60032
  • GaborST
    #53577
    vicces az Sith Inquisitorom direkt a világos oldal felé terelem kicsit ironikus :)

  • Gudott
    #53576
    Lvl 55 közelében, de még szintlépés előtt leadsz annyi küldetést, amennyit csak tudsz, de nem fogadod el a jutalmat., ha ügyes vagy akár 3-5 ilyen "fel nem használt" küldetés is összegyűlhet, majd miután meglépted az 55-ös szinted, sorban "felhasználod" a még emelt xp-t adó küldetéseket. Nyilván ehhez kicsit ki kell számolni mi merre, de sok helyen látom, hogy ezt ajánlják (general, guild chat, stb)

    a solo FP ért járó xp-t elvileg nerfelték, mivel ismételhetőek lettek. (így már 3 féle fp van: daily, normal és Hard mode)

    Szerintem a Forged Alliances 4 flashpointja még mindig jól használható és elsőre elég sok basic commot is ad.(meg nyilván ez a bevezető a SoR-hoz)
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.06.03. 18:54:58
  • Negritis
    #53575
    később mész makebra

    amúgy a 4 solo flashpointra már nem ad bónuszt akkor?
    mondjuk azok alapból ha nyomsz egy sima boostert kb 2 szint asszem
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.06.03. 18:48:19
  • bekasybalazs
    #53574
    "Maga a boost lvl 55-ig (Makeb) kis trükközéssel egészen 56-57-iug ki lehet tolni vele."

    Ezen megakadt a szemem, ki tudnád fejteni nekem kicsit bővebben a "kis trükközés"-t ? :)
    Utoljára szerkesztette: bekasybalazs, 2015.06.03. 18:46:08
  • Gudott
    #53573
    Lvl 1-50 között előfizetők használhatnak lila cuccokat vagy az aki megvette az ehhez szükséges unlockot
    lvl51-60 között nincs ilyen korlátozás.
  • GaborST
    #53572
    ja értem
  • Terawatt
    #53571
    Mert f2p nem használhat lila cuccot
  • GaborST
    #53569
    Egy kérdés miért nem tudok lila cuccokat használni?
  • Plata
    #53568
    Majd ősszel,most úgysincs rá időm.Kb októberig elvagyok havazva.Ha nincs 2-3 szabad és nyugis órám nem is ülök le Sw ToR-ozni.
    Nem szeretem ha közben zavarnak.STO-ban nem zavar ha közben piszkálgatnak,azt ott lehet hagyni pár percre,sőt ha félórát afk vagy az sem gond,de Sw ToR-hoz tök nyugalom kell.
  • Plata
    #53567
    Minden Classnak más a története,sőt ha gonosz vagy jó fiú vagy akkor is,sőt néha még ha más a fajod akkor is.Legalább is úgy vettem észre,kicsit más sith pureblood-al a sith sorci története mint emberrel.Bár az ember sorcim leányzó a sith meg pasi.Lehet ezért is.
  • Negritis
    #53566
    Belsavisről ne is beszéljünk ami megalapozott Oriconnak:D
  • Gudott
    #53565
    Valakivel vetesd meg a Shadow of Revant az amazonról (vagy a 3 az 1-ben akciós csomagot) és azzal mindenhez hozzáférsz, míg ki nem jön a 4.0

    -Amúgy a következő fejvadász event kb 3 hét múlva lesz.

    Terawatt:
    Vannak összeérő szálak, amik inkább utólag derülnek ki. pl:
    Warrior/Kniht/Consular végkifejlete pl igencsak előrelöki a történetet a SoR irányába.
    Vagy Imperial Balmora vs Consular stb illetve , vannak pár apróbb crossoverek egyes classok társai között, stb stb.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.06.03. 14:22:07
  • Terawatt
    #53564
    Simán jó az is szerintem ha jók a küldetések. Classonként mennyire eltérő a sztori plusz gondolome gy idő után össze érnek a szálak. Erről mit tudsz mondani? Mert ha már annyi akraktered van ezt gondolom szépen átlátod.
  • Plata
    #53563
    Lehet hogy hülye vagyok vagy csak szeretem magam szívatni,de még a tizen valahanyadik karimat is szeretem szép lassan felhúzni.
    Nekem úgy kerek hogy csinálom a fő sztorit mellette eljárok FP-re és mellé mellék küldik,sok nagyon jó és hangulatos mellék küldetés van.Sőt sok veszett jó,ami történetben és hangulatban baromi jó.Igaz nekem csak prefered accom van és max 50-es szint,de erről sem én tehetek,ez köcsög nem fogadta el a bankártyáim.
    Bezzeg CC-t tudok venni.Mindegy most úgyis nyár van,időm alig.Majd ősszel lehet megpróbálom újra.Vagy veszek valami nem hivatalos oldalról előfizut.De most semmi értelme,úgysincs időm játszani.
  • gunji
    #53562
    Szerk, hogy ne legyen ismétlés :D
    Gondolom e boosternél is igaz, hogy ha már hét szinttel erősebb vagy, mint ami az adott küldetéshez szükséges, akkor csak pár xp-t ad érte.
    De ettől függetlenül érdemes kipróbálni, a játékélmény miatt, vagy ha egy altnál már kihagynád a mellékküldetéseket.
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.06.03. 13:31:35
  • Gudott
    #53561
    Előfizetőknek alapból jár a 12x xp bosst a class küldetésekre (ami kikapcsolható, flottán Gree vendortól kell "megvenni" 0 kreditért a White Acute Modul-t amivel ki tudod kapcsolni azt a boostot)
    Maga a boost lvl 55-ig (Makeb) kis trükközéssel egészan 56-57-iug ki lehet tolni vele.
    Az új tartalomhoz meg kell külön venni a SoR-t ( Rishi, Yavin IV, Ziost) és ez emeli a max szintet 60-ra.
  • Terawatt
    #53560
    Hm, akkor ezek szerint külön meg kell venni a boostot. (Elsőre azt hittem, hogy mivel már régi content van alapból valami segítség az újaknak/alt karinak/ )
  • Plata
    #53559
    Szerintem a 12x-es xp boost akkor jó ha nem akarsz mellék küldiket csinálni,és a karit egyből 55-re akarod húzni.Különben meg így kimarad a kihívás és a sok sok melléksztori.Néha egy egy mellék küldi sokkal jobb mint a fő küldi.
  • Terawatt
    #53558
    Tervezek benézni a játékba egy hó előfizu erejéig mindenképp, és a ebből a commentből látom hogy van valami brutál xp boost amivel lehet darálni a fősztorit, ez hogy működik? Mert leginkább a történet érdekelne. Sok jót hallok róla. :)
  • Plata
    #53557
    Kedden.Minden event kedden kezdődik,általában.
    Én szereztem vagy 20 tokent,pontosan nem tudom,csak aztán felraktam a GTA 5-öt és el felejtettem az eventet.
    De azt tudom hogy egy rakás reput adó itemem maradt,mert a heti repu limitet elértem 2 nap alatt.Ha nem rakom fel Gta-t akkor végig nyomtam volna eventet 10-12 karival,de így kihagytam pár napot.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.06.03. 10:27:07
  • mulli1986
    #53556
    Bounty week melyik napon kezdődött? Tegnap már nem volt és megint csak 5 küldit tudtam nyomni :@
  • gunji
    #53555
    Chatablakban: /whisper neve szöveg
    Vagy ugyanott jobb gomb a nevén és kiválaszthatod a parancsot.
    Azt nem tudom, hogy nem subnál milyen korlátozások vannak a chatelésre, de itt van néhány chat parancs: link.
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.06.02. 23:54:52
  • GaborST
    #53554
    oks mindegy csak most próba kép :)
    ja még valami felvett valaki társnak aztán elmászkált hogy tudom elküldeni melegebb éghajlatra?
  • gunji
    #53553
    Sikerült megszívnom a yavini weeklyt, elfelejtettem, hogy companion gear csak suboknak jár. Így nagyrészt feleslegesen csináltam végig, pedig ez volt a nyárra betervezve: megszerzem a három droidnak a jó kis geart, dehát így nem

    #53550: Azt hiszem, most nincsen akció, így csak a standard dolgok járnak: 500 cartel coin (per hónap), a Rise Of The Hutts kieg ingyen (50-55 szint közötti történet), plusz az előfizetés idejére jópár könnyítés: link. A lejárat után preferred státuszú leszel. Mind acc wide.
    Az előfizetés előtt érdemes egy referral code-t kérni egy előfizetőtől, kapsz némi cuccot 7 nap teljes előfizetői státusz mellé (csak akkor vehető igénybe, ha az elmúlt 90 napban nem voltál előfizető), link.

    #53552: Szerintem ajándéktárgyra értette :) Mint a tavaszi akciónál a lila kristályt.
  • Plata
    #53552
    Wazze az előfizetést accountra kapod nem karira.
  • Plata
    #53551
    Kár hogy legacy bankba nem lehet betenni pénzt,és úgy megvenni.Preferedként két milla kicsit nehezebb.
  • GaborST
    #53550
    Lenne egy előfizetői kérdésem tervezek egy 30 napost 10-ke fele megvenni az mit add és hogy minden karim megkapja vagy csak az egyik amelyiket kiválasztom?
  • Gudott
    #53549
    De legacy wide-os a rocket boost, elég 1x megvenni.
  • Plata
    #53548
    Sajnos Rocket boost 2 misi.Már én is szemezgettem vele.de 16 karinak megvenni cc-ből kicsit sok,2 milla meg megint elég sok.
  • Gudott
    #53547
    Akkor röviden a felmerült kérdésekkel kapcsolatban:

    HK-51

    Kezdő küldetés:
    -Belsavis Section X (a priority termináloktól is elérhető)
    alapból előfizetőknek érhető el, de lehet unlockot venni hozzá (GTN vagy CM)
    A menete röviden: felveszed a kezdőküldetést, majd irány a Fatality- majd Theoretika majd alkatrészszerző körút, ide kell egy kis szintű karakter a másik frakcióból, mivel át kell adni egy alkatrész. Fontos, hogy elvileg már a totális F2P-k és meg tudják csinálni a legacy storage-nak köszönhetően. Végül visszatérni a Fatality-hez

    GSF: Galactic Starfighter, magyarul PvP űrharc

    Shroud/Dreadseed: A huttos kieggel jött ez a két apró küldetéslánc, szerintem egész jól megtervezett mindkettő, bár a végéhez 4 ember kell

    Rocket Boost: totál random, hogy melyik armornál használja a jetpackot és mikor jön a boost a talpból :) Mondjuk ott is lehet használni, ahol mountokat nem, 2 unlockkal 30 másodpercre lehet levinni a CD-t Van GTN-ról beszerezhető variánsa is.. A Force speeddel kombinálva igen gyorsan lehet zárt helyen is haladni :D

    PvP: ha minden jól megy a Nar Shadda nightlife event guide mellett lesz egy bővebb írás az oldalon a hírekről. Ha jól rémlik Rishire terveztek egy v. két új PvP mapot. Amúgy régebben volt olyan elképzelés, hogy a GSF mellett a Warzone is limitmentes lesz (igazság szerint kis trükkel most is az, egy előfizetővel együtt jelentkezve ki lehet kerülni a heti limitet)

    Datacron: Nagyon vegyes, van pár rohadt szemét, pl Corellián a birodalmi willpower,de vannak kevésbé vészesek is. Yt-on egész jó videókat lehet róluk találni.






  • Big Boss Hu
    #53546
    http://www.swtor-spy.com/datacrons/
  • Negritis
    #53545
    az a lényeg hogy általában a datacronok mindig trükkösen megközelíthető helyeken vannak
    ugrálni kell sokszor hozzá meg jófelé menni meg ilyesmi

    GW2-ben elég szépen ki van dolgozva, itt sem rossz mondjuk
  • GaborST
    #53544
    oké akkor mi az a "jumping puzzle" ha lehet ilyet kérdezni
  • Negritis
    #53543
    az egy "jumping puzzle" ráadásul ez asszem 2 személyes
  • GaborST
    #53542
    Ezt pl. hogy közelítsem meg!!

    Nagyon átgondolták a fejelsztők látszik!
    Utoljára szerkesztette: GaborST, 2015.06.02. 17:02:47
  • gunji
    #53541
    Rocket boost: nem ismerem az összes cuccot a játékban, így fals infót se szeretnék adni, de én csak erről az egyről tudok, elvileg a legacy panelen unlockolható, de régebben mintha lett volna cartel marketes item is (meg ugye van a fejvadász kasztnak is egy hasonló abilityje ettől függetlenül).
    HK51: régebben elég volt a kezdéshez egy 50-es szintű karakter (akié lesz HK51), egy ellenkező frakcióbeli legalább 15-ös szintű játékos és Section X hozzáférés.
  • El Protector
    #53540
    örvendetes az olcsósítás, nekem ugyan egyik karimon megvan a dps és a healer gear is dark reaverben, de a többi hétre már nagyon lusta vagyok kiszedni :D
  • Pacho
    #53539
    GSF:

    http://dulfy.net/2013/11/15/swtor-galactic-starfighter-new-player-guide/
  • Pacho
    #53538
    Ezek a változások már nagyon kellettek. Ha emiatt megnő a pvp-t játszók száma talán egy új mapet is betolnak az év végére:) A helyükben én ugyanakkor még betennék a CM-re egy Ranked Warzones weekly passt - 300 CC-ért - szerintem lenne rá igény.
  • mulli1986
    #53537
    Mi az a GSF? Milyen szinten lehet elkezdeni összeszedni HK51-et? És hol lehet felvenni a küldit?

    Akkor ha jól értettem 2 fajta ilyen repülős bisz basz van, a hátirakéta rocket boost meg rakéta nélkül, csizmat is láttam karakteren aki azzal csapatta