter, minden alapanyaga, ugy, hogy csak maximum 2 stacket (2x99) tartottam meg mindenbol - nos 4 tab nekem nem lett eleg, ma vettem meg az otodiket, hogy legyen helyem 😊 Viszont, egyelore barmelyik karakter, barmelyik oldalrol instant tud gyartani, nincs hiany semmibol sem, nem kell oda-vissza logolni, levelezni, fejben tartani, hogy kinek mi es mennyi van, stb. (itt ugye nincs bagnon addon...) Max a craft segedanyagokat kell potolgatni, mert gyorsan fogynak (flux vagymi meg ilyenek).

Kovetkezo tabon is gondolkozok, oda meg menne a boe eladasra vagy altoknak, ismerosoknek felajanlott ertekesebb cuccok, receptek, missziok, stb. Az ember hamar megszokja a "jot", es aztan rajon, hogy hipp-hopp elment egy rakas millio credit, vagy 3000-4000 CC csak a legacy bank bovitesere 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.10.09. 00:32:13

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52858
A coruscanti házikóm végre teljesen kiépítve,már csak be kéne rendezni.Tényleg jó poén sith karival coruscanti ház erkélyén álldogálni.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Csempész karimnak meg sikerült olcsón venni egy egész pofás ruhát.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

A sith karimnak poénból adtam köztársasági ruhát,kinézetre jó kislánynak néz ki,de igazából nagyon gonosz.<#buck>
Kár hogy Treek nem reagál a történetre,már mint úgy értve hogy tök mindegy mit mondok a küldikbe,ő se pozitívan sem negatívan nem reagál.De amúgy nagyon jó társ.Fergeteges a dumája.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.08. 22:49:06

#52857
Ha veszel egy házat akkor kapod meg.Vedd fel a stronghold küldetést,vegyél egy házat utazz el oda és megkapod.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.08. 22:15:47

#52856
Azt is megmondod, hogy hol? Vagy hogy hogyan szerzem meg?
PiszkosFred
#52855
Van.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52854
Van a játékban már Legacy bank?
#52853
#52852
Speeder skillért létezik az hogy az egyik karival kevesebbet kell fizetni mint másikkal?

PiszkosFred
#52851
* - A speeder skillert sem kell fizetni preorderrel 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52850
Én sem játszottam pts-en, de kitört a hiszti a fórumokon hogy csak zárt béta/pts lesz.
Amúgy én sajnos sok spoilerbe belefutok, mikor infókat keresek, fórumokat olvasok, de ez benne van a pakliban.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52849
Sosem játszom PTS szerveren, valahogy úgy vagyok vele, hogy nem szeretem lelőni a poént előre, függetlenül attól, hogy éppen unom-e az aktuális tartalmat. Szeretem a kijövetelt várni, és akkor rászabadulni egy játékra. Ki hogy van ezzel?

#52848
Lehet, hogy neked lesz igazad.
Kikerültek az új disciplines rendszerről infók, anniyra nem tűnik rossznak mint elsőnek gondoltam, pár skill összevonásra került, más helyet cserélt a skillfák között és persze vannak újak, az utility skillek pedig teljesen osztottak a három ág között, szóval valamennyi hybrid lehetőség azért maradt. Talán lesz részletes cikk magyarul valamikor estére.

más:
WTB... Shadow of Revan PTS invite.
Willing to trade: Soul, Naming rights to firstborn child, Homecooked meal for a Dev. <#buck>

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52847
Szerintem túl sokat látsz bele. Van a fő sztori lánc, ami a kiegészítőhöz kapcsolódik, és ennek a része lesz 1-1 küldetés, ami egyedi lesz minden classnak, de a fő lánchoz kapcsolódik. Ez szerintem nem lesz semminek az előfutára, csak egy kis változatosságot jelent majd az altok hűzásakor.

PiszkosFred
#52846
Annyit meg kiegkent:
- Hutta, elso ket kuldetes BH-val (ami nincs 10 perc osszesen, ebbol 4 perc seta a kikotobe meg vissza) - level 1-rol 4, majd 4-rol 7 😊
- A skillekert nem kell fizetni a trainernel, ingyen adjak oket - gondolom gondoltak azokra, akik boost miatt kiesnek a sok random vendor loot es egyeb kuldetesekbol szarmazo bevetelbol. Vagyis, ha gearben el is marad a karakter idovel, a skilleket tudja finanszirozni onerobol.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52845
És minden class kap 1 db egyedi küldetést. (lehet túl sokat látok bele, de akár egy chapter 4 előfutára is lehet.... valamikor 2 év múlva <#vigyor2> )

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52844
Ha minden igaz , hamarosan solozható lesz a Forged Alliances.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52843
Nem akarok vitába keveredni,de szerintem ez a játék sokadszorra sem unalmas.Red eclipsen van most 16 karim,és ebből 3 csempész,2 scoundrel 1 gunslinger,mégsem volt unalmas végigjátszani újra old mantrelli küldiket.Azthiszem az összes fő és mellék küldit megcsináltam,amit csak megtaláltam.Három csempészből 2 ember,az egyik csaj a másik pasi,mégis más kicsit a történet.Sith inkvizítorból is 3 van,két ember egy sith.Kettő assasin egy sorci,egyik assasin rossz kislány a másik meg jófiú.És nekik is más a történet.
Booster-el játszva kimaradna sok minden szerintem.
Egyébként Treek-el kapcsolatban tévedtem,nem hihetetlenül jó,hanem eszméletlen jó társ.
Nagyon jó a szövege,meg akármilyen félelmetes harcos is,akkor is egy édes kis mackó.
De amúgy tényleg jó harcos,Dromund Kaas-on tízesével verjük le a rossz arcokat.Ha elitbe ütközünk nem kell vacakolni vele,Treek-el könnyedén beverjük a pofájukat.Amellett hogy jól harcol még jó híler is.

PiszkosFred
#52842
Jogodban all annak erezni 😊 Nem is igazan mondta senki sem, hogy nincs, vagy ne erezd igy. Sot, nem is vagy ezzel egyedul, eleg csak a kommenteket olvasgatni itt-ott. Emiatt kar benyomni a durcat. Foelg, hogy szorol szora ugyanazt irtuk mindannyian, ami az elonyet es a hatranyat erinti.

En azt tudom, hogy reszemrol orulok a boost lehetosegnek es kihasznalom ezt az elonyt, ha mar igy alakult. A jatekot szeretem, nagyon jol szorakozok vele a premier ota, es idorol idore visszaterek ide, amikor megunom a fantasy kornyezetben jatszodo mmokat. Most is ujra elkezdtem jatszani vele szeptember korul, rakoltottem egy rahedli penzt (nagy zsivanysag ez a CC market, sub ide vagy oda, ugy viszi a penzt, mint a huzat) es jelenleg elvezem a kis gonosz, de a Birodalomhoz hu agent nenim kalandjait. Mivel tervezem, hogy a Red Eclipsen is felhuzok egy BH-t, csak msot tankot, ezert kifejezetten orulok annak, hogy par het mulva, ha belekezdek, nem kell ujra vegigcsinalnom a kuldeteseket a bolygokon, hanem eleg csak a sztorira fokuszalnom. En ebben latom az ertlemet az egesznek, ezert is orulok neki. Aztan majd megint lepihen az accountom, es megyek vissza kardokkal, pajzsokkal hadonaszni az orkok, emberek, elfek, stb-k koze.

Ez a "hogyan, mivel kellene javitani a jatekon" vagy "mi hianyzik a jatekbol" dolog nagyon sziven utott, latom. Nem az a baj, hogy leirtad, hiszen ezek tenyek, amit leirtal azt szinte mindenki ugy latja. Azert irtam, hogy ezt msot hagyjuk, mert a kerdes nem erre vonatkozott. 😊 A pref/f2p-nek adando kedvezmenyekrol volt szo, nem a jatek hibairol. Az egesz jatek el lett baszva mar ott, hogy olyan motor kerult ala, amely motor minden, csak epp nem alkalmas mmo-ra... A tobbit meg felsorolni - hat nem lenne eleg az egesz nap ra. Ezert kell legalabb arra a keves jo es szorakoztato dologra fokuszalni, ami viszont egyedi es a maga nemeben kivalo megoldas az mmo-k kozott. De hat tudjuk, felmelegitve csak a toltottkaposzta jo, felesleges ujra nekiesni a jateknak, ez mar ilyen lett, ilyen is marad...

Szoval nem ertem, senki sem bantott meg senkit sem. Csak maskent allunk hozza, maskent latjuk a dolgot, valoszinuleg mas a celunk es a terveink is a jatekban/jatekkal.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52841
Szerintem nem ezt írtam.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Csak kiábrándítóan parasztvakításnak éreztem és érzem most is. Egy időlimithez kötött 'ajándék', ami első pillantásra lehet, hogy szép és jó, de ha belegondol az ember, akkor talán mégse. A 12x fejlődésnek vannak hátrányai is, túl hamar eléri az ember a hat szintnyi különbséget, ami után csak 72 xp-t kap (akkor miért jó a boost?). A gyorsabb fejlődéssel gyakrabban kell geart cserélni, amit a kevesebb credit és commendation bevételből nehezebb finanszírozni.
Örülök, ha örültök, s ki tudjátok használni. Magam is szívesen kipróbálnám, hiszen van öt 13-44 szint közötti karakterem, de nem tudom. Részben azért, mert jelenleg egy másik MMO jobban izgat egy héttel az új nagy contentpack-juk érkezése előtt, de főképp az előfizetési problémák miatt. Én is nagyon örülök az itteni új contentnek, főleg a két új bolygónak, s ha odafenn is úgy döntenek, akkor meg is szeretném venni, de erre december közepénél előbb nem tud sor kerülni, még ha akarnám, akkor se.
Nem értem, miért baj, ha valaki leírja, hogy ő szerinte vagy mások szerint miben lehetne javítani a játékon. Az más kérdés, hogy én mennyire kedvelem vagy sem a céget, a játék nem erről szól. A játék egy kőkemény üzlet: az én pénzemért ők szolgáltatnak valamit, amivel/amiben én jól érzem magam. De a pénzemért el is várom, hogy betartsák a saját maguk által vállalt szabályokat (lásd amikor a játék vásárlásáért járó 500 CC-ét elfelejtették átutalni, a reklamációt meg elutasították).
Lehet kedvelni a játékot, s lehet utálni. Én kedvelem, s ha megadatik, akkor még sokat is szeretnék vele játszani. De látom a hibáit is, ami felett nekem, mint (nagyjából) szakmabelinek nehéz szemet hunyni.
Nem szerettem volna senkit megbántani, s ez így is marad. Ezért itt és most én befejeztem. Vége.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

PiszkosFred
#52840
Pontosan! Orulok, hogy van aki latja az elonyt is, nem csak "mar megint elk*rt valamit az a rohadek EA/BW" az elso reakcio 😊

Ezzel a boosttal kvazi ugy lepsz 55-re, hogy csak a class kuldiket csinalod, es a 12x XP-vel kompenzalod a kihagyott egyeb random bolygos kuldiket, es heroickokat (flashpointokat nem erdemes kihagyni). Lenyegeben igy a szintezes 55-re egy gyors interaktiv film, de ezuttal csak a class sztorival ugy, hogy nem esel ki a sztori lenduletebol azzal, hogy egy oraig kajtatsz heroic csapat utan, vagy random bajba jutott NPC-nek szedsz ossze husz alkatreszt a terkep masik vegebol. Bar a bolygok ativelo szalat szerintem ajanlatos megcsinalni a sztorik miatt (illetve, mert kovetik helyszinben is a class storyt), de akar azok is kihagyhatoak, ha nagyon siet az ember.

Viszont, a credit az marad a standard, ahogy sok jo gear is kiesik menet kozben, amelyek esetleg a heroic cuccokbol esnek. Az egyeb kuldetesekben szerezheto companion pontok es light/dark pontokrol nem is beszelve, sot a class storyt kovetve a szakmat huzni sem egyszeru. Persze, ha dugig van a legacy bank alapanyaggal, es/vagy giftekkel es/vagy penzzel, akkor nem gond egyik szintentartasa sem. De "hatter" nelkul kesobb lesz meg mit bepotolnia 55-os szinten annak, aki most kihasznalja ezt a boostot 😊 Valamit, valamiert.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.10.07. 11:42:44

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52839
Az XP boost arra kiválló, hogy megismerd a még nem játszott class sztorikat. Abszolút ezek a történetek adják a játék egyik csúcsát. Én is felhúztam 8 karaktert, csak hogy lássam a sztorikat, de egy idő után már csak class mission/fp/wz segítségével (kipihenve és boostolva persze), de így is lassú volt.
Továbbá arra is jó most, hogy hiretelen karaktert válts, ha unod a jelenlegi karaktered vagy másikkal játszanál inkább, de nincs energiád/időd felhúzni egy újat. Az új szintek miatt a gear nem számít, így könnyű karaktert váltani.
Még egy dologra jó nekem, mivel a 8 karatert úgy játszottam, hogy egyúttal kipróbáltam az összes advanced classt, így nincsenek tükör karaktereim, és annyi időm sincs, hogy több karaktert cuccoljak. Néha úgy adódik, hogy a másik oldalon esetleg kellene csinálni valamit, vagy adódna játéklehetőség, de hiába tudom átküldeni a a geart, ha nem ismerem az adott AC-t. Így lehet, hogy most csinálok egy tükör karaktert a fő karakterem számára, így mindkét oldalon megvan a lehetőség a játékra.

PiszkosFred
#52838
Hja, megvettem, mert kesobb egy, el fogom felejteni, es ha akkor veszem, amikor a tobbiek, akkor meg tul lesz minden terhelve megint, ketto, december veszelyes idopont, jonnek az unnepek, es akkor mindig kiuriti a csalad a kasszat 😊

Igen, csak a class cimszo alatti sztorikra ad bonuszt. Bolygo, insta, pvp, urcsata, stb kuldetesekre nem. Sot, meg a Companion kvesztekre sem.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.10.06. 23:30:57

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52837
Amikortól megveted a kieget - december elsejéig.
Szóval akár már mától is, ha jól vettem ki Frednek már megvan.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.10.06. 23:12:53

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52836
Mikortól él a 12x XP boost? Nov 2.-dec 2.?
#52835
Elvileg csak Class questekre és Makeb-re adja a bonuszt, a bolygó/frakció küldetésire , heroicra, bonus series-re nem. Ami még jó benne, hogy elvileg a skillek megtanulása nem kerül creditbe, még a speederé sem <#circling>
Viszont engem nem enged be az oldal, így előrendelni sem tudom, kérdés G2A-n és társain vajon felbukkan-e?

Én sem mondtam hogy fekete vagy fehér lenne, de kicsit furcsának tartom, főleg ha valaki pl 4 azonos oldali class-t csinál meg egymás után, ott tényleg emberkínzás egymás után csinálni az osztott questeket.


Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.10.06. 23:02:48

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#52834
Najo, de magadbol indulsz ki. "Mivel neked mar van, igy masnak mar nem lehet ra szuksege" 😄 Azert ennyire nem fekete vagy feher a szituacio.

Most direkt megneztem az act3-as elso class kuldetest az agenttel - neki kapora jon, ha mar epp ezt huzom - 141 000 XP-t ad csak az odautazas 😊 A teljes szinthez 40 korul kell 300-350 k XP, vagy nagyjabol ennyi. Nem vedeni akarom a rendszert, de ha ugy szamolom, hogy kabe egy bolygon 4-5 fazisbol all egy class kveszt, akkor az igy kapott extra xpvel annyira nem fog tulnoni a bolygon, maximum a jatek legelejen. Persze, iszonyat mennyisegu xpt jelent - foleg a CC-s XP boost 1 oras faszsaggal kombinalva -, viszont aki csak a sztorit csinalja, heroic nelkul, az jar ezzel a legjobban. Aki heroicokat is letudja, es minden kuldetest megcsinal egy boylgon, akkor az lehet, hogy a vegen tenyleg nagyon elore fog szaladni. A kovetkezo hetekben kiderul, ugyis akartam egy Powertechet a Vanguard melle, azzal kiderul majd mennyi az annyi.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52833
Nekem ez egy kicsit ellentmondásos indok, van pl 5db 55-ösöm karakterem, de az exp miatt még egyet gyorsan fel akarok húzni 55-re? (jó ez még mindig kevésbé lehúzós mint direktben pénzt kérni az instant 55-as karakterért)
Revannal már régen vékony jégen vannak :ment a háborgás a Flashpointok miatt, meghalt-nem halt meg- hogy élte túl, stb két vele kapcsolatos quest lánc is csak birodalmi játékosoknak volt elérhető ( Kaas city- Revan cult, Nar Shadda- Infinite engine) és szerintem most sem egyértelmű a helyzet, több érdekes teória kering már, de én tutira veszem, hogy nem fog meghalni Revan, nem játsszák el megint azt amit a False Emperor-ral történt.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu