60031
  • PiszkosFred
    #54058
    Passzolom. Guildben mesélték a metódust, de túlzásokban gondolom nem érdemes esni. Van olyan guildtársam, aki fő account mellé rakott 2 "friss" accot a referes rewardok felgyorsítása miatt (többen használtuk refként mi is azokat az accokat), és azóta sem jelezte senki sem, hogy ez így nem kóser. Mint minden ilyen okos skodást, csak saját felelősségre lehet használni.
  • Pacho
    #54057
    Eddig 3 class volt ami PVP-ben ért valamit: Assassin, Sorc, Powertech.

    Elnézve a 4.0-as változásokat ez úgy fog módosulni, hogy: Sorc, Assassin.

    Bármi mást teljesen felesleges lesz játszani, csak felbaszná az agyát az ember.
  • gunji
    #54056
    És ezzel az új acc ócóért dologgal mennyire szoktak v. próbálnak visszaélni, ill. az EA mennyire engedi a több aktív accountot? (Egyáltalán jár ekkor az 500 CC a sub miatt? Mert anno nekem egy hasonló konstrukció után nem járt, hiába reklamáltam.)

    Plata:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ha még nem sikerült, s ha jól emlékszek: elindítod a klienst, alul lesz egy '+ játék hozzáadása...' szöveg, oda klikk. Megjelenik egy menü: abból 'Nem Steames játék hozzáadása...". Ha a megjelent listában nincs benne, akkor 'böngészés'-sel meg lehet találni.
    Ezzel nem adod hozzá a steames acchoz a játékot, csak indítani lehet onnan.

    Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.09.17. 23:41:41
  • Gudott
    #54055
    Mastery. A knight/warrior-nak strenght statot a hunter/trooper párosnak aim-ot ,stb fog adni. Ennek annyi az értelme, hogy nem lehet majd ezután "hibás" itemeket használni
    Affection = influence szóval ez önmagában nem nagy váltás, viszont bejön a képbe az allaince rendszer, amivel lehet majd companionokat toborozni (igen, akár más frakcióból is, de talán ennek a java a 9. fejezet után jön)
    Az afection/influence mellett a presence fogja még befolyásolni a companion harci értékeit ( ez nem új stat, talán már a kezdetektől bent van. van ilyen datacron, a THORNE relicekek is növelik ezt az értéket plusz van 1-2 consumable item, illetve a companionok kimaxolása is növeli legacy-n blül + elvetemülteknek augmentek )

    crit kristály megmarad
    A többi stat nem fog változni. Egyedül a mastery plusz ugye az említett crit+surge összevonás és "harmadvonalba" kerülés
    Szóval a mastery és crit mellette maradni fog az endurance, power , accuracy , alacrity , defense , shield, absorption és presence (illetve PvP esetén expertise)

    Amúgy az endgame relicek (egy részük) egy ideje már így működnek, nincs lebontva külön hanem proc esetén mainstatot ad.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.09.17. 18:02:28
  • Nomad90Hun
    #54054
    Engem ez a Mastery dolog zavar kissé, az ok addig, hogy az eddig ismert statok mint Willpower, Aim, Endurance, stb helyébe kerül a Mastery, de akkor ez most hogyan fog működni? Egyszerre ad egyenlő arányban életerőt, meg sebzést is, vagy hogy lesz ez? Másik olvastam, hogy a companionoknál az affection-t felváltja valami másik érték, és lesz még mellé valami ennek a kettőnek az együttese fogja megadni hogy az adott compi mennyire hatékony, ez is érdekelne hogyan lesz pontosan számítva. Harmadik az tudom, hogy a Crit Rating és Surge Rating egybeolvad majd szintén más néven, de akkor most mi lesz a fegyverekbe rakható Crit Rating, Power, meg Endurance, stb kristályokkal azok is kapnak egy adott Mastery értéket azt csókolom vagy mi lesz? Páncél modok ezek szerint szerintén kapnak majd x Mastery értéket, és amellé Shield Rating, stb másodlagosnak?
  • Gudott
    #54053
    Elvileg javítanak a töltési időn is a 4.0-val, de ha csak nem csinálnak előtöltést a közbenső patchekkel akkor kb 10-15 gigás updatre lehet számítani.

    Részletek és pár új töltőképernyő: https://torcommunity.com/database/update-previews/974-loading-improvements-in-kotfe
  • Negritis
    #54052
    köszi, akkor sztem csak hó közepén subolok megint
    a ruci annyira nem mozgat
  • PiszkosFred
    #54051
    Nico ruhája, elvileg.
    http://www.swtor.com/fallen-empire/rewards
  • Negritis
    #54050
    a mostani csomagban mi lesz amúgy? nemsoká lejár az előfizum és agyalok hogy vegyek-e megint 60 napot, csak nem tudom hirtelen mi lesz a 3. ajándék érte
  • PiszkosFred
    #54049
    Ha október 27. után előfizetsz egy hónapra, akkor megkapod "ingyen" a következőket:
    - Hutt kieget
    - Revan kieg
    - Fallen Empire kiegből az akkor elérhető fejezeteket, október 27-én nézve ez chapter I - chapter IX-t jelent. Ha csak jövőre fizet elő először, és akkor már mondjuk kijött a X-XII is, akkor értelemszerűen megkapsz mindent a chapter XII-ig bezárólag, csak hát addig ki kell bírnod valahogy :)

    Ha lejár az előfizetésed, akkor is megmarad minden, amit megkaptál, vagyis ha elvagy a pref. korlátozásokkal, akkor egy hónap előfizu árából egész sok tartalmat kaphatsz meg október 27 után.

    Ami a cdkeyt+30 napos kezdő csomagot illeti, már 800 Ft körül is lehet szerezni, de volt már 500-ért is a kínálatban. Az egy külön vicc, hogy ha kreálsz egy-egy új accountot, és ezeket az olcsón vett kulcsokat hozzáadogatod azokhoz, majd a fő accountoddal összekötöd őket a "refer a friends" keretén belül, akkor az új account kap 1100 cartelt (500 az 30 nap miatt, 600 a Friends Referral Grant), amiből tudsz venni egy-egy olyan unlockot a fő accountod számára, ami eladható/tradelhető. Arról nem is beszélve, hogy közben a fő accountod is kap "haveronként" kedvezményeket, rewardokat, cartelcoinokat (600-at Friends Referral Grant címen). Mivel a friends cuccos +7 napot is jelent, így a fő account még kap további 100-at az első 30 nap után (Friends Referral Subscriber Grant) néven, mert ugyebár előfizető maradt a cdkulcsos új account is a 7 nap eltolódás miatt.

    ...vagyis az egész egy win-win, és csak 500-800 Ft/új account fáj az egész. :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.09.17. 13:42:30
  • Gudott
    #54048
    Be kell szerezni min 1 hónap előfizetést és akkor megkapsz mindent október 27 után.
    Ha jól tévedek 1 hónap a hivatalos oldalról 4000ft. 60 napos Gamecard olyan 6-8000ft körül szerezhető be
    Esetleg ha még nem volt aktiválva egy 30 napos starter kit ( gyakorlatilag a cd key) is megtesz. 1-2000ft között
  • Plata
    #54047
    Engem egy dolog érdekelne,és lehet már volt,akkor elnézést kérek.
    Aki nem előfizető az is játszhat majd vele valamikor,vagy eza része egyenlőre előfizetőknek jár?
    Másik ha valaki csak prefered,és mégis játszhat vele,az hogy fog 60-as karit szerezni hisz max 50-es lehet.
  • Gudott
    #54046
    Megint jöttek új leak infók. Szerintem a köv. bejegyzésben összegereblyézem ezeket + a múltkoriból kimarad dolgokat ( új soundtrack, stb) és a megoldás a Makeb Achievement "bugra" A több iclass változás majd ezután jön.
  • Gudott
    #54045
    A friss hatvanas karaktert nem gazán lehet majd testre szabni. kb a birodalmiak full dark a köztársasági karakterek pedig full light sideosok lesznek. (ez kb gy hónapos hír és nem is nagyon volt megerősítve, PTS-en jelenleg ennek nincs nyoma, de nem igazán fogja megérni ez az instat 60-as karakter, szerintem)
    Viszont akad pár új infó, aminek egy része örömteli, más oldalról viszont most keményen csuklanak Austinban a jó fejlesztők.

    szerk:
    pletykák szerint ezt a friss hatvanas opciót a Disney nyomására tették bele. És igen előfizetőnek járni fog egy instant 60-as karakter (és talán 2 új karakter hely szerverenként)
    A kötélhúzás most az új epizódok kiadás körül megy, elvileg ezt is felülről fogják eldönteni az EA/BW párosnak nem sok beleszólása lesz (ez is pletyka)
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.09.16. 20:09:41
  • Nomad90Hun
    #54044
    Gudott kicsit kérdezősködtem Detox-ban ők mit tudnak a kiegről, és azt mondták többen is, hogy a kieg release után minden előfizető 1 db 60-as karaktert kreálhat majd, azt is kérdeztem, hogy ha már a "friss" 60-as karival a kaszt történetet átugorjuk lesz-e legalább valami mass effect 2 féle uj karakter generálós dolog, hogy meg lehessen adni pl. chapter 1-2-3 végén kivel mit tettünk, stb, ezt ők se tudták, hogy lesz-e ilyesmi, bioware-t ismerve én valami ilyesmit el tudnék képzelni.

    @ Zolkanoble

    A BitRaidert elég egyszerű kikapcsolni, a játék főkönyvtárában kell legyen egy launcher nvű Setting fájl azt megnyitod akár 1 laza notepad-el, de Notepad++ jobb szerintem, és keresel benne 1 olyan sort, hogy Bitraider_disable emelett lesz az érték "false"-re állítva, a "false" ("" jelek nélkül) szöveget átírod "true"-ra (szintén "" nélkül), majd mented a fájl-t és elindítod a launchert, ezután a launcher leszed kb 30 gigabájtnyi adatot, de bitraider nem fog menni többet. Én megcsináltam ezt, mert előjött nekem is az "unexpected error" hiba amit ezzel hathatósan meg tudtam oldani, mellékesen azóta nincsenek játékon belül mikro laggjaim, és gyorsabban is tölt mint amúgy töltene. ;)
  • Gudott
    #54043
    Sith Warrior és Jedi Knight class változások
  • Zolkanoble
    #54042
    Köszönöm a választ!

    Még egy: ez a Bitraider dolog nagyon izgat, mert viszonylag lassan tölt a játék (onnantól, hogy elindítom a launchert, odáig, hogy a kiválasztott karival tudok indulni, kb 4 perc kell) és ez menet közben is érződik (elég gyors netem és gépem van). Megtaláltam a Bitraider setupját, de nem akarok hülyeséget csinálni. Valaki leírná, hogy mit és hol kell kikapcsolni?

    Előre is köszi!
  • PiszkosFred
    #54041
    Karakter. Ugy, mint barmelyik kieggel, gondolom lesz egy indito kuldetes a flottan/hajoban, amelyez ha elinditasz es leokezol (mert nincs visszaut), akkor indul a moka az adott karakterrel.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.09.16. 17:14:08
  • Zolkanoble
    #54040
    A 4.0-ba való átlépés karakter vagy account szinten történik?
  • Plata
    #54039
    Megnéztem fordítással,ez a fordító nagyon gáz,totál ökörségeket fordított.Már ezért megérte megnézni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.15. 22:07:37
  • Plata
    #54038
    Na ez eszembe sem jutott,nem vagyok valami nagy jútúb őrült.
  • PiszkosFred
    #54037
    Azt tudod, hogy van a youtubeon most már automatikus fordítás, akár magyarra is? Oké, guglitransz, vagyis ne várj csodát, de a semminél több :)

    #szerk: megnéztem magyar auto fordítással... hát nem ajánlom :D Jézusom, szörnyű.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.09.15. 21:16:15
  • Plata
    #54036
    Videót megnéztem,de angolul nem tudok,így egy büdös szót sem értettem.
  • Gudott
    #54035
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lesz választási lehetőség. Talán az első komolyabb LS/DS az lesz, hogy hogyan válunk el a társaktól. A Hunternél pedig eléggé mókás lesz, ahogy olvasom

    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.09.15. 20:51:21
  • PiszkosFred
    #54034
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hat szepen ott hagyott "minket" Kira meg Doc - gondolom a tobbi classnal is hasonlo lesz a forgatokonyv/script, bar nem tudom elkepzelni, hogy Mako csak igy siman lelepne a Hunter nelkul, az osszes class kozul talan ott a legerosebb a kotelek -, igy mar nagyjabol sejtheto, hogyan maradtunk egyedul es vesztettuk el a lefagyasztas elott a csapatunkat.
  • Gudott
    #54033
    SWTOR: Knights of the Fallen Empire - "Story & Writing" Trailer (with Charles Boyd)

    Egy kis pomo video, bár tartalmaz pár jelenetet a KotFE-ből, szóval csak saját felelősségre
  • PiszkosFred
    #54032
    Neztem anno, de ugy vagyok vele, hogy inkabb nem kockaztatok es nem modositom (se nem torlom) a kliens allomanyait, mert meg a vegen "3rd partynak" nezik es mehetek magyarazkodni az "indiai" EA supporthoz.
  • Negritis
    #54031
    nekem shadowm van, és ugye én a healert vittem magammal
    na annál kevés idegesítőbb csóka van sztem
  • oz
    #54030
    A healer consularommal általában (megszokásból) Qyzent használom. Régebben volt egy olyan bug, hogy a gyík FOLYAMATOSAN beszélt, nem csak néha lehetett hallani a vartyogását. Alapvetően addig nem zavart a hangja, de ott fenn voltam a plafonon.
  • Gudott
    #54029
    1, volt valami fájl hack amivel az alien halandzsát ki lehetett iktatni ( treeknek az egyik costumisationja valami maszkot ad, az eléggé letompítja, jó ez is sufni megoldás :D )
    2, volt róla szó, sőt egyfajta gear hotswapról is. Talán egyszer lesz belőle valami
    3 ezért kell sisakban járni, problem solved :D Amúgy egyszer talán bejön Shae Vizla haja is, ha már az armor elvileg kint van a marketen
  • PiszkosFred
    #54028
    Harom apro kis dolgot hianyolok, nem a cikkbol, hanem a valtoztatasokbol :)
    1, a companionok harc kozbeni pofazasat ki-be lehessen kapcsolni, gondolok itt foleg a Treek es egyeb idegen tarsak halandzsa dumaira, amely kurvara idegesito, mar evek ota. Azt hiszi az ember, hogy mar megszokta, de nem, csak gyulik csak gyulik az ideg :) De a basicet beszelo humanoidok is az idegseitoek tudnak lenni, amikor fel percenkent szajkozza ugyanazt a 3 mondatot, csak hat az legalabb ertheto, nem halandzsa.
    2, az outfit designerbe bekerulhetnenek a fegyverek is. Sok proto fegyver van, amelyet hasznalnek a skin miatt, de hat nem modolhatoak igy kuka. A jo hir, hogy legalabb a compok kezebe belerakhatom 4.0 utan, de ez csak sovany vigasz.
    3, Torch hajat belerakhatnak a carteles cuccok koze, szegeny female karaktereim olyan frizuraval maszkalnak, kenyszerbol, amely miatt itt nalunk a vadkeleten is egy videki tancmulatsagban nylonzacskot huzna a sajat fejere legszivesebben a holgyemeny.
  • Gudott
    #54027
    Én a mastery miatt nem sírok, a companion gear kivétele nekem sem tetszik én is szerettem szintezés közben ezzel szórakozni . Univerzális companonok, ezektől függetlenül Treek és HK-51 marad az etalon. viszont végre nem lesz "ki**ász" érzése az embernek, hogy a fejvadász első társa healer a csempész pedig szobrozhat a Hothig vagy hanyagolja a gunsliger AC-t ( jó ott a hajódroid, de azért ne vicceljünk már )
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.09.14. 19:50:30
  • Plata
    #54026
    Köszi az infókat,de nagyon nem örülök,megint egyszerűsítik a játékot,így egyre kevesebb értelmet látok benne.
    Mastery-szar,companion gear már csak dekoráció-szar,univerzális companionok-szar.

    WoW-ot is azért hagytam abba mert a hülye barmok szintjére le könnyítették,és most ezt is.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.14. 19:46:31
  • Gudott
    #54025
    Knights of the Fallen Empire: előretekintés

    Aki rendszeresen követte a kikerült híreket és a fórumot, annak nagyon sok újdonság nem lesz, de legalább egy helyen megtalálhatóak a frissebb infók

    -Hamarosan várhatóak a class változások magyarul

    -Ha úgy érzitek kimarad valami fontos, nem soileres infó, írjátok meg :)
  • DarkBlade
    #54024
    Nekem is "letöltött" kb ugyanannyit, de a kliens mérete maradt 29,8 Gb -t, akkor mégis hova tette amit leszedett?
  • Plata
    #54023
    Asse tom mi az a bitraider.
    Security key gondom nekem is volt,megoldódott.
    Az első accomat freemail miatt vesztettem el.
  • gunji
    #54022
    De hát a sec keyt pont nem az ilyen problémák ellen találták ki ;)
  • Gudott
    #54021
    Nem kioktatásként, de ezek mindig előjönnek

    - Bitraider: minél hamarabb likvidálni, annál jobb. Szinte csak a szívás van vele (gond a patcheknél, teljesítményromlást okoz, stb)
    - Security key: most már mindenki fel tud tenni, még okostelefon sem kell már hozzá , sem aktív előfizetés
    - Email cím: Lehetőleg valami ismertebb szolgáltatót használjunk

    Ezek mellet is lehet probléma (sőt), de ha ezeket nem tartjuk be, igen komoly gond-cunamit is kaptatunk a nyakunkba
  • Plata
    #54020
    Én dvd-ről telepítettem de nekem olyan 40 giga.
  • alfi95
    #54019
    De jó neked, egyszer elindult akkor a játék kérte a mail cimem megadom kilépek csekkolom a mailt és azóta sem indul !
    @Nomad99Hun- > nekem csak egy repair gomb van de az sem aktív a launcher fogaskerék mögött