60031
  • thomyboynk
    #53816
    Én mindig a legolcsóbbat választom és eddig nem volt gondom vele... *kopp-kopp*
    Így utolsó két alkalommal instant gamingen vettem a GC-t Paypallal így kis felárral is bőven a többi alatt jöttem ki, szóval én azt javaslom.
  • Plata
    #53815
    Én DVD-ről szoktam telepíteni.Nem szokott gond lenni.
  • OldRocky
    #53814
    Köszi, Plata, sikerült.
    De a nagy titok abban a tetű Bitraiderben volt. Javaslom ha valaki a jövőben újra rakja, akkor takarítsa le, mert a launcher nem frissíti és így jár mint én. 5 napot csesztem el vele, és a szemem előtt volt a megoldás, de nem láttam meg.
  • Plata
    #53813
    Fogalmam sincs,próbáld Originnel letölteni,vagy DVD-ről,ha van.
  • OldRocky
    #53812
    Sziasztok! Tavaly nyáron játszottam utoljára ezzel a játékkal és most felszerettem volna telepíteni, de a launcher indulása után a minimum letöltésnél nem csinál (nem tölt egyáltalán) semmit csak áll. A "tűzfalas probléma megoldó játékokon" már túl vagyok. Valakinek nincs más ötlete, mi lehet a gond?
  • gunji
    #53811
    Az instant gamingen még mindig meg kell adni egy mobilszámot? Melyiket választanátok: az instantot ~5300-ért vagy a G2A-t ~6400-ért?
  • PiszkosFred
    #53810
    Januárban is volt már ilyen extra (Payment fee: 1,16 € - ezt shield nélkül vettem), de előtte visszamenőleg 2014 elejéig néztem, ott már csak "Additional cost: 0,95 €" van, de ez lehet a shield is, akkoriban még használtam, de lehet tranzakciós díj is. :)
  • Negritis
    #53809
    el akarod kerülni azt, mi? :D

    amúgy tippre red eclipse, de majd kijavítanak ha mégse
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.07.28. 21:51:01
  • roltsi1
    #53808
    Sziasztok! Azon gondolkodtam hogy holnap leszedem és kipróbálom SWTOR-t... Annyiban segítsetek már ki hogy melyik szerveren van a legtöbb magyar? Előre is kösz! ;)
  • mulli1986
    #53807
    Mondjuk én hó elején megvettem a 60 naposat és még a hónapban nem volt időm 20! percet játszani....
  • Negritis
    #53806
    engem is meglepett vasárnap de ez van annyira azért nem bízok a g2aban hogy érdekelje ez az összeg
  • Gudott
    #53805
    +400ft a PP vásárlás? Ez nekem új.
    Amúgy be lehet állítani a legtöbb ilyen oldalt, h. ne számoljon tréfát.
    Viszont remélem harmincadikáig be tudom izzítani az új kártyámat, elég nekem egy hónap sub, úgyis minimális időm lesz (vagy még annyi sem)
    Amúgy a shielden tényleg nem érdemes spórolni
  • mulli1986
    #53804
    Alul ki kell választani a legolcsóbbat, bekapcsolod a 300-as shieldet, meg rádobja a 400ft-ot, ez mindkettő egységes. Bár nekem sztem paypalra csak 140-es szokott tenni. Nekem ott ilyen extra beállításaim vannak, szóval még a bank se számol fel semmit és olyan mintha kártyával vásároltam volna boltba. Shield meg azért jó, mert ha nem sikerülne az aukció, akkor a G2A egyből ad új kulcsot
  • Negritis
    #53803
    van vmi speckó g2a fizetési method, gondolom a paypalt akarják kikerülni ezért nyomnak rá extra ktg-t
    viszont ugye paypal mellett nincs áfa :D
  • gunji
    #53802
    Jah, értem köszönöm. :)
    A plusz négyszáz forintra nincs tippem, elsőre áfára gondoltam, de abból nincs 6,3 %.-os, esetleg valami ferengi féle pótdíj :(
    De majd kiderül, ha én vásárlok. Biztos lesz olyan szerencsém, hogy automatikusan ráteszi a 27% áfát, így drágább lesz, mintha az swtor.com-on venném :D
  • mulli1986
    #53801
    Gamma (Game) játék. Bocsi, ha érthetetlen a szlengem :) A google, angolról szinte bármilyen nyelvre jól fordít :) Én nemet szöveget szoktam vele angolra vagy vica versa. Bár visszafele az se 100-as izzó :)
  • PiszkosFred
    #53800
    Én is oroszt tanultam 12 évig a régi időkben (ebből nyolcat emelt szinten, innen is csókoltatom Margót, az orosz tanárnőmet, hogy roha.....), de azért mellette a sok lucasarts/sierra kalandjáték során lapozgatott Országh Laci angol-magyar kéziszótár is megtette a hatását :)

    Egyébként még midnig ott a google translate, angolról oroszra jobban fordít (pontosabban és érthetőbben), mint angolról magyarra.
  • Plata
    #53799
    Mi a házsártos rúzsa magdi búbánatos rozmaringja az a Gamma?
  • Plata
    #53798
    Hát amennyit megtanultam WoW meg Diablo2-ből annak idején.
    Én még oroszul tanultam.
  • mulli1986
    #53797
    Plata nem sprechol idegen nyelvet. Gammának is a sztoriját csak testbeszédből és az eseményekből rakja össze. Ha jól emlékszem :)
  • Gudott
    #53796
    De angolul értesz valamennyire, nem?
  • Plata
    #53795
    Sajna se fritzül se franciául nem tudok.
  • Gudott
    #53794
    Van német (és gondolom francia) verzió is, ha valamelyikkel jobban boldogulsz.
  • Plata
    #53793
    Kár hogy angol az egész.
  • Gudott
    #53792
    Egy igen jól sikerült developer blog történet
    Brothers (link)
    (ad némi támpontot a sacrifice trailerhez is)
  • Asperot
    #53791
    Ok, köszi! Éreztem hogy ez lesz, pedig a Hutt még adott 30 napot. :)
  • Plata
    #53790
    Nem.Az csak kieg.
  • Asperot
    #53789
    Üdv! Tudja valaki hogy a Shadow of Revan tartalmaz némi előfizut?
  • Negritis
    #53788
    arra hogy ha a G2A-n megadod az adatokat abból lehet gebasz (lásd pár éve a steamen mentett bankkártya adatok lettek lelopva)
    viszont ha csak egy paypal belépést adsz meg az kicsivle jobban védett

    és a g2a +400ft-t felszámolt nekem a paypal miatt (2-3 hónapja még nem volt ilyen valszeg újítás)
  • gunji
    #53787
    Mire gondolsz? Úgy értettem, hogy ugye legális kódokat lehet csak kapni az említett boltokban?
    Paypalt próbálok mindenhez használni - már ahol lehetséges - a plusz biztonság miatt. Igaz csak szimplán hozzárendeltem a netes kártyámhoz, így pluszban nem vonnak le semmit. ;)
  • Negritis
    #53786
    akörül szokott lenni, g2a-n is 5.9 volt csak én paypalon fizettem ami +400ft ktg viszont nem adok meg bankkártya adatot sehol
  • Gudott
    #53785
    Erről az oldalról mi a véleményetek? (link)
    G2Play , 18 euró kb 5600-5800ft konverziótól függően.
    Vagy benézek valami triviálisat?
    Nekem tegnap járt le a sub és én is a legolcsóbban szeretném meguszni
  • mulli1986
    #53784
    Én is G2A-rol vásárolok
  • Negritis
    #53783
    én g2a-ról vettem paypal miatt 6.3k volt a 60 napos
    viszont sztem az swtor accod nem kell félteni, ami "bajban" lehet az az email accod vagy a bankkártya adataid
  • gunji
    #53782
    Ezek közül melyik boltot ajánljátok / melyik a legaccbiztonságosabb?
  • Plata
    #53781
    Szerintem mindet érdemes,legalább egyszer,red eclipsen már 3 csempész karim van.
    Mégsem unalmas.
  • SzirmosSzisza
    #53780
    Hali, úgy hallottam, hogy a történet miatt mindenképp megéri legalább 1 osztályt végighúzni, kb mennyi idő végig tolni csak a fő történetet? (vagy egyáltalán van-e értelme, tényleg jó-e)
  • Negritis
    #53779
    pest, upc betöltött
  • Plata
    #53778
    Minden gond nélkül bejön.
    Telenoros vagyok,vagy mi a ragyás isten nyilának hívják.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.07.25. 17:46:15
  • Panzeradler #53777
    Juropnet-el nem jön be, pedig eddig jó volt.