60032
  • TomStorm
    #53697
    És nagyon is jó szerver!!Tényleg csak tegnap óta vagyok de már 2x kereskedtem,odajöttek hozzám és ilyen pár 100 kreditért egész jó dolgokat vettem.
    Normális volt eddig mindenki akivel beszéltem.

    Na de!Vettem új hajat:D ezt a double braids-ot a female Sentinelnek.Hova lett?Írta,hogy ment account-ra(Bound-oltam) de aztán semmi sehol?
  • El Protector
    #53696
    Nem lehet, hogy RP-szerveren vagy? :D

    szerk:

    Közben látom, hogy Progenitoron vagy. RP-szerveren ez általános :)
    Utoljára szerkesztette: El Protector, 2015.07.03. 08:03:02
  • TomStorm
    #53695
    Szépen felpofozták a játékot!Ötletes az új skill elosztás is.Látom van már stronghold,starfight és sok mindennel bővült.

    Ámde miért sétálgatnak a játékosok?Mármint nem mindenki de sok olyant látok aki csak sétál fel-alá de még olyan helyen ahol a madár se jár:D
    Én arra gondolok,hogy az offline játékosokkal csinálja ezt a szerver random.Stimmt?
  • TomStorm
    #53694
    Évek óta minden feltöltést,digit játékot tőle veszek.Maximálisan megbízható!
  • Plata
    #53693
    Megbízható?Mert én is vennék majd ősszel.
  • Plata
    #53692
    Valóban elég sok CC-t elköltöttem a játékra,van 16 kari slotom,Treek unlockolva az összes karinak,3 crew skillslot,de asszem skill bar nincs mert elég a 4,de van pár inventory slot,artifact unlock,hide head slot,unify colors,section x,meg pár faj,fejből nem tom,de asszem TWilek,miraluka vagy miralian,ezeket mindig keverem.Meg asszem sith pureblood,haj stílusok és szinek.
  • Nephin
    #53691
    Tényleg régen volt. Na, akkor csinálok egy újat nemsokára. :)
  • TomStorm
    #53690
    Köszi!

    Nem titok:livekodok.hu
  • Gudott
    #53689
    Van egy klánösszefoglaló, bár egy kicsit régi (link)

    GC-t hol és mennyiért sikerült venni, ha nem titok? :)

    Amúgy ha jól rémlik Plata jártas a CC-s témákban

    De úgy tippre ezek hasznosak
    - plusz karakter slot
    - quickslot/bar
    - inventory slot
    - storage unit és plusz tárhely ehez
    - crew skill
    - GTN slot
    - ha akarsz 50-es szint alatt is lila cuccokat használni akkor artifact unlock
    - Section X unlock
    - esetleg Treek
    -érdemes beszerezni olyan +41-es ( endurance, power, crit) kristályokat amik már 10-es szinttől használhatóak és kollekcióban kilocokolni.


    Nyilván account wdeosakat érdemes venni ezekből.
    Ha valami kimarad volna majd a többik kijavítanak.

    Ha valami kimarad volna, a többiek majd beírják.

    El Protector:
    Tatooineon csak az outlaw's den PvP terület (de az talán free for all frakciófüggetlenül Ilum egyes részein van még ilyen csodás terület.... )

  • TomStorm
    #53688
    Sikerült GC-t szereznem úgyhogy ez tárgytalan!
    Klános téma viszont érdekelne
  • TomStorm
    #53687
    Ja és a Progenitor szerveren Klánt javasolnátok?
    Köszönöm!
  • TomStorm
    #53686
    Üdv.
    Mennyi Cartel Coin kell ahoz,hogy "elfogadható stádiumba" kerüljön a játék?2 hónapos gamecard-ot most nem tudok szerezni így CC-al kellene megoldanom:)
    Inkább csak Gameplay dolgokat oldanék fel tehát skinek semmi
  • El Protector
    #53685
    Bár lehet rosszul emléxem, annyira régen volt :D
  • El Protector
    #53684
    jó kis Tatooine, open pvp-vel :D
  • mulli1986
    #53683
    Ez is jau volt :)
  • Gudott
    #53682
    Rakghoul Resurgence event guide. Részletek az swtor.hu-n

    oz:
    köszi :)

    Amit sajnálok, hogy az eredeti rakghoul event nem fog visszajönni.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.07.01. 17:25:30
  • oz
    #53681
    Nem a Lost Islandben, hanem a Kaon under Siege fp-ben van bónusz bossz.
  • Gudott
    #53680
    Rakghoul event visszatért és jövő keddig tart.
    - A célállomás ezúttal Tatooine
    - Minimális szint, ami a részvételhez szükséges:20
    - A flottán a külső gyűrű lesz egy terminál, ami a kezdőküldetést adja
    - Magyar nyelvű guide valamikor holnap délután várható
    Dulfy és TORcommunity leírása az eventről

    pár tipp:
    - Legyen nálunk elég vakcina vagy használjuk a THORNE relicket
    - Van 1 küldetés, ami az alagúton kívül van az egyik, hogy gyógyítsunk meg x fertőzöttet és a másik a "suicide bomber" küldetés
    - Lehetőleg ne legyünk beflaggelve PvP amikor lent vagyunk az alagútban, sok a ganker ilyenkor
    - A heroic küldetésnél a résztvevők szintje között ne legyen túl nagy eltérés, lehetőleg max 4-5 szint
    - A Lost Island flashpointban ilyenkor feltűnik egy bonus Boss, ha gondoljátok nézzétek meg, egy egyedi petet dob majdnem 100% valószínűséggel
    - Ha healerek vagyunk és van 1-2 felesleges percünk, segítsünk be kívülről a heroic4-ba, főleg ha alacsony szintűek csinálják.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.06.30. 16:45:17
  • Negritis
    #53679
    érdemes nézni dulfy-t ott fent van minden általába
  • mulli1986
    #53678
    Tudom h kiirja, de ha pont nincs időm egy hétig belépni, így járok mint most
    Rakghoul eventrol is van leírásod, jól rémlik?
  • Gudott
    #53677
    A mai és holnapi napon még tudsz bountyt csinálni....
    Amúgy minden hónapban van ilyen event, nem kell sokat várni. (amúgy a launcher is kiírja, ha van új event)

    Viszont elképzelhető, hogy jövő héten Rakghoul event, talán Tatooineon szóval suicide bomberek a flottán és hasonló nyalánkságok. Kaparjuk elő a raktár mélyéről a THORNE relickeket és a vakcinákat.
  • mulli1986
    #53676
    Ohh, akkor erről csúnyán lemaradtam: (
  • Gudott
    #53675
    De, most is kedden kezdődött, a hosszú patch (3.2.2) után lett éles és kedd 13:59-ig fog tartani.
  • mulli1986
    #53674
    Most pontosan mikor kezdődött a Bounty contract week? Nem kedden szokott kezdődni?
  • Gudott
    #53673
    Security Key mindenkinek, Togruta információmorzsák..
  • Gudott
    #53672
    Update 3.2.2, PTS változások, Bounty Contract Week . Részletek az swtor.hu-n
  • mulli1986
    #53671
    Fejvadász sztori is jó. Lehet ott is oltogatni a népet :)
  • El Protector
    #53670
    Inquisitor story nekem nagyon tetszett, warriorén meg szénné röhögtem magam, ahogy be lehet szólogatni Barrasnak :DD
  • Negritis
    #53669
    azt pl simán csináltam, tükör sztori amúgy de valahogy ott jobban műköüdött nekem
  • Plata
    #53668
    Nekem szerencsém van,nem nagyon értek belőle sokat,így nem zavar a sztori.
    Amúgy szerintem tök elviselhető,már a második consulart húzom red eclipsen.
    Jedi knight sztori sem zavar,csak a lovaggal unalmas a harc.
    A sith inquisitor sztori meg néhol nagyon is jó.Azt már harmadjára csinálom.
    Na persze nem is tudok angolul,hozzá tenném,de azért ezt azt meg értek belőle,bár sokat nem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.06.25. 13:28:53
  • Pacho
    #53667
    Sokan szidják a consular storyline-t, és van benne igazság, de csak addig amíg nem látod a játék legerőltetettebb sztoriját az inquisitorét, amit már szinte fájdalmas volt a végén játszani.
  • Negritis
    #53666
    a knight story sablon halmaz, de legalább nem fos mint a consular (ami sztem a leggyengébb a játékban)
  • Pacho
    #53665
    Mindkettő jó, tényleg szerintem annyi, hogy ha ez az első mmo-d akkor inkább a guardian, annak könnyebb a skill-rotája. Ha már tapasztaltabb játékos vagy indíts shadowt. Ha a sztori nagyon fontos számodra akkor az én személyes véleményem az, hogy a guardian sztorija jobb, de ez csak magánvélemény.
  • Abore
    #53664
    Inkább PVE-be mennék,majd lehet belekostolok PVP-be is.Guardianál vigilance,shadownál Serenity-be gondolkodom.Melyik életképesebb PVE-be soloba?
  • Pacho
    #53663
    Mire helyezed leginkább a hangsúlyt? PVE vagy PVP?

    Ha nincs még MMO-s tapasztalatod, akkor a guardiant ajánlom, azon belül is dps-t. Mind a Vigilance, mind a Focus spec egyszerű rotációval rendelkezik (különösen a Vigilance) és jelenleg erős build pve-ben és pvp-ben is.

    Ha van már MMO-s tapasztalatod, akkor indíts shadowt, jelenleg pvp-ben a leginkább overpowered karakter, mind dmg-ben, mind pedig defense-ben. De szerintem kezdő játékosnak nem ajánlott. Nagyon sok shadow/assassin van a szervereken, döntő többségük az iszonyat béna keyboard-turner/mouse clicker kategóriába tartozik, a top 10%-uk azonban uralja a leaderboardokat. PVE-ben shadow tankot rég láttam már (a 3.0 patch előtt még volt sok), dps-t még rengeteg van.
  • Plata
    #53662
    Nekem shadow szintén tank,mert van dps-nek van Sage karim is.
    Nem tudom nekem nem tűnik nehéznek.lehet azért mert 4 szintenként modolom újra a ruháit.
    Jah az én sith juggernaut-om poénból vaksi lett.
    Vagyis miraluka.Kedvelem a miraluka fajt,van belőle párt birodalmi karim.Fejvadász és sith is lett belőle.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.06.24. 09:15:52
  • Plata
    #53661
    Treek valóban fizetős,de nem bántam meg hogy megvettem CC-ből,szerintem vele sokkal könnyebb az élet és a fejlődés,univerzális társ,tanknak is jó hílernek is meg dps-nek is.
    Nekem is van Sith Juggernaut,szerintem elég könnyű vele fejlődni tankként.
  • Negritis
    #53660
    shadow jó mert sok mindent ki lehet vele kerülni azzal h stealthbe mész
    viszont nagyon papír és ésszel kell tolni

    amúgy attól h shadow v guardian simán mehet DPS-nek max fp-ben ops-ban kell tankra váltani, de ott a melee dps eleve ki van herélve a SoR contentben
  • Shiwo
    #53659
    hát én amikor játszogattam (leginkább egyedül toltam), úgy vettem észre, hogy a tank karakterrel nehezebben haladok.. persze sok múlik azon is, hogy a companionod tud-e gyógyítani (és Treek fizetős companion, de bármely kasztnak elérhető)
    persze előbb-utóbb mindegyiknek jut healer companion, de van, akinek csak utóbb...

    bounty hunterrel például lenyomtam olyan lényeket, amiket az azonos szintű sith jugernautom nem tudott...

    esetleg megoldás lehet a gyógyító kari, tank companionnal, max unalmasabb ..
  • Plata
    #53658
    Hát ha tankot csinálsz belőlük akkor hamar behív FP,már ha van elég játékos.
    Guardianom nincs,Jedi lovagom csak egy van az Sentinel,de én elég unalmasnak találtam.
    Shadow karim van,tank,FP-re gyorsan talál partyt,ha van elég játékos.
    Küldizni nem nehéz vele,bár lehet ez Treek miatt van,ő ugyanis elég tápos companion.
    Van stealth-je ami megkönnyíti az életét.