Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#53203
Ingyért 7 nap? Mi a szösz?

Maala
#53202
Konkrétan erre gondolsz szerintem, nem?

Vagy erre? 😄

Van itt minden mindenkinek...

Wait, a 7 nap SUB az ingyér' aktiválható bármikor? Vajon a Hutt kieget megkapja érte a user? 😄
Utoljára szerkesztette: Maala, 2015.02.26. 20:09:58

Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU

#53201
Valóban <#eljen>

Nekem meg, mivel nincs még meg az új kiegem, ez kifejezetten előnyös. Köszönöm is a tippet. <#taps>
Összehasonlítva a kieg egy havi subbal $35 (~9500 HUF), amiért kapom a SoR-t, 30 nap előfizut és 500 CC-t.
Ha megveszem a $40-es cuccot (~11000 HUF), kapom a SoR-t, 60 nap előfizut és 3400 CC-t (2400+két havi apanázs).
S mint korábbi jelenleg nem aktív előfizető még a $40-es cucc vásárlása előtt aktiválni tudok 7 napnyi subot, így akár 67 nap subot is kaphatok <#nyes> És ezen március 28-ig még gondolkodhatok is.
Most már csak a kártyás fizetést kell megcsinálniuk. <#help>

(A kristály lehetne fehér vagy fehér-fekete is, bár ajándék kristálynak ne nézd a színét XD)
Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.02.26. 20:00:39

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53200
Tessék:

http://www.swtor.com/choose-your-path

Ennél kedvezőbb ajánlatot még nem adtak sztem. Megspórolsz 30 dollárt.

Tomb of Freedon Nadd

#53199
Nincs paypalom. Csak ezért a játékért nem csináltam, úgy gondoltam egy ilyen hibát kevesebb mint 2 hónapba tart kijavítani. Vagy lessz rá valami megoldás. Azért köszi!
#53198
paypalod nincs? hátha azzal működne
vagy az sem jó?

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53197
Igen. Így sem jó.
#53196
Azt próbáltad, hogy kitörlöd a kártyát és felveszed újra?

Tomb of Freedon Nadd

#53195
Nekem sem fogadja el.

#53194
A kieget meg lehet venni máshonnan is mint a hivatalos oldal? Én megvenném a SoR de bankkártyás vásárlást még azóta sem javították. Előző évben ezzel a kártyával még előfizető voltam most már nem fogadja el.
shaba23
#53193
Hali!
Alap játékkal, preferred státusszal elméletileg heti 3 flashpoint elméletileg full rewardot kéne adjon. Ehhez képest, ha vége, van egy badge meg egy doboz talán, de a dobozt nem kapom meg, csak ha subscriber vagyok. Akkor pontosan mit is jelent a full reward?
A másik, hogy hol látom milyen szerveren vagyok?😊 Kerestem, de nem jött össze...
Azt látom, hogy vannak magyarok, mert a hungarian chat-re folyamatosan logolnak be emberek, de bármit kérdezek rajta, soha, senki nem reagál. Kerestem guildet is, de arra sem érkezett semmi.
#53192
nem jár mellé előfizu

dulfys hír

Darky • 16 hours ago
Does this expansion give any cartel coins or ingame time?
•Reply •Share ›
Avatar
Dulfy Mod Darky • 8 hours ago

Nope

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53191
üdv! egy kérdésem lenne. ugye ha megveszem az oldalon digitális formában a shadow of revant-t 4.990 HUF-ért, ahoz a full content jár + az előző kieg, a hutt cartel. Namost, az account állapota ettől csak Prefferedre változik f2p helyett, vagy egy hónap jár ehhez, és subscriber leszek?

http://www.swtor.com/shadow-of-revan erre a megrendelésre gondolok...köszönöm előre is a segítséget.
#53190
Valaki azt írta egyszer,hogy utólag is be tudta aktiválni egyszer.Utána nézni,nem néztem,mert nekem megvan dobozosan,és még egyszer fix nem lehet.

Maala
#53189
Én mostanában néztem utána (ejtsd: múlt hétvégén), és ha megveszed dobozosan a játékot, a hozzá kapott kódot csak új accon tudod felhasználni.

#53186: Miért fizetnél elő, hogy megkapd a régi kieget? Akkor már megveszed az új kieget, és akkor is megkapod a régi kieget... Pénzben ugyanott vagy.
Utoljára szerkesztette: Maala, 2015.02.25. 18:05:49

Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU

#53188
Nekem nem kell senkinek megmagyaráznia, hogy mit miért csinál, én csak szimplán azt nem értem, hogyha valaki folyamatosan játszik (az mind1 hogy havonta 2 órát vagy 200-at), annak miért jó megvárni az "előfizu régi kieggel" akciót. Ennyi.
#53187
Mostanában néhány naponta lépek be kicsit altozni, úgyhogy nekem nem sürgős. Fullra unlockolt preferreddel a korlátozások se zavarnak. Majd ha többet játszom megveszem.

#53186
Ha nagyon keveset játszanék guild nélkül, akkor is kellenének a kiegek a sztori miatt (nem csak ops és pvp van a világon). Mondjuk ezt azért mondom mert érdekel a sztori. Ha valaki csak azért játszik hogy kicsit "ellötyögjön" azt akkor megértem, bár akkor miért fizet elő, hogy megkapja régi kieget.
Na mindegy, ez számomra valószínű, hogy egy megfejthetetlen rejtély marad <#action>.
#53185
Mondjuk aki nincs guildben, vagy nem előfizető vagy esetleg ultra nagy casual annak sztem ANNYIRA nem fontos hogy azonnal elkezdjen játszani egy kieggel. (Pláne annak a fényében, hogy itt minden kieg megjelenése után 3-4 hónap telik el az alapvető gamebreaking bugok javítására.)
Mert ezek a playerek egyáltalán nem vagy alig mennek operationt, és egyáltalán nem mehetnek ranked pvp-re. Nincs is értelme sietni, hogy elérjék a max szintet, ahol pont azon van a hangsúly hogy mehetsz end game operationt, és ranked wz-t.

Tomb of Freedon Nadd

#53184
Nem érted, hogy mit nem értek <#vigyor>.
Én már a játék mejelenése óta előfizető vagyok, nem ez volt a kérdés.
Pár hozzászólásban azt a kérdést tettem föl (kicsit bonyolultan), hogy sokan miért csinálják azt, hogy úgy szerzik be a RÉGI kieget, hogy egy hónapra előfizetnek (és akció keretében megkapják a kieget), ahelyett, hogy kiegeket a megjelenésükkor veszik meg szintén 4000 Ft-ért, és akkor mindig tudnak játszani az aktuális tartalommal.
Én egyszerűen nem látom értelmért lvl 50-en játszani (vagy 55ön) az SWTOR-ral mikor már 60-on is lehetne (nem beszélve a rengeteg plusz tartalomról).
És a fentiek alapján nem is költenek kevesebbet a kiegre azok, akik mindig csak az előző kieggel játszanak (akciós beszerzés előfizuval) az aktuális helyett.
#53183
Nos az előfizetés eleve megéri ha játszol a játékkal,mert a F2P és Prefered közt is van különbség,de az igazi teljesen jó játékélményt csak akkor kapod meg ha előfizetsz.Fizess elő egy hónapra és meglátod,totálisan más lesz a játék élmény.Fényévekkel jobb és több,vagy vedd meg a játékot dobozosan,ahhoz is jár 1 hónap előfizu,elvileg tudod aktiválni.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.02.25. 14:56:04

#53182
Teljesen igazad van! Nagyon benéztem. Akkor kapod meg a RÉGI kieget, ha előfizetsz. Szóval ha meg akarod kapni valamilyen akcióban, akkor 1 hónapra elő kell fizetni (ami 4000 Ft) és még csak nem is a legújabb kieget kapod meg. És még így is milyen sokan csinálják ezt, ahelyett, hogy mikor kijön a kieg kifizetnék a 4000 Ft-t és akkor egyből a legújabb kieg lenne meg. Hát ez mekkora lol.
Ezek után már tényleg nem értem, hogy ez kinek éri meg (mármint előfizetés mellé akcióban megkapni a régi kieget) <#fejvakaras>.
#53181
Nagy semmit kapsz ingyen,csak most.<#nyes>
Tied lehetett ingyen a starfighter és a stronghold kieg.Igaz az nem adott sem szintet sem sztorit,de ha nem vagy előfizető akkor többet ne is várj.

#53180
Mindent ingyért most!<#banplz>

Kérlek segítsetek az alábbi rejtély megfejtésében is: van egy játék (pl.: SWTOR <#action>), amit lehet ingyen játszani és szereti is az ember, és egyszer csak jön ki plusz tartalom (nem kevés), amiért fizetni kell, csak egyszer és keveset. De az ember inkább nem fizeti ki és játszik tovább a játékkal (amit szeret) a plusz tartalom nélkül (ami MMO esetében plusz szint, történet, skillek, rédek, fp-k, stb) és várja az akiókat (hogy mikor lehet ingyért beszerezni), ami valószinű, hogy a következő hozzáadott tartalomkor kap meg, de azt is csak az előző kiegészítőre. Tehát ingyért sosem fog annyi tartalomhoz hozzáférni, mint azok, akik kb másfél évente !!! kifizetnek 4000 Ft-t. Tehát a rejtély: a fent leírtak miért jó (azon kívül hogy másfél évente spórolsz 4000 Ft-t)?
#53179
Azt tudom,de úgy gondoltam akkor már kivárom hát ha lesz fizess elő és megkapod az új kieget akció.<#vigyor>

#53178
A Section X-nél nem csak annyi volt, hogy a f2p játékosok - azon belül is nem a preferred, hanem az "alap" f2p játékosok valami bug (vagy feature<#papakacsint>) miatt nem tudták megvenni az oda szóló unlockot, de most már tudják?
Utoljára szerkesztette: Pacho, 2015.02.25. 08:54:01

Tomb of Freedon Nadd

#53177
Ha előfizetsz megkapod a Hutt kieget.....már vagy másfél éve így van.

Tomb of Freedon Nadd

#53176
Nem vettem kötekedésnek,csak leírtam hogy én miért.
Ha lesz majd valami akció,mondjuk előfizetés mellé kapsz kieget is akkor megnézem g2a-t.

#53175
Nem neked címeztem a kérdést, ez amolyan költői akart lenni (csak a Te hozzászólásod alapján jutott eszembe) szóval, bocs nem akartam kötekedni.
Amúgy nem azon van a hangsúly, hogy mennyi CC-t veszel (az 5500 CC-t azért hoztam példának, mert azt éri meg a legjobban megvenni, de még az is drága szerintem), hanem azon, hogy sokkal jobban megéri előfizetésre költeni a pénzt mint CC-re (legalábbis szerintem). Mivel ha előfizető vagy nem kell megvenni az unlock-okat minden féle cuccra, és a cartel marketben lévő cuccokat meg lehet venni ingame pénzből GTN-en. Azt is megértem, hogy sok ember úgy gondolja, hogy azért nem éri meg előfizetni, mert nem tudja, hogy mikor lesz ideje játszani és az is előfordulhat, hogy az adott hónapban (amire előfizetett) egyáltalán nem tud játszani. Én olyan szerencsés helyzetben vagyok, hogy tudom előre mikor nem lesz egyáltalán időm játszani (pl.: nyáron) és akkor nem fizetem be. Mondjuk én nem sokat költök az SWTOR-on kívül más játékra, mert arra már nincs időm (évente max 1-2 single player orientált játékot veszek, de van, hogy 1et sem).
Amúgy bankkártyával nagyon egyszerűen lehet venni Game Time-ot g2a.com-on (mondjuk egy kicsit drágábbra jön ki, mintha az SWTOR-on lennél előfizető).
Utoljára szerkesztette: Gepo, 2015.02.23. 11:30:21
#53174
Nem 5500-at hanem 2400-at veszek,azt ugyanis utánvéttel kihozzák a postára,amikor van rá időm érte megyek.
Ez így 4900 forint.Játszani SwToR-al nem olyan egyszerű,először is nekem nyugi kell hozzá,más játékkal tudok játszani ha közben zavarnak,de SwToR-hoz az kell hogy legyen pár óra szabadidőm amikor nem zavarnak meg.Másrészt már nincs utánvétes gamecard amivel előfizetnék,a bankártyás meg telefonos bukta után el is ment a kedvem az előfizetéstől.<#hawaii>
Ha nem jó a bankkártyám kapják be a,szóval azt.

#53173
Sosem fogom megérteni, hogy miért jó valakinek preferdként játszani, úgy, hogy közben több tízezer CC-t vesz --> 5500 CC (10.000 Ft) = 2,5 hónap előfizetés + 1500 CC (security key megléte esetén havi 600 CC, amúgy 500 CC). Én pl előfizetőként mindig meg tudom venni ingame pénzből a cartal marketes itemeket, amik tetszenek (és olyanból elég sok van), plusz kapom a havi 600 CC-t és így még korlátozások sincsenek a játékban.
#53172
Aki 2013 szeptembere óta min. 1 hónapra előfizető volt, az megkapta a Hutt Carteles kiegészítőt, nyilván aki megvette a SoR és előtte nem volt meg a Huttos kieg. az azt is megkapta ( hülyén is nézne ki, ha a lvl51-55 közötti tartalomhoz nem férne hozzá csak a 56+-oshoz...)
Section X szerintem még mindig unlock köteles, nem nyitották meg f2p/prefered játékosoknak

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53171
a Revanos kieghez tuti hogy járt a Huttos 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53170
Negri, a Hutt karteles kieg kapcsán volt (talán van) egy olyan akció, ahogy aki egy hónapra előfizetett, az megkapta hozzá ingyen. Lehet, hogy ez csak a Revanos kieg promója volt, nem tudom! 😊

Resonance multi gaming baráti közösség: http://resonance-guild.eu

#53169
hmm valamivel kevertem ezek szerint arra emlékszem, hogy 3.0 után pár zónát említették hogy el van lepve mert most nyílt meg a F2P játékosoknak (utána nézve HK droid lehet)

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53168
Miért kapta volna meg?
Én több tízezer CC-t vettem és régen előfizető is voltam mégsem kaptam meg.

#53167
a hutt cartelt nem megkapta mindenki most?

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53166
Valószínűleg prefered leszel, de ha tényleg megjelenéskor vetted meg, akkor még nincs meg a Hutt Carteles kiegészítő,. Ha csak a class történetek érdekelnek, azt így is simán végig tudod játszani, ha komolyabban érdekel az endgame ( PvE/PvP, Op/Fp, Warzone, űrharc) akkor érdemes lehet előfizetni és/vagy megvenni a SoR kiegészítőt

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

shaba23
#53165
Hali!

Anno még megjelenéskor megvettem a játékot, de a gépem nem bírta. Azóta van úg felszerelés, de elfelejtkeztem a játékról😊
Ha most újra játszanék, kell valami hozzá? Érdemes előfizu nélkül?

köszi
#53164
#53163
Most néztem a gamebansheen a Bio törölte a Shadow realms programot és az austini csapatot is rátette az SWTOR-ra, valami nagy durranást akarnak ebben az évben. Így James Ohlennek már csak az SWTOR-al kell foglalkoznia.

#53162
Tegnap voltam Pvp-n iszonyat rossz volt.Általában nincs gondom fps-el vagy laggal,de ott pvp-n nagyon szar volt.

#53161
Mondjuk az elég szánalmas, hogy egy szót sem említenek:
- a broken mid bracket pvp-ről,
- a fos bolsterről,
- az assasinokról amik most durvábbak mint az 1.0-ás dps operativok,
- a borzalmas matchmaking rendszerről
- és persze a borzalmas fps-helyzetről.

Tomb of Freedon Nadd

#53159

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53158
Maradsz pref. Sub csak akkor leszel, ha előfizetsz.
Utoljára szerkesztette: Kryon, 2015.01.30. 13:55:38

roblee
#53157
Üdv mindenkinek,
Egy kis idő után újra nekiesem a gammának, érdekel az új kieg.
Pref vagyok jelenleg.
Kérdésem, hogy ha megveszem SoR-t akkor subra váltok vagy maradok pref?
Túrtam az official fórumot, de nem találtam rá választ.
Előre is köszi <#awink>

\"Force is a Powerful Ally and a Terrible Foe\"

#53156
Banhammer:
A kicsik 1-7 nap felfüggesztést kapnak, aki nyakig benne volt permabant is kaphat
Emellé elveszik az exploit által szerzet gear-t, materialt, kreditet, commokat és tervrajzokat.

3.1.1 PTS Sentinel/Mara és Trooper/BH változások

Hajódroid már tud blaster pistole-t használni, hurrá

részletesebb összefoglaló valamikor hétvégén.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53155
Aha,asszem 2100 volt treek,plusz még legacyban unlockoltam 700 vagy 1200 cc-ért minden karinak.Pontosan már nem emlékszem mennyi volt,mert régebben volt.És most meg sem tudom nézni mennyi a storeban.

#53154
Valós pénzért minden karinak......


Utoljára szerkesztette: Pacho, 2015.01.28. 09:12:28

Tomb of Freedon Nadd