Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#53655

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53654
Ha előfizető leszel attól nem lesznek új kasztok.
De előfizetőként 12 karid lehet,utána ha lejár már csak 6.
Előfizetősként több fajt választhatsz.De úgy sem lehet bármilyened.Viszont ha csinálsz egy előfizetős fajjal karit és lejár az előfizetésed,természetesen a karid meg marad.Max ha csinálsz 12 karit,akkor abból lesz 12 inaktív kari,és te neked kell kiválasztani majd 6-ot amivel játszani akarsz.
De ha van párezer CC-d akkor akár 22 kari slotod is lehet preferedként,és olyan faj és class kombót is csinálhatsz ami még előfizetősnek sem lehet.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.06.20. 23:39:45

#53653
Egy kerdes, ha elofizeto vagyok egy honapra, es kapok dolgokat ami csak elofizetoknek jar, es pl inditok olyan kasztot, amit csak elofizetoknek lehet, ha lejar az elofizetesem ezek inaktivak lesznek, vagy megtarthatom es mukodik?

Save yourself a penny for the ferryman Save yourself and let them suffer

#53652
Október 27 a mostani hivatalos megjelenési dátum. Ha a megjelenés után belogolsz előfizetőként, akkor kapsz meg minden kieget. Tehát csak akkor vagy az után kell előfizetőnek lenned.
Ha előtte előfizető vagy bizonyos dátumokon (júl 31, aug 31, szep 30 , okt 19), akkor kapsz apró ajándékokat, ha folyamatosan előfizető vagy július 31 és október 19 között, akkor early access van, október 20-tól csapathatsz.

#53651
Lehet tudni, mikor kell élőfizusnak lenni, hogy megkapjam a kiegeket? Perpill csak a hutt carteles van meg, de így egy élőfizuval a revan is meglenne...

mulli1986
#53650
Van ennyi idő a világon? 😄 Ha csak a fő szálon megyek, akkor is legalább 40 óra egy karakter, és még játszak az egyikben jó a másikban rossz fiút? 😄
Komolyan nincs ennyi időm SWTOR-ozni, pedig imádom, ahogy a másik 10 játékot is amit nyomok. És a sportot és a bulikat és csajokat és... Nincs elég ideje az embernek mindenre 😞

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53649
Próbáld ki,más a történet ha jó vagy és más ha genyó.

mulli1986
#53648
Mit is? Én eddig csak azt tapasztaltam, hogy a társad, sokszor rosszul viseli a dolgokat. Meg, hogy változik a külsőm, ha nagyon gonosz vagyok. A mellék küldiknél és eventeknél, nincs jelentősége, ugyanaz a kimenetele a döntéseknek. Fő szálban nem igazán tudom, tekintve, hogy még csak egyszer játszottam csóri bountyval is

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

PiszkosFred
#53647
Nagyon jo az ugynok sztorija. Igazi James Bond tortenet (annak minden "hulyesegevel" es csavarjaival), csak epp egy messzi, messzi galaxisban... 😊 Egyszer jatszd vegig azt is, 12x bonusszal mindenkeppen megeri.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.06.17. 22:36:56

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#53646
Kar. 😞

Save yourself a penny for the ferryman Save yourself and let them suffer

#53645
Nem utálnak ki,lehetsz vér genyó katona is ha ez a vágyad.Max a csapattagok rühellni fogják a fejed és elhagynak.De a köztársaságtól nem rúgnak ki.
Nekem van egy rahedli jó birodalmi karim.<#vigyor>
Fejből asszem van 2 jó sith inquisitor,1 jó sith warri,2 jó fejvadász meg 2 jó ügynők.<#zavart1>
Jobban szeretem a jó oldalt.<#idiota>
Sötét oldalt meghagyom a gyerekeknek.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.06.17. 22:27:53

#53644
Ja ugynokot kezdtem, de mar rosszul lettem a sok askalodastol. Nyilt harc jobb. Na picit belenezek a Stormtrooper eletbe...max kiutalnak mert szemet vagyok 😊

Save yourself a penny for the ferryman Save yourself and let them suffer

#53643
Ha rohamosztagost akarsz akkor Troopert kell kezdened,de fölöslegesen félsz a jediktől,katonaként nem sokat fogsz velük találkozgatni,ha jól emlékszem a történetre főleg katonákkal fogsz dumálni.
A fejvadász hasonlít kicsit rohamosztagosra,de az más tészta és az ügynök is.

#53642
A rohamosztagos itten megfelelője a fejvadász, esetleg a birodalmi ügynök mesterlövészként némileg hasonló szerepet tölt be.

A light és dark választások pedig igencsak befolyásolják a történet kimenetelét

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

mulli1986
#53641
Minden oldalon hozhatsz light és dark döntéseket, de azok nem befolyásolnak semmit. Sötét oldalon indíthatsz, Sith harcost, fejvadászt, ügynököt és inkvizítort
Kasztok

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53640
Sziasztok, most kezdtem el ezt a jatekot. Rohamosztagost akartam inditani, de meglepodtem, hogy nincs...majd kesobb lattam, hogy van, de a koztarsasag oldalan. Kerdesem, ha koztarsasagit inditok, kesobb at tudok valahogy kerulni birodalminak? Ki nem allhatom a pokhendi bekepzelt jediket. 😊

Save yourself a penny for the ferryman Save yourself and let them suffer

#53639
A mostanit igen, a következő ingyenes. Ha vársz addig, akkor megkapod mellé a mostanit is ingyen.

#53638
Ha sub-os lennék akkor is meg kellene vennem a kiegeket?
#53637
Szerintem most érdemesebb inkább kihasználni a 12x-es xp-t amíg tart és felszintezni még néhány karaktert 55-re. Amikor jön az újabb kieg, a mostanit úgyis megkapod.

#53636
Hali!

Mit gondoltok érdemes most belekezdeni a legutóbbi kigészítőbe? Van egy lvl 55-ös karakterem, de elég régóta szüneteltetem, viszont annak fényében, hogy októberben jön a kiegészítő nem tudom lenne-e értelme most megvenni a jelenlegit, repukat végigtolni, meg geart összeszedni endgame-re. Mert engem leginkább az endgame tartalom érdekel. Egyáltalán a magyar guildek még raidelnek-e, vagy már nyári pihenő van. WoWban megszoktam, hogy amikor kieg van és szintet emelnek, akkor gyakorlatilag a "nulláról" indul minden, itt ez mennyire van jelen?

PS4 ID: Vordengo

#53635
Instant 60-as karit szerintem csak az előfizetők kapnak,nem hiszem hogy prefered vagy F2P valaha is kapna.
Majd próbálok venni előfizut ősszel,most teljesen felesleges.Kellene az a csempész társ,de nekem most nem éri meg az előfizetés,azért hogy heti 1-2 órát tudjak max játszani nem éri meg.És fix új kártyát is kell csinálnom megint.

#53634
Szerintem inkább olyan, mint a legújabb WoW kiegben. Kapsz egy instant 60-as karaktert ajándékba, ha esetleg többet is szeretnél, az már fizetős.

#53633
Új class nem lesz, ezt maguk a fejlesztők írták, a szintkorlátot megemelik 65-re és lehet új karit kezdeni lvl 60-ról.
#53632
Szerintem ez olyasmi lesz mint a WoW-ban az LK kieg volt,adott egy új Class-t a Death Knight-ot,tök új történettel és 55-ös szintről indult,ez is valami ilyesmi lösz szerintem.

#53631
frissítettem a bejegyzést a trailerrel és az új infókkal.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53630
Knights of the Fallen Empire: újabb kép és élő Twitch Stream (link)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53629
Hejhó! 😊 Ha van olyasvalaki, aki (fél)HC-ban raidelget, leírná nekem, mi az, ami nem tetszik perpillanat a játékban ilyen téren? Köszi! 😊
Utoljára szerkesztette: Nephin, 2015.06.14. 20:08:51

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#53628

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53627
reddit (link)
printscreen (link)

Viszont tényleg óvatosan, eléggé WTF az új felállás, az új potenciális társak, stb

új kép (feltehetően az új trailerből)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.06.14. 00:20:30

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53626
A kiszivárgott infókról linket kérhetnék?
#53625
Oké kiszivárogtak a részletek, ha lesz időm, holnap lesz összefoglaló
.Elég komoly változások lesznek, kicsit Mad Max feelingje van az egésznek., pozitív értelemben.
Úgy tűnik az EA nagy pénzt remél belőle, mivel az új kieget nem kell megvenni, de előfizetés szükséges hozzá. (gondolom járni fog majd mellé a Huttos és Revanos kieg is)
Early acces július végétől.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53624

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53623
Kiadhatnák dobozosan is.<#nyes>

#53622
Knights of the Fallen Empire
-Az eddigi legnagyobb kiegészítő (ezt ígérik)
-új bolygók
-új társak
Június 15.-én lesz a hivatalosa bejelentés, ami remélhetőleg részletesebb ennél 😊

Ez nagyon 4.0-nák tűnik, még várok 1 v. 2 napot, mert megint történt pár változás ( Tatoine Stronghold pl)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.06.12. 19:52:22

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53621
most meg sajnálom az új ac-t XD
#53620
na meg van sikerült de most egy életre megjegyeztem 😊
#53619
Én nem tudom kezdenék-e új accot,sztem nem.unlockolva van több faj is cc-ből,meg prefered accom van de 16 kari slotom van.Unlockoltam cc-ből,Treek minden karimnak unlockolva,3-adik crew skill +2 vagy 3 inventory slot.Meg egy rakás baromság még.Section X,hide head stb.

#53618
ja de így már van kettő 1 amire nem tudok előfizetni a hitelkártya miatt, 1 meg azért mert már 2 órája küldik a visszaigazoló linket de még mindig nem ért ide!
#53617
Szent ég új acc?

#53616
Igen, hirtelen felindulásból nem kell kidobni a meglévő acc-ot.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53615
kicsit pihentetem de majd megpróbálom nagyon felhúzott!
de szörnyű ez a bürökráci itt is hogy ennyit kell kínlódni!
#53614
Hozzá tudsz adni mastercarod kártyát is.

My account/subscribtion fül ott kiválasztod a show payment history -t majd a " Add a new credit card"-opciót

Ha véletlenül nem menne, próbáld meg más böngésző alól ( FF/IE/Chrome)

Vagy na nagyon nem megy, ott a PayPal is
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.06.11. 17:59:19

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53613
na mindegy csináltam egy új ac-t de most kezdhetek mindent majd előröl <#falbav>
ráadásul mire megkapom a visszaigazoló linket egy év
#53612
kicsit elcsesztem edit helyet delet-re kattintottam és még le is okéztam én hülye most már nincs MasterCard-os fizetési lehetőség na ezt hogy oldom meg ????
#53611
van egy kis gondom előfizetési problémák anno vettem már kártyával a játékhoz ilyen cartel coint vagy mit de azóta új bánkártyám van
na most rámegyek a kártya adatainak szerkesztésére de nem engedi a kártya szám megváltoztatását ilyenkor mi van?
#53610
Ha van előfizetésed menj sok FP-re.Social pontot minden csoportos döntés után kapsz.
Minél többen szavaztok ugyanarra a dologra annál többet.
Itt megnézheted melyik szint mennyi.A kettes 750.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.06.11. 15:25:19

#53609
Az igen na mindegy majd ha megvettem az 1 havi előfizetést hátha jobb lesz 😊
#53608
Social pont F2P vagy pref karival iszonyú lassan jön,és asszem csak FP-n tudsz szerezni.Ha nem előfizető vagy akkor a 2-es szinten szerintem minimum 30-as szinten éred majd el,feltéve hogy jársz sok FP-re.
Fejből tényleg nem tudom,de mintha 700 körül kellene a 2-es szinthez.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.06.11. 14:52:04

#53607
Oké meglesem!
De van ez a social pont ezt, hogy növelhetem mert a van egy 20-s szintű csempészem de még mindig csak 6/10 jár
#53606
Szerintem ezeknél a cartel marketes Dancer outfit-ek szebbek.
Mint például a Magnificent vagy az Exquisite.
Valamelyik nekem is megvan.