Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Ha a Life Day Leveler npc megdob engem, abból eshet valami (bármi, akár doboz is)?
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Egyébként csapatban elég jól esik, nekem van lassan 300 parcelem és 160 holofám
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.01.03. 16:29:39
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Kétszer bepróbálkoztam Coruscanton, de még doboz se nagyon esett náluk, nemhogy ilyen plusz holofa. Dehát valahogy csak kijön az a 30% <#nemtudom>#nemtudom>
A Life Day Bundléban levő cuccok közül pár érdekelne, dehát GTN-en nem lehet kapni semmit, Csak egy bundle pack volt 5 millióért, meg egy wampa pet kettőért <#guluszem1>#guluszem1> Vicces <#nevetes2>#nevetes2>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Köszönöm a tanácsokat, s a segítséget.
Igen, ez a karakter egy jedi sentinel (jedi knight -> sentinel -> watchman) volt v3 előtt, most is az lett. Azért írtam csak watchmant, mert azt gondoltam, hogy ez eléggé meghatároz mindent a karakterrel kapcsolatban 😊.
Az elmúlt nyolc-tíz hónapban nem nagyon játszottam, előtte komolyabban, bár nem voltam akkor se egy hard core játékos (ezzel a jedimmel is csak 47 napnál járok). A leírásokhoz a tippeket köszönöm, tudok ezek létezéséről, aktívabb koromban mindkettőt nézegettem. Emlékeim szerint akkoriban a class guide-okat még nem tette ki Dulfy az oldalára, de elnézést, ha tévednék. Így inkább a csak a fórumokat olvasgattam, meg igen, a noxxicc-ról próbáltam ellesni dolgokat (tudom, hogy sok a hiba ott, de legalább van). Az SWTOR fóruma nekem hol túl száraz, hol túl hosszú volt, sokszor azt se lehetett tudni, hogy melyik verzióra vonatkozik az adott információ. S sok dolgot ott sem találtam meg (pl. companion gearhez segítség).
A hiányzó skillekhez: a v3 élesítése után nálam négy skill/ability került le a quick barról, az említett kettőn (riposte, crippling throw) kívül a dispatch és a cyclone slash is hiányzott. Hiába tanultam újra mindent, amit lehetett, ez a kettő nem szerepelt az abilities panelen, így nálam ezek is hiányoztak. Most már vannak, vissza is tettem őket, nem is értem a dolgot 😞 De a lényeg: így értettem a hiányzó 3-4 skillt. A ripostot valóban ritkán használtam, de a crippling throw-t és a dispatch-et gyakran (mindig 😊, így elég érzékenyen érintett a hiányuk. Szerencsére a dispatch előkerült 😊
Nincs még új kiegem, egy ideig biztos nem is lesz (nem azért, mert nem tetszene), így új skillek nekem nincsenek, azaz egyelőre nekem még negatív a mérleg a v3 indulása után. 😉
De azért köszönöm még egyszer 😊
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Szóval azzal kapcsolatban, hogy 2.X-hez nem volt normális/érthető leírás, fogalmazzunk úgy, hogy volt csak Te nem találtál 😊 (dulfy-n vannak/voltak 2.X-hez leírások minden klassz összes ágához).
Pluszban lehet még találni segítséget az swtor.com hivatalos fórumán is, csak keresgélni kell egy kicsit.
Boldog Új Évet Mindenkinek!
KETTŐ darab skill szünt meg a sentinél, az egyik az kb. csak pvp-re volt (Crippling Throw) a másik is csak amolyan filler volt ha sok a focusod (Riposte), de lvl 60on amúgy sem lehetett volna nagyon használni, mert a rotája miatt nincs felesleges focus (3 dot, mercilesh slash cd-re, master strike, stb). Mindezek alapján nem értem, mikor azt írod, hogy fontos 3-4 skillt elvettek...pedig csak kettőt vettek el és csak az egyik volt fontos, de az is csak pvpben (és csak combat ágon).
A discipline rendszer szerintem jobb mint ami volt és aki a szabadság hiányára hivatkozik az nem játszott túl sokat. A fás rendszerben sem volt szabadság, meg volt adva mikre kell tenni pontot a különböző ágakon, hogy a maxot ki tudd hozni a karidból. Sőt az új rendszerben több a szabaság a felhasználható utility pontok miatt, mivel azokat sokszor kell cserélgetni, attól függően milyen bosst kell kínyirni.
Szóval összefoglalva a kieg (nekem) megérte az árát, a két új bolygó és insták jók, ahogy a karik se lettek rosszabbak,sőt... (van minden advanced classom mielőtt valaki belekötne).
Utoljára szerkesztette: Gepo, 2014.12.31. 12:51:45
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Tavalyról van még negyvenvalahány dobozom, azt beosztom majd.
A jedim meg watchman, így eléggé megvan kötve a keze.
A többi karaktert meg sem mertem még nézni 😞
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
csak a rotája brutál
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
azok alapján lehet azért agyalgatni + sorci/sage dps guide-kt fent vannak
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
Bár még van idő, mindenki vegye ki az ingyenes 3. évfordulós ajándékokat a fleet-en (tűzijáték, holotérkép egyéb decor)
Ilum-on nincs Gree event jelenleg, 30.-ától lehet jön a Rakghoul event újra.
Nem tudom konkrétan melyik jedi a 4 AC közül és milyen role, de az utility pontokkal tudsz variálni egy kicsit.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.12.27. 12:00:54
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Először is boldog karácsonyt mindenkinek!
Jó ideje már abbahagytam a játékot, de úgy terveztem, hogy az ünnepek táján visszanézek az új kieg és a Life Day Event miatt. Ezzel kapcsolatban szeretnék kérdezni.
Nézegettem a Life Day Eventet, s nem találtam mást, minthogy dobáljuk egymást és az npc-ket hógolyókkal és talán esik egy-egy doboz, amiből ha elég összegyűlik, akkor vehetünk pár szobadíszt. A dobálás önmagában jópofa, tavaly is volt, de akkor Ilumon volt más is, amivel el lehetett tölteni az időt. Most idén Ilum - ha jól nézem - nincs. Van még esetleg valami más is, amit nem találtam meg, vagy csak a dobálás, mert az egy kicsit soványka? 😞
Az új kieget egyelőre kihagynám, jelenleg nem feltétlenül költenék erre 5200 forintot, csak ha sikerül előfizetni megint és megbarátkozni ezzel az új disciplines rendszerrel. De ahhoz kéne valami guide. A jedimmel nézegettem, de egyelőre nagy csalódás. Normális/érthető leírások híján a v2 alatt is saját kútfő alapján harcoltam, de ebből most kiesik 3-4 megszüntetett skill, amik fontos építőkövei voltak a harcmodoromnak. Sajnos most ki kell találni valami újat, úgy érzek, mintha egy új játékot kezdtem volna, csak épp lvl55-ön. 😞 Lehet, h inkább megvárom a következő patchet a togrutákkal, s kezdek egy új karaktert.
Azt viszont örömmel tapasztaltam, hogy sok helyen gyorsult a játék. Ezt mindenképpen pozitívumként értékelem.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Enyhén zavaró mikor 2-3 másodperc is eltelik mire a karim használja valamelyik képességét.Hozzávágom a csöppet sem jóindulatú ismeretlen egyénhez a gránátom,erre nem történik semmi.Az a jó hogy Treek a társam,így nagy gond nincs.
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Mentem tactikai FP-t nem volt semmi gond,a flottánál sem,de elmentem nar shaddára küldetéseket tolni,erre csúnya lagok.Közben szintet léptem,elmentem trainerhez és ingyen tanította meg az új dolgokat.
Csak akkor segítenek, ha előfizető vagy és néha elég sok időbe (rossz esetben akár 2-3 hétbe is) beletelik mire az emailre válaszolnak.
Ha van rá lehetőséged, később állíts be egy security key-t (android/ios) azzal nem lesz gond és havi +100 cartel coin is üti a markod.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Két napja nem tudok se a játékba, se az accountba belépni, mert one time passwordot akar. Eddig ezzel nem volt semmi baj, de most nem küldi az emilt. Többször több módon leellenőriztem az emil fiókomat és nem nálam van a hiba. Mi a rákot lehet csinálni? Sehol nincs semmilyen e-mail cím megadva csak néhány telefonszám, ahol pár ezer forintért munkaidőben talán beszélni is lehet valakivel, amit azért kicsit durvának tartok úgy, hogy rendszeresen fizetek a játékért...
Help!
Előre is köszönöm!
én infiltr shadowval nem érzek ilyet, de Tank Shadow ismerőseim panaszkodnak
guardiannel nem éreztem ilyet amúgy, de az tény hogy az 50-55s mobok nagyobbat csapnak
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
A másik: Akinek van tapasztalata assassin-al, mire érdemesebb gyúrni modificationben powerre vagy critre?
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ha sub vagyok, az kevés a lvl 60-hoz? Meg kell külön vennem a Revan kieget? Én azt hittem, hogy egy idő múlva mindenkinek elérhető lesz a lvl 60... pláne, ha rendszeresen fizetek a játékért.
előfizu sztem csak a "pénz" miatt számít preferred elviselhető
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
2 és fél éve (tehát kb. fél évvel a megjelenés után) óta nem játszottam, akkor azért hagytam abba, mert kb. mindenki lelépett és ez elvette a kedvem.
Kb. mennyi idő lehet visszarázódni, mennyi minden változott (elolvashatnám 2 év cikkét, de hátha van valami rövidebb)
Mennyire érdemes előfizetni f2p helyett?
Kb. mennyit kéne rákölteni? (kiegészítők stb.)
Játszanak sokan még, vagy már megint? Karaktereim a tomb of freedon nadd-on voltak asszem.
Köszi a válaszokat
Spread De Love!
DE én is imádom és sikeresebbnek tartom mint mások
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
patch notes
A Life Day 2015. január 6-án délután egykor fog véget érni, addi látogassuk meg The Master of Ceremonies vendort a lfeet-en és ha már arra jérunk ne hagyjuk ki Anniversary Personnel-t sem.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Utoljára szerkesztette: Ozzyehh, 2014.12.16. 15:05:28
Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Makeben az 54-es karakterem az egyik küldetés után, ahol 15.000 kreditet és 71.000 xp-t kellett volna kapnom, ott 15.000 xp-t és 0 kreditet kaptam. Viszont, amikor elértem az 55-ös szintet, akkor egyszerre megkaptam az összes rested xp-t (kb. 300.000 xp-t). Ez szokásos, vagy csak jól jártam?
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
<#nyes>#nyes>
Állandóan kapom az emaileket hogy password resetet/user név emlékeztetőt kértem, majd beesik egy másik mail is hogy a password sikeresen megváltoztatva - miközben én az égadta egy világon semmit nem csináltam. Nem is játszottam a játékkal, csak egyszer próbáltam ki 5 perc erejéig.
Azóta hetente-kéthetente esenek be a password változtatós mailek.... mintha vki lopni próálná az accot....
Nektek is vacakol a fórum?Hiába nyomom be a style off gombot,ha újra betöltöm a fórumot akkor úgyis az új stílus jön be,csak a számok és a gombok maradnak a régi stílusban.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Utoljára szerkesztette: Pacho, 2014.12.08. 11:14:32
Tomb of Freedon Nadd
Tele a hócipőm,se sms-el se bankkártyával nem jön össze.