60031
  • Nomad90Hun
    #54178
    @Plata

    Igen sajnos a magyar "klánok" többségében az elitista magatartás megy, múltkor pl 1 volt klántársam panaszkodott rá, hogy mivel nem volt jobb választása miután széthullott a guildünk, belépett a Testvériségbe, majd azok ops kellős közepén feldobták neki a kérést, hogy tankként legyen már szíves respeccelni, meg átgearelni dps-re, mert a dps assa kollégának épp kedve támadt dps-ként tankolni kicsit, és arról szó nem volt, hogy az említett kolléga is átgearel majd meg respeccel, csak ö legyen már szíves ezt így 2 perc alatt lerendezni... Jelenleg ahogy néztem normális 60-as relic-ek meg implantok olyan 200k/db áron mozognak nem beszélve a gearelési költségről.. Azt már meg sem említem, hogy az ilyen guildekben általában a kis szintűeket annyira lenézik, hogy tudomást sem vesznek róluk... Annó még Alliance of Hungary-nél volt 1 olyan esetem, hogy 1 akkoriban még max szintü (lvl 50) gunslinger mainnel futkorászó guildtárs folyamatosan oltogatott, nem csak guild chaten de RL guild meetingen is nekiállt beszólogatni... Szóval vannak szép esetek, de ugyanezek előfordulnak nemzetközi guildekben is, volt olyan, hogy GM irt felhívást guild chatre és én épp töltőképernyőn voltam nem láttam, aztán visszarakott a legalacsonyabb rangra majd nekiállt leordítani fejemet a "köznép"előtt, én illedelmesen megköszöntem a lecseszést és közöltem ,hogy ilyen guildet, ahol a GM ilyen alpári stílusban tud kommunikálni (angolul méghozzá, hogy a dolog még viccesebb legyen), annak a tagságát én nem fogom erősíteni majd kiléptem...

    @PiszkosFred

    Ezek a laggspike-ok érdekesek, nekem Rishi-n szokott nagyon laggolni, az a 5-6000ms meg semmi nekem volt olyan, hogy 15k+ ms-em volt és nem vágott le 20k+ tartományban viszont erősen hajlamos rá, szerintem nézd meg a neted néhány speedmeter-el meg pingtest-es miniprogival szolgáltató is lehet a ludas.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.10.05. 13:06:36
  • PiszkosFred
    #54177
    Hihetetlen lagspikeok voltak egyes szintezos bolygokon, a stabil 40-50msrol ugralt 800-1000 msre, vagy akar 5-6000msre (utobbinal nem egyszer DC-vel zarulva), mindez 10-20 secenkent (forumon volt is par topik errol, ugyanazzal a jelenseggel mindenhol). Nem biztos, hogy szerverrel volt a gond, lehet az utvonal volt elcseszve valahol, mostansag eleg szar a helyzet ilyen teren a vilagon.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.05. 11:42:18
  • Plata
    #54176
    Én azt vettem észre hogy ha klánban akarsz játszani akkor jól meg kell nézni hova jelentkezel.
    Legtöbb magyar lenézi vagy semmibe veszi azt aki nem előfizetős,vagy nincs neki 50 milla cc-je.És kis karival sem nagyon éri meg,nagy karival maxos craftal már nem néznek rád olyan rossz szemmel.
  • Nomad90Hun
    #54175
    Háát nem azért, de ToFN-nak már akkor is véres volt a torka játékos számilag mikor én ott hagytam, magyar guild nincs is most rajta 1-2 kisebb max, ha magyarokat keresel ajánlanám inkább Red Eclipse vagy Progenitor szerók valamelyikét.
  • Gudott
    #54174
    Nézz szét a guild bejegyzésnél vagy a fórumon, de Nephin a héten kitesz egy klántoborzós bejegyzést is.
  • sgyul
    #54173
    Tomb of Freedon szerveren Empire oldalon van valami magyar guild ahova lehet csatlakozni?
  • Gudott
    #54172
    Vasárnapi mese - Zakuul és az Eternal Empire plusz a Fallen Empire új soundtrackjei
  • Yserac
    #54171
    Ok majd akkor vissza erre thy.
  • Gudott
    #54170
    Első körben jó lenne tudni melyik server és imp vagy rep :) Enélkül nem igazán tudunk ajánlani.
    Hét közepén/végén megy majd ki az új guild-toborzó az swtor.hu-n és Fallen Empire startja előtt tervezem nemsokkal kihirdetni az eredményt.
  • Yserac
    #54169
    Sziasztok! Vannak itt casual guildek vagy mindenki kocka és menjek külföldiekhez?

    Kezdő vagyok és beszopott a sztori azt még jó soká fogom végig ütni.
  • Gudott
    #54168
    Set:
    Marad a basic/elite/ultimate comm, csak átnevezik őket, kristályra és most átváltás sem lesz, ha minden igaz. (és nem lesz heti limit sem)
    Plusz nyilván lesznek setbonuszos cuccokhoz tokenek OPS-okból és HM FPk-ből
    Ha jól tippelünk, 65-ös szinten mindenki kapni fog egy alap PvP geart (talén PvE-t is, de ez nem biztos)
    Companionok, most is simán lehet ötnél több
    A class 5 companionja
    +hajódroid
    +Treek és HK-51

    Yavin IV heti companion gearje legacy boundosso válik, lehet használni továbbra is

    Companion limit, stb: nem érdemes tippelni, majd meglátjuk
    Én amikor az első karakteremet, egy Jedi Knight-ot szinteztem, meg voltam gyöződve, hogy egy szépen felvezetett történet során megkapom az utolsó(nak gondolt) társamat, erre lett nagy arcra esés ( Sel-Makor száll és annak a vége, aki emlékszik, nemrég csinálta, az tudja miről beszélek :)).
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.04. 09:07:27
  • Nomad90Hun
    #54167
    Nekem tegnap volt 1 kis gixer, hogy töltőképernyőn meg kari választó képernyőn kiakadt, de ezt 1 hibás windows 7 frissités okozta, mert miután win frissités kijött rá 3 órával jött 1 újabb, aminek felrakása után érdekes módón nem akadt ki a game.

    A video alapján ez a leskálázós rendszer jó lesz, és ha jól halottam akkor ha 60-asként megyünk le akkor 60-as szintre való jutalmat / lootot ad, 55-65-ös szintre szintén érvényes, legalábbis videóból nekem úgy tűnt. Ami engem érdekelne, hogy a set-ek a KotFE-al hogy lesznek megoldva megint kapunk 65-re 1-1 basic / elite / ultimate set-et, vagy hogy lesz? Mert erről még semmi infót nem találtam. Másik érdekes kérdés, hogy ha compi gear eltűnik akkor mi lesz pl a yavin 4-es heti küldi jutalma, mert az eddíg compi set-et adott. Másik ,hogy mindenkinek van kedvenc companionja, és ezzel hogy nem lesz többé role specifikus 1-ik compi sem, így nem lesznek lekorlátozva az emberek 1-1 nem túl kedvelt compi használatára. HK-55 megint érdekes kérdés, nekem a múltkori dev videóból úgy tünt mintha ö nem HK-51 "feljavított" változata lenne, hanem 1 másik droid. Szerintem compiknál (followerek lesznek tudom) megtartják a max 5 darab rendszerét azaz ha 1 régi compi helyére esetleg a visszatérése elött felvettünk valaki mást akkor ö nem biztos, hogy visszatér, bár fene tudja mert így, hogy lesznek még crafter meg külön combat pet-ek is így eléggé megkavart rendszer lesz, báár videóból nekem úgy tünt, hogy ha pl lehívunk 1 combat pet-et akkor followert már nem lehet mellé lehívni.
  • Gudott
    #54166
    Knights of the Fallen Empire: infócunami part 2
  • Gudott
    #54165
    Én 2 hete nem léptem be. Mi történt?

    ui: este lesz a köv kör. az összefoglalóból
  • PiszkosFred
    #54164
    Legalabb van mit olvasni, ha mar ket napja jatszhatatlan megint... Jok a kilatasok a kieg elott :)
  • Gudott
    #54163
    Knights of the Fallen Empire: infócunami part 1
  • El Protector
    #54162
    Conquest craftot lenerfelik hála istennek
  • Pacho
    #54161
    Meg az is amikor szintezel egy karit, és mondjuk Tarison republicosként akarnál nyersanyagot gyűjteni, de nem tudsz, mert a 65-ös karik mindent lefarmolnak előled, mert a kell a conquest crafthoz, és a 175-ös alapanyag (ami neked 2 resource-t ad, neki pedig 500-as skillel 20-at) egyszerűen sohasem poppol majd be.

    De nem baj, mert lesznek új packok!
  • Gudott
    #54160
    Van olyan mount ( talán pont a referáló linkesból az egyik) ami knockdown immunitást ad
    Az összefoglaló du/este felé lesz kint
    Viszont egy kérdés: lenne-e igény némi háttérinfót megosztó cikkre? ( Zakuul, az Eternal Empire Eternal fleet, némi régi zakulli hagyományok/hiedelmek, nem sok pár , kódex bejegyzés, ami nem igazán spoileres)
  • El Protector
    #54159
    De jó lesz, ha mondjuk szeretném felderíteni a bolygókat, mert kellene az acsi belőle, és 65-ösként mindenhol leszednek a mobok a mountról...
  • Plata
    #54158
    Mondtam én hogy csak le butítják.
    Én igen is szeretek 4 szintenként el tökölni azzal hogy megfelelő modokat pakoljak a karim meg a társa felszerelésébe.Lehet sokat kellett érte vacakolni,de akkor is jó volt,félórákat eltököltem gear össze állítással.
  • Pacho
    #54157
    Végignéztem a streamet, Dulfy írt róla egy remek összefoglalót képekkel (aki lusta végignézni a streamet), és a fórumon érdekes kérdések/válaszok találgatások vannak, nekem azonban összességében nem tetszik.

    Unalmas kifogás lesz, de ezek (és a "mai" - tegnapi - Cartel Marketes) bejelentések, amiket eddig megtudtunk....nos ezek nem új contentek.

    Újra le lehet tolni a lvl 14-es Heroicot, de ezúttal a lvl 65-ös kari is csak lvl 16-osnak fog számítani.....hát kösz nem. Aki felhúzott 4nél több karit, annak ez nem jelent semmi bónuszt. Csak republic kariból van nekem pl. 8 (mind 60-as) és már a negyedikkel sem csináltam meg a heroic küldetéseket, mert egyszerűen kurva unalmas egy idő után. Most pedig ez lesz a heti grind alapja? (Apropó grind: aki annó 10 éve kitalálta, hogy a grind legyen egy mmorpg end game contentje úgy általánosságban az remélem eltörte azóta szilánkosra a kezét).

    Nincs új fp és ops, de szinte:
    a; szinte mindegyik leszólózható (leskálázva)
    b; ami nem, azt lvl 65-re boostolják.
    Megint lehet majd menni Eternity Vaultot? Hűha, defasza...ja nem "defasza" az 2011-ben volt, 4 éve. Persze a bugok felét nem sikerült azóta sem sikerült kijavítani, de bejött néhány új rejtélyes bug (láthatatlan lépcsők a SOA fightban).

    Aki előfizet az kap egy instant lvl 60-as karit....ennyit arról, hogy esetleg majd szintezzen valaki, mert CM-ből úgyis unlockolható lesz majd még vagy 5.

    Mastery és a crit/surge: elhiszem, hogy voltak olyan idióták, akik strenghtet pakoltak a vanguardjukra, mert hogy attól majd nagyobbat üt a stockstrike, na de most komolyan....egyszerűen az idióta userek nem képesek kimatekozni az optimális statelosztást? Ennyire hülyék az emberek? Pedig ehhez nem kell mérnöknek lenni, ráadásul 5 perc találni egy dps-t mérő alkalmazást a neten. Aki meg 2015-ben annyit sem beszél angolul, hogy megértse mi van oda írva, az bújjon vissza a barlangjába.

    Companion Gear/Role - ez mondjuk speciel pont tetszik. (De ez nem új content, ez egy feature).

    Share keybinds - tök jó, de ez is csak egy kényelmi feature.

    Temporary ability bars: ez is a hülyéknek lett kitalálva.

    Crafting/gathering változások: ennek speciel van értelme, aztán majd a részletes infókból kiderül, hogy mit hoznak ki belőle. (Ez sem új content).

    Currency changes: ezt minden szintemelésnél megcsinálják, a játékosok számára tökmindegy hogy kristályt, vagy vázát, vagy medált gyűjtöget.

    Legacy datacron: na ez kurva jó!

    Interface változások: kényelmi feature.

    Cartel Market: na ezen jót nevettem:

    Ezentúl a Hypercrate 30 packot tartalmaz majd, és bejönnek a Superpackok (5 pack egyben). Minden pack 2 itemet fog majd csak tartalmazni - és ebből az egyik az companion gift lesz.

    Miután egy packot kivezetnek (embargo), visszahozzák az itemeket, de már bontva egyrészt minőség (Bronze, Silver, Gold szintű packok), másrészt típus (kristály pack, mount pack stb.) szerint. Pl. Gold Mount Wild Space Pack (amiből a 3 gold mountból mint amilyen a Vorantikus majd lesz 1)

    Így garantálják, hogy 2-szer, 3-szor annyi packot fognak majd megvenni az emberek mint eddig. Kérdés milyen áron.

    Az eddig pénzért megvehető cartel reputation itemek nagy részét kiveszik a játékból, de visszakerülnek mint Pack!

    A jelenlegi "egyedi" vásárlási lehetőségeket (mint amilyen az armor szekció a CM-en) lecsökkentik, de beteszik ezeket Packokba!

    A lényeg, hogy sok packot vegyél!

    Szóval az az érzésem, hogy a casual, buta, lusta játékosoknak "fejlesztik" a játékot, akik:
    a; vagy előfizetők, de alig játszanak, így sosem jutnak OPS, vagy RWZ közelébe.
    b; preferredek, de zsákszámra veszik a CC-t (ezek a legbutábbak mind közül)


    Csak nehogy más jövőbeli MMO-k is erre a következtetésre jussanak.
  • Plata
    #54156
    Hát nekem őszintén az új story nem tetszik,de mivel ha nem fizetek elő nem is lesz új story,így nem fog zavarni,játszom tovább a meglévő karikkal a régi storyt.
  • PiszkosFred
    #54155
    Ami a butitast illeti, hat ketsegtelen, hogy sokat egyszerusodik a jatek. A tegnapi stream engem picit meggyozott, a korabbi infok alapjan rosszabbra gondoltam, de most inkabb ugy latom, hogy a fo szempont ezuttal a "kenyelem". A magamfajta nyugdijas tempoban halado, foleg a sztori es a karakterek fejlesztese miatt jatszo, a vilagot kedvelo jatekosoknak szerintem nagyon jo lesz. Most erzem azt - bar eddig is megvolt a feeling, de... -, hogy a 4.0 lesz az a KotOR 3 "szeru" elmeny, amire evek ota varok. Csak most multiban.

    Aki szereti a bonyolult rendszereket, a minden osszefugg mindennel szintu komplex folyamatokat, aki szeret tesztelgetni, probalgatni uj megoldasokat (gear+stat+rota), azoknak a 4.0 fajdalmasan gagyi lesz, az is biztos.

    Vannak/lesznek benne baromsagok (random mount/pet elohivas, miafasznak :D), de az tetszik, hogy account es/vagy legacy wide lesz nagyon sok minden. Tenyleg sosem lattam ertelmet annak, hogy huszadjara is szedjem ossze a szaros datacronokat, a legujabb karakterekkel mar magasrol szartam is bele, nem hianyoztak. A szakmai valtozasoknak is itt volt az ideje, hiszen annyi de annyi felesleges itemet tanultal meg az elmult evekben, amelyeket sosem gyartottal le. Se skill noveles miatt, se hasznalatra. Elobbire volt olcsobb targy (nyersanyag szempontbol), utobbira meg aztan plane nem volt szukseg, hiszen a narancs cuccok nem volt ertelme, kiveve, ha kellett a skin. Tetszik az UI valtozas is, foleg a grid es a export/import. De pl a Legendary jelnek semmi ertelmet nem latom, mert amikor egy idomitott felkezu vak majom is vegig tudja nyomni a class kveszteket, akkor ennek a legendary titulusnak semmi jelentosege sincs. Max azt jelzi, igen, faszagyerek vagy, volt idod mindegyikre X ido alatt - de ez nem garancia semmire sem, lasd pve, pvp, ertelmi szint, stb. Nem szeretem az ilyeneket, de am legyen, max nem kapcsolom be en sem.

    Amit hianyolok, es evek ota nem tudom, miert nincs kihasznalva, az a Family Tree. Az most is marad parlagon, ha csak ez az Alliance akarmi, amit hianyoltal az esti adasbol, nem erinti majd ezt is.

  • PiszkosFred
    #54154
    Bolygora ervenyes. Direkt volt a streamben egy pillanat, hogy az Enemies of Old kozben elhagyta a heroic zonat es a normal zonaban is 18-as volt.
  • gunji
    #54153
    Egész bolygóra érvényes volt a leskálázódás, vagy csak a heroicra?
    Mert most pl. egy sorcererrel épp ott járok, ahol
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Quesh után vissza kell menni Korribanra
    , s egyáltalán nem mindegy, hogy 40-es szintű karakterrel vagy épp egy 10-essel kellene átvágni magam egy rakás random ellenen azért, hogy egy félperces videót megnézzek.
    Az értelmét viszont továbbra sem látom, sem ennek, sem annak - amit írtatok -, hogy ennyire lebutítják a játékot. Az itt olvasottak alapján nekem jobban tetszene egy olyan megoldás, hogy amíg szintezik az ember addig minden marad a régiben, s amikor már elkezdi 60-as szinten az új kieget, onnantól kezdve ezzel a skálázós módszerrel érhetők el a régi bolygók heroicjai, mint heti weekly küldetések, vagy hasonlóan a Galactic Conflicts weeklyhez.
  • Gudott
    #54152
    Így jár az aki siet :D

    1.0 startjakor kvázi alig volt értékelhető endgame terület ( talán Voss heroicjai, Black hole, Ilum és Belsavis Bonus series volt a választék nagyjából plusz pár Fp illetve 1 v. 2 ops)
    Ehhez képest most minden napi zóna kvázi endgame területté válik, és mivel nincs 5-10 szint előny a mobokhoz képest, nem az lesz hogy beaggrozok 2-3 csoportot és pár AoE-val lemészárolom őket
    Illetve amennyit eddig tudunk, aki szeretné pörgetni a szövetségi rendszert is, kénytelen lesz heroicokat is csinálni, mivel onnan lehet megfelelő tokent szerezni pl a csempészekhez, erőérzékeny csoportokhoz, stb
    Szóval próbálják lassítani az embereket, hogy ne tudják kipörgetni a tartalmakat. (ami mondjuk eddig sem két perc volt)
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.01. 11:23:49
  • PiszkosFred
    #54151
    Utolso mondatodat nem ertem :)
  • Gudott
    #54150
    Igen a class (és talán a bolygó main küldetései) is kapnak egy szorzót miután eltűnik a 12x xp (talán 1,5-4x között)
    Pár Heroic leírásban ott van, hogy részletesebb infóért elugorhatsz az eredeti questgiverhez (itt gondolom lehet csacsogni is vele companion jópontokért ill social pontokért) vagy egyből odateleportál
    Most nagyon arra mennenek rá, hogy amint vége az első 9 fejezetnek, legyen elég endgame, hát kvázi ami nem class vagy bolygóküldetés, endgame lett és nem az "átpörgetem 5 perc alatt" féle
  • PiszkosFred
    #54149
    Ezek a weekly heroicok, lehet, hogy ezen kivul lesznek meg helyiek is, arrol nem volt szo eddig, de szeirntem csak siman kukaztak egy nagycsomot, vagy pedig normalla valtoztattak.

    Pl a 12x XP eltunik, de helyette ha csak a class sztorit csinalod meg a bolygok main sztorijat, akkor ugyanott vagy veluk, mint most a 12x bonusszal. Minden mas valtozik es elhagyhato (mas neveket is kapnak ezek a side kvesztek - marmint, nem a kveszt, hanem a tipus). Lehet, hogy a heroicok is igy jartak.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.01. 10:47:52
  • Gudott
    #54148
    Valami nem kerek, Makeben több heroicnak kell lennie imp oldalon
  • PiszkosFred
    #54147
    "Illetve a 4 kezdőbolygó heroicja továbbra is korlátozva lesznek-e ( Tyhton : csak jedik számára elérhető pl)"

    Igen, a jelek szerint. BH-val pl nem mutatja a Korriban heroicot, viszont mutatja a Hutta-n levo osszeset (az ABC sorrend miatt gondolom, hogy ez nem valtozott).
  • Gudott
    #54146
    Elvileg nehezebb lesz creditet farmolni hagyományos módon (napi küldetések) (CM packok GTN-re pakolását akarják ezzel elősegíteni)
    Ugyanez igaz repura, viszont craft alapanyagot talán könnyebb lesz szerezni
    És ami a bonus meglepi, visszajönnek a két régi azóta sem ismételt eventek vendorai ( Chevin event, ami bevezette az első Gree eventet illetve az első Rakghoul kitörés, lezuhant hajó stb) de valami brutális mennyiségű token kell már a kilockolásukhoz is, nem beszélve, hogy a visszatérő eventek tokenjai mind kellenek ( Gree,fejvadász, Rakghoul)
    Ja új opsok és FP-k valószínűleg igényelni fogják az új képességeket ( Translocate, puff neki)
  • Gudott
    #54145
    volt egy elejtett megjegyzés korábban, hogy azért H2, hogy ne zavarja össze a népet. Hányszor lehet látni, hogy chaten keresnek 4. ember, mikor egy közepesen gearelt companion is megtenné . Ténylegesen 4 ember tippre továbbra is az Aurora Canonhoz kell majd illetve a Seeker/macrobinocular küldetéslánc heroic küldetéseihez (bár ez utóbbiak ugye nem ismételhetőek, kérdés kívülről be lehet-e majd segíteni, mint eddig )
    Illetve a 4 kezdőbolygó heroicja továbbra is korlátozva lesznek-e ( Tyhton : csak jedik számára elérhető pl)
    Az amúgy be is tenné a kaput, ha a passzívokat elvennék.
    Ahogy látom, lehet majd külön geart tartalmi a régi tartalmakhoz ( no power, alacsony endurance és mastery, a többi meg ahogy a csövön kifér +sok presence)
    És egy extra a vanguard/powertech tankokhoz: Defense lesz a fő tank stat, a shield/absorb páros (ami ugye ezen tankoknak fontos) hanyagolva lesz.
    Várok még datamineolt infót az alliance rendszerről és péntek du-ra igyekszek összerakni egy átfogó összefoglalót :D
  • PiszkosFred
    #54144
    Kieg - csak a melo kisse zavar a forumozasban :D -, minden korabbi heroic 2-es lett, szal nyugodtan belekezdhet/csinalhatja mindenki.
  • PiszkosFred
    #54143
    Ehhez kiegeszites, hogy direkt mutatta a streamben, hogy az osszes passziv/utlity is marad aktiv amit 60-as szintig szereztel, vagyis tenyleg nem kell felni a regi kontent szolozasatol leskalazva sem. En legalabbis tartottam tole tegnap este elott, de mar nem :)
  • Gudott
    #54142
    A skálázos részhez

    "Only power, endurance and mastery were affected. Crit, accuracy, defense, absorb, presence were all the same. Gear does make you stronger"
  • PiszkosFred
    #54141
    Amit lattunk a skalazodasbol, hogy 60-askent visszatert DK-ra es megcsinalta az Enemies of the old heroicot (ami a kiegtol kezdve mar csak heroic 2-es). A karakter szintje 18-as lett a teruleten, es az osszes statja is lecsokkent 18-as szint kornyekere. DE, a korabban megszerzett skillek megmaradtak (csak azoknak is csokkent a sebzese, mert ugye az is legtobbszor stattol fugg), igy is konnyen szolozhatonak tunt, legalabbis az eleje, az elite csapatok.

    Ami maitt hiszti lesz, az az, hogy a heroicok hetente egyszer teljesithetoek csak. Viszont az osszes heroic elerheto az osszes bolygon egy terminalon keresztul a fleetrol, majd oda is teleportal a rendszer a helyszinre, nem kell 10-20 perceket utazgatni, illetve a rewardok minden heroicnal, az adott szintunkre ad lootot, vagyis 60as geart ad a 18-as heroic rewardja is. Ami nem jo hir, hogy skineket (marmint narancs geart) nem lattam a rewardok kozott.
  • Gudott
    #54140
    Nekem ez a skálázás még mindig fázós történet, különösen hogy szemmel láthatóan a burst dps irányba akarják a népet terelni. (mntha edidig is sok tank/healer lett volna...)
    Viszont van outit designer a companionoknak is, + random mount/pet választás, elvileg megszüntetik a clipping gondokat

    viszont ez kicsit kiborított
    "Alliance feature and companion contacts will be revealed closer to launch." F. U. BW

    szerk:
    nocsak, visszapakolják a "Possessed Hunter" heroicot.... D
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.01. 01:00:13
  • PiszkosFred
    #54139
    En mar vegignezem, pedig aludni kellene nekem is.
    ui: A heroic kvesztek meg a skalazas miatt kar volt parazni :) Fasza lett az uj rendszer! Eskuszom jobban varom ezt most, mint barmelyik eddigi mmo kiegeszitojet. Teljesen uj jatekot csinalnak a 4-0-val....