Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#53605
Illetve a Security Key vendortól is be lehet szerezni hasonlót (link)
A social iarmorok listája link

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53604
Így első ránézésre szerintem ezt a ruhát a Nar Shadda promenádon a bárban tudod megvenni.
Asszem 2-es social szint kell hozzá.

#53603
akkor jó nyugodt vok azt hittem nálam van a gond 😊

ja ilyen csini bikinit hol lehet beszerezni <#szeret>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
#53602
Sajnos 3.2 óta nagyon sok az ilyen hiba, random dobálja le az embereket :/
Naponta engem is ledob 4-5 alkalommal
#53601
Hali engem mindig ledob a szerver valami 9000-s hibakóddal ez miért van? Vagy esetleg közrejátszik, hogy amcsiszerveren tolom?
#53600
Én eddig 16 milliónál tartok, csak a rancor hiányzik, golden certificate-ből van vagy 3-400 vectron magnus kb 20, már a companionok is azzal járnak 😄 Unlucky title-t corellian keressed inkább 😄
#53599
Nem kell sietni, az event egészen augusztus végéig tart, nem maradsz le semmiről.
Amúgy tényleg sok időt el lehet pepecselni vele, különösen ha smuggler géppel játszik az ember fia/lánya...

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

mulli1986
#53598
Félig elolvastam, de mivel nem vagyok játék gépes a felénél feladtam. Túl hosszú volt 😄

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53597
A golden cerificate tokenként fukcionál, tudsz venni az event vendortól pár dolgot (armor szett, fegyverek, companion skin, stb) rancor meg egy mouint (természetesen adaptív, mielőtt valaki megkérdezné), de reggel belinkeltem az event magyar nyelvű leírását 😄 De akkor újra:


Festival of Splendor: Nar Shaddaa Nightlife event guide

Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.06.10. 20:31:31

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

mulli1986
#53596
A golden certificate, a racnor mount mire jó?

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53595
Én eddig kb 550k creditért vásároltam smuggler zsetont, lett kb 110 kingpin zseton. sikerült 18 golden certifet és 1 rancor mountot kipörgeti . Megmaradt 15 kingpin és kb 60 smuggler zseton. Remélem meglesz a másik mount és az Unlucky titulus is,.<#circling>
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.06.10. 20:19:48

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53594
Vettem 40 smugglert,lett belőle 2 golden certificate.

#53593
Köszi,ezt át olvasgatom.

#53592

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53591

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53590
Togruta faj ami érdekel már a játék megjelenése óta várom <#nyes>
Az egyik kedvenc fajom a SW világába <#eljen>
#53589
Hát Yavin 4 ház nem izgat,mert nem nagyon tetszik,kivéve a vízesés,togruta faj megint hidegen hagy.
Viszont rengeteg új kiskari lesz,ez jó.Kicsit több lesz a játékos kis szintű FP-ken.

#53588
na ezt kivárom addig nem is fizetek elő 😊
#53587
PTS Update 3.3 , PvP és class változások, Yavin IV Stronghold és Togruta faj. Részletek az swtor.hu-n <#awink>
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.06.06. 09:12:43

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53586
A szerverünkön már korábban is volt elég, s nemcsak ezekre a szereplőkre korlátozva, de egy ilyen franchisenál ez ezzel jár. Nem azt mondom, hogy jó, csak azt, h evvan. :/ Most megint lesz egy hullám, de szvsz úgy is hamar megunják (3-4. bolygóra).

A yavini kégli tetszik, de kihagyom, Tythont/Alderaant várnám inkább. A négyes limit az új nekem, legalábbis nem emlékeztem rá, csak hogy van valami reaktiválási díj. Viszont így necces, hogy ha házazni támadna kedvem, akkor mit válasszak 😊

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53585
Igen, ez az első körös PTS nem tűnik rossznak, viszont hova lett a 3.2.2? (mert lesz és benne "ajándék" dekoráció)
Megvárom a datamineolt infókat és hétvégére lesz egy összefoglaló féleség

Viszont előre félek a Shaak Ti/Ashoka Tano/Ashara Zavros klónok tömeges feltűnésétől 😄
Stronghold ár (minden unlockkal) olyan 8-9m kredit vagy 10-12k cc
Togruta kb 600CC
Marad a 4 strongholdos limit és a serverenként 22 karakterslot.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53584
Hurrá, ez jó hír <#taps>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53583
PTS Game Update 3.3


Dulfy:SWTOR Togruta and Yavin Stronghold Livestream Notes
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.06.04. 00:05:17

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53582
ja lehet bár nem vettem még észre 😊
mulli1986
#53581
Gondolom ott egyre szebb lesz <#idiota>
Köszi, most ott járok 35-ös szinten, csak elég szivatós a küldi 😊

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53580
amúgy van valami látszatja a világos pontoknak mert a sötétnél egyre csúnyáb lesz a kari!
#53579
A karakterválasztás utáni töltésnél kiírja. 😉 Az első fejezet
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Alderaan

után egy küldetéssel zárul. Normál esetben 26-28. szint körül emlékeim szerint.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

mulli1986
#53578
Nem vagy hülye, csak türelmes. Én lassan fél éve cuccolom azt a nyomorult fejvadászt és még mindig csak 35-ös szinten vagyok. Ha napi 1-2 órám van játszani akkor sokat mondok. A mellék küldikből annyit csináltam előtte, hogy az adott bolygón amin a főszál megy, mindig már csak 6XP-t kaptam, mert annyival magasabb szinten voltam. Már a Heroic missionokat se csináltam, kicsit belefáradtam. Még a chapter 1-en se vagyok túl. Bár nem tudom hogy ezt hol lehetne megnézni.
Arról nem is beszélve, hogy legalább 5 játékot próbálok egyszerre tolni, szóval így még gázabb.

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53577
vicces az Sith Inquisitorom direkt a világos oldal felé terelem kicsit ironikus 😊

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
#53576
Lvl 55 közelében, de még szintlépés előtt leadsz annyi küldetést, amennyit csak tudsz, de nem fogadod el a jutalmat., ha ügyes vagy akár 3-5 ilyen "fel nem használt" küldetés is összegyűlhet, majd miután meglépted az 55-ös szinted, sorban "felhasználod" a még emelt xp-t adó küldetéseket. Nyilván ehhez kicsit ki kell számolni mi merre, de sok helyen látom, hogy ezt ajánlják (general, guild chat, stb)

a solo FP ért járó xp-t elvileg nerfelték, mivel ismételhetőek lettek. (így már 3 féle fp van: daily, normal és Hard mode)

Szerintem a Forged Alliances 4 flashpointja még mindig jól használható és elsőre elég sok basic commot is ad.(meg nyilván ez a bevezető a SoR-hoz)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.06.03. 18:54:58

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53575
később mész makebra

amúgy a 4 solo flashpointra már nem ad bónuszt akkor?
mondjuk azok alapból ha nyomsz egy sima boostert kb 2 szint asszem
Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.06.03. 18:48:19

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53574
"Maga a boost lvl 55-ig (Makeb) kis trükközéssel egészen 56-57-iug ki lehet tolni vele."

Ezen megakadt a szemem, ki tudnád fejteni nekem kicsit bővebben a "kis trükközés"-t ? 😊
Utoljára szerkesztette: bekasybalazs, 2015.06.03. 18:46:08
#53573
Lvl 1-50 között előfizetők használhatnak lila cuccokat vagy az aki megvette az ehhez szükséges unlockot
lvl51-60 között nincs ilyen korlátozás.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53572
ja értem
Terawatt
#53571
Mert f2p nem használhat lila cuccot

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#53569
Egy kérdés miért nem tudok lila cuccokat használni?
#53568
Majd ősszel,most úgysincs rá időm.Kb októberig elvagyok havazva.Ha nincs 2-3 szabad és nyugis órám nem is ülök le Sw ToR-ozni.
Nem szeretem ha közben zavarnak.STO-ban nem zavar ha közben piszkálgatnak,azt ott lehet hagyni pár percre,sőt ha félórát afk vagy az sem gond,de Sw ToR-hoz tök nyugalom kell.

#53567
Minden Classnak más a története,sőt ha gonosz vagy jó fiú vagy akkor is,sőt néha még ha más a fajod akkor is.Legalább is úgy vettem észre,kicsit más sith pureblood-al a sith sorci története mint emberrel.Bár az ember sorcim leányzó a sith meg pasi.Lehet ezért is.

#53566
Belsavisről ne is beszéljünk ami megalapozott Oriconnak😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53565
Valakivel vetesd meg a Shadow of Revant az amazonról (vagy a 3 az 1-ben akciós csomagot) és azzal mindenhez hozzáférsz, míg ki nem jön a 4.0

-Amúgy a következő fejvadász event kb 3 hét múlva lesz.

Terawatt:
Vannak összeérő szálak, amik inkább utólag derülnek ki. pl:
Warrior/Kniht/Consular végkifejlete pl igencsak előrelöki a történetet a SoR irányába.
Vagy Imperial Balmora vs Consular stb illetve , vannak pár apróbb crossoverek egyes classok társai között, stb stb.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.06.03. 14:22:07

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

Terawatt
#53564
Simán jó az is szerintem ha jók a küldetések. Classonként mennyire eltérő a sztori plusz gondolome gy idő után össze érnek a szálak. Erről mit tudsz mondani? Mert ha már annyi akraktered van ezt gondolom szépen átlátod.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#53563
Lehet hogy hülye vagyok vagy csak szeretem magam szívatni,de még a tizen valahanyadik karimat is szeretem szép lassan felhúzni.
Nekem úgy kerek hogy csinálom a fő sztorit mellette eljárok FP-re és mellé mellék küldik,sok nagyon jó és hangulatos mellék küldetés van.Sőt sok veszett jó,ami történetben és hangulatban baromi jó.Igaz nekem csak prefered accom van és max 50-es szint,de erről sem én tehetek,ez köcsög nem fogadta el a bankártyáim.<#wow3>
Bezzeg CC-t tudok venni.<#mf2>Mindegy most úgyis nyár van,időm alig.Majd ősszel lehet megpróbálom újra.Vagy veszek valami nem hivatalos oldalról előfizut.De most semmi értelme,úgysincs időm játszani.

#53562
Szerk, hogy ne legyen ismétlés 😄
Gondolom e boosternél is igaz, hogy ha már hét szinttel erősebb vagy, mint ami az adott küldetéshez szükséges, akkor csak pár xp-t ad érte.
De ettől függetlenül érdemes kipróbálni, a játékélmény miatt, vagy ha egy altnál már kihagynád a mellékküldetéseket.
Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.06.03. 13:31:35

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53561
Előfizetőknek alapból jár a 12x xp bosst a class küldetésekre (ami kikapcsolható, flottán Gree vendortól kell "megvenni" 0 kreditért a White Acute Modul-t amivel ki tudod kapcsolni azt a boostot)
Maga a boost lvl 55-ig (Makeb) kis trükközéssel egészan 56-57-iug ki lehet tolni vele.
Az új tartalomhoz meg kell külön venni a SoR-t ( Rishi, Yavin IV, Ziost) és ez emeli a max szintet 60-ra.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

Terawatt
#53560
Hm, akkor ezek szerint külön meg kell venni a boostot. (Elsőre azt hittem, hogy mivel már régi content van alapból valami segítség az újaknak/alt karinak/ )

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#53559
Szerintem a 12x-es xp boost akkor jó ha nem akarsz mellék küldiket csinálni,és a karit egyből 55-re akarod húzni.Különben meg így kimarad a kihívás és a sok sok melléksztori.Néha egy egy mellék küldi sokkal jobb mint a fő küldi.

Terawatt
#53558
Tervezek benézni a játékba egy hó előfizu erejéig mindenképp, és a ebből a commentből látom hogy van valami brutál xp boost amivel lehet darálni a fősztorit, ez hogy működik? Mert leginkább a történet érdekelne. Sok jót hallok róla. 😊

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#53557
Kedden.Minden event kedden kezdődik,általában.
Én szereztem vagy 20 tokent,pontosan nem tudom,csak aztán felraktam a GTA 5-öt és el felejtettem az eventet.<#falbav>
De azt tudom hogy egy rakás reput adó itemem maradt,mert a heti repu limitet elértem 2 nap alatt.Ha nem rakom fel Gta-t akkor végig nyomtam volna eventet 10-12 karival,de így kihagytam pár napot.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.06.03. 10:27:07

mulli1986
#53556
Bounty week melyik napon kezdődött? Tegnap már nem volt és megint csak 5 küldit tudtam nyomni :@

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53555
Chatablakban: /whisper neve szöveg
Vagy ugyanott jobb gomb a nevén és kiválaszthatod a parancsot.
Azt nem tudom, hogy nem subnál milyen korlátozások vannak a chatelésre, de itt van néhány chat parancs: link.
Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.06.02. 23:54:52

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe