Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#53554
oks mindegy csak most próba kép 😊
ja még valami felvett valaki társnak aztán elmászkált hogy tudom elküldeni melegebb éghajlatra?
#53553
Sikerült megszívnom a yavini weeklyt, elfelejtettem, hogy companion gear csak suboknak jár. Így nagyrészt feleslegesen csináltam végig, pedig ez volt a nyárra betervezve: megszerzem a három droidnak a jó kis geart, dehát így nem <#rinya>

#53550: Azt hiszem, most nincsen akció, így csak a standard dolgok járnak: 500 cartel coin (per hónap), a Rise Of The Hutts kieg ingyen (50-55 szint közötti történet), plusz az előfizetés idejére jópár könnyítés: link. A lejárat után preferred státuszú leszel. Mind acc wide.
Az előfizetés előtt érdemes egy referral code-t kérni egy előfizetőtől, kapsz némi cuccot 7 nap teljes előfizetői státusz mellé (csak akkor vehető igénybe, ha az elmúlt 90 napban nem voltál előfizető), link.

#53552: Szerintem ajándéktárgyra értette 😊 Mint a tavaszi akciónál a lila kristályt.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53552
Wazze az előfizetést accountra kapod nem karira.<#vigyor>

#53551
Kár hogy legacy bankba nem lehet betenni pénzt,és úgy megvenni.Preferedként két milla kicsit nehezebb.

#53550
Lenne egy előfizetői kérdésem tervezek egy 30 napost 10-ke fele megvenni az mit add és hogy minden karim megkapja vagy csak az egyik amelyiket kiválasztom?
#53549
De legacy wide-os a rocket boost, elég 1x megvenni.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53548
Sajnos Rocket boost 2 misi.Már én is szemezgettem vele.de 16 karinak megvenni cc-ből kicsit sok,2 milla meg megint elég sok.

#53547
Akkor röviden a felmerült kérdésekkel kapcsolatban:

HK-51

Kezdő küldetés:
-Belsavis Section X (a priority termináloktól is elérhető)
alapból előfizetőknek érhető el, de lehet unlockot venni hozzá (GTN vagy CM)
A menete röviden: felveszed a kezdőküldetést, majd irány a Fatality- majd Theoretika majd alkatrészszerző körút, ide kell egy kis szintű karakter a másik frakcióból, mivel át kell adni egy alkatrész. Fontos, hogy elvileg már a totális F2P-k és meg tudják csinálni a legacy storage-nak köszönhetően. Végül visszatérni a Fatality-hez

GSF: Galactic Starfighter, magyarul PvP űrharc

Shroud/Dreadseed: A huttos kieggel jött ez a két apró küldetéslánc, szerintem egész jól megtervezett mindkettő, bár a végéhez 4 ember kell

Rocket Boost: totál random, hogy melyik armornál használja a jetpackot és mikor jön a boost a talpból 😊 Mondjuk ott is lehet használni, ahol mountokat nem, 2 unlockkal 30 másodpercre lehet levinni a CD-t Van GTN-ról beszerezhető variánsa is.. A Force speeddel kombinálva igen gyorsan lehet zárt helyen is haladni 😄

PvP: ha minden jól megy a Nar Shadda nightlife event guide mellett lesz egy bővebb írás az oldalon a hírekről. Ha jól rémlik Rishire terveztek egy v. két új PvP mapot. Amúgy régebben volt olyan elképzelés, hogy a GSF mellett a Warzone is limitmentes lesz (igazság szerint kis trükkel most is az, egy előfizetővel együtt jelentkezve ki lehet kerülni a heti limitet)

Datacron: Nagyon vegyes, van pár rohadt szemét, pl Corellián a birodalmi willpower,de vannak kevésbé vészesek is. Yt-on egész jó videókat lehet róluk találni.






The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53546
http://www.swtor-spy.com/datacrons/
#53545
az a lényeg hogy általában a datacronok mindig trükkösen megközelíthető helyeken vannak
ugrálni kell sokszor hozzá meg jófelé menni meg ilyesmi

GW2-ben elég szépen ki van dolgozva, itt sem rossz mondjuk

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53544
oké akkor mi az a "jumping puzzle" ha lehet ilyet kérdezni
#53543
az egy "jumping puzzle" ráadásul ez asszem 2 személyes

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53542
Ezt pl. hogy közelítsem meg!!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Nagyon átgondolták a fejelsztők látszik!
Utoljára szerkesztette: GaborST, 2015.06.02. 17:02:47
#53541
Rocket boost: nem ismerem az összes cuccot a játékban, így fals infót se szeretnék adni, de én csak erről az egyről tudok, elvileg a legacy panelen unlockolható, de régebben mintha lett volna cartel marketes item is (meg ugye van a fejvadász kasztnak is egy hasonló abilityje ettől függetlenül).
HK51: régebben elég volt a kezdéshez egy 50-es szintű karakter (akié lesz HK51), egy ellenkező frakcióbeli legalább 15-ös szintű játékos és Section X hozzáférés.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53540
örvendetes az olcsósítás, nekem ugyan egyik karimon megvan a dps és a healer gear is dark reaverben, de a többi hétre már nagyon lusta vagyok kiszedni 😄
#53539
GSF:

http://dulfy.net/2013/11/15/swtor-galactic-starfighter-new-player-guide/

Tomb of Freedon Nadd

#53538
Ezek a változások már nagyon kellettek. Ha emiatt megnő a pvp-t játszók száma talán egy új mapet is betolnak az év végére😊 A helyükben én ugyanakkor még betennék a CM-re egy Ranked Warzones weekly passt - 300 CC-ért - szerintem lenne rá igény.

Tomb of Freedon Nadd

mulli1986
#53537
Mi az a GSF? Milyen szinten lehet elkezdeni összeszedni HK51-et? És hol lehet felvenni a küldit?

Akkor ha jól értettem 2 fajta ilyen repülős bisz basz van, a hátirakéta rocket boost meg rakéta nélkül, csizmat is láttam karakteren aki azzal csapatta

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53536
Hát... én most másfél órát keresgéltem, végül egy kollega találta meg, pedig azon a környéken már néztem, ahol neki meglett 😞 De végül megvan végre a HK51 😄
A GSI Shroud nemtommi' igen bugos.

#53525: Van ilyen hátirakéta rocket boost néven, azzal is lehet gyorsabban repülni, bár nekem mindig bugos.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53535
PvP változások 3.3-ban (link)
A GSF is fog talán kapni egy ráncfelvarrást (rá is fér)
Megint eltoltak egy CM pakkot, ezért 3.2.2-ben jönnii fog egy deco item (valami jedi szék?) 1 credirét, nem kell hozzá repu, stb. 50db legacynként a max.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53534
Változik az IP címed, emiatt kapod meg az one time p.-t. Ellenszer: Security key (droid vagy iOS ) de sub kell hozzá, viszont a referal link által adott 7 nap is megteszi. (esetleg lehet írni a supportnak, hogy adjanak 1 napot, régebben pár embernek bevált...)
Azt hiszem ez a party bomb, Social 10 kell hozzá (de ezt most csak emlékezetből írom, majd kijavít valaki)
Alapból 400-ig mehet a szakma, Hutt kieggel 450-ig SoR 500ig, de meg kell venni hozzá trainernél az advanced és expert "skilleket"

Beragadásra: Sage/Sorc baráti pullal ki tud húzni ha a /stuck nem menne

DK: Én is azzal a HK résszel szenvedtem a legtöbbet, 4-en 20 perc alatt leltük meg....

Más: Guildtársnak segítünk a Shroud utolsó H4 küldetésben, de nagyon bugos lett, nem klikkelhető panelek, eltűnő ajtók...., nem tudom hogy ez általános vagy tavaly óta ez a küldetés is begombázott

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53533
nem tom de haza teleport utána vissza ez bejött 😊
#53532
Esetleg egy - ha van azon a bolygón, akkor - egy ellenséges frakciójú játékos általi karakterhalál, utána a medcenterben ébredés.
JC-nél ilyenkor nem használható a pull?

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53531
meg van stonghold utána vissza
#53530
login-logout?
és gyorsan próbálj utána tolni valamit
esetleg /stuck

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53529
Sziasztok beakadt a karim egy sziklába úgy, hogy remeg egyfolytában és nem tudok kijönni ilyenkor mi van mert se teleport se flottatransz nem működik!
Hel me létszi valaki!!!!!!!!!!!!
#53528
DK semmi Hothhoz képest 😄
én arra ált egy délután szántam 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53527
Ha megváltozik a géped IP-címe, akkor kér a játék ismét ilyen azonosítást, s ez otthoni netnél elég gyakori és normális jelenség.

Most épp Dromund Kaason HK motivátorját keresgélem (mintha régebben meglett volna, de azóta lába kélt). Nehéz, macerás meló 😞 Hacsak nem trollkodik velem.
Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.06.01. 22:19:20

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

mulli1986
#53526
35-ös Bountyval becsekkoltam Yavin4-re. Csak 3-szor haltam meg, mert véletlenül belefutottam élőlényekbe 😄 Aztán találtam egy dobozt. Slice 451, mikor nekem csak 400-ig lehet még pimpelni 😄 Fasza kör volt... 😄

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

mulli1986
#53525
Az oké, de régebben csak akkor kellett írni, ha hetekig nem léptem be vagy más gépről tettem. Most ugyanarról a gépről is minden nap elküldi a kódot. Akkor nincs semmi gáz ezek szerint?
Más: Mi annak a cuccnak a neve, ami nem speeder, de meggyorsítja a futást a karakter lábán van valami rakéta és azzal repül.
Még másabb: Ez WTF? Megy a diszkógömb, meg a zene és a karakterek ott csapják a tánctéren 😄
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53524
hogy védve legyen az accountod. Le lehet cserélni azt is, mondjuk security key-re, azt viszont minden belépésnél be kell írni 😊
Nekem volt guildtársam, akinek feltörték az accountját, hidd el, inkább írom be 100x a jelszót, minthogy heteket görcsöljek a visszaállításért.
mulli1986
#53523
Miért kell minden nap belépéskor one time passwordot beírni????

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53522
Én inkább csak a SOR-beli új bolygókon voltam, ott annyira nem volt vészes a helyzet, előfordult, hogy npc-re várni is kellett (sorbaállás) 😄
Coruscanton jártam a BH event miatt, ott sokan voltak, sokan kértek segítséget heroichoz, igaz, nem annyian, mint évekkel ezelőtt.
Meg elmentem Alderaanra kipróbálni a Trade Secretset (GSI H2), mert a skill revamp után lvl55-ön nem ment, de nem sikerült, ehelyett generáltam egy bugot. Ami abból áll, hogy ha ennek a H2 vagy a Big Red keresése közben a daily reset átállítja a helyet (amit meg kell találni) egy olyanra, amit már vizsgáltál, akkor cumi van, s lehet kezdeni az egész küldetést elölről.

#53513: Tegnap sikerült Maelstrom Prison HM is szólóban csont nélkül. 😄 Nagyon durva ez a 190-es gear, még optimalizálatlanul is. Így most majd a többinek ugrok majd neki, meg a WB-knek, hátha sikerül valamelyikük 😄
Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.06.01. 15:12:04

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53521
yavin slice 😄

meg csinálod a napikat onnan is jön bőven

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

mulli1986
#53520
Én Dromund Kaas-on illetve kis szintű bolygókon mindig futok össze szintezőkkel. Mondjuk én is szintezek. Nem tudom Ti mennyi időt öltök a játékba, én már rengeteget beletettem és hozzá kell tenni, hogy mindig magasabb szintű voltam mint az adott bolygó, mert öz összer mellékküldit megcsináltam bolygónként, így ment az idő valamennyire gyűlt a money és nem nőtt az xp-m, mert jóval nagyobb szintű voltam. Így a 12-szeres xp-vel, meg tök jól megyek és csak a főszálat csinálom minden bolygón, kicsivel gyorsabban fejlődök. Nem is értem még most se, mikor mondjátok, hogy ripsz ropsz, össze lehet szedni 1 misit előfizuval. Hogy?
Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2015.06.01. 07:29:16

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53519
Nekem más tűnt fel,az hogy mennyire kevés a kis szintű játékos.
Máskor Hutta Coruscant vagy Dromund kaas esetleg Ord mantell-en mindig sok sok játékost látott az ember,most meg teljesen panganak.Tatuinon vagy nar shaddán sem nagyon találkozol szintezős karival.Szinte csak fejvadász küldit csináló nagy szintű játékost látni.

mulli1986
#53518
Mit tudok csinálni olyan dye modulokkal, amik tök drágák lennének, mégse lehet eladni mert boundos, se vendornál se GTN-en?
Eddig is ki lehetett szedni a cuccokból a modokat? Vagy csak nekem tűnt fel most, hogy ki lehet szedegetni?? Akkor minek van rajtuk lakat?
Dy modult és egyéb CC-s cuccokat csak ilyen packokba lehet CC-ből venni? PLD Dye modulok közül egy csomót látok GTN-en CC-s ikonnal a sarkában.

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53517
A coruscanti kingpinnel én is hasonlóan jártam, két napja nem tudom megcsinálni. A mostani játékosok többsége valahogy kevésbé segítőkész :/

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53516
Nekem segítettek,bár nem volt rá szükség és én is segítettem másnak.

mulli1986
#53515
"Ha látjuk, hogy egy játékosnak/csoportnak problémája akadt, segítsünk nekik. Különösen egy kis plusz gyógyítás jöhet jól, de dps/tank segítség is jól jön.

- Ugyanez áll a másik frakció játékosaira is. A /say opcióval a közelben lévő játékosokkal is tudunk kommunikálni. Várjuk meg, míg kicsalja a célpontot és segítsünk be. Ne feledjük, ő is segíteni fog nekünk!"

Muhaha... Kb 1 órája baszik nekem segíteni bárki is aki arra jár, pedig bőszen irtom az ő küldetésükhöz tartozó bountyt.... Mondjuk az elmult napokban is minden 5. volt képes segíteni...

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53514
Nem tudom, mennyire szólózhatók 55-ös szinten, szerintem erősen függ a kaszttól, a buildtől és talán magától a játékostól is. Tavaly anno még a skill revamp előtt 156-os lila gearrel nem ment az Esseles, a többibe bele se néztem. Ma próbáltam, lvl60-on viszont túl könnyűnek tűnt, így most kíváncsi vagyok a Maelstromra is 😊

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53513
Igen, drága mind cc , mind normál creditárfolyamon számolva, de ez van. ezek a csalik.
Amúgy néha érdemes rápillantani a GTN-re én nemrég egy Juhani settet olyan 500e kreditért vettem, Bastila Shan-t olyan 6-700e, Last Handmaiden-t pedig kb 800e creditért.. (nyilván darabokban és nem egyszerre, viszont a gold scalene két darabjáról pont lemaradtam, na majd legközelebb)

HK-51:
Mind a Foundry mind a Maelstorm Prison szolózható akár már 55-ös szinten is, komolyabb gear nélkül.


Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.05.31. 17:26:56

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53512
A tatooini kégli jó ötlet köszi, megnézem, bár - ha jól emlékszek - nagyon drága. Egyebet nem terveztem már vásárolni, ami érdekelne, az túl drága (3-5 millió) vagy nem kapható.
A reverse engineering nálam sokszor bugos, mert rosszul mutatja az esélyt, vagy olyankor is mutatja, amikor már meglett a tervrajz. :/ Most inkább felpakoltam a 190-es modokat, nem bajlódok velük tovább.
HK-t egyszer már elkezdtem, már csak a HM FP-beli darab hiányzik, de épp most parkolópályán van.
A print screen érdekes dolog, nekem sem mindig működik 😞

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53511
Nekem nem csinál semmit a PrintScreen.Más játékokban megy de itt nem.

#53510
A 3.0-val egy csomó skillt újra kellett tanulni, masszív anyázás után pár hét múlva minden skillt ingyenessé tettek mindenkinek..

A Nar Shadda Sky Palace minden előfizetőnek ingyen jár, nem?

A PrintScreen miért nem menne?
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.05.31. 14:31:47

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53509
Eszembe jutott hogy van egy 39-es sorcim,gyorsan felhúztam 40-re és neki is ingyen volt speeder.

#53508
Már Nar Shadda Sky Palace is szopás preferedként.
Ezért is rendeztem be inkább a coruscanti házat.
Viszont lenne egy kérdésem,50-es szinten és 40-es szinten eddig is ingyen volt a speeder skill?Emlékeim szerint valami 250 ezer pénz volt 50-es szinten.Ma meg ingyen adta oda.
Átkozott Print screen nem működik Sw ToR-al.Steam meg homályos vacak képeket csinál.
És már meg is vettem a skillt,nyomtam prin screent,utána jutott eszembe hogy hiába,mert Sw ToR-ban nem megy valamiért.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.05.31. 13:29:34

#53507
Elvileg csak az endgame gear nem lehet RE-lni, de ha bekapcsolod a RE akkor ha felé viszed, kiírja, hogy mekkora esély a tervrajz megszerzésére, szóval nem kell "vakon" próbálgatni.

Ha nem veszed meg külön a Section X unlockot, akkor az előfizetés után nem fogsz hozzáférni, így HK-51-et sem fogod tudni megszerezni. Szóval ezt esetleg érdmes megcsinálni.

Ha venni akarsz valamit kreditért, azt addig tedd meg, még él a sub (pl Tatooine Stronghold és egyén drágább dolgok) mivel preferedként elég nyögve nyelős lehet ezt megoldani.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53506
Szerencsére javították, köszi, de a végigjátszás ez esetben a spoileressége miatt kiesett. Azóta Ziost is kész a weekly-vel együtt. Pár kérdés:
- van valami érdekes/értelmes küldetés, amit érdemes lenne még látnom, mielőtt lejár a 60 napom? 😛
- a Ziost vendortól kapható 190-es modokra működik a reverse engineering?
- esik valahol 190-es main hand (elsősorban fénykard)?
Köszi 😉
Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.05.30. 21:02:12

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53505
Jahogy bug, megesik <#banplz>
Van fent YT-on végigjátszás, esetlég nézd meg azt, da ha tényleg bug, akkor várni kell a javításra (mivel ha továbbmész az adott karakterrel nem tudod megismételni)
Nekem most megint egy kicsit húzósabb időszak következik, elég kevéske szabadidővel. a Nar Shadda Nightlife eventről egy leírást még megcsinálok, és ha aktuális esz, akkor a Rakghoul eventről is. Remélem mire a FallenEmpire-ről valami bővebb infó kiderül, már jobban rá fogok érni.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu