Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#53101
Szerintem elfogyott a lendület/kedv/lelkesedés, bármi furán hangzik kár érte, mert fordított is Lore-t vagy az apróbb "novellákat" is, de az évek során indíúlt már pár oldal, de nagyon sok focis blog is így járt, van ilyen.
Jön új patch még ma, az improved mounting global perk lesz, kiváncsi vagyok a Heroic moment bugott vajon még ebben az évben javítani fogják-e,
a fórum egy része is elveszett,( mármint a hivatalos oldalé), eddig csak pár ideiglenes ban-t osztogatnak, meglátjuk péntekig változik-e a helyzet.

szerk: egyelőre csak PTS patch, látom elfogyott a bátorság 😄,de amúgy megint f*sza a kommunikáció....
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.01.15. 16:48:06

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53100
Fogalmam sincs,sztem egyszer sem voltam az oldalukon.

PiszkosFred
#53099
Tudja valaki, hogy az swtor.hu alternativajakent inditott corellia.hu-val mi a helyzet? Elfogyott a lendulet, vagy feladtak a sracok vagy csak szunet van? Szeptember ota se hir, se faszbuk poszt, semmi. Nezegettem a konyvjelzoimet (barmit, csak "dolgozni ne kelljen"😉 es akkor lattam, hogy siri csend van a kornyekukon. Info?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#53098
Oké, a reddit is átváltott read-only módba, ideje aludni menni <#fogmosas>
Holnap vagy csütörtökön jön valami összefoglaló féleség az oldalra, ha minden jól megy.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.01.13. 22:42:04

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53097
Elvileg visszajött minden, csoda történt... 😄 😄

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53096
Amint legközelebb less Gree visszahozom az inaktív karaktereket is, ez nem állapot.

És a West Coast serverek most lettek lelőve, ebből ma már nem lesz game....

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53095
nekem is ilyen problémám van 😛

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53094
ezt én is megtaláltam Gree-hez nincs elég repum, a többi meg nem aktuális most, max a czerka vibro.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53093
http://tor-fashion.com/legacy-weapons/
itt van egy lista

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53092
fénykard nincs asszem, de normál kard van (pl a df hard 4. boss is azt dob asszem

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53091
Köszi, majd ha lecsenget ez a patch örület megnézem, remélem találok fénykardot, vibrokést és scattergunt is.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53090
mainhand van czerkánál és bounty hunternél is
offhand asszem greenél

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53089
Amúgy ha már felmerült a companion gear
Eddig volt a játékban legacy main vagy offhand? ( az hogy van egy csomó armorszett azt tudom, Voss, Section Z, Czerka, stb stb)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53088
Az exploit a Ravager Ops volt, onnan eshetett 192-es armor implant, crafting alapanyag, stb

Először a heti conquest csesződik el, majd a a levélküldés.

Well done <#banplz>

ilyenkor a twitter-t kell nézni, ott a leggyorsabb az infoáramlás

https://twitter.com/swtor
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.01.13. 20:17:24

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

gibson9
#53087
És ez meddig tart, azt lehet tudni? A hivatalos oldalon nem írnak semmit. Vagyis gondolom az swtor.com a hivatalos.

#53086
az a compi gear sztem olyan mint a compi fegyver hogy nincs benne mod, bound to legacy és csak compi használhatja

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53085
a levél rendszer nem működött ezért gyors maintance

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53084
Ha jól értem dolgot, akkor arról van szó, hogy egy (a yavini) weekly helyett egyetlen boss npc legyőzésével lehetett a companionnak egy 192-es ratingű geart szerezni? És spoiler mentesen mit tud ez a gear: csak ruha, vagy más is van-e benne, melyik companion kaphatja/használhatja, mennyire vannak jó/használható modok benne? S megint csak spoiler mentesen a karakterünknek is esik ilyen cucc valahol?
Mert így azért kívülről nézve - akármennyire tiltott dolog is az exploit - ennyiért túl súlyosnak tartanék egy perm bant. Valaki véletlenül beleszalad, akár több karakterrel is, s nem tudja, hogy ez bug, akkor bukja az accát, amibe esetleg több ezer dollárt töltött? Hát... :o

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53083
Guild infók alapján (és már redditen is írják) még a patch előtt elkezdték a banokat osztogatni a nagyon kirívó eseteknél ( aki fleeten reklámozta) , szóval valami csak fog történni.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

gibson9
#53082
Köszönöm a segítséget! De mi történt már megint a szerverekkel? <#wilting>

#53081
Hát engem ez nem fenyeget,nincs kiegem.<#buck>
Red Eclipsen mi a fene van,akár hiler akár dps karival próbáltam menni FP-re egyiket sem hívta be.
Kuat drive-ra arra igen,de rendesre egyikre sem.Kuat drive-on láttam egy 46-os gunslingert,szinte egyedül vitte végig,alig lehetett bármit is sebezni,minden csapatot levert gyorsan,nyomta a térsebző vackokat és piszkos erős volt.

#53080
Kezdődnek a fenékbebillentések az exploit miatt link1 link2

Ne lepődjön meg senki ha a közeljövőben ban lesz-.


Gibson9: a netes letöltös verzió elvileg alapból bitraiderrel települ ( ami szerintem a hero engine mellett a másik sorscsapás a játékban)
de amúgy nem, a dobozoshoz jár 30 nap, de van hasonló starter kit a neten G2A-n is 5 euróért.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53079
elvileg ha volt 1 hónap előfizud bármikor is, akkor az account preferred lesz
de hogy megvételi verzióra ez hogy áll azt nem tudom

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

gibson9
#53078
Na a laggolás megszűnt, nálam legalábbis most jól fut 😊 Egy kérdés: Van különbség játéktartalom terén a netről letöltött ingyenes verzió és a boltban megvásárolt között? A "lemezes" (nemtom, hogy van e benne egyáltalán) verzióhoz adnak egy 30 napos előfizetést is. Nem tudom, hogy ezzel már más kategóriába lépek e.

gibson9
#53077
Köszönöm a választ! Úgy legyen 😊

#53076
Szerintem nem ban lesz a megoldás, hanem több új gear szint bevezetése, így "értelmetlenné" téve az eddigi ügyeskedést, de azt sem tartom kizártnak hogy elveszik a gear-t

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53075
Már egy-kétnapos permban is lenullázná szerintem a szervereket, lenne vagy 60-70%-os visszaesés a játékoslétszámban, szóval kicsi az esélye. Ha mégis meglépik, akkor tökösek, de nekem a gear, a mount és a mati megér egy-két nap pihenőt :p 😄
#53074
Igazából a SoR indulásától ( dec2) vannak problémák, elvileg a holnapi patch orvosolni fogja a problémát ( vagy egy részét minimum)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

gibson9
#53073
Gyakran előfordul? Új játékos vagyok.

#53072
Igen, eléggé lagos néha a játék, főleg Belsavis az ami nagyon katasztrófális tud lenni saját tapasztalatom szerint:

ui: Ne felejtsétek el kivenni a 3. évfordulós ajándékokat a holnapi patch-ig.

El Protector: igen, elképzelhető hogy akkor az előfizetők nagy részét bannolni kellene
ha a Bioware áltvált troll módba, akkor szerintem hamar gear inflálódás lesz, a companionok már holnaptól megkapják a rating 192-es felszerelést, valami történni fog.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.01.12. 19:34:30

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53071
Hát meglátjuk, legalább lesz időm másra is, bár én csak három karival lootoltam 😊)
gibson9
#53070
Másnál is veszettül laggol a játék ma?

#53069
Elég tisztességes patchnote.
Kérdés követni fogja-e tömeges banhammer?

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53068

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53067
Ja és csak most jut eszembe:
Artifact unlock csak lvl50-ig kell.
Ha megvan a hutt cartel vagy SoR és a max szinted 55 vagy 60 akkor a lvl 51+ lila itemeket tudod az unlock nélkül is hordani.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53066
Nem teljesen úgy van ahogy mondod
- igaz, pénzbe kerülnek, de szerintem megéri vesződni velük
3 féle van 50k , 150k és 600k
és ha van elég kredit az escrowban többet is felhasználhatsz
legyen itt egy példa, pl Treek elsőre kerül 1m creditbe de egyszerre preferedként csak 350k credit lehet nálad, viszont az escrowodban van credit dögivel, agy nincs más dolgod mint beszerezni egy 50k és 350k escrow-ot
így a max nálad lévő 350k credit mellé jön még 50k és 600k credit, amik így együtt kiadják az 1m creditet és treek kilockolható.
Tudom hogy "melós" és ezek csak egy egy alkalomra emelik meg a creditet, de ez az egy járható út van ha nem akarsz több pénz költeni a játékban.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53065
Csak az NW elég gáz játék,és sehol sincs az Sw ToR-hoz képest.NW-ben soha nem költenék el egy árva forintot sem,de Sw ToR-ban már pár tizest elköltöttem.És nem bántam meg.

#53064
Köszi, azt ismerem, az én limitem is 500 K jelenleg, de ez csak egyszeri limit emelés, ráadásul ez is pénzbe kerül. Imádom a SW univerzumot, de pl. a NW-ben, amivel szintén játszom, F2P-ként bármilyen lilát hordhatok, bármennyi "pénzem" lehet és még sorolhatnám. De hát ez van...
#53063
A pénzkorlát escrow-ok használatával kikerülhető

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53062
Bocs, én voltam láma, a kettő között csak később lehet választani, amikor a BUY-ra klikkeltem...Amúgy nekem mivel csak 2 karim van és nem is akarok már többet, az accountos nem érte volna meg 2700-ért, úgyhogy maradt az 1 karis 1200-ért. Azért "bravó" ez a pénzkorlát is az AH szempontjából, mert ebból a limitált összegből a nem subscriberek semmi jót nem tudnak venni, a subscriberek meg alig tudnak valamit eladni a nem fizetőknek. <#confused>
Utoljára szerkesztette: Tibbbor, 2015.01.08. 20:32:12
#53061
Tudom, hogy 2 fajta artifact unlock van és nekem az accountos kellene, de nem lehet választani.Ott van a két fajta ikon: az egy karakterre vonatkozó és az accountos, alatta az 1200 coin-os ár, de hiába próbálok az accountos ikonra klikkelni, nem történik semmi és az ár sem változik.Pár hónapja tett fel egy srác Cartel Marketes unlock-problémáról videót, neki az inventory és a crew skill unlock nem működött. Amíg ez a helyzet, nem dobok ki ennyi coin-t. Esetleg alkalomadtán kipróbálná valaki, hogy neki enged-e valahogy választani? Köszi!
#53060
Két fajta artifact authorization van, az 1200-ba kerülő csak EGY karakterre unlockol. Van egy drágább verziója is, az adja az account szintűt. Azt vedd meg, amelyiknél zárójelbe oda van írva, hogy account.

Tomb of Freedon Nadd

#53059
Nem tudom,szerintem a fontosabb dolgok többe kerülnek.

#53058
Köszi, akkor megveszem(1200 CC). Mit érdemes még a maradék 500-ért venni, ami nem csak mutogatni való hülyeség, hanem haszna is van?
#53057
Ha jól emlékszem vagy account vagy szerverre vonatkozik.
Minden karid és a companion is viselhet lilát.Nekem is ilyenem van mert pref vagyok,és red eclipsen mind a 16 karimnál unlockolta.Bár nem lilát viselek hanem modolt adapted armorokat,legtöbbször companion is azt kap.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.01.08. 16:45:17

#53056
Sziasztok, segítségre lenne szükségem.
Nagyon hosszú szünet után játszom újra, preffered vagyok. Az a problémám, hogyha megveszem a Cartel marketban az Artifact Equipment Authorization-t, akkor mindkét karakterem, valamint a companionok is hordhatnak majd lila cuccokat vagy ez csak arra a karakterre vonatkozik, amelyik éppen megveszi a jogosultságot?
Ez azért nagyon fontos számomra, mert a Cartel Market-ban ott van ugyan a két ikon az Authorization alatt, az egyik az aktuális karakterre vonatkozik vásárláskor, a másik az egész account-ra, de nem lehet közülük választani(mint máshol) és az ár is konstans. Főleg az érdekel, a companionok viselhetnek-e majd a vásárlás után lilákat?
Előre is köszi!
#53055
És emiatt kellett csúsztatni a Shadow of Revant majdnem egy évvel, bravó (link)
Aki nem érti elsőre mi a gond:
- A BW állította, hogy a Shadow Realm készítése semmiben nem befolyásolja a The Old Republic fejlesztését, minden úgy megy ahogy eltervezték
- Ennek ellenére folyamatos csúszásokat produkáltak, kezdve a Galactic Strongholddal
- Bejelentik a kiegészítőt (SoR), majd egy két fejlesztő elsimeri, hogy igen komoly erőforrás megosztás volt a Shadow Realm és a TOR között
- Erre ha hinni lehet a fenti cikknek, újrakezdik a komplett Shadow Realm fejlesztését (részletek a cikkben)

<#gun>

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53054
Köszönöm. Magam is ezt terveztem, csak más itemekkel. Remélem nem 600-ra állnak vissza <#nemtudom>
A játék egyébként megint belassult sajna, de legalább megint tanultam valami új dolgot a számítástudomány területéről: volt 76 dobozom, vettem két holofát egyenként 20 doboz áron, s így maradt 13 dobozom. <#email> <#lama> Aztán lehet, h az új évben a vendorok már áfát is számolnak fel <#eplus2>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

Athletic  Bilbo
#53053
farmolgat a franc 😊))))))

Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.

#53052
Az csak a 3.0 életbelépésekor volt érvényben, hogy átváltáskor ne vesszen semmi se kárba. Ha úgy túllépted az 1000-et akkor el kell költeni, mert amíg nem csökken ezer alá a szám, nem kapsz újat ( nem tudom, hogy a rendszer figyelmeztet-e rá, több guildben t9bb társ is panaszkodott, hogy későn vette észre és kárba veszett pár comm)

Normál esetben 1000 a limit, Bw gondolkodik, hogy megemelje-e 2000-re, de még semmi konkrétum nincs. Elvileg lehet transzferolni a commoak t karakterek között, black hole vagy oricon lockboxok segítségével ( beteszed a legacy bankba, másik karakter kiveszi és visszaváltja)

Athletic Bilbo : az oké, de típusonként 50 lehet ( legacynként) valamit farmolni is kell... <#banplz>


Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.01.04. 19:23:09

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu