Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Ha nem akkor kell egy "upgrade" hogy az EA accountból Origines legyen, de azt felkínálja a rendszer és utána a link szerint leírtaknak megfelelően kell cselekedni.
Ha megvan az átállítás akkor az újnak megadott email címedre lépj be és klikkelj az ellenőrző emailra, hogy tényleg te kérdted a változtatást. És utána az új email címre fog jönni a password ( érdemes nemzetközileg is ismert emailt használni, gmail pl és feltenni egy security keyt amivel el lehet kerülni az one time password okozta szenvedést)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.03.21. 16:33:09
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Az öt kérdés/ öt válasz rendszerrel az a gond, hogy elég sokan elfelejtik mit adtak meg.....
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Az egész OTP-s dolog ebben a formában hülyeség, szvsz, a sec key felé való ilyen terelgetéssel együtt, az öt titkos kérdés/válaszos rendszer nem tudom, miért nem volt jó nekik. :/
Ha lesz ajándék pet, akkor én egy banthát szeretnék 😄
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
PTS: szerintem április végétől korábban nem kell rá számítani,de ez a patch nem tartalmaz mindetn, eddig is több hullámban ment ki az adott pts, simán jöhet a togruta faj. Új Stronghold-ra viszont szerintem ne számítsunk ebben az update-ben.
Lesznek Ziost-on új GSI napi küldetések ( eléggé nagy ? és WTF egyben, szóval nagy összegben nem fogadok rá) változik a Czerky heti, kikerül a két FP, de az Anti-Toxin Heroic 2+ küldetéssé változik és talán lesz 3. CZ-198-as FP is.
A régebbi mountokat adaptívvá teszik, így minden régi egyedi mount 110% sebesség bonust ad.
És gagyogtak valami május 4.-ei jutalomról is ( egy astromech pet már biztos, de akár bonus itemek, dekorációk, stb is jöhet)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.03.21. 13:15:40
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
#53232: Ilyenkor a PTS-n való megjelenés után nagyjából mennyivel kerülnek fel az éles szerverekre az új release-k? Úgy látom, ebben új faj még nem lesz 😞
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Van valami megoldás ha nem kapom meg az One-Time Password emailbe? vagy kuka az account ?
- új Bolygó Ziost (story és napi zóna)
- 1 új operation
- 1 új arena Rishi-n 4v4
- Outift designer ( 16 variálható kinézet, úgy néz ki annyira nem vészes költséggel)
- új PvP vendoroktól szerezhető stronghold dekorációk
- A quick travel pontoknál elég közel menni hozzá, hogy kilockoljuk ( ezt gondolom a kezdők kedvéért tették be)
- Quick travel új cooldownja 6 perc ( mindhárom unlockkal 0) nem tudni hogy a pref/f2p játékosokat hogyan érinti
- A shadow of Revan végén újra feltűnő " Big Bad" lesz a középpontban, egy új keményvonalas jedi csoporttal megfűszerezve ( The Sixth Line)
egyelőre ennyi nem tudom mikor lesz részletesebb cikk róla magyarul
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.03.21. 07:33:25
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.03.10. 21:09:19
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
- törölni a böngésző cache-ét;
- kipróbálni másik böngészőben (Firefox, IE, Chrome), volt olyan, akinek ez segített;
- kitörölni a fizetési módot az swtoros acc-on, felvinni újra vagy felvinni egy másik kártyát, vagy egy másik fizetési módot (pl. paypal), volt olyan, akinek az is segített, hogy törölte a paypal accát és létrehozott egy másikat;
- várni pár napot, ha lehetséges (ahogy olvastam, sikertelen vásárláskor a rendszer pár napra letilt);
- amazon.com-on rendelni, de ehhez kell egy USA-beli cím (nem tudom, hogy lehet-e random);
- ha előfizető vagy, akkor lehet a fórumra írni és/vagy jelenteni írásban a bugként;
- akinek meg sok ideje/pénze van és tud angolul, felhívhatja a supportot. De úgyse fognak/tudnak segíteni.
Mondjuk azt továbbra sem tudom megérteni, hogy ilyen hozzáállással (ui. három éve képtelenek megoldani e problémát) egy bármilyen cég talpon tud maradni és ellenük semmilyen jogi lépést nem lehet tenni.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
eddig semmi gond nem volt,ha venni akartam valait pl cartel coin stb...
Tomb of Freedon Nadd
Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU
És a dollár/forint árfolyam sem igazán jó mostanság, DE: és ez tényleg nagybetűs DE ha a hivatalos oldal valamiért nem szereti a kártyád és vagy paypal számlád akkor csak ez a lehetőség marad, mert a SoR nincs fent a CD-keyeket áruló oldalakon csak 60 napos gamecrad, szóval ha valaki nem akarja megvárni, míg a Shadow of Revan a Hutt Cartelhez hasonlóan járni fog az előfizetés mellé, annak jelenleg ez az egyetlen járható út.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
3.0 előtt is brutál volt a madness sorci (főleg arénában, de azért wz-ben se volt rossz). Most még durvább, gratula. Mondjuk 3.0 előtt még pont jó volt, csak most szálltak el vele elég rendesen.
Végre van értelme a sorci healernek is? Eddig is volt, csak kicsit talán nehezebb volt vele, mint az operativval, de összefutottam jó pár sorcival rankeden, akik nagyon jók voltak.
A hatred assa nerfek teljesen jók (nehogy már egy alapvetően melee classnak 30 méteres offensive skilljei legyenek).
Persze azt gondoltam, hogy aki a durva klasszokkal játszik az örül, mint majom a farkának (akadnak olyanok is akik mindig csak azokkal játszanak), így csak a többiek szórakozását cseszik el. Szóval ahelyett, hogy próbálnák kibalanszolni a játékot, még jobban elcseszik néhol.
Tomb of Freedon Nadd
Erre pont tegnap olvasom, hogy a pts-re felkerült 3.1.2-ben a deception assa kap még egy kis buffot (mert az ugye még kell neki) meg a jugg is (ahogy előttem Gudott írta).
Hihetetlen, hogy lehetnek ennyire hülyék a fejlesztők.
A rakghoul event :
Rakghoul Resurgence: Alderaan március 31.-étől ( ezt azért kezeljük fenntartással, nem ez lenne az elős eset, hogy PTS-re kitesznek pár kamú infót is a bányászoknak)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Áááá, nem az assasin a fotm class jelenleg, nem bizony.<#violent>#violent>
Tomb of Freedon Nadd
https://www.youtube.com/watch?v=6eJbF1b88So
2:18-tól a lényeg <#banplz>#banplz>
akinek gondja van a fizetéssel, az az amazonról is megveheti a korábban tárgyalt pakkot
http://www.amazon.com/dp/B00IN9OJC0
csak a "bundle" opciót kell kiválasztani
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.03.04. 11:49:52
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Tomb of Freedon Nadd
Eleve járnak kiváltságok?? Hát ez lol.
Igen, járnak kiváltságok, amiért fizetünk is. Mit is? Ja igen, havidíjat.
Az megint más kérdés, hogy leszarják a hűséges előfizetőket. Pedig szép gesztus lenne, ha lennének ilyenek, hogy aki folyamatosan előfizető az pl.: évente kap valami egyedi cuccot (ruhát, decort, mountot, akármit). Ilyet láttam több MMO-ban is (pl.: Aion, Wow). De nem, most is az van, hogy megkapod a kristályt ha egy bizonyos napon előfizető vagy. Mindegy, hogy előtte nem voltál, csak aznap legyél az.
#53207: A redditen írták, hogy volt akinek így is működött. De nyilván nem éri meg a cancel, ha még egy hétnél több idő lenne hátra az előfizuból.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
De köszi szépen ezt az infot, most 7 napra beneveztem igy én is, már épp törölni akartam a gépről XD
Tomb of Freedon Nadd
Tomb of Freedon Nadd
As a former Subscriber, you can begin activating your 7 days of subscriber level of access by visiting www.swtor.com/choose-your-path/rejoin and clicking ACTIVATE NOW. If you meet the eligibility requirements for the offer, you can click START NOW and immediately begin your 7 days of subscriber level access.
During this time, you will be able to play the game with full Subscriber gameplay benefits excluding the following rewards and promotions that are exclusive to paid Subscriber accounts, such as monthly Complimentary Cartel Coins, Friends of Star Wars: The Old Republic Referral rewards, the Black-Purple Color Crystals Subscriber Reward, and access to Rise of the Hutt Cartel Expansion content (Level 51-55 missions).
Tomb of Freedon Nadd