60032
  • Plata
    #53617
    Szent ég új acc?
  • Gudott
    #53616
    Igen, hirtelen felindulásból nem kell kidobni a meglévő acc-ot.
  • GaborST
    #53615
    kicsit pihentetem de majd megpróbálom nagyon felhúzott!
    de szörnyű ez a bürökráci itt is hogy ennyit kell kínlódni!
  • Gudott
    #53614
    Hozzá tudsz adni mastercarod kártyát is.

    My account/subscribtion fül ott kiválasztod a show payment history -t majd a " Add a new credit card"-opciót

    Ha véletlenül nem menne, próbáld meg más böngésző alól ( FF/IE/Chrome)

    Vagy na nagyon nem megy, ott a PayPal is
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.06.11. 17:59:19
  • GaborST
    #53613
    na mindegy csináltam egy új ac-t de most kezdhetek mindent majd előröl
    ráadásul mire megkapom a visszaigazoló linket egy év
  • GaborST
    #53612
    kicsit elcsesztem edit helyet delet-re kattintottam és még le is okéztam én hülye most már nincs MasterCard-os fizetési lehetőség na ezt hogy oldom meg ????
  • GaborST
    #53611
    van egy kis gondom előfizetési problémák anno vettem már kártyával a játékhoz ilyen cartel coint vagy mit de azóta új bánkártyám van
    na most rámegyek a kártya adatainak szerkesztésére de nem engedi a kártya szám megváltoztatását ilyenkor mi van?
  • Plata
    #53610
    Ha van előfizetésed menj sok FP-re.Social pontot minden csoportos döntés után kapsz.
    Minél többen szavaztok ugyanarra a dologra annál többet.
    Itt megnézheted melyik szint mennyi.A kettes 750.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.06.11. 15:25:19
  • GaborST
    #53609
    Az igen na mindegy majd ha megvettem az 1 havi előfizetést hátha jobb lesz :)
  • Plata
    #53608
    Social pont F2P vagy pref karival iszonyú lassan jön,és asszem csak FP-n tudsz szerezni.Ha nem előfizető vagy akkor a 2-es szinten szerintem minimum 30-as szinten éred majd el,feltéve hogy jársz sok FP-re.
    Fejből tényleg nem tudom,de mintha 700 körül kellene a 2-es szinthez.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.06.11. 14:52:04
  • GaborST
    #53607
    Oké meglesem!
    De van ez a social pont ezt, hogy növelhetem mert a van egy 20-s szintű csempészem de még mindig csak 6/10 jár
  • Plata
    #53606
    Szerintem ezeknél a cartel marketes Dancer outfit-ek szebbek.
    Mint például a Magnificent vagy az Exquisite.
    Valamelyik nekem is megvan.
  • Gudott
    #53605
    Illetve a Security Key vendortól is be lehet szerezni hasonlót (link)
    A social iarmorok listája link
  • Plata
    #53604
    Így első ránézésre szerintem ezt a ruhát a Nar Shadda promenádon a bárban tudod megvenni.
    Asszem 2-es social szint kell hozzá.
  • GaborST
    #53603
    akkor jó nyugodt vok azt hittem nálam van a gond :)

    ja ilyen csini bikinit hol lehet beszerezni
  • El Protector
    #53602
    Sajnos 3.2 óta nagyon sok az ilyen hiba, random dobálja le az embereket :/
    Naponta engem is ledob 4-5 alkalommal
  • GaborST
    #53601
    Hali engem mindig ledob a szerver valami 9000-s hibakóddal ez miért van? Vagy esetleg közrejátszik, hogy amcsiszerveren tolom?
  • El Protector
    #53600
    Én eddig 16 milliónál tartok, csak a rancor hiányzik, golden certificate-ből van vagy 3-400 vectron magnus kb 20, már a companionok is azzal járnak :D Unlucky title-t corellian keressed inkább :D
  • Gudott
    #53599
    Nem kell sietni, az event egészen augusztus végéig tart, nem maradsz le semmiről.
    Amúgy tényleg sok időt el lehet pepecselni vele, különösen ha smuggler géppel játszik az ember fia/lánya...
  • mulli1986
    #53598
    Félig elolvastam, de mivel nem vagyok játék gépes a felénél feladtam. Túl hosszú volt :D
  • Gudott
    #53597
    A golden cerificate tokenként fukcionál, tudsz venni az event vendortól pár dolgot (armor szett, fegyverek, companion skin, stb) rancor meg egy mouint (természetesen adaptív, mielőtt valaki megkérdezné), de reggel belinkeltem az event magyar nyelvű leírását :D De akkor újra:


    Festival of Splendor: Nar Shaddaa Nightlife event guide

    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.06.10. 20:31:31
  • mulli1986
    #53596
    A golden certificate, a racnor mount mire jó?
  • Gudott
    #53595
    Én eddig kb 550k creditért vásároltam smuggler zsetont, lett kb 110 kingpin zseton. sikerült 18 golden certifet és 1 rancor mountot kipörgeti . Megmaradt 15 kingpin és kb 60 smuggler zseton. Remélem meglesz a másik mount és az Unlucky titulus is,.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.06.10. 20:19:48
  • Plata
    #53594
    Vettem 40 smugglert,lett belőle 2 golden certificate.
  • Plata
    #53593
    Köszi,ezt át olvasgatom.
  • Gudott
    #53592
    Festival of Splendor: Nar Shaddaa Nightlife event guide
  • Gudott
    #53591
    PTS tesztelői jutalom, új security key alkalmazások (BB,WindowsPhone,Linux). Részletek az swtor.hu-n
  • GaborST
    #53590
    Togruta faj ami érdekel már a játék megjelenése óta várom
    Az egyik kedvenc fajom a SW világába
  • Plata
    #53589
    Hát Yavin 4 ház nem izgat,mert nem nagyon tetszik,kivéve a vízesés,togruta faj megint hidegen hagy.
    Viszont rengeteg új kiskari lesz,ez jó.Kicsit több lesz a játékos kis szintű FP-ken.
  • GaborST
    #53588
    na ezt kivárom addig nem is fizetek elő :)
  • Gudott
    #53587
    PTS Update 3.3 , PvP és class változások, Yavin IV Stronghold és Togruta faj. Részletek az swtor.hu-n
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.06.06. 09:12:43
  • gunji
    #53586
    A szerverünkön már korábban is volt elég, s nemcsak ezekre a szereplőkre korlátozva, de egy ilyen franchisenál ez ezzel jár. Nem azt mondom, hogy jó, csak azt, h evvan. :/ Most megint lesz egy hullám, de szvsz úgy is hamar megunják (3-4. bolygóra).

    A yavini kégli tetszik, de kihagyom, Tythont/Alderaant várnám inkább. A négyes limit az új nekem, legalábbis nem emlékeztem rá, csak hogy van valami reaktiválási díj. Viszont így necces, hogy ha házazni támadna kedvem, akkor mit válasszak :)
  • Gudott
    #53585
    Igen, ez az első körös PTS nem tűnik rossznak, viszont hova lett a 3.2.2? (mert lesz és benne "ajándék" dekoráció)
    Megvárom a datamineolt infókat és hétvégére lesz egy összefoglaló féleség

    Viszont előre félek a Shaak Ti/Ashoka Tano/Ashara Zavros klónok tömeges feltűnésétől :D
    Stronghold ár (minden unlockkal) olyan 8-9m kredit vagy 10-12k cc
    Togruta kb 600CC
    Marad a 4 strongholdos limit és a serverenként 22 karakterslot.

  • gunji
    #53584
    Hurrá, ez jó hír
  • Gudott
    #53583
    PTS Game Update 3.3


    Dulfy:SWTOR Togruta and Yavin Stronghold Livestream Notes
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.06.04. 00:05:17
  • GaborST
    #53582
    ja lehet bár nem vettem még észre :)
  • mulli1986
    #53581
    Gondolom ott egyre szebb lesz
    Köszi, most ott járok 35-ös szinten, csak elég szivatós a küldi :)
  • GaborST
    #53580
    amúgy van valami látszatja a világos pontoknak mert a sötétnél egyre csúnyáb lesz a kari!
  • gunji
    #53579
    A karakterválasztás utáni töltésnél kiírja. ;) Az első fejezet [itt most a bolygó neve jön spoilerben]

    után egy küldetéssel zárul. Normál esetben 26-28. szint körül emlékeim szerint.
  • mulli1986
    #53578
    Nem vagy hülye, csak türelmes. Én lassan fél éve cuccolom azt a nyomorult fejvadászt és még mindig csak 35-ös szinten vagyok. Ha napi 1-2 órám van játszani akkor sokat mondok. A mellék küldikből annyit csináltam előtte, hogy az adott bolygón amin a főszál megy, mindig már csak 6XP-t kaptam, mert annyival magasabb szinten voltam. Már a Heroic missionokat se csináltam, kicsit belefáradtam. Még a chapter 1-en se vagyok túl. Bár nem tudom hogy ezt hol lehetne megnézni.
    Arról nem is beszélve, hogy legalább 5 játékot próbálok egyszerre tolni, szóval így még gázabb.