Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#53001
Ha valaki esetleg még nem találta volna meg, a preorderes Revan szobrot Fleeten a Sith Inquisitor/Jedi Knight hangárok melletti "Herald of Revan" vendortól lehet 0 kreditért beszerezni.
#53000
#52999
Én teljesen meg vagyok elégedve eddig, sorcerer dps változások nagyon tetszenek, wz-ben is jó móka volt tegnap, párat nyertünk, párat elveszítettünk, Nostrum premade mondjuk kissé viccessé tette a meccseket, de nem vette el a kedvemet az a pár zakó 😊)
#52998
itt nem igazán a lvl különbség a probléma, hanem a pug vs premade, a premade képes eltüntetni az ability hiányából adódó különbségeket warzoneban. Mondjuk ha a pug még mindig olyan hogy kifokuszálni a healert problémát okoz, az nem feltétlenül a játék hibája...

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52997
Nekem úgy tűnt, mintha azokat a skilleket kellett újratanulnom, amit valami talen módosít. Mondjuk nem volt nagy költség, de adhatták volna ingyen a már egyszer megtanultakat.

#52996
Szerintem ezek a jelzett hibák olyannyira apróságok, hogy ezek javítására nem igazán érdemes várni. Teljesen játszható a dolog, komolyan semmi nem tud megakasztani. Más játékokhoz viszonyítva (nyilván nem minden játéhoz van viszonyítási alapom) meglepően simán indítja az SWTOR ezeket a nagyobb tartalmakat.

#52995
Azt, hogy éjfél körül lvl 57-es premadek irtották a lvl30-as pugot a warzoneokban, már le se írom bugként, mert az feature (a lvl 57-es premade-nek.)

Tomb of Freedon Nadd

#52994
Az hogy sok az ismert! bug ( és azóta is akadt pár érdekes dolog, lsd datacronok Rishi-n), de a Harbringe párszor megint majdnem letérdelt (én korábban letudtam a paqtchelést, így server startnál már bent voltam) igaz még csak a 3.0-ás újításokat próbáltam, a SoRmajd később jön, de mind guild mind general chaten ment az áradozás és összességében a visszhang pozítiv (nyilván egy darabig az új területek lagfest állapotban lesznek) A disciplines rendszer nem vészes, ami a Sage-et és apowertech-et érinti, az viszont igen komoly bug számomra hogy sok skillt újra kellett tanulnom... Az új Ui, a felvillanó ability "buffok" a buff és debuff külön csoportosítása mind mind pozitív.. És vicces egydarab egyedi quest mennyire megdobja a megítélést (nem bírtam ki és megnéztem a knight és hunter egyedi questjét, szép munka mindkettő)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.12.03. 11:59:53

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#52993
Sajnos ez ilyen, manapsag mar a beta kifejezes helyett az Early Acces-t hasznaljak a fejlesztok, nem hiaba kezd eleguk lenni a fogyasztoknak es az egyes digitalis forgalmazoknak is ebbol a fejlesztoi magatartasbol/felfogasbol. Reszemrol gyorsan pecseltem egyet tegnap, aztan beleptem siman, de az uj kontentbe meg nem akartam belefogni fel ora erejeig, inkabb a merc uj skilljeit vagy talentjeit vagy mik ezeket neztem meg elesben is, illetve kerestem volna a korabban beigert dekor szobrot, de azt vszinuleg csak kesobb fogjuk megkapni. (vagy en vagyok vak)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52992
Amúgy elkapkodták ezt a patchot, vagy ez nem is early access, hanem egy open beta: bugok tömkelege megint. 3 órával a szerverstart után (kb 1 óra míg leszeded a patchot) már kiadták az első elismert hibalistát:

3.0 Known Issues | 12.02.2014, 11:03 AM
Hey folks, here are a handful of Known Issues that you may encounter while progressing through the Shadow of Revan content. This is by no means complete, and will be updated as needed. Thanks!
Grouped players attempting to start Shadow of Revan from another player's ship will encounter a number of issues associated with the cinematics. Workaround: Until we resolve these issues, please start Shadow of Revan from your own player ship Mission Console and then group with other players upon reaching the planet surface.
The final boss of The Ravagers does not provide any loot.
When grouped, players who interact with the Mission Console of the group leader’s ship will receive an error message or not see the Mission “Chapter 5: Shadow of Revan” as available.
If a player walks near the edge of the platform in the Trader’s Causeway, they will be killed.
The Battle of Rishi Flashpoint is missing French and German text for Light and Dark Side choices.
Shadows and Assassins do not receive any items if selecting the Force-Lord’s Gear Pack when completing the Mission “Confederacy” on Yavin 4.
The Mission Reward for the Mission “Shadow of Revan: Prelude” is displayed as “undefined.” The Mission still awards the correct items.
The Rishi Maze Demolisher’s MK-2 set is incorrectly named the Rishi Maze Med-tech’s MK-2.
The Rishi Maze Med’s Techs MK-2 set is incorrectly named the Rishi Maze Demolisher’s MK-2.
The “Wall Gears” Decoration does not drop in the Blood Hunt Flashpoint as intended.
It is currently impossible to complete the healing challenge during Dread Master Raptus’ encounter in Nightmare Dread Palace.
The Yavin Temple Chandelier Decoration does not drop from the Temple of Sacrifice as intended.
The Story Mode Operation tooltip does not include the new level 60 Weeklies and the level 55 Weekly category appears outdated.

És persze a "szokásos" még nem listázott dolgok: tooltipek hibája, strongholdba "visszakerült" bugok, valamint újak, pl. a decoriationok egy része amit unlockoltál de nem használtál fel, eltűnt, a training dummy megint bugged a hajón, a wz töltőképernyők hirtelen értelmezhetetlen karaktereket tartalmaznak, serverek eltűnnek/nem jelennek meg választhatóan stb. stb.
Aki eddig nem kezdett hozzá, az jövő hét keddig nyugodtan várhat, amikor kijönnek az első fixek.

Tomb of Freedon Nadd

#52991
Én a healer scoundrellel healeltem😊

Tomb of Freedon Nadd

#52990
Sajnos az sms fizetést nekem sem engedte ( nekem ezen felül a másik két lehetőség is bugos lett)
Amazonról elvileg kicsit trükközve meg lehet rendelni a kiegészítőt. (amerikai számlázási cím kell hozzá)
Eddig pozitív a 3.0, mintha folyamatosabb lenne a játék. a Rishi vendornál vehető olcsó 172-es modok nagyon megkönnyítik a még lvl55-ön lévő játékosok dolgát
Megmarad a lvl 50-es classic set, és maradtak a 4 részes set bonusok, az új bonus csak a lvl60-as setnél van, szóval idővel lehet kombinálni.
Olcsóbbak lettek az itemek, kevesebb comm kell mint korábban.
A forged Alliances solozás csak SoR megléte esetén lehetséges, egyébként marad a FP.
Még valami,. mindenki látogasson el a trainerhez, mert egyes skilleket újra kell tanulni ( monsjuk a force lift-nél nagyot néztem 😄 ) , és vannak újak is amik korábban valamely skill tree része volt, most általános lett, stb.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52989
Nekem nem engedte.Csak bankkártya vagy Pay Pal.

KiruHoshino
#52988
Sziasztok. Lehetséges SMS-el megvásárolni az új kiegészítőt? Mert vásárlásnál választható opció, de hibát ír ki mikor meg szeretném vásárolni. Esetleg tudna valaki erről tájékoztatni?

Köszönöm.

http://pokemon-arena.kyokai.hu Életfilozófiám: \"A bosszú édes, de kalóriamentes!\"

#52987
Elindultak aszerverek. Én meg ülök a munkahelyemen. Ejjj de lassan megy az idő.

#52986
Most a healer scoundlernek 0 normálisan sebző skillje van. a nagy nerf előtt játszottam scoundler healerrel, akkor a sebzéshez is hozzá tudtál tenni ( flyby, sabotage charge és a vital shot DOT-jának időtartamát is megnövelhettem 40%-kal. Igaz cserébe, mint a mérgezett egér, úgy kellett rohangálni hogy black basthoz bepozcionáld magad miközben healeltél, ugrálni coverbe a sabotage charge elsütéséhez, stb. Én így tanultam meg normális konfigolni a keybindet és használni. Nyilván volt két olyan képessége ami miatt a pokolba kívánták PvP-ben. ( emergency medpack 30% healt alatt gyak ingyen volt, ha elég sok alacrity-velt olyan alacsony volt a GCD-t hogy nagyon sokáig ki tudtad tartani a célpontot és a heal miatt folyamatosan tickelő upper hand. Aki tudod vele játszani mind Pvp-ben, mind PvE-ben nagy előnyt élvezett. Kb ezóta folyamatosan nerf nerf hátán. eleinte jogosan ( emergency medpack, back balst knockback , stb) de mára már átestek azon a bizonyos lovon. Kb mintha a healer merc-től elvennék a Rail shot és a death from above képességeket.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52985
A Sabotage Charge helyett ott lesz a Blood Boiler, aminek jóval nagyobb a dmg-e, és még csak cover sem kell hozzá, tehát gyorsabb lesz a dmg (és még egy debuffot is rárak). A Flechette passzív skill lesz, szintén egyszerűsít a dolgon, mert ugyan arra a GCD nem vonatkozott, de a skill eltűnik, és helyette minden Back Blast a flechette-t automatikusan proccolni fogja.
A healer ágat sem temetném nagyon, az UH +6%-os healing buffja helyett a kolto cloud fog adni +3%-ot, és minden upper hand exploit +3%-ot (ez utóbbiról nem írják, hogy stackol-e, tehát valószínűleg nem). Ráadásul mostmár bemenni combat közben stealth-be healer ágon sem nullázza majd le a healt (sem az incoming, sem az outgoing healt)
Utoljára szerkesztette: Pacho, 2014.12.01. 14:46:42

Tomb of Freedon Nadd

#52984
PvP-ben lehet, de PvE: pápá sabotage charge és XS flyby Emergency medpack már energiába is kerül, plusz elvesztette az upper hand a heal bonusz-t. Lehet hogy a damage ágak esetén nem vészes a változás, sőt, de a healereket megint megszívatták
Mondjuk snipernél még mindig azon röhögök hogy a sima és a flashbang gránát single target only <#conf>

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52983
Hát elnézve a disciplines calculatort, lesznek itt még nagy sírások az első pvp meccsek után, már holnap este.<#nyes>
Kezdve az "agyonnerfelt" scoundrelekkel, akik majd 9 secre rootolnak, majd 4 secre stunnolnak bárkit, úgy, hogy ebből az elsőre nem kap resolve-ot sem az enemy.

Tomb of Freedon Nadd

#52982

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52981

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52980
Átváltási arányok
régi commok : új basic

2 Classic Commendations = 1 Basic Commendation
1 Basic Commendation = 1 Basic Commendation
1 Elite Commendation = 2 Basic Commendations
1 Planetary Commendation = 3 Basic Commendations
1 Ultimate Commendation = 3 Basic Commendations

A classic limit marad 1000, de az átváltásokkal ideiglenes 2000-ig is felmehet ez a szám.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.11.25. 19:11:26

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52979
A mellébveszélést a Bioware/Ea emberei mesteri szintre fejlesztették, sok himi humi Q&A szinte nulla info tartalommal, talán szerdán vére megtudjuk a commendation váltószámokat.
Szerencsére csak a lvl55 PvE set fog eltűnni, a PvE settek megmaradnak csak vendort váltanak.
Közeljövőben nem várható GSF és space shooter bővítés
Az egyedi class missonohz be kell fejezni a chapter 3-at ( jó hír azoknak aki belsavison elérték a lvl 47-et és mentek Makebre)
Elvileg kevesebb filler quest lesz a soR küldetésvonalában.
Hosszabb összefoglaló szerda magasságában, akkora ígérnek érdemi infókat

mivel még mindig képtelenek voltunk páran beszerezni a SoR hála a bénázásoknak, ezért kérdem hogy erről van-e valakinek tapasztalata?
Star Wars: The Old Republic - Shadow of Revan
Elvileg csak US számlázás címmel lehet megvenni, de vajon be lehet-e aktíválni nem US játékosoknak akik US serveren vannak?

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52976
Illetve még annyit tennék hozzá, hogy a strongholdben lehet legegyszerűbben megszabadulni a PvP flag-től ( ez főleg eventek alkalmával zavaró, PvE serveren talán még jobban irritál a ganking)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#52975
Kiegnek annyit, hogy a companionokkal lehet beszelgetni a Strongholdban, vagyis amikor latja az ember kalandok kozben, hogy a tars dumalni akar, akkor nem kell utazni a kovetkezo kocsmaba, vagy visszaugrani/utazni a hajora, hanem megoldhato egy instant a hazba teleportalassal, majd onnan vissza es mehet is tovabb a kaland.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.11.21. 12:27:20

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52974
Aha, így már van értelme. Ez nem volt világos. Köszönöm!
#52973
Azért is jó a stronghold, mert bármikor odamehetsz az összes karaktereddel (beleértve az ellentétes frakciós is), és visszamehetsz pontosan arra a pontra is, ahonnan jöttél (plussz onnan a fleetre, és a hajódra). Így ha vendorra, javításra, postaládára, bankra, gtn-re, akármira szükséged van egy barlang mélyén, felugorhatsz és vissza is mehetsz. Legacy bankot és postaládát kapsz egyből, gtn terminált, bank, guild bankot meg vehetsz vagy gyárthatsz a megfelelő képzettségekkel.
A többi része csak móka, lakberendezés, meg öcsi vadászat.
Persze ha a guilded komolyan tolja az ipart, és gyűjtitek a conquest pontokat is, akkor azt is megdobja rendesen. A házaid berendezési állapottól függően komoly bónuszt adnak a conquest pontokra.

#52972
Alapból lakberendezésnek van, meg ha acsi vadász vagy, akkor bizonyos berendezési szint felett járnak érte acsik.

Viszont ha veszel bele GTN terminált, postaládát, legacy bankot vagy guild bank terminált, akkor minden egy helyen lesz (már ha a hajódra még nem szerezted be ezeket korábban 😊 , nem kell utazgatni ezekért.

Resonance multi gaming baráti közösség: http://resonance-guild.eu

#52971
Sziasztok!

A strongholdoknak van bármi gyakorlati értelme, jelentősége, vagy csak egy lakberendezős játék a játékban?

Előre is köszönöm a választ!

#52967
A topik témája a játék, az ettől trollkodások vagy egyéni képzelt problémák felemlegetésének szintjén eltérő kommenteket kérem privátban elintézni, innen törlésre kerülnek a továbbiakban is, a reakciókkal együtt. Köszönöm.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#52952
Én healer és dps scoundrellel is Treek-et viszem,és csöppet sem csalódtam benne.

#52951
Ha healer Scoundrellel megy - és ezt írta - akkor az utolsó akit visz magával az Treek legyen, mivel ő tank/healer. Vigye inkább Rishát, aki ranged dps, és iszonyat dps-t tud tolni. Ha már unlockolta valamelyik karival akkor persze a HK-51 a legjobb dps comp, a 80k-s sebzéseivel, de ha nincs akkor Rishát vigye.

Tomb of Freedon Nadd

#52950

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#52949
SWTOR Las Vegas Cantina Tour Flashdrive Contents

Az új Lergo mount-ok igen szépen néznek ki <#taps>

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52948
Ha prefered vagy marad a darabonkénti postázás,vagy veszel egy házat és a házba leraksz egy legacy bankot,ott szabadon mozgathatod.
Treek univerzális és nagyon erős companion,tud healer és tank is lenni.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.11.15. 12:34:58

#52947
Sziasztok!

Olvasgattam a hozzászólásokat, de igazából egy szót nem értek egy csomóból.

Az a kérdésem, hogy subként hogyan tudok egyik karakteremtől a másiknak cuccokat adni. Kérlek úgy mondjátok el, hogy egy noob is megértse.

B kérdés: ha van egy scoundrel karim (republic), akkor melyik az a companion, aki a legtöbbet sebzi a botokon. Tehát healerként melyik a legjobb? Vagy mindegy, mert a cuccok a fontosak, hogy mivel szerelem fel őket?

Előre is köszönöm a válaszokat!
#52946
Érdekes volt,<#eljen>

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52945
Tomb of Freedon Nadd 2 vs 2 event:


Utoljára szerkesztette: Pacho, 2014.11.14. 14:58:53

Tomb of Freedon Nadd

#52944
Ma voltam scoundrel karival Kuat drive-on,érdekesség a boss harc volt,a nagy robi ellen harcoltunk,aki be rak egy csomó kis robit.
Harcoltam már párszor ellene,most is levertük,de észrevettem egy érdekességet.Ha a kis robikra nyomtam DoT képességet az felment a nagy robira is,ez eddig is így volt?Vagy csak eddig nem figyeltem?Kipróbáltam hogy körbefutok a 4 oldalról bejövő kis robotokat nem ölöm meg csak nyakon dobom shrap bombával.Aminek az lett a hatása hogy bosson 5-6 shrap bomb dot lett.

#52943
Egy rakat statisztika az arénákról, jó olvasgatást😊

http://swtor-arenas.com/ilmarinen.htm

Tomb of Freedon Nadd

#52942

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52941
Aki lemaradt a pénteki streamről, annak itt a videó: http://www.twitch.tv/swtor/c/5453076
Az biztos, hogy a hibrid specceknek jelen formában vége, az új skillek roppant látványosan néznek ki, az új utilityk pedig szokásos módon nagyon OP-k.

Tomb of Freedon Nadd

#52940

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#52939
De amúgy leírták, hogy ez később is így lesz majd a kettőt egyben lehet megvenni 20 dollárért.

Tomb of Freedon Nadd

PiszkosFred
#52938
De ha nem, akkor SoR tulajkent, RotHC nelkul vicces, es talan a vilagos elsokent megvalositott megoldas lenne, ha 1-50 alap szintezes utan jonne az SoR fele 55-60, es majd akkor jonne az 50-55, ha megveszed a Hutt kieget is 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#52937
Szerintem aki megveszi a kieget ahhoz később is jár a hutt.

#52936
Annyit tennék hozzá, hogy aki előrendeli a kieget, ahhoz ingyen jár a Huttos kieg is, tehát végül is kettő az egyben pakk! 😊 😊

Resonance multi gaming baráti közösség: http://resonance-guild.eu

#52935
Igen, tudom. Ez nem fog változni, de aki előfizető és megvan a SoR, az már 6 társat tud elküldni crew missionökre.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52934
Ha nem előfizető akkor max három társat küldhet küldetésre.

#52933
Ha megvetted a kiegészítőt, csak akkor tudsz 60-asra fejlődni
Ha megvan a preorder, akkor december másodikától. a normál start egy héttel később kezdődik.
Nem tudni mikor lesz a huttos kiegészítőhöz hasonlóan az előfizetés része, tippre leghamarabb jövő nyáron-kora ősszel.
amúgy szépen csorognak az infók, 56-os szinttől már 6 társat lehet crew missionokre küldeni és a heal-t és széthúzzák a dps-hez hasonlóan.

más: Sith inkvizítor: Asharámál tényleg ennyire nehéz pontokat gyűjteni? Giftekre kevés pontot ad, beszélgetésekre, light side válasz ellenére is igen kevéssé nő csak az affection, ez így mókás lesz...
És kaptam egy levelet, hogy jól sikerült a kamu sith támadás vele kapcsolatban. Ez mi lenne? Vagy az lett volna a dark side-os megoldás?

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu