Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#53152
Köszönet a válaszért, azt hiszem a várakozást fogom választani.
A böngészőváltás én is kipróbáltam, ugyanúgy a kártyaadatok újraírását, eredmény nélkül.
Dühítő lenne, ha nem tudnám fizetni, mert csak a Hungarikumon négy lvl60-som van, nem is beszélve a német szerverekről.
Reménykedem persze, mert úgy tűnik náluk van hiba, nem a kártyámmal.
Most olvastam, hogy valamilyen hacker csoport blokkolta a facebookot, talán ide is jutott belőle. ( kínomban viccelgetek )
Viszont angol fórumokon rendre felbukkanó problémának írják, 2013-as bejegyzések is vannak erről a hibáról, sajnos megoldást nem írtak.

Na, mindegy, holnap ránézek újra.

#53151
Nekem is volt tavaly hasonló - de nem ugyanez az - üzenetem, amikor szeptemberben az előfizetésem lejárt, s szerettem volna meghosszabbítani. Nem sikerült, azóta nem nagyon lépek be.

Amit javasolni szoktak ilyen esetre (a telefon a supportnak és a keressünk másik játékot lehetőség figyelmen kívül hagyásával):
- kipróbálni másik böngészőben (IE, Chrome),
- törölni a kártyaadatokat, majd felvinni újra,
- más fizetési módot választani (pl bankkártya helyett Paypal*) (*=Persze a Paypal mögött is állhat ugyanaz a bankkártya, de azt az EA úgy sem fogja látni).
- várjunk néhány napot, majd próbáljuk újra. Egyik lehetőség sem garancia a sikerre.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
E hibával (amit NU2001-nek szoktak nevezni), amúgy rengetegen találkoztak, s nemcsak előfizetésnél, de sima CC vásárlásnál, vagy a kiegészítők vásárlásánál is, s nemcsak az SWTORban, hanem sok más Electronic Arts játékban is. Legalább 2011 óta ígéri az EA supportja, hogy kijavítja a hibát. Ezek szerint nem sikerült még <#fejvakaras>
A különböző fórumokon érdekes rémtörténeteket lehet olvasni. Azok közül, akiknek sikerült elérni a Bioware supportját, volt akinek azt javasolták, hogy hozzon létre egy másik accot a játékban, vegyen abban valamit, s utána majd tud vásárolni az eredetin is. Másvalakitől kérték, hogy inkább írja le levélben, hogy mi történt. Miután azt elküldte, a support válaszolt neki, hogy a hibát telefonon jelentse be. Volt olyan is, aki ahány supportossal beszélt, annyiféle választ adtak, de megoldást egyik sem adott.
Van akinek azt mondták, hogy ez a hiba a bank biztonsági intézkedése kártyalopás esetére, amikor pl. nem abból az országból próbálják használni a kártyát, amiben a kártyatulajdonos lakik/tartózkodik. Ezért megtagadja a tranzakciót, amit nem lehet manuálisan feloldani, kell várni pár napot, amíg ez automatikusa megtörténik. Volt olyan, akinek a többszöri próbálkozása miatt egy hónap várakozást javasoltak.
Azt olvastam, hogy a számlázó részlegük Svájcban székel, s ha igaz a fenti probléma, valamint ha azt jól is értem, akkor pl egy Magyarországról indított vásárlást a bugos számlázó programjuk svájciként azonosíthat/továbbíthat. De lehet, hogy rosszul gondolom, az biztos, hogy hihetetlenül béna és amatőr társulatról van szó.
(Mielőtt valaki Bioware ellenességet gondolna rólam, kérem, jusson eszébe, hogy ez nálunk bárhol bárkivel bármikor és bármelyik szolgáltató esetében előfordulhat, ehhez nem kell külföldre menni 😉

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53150
Ezt inkább úgy kell érteni, hogy treek "companion képessége" áthelyezhető lesz egy másik társhoz, Nem lesz nerf, ha Bioware egy valamiben következetes, akkor az hogy a CC-s cuccokkal nem cseszekednek. Ezért sincs magasabb szintű új kristály, +41 a max és ennyi is fog maradni.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53149
A céhben is azt írják a srácok, hogy talán a frissítés miatt nem elérhető. Majdnem két éve játszogatok, de ilyen még nem volt. 😞

Majd holnap meglátjuk.

#53148
No igen én is valós pénzért vettem meg,az összes karimnak.

MrPredator
#53147
És akkor lesz Treek nerf? Elég szánalmas és felháborító lenne nerfelni egy valós pénzért vett companiont nem?
#53146
Nem tudom,talán másnak sem engedi.Nekem akkor lett elegem amikor se mobillal se bankkártyával nem engedett venni se kieget se semmi mást.

#53145
Sziasztok!
Mára viradóan lejárt az előfizetésem, ezért a szokásos módon próbáltam befizetni a következő 60 naposat, de nem engedi.
A következőt írja :

This service is currently unavailable for this account. If you wish to purchase more cartel coins please call our Customer Service team or you can try again tomorrow.

Hogy mi baja lett hirtelen az accommal, nem értem. Beenged a játékba, de prefként, ami a csökkentett lehetőségek miatt elég gáz.
Volna erről valami infója valakinek ?

#53144
Megy!! Anno Windows 8-on is próbáltam (sima nyolcason), akkor se ment nálam. Most feltettem a klienst a nővérem gépére, amin Win8.1 van és lefrissítette magát a laucher. Átmásoltam és megy nálam is! De bedobtam a Win7 komp. módot.
Amúgy nem véletlenül telepítettem fel a Win10 Pre-t. 😊

Hihetetlen, hogy tegnap megnéztem jó pár külföldi fórumot és semmi értelmeset nem írtak. Megnéztem egy youtube videót is, az sem segített. No de megy és én is megyek. 😊

Örökzöld sláger lett a \"Hol a Start-menü?\", melyet a mai, informatikában dolgozó, az adófizetők pénzén kiképzett, magukat értelmiségnek nevező emberek költöttek. Ennyi konzervatív f@szt...

#53143
üdv! the red eclipsen van esetleg olyan guild, amely szívesen lát egy egyenlőre f2p állapotban lévő playert? MMO raid tapasztalat van, flashpointokat már itt is járom. (előfizetés tervben)
#53142
Ha véletlenül felraktál volna egy windows 10 preview-t azzal nem fog menni csak win7 kompat. módban.
Amúgy van egy fixlauncher.exe az swtor mappájában azt próbáltad?
#53141
Hm. Most egy órája fut a launcher és nem ír hibaüzenetet. The launcher is being updated. Please wait....
A kép!

Utoljára szerkesztette: tomcsa4, 2015.01.25. 11:20:53

Örökzöld sláger lett a \"Hol a Start-menü?\", melyet a mai, informatikában dolgozó, az adófizetők pénzén kiképzett, magukat értelmiségnek nevező emberek költöttek. Ennyi konzervatív f@szt...

PiszkosFred
#53140
Kellene egy screenshot a hibarol, az sokat segitene. Vagy egy hibakod legalabb.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#53139
Sziasztok!

Amikor feltettem a klienst a gépre, elindítás után a bejelentkező ablakon elkezdi frissíteni magát, majd megy míg le nem áll hibával. Rákerestem a neten, eltöltöttem két órát, de egyik általam olvasott tipp sem jött be. (Pl nyelvválasztás, másik gépre való telepítés, frissítés, majd az egész átmásolása, hosts fájlhoz a megfelleő sor hozzáadása).
Szerintetek mi lehet a gond? Van rá megoldás?

Örökzöld sláger lett a \"Hol a Start-menü?\", melyet a mai, informatikában dolgozó, az adófizetők pénzén kiképzett, magukat értelmiségnek nevező emberek költöttek. Ennyi konzervatív f@szt...

#53138
Egyébként meg amit írtál a race meg a többi, azt gondoltam mindezt láttam a filmekben is meg az mmoba is de nem érdekelt a többi sokkal jobb volt mint ezek a dolgok.

#53137
Nézd esélyem sincs mert kiszálltam, egy ponton. Már régen és már sajnos a jelszómra sem emlékszem. Szeretnék majd visszamenni befejezni amit elkezdtem. Szóval jó olvasni amit írsz. Annak örülök ha úgy gondolod a tömeg story tartalmat vár. Igen tudok róla, egykor a Dragon age origins igazi kulcsfigurája dolgozik a shadow realmson, nem Mikera gondolok. Nem tudom örüljek, ha elvesznek egy számomra is csodálatosan indult mmoról embereket. Ahol napok mentek csak azzal el míg átrágtam magam a háttéren és azt éreztem sose juttok a végére. Egy nap talán újra visszamegyek, addig is figyelem amit írsz!

#53136
Nem tudom mi csapta ki a biztosítékot, ha a két új kiegészítő akkor semmi extra nem történt tavaly is két kieg jött ki a SoR és a Stronghold ( ill ha azt vesszük 3, mivel a starfigter preferedeknek és f2p-nek csak 2014-ben lett meg)
Amit a tömeg akar az a class stroy-k folytatása, nagyjából mindenki tapsolt annak a nyúlfaroknyi tartalomnak amit a SoR hozott e téren, de ha mérget nem is vennék rá, azért eléggé biztos vagyok benne, hogy nagyszabású class story folytatás nem lesz.
Az hogy Ziost hogy fog megjelennei a játékban, nem tudom. Lehet olyan lesz, mint Manaan, csak egy FP indító terület, de az is lehet hogy Ilum/Maken/Oricon szerűen lesz minden benne.
Az már más kérdés, hogy cartel market is jól hoz a konyhára, így nincs annyira nagy mozgató erő, nem lebeg Damoklész kardja a fejük felett. ( erre jó példa, hogy képesek voltak annyi fejlesztőt elvonni és áttenni a Shadow Realm játékhoz, és mindezt hiába)

Az hogy átszabják a ruha design részét és lesz egy "skin" slot, ami mozgatható, az szerintem pozitív, pedig én nem vagyok sims rajongó. Ha a leírt módon megvariálják a companion rendszert azzal megint nem lenne nagy gond, most aki tehet Treek-kel megy, ami egy idő után eléggé idegesítő. PvP-hez nem igazán van mit hozzafűznöm, ahogy az exploit kezeléséhez sem, egyik sem érint.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.01.24. 19:15:55

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53135
Nagy fanatikus vagy öreg! És becsüllek érte tudom mit jelent. De amit leírtál az nekem azt jelenti csináljuk azt amit a tömeg akar. A gagyi új star wars részeket, filmeket. Ne a kotor I-II. Persze lehet én vagyok maradi.

#53134
RandomJedi
#53133
Elkészült az swtor.com honlapon megjelent Raider's Cove: Persons of Interest című képes novella fordítása, amely a Rishi: Places of Interest folytatásának tekinthető. Olvasható nálunk! 😉

Corellia.hu

http://corellia.hu - SWTOR-ral kapcsolatos hírek, érdekességek, fordítások. Ugorj be hozzánk!

#53132
Erre válaszul tönkrevágták a slot machine-t 😄
#53131
kiváncsi vagyok az underlurkerrel mi lesz
tegnap lenyomtuk, de idegesítő bár elvileg az összevisszaugrálós bugot javítják, de ki tudja?

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53130
Ahogy várható volt, droprate-csökkentés lesz jawa junk-ra, a slot machine gyakorlatilag pár nap alatt tönkre vágta a GTN-t 😊)
#53128
Mindhármótoknak köszönöm!

Örökzöld sláger lett a \"Hol a Start-menü?\", melyet a mai, informatikában dolgozó, az adófizetők pénzén kiképzett, magukat értelmiségnek nevező emberek költöttek. Ennyi konzervatív f@szt...

#53127
Itt tudsz böngészni adatokat a szerverekről:

http://www.torstatus.net/

Tomb of Freedon Nadd

#53126
Serverek: Az észak amerikai szervereken az európaiak számára aktív időben is sokan vannak, a Harbinger ( US-west PvE) ebből a szempontból a legjobb, mivel a volt dél-kelet ázsiai servereket oda migrálták, heroicra kb mindig lehet embert találni, elég gyakran látok PUG ops-okat is formálódni general chaten, ill ha találsz valami jó guildet akkor nyert ügyed van.
EU-s servereken talán a német PVE a legaktívabb, e erre nem vennék mérget., de általános tapasztalat hogy az ACT1 bolygóin mindig sokan vannak, illetve sokan már strongholdba mennek fleet helyet, mert kb majdnem mindent meg lehet ott is csinálni és jóval gördülékenyebb/gyorsabb mint a fleet.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53125
Kiskari alig akad 55-60-as az van.Már vagy egy hete nem is tudtam kiskarival Fp-re menni.Nagy meg nincs mert nincs kiegem.

#53124
Sziasztok!

Sokan játsszák még a játékot? Nem konganak a szerverek? Érdemes újra belevágni? Melyik szervert válasszam, ahol sokan vannak. Köszönöm!

Örökzöld sláger lett a \"Hol a Start-menü?\", melyet a mai, informatikában dolgozó, az adófizetők pénzén kiképzett, magukat értelmiségnek nevező emberek költöttek. Ennyi konzervatív f@szt...

#53123
😊
lehet, hogy hülye vagyok de okos nem, jó helyen vagyok😊)
csak nem reagált senki azt furcsállom.
de majd ezentúl is magányosan rovom a galaxis útjait! <#idiota>

"Jobb szeretni és veszteni, mint minden este otthon lenni és egyre szégyenteljesebb pornográfiát tölteni a netről."

#53122
Nézd nekem itt a magyar cset.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

#53121
Red eclipsen játszom,ott vannak,vagy nem európai szerveren játszol,vagy rosszul emlékszem hogy kell csetre csatlakozni.Régen itt volt a fejlécben hogy kell csatlakozni magyar csetre.Red eclipsen elég sok magyar van.

#53120
nos, egyik csatornán sem reagál senki😞
akkor vagy nincs ott senki vagy nincs magyar a játékban vagy....😞

"Jobb szeretni és veszteni, mint minden este otthon lenni és egyre szégyenteljesebb pornográfiát tölteni a netről."

#53119
na akkor az a hiba, köszi.😊

"Jobb szeretni és veszteni, mint minden este otthon lenni és egyre szégyenteljesebb pornográfiát tölteni a netről."

#53118
Inkább /cjoin Hungarian.Mert a cset neve Hungarian nem hun.

#53117
/cjoin hun?
Utoljára szerkesztette: sata75, 2015.01.20. 08:11:24

"Jobb szeretni és veszteni, mint minden este otthon lenni és egyre szégyenteljesebb pornográfiát tölteni a netről."

#53116
De van hungarian cset.

#53115
A red eclipsen a vörös kardos oldalon keresek egy magyar anyanyelvű guildet pusztán szórakozásból és mert jó lenne néha magyar szavakat is olvasni😊
Mellesleg hun-cset már nincs? Vagy csak valamit elbaltáztam?

"Jobb szeretni és veszteni, mint minden este otthon lenni és egyre szégyenteljesebb pornográfiát tölteni a netről."

RandomJedi
#53114
Elkészült a hivatalos honlapon megjelent Rishi: Places of Interest című novella magyar fordítása, amelyet olvashattok nálunk! 😊

Corellia.hu

http://corellia.hu - SWTOR-ral kapcsolatos hírek, érdekességek, fordítások. Ugorj be hozzánk!

#53113
Szerintem azért ha összességében nézzük az egész Revan-story elég koherens, talán a leggyengébb része maga a Revan könyv ( de ez egyrészt az író picit sem kicsi egójának köszönhető, aki majdhogynem negligálta a kotor2-ben történteket)
Gondolom az enyhén szkizoid dolog csapta ki egy pár embernél a biztosítékot és a "big bad" visszatérése.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53112
Valaki röviden véleményezné a Raven sztorit? Elég sok lehúzást hallottam. Ami azért szomorú mert sz. az alapjátékban levő quest kifejezetten jó volt. Most meg valami eredetivel ütköző sztoriról beszéltek a gamebansheen is.

PiszkosFred
#53111
Kar lenne veszni hagyni az eddigi anyagokat, ha nem is folytatjatok, valahogy azokat erdemes lenne megorizni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

RandomJedi
#53110
Igennagy volt az arcunk. ^^
Elbasztuk. 😄
De nem sokára talán oké lesz.

http://corellia.hu - SWTOR-ral kapcsolatos hírek, érdekességek, fordítások. Ugorj be hozzánk!

#53109
Csak nem megint van kaszinós event?

#53108
bárki aki bent van elvileg

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53107
A strongholdba beállított gépen csak a stronghold tulaja játszhat, vagy más is?😊

Tomb of Freedon Nadd

#53106
Elég jó arányban dobtak, de ez annyira hidegen hagy, a Nar Shaddás kaszinó eventhez hasonlóan hogy ihaj
az esélyek

The odds:
outcome chance
lose 25%
"win_token" 20%
"win_jawa_junk" 10%
"win_droid_parts" 10%
"win_scavenged_scrap" 10%
"win_trophy_small" 10%
"win_trophy_medium" 8%
"win_trophy_large" 5%
"win_certificate" 2%
total 100%
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.01.15. 17:35:00

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53105
volt 7db market certifem
és esett 198 tokenből még 3
meg a legend repujának ugye a bő fele 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53104
Csak nem sikerült sokat "pörgetni" ? 😄

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53103
ez a contraband machine bejött 😄
megvan a champi repu és olcsóé a hoover char 😄
jöhet a nihil mask 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53102
Ha esetleg a Red Eclipsen valamelyik magyar guildnak kéne ember mostanság vmi hm/nim opshoz, írjon már egy privit, úgy mennék magyarokkal vmit 😄