Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.11.03. 07:36:50
Van egy lvl 50-es sniperem és most sok idő után visszatérnék játszani F2P-ként (asszem van 120 cartell pontom).
Azóta sem változott semmi az ügyben, hogy az újonnan indított másodlagos karakteremnek cuccokat tudjak adni a fő karakteremtől?
First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication
Tomb of Freedon Nadd
Ha nem lesz finomhangolás aa mob képességek között, akkor egyes heroic4-hez tényleg szükség lesz 4 ember, akik tudják is használni a képességet. (bár ilyenkor extra finom, ha több ember nyom el egy interruptot ugyanarra a mobra...)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
En inkabb abban bizok, hogy a mobok Terminate jellegu kepessegei is kapnak extra masodperceket a cooldownjukra, mert azok miatt viszont szopas lesz a 18 seces interrupt. Foleg ha tobben is hasznaljak ezt a kepesseget, vagy valami ambush/snipe kombot szpemelnek a mobok.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.10.31. 13:57:19
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Erősebb volt, mivel előbb elmentem megmenteni társam és ekkor kapott valami majdnem 1 shot ability-t is, amit ha nem interruptoltam akkor kb instant halál és volt pár sith duplikáció is. (mondjuk lehet ez a fight változott azóta, de én nagyon megszenvedtem vele)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.10.31. 13:49:17
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Tomb of Freedon Nadd
Eddig a legkomolyabb kihívás a Jedi Knight endboss volt, főleg ha kitérővel mentem hozzá. Mondjuk akkor még nem voltam teljesen tisztában mindennel és a kis droidot volt muszáj vinni, ott kb hatodjára sikerült leverni... 😄
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.10.31. 13:42:54
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Tomb of Freedon Nadd
Mondjuk egy guardian tanknak ez nem probléma, neki elég sok hasznos képessége van ilyen szempontból, de más classok szószban lehetnek.
mondjuk kommunikálhattál volna jobban is, mert fórumokon megy az anyázás rendesen. Még mázli hogy sokan a Rakoul eventtel foglalkoznak, így nincs akkor rage mintha event mentes időben érkezett volna a hír.
"muszaj lesz bekapnod egy-egy nagyobb pofont, de a jo hir, hogy te dontheted el melyiket..."
- Consular story Stark ellen jól gearelve, 2v3 szinttel felette iszonyat nehéz volt leverni, mivel olyan sűrűn használt erős skilleket ( nagy sebzés, nagy heal, stb) hogy pislogni nem volt időm, nemhogy LoS-t törni, és interruptolni Most egy 18seces CD-vel party kellett volna egy story mobhoz....
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.10.31. 13:16:37
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Tomb of Freedon Nadd
DPS: nem akarják hogy nagyon elszálljanak a számok ( valaki írta hogy más mmo-nál vannak milliós dps-ek egy skillből)
Szintezés: Ez nekem sem tetszik, hogy könnyebb lett ( Makeb kapott nerfet pár patch-csel ezelőtt, ezt mintha kiterjesztenék)
Ami engem zavar az az interrupt növelése 12 ill 18 másodpercre. Egy csomo olyan heylzet van, főleg class storyban ha nem interruptolok akko gyak végem. Remélem a mobok ritkábban fognak Terminate és hasonló, majdnem 1 shot skilleket használni.
Az összes változásnak egy az oka, innentől gyakrabban lesznek szintnövelő kiegészítők, és kevesebb idő alatt meg lehet csinálni, nem kell annyit tesztelni.
Ahogy olvasom a mostani 55-ös ops-ok is megmaradnak, mint gear szerző alternatíva... Ez is érdekes.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.10.31. 12:47:10
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Próbáld meg úgy, hogy a hiv. honlapról lépsz be az accountodra , ott elvileg meg tudod változtatni az email címedet (bár mintha belépésénél ott is kérne egyszeri kódot). Ha máshogy nem megy, vedd fel a kapcsolatot a support-al!
Resonance multi gaming baráti közösség: http://resonance-guild.eu
Egy apro ambar annal idegesitobb problemaval fordulok hozzatok, hatha ti tudtok valami megoldast ajanlani. Kozel 2 eve megvan mar a jatek es jatszottam is vele eleget, de most mikor ujra szerettem volna belepni belefutottam a "one time password" problemaba. Ez nalam abban merul ki, hogy ugyan a rendszer elkuldi nekem a kodot, de az email ami regisztralva van igen gagyi (citromail) es a kod csak napok vagy a legutobbi kozel 1 het kesessel erkezett meg igy mire hasznalnam mar elevul. Ezen okbol a mailcimem sem tudom lecserelni, mert be se jutok accountomba. Barmi otlet hogyan tudnek ezen tuljutni? Elore is koszonom.
Asus H81-PLUS Intel H81/Intel Core i5-4590 3.30GHz (Haswell)/Sapphire Radeon R9 480 4096MB GDDR5/ Corsair Vengeance Pro Gold 16GB (2x8GB) DDR3 PC3-12800C9 1600MHz
Szerintem szintezéshez ideálisak a Thorne relickek, nem kell light/dark hozzá, növeli a HP-dat és a társad hatékonyságát ( Hp/sebzés/heal)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.10.29. 16:48:31
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Tegnap kismilliószor elmondtuk a general chaten, hogy van egy speeder, ami közvetlenül az alagút lejáratához vissz, de mindig volt aki a bioware-t szidta, hogy hogyan lehet egy lvl25+ eventet agy 50-es zónába tenni. No Comment
A másik, hogy tegnap csináltam datacronokat Corellián, mivel sikerült befejezni a Comsular-t és generalon ill guild chaten mondtam, hogy szívesen segítek. Nos abból a kb 40 emberből min a fele adott valamit cserébe (credit, tárgyak, stb) pedig nem kértek és kellemesen meglepődtem. szóval tényleg van ilyen is olyan is a játékosok között.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Mintha olyan sűrűn lenne....
Amúgy meg miért baj, ha van? Nem kötelező csinálni.
Simán csinláhatnák, hogy folyamatosan menjen valamelyik event a jelenlegi 3 közül, idővel persze jöhetnének be újabbak is.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Tomb of Freedon Nadd
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ezt annó az orosz tanárnőm is felfogta.<#buck>#buck>
Mivel hogy orosz volt az orosz tanárnőm.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.28. 07:53:23
Neked is csak azt tudom javasolni. Probáld a gazdasági és a politikai dolgokat elkülöníteni. 😊 És ne ülj fel annak ha az amik vagy az eu Vikit támadja ilyenekkel. Nagyon egyszerűen el tudom intézni a logikádat 😊 Ennyi erővel a Finn miniszterelnök meg Tarkin kormányzó ? 😊 Mivel ők is az oroszokkal építik az új erőművüket. 😊 Esetleg MErkel? Meg a palotapincsi? Németo. első számú gazdasági partnere volt Oroszországnak mostanáig. 😊 Ez most változni fog és már meg is sínylette a német növekedés. Sajnos úgy néz ki Vikinek meg a Finn miniszterelnöknek van a legtöbb sütije ebbe a galaxtikus európai köztársaságban 😊
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
A köztársaság szétesőben, a szakadár csapatok nagyban ostromolják a határvidéket, mikor is Darth Vladimir megtalálja új tanítványát. Az ekkor még Jedi oldalon küzdő Viktor Skywalker, mesterével Obi-Wan Barroso-val az oldalán próbálja a sötét erőket visszaszorítani. Viktor Skywalker nem hallgat mesterei, Barack Windu mester és Yoda Merkel mester intő szavaira, miszerint a Sithek pénzelik a Paksi erőmű halálcsillaggá fejlesztését. Így kénytelen a sötét nagyúr, Darth Vladimir tanítványává lenni, mint Darth Orbán....
A valósággal egybeeső bármilyen nemű hasonlóság csak a véletlen szülemény. Az esetleges ferdítések, csak is a sztori megtartása érdekében történtek
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Makebbel meg egy kerdes. Nem remlik, hogy ennyire szorakozott volna velem anno fortuna istennoje, de az mar nevetseges, hogy az osszes trash loot ami esik, az direkt olyan statokkal rendelkezett, amelyek kvazi semmire sem jok, de meg a compok kozul is csak kevesnek. Eleinte pechre gondoltam, de van egy pont, amikro mar tobb ez, mint pech. Vagy csak en vagyok megint ennyire szerencses? Nem szamit annyira persze, van jobb gear mar, csak feltunt a dolog amikor adogattam el a sok lootolt zold/kek szajret, es nem tudom, direkt e vagy sem.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.10.25. 15:18:38
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Amúgy úgy néz ki, hogy megpörgetik a kiegészítők ütemezését, a SoR a Shadow Realm miatt csúszott kb 9 hónapot, most már félig meddig elismerik. Az új Disciplines rendszer miatt nem kell annyit balanszolni, az új képességek egy már létezőt helyettesítenek a rotációban, stb
Ja és a Shroud üdvözöl mindenkit:
Hivatalosan nem sok új hír van, ami van az meg Datamine által, azzal meg egyelőre nem akarom a kedélyeket borzolni.
Ja még valami, ha esetleg valaki itt az sg-n üzenetet küld, az tegye meg hogy beírjam hogy küldött üzenetet, véletlenül vettem csak észre hogy van 3 db több mint 2 hetes üzenetem....
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Szerintem jó a gear boost, mehetett volna végig 😊. Nekem nem kihívás kellett, hanem az n. alt felhúzása. Sőt, még az lett volna az igazi, ha automatikusan megismeri az ember az összes taxiállomást. Túl sokat kellett kutyagolni 😊.
Ha visszajon kesobb a 12x XP majd valami unlock vagy cartel cucc formaban, akkor remelem enelkul a gear boost nelkul. Ertem en, hogy lassa az uj jatekos is a kontentet, de azert na, legyen kis kihivas is...
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.10.25. 10:21:34
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Mondjuk relatíve olyanom is sűrűn van, hogy ha bizonyos szögben forgatom egyes helyeken a kamerát, akkor az űr (vagy egyéb környezet) villan be egy ideig.

Probald meg az originen is a modositast, ne csak a swtor.com-n, hatha ott gyorsabb.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”