Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PiszkosFred
#52932
+ es csak december eleji (?) premier utan.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52931
Ha megveszed az új kieget.

#52930
Ha nem vagyok előfizetö de van egy 55 karakterem akkor lehet vele 60-ra fejlodni?
PiszkosFred
#52929
De ez miert rosszabb? Eddig sem erhetett el semmit sem 50 utanrol, ezutan sem, ergo a helyzet valtozatlan. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52928
Egyébként F2P most még rosszabb mint régen,most már 55-ös a maximum szint,vagyis pár hét és már 60-as a max szint,de F2P max 50 lehet.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.11.03. 07:36:50

#52927
De,veszel egy házat,de előtte felveszed a stronghold küldit,elmész a házadba kész lesz a küldi,és kapsz egy legacy bankot.Bankba beteszed a cuccot egyik karival,másikkal kiveszed.

Police88
#52926
Hi!
Van egy lvl 50-es sniperem és most sok idő után visszatérnék játszani F2P-ként (asszem van 120 cartell pontom).
Azóta sem változott semmi az ügyben, hogy az újonnan indított másodlagos karakteremnek cuccokat tudjak adni a fő karakteremtől?

First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication

#52925
Annyit változott, hogy már nincs puzzle, az egyik lépcsőfordulóban rákattintasz egy dobozra, és megkapod a teljes felszerelést.

Tomb of Freedon Nadd

#52924
Igen, vannak kemény bossok, de CC immunis szerintem sincs class story során.
Ha nem lesz finomhangolás aa mob képességek között, akkor egyes heroic4-hez tényleg szükség lesz 4 ember, akik tudják is használni a képességet. (bár ilyenkor extra finom, ha több ember nyom el egy interruptot ugyanarra a mobra...)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#52923
Pont ezt akartam irni, hogy a class sztorikban ha jol emlekszem, akkor egyik foellenseg vagy mini bossocska sem immun a CC-re, vagyis az alap interrupt mellett ott vannak meg a stunok, chargeok, flashgrenade, companion stunja, knockback meg minden egyeb marhasag, amelyek szakitanak - classtol fuggoen.

En inkabb abban bizok, hogy a mobok Terminate jellegu kepessegei is kapnak extra masodperceket a cooldownjukra, mert azok miatt viszont szopas lesz a 18 seces interrupt. Foleg ha tobben is hasznaljak ezt a kepesseget, vagy valami ambush/snipe kombot szpemelnek a mobok.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.10.31. 13:57:19

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52922
Dehogynem, megcsináltam a Dark Temple-ben a puzzle-t 😄 ( viszonylag tűrhetően volt gearele amúgy)
Erősebb volt, mivel előbb elmentem megmenteni társam és ekkor kapott valami majdnem 1 shot ability-t is, amit ha nem interruptoltam akkor kb instant halál és volt pár sith duplikáció is. (mondjuk lehet ez a fight változott azóta, de én nagyon megszenvedtem vele)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.10.31. 13:49:17

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52921
Nem cuccoltad fel előtte a robotot?😊

Tomb of Freedon Nadd

#52920
Végül sikerült megoldani, de jóval nagyobb kihívás volt számomra mint a többi boss A Self healje eléggé nagy volt+ a több dmg skilje, nyilván stun gránáttal egyszerűbb lett volna.( A First Son is csak egyszer tudott kinyírni, ráomlasztotta a barlangot... 😊
Eddig a legkomolyabb kihívás a Jedi Knight endboss volt, főleg ha kitérővel mentem hozzá. Mondjuk akkor még nem voltam teljesen tisztában mindennel és a kis droidot volt muszáj vinni, ott kb hatodjára sikerült leverni... 😄
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.10.31. 13:42:54

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52919
Stark nem CC immun, szóval, interrupt, knockback, stun, force lift (ez utóbbi a specctől függ persze mennyire használod) mind használható interruptként....

Tomb of Freedon Nadd

#52918
Azért partyban is érhetik meglepetések az embert, néha nekem is muszáj volt tiszta PT tank helyet egy fél hibridett csinálni, hogy legyen CD csökkentés az interruptra mert a jetjump CD-je (ami interruptól is) igen magas.
Mondjuk egy guardian tanknak ez nem probléma, neki elég sok hasznos képessége van ilyen szempontból, de más classok szószban lehetnek.
mondjuk kommunikálhattál volna jobban is, mert fórumokon megy az anyázás rendesen. Még mázli hogy sokan a Rakoul eventtel foglalkoznak, így nincs akkor rage mintha event mentes időben érkezett volna a hír.

"muszaj lesz bekapnod egy-egy nagyobb pofont, de a jo hir, hogy te dontheted el melyiket..."
- Consular story Stark ellen jól gearelve, 2v3 szinttel felette iszonyat nehéz volt leverni, mivel olyan sűrűn használt erős skilleket ( nagy sebzés, nagy heal, stb) hogy pislogni nem volt időm, nemhogy LoS-t törni, és interruptolni Most egy 18seces CD-vel party kellett volna egy story mobhoz....
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.10.31. 13:16:37

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#52917
Interrupt erdekesen hangzik. Kvazi azt mondjak most, hogy mostantol "muszaj lesz bekapnod egy-egy nagyobb pofont, de a jo hir, hogy te dontheted el melyiket..." Partyban meg hagyjan, ott a rotaval megoldhato/athidalhato tovabbra is, de szoloban erdekes lesz, ha nem nyulnak hozza az ellenfelek/NPC-k kepessegeihez.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52916
A DPS-számok már nagyon komolyan kezdtek elszállni, és ennek a megállítása szerintem pozitív. (Ráadásul az egyre nagyobb és több dps-t "toló" karakterek miatt, egyre több hp-t és def. skillt kell buffolni ami folyamatos balance problémákat szül.) Mindenki szereti látni a jó nagy számokat, de 35-40k hp-val rohangáló karakterek már most 8-10k-s dmg-et ütnek egymásra, ezt teljesen fölösleges növelni. A múltkor volt egy topic az egyik külföldi swtor fórumon ahol azon matekoztak, hogy ha csak +10%-al növelik majd a dpst, lvl 55-ről 60-ra, akkor pve-ben mennyivel lesz nagyobb szívás tankolni, tud-e ekkora dps mellett aggrot tartani a tank stb.

Tomb of Freedon Nadd

#52915
Taunt miss utánaolvasva Nightmare OPS bossoknál fordulhat elő. A Tankok most alapból kapnak +10% accuracy-t tank módban, így taunt normál esetben mindig célba ér. kivéve, (1)ha az adott NM bossnak megnövelik a defensét, (2) a tank kap egy acc. debuffot (3) és itt van a lényeg PvP,
DPS: nem akarják hogy nagyon elszálljanak a számok ( valaki írta hogy más mmo-nál vannak milliós dps-ek egy skillből)
Szintezés: Ez nekem sem tetszik, hogy könnyebb lett ( Makeb kapott nerfet pár patch-csel ezelőtt, ezt mintha kiterjesztenék)
Ami engem zavar az az interrupt növelése 12 ill 18 másodpercre. Egy csomo olyan heylzet van, főleg class storyban ha nem interruptolok akko gyak végem. Remélem a mobok ritkábban fognak Terminate és hasonló, majdnem 1 shot skilleket használni.
Az összes változásnak egy az oka, innentől gyakrabban lesznek szintnövelő kiegészítők, és kevesebb idő alatt meg lehet csinálni, nem kell annyit tesztelni.
Ahogy olvasom a mostani 55-ös ops-ok is megmaradnak, mint gear szerző alternatíva... Ez is érdekes.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.10.31. 12:47:10

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52914
Hát ez így eléggé elfogadhatatlan számomra. Nagyon szeretem a játékot, van 13 karakterem, de 60-as szinten lesz olyan dps-em, mint 55-ön? hát mi értelme a szintezésnek, ha nem az, hogy jobb, erősebb legyek? taunt miss? Ezt meg inkább nem is kommentálom...
#52913
Eléggé részletes infók, hogyan változik a combat rendszer 3.0 alatt (link) Lehet örvendezi/anyázni 😄 Cikk valamikor szombaton lesz, elvileg jönnek még új infók.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52912
Szia!

Próbáld meg úgy, hogy a hiv. honlapról lépsz be az accountodra , ott elvileg meg tudod változtatni az email címedet (bár mintha belépésénél ott is kérne egyszeri kódot). Ha máshogy nem megy, vedd fel a kapcsolatot a support-al!

Resonance multi gaming baráti közösség: http://resonance-guild.eu

#52911
Sziasztok!

Egy apro ambar annal idegesitobb problemaval fordulok hozzatok, hatha ti tudtok valami megoldast ajanlani. Kozel 2 eve megvan mar a jatek es jatszottam is vele eleget, de most mikor ujra szerettem volna belepni belefutottam a "one time password" problemaba. Ez nalam abban merul ki, hogy ugyan a rendszer elkuldi nekem a kodot, de az email ami regisztralva van igen gagyi (citromail) es a kod csak napok vagy a legutobbi kozel 1 het kesessel erkezett meg igy mire hasznalnam mar elevul. Ezen okbol a mailcimem sem tudom lecserelni, mert be se jutok accountomba. Barmi otlet hogyan tudnek ezen tuljutni? Elore is koszonom.

Asus H81-PLUS Intel H81/Intel Core i5-4590 3.30GHz (Haswell)/Sapphire Radeon R9 480 4096MB GDDR5/ Corsair Vengeance Pro Gold 16GB (2x8GB) DDR3 PC3-12800C9 1600MHz

#52910
mondjuk az igaz 😊
#52909
Nem velem van a baj,én szoktam venni,hanem ha FP közben haldoklik a fél csapat.

#52908
Ahhoz kell egy bizonyos reputation szint 😄
Szerintem szintezéshez ideálisak a Thorne relickek, nem kell light/dark hozzá, növeli a HP-dat és a társad hatékonyságát ( Hp/sebzés/heal)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.10.29. 16:48:31

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52907
Veszel 5k-ért egy relicet rakghoul tunnelban és meg van oldva a probléma, nem fertőz meg senki 😊
#52906
Ez a hülye játékos érdekes kérdés.
Tegnap kismilliószor elmondtuk a general chaten, hogy van egy speeder, ami közvetlenül az alagút lejáratához vissz, de mindig volt aki a bioware-t szidta, hogy hogyan lehet egy lvl25+ eventet agy 50-es zónába tenni. No Comment
A másik, hogy tegnap csináltam datacronokat Corellián, mivel sikerült befejezni a Comsular-t és generalon ill guild chaten mondtam, hogy szívesen segítek. Nos abból a kb 40 emberből min a fele adott valamit cserébe (credit, tárgyak, stb) pedig nem kértek és kellemesen meglepődtem. szóval tényleg van ilyen is olyan is a játékosok között.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52905
Jah ebben van valami.Én szeretek FP-re járni,de event alatt szörnyű rossz szokott lenni.

PiszkosFred
#52904
Akkor nem az eventtel van gondod, hanem a hulye jatekosokkal 😊 Azert nem mindegy.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52903
Nem szeretem,random csapattam FP ilyenkor szopás,mert mindig van aki behozza a kórt,és fix hogy nincs náluk ellenszer.

#52902
Már megint??
Mintha olyan sűrűn lenne....
Amúgy meg miért baj, ha van? Nem kötelező csinálni.
Simán csinláhatnák, hogy folyamatosan menjen valamelyik event a jelenlegi 3 közül, idővel persze jöhetnének be újabbak is.
#52901
Miért kell már megint ragya eventet tartani?

#52899
Vagy Basic-ből lehet majd venni a fejlődős cuccokat is.

#52898
A classicot értem, de a planetary kivezetésének mi az oka? Eddig legalább a leveling során kényelmesen lehetett cuccolni a karaktert planetary commendationokból. Akkor kivezetik a planetary merchanteket is? Vagy visszatérnek arra, hogy megint minden bolygónak lesz saját commendationja mint régen?

Tomb of Freedon Nadd

PiszkosFred
#52897
Egyszer és egyben utoljára megkérlek mindkettőtöket, hogy tartózkodjatok a politikai témától ebben a topikban. Ha ennyire szakértők vagytok, akkor keressétek meg az ennek megfelelő topikot és ott osszátok meg a gondolataitokat, ne itt, szétcseszve a topikot. Köszönöm.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52896
OFF. Én se kérek. Emlékszek rájuk szintén😊 De nem zavar ha ők építik az erőművet 😊 Valószínű mivel ezt se tudjuk megfizetni a franciára végképp nem lenne pénz. Van még az a lehetőség amit a Brittek csinálnak 😊 Kínaiakkal építik a 2 új erőmüvüket 😄

#52895
Off:Ruszkikból de kösz de nem kérnék,ruszkikat rühellem,én nem örülek ennek a nagy orosz buzulásnak.Éltem eleget abban az időben amikor az oroszok még az országban baszták a rezet.Őszintén tiszta szívből gyűlölöm az összes tetűrágó fszopó ruszkit.<#eplus2>
Ezt annó az orosz tanárnőm is felfogta.<#buck>
Mivel hogy orosz volt az orosz tanárnőm.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.28. 07:53:23

#52894
OFF Jópofa 😊
Neked is csak azt tudom javasolni. Probáld a gazdasági és a politikai dolgokat elkülöníteni. 😊 És ne ülj fel annak ha az amik vagy az eu Vikit támadja ilyenekkel. Nagyon egyszerűen el tudom intézni a logikádat 😊 Ennyi erővel a Finn miniszterelnök meg Tarkin kormányzó ? 😊 Mivel ők is az oroszokkal építik az új erőművüket. 😊 Esetleg MErkel? Meg a palotapincsi? Németo. első számú gazdasági partnere volt Oroszországnak mostanáig. 😊 Ez most változni fog és már meg is sínylette a német növekedés. Sajnos úgy néz ki Vikinek meg a Finn miniszterelnöknek van a legtöbb sütije ebbe a galaxtikus európai köztársaságban 😊

#52893
Változik mégis a commendation rendszer: a planetary és classic commok eltűnnek, helyettük Basic marad. Az ultimate és Elit sommok maradnak, de a pre-3.0 előtt gyűjtötteket átkonvertálja a rendszer basic commá. A classic gear-t nagy valószínűséggel visszavonultatják és csak a lvl 50-es karaktereknek marad meg. Változik a set bonus rendszer is, most már nem lesz külön Pve és PvP bonus (de ez még nem fix) viszont lesz 6 részes bonus is. Részletes cikk valamikor holnap vagy szerdán. Nem akartam datamined infókat beletenni, de kénytelen vagyok, a bioware kicsit megkutyulta a dolgot.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

mulli1986
#52892
Bocsi a félig offért 😊

A köztársaság szétesőben, a szakadár csapatok nagyban ostromolják a határvidéket, mikor is Darth Vladimir megtalálja új tanítványát. Az ekkor még Jedi oldalon küzdő Viktor Skywalker, mesterével Obi-Wan Barroso-val az oldalán próbálja a sötét erőket visszaszorítani. Viktor Skywalker nem hallgat mesterei, Barack Windu mester és Yoda Merkel mester intő szavaira, miszerint a Sithek pénzelik a Paksi erőmű halálcsillaggá fejlesztését. Így kénytelen a sötét nagyúr, Darth Vladimir tanítványává lenni, mint Darth Orbán....
A valósággal egybeeső bármilyen nemű hasonlóság csak a véletlen szülemény. Az esetleges ferdítések, csak is a sztori megtartása érdekében történtek
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#52891
Lusta voltam gyártani modokat, azt mondtam magamban, ha nagyon elakadok, akkor majd csinálok, vagy veszek ah-ban, de nem akadtam el 😊. Így csak quest rewardok, vagy droppok voltak rajtam. A compnak még mindig nincs se fejese, se fülese se implantjai. Az elején én is 4-5 szinttel előbb voltam, de elnéztem egy bolygó sorrendet, és mire észbekaptam, a kisebbik bolygó nagy része már szürke volt. Az 5 xp meg 12x szorzóval se sok 😊.

PiszkosFred
#52890
Altokkal gyartottam armor+mod+barrel/hilt trash zold szarokat, azzokkal siman jol haladtam. Igaz, a 12x miatt mind a ket alttal +4-5 szint elonyben voltam az adott bolygon, ugy, hogy se egy heroic se egy bolygo, semmi kuldetest nem csinaltam, csak a classt.

Makebbel meg egy kerdes. Nem remlik, hogy ennyire szorakozott volna velem anno fortuna istennoje, de az mar nevetseges, hogy az osszes trash loot ami esik, az direkt olyan statokkal rendelkezett, amelyek kvazi semmire sem jok, de meg a compok kozul is csak kevesnek. Eleinte pechre gondoltam, de van egy pont, amikro mar tobb ez, mint pech. Vagy csak en vagyok megint ennyire szerencses? Nem szamit annyira persze, van jobb gear mar, csak feltunt a dolog amikor adogattam el a sok lootolt zold/kek szajret, es nem tudom, direkt e vagy sem.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.10.25. 15:18:38

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52889
Majd fogtok sírni, ha kijön a 3.0. Nem csak a Hybrid buildeket, de az AoE-ket is irtják rendesen és a többi meglepetés, amiről csak pletykálnak ( ranged interrupt 24 másodperces CD...)
Amúgy úgy néz ki, hogy megpörgetik a kiegészítők ütemezését, a SoR a Shadow Realm miatt csúszott kb 9 hónapot, most már félig meddig elismerik. Az új Disciplines rendszer miatt nem kell annyit balanszolni, az új képességek egy már létezőt helyettesítenek a rotációban, stb

Ja és a Shroud üdvözöl mindenkit:

Hivatalosan nem sok új hír van, ami van az meg Datamine által, azzal meg egyelőre nem akarom a kedélyeket borzolni.
Ja még valami, ha esetleg valaki itt az sg-n üzenetet küld, az tegye meg hogy beírjam hogy küldött üzenetet, véletlenül vettem csak észre hogy van 3 db több mint 2 hetes üzenetem....

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52888
Nagyon durva. Végigcsináltam az összes class küldetést, és koréllián már figyelni kellett nagyon, mivel se a compnak se nekem nem volt cuccom. Ha két csoportot húztam be, már izzadtam. Átértem Makebre, ment a boost, onnan durva írtás volt. Nem csak a statokat vitte fel, de folyamatos gyógyítást is tesz rád csatában.
Szerintem jó a gear boost, mehetett volna végig 😊. Nekem nem kihívás kellett, hanem az n. alt felhúzása. Sőt, még az lett volna az igazi, ha automatikusan megismeri az ember az összes taxiállomást. Túl sokat kellett kutyagolni 😊.

PiszkosFred
#52887
Hosszu hetvege elso ket napja + szakado eso + SoR preorder = eljutottam ket kisebb, korabban felbehagyott craftos alttal is 47-es szintig, es vele Makebig. Azt tudtam, hogy lesz ott is 12x XP, mint a class questekre es Illumra, de azt elfelejtettem, hogy lesz ott egy terminal, ami a statot es a geart is fel fogja tuningolni. Olyan agyaggalamb loveszet lett ott, hogy csak pislogtam. Kb 10k HP + lvl40 koruli modos adept gearbol (hiaba, 12x XP kozben nem egyszeru szinten tartani a felszerelest - bar valahol felesleges is) lett hirtelen 30k HP + 1shot minden group, akar tobb elittel/stronggal is.

Ha visszajon kesobb a 12x XP majd valami unlock vagy cartel cucc formaban, akkor remelem enelkul a gear boost nelkul. Ertem en, hogy lassa az uj jatekos is a kontentet, de azert na, legyen kis kihivas is...
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.10.25. 10:21:34

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52886
A fleetes 10-es datacronnál csinálta azt hosszú ideig, hogy a felső kapcsolóhoz ugráskor sűrűn dobott ki a hajó tetejére, ott lehett sétálni az űrben.
Mondjuk relatíve olyanom is sűrűn van, hogy ha bizonyos szögben forgatom egyes helyeken a kamerát, akkor az űr (vagy egyéb környezet) villan be egy ideig.

#52885
Kuat drive-on megvolt az első űrsétám.<#nyes>

#52884
Már 2 napja igényeltem de semmi sem történt
PiszkosFred
#52883
Ha nem gmail vagy yahoo vagy hasonlo "nemzetkozileg sokszor hasznalt" a mail cimed, akkor akar 15 perctol 1 oraig is eltarthat, mire megjon a level. Nalam a rekord 3 ora eddig (pedig egyedi domainhez tartozo cimrol volt szo, nem freeszar vagy citrofos). Magyar emailcimmel szokott keses lenni. (nem mindig, de gyakran).

Probald meg az originen is a modositast, ne csak a swtor.com-n, hatha ott gyorsabb.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”