60032
  • Abore
    #53657
    Sziasztok!Én most kezdtem a játékot,elsöre a shadow és a guardian tetszett meg.Melyiket ajánlanátok kezdö karinak?Álltalába egyedül megyek.
  • MuldR
    #53656
    Koszi mindkettotoknek a segitseget. Amugy igen, fajra gondoltam, veletlenul irtam kasztot.
  • Gudott
    #53655
    Kérdések és válaszok új és visszatérő játékosok számára. Részletek az swtor.hu-n
  • Plata
    #53654
    Ha előfizető leszel attól nem lesznek új kasztok.
    De előfizetőként 12 karid lehet,utána ha lejár már csak 6.
    Előfizetősként több fajt választhatsz.De úgy sem lehet bármilyened.Viszont ha csinálsz egy előfizetős fajjal karit és lejár az előfizetésed,természetesen a karid meg marad.Max ha csinálsz 12 karit,akkor abból lesz 12 inaktív kari,és te neked kell kiválasztani majd 6-ot amivel játszani akarsz.
    De ha van párezer CC-d akkor akár 22 kari slotod is lehet preferedként,és olyan faj és class kombót is csinálhatsz ami még előfizetősnek sem lehet.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.06.20. 23:39:45
  • MuldR
    #53653
    Egy kerdes, ha elofizeto vagyok egy honapra, es kapok dolgokat ami csak elofizetoknek jar, es pl inditok olyan kasztot, amit csak elofizetoknek lehet, ha lejar az elofizetesem ezek inaktivak lesznek, vagy megtarthatom es mukodik?
  • oz
    #53652
    Október 27 a mostani hivatalos megjelenési dátum. Ha a megjelenés után belogolsz előfizetőként, akkor kapsz meg minden kieget. Tehát csak akkor vagy az után kell előfizetőnek lenned.
    Ha előtte előfizető vagy bizonyos dátumokon (júl 31, aug 31, szep 30 , okt 19), akkor kapsz apró ajándékokat, ha folyamatosan előfizető vagy július 31 és október 19 között, akkor early access van, október 20-tól csapathatsz.
  • zsan666
    #53651
    Lehet tudni, mikor kell élőfizusnak lenni, hogy megkapjam a kiegeket? Perpill csak a hutt carteles van meg, de így egy élőfizuval a revan is meglenne...
  • mulli1986
    #53650
    Van ennyi idő a világon? :D Ha csak a fő szálon megyek, akkor is legalább 40 óra egy karakter, és még játszak az egyikben jó a másikban rossz fiút? :D
    Komolyan nincs ennyi időm SWTOR-ozni, pedig imádom, ahogy a másik 10 játékot is amit nyomok. És a sportot és a bulikat és csajokat és... Nincs elég ideje az embernek mindenre :(
  • Plata
    #53649
    Próbáld ki,más a történet ha jó vagy és más ha genyó.
  • mulli1986
    #53648
    Mit is? Én eddig csak azt tapasztaltam, hogy a társad, sokszor rosszul viseli a dolgokat. Meg, hogy változik a külsőm, ha nagyon gonosz vagyok. A mellék küldiknél és eventeknél, nincs jelentősége, ugyanaz a kimenetele a döntéseknek. Fő szálban nem igazán tudom, tekintve, hogy még csak egyszer játszottam csóri bountyval is
  • PiszkosFred
    #53647
    Nagyon jo az ugynok sztorija. Igazi James Bond tortenet (annak minden "hulyesegevel" es csavarjaival), csak epp egy messzi, messzi galaxisban... :) Egyszer jatszd vegig azt is, 12x bonusszal mindenkeppen megeri.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.06.17. 22:36:56
  • MuldR
    #53646
    Kar. :(
  • Plata
    #53645
    Nem utálnak ki,lehetsz vér genyó katona is ha ez a vágyad.Max a csapattagok rühellni fogják a fejed és elhagynak.De a köztársaságtól nem rúgnak ki.
    Nekem van egy rahedli jó birodalmi karim.
    Fejből asszem van 2 jó sith inquisitor,1 jó sith warri,2 jó fejvadász meg 2 jó ügynők.
    Jobban szeretem a jó oldalt.
    Sötét oldalt meghagyom a gyerekeknek.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.06.17. 22:27:53
  • MuldR
    #53644
    Ja ugynokot kezdtem, de mar rosszul lettem a sok askalodastol. Nyilt harc jobb. Na picit belenezek a Stormtrooper eletbe...max kiutalnak mert szemet vagyok :)
  • Plata
    #53643
    Ha rohamosztagost akarsz akkor Troopert kell kezdened,de fölöslegesen félsz a jediktől,katonaként nem sokat fogsz velük találkozgatni,ha jól emlékszem a történetre főleg katonákkal fogsz dumálni.
    A fejvadász hasonlít kicsit rohamosztagosra,de az más tészta és az ügynök is.
  • Gudott
    #53642
    A rohamosztagos itten megfelelője a fejvadász, esetleg a birodalmi ügynök mesterlövészként némileg hasonló szerepet tölt be.

    A light és dark választások pedig igencsak befolyásolják a történet kimenetelét
  • mulli1986
    #53641
    Minden oldalon hozhatsz light és dark döntéseket, de azok nem befolyásolnak semmit. Sötét oldalon indíthatsz, Sith harcost, fejvadászt, ügynököt és inkvizítort
    Kasztok
  • MuldR
    #53640
    Sziasztok, most kezdtem el ezt a jatekot. Rohamosztagost akartam inditani, de meglepodtem, hogy nincs...majd kesobb lattam, hogy van, de a koztarsasag oldalan. Kerdesem, ha koztarsasagit inditok, kesobb at tudok valahogy kerulni birodalminak? Ki nem allhatom a pokhendi bekepzelt jediket. :)
  • Kryon
    #53639
    A mostanit igen, a következő ingyenes. Ha vársz addig, akkor megkapod mellé a mostanit is ingyen.
  • soundsonic
    #53638
    Ha sub-os lennék akkor is meg kellene vennem a kiegeket?
  • Kryon
    #53637
    Szerintem most érdemesebb inkább kihasználni a 12x-es xp-t amíg tart és felszintezni még néhány karaktert 55-re. Amikor jön az újabb kieg, a mostanit úgyis megkapod.
  • Spaceghost
    #53636
    Hali!

    Mit gondoltok érdemes most belekezdeni a legutóbbi kigészítőbe? Van egy lvl 55-ös karakterem, de elég régóta szüneteltetem, viszont annak fényében, hogy októberben jön a kiegészítő nem tudom lenne-e értelme most megvenni a jelenlegit, repukat végigtolni, meg geart összeszedni endgame-re. Mert engem leginkább az endgame tartalom érdekel. Egyáltalán a magyar guildek még raidelnek-e, vagy már nyári pihenő van. WoWban megszoktam, hogy amikor kieg van és szintet emelnek, akkor gyakorlatilag a "nulláról" indul minden, itt ez mennyire van jelen?
  • Plata
    #53635
    Instant 60-as karit szerintem csak az előfizetők kapnak,nem hiszem hogy prefered vagy F2P valaha is kapna.
    Majd próbálok venni előfizut ősszel,most teljesen felesleges.Kellene az a csempész társ,de nekem most nem éri meg az előfizetés,azért hogy heti 1-2 órát tudjak max játszani nem éri meg.És fix új kártyát is kell csinálnom megint.
  • Kryon
    #53634
    Szerintem inkább olyan, mint a legújabb WoW kiegben. Kapsz egy instant 60-as karaktert ajándékba, ha esetleg többet is szeretnél, az már fizetős.
  • Gepo
    #53633
    Új class nem lesz, ezt maguk a fejlesztők írták, a szintkorlátot megemelik 65-re és lehet új karit kezdeni lvl 60-ról.
  • Plata
    #53632
    Szerintem ez olyasmi lesz mint a WoW-ban az LK kieg volt,adott egy új Class-t a Death Knight-ot,tök új történettel és 55-ös szintről indult,ez is valami ilyesmi lösz szerintem.
  • Gudott
    #53631
    frissítettem a bejegyzést a trailerrel és az új infókkal.
  • Gudott
    #53630
    Knights of the Fallen Empire: újabb kép és élő Twitch Stream (link)
  • Nephin
    #53629
    Hejhó! :) Ha van olyasvalaki, aki (fél)HC-ban raidelget, leírná nekem, mi az, ami nem tetszik perpillanat a játékban ilyen téren? Köszi! :)
    Utoljára szerkesztette: Nephin, 2015.06.14. 20:08:51
  • Gudott
    #53628
    Knights of the Fallen Empire: újabb információk. Részletek az swtor.hu-n
  • Gudott
    #53627
    reddit (link)
    printscreen (link)

    Viszont tényleg óvatosan, eléggé WTF az új felállás, az új potenciális társak, stb

    új kép (feltehetően az új trailerből)
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.06.14. 00:20:30
  • BryceHUN
    #53626
    A kiszivárgott infókról linket kérhetnék?
  • Gudott
    #53625
    Oké kiszivárogtak a részletek, ha lesz időm, holnap lesz összefoglaló
    .Elég komoly változások lesznek, kicsit Mad Max feelingje van az egésznek., pozitív értelemben.
    Úgy tűnik az EA nagy pénzt remél belőle, mivel az új kieget nem kell megvenni, de előfizetés szükséges hozzá. (gondolom járni fog majd mellé a Huttos és Revanos kieg is)
    Early acces július végétől.
  • Gudott
    #53624
    Knights of the Fallen Empire előzetes bejelentés. Részletek az swtor.hu-n
  • Plata
    #53623
    Kiadhatnák dobozosan is.
  • Gudott
    #53622
    Knights of the Fallen Empire
    -Az eddigi legnagyobb kiegészítő (ezt ígérik)
    -új bolygók
    -új társak
    Június 15.-én lesz a hivatalosa bejelentés, ami remélhetőleg részletesebb ennél :)

    Ez nagyon 4.0-nák tűnik, még várok 1 v. 2 napot, mert megint történt pár változás ( Tatoine Stronghold pl)
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.06.12. 19:52:22
  • GaborST
    #53621
    most meg sajnálom az új ac-t XD
  • GaborST
    #53620
    na meg van sikerült de most egy életre megjegyeztem :)
  • Plata
    #53619
    Én nem tudom kezdenék-e új accot,sztem nem.unlockolva van több faj is cc-ből,meg prefered accom van de 16 kari slotom van.Unlockoltam cc-ből,Treek minden karimnak unlockolva,3-adik crew skill +2 vagy 3 inventory slot.Meg egy rakás baromság még.Section X,hide head stb.
  • GaborST
    #53618
    ja de így már van kettő 1 amire nem tudok előfizetni a hitelkártya miatt, 1 meg azért mert már 2 órája küldik a visszaigazoló linket de még mindig nem ért ide!