Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ja még valami felvett valaki társnak aztán elmászkált hogy tudom elküldeni melegebb éghajlatra?
#53550: Azt hiszem, most nincsen akció, így csak a standard dolgok járnak: 500 cartel coin (per hónap), a Rise Of The Hutts kieg ingyen (50-55 szint közötti történet), plusz az előfizetés idejére jópár könnyítés: link. A lejárat után preferred státuszú leszel. Mind acc wide.
Az előfizetés előtt érdemes egy referral code-t kérni egy előfizetőtől, kapsz némi cuccot 7 nap teljes előfizetői státusz mellé (csak akkor vehető igénybe, ha az elmúlt 90 napban nem voltál előfizető), link.
#53552: Szerintem ajándéktárgyra értette 😊 Mint a tavaszi akciónál a lila kristályt.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
HK-51
Kezdő küldetés:
-Belsavis Section X (a priority termináloktól is elérhető)
alapból előfizetőknek érhető el, de lehet unlockot venni hozzá (GTN vagy CM)
A menete röviden: felveszed a kezdőküldetést, majd irány a Fatality- majd Theoretika majd alkatrészszerző körút, ide kell egy kis szintű karakter a másik frakcióból, mivel át kell adni egy alkatrész. Fontos, hogy elvileg már a totális F2P-k és meg tudják csinálni a legacy storage-nak köszönhetően. Végül visszatérni a Fatality-hez
GSF: Galactic Starfighter, magyarul PvP űrharc
Shroud/Dreadseed: A huttos kieggel jött ez a két apró küldetéslánc, szerintem egész jól megtervezett mindkettő, bár a végéhez 4 ember kell
Rocket Boost: totál random, hogy melyik armornál használja a jetpackot és mikor jön a boost a talpból 😊 Mondjuk ott is lehet használni, ahol mountokat nem, 2 unlockkal 30 másodpercre lehet levinni a CD-t Van GTN-ról beszerezhető variánsa is.. A Force speeddel kombinálva igen gyorsan lehet zárt helyen is haladni 😄
PvP: ha minden jól megy a Nar Shadda nightlife event guide mellett lesz egy bővebb írás az oldalon a hírekről. Ha jól rémlik Rishire terveztek egy v. két új PvP mapot. Amúgy régebben volt olyan elképzelés, hogy a GSF mellett a Warzone is limitmentes lesz (igazság szerint kis trükkel most is az, egy előfizetővel együtt jelentkezve ki lehet kerülni a heti limitet)
Datacron: Nagyon vegyes, van pár rohadt szemét, pl Corellián a birodalmi willpower,de vannak kevésbé vészesek is. Yt-on egész jó videókat lehet róluk találni.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
ugrálni kell sokszor hozzá meg jófelé menni meg ilyesmi
GW2-ben elég szépen ki van dolgozva, itt sem rossz mondjuk
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Nagyon átgondolták a fejelsztők látszik!
Utoljára szerkesztette: GaborST, 2015.06.02. 17:02:47
HK51: régebben elég volt a kezdéshez egy 50-es szintű karakter (akié lesz HK51), egy ellenkező frakcióbeli legalább 15-ös szintű játékos és Section X hozzáférés.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
http://dulfy.net/2013/11/15/swtor-galactic-starfighter-new-player-guide/
Tomb of Freedon Nadd
Tomb of Freedon Nadd
Akkor ha jól értettem 2 fajta ilyen repülős bisz basz van, a hátirakéta rocket boost meg rakéta nélkül, csizmat is láttam karakteren aki azzal csapatta
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
A GSI Shroud nemtommi' igen bugos.
#53525: Van ilyen hátirakéta rocket boost néven, azzal is lehet gyorsabban repülni, bár nekem mindig bugos.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
A GSF is fog talán kapni egy ráncfelvarrást (rá is fér)
Megint eltoltak egy CM pakkot, ezért 3.2.2-ben jönnii fog egy deco item (valami jedi szék?) 1 credirét, nem kell hozzá repu, stb. 50db legacynként a max.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Azt hiszem ez a party bomb, Social 10 kell hozzá (de ezt most csak emlékezetből írom, majd kijavít valaki)
Alapból 400-ig mehet a szakma, Hutt kieggel 450-ig SoR 500ig, de meg kell venni hozzá trainernél az advanced és expert "skilleket"
Beragadásra: Sage/Sorc baráti pullal ki tud húzni ha a /stuck nem menne
DK: Én is azzal a HK résszel szenvedtem a legtöbbet, 4-en 20 perc alatt leltük meg....
Más: Guildtársnak segítünk a Shroud utolsó H4 küldetésben, de nagyon bugos lett, nem klikkelhető panelek, eltűnő ajtók...., nem tudom hogy ez általános vagy tavaly óta ez a küldetés is begombázott
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
JC-nél ilyenkor nem használható a pull?
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
és gyorsan próbálj utána tolni valamit
esetleg /stuck
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
Hel me létszi valaki!!!!!!!!!!!!
én arra ált egy délután szántam 😄
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
Most épp Dromund Kaason HK motivátorját keresgélem (mintha régebben meglett volna, de azóta lába kélt). Nehéz, macerás meló 😞 Hacsak nem trollkodik velem.
Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.06.01. 22:19:20
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Más: Mi annak a cuccnak a neve, ami nem speeder, de meggyorsítja a futást a karakter lábán van valami rakéta és azzal repül.
Még másabb: Ez WTF? Megy a diszkógömb, meg a zene és a karakterek ott csapják a tánctéren 😄
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Nekem volt guildtársam, akinek feltörték az accountját, hidd el, inkább írom be 100x a jelszót, minthogy heteket görcsöljek a visszaállításért.
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Coruscanton jártam a BH event miatt, ott sokan voltak, sokan kértek segítséget heroichoz, igaz, nem annyian, mint évekkel ezelőtt.
Meg elmentem Alderaanra kipróbálni a Trade Secretset (GSI H2), mert a skill revamp után lvl55-ön nem ment, de nem sikerült, ehelyett generáltam egy bugot. Ami abból áll, hogy ha ennek a H2 vagy a Big Red keresése közben a daily reset átállítja a helyet (amit meg kell találni) egy olyanra, amit már vizsgáltál, akkor cumi van, s lehet kezdeni az egész küldetést elölről.
#53513: Tegnap sikerült Maelstrom Prison HM is szólóban csont nélkül. 😄 Nagyon durva ez a 190-es gear, még optimalizálatlanul is. Így most majd a többinek ugrok majd neki, meg a WB-knek, hátha sikerül valamelyikük 😄
Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.06.01. 15:12:04
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
meg csinálod a napikat onnan is jön bőven
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2015.06.01. 07:29:16
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Máskor Hutta Coruscant vagy Dromund kaas esetleg Ord mantell-en mindig sok sok játékost látott az ember,most meg teljesen panganak.Tatuinon vagy nar shaddán sem nagyon találkozol szintezős karival.Szinte csak fejvadász küldit csináló nagy szintű játékost látni.
Eddig is ki lehetett szedni a cuccokból a modokat? Vagy csak nekem tűnt fel most, hogy ki lehet szedegetni?? Akkor minek van rajtuk lakat?
Dy modult és egyéb CC-s cuccokat csak ilyen packokba lehet CC-ből venni? PLD Dye modulok közül egy csomót látok GTN-en CC-s ikonnal a sarkában.
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
- Ugyanez áll a másik frakció játékosaira is. A /say opcióval a közelben lévő játékosokkal is tudunk kommunikálni. Várjuk meg, míg kicsalja a célpontot és segítsünk be. Ne feledjük, ő is segíteni fog nekünk!"
Muhaha... Kb 1 órája baszik nekem segíteni bárki is aki arra jár, pedig bőszen irtom az ő küldetésükhöz tartozó bountyt.... Mondjuk az elmult napokban is minden 5. volt képes segíteni...
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Amúgy néha érdemes rápillantani a GTN-re én nemrég egy Juhani settet olyan 500e kreditért vettem, Bastila Shan-t olyan 6-700e, Last Handmaiden-t pedig kb 800e creditért.. (nyilván darabokban és nem egyszerre, viszont a gold scalene két darabjáról pont lemaradtam, na majd legközelebb)
HK-51:
Mind a Foundry mind a Maelstorm Prison szolózható akár már 55-ös szinten is, komolyabb gear nélkül.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.05.31. 17:26:56
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
A reverse engineering nálam sokszor bugos, mert rosszul mutatja az esélyt, vagy olyankor is mutatja, amikor már meglett a tervrajz. :/ Most inkább felpakoltam a 190-es modokat, nem bajlódok velük tovább.
HK-t egyszer már elkezdtem, már csak a HM FP-beli darab hiányzik, de épp most parkolópályán van.
A print screen érdekes dolog, nekem sem mindig működik 😞
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
A Nar Shadda Sky Palace minden előfizetőnek ingyen jár, nem?
A PrintScreen miért nem menne?
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.05.31. 14:31:47
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Ezért is rendeztem be inkább a coruscanti házat.
Viszont lenne egy kérdésem,50-es szinten és 40-es szinten eddig is ingyen volt a speeder skill?Emlékeim szerint valami 250 ezer pénz volt 50-es szinten.Ma meg ingyen adta oda.
Átkozott Print screen nem működik Sw ToR-al.Steam meg homályos vacak képeket csinál.
És már meg is vettem a skillt,nyomtam prin screent,utána jutott eszembe hogy hiába,mert Sw ToR-ban nem megy valamiért.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.05.31. 13:29:34
Ha nem veszed meg külön a Section X unlockot, akkor az előfizetés után nem fogsz hozzáférni, így HK-51-et sem fogod tudni megszerezni. Szóval ezt esetleg érdmes megcsinálni.
Ha venni akarsz valamit kreditért, azt addig tedd meg, még él a sub (pl Tatooine Stronghold és egyén drágább dolgok) mivel preferedként elég nyögve nyelős lehet ezt megoldani.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
- van valami érdekes/értelmes küldetés, amit érdemes lenne még látnom, mielőtt lejár a 60 napom? 😛
- a Ziost vendortól kapható 190-es modokra működik a reverse engineering?
- esik valahol 190-es main hand (elsősorban fénykard)?
Köszi 😉
Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.05.30. 21:02:12
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Van fent YT-on végigjátszás, esetlég nézd meg azt, da ha tényleg bug, akkor várni kell a javításra (mivel ha továbbmész az adott karakterrel nem tudod megismételni)
Nekem most megint egy kicsit húzósabb időszak következik, elég kevéske szabadidővel. a Nar Shadda Nightlife eventről egy leírást még megcsinálok, és ha aktuális esz, akkor a Rakghoul eventről is. Remélem mire a FallenEmpire-ről valami bővebb infó kiderül, már jobban rá fogok érni.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu