Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.07.14. 13:39:30
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
felhúzok 3 karit meg bohóckodok annyi belefér
dulfy-n nézd meg hogy mi van írva hátha segít
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
Nem akarom ezt a companiont elszalasztani, de nincs msot ido jatszani igy ha nem muszaj, nem fizetnek elo, csak a megszerzese miatt (annyit meger), ha ez ilyen egyedi egyszeri ajanlat.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Tomb of Freedon Nadd
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Látom a népesség jó része Red Eclipse-re költözött át, Annó én ToFN-en kezdtem, 1 jó ideje Progetinoron voltam, de most transferrel átvittem 1 karimat Red Eclipse-re, és keresnék 1 guildet, 3 éve játszom már swtort kb. az sem baj ha nem full magyar, aki esetleg nemzetközi guildben van, az is érdekel.
Üdv: Nomad
ui. föként imp oldali guildek érdekelnének, ingame majd ha transfer kész lesz A'ndariel sniperem megtalálható lesz, valószínűleg estefelé, ha minden jól megy.
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Egyébként azonos gearben vannak, de én nem vettem észre, hogy az egyik erősebb lenne a másiknál.
Nem tudom, hogy volt-e erről hír, de a companionok tekintetében van arról infód, hogy mi lesz a megszerzett affection-nel, illetve a gear-rel, a kieg után? Az összes karim összes companionjának max affection-je van és megszereztem mindnek a 192-es geart a yavini hetikből, és nagyon nem örülnék neki, ha ez mind menne a levesbe.
Amúgy 1 kód 5x használható 😊
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.07.12. 21:28:56
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Kód
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
más:
Visszamentem Belsavis bonus series ismételhető napi küldetéseket megcsinálni, mivel rég jártam arra és a heroicok adnak conquest pontokat. kb 30-40 perc alatt sikerült olyan 260k krediet összegyűjteni (mondjuk én felszedtem mindent + slicing) ami azért nem rossz. Fura, hogy arányaiban a régi tartalmak a legjövedelmezőbbek ( Ilum ami olyan 65-80k kredit 10-15 perc alatt)
Na mindegy csak mint érdekességet elítettem meg.
A másik pedig, hogy Treek-et kicsit hanyagoltam és Mako-val mentem. BÁr nem volt olyan jó gearben , mint Treek, de a healt nem éreztem gyengébbnek, dps terén pedig erősebbnek tűnt a macinál. Más mit tapasztalt? Kb hasonló gearben erősebbek a régi healer companionok?
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.07.12. 20:15:37
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Mert augusztusban is lesz még egy biztosan. Az már 3 levél / új karakter optimális esetben. Gyorsabban lehet Mandalore szobrát "kifarmolni" 😊 Mert nem láttam volna, hogy nagyon büntetnék a kreatív karakterkreálást.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Hát 16 kariból lett 1 carbonite chamber,1 major xp boost,3 cuki robot pet a többinek dye modul.
De érdekes módon csupa Deep Pink Deep Purple.
Nagyjából legyen képben az alapokkal, ennyi.
Nyilván átesni a ló túlsó oldalára ennél jóval nagyobb böszmeség (mutasd az acsijaidat, ha nem a Best of Slot cuccban vagy teljesen augmentálva akkor pápá, kezdőktől elvárni hogy ismerje az adott harc mechanikáját oda-vissza, stb)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Nyilván nem az ő hibájuk, de a játék mondjuk AC választáskor pl a tegnap említett assasin esetében kíirhatná piros betűkkel, hogy bezony innentől duplapengés fénykard kell neked, stb, illetve amit még sokat látok, hogy aim-es cuccokat aggatnak magukra az emberek, mondván akkor nagyobb eséllyel találja el ellent.
Egyszerűen a játékban nincs normális tutorial, talán a consular a kivétel, mert ott az ember rákényszerül arra, hogy megtanulja a LOS/interrupt használatát, mert különben bedarálja az ellen ( Vivicar/Stark/Son), én is itt kényszerültem rá, hogy ezeket normálisan használjam. Vagy a GSf, van egy alap tutorial és szevasz, aki nem játszott régebbi szimulátorokkal, az nagyon szenved az elején, talán meg is utálja ezen részét a játéknak.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Lehet, hogy sok a béna játékos, de az elitista senkiháziból is sok van. Tudja az alapokat, és máris istencsászárnak hiszi magát, osztja az észt, meg núbozza a kezdőt. Én is voltam olyan partiban, ahol a tanknak nem volt fogalma semmiről, a cc és az aggró ismeretlen fogalom volt számára, és attól félt, ha mindenki őt üti, meg fog halni 😊. De szépen el lehet magyarázni az alapokat, csak ahhoz türelem kell meg némi stílus (és végső esetben mehet az ignore listára, ha nem ért a szóból 😊).
Az elején kikapcsoltam a 12x-es xpt mert úgy gondoltam, hogy úgyis régen csinálgattam ezeket a questeket, de már az első bolygó után kiderült, hogy túl jól emlékszem rájuk...
Persze abban igazad van, hogy ígí több lesz az olyan játékos aki bénázik vagy halvány fogalma sincs arról, hogy mi a szerepe egy tanknak, dpsnek, stb. Belefutottam azért FP-kben én is olyan dpsbe, aki folyamatosan behúzott mindent és csak szaladt előre mint az elmebeteg vagy olyan tankba, aki úgy gondolta, hogy elég neki egy sima mobot tankolnia, majd a bosst meg a többit mi leütjük... De ez van. Néha vicces, néha fájdalmas. Azért ezeknek az embereknek a nagy része a komolyabb nehézségi fokozatokra már be sem nevez,
Most, hogy elérem az alap raideket kíváncsi leszek, hogy milyen kaland lesz ha este összejön egy csapat, de majd kiderül😊
- A light/dark döntés nagyjából úgy alakul: pl lesz lehetőséged egy problémát rövidre zárni azzal, hogy megölöd X/Y személyt (dark side) itt vége az adott küldetésnek vagy a Light utat választva egy jóval hosszabb küldetésláncot kell megoldani. Viszon DS esetén az adott személy barátai/családja x időnként felbukkannak és keresztbe tesznek neked.
- Ha jól vettem ki, nem tudjuk az össze lehetséges companiont magunkhoz toborozni, kb mint a KOTOR 2-ben (függeni fog hogy adott helyzetben mi a kiinduló kasztunk pl warrior, smuggler, akármi, függeni fog a nemtől is illetve az adott döntéstől (light/neutral/dark))
-Lesz új gear tier
-PvP: nekem úgy jött le, hogy a háttérben a GSF-et kalapálják (hogy most ez új pálya/játékmód vagy tényleges PvE azt nem tudni még)
Ami viszont szemét húzás volt, hogy egyszerűen lenyelték a Rishi mapot, pedig kvázi már készen volt
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
"A light és dark döntéseid számítani fognak de nem lesz cross faction" - tehát nyugodtan lemészárolhatom a fél bolygót és megerőszakolhatom az összes kisgyereket, majd amikor visszatérek a jedi tanácshoz egy szokásos vállrándítással közlik, hogy "hát ha ezt kellett tenni...."
"Nem lesz új pvp content" - ez nem tudom minek írom ide, sosincs új pvp content.
"Nem lesznek új flashpointok és operationok, de minden 3 évvel ezelőtti tartalmat újra megcsinálhatsz" - pofám leszakad.
"A tartalom egyharmadát átalakítjuk, hogy single player módban is játszható legyen" - fasza de amúgy ez egy MMO lenne, ahol a group contentet kellene inkább gyúrni, pl. nem nyúltatok a kibaszott Social systemhez 3 éve, ott nincs új tartalom 2011 óta!
"A sztori nem egyszerre jön, hanem csepegtetjük kéthavonta, így biztosítva mindig előfizető legyél" - nincs elég előfizető? Talán rendes tartalmat kellene gyártani....vagy azt hiszitek, hogy nem casual játékosoknál van olyan, hogy "story world first"? Ugyanúgy 4 havonta fog 1 hónapra előfizetni a játékosok fele mint eddig.
Lesz 5 új szint, de nem lesz új tier a geareknek - akkor minek menjen az ember OPS-ra, ha már megvannak az achivementjei?
Szokásos módon a "tartalom" 75%-a megint a Cartel Marketen fog majd jelentkezni.....
Tomb of Freedon Nadd
Sok igazság van abban amit a FP/Heroic kapcsán írtál . Személy szerint nekem azzal van gondom, hogy a napokban publikált fejlesztői naplóban egy szó sem esik új FP-ről vagy ops-ról, csak a régiekről. Nincsen azzal gond, hogy a nehézségi szintet 65-re felhúzzák de nagyon remélem, hogy a rebootos sztori vonalon kívül lesz benne csapatos tartalom is tehát nem 1 FP és 1 ops.
Igen, fontos a történeti bővítés is de ha csak ezt tartják szem előtt, akkor már inkább beszélhetünk egy új KOTOR-ról multis funkciókkal bővítve. 😊
Resonance multi gaming baráti közösség: http://resonance-guild.eu
Kb revan kieg óta észrevettem hogy a küldizés sokkal könnyebb,azok a helyek ahol régen megizzasztottak most könnyűek.
Sith sorcival 25-ös szinten befejezni tatuint régen nem lehetett volna szerintem,vagy csak az első sorcim volt béna.Bár azt nem hiszem,mindenhol érződik hogy könnyebb a küldizés.Az első karimmal utáltam Voss-t és Belsavis-t.De most lazán megy kisebb szintű karival.
Fejvadászomnak szerintem már 48-as szintnél elfogy a sztori,ha nem hamarabb.
Tömegével fognak érkezni "képzetlen" játékosok. Ne értsen félre senki, mindenki volt kezdő én is balfaszkodtam eleget, de amikor ma volt szerencsém olyan assasinhoz aki egypengés lightsabert használt(papíron ő volt a tank....), fogalma nem volt arról hogyan kell interruptolni, a másik dpsnek első dolga volt az egyperces CC megtörése, akkor kicsit kiakadtam. De sebaj, visszaraktam a PT-re a tankcuccot és a totál profi healer segítségével minimális agysejtpusztulás mellett sikerült megcsinálni a küldetést.
A 12x xp és a PvE tartalom szénnénerfelése valamint a Tactical FP-k erőltetése előbb utóbb vissza fog ütni. (illetve már most visszaüt pl az eventek Heroic4-es küldetése során lehetett párszor csodát látni)
Az emberek nincsenek rákényszerítve, hogy legalább az alapokat megtanulják ( interrupt, LOS, tankoknál guard/taunt, stb).
Manapság gyakorlatilag "fillérekből" lehet up-to-date geart összerakni, de még az undergearelt játékos sincs nagy hátrányban, mert az un. "gyilkos" questek kikoptak/nerfelve lettek, a flashpointok totálisan megkerülhetőek, már nem kellenek a fejődéshez, heroic 2/4 szintén zenész kategória. És ha komolyabb tartalommal találkoznak az emberek akkor meg megy az anyázás hogy csak HardCore játékosoknak készül endgame tartalom...
És még egyszer, ez nem az un. casual játékosok ellen irányul (én is az vagyok) és nem is a most nagyobb tömegben érkező 12-20év közöttiek ellen, mert bunkóval szerencsére ritkán találkozok (és ha az ember mond egy két tanácsot, ne adj isten átad egy két régen porosodó itemet, azt megköszönik, stb), hanem a Bioware minimális ellenállás felé elmozduló stratégiája ellen.
<#circling>#circling>
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.07.09. 22:54:19
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Sőt a story szempontjából fontos FP solo módot is kapnak, ami a szintünkhöz skálázódik (szóval aki dekót akar faramolni az siessen, mert nagy eséllyel ez meg fog szűnni)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Itt az angol nyelvű leírás
http://www.swtor.com/support/helpcenter/2201
Az első pár lépés helyes lehetett, mert pl kaptál one time passwordot....
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Elvileg első használat előtt küldeni fog One Time passwordot, de annyira nem 100%, nekem elég régóta fent van az app, nem emlékszek pontosan.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

Tomb of Freedon Nadd
Most a Birodalmiak ennyire élvezik a PvP-t és rohadt jól csinálják vagy egyszerüen erősek azok a Class-ok..
Utoljára szerkesztette: Big Boss Hu, 2015.07.06. 19:19:02
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Tomb of Freedon Nadd
A Progenitor jó szerver ahogy te is láttad.
Persze nem pvp, de jó.