Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
De előfizetőként 12 karid lehet,utána ha lejár már csak 6.
Előfizetősként több fajt választhatsz.De úgy sem lehet bármilyened.Viszont ha csinálsz egy előfizetős fajjal karit és lejár az előfizetésed,természetesen a karid meg marad.Max ha csinálsz 12 karit,akkor abból lesz 12 inaktív kari,és te neked kell kiválasztani majd 6-ot amivel játszani akarsz.
De ha van párezer CC-d akkor akár 22 kari slotod is lehet preferedként,és olyan faj és class kombót is csinálhatsz ami még előfizetősnek sem lehet.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.06.20. 23:39:45
Save yourself a penny for the ferryman Save yourself and let them suffer
Ha előtte előfizető vagy bizonyos dátumokon (júl 31, aug 31, szep 30 , okt 19), akkor kapsz apró ajándékokat, ha folyamatosan előfizető vagy július 31 és október 19 között, akkor early access van, október 20-tól csapathatsz.
Komolyan nincs ennyi időm SWTOR-ozni, pedig imádom, ahogy a másik 10 játékot is amit nyomok. És a sportot és a bulikat és csajokat és... Nincs elég ideje az embernek mindenre 😞
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.06.17. 22:36:56
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Save yourself a penny for the ferryman Save yourself and let them suffer
Nekem van egy rahedli jó birodalmi karim.<#vigyor>#vigyor>
Fejből asszem van 2 jó sith inquisitor,1 jó sith warri,2 jó fejvadász meg 2 jó ügynők.<#zavart1>#zavart1>
Jobban szeretem a jó oldalt.<#idiota>#idiota>
Sötét oldalt meghagyom a gyerekeknek.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.06.17. 22:27:53
Save yourself a penny for the ferryman Save yourself and let them suffer
A fejvadász hasonlít kicsit rohamosztagosra,de az más tészta és az ügynök is.
A light és dark választások pedig igencsak befolyásolják a történet kimenetelét
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Kasztok
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Save yourself a penny for the ferryman Save yourself and let them suffer
Mit gondoltok érdemes most belekezdeni a legutóbbi kigészítőbe? Van egy lvl 55-ös karakterem, de elég régóta szüneteltetem, viszont annak fényében, hogy októberben jön a kiegészítő nem tudom lenne-e értelme most megvenni a jelenlegit, repukat végigtolni, meg geart összeszedni endgame-re. Mert engem leginkább az endgame tartalom érdekel. Egyáltalán a magyar guildek még raidelnek-e, vagy már nyári pihenő van. WoWban megszoktam, hogy amikor kieg van és szintet emelnek, akkor gyakorlatilag a "nulláról" indul minden, itt ez mennyire van jelen?
PS4 ID: Vordengo
Majd próbálok venni előfizut ősszel,most teljesen felesleges.Kellene az a csempész társ,de nekem most nem éri meg az előfizetés,azért hogy heti 1-2 órát tudjak max játszani nem éri meg.És fix új kártyát is kell csinálnom megint.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Utoljára szerkesztette: Nephin, 2015.06.14. 20:08:51
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
.Elég komoly változások lesznek, kicsit Mad Max feelingje van az egésznek., pozitív értelemben.
Úgy tűnik az EA nagy pénzt remél belőle, mivel az új kieget nem kell megvenni, de előfizetés szükséges hozzá. (gondolom járni fog majd mellé a Huttos és Revanos kieg is)
Early acces július végétől.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
-Az eddigi legnagyobb kiegészítő (ezt ígérik)
-új bolygók
-új társak
Június 15.-én lesz a hivatalosa bejelentés, ami remélhetőleg részletesebb ennél 😊
Ez nagyon 4.0-nák tűnik, még várok 1 v. 2 napot, mert megint történt pár változás ( Tatoine Stronghold pl)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.06.12. 19:52:22
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
de szörnyű ez a bürökráci itt is hogy ennyit kell kínlódni!
My account/subscribtion fül ott kiválasztod a show payment history -t majd a " Add a new credit card"-opciót
Ha véletlenül nem menne, próbáld meg más böngésző alól ( FF/IE/Chrome)
Vagy na nagyon nem megy, ott a PayPal is
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.06.11. 17:59:19
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
ráadásul mire megkapom a visszaigazoló linket egy év
na most rámegyek a kártya adatainak szerkesztésére de nem engedi a kártya szám megváltoztatását ilyenkor mi van?
Minél többen szavaztok ugyanarra a dologra annál többet.
Itt megnézheted melyik szint mennyi.A kettes 750.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.06.11. 15:25:19
Fejből tényleg nem tudom,de mintha 700 körül kellene a 2-es szinthez.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.06.11. 14:52:04
De van ez a social pont ezt, hogy növelhetem mert a van egy 20-s szintű csempészem de még mindig csak 6/10 jár
Mint például a Magnificent vagy az Exquisite.
Valamelyik nekem is megvan.
