Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A böngészőváltás én is kipróbáltam, ugyanúgy a kártyaadatok újraírását, eredmény nélkül.
Dühítő lenne, ha nem tudnám fizetni, mert csak a Hungarikumon négy lvl60-som van, nem is beszélve a német szerverekről.
Reménykedem persze, mert úgy tűnik náluk van hiba, nem a kártyámmal.
Most olvastam, hogy valamilyen hacker csoport blokkolta a facebookot, talán ide is jutott belőle. ( kínomban viccelgetek )
Viszont angol fórumokon rendre felbukkanó problémának írják, 2013-as bejegyzések is vannak erről a hibáról, sajnos megoldást nem írtak.
Na, mindegy, holnap ránézek újra.
Amit javasolni szoktak ilyen esetre (a telefon a supportnak és a keressünk másik játékot lehetőség figyelmen kívül hagyásával):
- kipróbálni másik böngészőben (IE, Chrome),
- törölni a kártyaadatokat, majd felvinni újra,
- más fizetési módot választani (pl bankkártya helyett Paypal*) (*=Persze a Paypal mögött is állhat ugyanaz a bankkártya, de azt az EA úgy sem fogja látni).
- várjunk néhány napot, majd próbáljuk újra. Egyik lehetőség sem garancia a sikerre.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A különböző fórumokon érdekes rémtörténeteket lehet olvasni. Azok közül, akiknek sikerült elérni a Bioware supportját, volt akinek azt javasolták, hogy hozzon létre egy másik accot a játékban, vegyen abban valamit, s utána majd tud vásárolni az eredetin is. Másvalakitől kérték, hogy inkább írja le levélben, hogy mi történt. Miután azt elküldte, a support válaszolt neki, hogy a hibát telefonon jelentse be. Volt olyan is, aki ahány supportossal beszélt, annyiféle választ adtak, de megoldást egyik sem adott.
Van akinek azt mondták, hogy ez a hiba a bank biztonsági intézkedése kártyalopás esetére, amikor pl. nem abból az országból próbálják használni a kártyát, amiben a kártyatulajdonos lakik/tartózkodik. Ezért megtagadja a tranzakciót, amit nem lehet manuálisan feloldani, kell várni pár napot, amíg ez automatikusa megtörténik. Volt olyan, akinek a többszöri próbálkozása miatt egy hónap várakozást javasoltak.
Azt olvastam, hogy a számlázó részlegük Svájcban székel, s ha igaz a fenti probléma, valamint ha azt jól is értem, akkor pl egy Magyarországról indított vásárlást a bugos számlázó programjuk svájciként azonosíthat/továbbíthat. De lehet, hogy rosszul gondolom, az biztos, hogy hihetetlenül béna és amatőr társulatról van szó.
(Mielőtt valaki Bioware ellenességet gondolna rólam, kérem, jusson eszébe, hogy ez nálunk bárhol bárkivel bármikor és bármelyik szolgáltató esetében előfordulhat, ehhez nem kell külföldre menni 😉
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Majd holnap meglátjuk.
Mára viradóan lejárt az előfizetésem, ezért a szokásos módon próbáltam befizetni a következő 60 naposat, de nem engedi.
A következőt írja :
This service is currently unavailable for this account. If you wish to purchase more cartel coins please call our Customer Service team or you can try again tomorrow.
Hogy mi baja lett hirtelen az accommal, nem értem. Beenged a játékba, de prefként, ami a csökkentett lehetőségek miatt elég gáz.
Volna erről valami infója valakinek ?
Amúgy nem véletlenül telepítettem fel a Win10 Pre-t. 😊
Hihetetlen, hogy tegnap megnéztem jó pár külföldi fórumot és semmi értelmeset nem írtak. Megnéztem egy youtube videót is, az sem segített. No de megy és én is megyek. 😊
Örökzöld sláger lett a \"Hol a Start-menü?\", melyet a mai, informatikában dolgozó, az adófizetők pénzén kiképzett, magukat értelmiségnek nevező emberek költöttek. Ennyi konzervatív f@szt...
Amúgy van egy fixlauncher.exe az swtor mappájában azt próbáltad?
A kép!
Utoljára szerkesztette: tomcsa4, 2015.01.25. 11:20:53
Örökzöld sláger lett a \"Hol a Start-menü?\", melyet a mai, informatikában dolgozó, az adófizetők pénzén kiképzett, magukat értelmiségnek nevező emberek költöttek. Ennyi konzervatív f@szt...
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Amikor feltettem a klienst a gépre, elindítás után a bejelentkező ablakon elkezdi frissíteni magát, majd megy míg le nem áll hibával. Rákerestem a neten, eltöltöttem két órát, de egyik általam olvasott tipp sem jött be. (Pl nyelvválasztás, másik gépre való telepítés, frissítés, majd az egész átmásolása, hosts fájlhoz a megfelleő sor hozzáadása).
Szerintetek mi lehet a gond? Van rá megoldás?
Örökzöld sláger lett a \"Hol a Start-menü?\", melyet a mai, informatikában dolgozó, az adófizetők pénzén kiképzett, magukat értelmiségnek nevező emberek költöttek. Ennyi konzervatív f@szt...
Amit a tömeg akar az a class stroy-k folytatása, nagyjából mindenki tapsolt annak a nyúlfaroknyi tartalomnak amit a SoR hozott e téren, de ha mérget nem is vennék rá, azért eléggé biztos vagyok benne, hogy nagyszabású class story folytatás nem lesz.
Az hogy Ziost hogy fog megjelennei a játékban, nem tudom. Lehet olyan lesz, mint Manaan, csak egy FP indító terület, de az is lehet hogy Ilum/Maken/Oricon szerűen lesz minden benne.
Az már más kérdés, hogy cartel market is jól hoz a konyhára, így nincs annyira nagy mozgató erő, nem lebeg Damoklész kardja a fejük felett. ( erre jó példa, hogy képesek voltak annyi fejlesztőt elvonni és áttenni a Shadow Realm játékhoz, és mindezt hiába)
Az hogy átszabják a ruha design részét és lesz egy "skin" slot, ami mozgatható, az szerintem pozitív, pedig én nem vagyok sims rajongó. Ha a leírt módon megvariálják a companion rendszert azzal megint nem lenne nagy gond, most aki tehet Treek-kel megy, ami egy idő után eléggé idegesítő. PvP-hez nem igazán van mit hozzafűznöm, ahogy az exploit kezeléséhez sem, egyik sem érint.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.01.24. 19:15:55
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Corellia.hu
http://corellia.hu - SWTOR-ral kapcsolatos hírek, érdekességek, fordítások. Ugorj be hozzánk!
tegnap lenyomtuk, de idegesítő bár elvileg az összevisszaugrálós bugot javítják, de ki tudja?
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
Örökzöld sláger lett a \"Hol a Start-menü?\", melyet a mai, informatikában dolgozó, az adófizetők pénzén kiképzett, magukat értelmiségnek nevező emberek költöttek. Ennyi konzervatív f@szt...
http://www.torstatus.net/
Tomb of Freedon Nadd
EU-s servereken talán a német PVE a legaktívabb, e erre nem vennék mérget., de általános tapasztalat hogy az ACT1 bolygóin mindig sokan vannak, illetve sokan már strongholdba mennek fleet helyet, mert kb majdnem mindent meg lehet ott is csinálni és jóval gördülékenyebb/gyorsabb mint a fleet.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Sokan játsszák még a játékot? Nem konganak a szerverek? Érdemes újra belevágni? Melyik szervert válasszam, ahol sokan vannak. Köszönöm!
Örökzöld sláger lett a \"Hol a Start-menü?\", melyet a mai, informatikában dolgozó, az adófizetők pénzén kiképzett, magukat értelmiségnek nevező emberek költöttek. Ennyi konzervatív f@szt...
lehet, hogy hülye vagyok de okos nem, jó helyen vagyok😊)
csak nem reagált senki azt furcsállom.
de majd ezentúl is magányosan rovom a galaxis útjait! <#idiota>#idiota>
"Jobb szeretni és veszteni, mint minden este otthon lenni és egyre szégyenteljesebb pornográfiát tölteni a netről."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

akkor vagy nincs ott senki vagy nincs magyar a játékban vagy....😞
"Jobb szeretni és veszteni, mint minden este otthon lenni és egyre szégyenteljesebb pornográfiát tölteni a netről."
"Jobb szeretni és veszteni, mint minden este otthon lenni és egyre szégyenteljesebb pornográfiát tölteni a netről."
Utoljára szerkesztette: sata75, 2015.01.20. 08:11:24
"Jobb szeretni és veszteni, mint minden este otthon lenni és egyre szégyenteljesebb pornográfiát tölteni a netről."
Mellesleg hun-cset már nincs? Vagy csak valamit elbaltáztam?
"Jobb szeretni és veszteni, mint minden este otthon lenni és egyre szégyenteljesebb pornográfiát tölteni a netről."
Corellia.hu
http://corellia.hu - SWTOR-ral kapcsolatos hírek, érdekességek, fordítások. Ugorj be hozzánk!
Gondolom az enyhén szkizoid dolog csapta ki egy pár embernél a biztosítékot és a "big bad" visszatérése.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Elbasztuk. 😄
De nem sokára talán oké lesz.
http://corellia.hu - SWTOR-ral kapcsolatos hírek, érdekességek, fordítások. Ugorj be hozzánk!
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
Tomb of Freedon Nadd
az esélyek
The odds:
outcome chance
lose 25%
"win_token" 20%
"win_jawa_junk" 10%
"win_droid_parts" 10%
"win_scavenged_scrap" 10%
"win_trophy_small" 10%
"win_trophy_medium" 8%
"win_trophy_large" 5%
"win_certificate" 2%
total 100%
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.01.15. 17:35:00
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
és esett 198 tokenből még 3
meg a legend repujának ugye a bő fele 😄
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
megvan a champi repu és olcsóé a hoover char 😄
jöhet a nihil mask 😄
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873