Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Tomb of Freedon Nadd
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.12.03. 11:59:53
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
3.0 Known Issues | 12.02.2014, 11:03 AM
Hey folks, here are a handful of Known Issues that you may encounter while progressing through the Shadow of Revan content. This is by no means complete, and will be updated as needed. Thanks!
Grouped players attempting to start Shadow of Revan from another player's ship will encounter a number of issues associated with the cinematics. Workaround: Until we resolve these issues, please start Shadow of Revan from your own player ship Mission Console and then group with other players upon reaching the planet surface.
The final boss of The Ravagers does not provide any loot.
When grouped, players who interact with the Mission Console of the group leader’s ship will receive an error message or not see the Mission “Chapter 5: Shadow of Revan” as available.
If a player walks near the edge of the platform in the Trader’s Causeway, they will be killed.
The Battle of Rishi Flashpoint is missing French and German text for Light and Dark Side choices.
Shadows and Assassins do not receive any items if selecting the Force-Lord’s Gear Pack when completing the Mission “Confederacy” on Yavin 4.
The Mission Reward for the Mission “Shadow of Revan: Prelude” is displayed as “undefined.” The Mission still awards the correct items.
The Rishi Maze Demolisher’s MK-2 set is incorrectly named the Rishi Maze Med-tech’s MK-2.
The Rishi Maze Med’s Techs MK-2 set is incorrectly named the Rishi Maze Demolisher’s MK-2.
The “Wall Gears” Decoration does not drop in the Blood Hunt Flashpoint as intended.
It is currently impossible to complete the healing challenge during Dread Master Raptus’ encounter in Nightmare Dread Palace.
The Yavin Temple Chandelier Decoration does not drop from the Temple of Sacrifice as intended.
The Story Mode Operation tooltip does not include the new level 60 Weeklies and the level 55 Weekly category appears outdated.
És persze a "szokásos" még nem listázott dolgok: tooltipek hibája, strongholdba "visszakerült" bugok, valamint újak, pl. a decoriationok egy része amit unlockoltál de nem használtál fel, eltűnt, a training dummy megint bugged a hajón, a wz töltőképernyők hirtelen értelmezhetetlen karaktereket tartalmaznak, serverek eltűnnek/nem jelennek meg választhatóan stb. stb.
Aki eddig nem kezdett hozzá, az jövő hét keddig nyugodtan várhat, amikor kijönnek az első fixek.
Tomb of Freedon Nadd
Tomb of Freedon Nadd
Amazonról elvileg kicsit trükközve meg lehet rendelni a kiegészítőt. (amerikai számlázási cím kell hozzá)
Eddig pozitív a 3.0, mintha folyamatosabb lenne a játék. a Rishi vendornál vehető olcsó 172-es modok nagyon megkönnyítik a még lvl55-ön lévő játékosok dolgát
Megmarad a lvl 50-es classic set, és maradtak a 4 részes set bonusok, az új bonus csak a lvl60-as setnél van, szóval idővel lehet kombinálni.
Olcsóbbak lettek az itemek, kevesebb comm kell mint korábban.
A forged Alliances solozás csak SoR megléte esetén lehetséges, egyébként marad a FP.
Még valami,. mindenki látogasson el a trainerhez, mert egyes skilleket újra kell tanulni ( monsjuk a force lift-nél nagyot néztem 😄 ) , és vannak újak is amik korábban valamely skill tree része volt, most általános lett, stb.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Köszönöm.
http://pokemon-arena.kyokai.hu Életfilozófiám: \"A bosszú édes, de kalóriamentes!\"
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
A healer ágat sem temetném nagyon, az UH +6%-os healing buffja helyett a kolto cloud fog adni +3%-ot, és minden upper hand exploit +3%-ot (ez utóbbiról nem írják, hogy stackol-e, tehát valószínűleg nem). Ráadásul mostmár bemenni combat közben stealth-be healer ágon sem nullázza majd le a healt (sem az incoming, sem az outgoing healt)
Utoljára szerkesztette: Pacho, 2014.12.01. 14:46:42
Tomb of Freedon Nadd
Mondjuk snipernél még mindig azon röhögök hogy a sima és a flashbang gránát single target only <#conf>#conf>
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Kezdve az "agyonnerfelt" scoundrelekkel, akik majd 9 secre rootolnak, majd 4 secre stunnolnak bárkit, úgy, hogy ebből az elsőre nem kap resolve-ot sem az enemy.
Tomb of Freedon Nadd
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
régi commok : új basic
2 Classic Commendations = 1 Basic Commendation
1 Basic Commendation = 1 Basic Commendation
1 Elite Commendation = 2 Basic Commendations
1 Planetary Commendation = 3 Basic Commendations
1 Ultimate Commendation = 3 Basic Commendations
A classic limit marad 1000, de az átváltásokkal ideiglenes 2000-ig is felmehet ez a szám.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.11.25. 19:11:26
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Szerencsére csak a lvl55 PvE set fog eltűnni, a PvE settek megmaradnak csak vendort váltanak.
Közeljövőben nem várható GSF és space shooter bővítés
Az egyedi class missonohz be kell fejezni a chapter 3-at ( jó hír azoknak aki belsavison elérték a lvl 47-et és mentek Makebre)
Elvileg kevesebb filler quest lesz a soR küldetésvonalában.
Hosszabb összefoglaló szerda magasságában, akkora ígérnek érdemi infókat
mivel még mindig képtelenek voltunk páran beszerezni a SoR hála a bénázásoknak, ezért kérdem hogy erről van-e valakinek tapasztalata?
Star Wars: The Old Republic - Shadow of Revan
Elvileg csak US számlázás címmel lehet megvenni, de vajon be lehet-e aktíválni nem US játékosoknak akik US serveren vannak?
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.11.21. 12:27:20
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A többi része csak móka, lakberendezés, meg öcsi vadászat.
Persze ha a guilded komolyan tolja az ipart, és gyűjtitek a conquest pontokat is, akkor azt is megdobja rendesen. A házaid berendezési állapottól függően komoly bónuszt adnak a conquest pontokra.
Viszont ha veszel bele GTN terminált, postaládát, legacy bankot vagy guild bank terminált, akkor minden egy helyen lesz (már ha a hajódra még nem szerezted be ezeket korábban 😊 , nem kell utazgatni ezekért.
Resonance multi gaming baráti közösség: http://resonance-guild.eu
A strongholdoknak van bármi gyakorlati értelme, jelentősége, vagy csak egy lakberendezős játék a játékban?
Előre is köszönöm a választ!
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Tomb of Freedon Nadd
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Az új Lergo mount-ok igen szépen néznek ki <#taps>#taps>
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Treek univerzális és nagyon erős companion,tud healer és tank is lenni.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.11.15. 12:34:58
Olvasgattam a hozzászólásokat, de igazából egy szót nem értek egy csomóból.
Az a kérdésem, hogy subként hogyan tudok egyik karakteremtől a másiknak cuccokat adni. Kérlek úgy mondjátok el, hogy egy noob is megértse.
B kérdés: ha van egy scoundrel karim (republic), akkor melyik az a companion, aki a legtöbbet sebzi a botokon. Tehát healerként melyik a legjobb? Vagy mindegy, mert a cuccok a fontosak, hogy mivel szerelem fel őket?
Előre is köszönöm a válaszokat!
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Utoljára szerkesztette: Pacho, 2014.11.14. 14:58:53
Tomb of Freedon Nadd
Harcoltam már párszor ellene,most is levertük,de észrevettem egy érdekességet.Ha a kis robikra nyomtam DoT képességet az felment a nagy robira is,ez eddig is így volt?Vagy csak eddig nem figyeltem?Kipróbáltam hogy körbefutok a 4 oldalról bejövő kis robotokat nem ölöm meg csak nyakon dobom shrap bombával.Aminek az lett a hatása hogy bosson 5-6 shrap bomb dot lett.
http://swtor-arenas.com/ilmarinen.htm
Tomb of Freedon Nadd
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.11.10. 16:41:47
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Az biztos, hogy a hibrid specceknek jelen formában vége, az új skillek roppant látványosan néznek ki, az új utilityk pedig szokásos módon nagyon OP-k.
Tomb of Freedon Nadd
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Tomb of Freedon Nadd
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Resonance multi gaming baráti közösség: http://resonance-guild.eu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Ha megvan a preorder, akkor december másodikától. a normál start egy héttel később kezdődik.
Nem tudni mikor lesz a huttos kiegészítőhöz hasonlóan az előfizetés része, tippre leghamarabb jövő nyáron-kora ősszel.
amúgy szépen csorognak az infók, 56-os szinttől már 6 társat lehet crew missionokre küldeni és a heal-t és széthúzzák a dps-hez hasonlóan.
más: Sith inkvizítor: Asharámál tényleg ennyire nehéz pontokat gyűjteni? Giftekre kevés pontot ad, beszélgetésekre, light side válasz ellenére is igen kevéssé nő csak az affection, ez így mókás lesz...
És kaptam egy levelet, hogy jól sikerült a kamu sith támadás vele kapcsolatban. Ez mi lenne? Vagy az lett volna a dark side-os megoldás?
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu