60031
  • Gudott
    #53776
    Az swtor.hu mindenkinél bejön? Megköszönnénk, ha letesztelnétek.

    Különösen UPC felhasználok tapasztalatai lennének hasznosak.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.07.25. 17:23:17
  • Gudott
    #53775
    Nálam 33,5 giga a játék (PTS nélkül)
    A jó (retardált) németek nem a warezt, hanem a protocolt nézik és sajnos a bitraider, ha jól tévedek, ebbe beleesik
    Ha a normál, nem streaming klienst szeded le, akkor azzal nem lesz gond, igaz meg kell váni, amíg az egész lejön
    (bitraidenél leszedni a 4 kezdőbolygót és már ez is lehet kezdeni, a többi a hátérben megy)
  • Plata
    #53774
    Hát nekem az összes foglalt hely az olyan 40 giga.
  • roblee
    #53773
    Igazad lehet...fene tudja.
    Viszont a ´the end of the same day´nekem nem teljesen vilgos. Magyarul az adott napon tullepem a korlatot, de annak a napnak a vegeig tart csak a korlatozas, a kov napon mar ujra fullban tudom hasznalni??!!
  • Big Boss Hu
    #53772
    "Germany is entitled to restrict the transmission speed for file sharing applications"
    ez nem fájlmegosztó program, ez egy sima szoftverletöltés, erre nem kéne vonatkoznia.
  • roblee
    #53771
    Sajna koltozeskor ugy dontottem, hogy a CD mar nem kell...kuka...hisz online mehet az egesz, persze akkor nem gondoltam arra, hogy Nemetorszagban korlatozott netem lesz. :( Ciki...
    Egyebkent ez az aprobetus resz:
    From a total data volume of more than 10 GB per day cable Germany is entitled to restrict the transmission speed for file sharing applications until the end of the same day to 100 Kbit / s ; currently throttling is only performed from a total data volume of 60 GB per day .
    Szoval a napi talan nem lehet gond.
    Kerdes, hogy a telepites megszakithato e es kov napon folytathato e??!!
  • Plata
    #53770
    Hát ha cd-ről telepíted fel utána még vagy 5-6 giga patch biztos lejön.De pontosan sajnos nem emlékszem.Csak arra hogy tovább tart a patchelés mint a játék felrakása.
  • roblee
    #53769
    Sziasztok,
    Nem tudjatok veletlenul, hogy telepitsekor mekkora adatfogalmat general a jatek?
    Nem korlatlan a net es nem akarom tullepni.

    Koszi
  • Gudott
    #53768
    Yavin IV Temple Stronghold:
    Egy guild társ teljesen kilockolta és meghívott, hogy nézzünk szét.
    Elégé lenyűgöző szerintem a látvány. Akad pér "tikos" kapcsoló/gomb aminek a segítségével pár épület tetejére is fel lehet jutni.
    Van itt minden, mint a bazárban : Vízesés, pince, titkos barlang, a binocularral scannelhető lore objektumok, stb

    Ha nem is veszítek meg, érdemes, minimum egyszer alaposan szétnézni


    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.07.23. 14:34:12
  • Gudott
    #53767
    Update 3.3:Grand Togruta Celebration. Részletek az swtor.hu-n :)
  • PiszkosFred
    #53766
    Szerdán lesz (van) :)
  • Plata
    #53765
    Nem teljesen vág témába,de steamen 10 év után frissítéseket kapott a Kotor 2.
  • Gudott
    #53764
    - Mégsem lesz e hét kedden karbantartás, elhalasztották a 3.3-as update-et
    - A bounty contract week később fog kezdődni, de ugyanúgy köv. hét keddig tart
    - The Outer Rim Explorer’s pack holnap kerül ki a Cartel Marketre
    - A köv conquest event a terveknek megfelelően el fog indulni.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.07.21. 00:06:39
  • Gudott
    #53763
    Kedden lesz egy 12 órás karbantartás (ami simán lehet 15-17 órás is). Ha jól rémlik reggel 5 és du 5 között, de majd megnézem és kirakom az oldalra.
  • gunji
    #53762
    Remek hír, köszi S ugye kedden élesedik? Az pont jó lenne, addig úgy is az offtopic Risán van még egy-két elintéznivalóm :)
  • Gudott
    #53761
    Hétvégi hírező
  • mulli1986
    #53760
    PLD az instantgamingen :)
  • bekasybalazs
    #53759
    Pontosan mit takar az a "máshol"? :)
  • mulli1986
    #53758
    Én meg most vettem 60 napos GC.t 6900 Hufért G2A-ról. De 500 HUF,al olcsóbban lehet máshol is kapni :)
  • PiszkosFred
    #53757
    Igen, pure dps gunslinger comp lesz, de hat pont ez benne az, ami miatt kell szamomra. "Illik" szinte mindegyik hajora :)
  • Gudott
    #53756
    Nico Okkar elvileg csak a júl. 31-én aktív előfizetőknek jár, egyfajta preorder bonus, mint a Hutt doki és a Revan szobor az előző két kiegnél.
    Bár tippre csak egy sima DPS companion lesz.

    Nyilván nem véletlen, hogy nyáron lépik meg ezt. Az lyen bonuszok és a 12x xp kompenzálja a nyaralás/piehés/stb miatt ideiglenesen elszivárgó létszámot.
  • PiszkosFred
    #53755
    Neztem, folyamatosan kovetem az o hireit. De idokzoben bejott mar az swtor is, az alapjan valoszinuleg egyedi es egyszeri a dolog jul31-en, szal muszaj lesz elofizetni. :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.07.14. 13:39:30
  • Negritis
    #53754
    én hó végén aktiválok egy 60 napos GC-t meg majd ha lejár akkor még 1et az elég is lesz minden rewardra
    felhúzok 3 karit meg bohóckodok annyi belefér

    dulfy-n nézd meg hogy mi van írva hátha segít
  • PiszkosFred
    #53753
    Volt egy tweet egy hete kb, hogy jul31-en aki aktiv sub, az megkapja majd ezt a Nico nevu companiont a kieg startjakor. Na most errol van valami bovebb info? Ertem ezalatt azt, hogy erdemes most elofizetni miatta, vagy o eleve a kieg resze, es raerunk majd akkor, amikor a premier kozeledik? Ha nem a resze, akkor most, csak egyszeri alkalommal lehet osszekukazni a hajonkra? Az swtorcom nalam jelenleg all, mint katiban a gyerek, tul nagy a traffic, azt mondja :)

    Nem akarom ezt a companiont elszalasztani, de nincs msot ido jatszani igy ha nem muszaj, nem fizetnek elo, csak a megszerzese miatt (annyit meger), ha ez ilyen egyedi egyszeri ajanlat.
  • Plata
    #53752
    Szerintem jó mind kettőnek,Treek-el könnyebb az élet,legalább is nekem az.
  • Pacho
    #53751
    Healben nincs különbség, de Treek tankolás közben is tud healt tolni - igaz nem minden skillt - de akkor is. Healer companionnak én nem használom, inkább tanknak.
  • Gudott
    #53750
    az swtor.hu van egy klánösszefoglaló (igaz egy picit régi, de a közeljövőben lesz új) illetve szintén ott, a fórumon is szétnézhetsz klánügyben.
  • Nomad90Hun
    #53749
    Joreggelt!

    Látom a népesség jó része Red Eclipse-re költözött át, Annó én ToFN-en kezdtem, 1 jó ideje Progetinoron voltam, de most transferrel átvittem 1 karimat Red Eclipse-re, és keresnék 1 guildet, 3 éve játszom már swtort kb. az sem baj ha nem full magyar, aki esetleg nemzetközi guildben van, az is érdekel.

    Üdv: Nomad

    ui. föként imp oldali guildek érdekelnének, ingame majd ha transfer kész lesz A'ndariel sniperem megtalálható lesz, valószínűleg estefelé, ha minden jól megy.
  • Gepo
    #53748
    A sentinelemmel én mindig Doc-ot használom healernek, csupán azért, mert Treek rohadt idegesítő .
    Egyébként azonos gearben vannak, de én nem vettem észre, hogy az egyik erősebb lenne a másiknál.

    Nem tudom, hogy volt-e erről hír, de a companionok tekintetében van arról infód, hogy mi lesz a megszerzett affection-nel, illetve a gear-rel, a kieg után? Az összes karim összes companionjának max affection-je van és megszereztem mindnek a 192-es geart a yavini hetikből, és nagyon nem örülnék neki, ha ez mind menne a levesbe.
  • Gudott
    #53747
    Coruscant és Dromunf Kaas elég olcsó, ha pedig jókor voltál előfizető megkaptad ingyen a Nar Shaddán lévőt pár bonusz szobával

    Amúgy 1 kód 5x használható :)
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.07.12. 21:28:56
  • mulli1986
    #53746
    Csak próba szintjén én is kipróbáltam, bár nincs strongholdom se. Vagy lehet van, csak még be se néztem :D Itt a cserekód a helyére :)
    Kód
  • Gudott
    #53745
    Csak eszembe jutott a sok karakterről, hogy volt aki tényleg órákig játszotta azt hogy karakter kreálás-levél kinyit-nem nyert-goto 1 lépés.

    más:

    Visszamentem Belsavis bonus series ismételhető napi küldetéseket megcsinálni, mivel rég jártam arra és a heroicok adnak conquest pontokat. kb 30-40 perc alatt sikerült olyan 260k krediet összegyűjteni (mondjuk én felszedtem mindent + slicing) ami azért nem rossz. Fura, hogy arányaiban a régi tartalmak a legjövedelmezőbbek ( Ilum ami olyan 65-80k kredit 10-15 perc alatt)
    Na mindegy csak mint érdekességet elítettem meg.

    A másik pedig, hogy Treek-et kicsit hanyagoltam és Mako-val mentem. BÁr nem volt olyan jó gearben , mint Treek, de a healt nem éreztem gyengébbnek, dps terén pedig erősebbnek tűnt a macinál. Más mit tapasztalt? Kb hasonló gearben erősebbek a régi healer companionok?


    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.07.12. 20:15:37
  • Plata
    #53744
    Én nem kreáltam miatta karaktert,nekem van 16 karim Red Eclipsen,akikkel rendesen szoktam játszani is.
  • Gudott
    #53743
    Arra leszek kíváncsi, hogy ezek az ajándékok új karakter esetén 1 levélben érkeznek, vagy külön-külön?
    Mert augusztusban is lesz még egy biztosan. Az már 3 levél / új karakter optimális esetben. Gyorsabban lehet Mandalore szobrát "kifarmolni" :) Mert nem láttam volna, hogy nagyon büntetnék a kreatív karakterkreálást.
  • PiszkosFred
    #53742
    Ha valaki nem akar redditet bongeszni, itt egy kod.
  • Plata
    #53741
    Ki is nyitottam 16 karival az ajándékot.Csak Red Eclipsen néztem meg,más szerveren is van 1-2 karim,de azokkal úgysem játszom.
    Hát 16 kariból lett 1 carbonite chamber,1 major xp boost,3 cuki robot pet a többinek dye modul.
    De érdekes módon csupa Deep Pink Deep Purple.
  • Plata
    #53740
    Nagyon szépen köszönöm,én be is váltottam a kódot.És igen a kapott kódot közzé is tettem.
  • Gudott
    #53739
    A mondandóm nem az lett volna, hogy mindenki legyen "profi"
    Nagyjából legyen képben az alapokkal, ennyi.
    Nyilván átesni a ló túlsó oldalára ennél jóval nagyobb böszmeség (mutasd az acsijaidat, ha nem a Best of Slot cuccban vagy teljesen augmentálva akkor pápá, kezdőktől elvárni hogy ismerje az adott harc mechanikáját oda-vissza, stb)
  • Gudott
    #53738
    Ajándék mount, Cantina Tour infók a kiegészítőről. Részletek az swtor.hu-n.
  • mulli1986
    #53737
    Én máig nem tartom magam jó játékosnak. Pedig már ide is rég járok.. A healer fejvadászommal se hiszem hogy minden csínyát, bínyát tudok, pedig belevertem már "pár órát". Ha fejvadásszal végzek, nem tudom melyik kari legyen a következő, mert van választék bőven, azt nem tudom, hogy fogom kitapasztalni ott is a dolgokat. Mondjuk majd megkérdezem itt :)