Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Vagy erre? 😄
Van itt minden mindenkinek...
Wait, a 7 nap SUB az ingyér' aktiválható bármikor? Vajon a Hutt kieget megkapja érte a user? 😄
Utoljára szerkesztette: Maala, 2015.02.26. 20:09:58
Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU
Nekem meg, mivel nincs még meg az új kiegem, ez kifejezetten előnyös. Köszönöm is a tippet. <#taps>#taps>
Összehasonlítva a kieg egy havi subbal $35 (~9500 HUF), amiért kapom a SoR-t, 30 nap előfizut és 500 CC-t.
Ha megveszem a $40-es cuccot (~11000 HUF), kapom a SoR-t, 60 nap előfizut és 3400 CC-t (2400+két havi apanázs).
S mint korábbi jelenleg nem aktív előfizető még a $40-es cucc vásárlása előtt aktiválni tudok 7 napnyi subot, így akár 67 nap subot is kaphatok <#nyes>#nyes> És ezen március 28-ig még gondolkodhatok is.
Most már csak a kártyás fizetést kell megcsinálniuk. <#help>#help>
(A kristály lehetne fehér vagy fehér-fekete is, bár ajándék kristálynak ne nézd a színét XD)
Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.02.26. 20:00:39
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
http://www.swtor.com/choose-your-path
Ennél kedvezőbb ajánlatot még nem adtak sztem. Megspórolsz 30 dollárt.
Tomb of Freedon Nadd
vagy az sem jó?
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
Tomb of Freedon Nadd
Alap játékkal, preferred státusszal elméletileg heti 3 flashpoint elméletileg full rewardot kéne adjon. Ehhez képest, ha vége, van egy badge meg egy doboz talán, de a dobozt nem kapom meg, csak ha subscriber vagyok. Akkor pontosan mit is jelent a full reward?
A másik, hogy hol látom milyen szerveren vagyok?😊 Kerestem, de nem jött össze...
Azt látom, hogy vannak magyarok, mert a hungarian chat-re folyamatosan logolnak be emberek, de bármit kérdezek rajta, soha, senki nem reagál. Kerestem guildet is, de arra sem érkezett semmi.
dulfys hír
Darky • 16 hours ago
Does this expansion give any cartel coins or ingame time?
•Reply •Share ›
Avatar
Dulfy Mod Darky • 8 hours ago
Nope
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
http://www.swtor.com/shadow-of-revan erre a megrendelésre gondolok...köszönöm előre is a segítséget.
#53186: Miért fizetnél elő, hogy megkapd a régi kieget? Akkor már megveszed az új kieget, és akkor is megkapod a régi kieget... Pénzben ugyanott vagy.
Utoljára szerkesztette: Maala, 2015.02.25. 18:05:49
Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU
Na mindegy, ez számomra valószínű, hogy egy megfejthetetlen rejtély marad <#action>#action>.
Mert ezek a playerek egyáltalán nem vagy alig mennek operationt, és egyáltalán nem mehetnek ranked pvp-re. Nincs is értelme sietni, hogy elérjék a max szintet, ahol pont azon van a hangsúly hogy mehetsz end game operationt, és ranked wz-t.
Tomb of Freedon Nadd
Én már a játék mejelenése óta előfizető vagyok, nem ez volt a kérdés.
Pár hozzászólásban azt a kérdést tettem föl (kicsit bonyolultan), hogy sokan miért csinálják azt, hogy úgy szerzik be a RÉGI kieget, hogy egy hónapra előfizetnek (és akció keretében megkapják a kieget), ahelyett, hogy kiegeket a megjelenésükkor veszik meg szintén 4000 Ft-ért, és akkor mindig tudnak játszani az aktuális tartalommal.
Én egyszerűen nem látom értelmért lvl 50-en játszani (vagy 55ön) az SWTOR-ral mikor már 60-on is lehetne (nem beszélve a rengeteg plusz tartalomról).
És a fentiek alapján nem is költenek kevesebbet a kiegre azok, akik mindig csak az előző kieggel játszanak (akciós beszerzés előfizuval) az aktuális helyett.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.02.25. 14:56:04
Ezek után már tényleg nem értem, hogy ez kinek éri meg (mármint előfizetés mellé akcióban megkapni a régi kieget) <#fejvakaras>#fejvakaras>.
Tied lehetett ingyen a starfighter és a stronghold kieg.Igaz az nem adott sem szintet sem sztorit,de ha nem vagy előfizető akkor többet ne is várj.
Kérlek segítsetek az alábbi rejtély megfejtésében is: van egy játék (pl.: SWTOR <#action>#action>), amit lehet ingyen játszani és szereti is az ember, és egyszer csak jön ki plusz tartalom (nem kevés), amiért fizetni kell, csak egyszer és keveset. De az ember inkább nem fizeti ki és játszik tovább a játékkal (amit szeret) a plusz tartalom nélkül (ami MMO esetében plusz szint, történet, skillek, rédek, fp-k, stb) és várja az akiókat (hogy mikor lehet ingyért beszerezni), ami valószinű, hogy a következő hozzáadott tartalomkor kap meg, de azt is csak az előző kiegészítőre. Tehát ingyért sosem fog annyi tartalomhoz hozzáférni, mint azok, akik kb másfél évente !!! kifizetnek 4000 Ft-t. Tehát a rejtély: a fent leírtak miért jó (azon kívül hogy másfél évente spórolsz 4000 Ft-t)?
Utoljára szerkesztette: Pacho, 2015.02.25. 08:54:01
Tomb of Freedon Nadd
Tomb of Freedon Nadd
Ha lesz majd valami akció,mondjuk előfizetés mellé kapsz kieget is akkor megnézem g2a-t.
Amúgy nem azon van a hangsúly, hogy mennyi CC-t veszel (az 5500 CC-t azért hoztam példának, mert azt éri meg a legjobban megvenni, de még az is drága szerintem), hanem azon, hogy sokkal jobban megéri előfizetésre költeni a pénzt mint CC-re (legalábbis szerintem). Mivel ha előfizető vagy nem kell megvenni az unlock-okat minden féle cuccra, és a cartel marketben lévő cuccokat meg lehet venni ingame pénzből GTN-en. Azt is megértem, hogy sok ember úgy gondolja, hogy azért nem éri meg előfizetni, mert nem tudja, hogy mikor lesz ideje játszani és az is előfordulhat, hogy az adott hónapban (amire előfizetett) egyáltalán nem tud játszani. Én olyan szerencsés helyzetben vagyok, hogy tudom előre mikor nem lesz egyáltalán időm játszani (pl.: nyáron) és akkor nem fizetem be. Mondjuk én nem sokat költök az SWTOR-on kívül más játékra, mert arra már nincs időm (évente max 1-2 single player orientált játékot veszek, de van, hogy 1et sem).
Amúgy bankkártyával nagyon egyszerűen lehet venni Game Time-ot g2a.com-on (mondjuk egy kicsit drágábbra jön ki, mintha az SWTOR-on lennél előfizető).
Utoljára szerkesztette: Gepo, 2015.02.23. 11:30:21
Ez így 4900 forint.Játszani SwToR-al nem olyan egyszerű,először is nekem nyugi kell hozzá,más játékkal tudok játszani ha közben zavarnak,de SwToR-hoz az kell hogy legyen pár óra szabadidőm amikor nem zavarnak meg.Másrészt már nincs utánvétes gamecard amivel előfizetnék,a bankártyás meg telefonos bukta után el is ment a kedvem az előfizetéstől.<#hawaii>#hawaii>
Ha nem jó a bankkártyám kapják be a,szóval azt.
Section X szerintem még mindig unlock köteles, nem nyitották meg f2p/prefered játékosoknak
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
Resonance multi gaming baráti közösség: http://resonance-guild.eu
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
Én több tízezer CC-t vettem és régen előfizető is voltam mégsem kaptam meg.
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Anno még megjelenéskor megvettem a játékot, de a gépem nem bírta. Azóta van úg felszerelés, de elfelejtkeztem a játékról😊
Ha most újra játszanék, kell valami hozzá? Érdemes előfizu nélkül?
köszi
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
- a broken mid bracket pvp-ről,
- a fos bolsterről,
- az assasinokról amik most durvábbak mint az 1.0-ás dps operativok,
- a borzalmas matchmaking rendszerről
- és persze a borzalmas fps-helyzetről.
Tomb of Freedon Nadd
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Utoljára szerkesztette: Kryon, 2015.01.30. 13:55:38
Egy kis idő után újra nekiesem a gammának, érdekel az új kieg.
Pref vagyok jelenleg.
Kérdésem, hogy ha megveszem SoR-t akkor subra váltok vagy maradok pref?
Túrtam az official fórumot, de nem találtam rá választ.
Előre is köszi <#awink>#awink>
\"Force is a Powerful Ally and a Terrible Foe\"
A kicsik 1-7 nap felfüggesztést kapnak, aki nyakig benne volt permabant is kaphat
Emellé elveszik az exploit által szerzet gear-t, materialt, kreditet, commokat és tervrajzokat.
3.1.1 PTS Sentinel/Mara és Trooper/BH változások
Hajódroid már tud blaster pistole-t használni, hurrá
részletesebb összefoglaló valamikor hétvégén.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

Utoljára szerkesztette: Pacho, 2015.01.28. 09:12:28
Tomb of Freedon Nadd