60031
  • Nomad90Hun
    #54018
    Nah nekem leszedett így círka 20 gigát kb., mióta launcher settingsben beraktam, hogy bitraider kikapcs, azóta nem csekkol semmit, nem nyavalyog inditásnál, és 2mp alatt indul a launcher. ;)
  • zsan666
    #54017
    Néhány napja nekem is ezt írja ki minden első indításnál, de szerencsére ha kilövöm és újra elindítom a laincher-t, akkor már simán indul. Szóval nagyon nem izgat, csak megjegyeztem, hogy nem egyedi a pár napja felbukkanó hiba az indításnál.
  • Plata
    #54016
    Nekem gond nélkül fut.
  • alfi95
    #54015
    hol kapcsoltad ki?
  • alfi95
    #54014
    Hali nekem sem indul this application has encountered an unspecified error. please try this patch again
  • Nomad90Hun
    #54013
    Nah ez marha jó... Kikapcsoltam bitraidert és kiderült, hogy game fáljainak kb. 50%-a le sem volt szedve powered by bitraider... Most elkdezdte leszedni ezt a launcher, aki kitalálta ezt a bitraidert az feldughatja a duplapengés fénykardomat keresztbe magának...
  • Nomad90Hun
    #54012
    Érdekes lelkivilága van a gamenek... Hazajöttünk nyaralásból hétfőn, szerda óta tolom aktívan swtor-t erre tegnap óta elkezdte, hogy bejelentkezek majd kiköpi a "unspecified error" szöveget amikor csekkolná a file-okat, kilépek-belépek, ugyanaz, gép restart és ugyanaz, fogtam kitöröltem bitraider mappát, erre leszedi újra, 1x be tudok lépni tudok játszani aztán következő indításnál megint csinálja, örülök ilyenkor hogy előfizettem 2 hónapra, szép dolgokat kap az ember pénzéért.... Most fogtam és launcher settings file-ban átirtam, hogy bitraider-t ne használja, erre elkezdett valami 1,6 gigát letöltögetni, meglátjuk így hogy megy...
  • Nomad90Hun
    #54011
    Guddot szavaihoz annyit tennék hozzá, hogy közben még válaszoljak is az újabb kérdésedre, kinek mi tetszik igazából, mert tank is kevés van és heal is főleg endgame-ben, mivel az emberek többsége utállja ha felelősséget raknak a vállára ezért többség dps-t választ abból így meg rohadás sok van.. Rendszeresen látom a hirdetéseket Prog-on is imp flottán keresik tank/heal párost. Jelenleg Merc heal talán a legerősebb a 3 közül szorosan mellette/mögötte ott van sorci heal, régen a operative heal-t én imádtam, még a legdurvább flashpoint-okat is végig lehetett úgy nyomni operative heal-el, hogy közben meccset nézett az ember és néha fél kézzel rátenyerelt a billentyűzetre :D , komolyra véve az opi heal téynleg jó volt mert rádobta az ember a HoT (Healing over Time) healeket a tankra aztán sok dolga nem volt, bossnál volt kicsit trükkösebb, de mióta a Tactical Advantage-et kiherélték finoman szólva azóta kb. vért pisilős lett az opi heal..., Én személy szerint tank Assassin-t húzok új mainnek a régi Sorcim helyébe, és nem kell mondanom hogy pvp-ben milyen élvezet látni, hogy jönne elfoglalni a pylon-t pl a kis vérpistike ráugrok a "semmiből", röhög 1-et, hehe ez csak 1 assassin, aztán kezdenek dagadni az erek a fején a kezdődő agyvérzéstől amikor nem érti miért nem sebez rajtam szinte semmit, miközben én módszeresen leaprítom a hp-ját... :DD
  • Gudott
    #54010
    Annyi, hogy van egy field respec nevű legacy perk, amit egyszer kell megvenni (200k kredit, szóval a tiszta f2p is ki tudja lockolni) amivel nem kell ezekhez a mentorokhoz visszacsámborogni de ugyanúgy fizetős (kredit) talán előfizetőknek ez is ingyenes végtelen alkalommal. Kedd 14:00 ez is rezetelődik, szóval nem mehet fel csilliárd kreditig

    Fejvadász: szerintem powertech tank elég ideális, első társad amúgy is healer, ha jól geareled magad és őt is, akár a heroicok is szolózhatóak 1-2 szinttel magasabban (persze ésszel játszva). Fejvadászok közül talán ez az AC a legmobilisabb (Jet charge, kb mint a knight/warriornál a force jump)
  • Harkat 89
    #54009
    Köszi szépen a precíz választ. :)
    S esetleg valami tanács, hogy mit érdemes választani Advanced Classnak? Érdemes-e fejvadásszal a heal ág, vagy inkább legyek tank? Melyikre van nagyobb szükség a játékban? Mi az amiből hiány van és mi az amiből sok?
  • Nomad90Hun
    #54008
    Az Advanced Class-t egyszer választhatod ki a 10.-ik szintet elérve, ezek a Marauder, Guardian, Gunslinger, Powertech, stb minden kasztnak (Inkvizitor, Fejvadász, Jedi lovag, stb) 2 van ebből 1-et választhatsz, ezek mindegyikének függően attól milyen karaktert kezdtél lesz 1 tank és 2 dps ága (Guardian, Assassin, Juggernaut, Powertech, Vanguard, Shadow), vagy 1 gyógyító és 2 dps ága (Operative, Scoundrel, Sorcerer, Sage, Mercenary, Commando), vagy 3 dps ága (Gunslinger, Marauder, Sniper, Sentinel), ezeket az "ágakat" nevezik 3.0 óta Discipline-okanak, ezek kedv szerint cserélhetők, 1 úgynevezett Skill Mentor-nál akit vagy a flottán, vagy az adott frakció fő bolygóján (Dromund Kaas impeknek, Coruscant repeseknek) 1 adott összegért ő lenullázza a választott ágadat, és visszakapod a kiosztott Utility pontjaidat is, ezeket újra kioszthatod ugyanúgy mint első alkalommal, az hogy mennyit kér az attól függ hányas szintű a karaktered, minél magasabb annál nagyobb lesz az összeg, de nem vészes pár ezer credit általában még max szinten is ha jól emlékszem, ott meg már úgyis jönnek a 100k creditek befele csuklóból kb. szóval nem vészes.
  • Negritis
    #54007
    Igen
  • Harkat 89
    #54006
    Az Advanced Class ugyebár egyszer választható ki és az végleges. De azon belül is van 3 ág. Azokat esetleg menet közben lehet cserélni?
  • Plata
    #54005
    Ebben igazad van,pvp szerveren igencsak nagy cumi az élet.
    Kivéve ha te vagy 60 és kis szintűekre vadászol.
  • Nomad90Hun
    #54004
    ToFN-ot sokan ( többek közt jómagam is ) azért hagyják/hagyták ott mert az ellenséges frakció top lvl játékosai általában 2-3 esetleg nagyobb akár 10 fős csoportokban ( rep és imp egyaránt ) előszeretettel "vadásznak" az alacsony ( lvl 10-40 ) szintű játékosokra, akkor is nekiesnek az embernek ha nincs rajta pvp zászló, sőőt van olyan, hogy az npc-ket is végigölik 1-1 bázison ha esetleg egy játékos bemenekülne a "védett" bázisra előlük, velem olyan is előfordult, hogy 1-1 adott bolygóra lemenve a saját frakcióm space portjában ugrottak rám, a még szemetebb az volt mikor leütöttek, nyomtam a probe-ot, hogy felkeljek, erre még fel sem áltam a probe után máris levertek... Egyetlen menedék ezek elől ha bemész 1 story area-ba ahova nem tudnak utánad jönni, ám az ilyen szemétládák általában ilyenkor letáboroznak a bejáratánál a story area-nak, aztán előbb-utóbb úgyis ki kell jönnöd... és ezt 1 idő után az ember idegei nem bírják. A másik megoldás ezek ellen ha belépsz 1 guildbe és kérsz magad mellé 2-3 "testőrt" csak erre 1 idő után ráunnak a guild tagok, arról nem is beszélve, hogy ezzel meg nekik nulla az élmény, hogy a low lvl társakat kell kísérgetni...
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.09.11. 20:49:33
  • Thomasovics
    #54003
    ehh, mindegy akkor, haverral megpróbáljuk be népesíteni akkor ToFN-t :D
  • Nomad90Hun
    #54002
    Én csak emlékezetből soroltam párat, hogy ők tuti vannak, nem azt mondtam, hogy ennyi és kész. Egyébként mióta bekerültem Detox-ba úgy vagyok vele, hogy kösz de nem is vágyok magyar guildre.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.09.11. 19:49:49
  • Plata
    #54001
    Van több magyar guild is Red Eclipsen.Nem csak reso és hungaricum,múltkor is láttam jó pár magyart valami fura nevű guildben voltak.És birodalmi oldalon is reklámoztak egy guildet,de meg nem mondom mi volt a neve.
  • Nomad90Hun
    #54000
    Szia!

    Háát amennyire én emlékszem ( annó ott kezdtem swtor-os pályafutásomat én is ), nem igazán 1-1 kisebb guildnek van valami letét guildje talán, de Alliance of Hungary ( rep oldali volt) mióta szétment azóta ott nagyon magyarok nincsenek, leginkább Red Eclipse szerón meg a The Progenitor szervereken vannak magyarok, előbbin 1 köztársasági ( Resonance ), és 1 birodalmi ( Hungarikum ), Progenitoron van 2 köztársasági ( Fényhozók, és Árnyjárók ), illetve 2 birodalmi ( Testvériség, és az Éjhozók (ők a Fényhozók letét, avagy testvér guildje) ), illetve birodalmi oldalon páran vagyunk még magyarok 1 nemzetközi guildben a Detoxified Revan Squad-ban ha esetleg az angol nyelv menne ( ők épp toboroznak ).
  • Thomasovics
    #53999
    Sziasztok! , Tomb of Freedon Nadd szerveren birodalmi oldalon van-e ugyanúgy guild, normális létszámban játszó magyarok? :o
  • Negritis
    #53998
    a lentebb említett Hungarikum birodalmi oldalon (remélem jót linkelek)

    republicnál tudom javasolni ahol én is vagyok pl : Resonance fórumon kell jelentkezni
    a 2 guild között a 2 oldalon van "átjárás" is, hogy megkönnyítsük egymás életét
  • Harkat 89
    #53997
    Egy sith karakterem van eddig. The Red Eclipse szerveren vagyok.
    De fogok szerintem csinálni egy köztársasági karaktert is hamarosan. :)
  • Negritis
    #53996
    oldal, server?
  • Harkat 89
    #53995
    Hali. Guildet keresek. Vannak olyan guildek ahol viszonylag normális létszámban játszanak magyarok? Esetleg van felvétel? :)
  • kismajom19
    #53994
    Sziasztok! Nem tudom, hogy ez itt mennyire elfogadott de szeretném megosztani a sub ref linkemet ami 7 nap ingyen játékot jelent. Én úgy tudom, hogy csak a prefer acc-cal használható, de próbáljátok ki.
  • El Protector
    #53993
    nincs itt semmi image romboló hatás, mindössze reagáltam a saját tapasztalataim alapján. én több mint három éve vagyok Hungarikumos, nem vagyok officer, csak egy sima tag, s mivel én nem bírom a kötöttségeket, ezért nekem tökéletes a guild. Nem vagyunk progress banda, nálunk jól megfér egymás mellett a pve és a pvp-tartalom, kötelezni meg pláne nem kötelezünk senkit semmire, ezért is van az, hogy gyakorlatilag bárkit beveszünk. Top geart nem varunk el senkitől, nekünk sincs. Clickereket is ugyanúgy viszünk ops-ra, mint bindeseket, persze, ha csinálunk valamit, szeretnénk jól csinálni, de inkább segítünk a másiknak, minthogy kioktassuk, pláne elüldözzük. Ezért is van az, hogy az elmúlt három évben talán két-három embert kellett kirúgni, nem voltak komolyabb összezördülések Persze kilépők is akadtak, van aki a main karijával inkább átment progress guildbe, mert szeretett volna jobban haladni az endgame contenttel, de a többivel maradt, valószínűleg pont azért, mert jó a közösség. Ez nem a reklám helye, ilyen társaság vagyunk, fiúk, lányok egyaránt, nem véletlen, hogy találkozókat is rendezünk, a tavalyi is igen jó hangulatú volt, s a mostani sem lesz más, ebben biztos vagyok :)
  • Plata
    #53992
    Bocs de válaszolnom kell arra amit írtál.Ugyanis nincs igazad bizonyos dologban,szerintem semmilyen cseten sem szabad megemlíteni hogy magyar vagy.Ha jót akarsz inkább kerülöd a magyarokat.
  • Nomad90Hun
    #53991
    Én egyáltalán nem akartam image romboló hatást gyakorolni, ha így jött le elnézést kérek, azt hogy mi van a tapasztalataim hátterében nem tudtam, megértem persze a ti helyzeteteket is, azonban én már túl sok magyar guildben fordultam meg ahhoz, hogy legyen lelkieröm 50-edszerre ugyanazt látni, mert akármelyik szerveren nézzük meg akármelyik guildet, vagy a komplett magyar közösséget sajnos mindig ugyanaz megy. Különbség a magyar és a nemzetközi guildek között, hogy míg a mi kis "mini napoleon"-jaink személyesre veszik a dolgokat, addig a nemzetközi guildekben (azok közül is megfordultam párban) rendszerint sokkal diplomatikusabban, egymás felé nyíltabban, megértőbben rendezik le az esetleges vitáikat, és meg is tudják azokat oldani, míg nálunk mindig a "na most megsértődtem megyek megmondalak ovónéninek" magatartás megy, aztán jön a táborokra szakadás a guildeken belül, meg az elitista magatartás, stb, és előbb-utóbb szakadnak a guildek, ez nemzetközi guildekben is megvan, csak ott normális hangulatban szakadnak ki a nem oda vágyók, a kapcsolatokat megtartva, és nem a másik hátába belevágva a kiskapát.. Voltam olyan guildben ahol ez az elitista magatartás abban jött ki, hogy ha nem fullos gear-ben feszítő top 50/55/60-as karival léptél be, akkor a tagok kétharmada már köszönni sem volt hajlandó, stb, a másik amit rendzeresen láttam magyar guildekben a kelletlenség, a megmozdulni nem akarás, aztán megint jön a veszekedés, pl ops esetében esetleg néhány embernek közben elmegy a kedve a dologtól kezdés elött, akkor lőttek a dolognak mert azonos oldalon lévő magyar guildek általában utálják egymást mint a nem mondom mit, és emiatt együttműködés nincs, arról meg amikor komplett guild a másik ellen áskálódik vagy a magyar közösség rovására tesz dolgokat meg megint nem szeretnék beszéllni (emiatt pl Progenitor szerveren flotta general chaten már jobb ha az ember meg sem említi ha magyar)...
  • El Protector
    #53990
    Én Hungarikum tag vagyok, de mi finoman szólva sem vagyunk az az acsarkodó, arcoskodó, tagokat kelletlenül felvevő guild. Gondolom a honlapon kitöltöttél mindent, ami a felvételhez szükséges, ezért valószínűleg az lehetett a probléma, hogy mostanában igen kevés officer van online.
  • Plata
    #53989
    Látod én még ügyesebb vagyok,egyedül mászkálok guild nélkül,és nem is nagyon hiányzik.
  • PiszkosFred
    #53988
    Sokan gondoltak erre, az elmult nagyjabol 8-10 evben (kvazi amiota a wow a hetkoznapi emberek eletebe is elhozta az mmo jatekokat, mint szorakozasi lehetoseget). rengeteg diplomamunka szuletett a temaban, akar a magyar viszonyokra fokuszalva es azt elemezve.

    Mas nemzetnel is tapasztalhato mindez persze, nem egyedi jelenseg, csak amig mas randit egyet a vallan, addig nalunk ezt szemelyesre vesszuk, sot, neha odaig fajulnak a dolgok, mint a hirhedt "admiralis" eseteben, akin es tarsasagan aztan az egesz magyar mmo gamer reteg egy nagyon jot rohogott par eve... :) Pedig mennyivel eygszerubb leszarni oket es ahogy Nomad is tette alant, inkabb keresni egy megfelelo tarsasagot es ott jol erezni magunkat, ahelyett, hogy a mini napoleonokkal hadakozunk es pocsekoljuk rajuk az energiankat.
  • gunji
    #53987
    /OFF Az acsarkodást én se értem, s sajnos nem is csak az MMO-s közösségek tulajdonsága. De egy jó kis doktorit össze lehetne hozni a jelenségről
  • Gudott
    #53986
    Újra itt a Relics of the Gree event!
  • Nomad90Hun
    #53985
    Nah a majd 3 hetes törökországi nyaralásról visszatérve gondoltam beköszönök, Red Eclipse nekem nem jött be,több okból, pl. a Hungarikum hirdeti magát ott, és napokig kellett zaklatnom őket, hogy nagy kelletlen bevegyenek, stb. Viszont a Progenitorra visszatérve végre sikerült bekerülnöm a szerver talán legnagyobb és legöregebb imp guildjéba a DRS( Detoxified Revan Squad )-be, teljesen normális guild, rengeteg taggal, segítőkész emberekkel, sajna nekem a magyar guldekben tapasztalható rendszeres acsarkodástól, stb elment a kedvem, így keveredtem hozzájuk.

    @Guddot

    Az szép, néztem én is, lehet csak az utazás fáradalmai miatt, de én 1 szemöldök rándítással lekezeltem a dolgot, mondván láttunk már ilyet tőlük.
  • Gudott
    #53984
    Igaz, hogy csak egy ability nevét változtatják meg, de az indoklás miatt szerintem a BW megnyerte a heti retard/troll díjat

    The Jedi Knight's Master Strike ability has been renamed "Blade Dance" because Soresu Form reduces the Focus gained by "Strike" abilities (Strike, Sundering Strike, and Warding Strike), but Master Strike does not generate or cost Focus - so its name is out of place with the conventions of the rest of the class. No change needs to be made for Sith Warriors who gain Rage with "Assault" abilities (as Ravage does not contain the word “Assault” in it).
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.09.04. 21:19:52
  • Gudott
    #53983
    Neten keresgélve van ilyen, kicsit összekeveredtek a Beastmaster achievementek.
  • Plata
    #53982
    Nem tudom milyenek voltak,csak azt láttam hogy imperial akármi droid meg imperial valami.Sajna nem csináltam képet,de a Balmorrai Tython öcsit lekaptam steammel.
  • Gudott
    #53981
    Mondjuk lehet, hogy azok már a dreadseed-esek voltak (bár az meg elvileg teljesen elszeparált régió, na mindegy)
  • Plata
    #53980
    Nem ez nem küldiben volt,stealthben elmentem a birodalmiak táborán keresztül,amikor észrevettem hogy harc van,megálltam és láttam hogy a droidok agyon lövik a nem droid NPC-ket.Szóval ez csak olyan random buli,lehet a Skynet épp most szabadult el a birodalmiaknál.
  • Gudott
    #53979
    Nekem ilyen nem nagyon rémlik, hogy ott és akkor a birodalmiak egymást kalapálnák (később persze már "nem probléma")
    Csempésznél ott van a retardált birodalmi admirális, aki bármit aláírt, amit elő raktak :D , ha jól rémlik