60031
  • gunji
    #54218
    Értem, köszi.
  • PiszkosFred
    #54217
    Ezert javasoltam en is, mert szerintem tuti, hogy EU-n kivul lakik o is :) Mint a hazai G2A-s vasarlok 90%-a...
  • Panzeradler #54216
    eu business vagy outside eu és 0% VAT így, paypallal kb 6+ vásárlásom (elmúlt félévben) semmi probléma nem volt.

    Dántól venném, shield nélkül, 100k+ eladás 100%os értékeléssel nem hiszem, hogy gond lenne. vagy ukrántól shielddel esetleg.
    Utoljára szerkesztette: Panzeradler, 2015.10.09. 15:08:14
  • gunji
    #54215
    Értem, köszi.

    Basic commendationből van már pár ezer tartalékban és szétosztva a karaktereken, már korábban bespájzoltam a még lvl50 alatti karakterek számára. Az jó, ha nem veszik el belőle semmi :) A legacy boundos gearre kíváncsi leszek, mennyire lehet(ne) majd használni más karakteren. A companion geart meg akkor érdemes volt behozni egy évre, ha most meg mehet a kukába :D

    A két említett eladónál belenéztem a véleményekbe is, s csak azért kérdeztem, hogy melyiket javasoljátok, mert ha van shield, akkor hibás kód helyett úgy is adniuk kellene egy jót (épp ez lenne a live supportos mókának a lényege, már ha az tényleg úgy működik). S akkor már mindegy az eladó személye, nagyrészt csak az ár számítana.
    Jelenleg EU-n belül vagyok, így az áfa miatt azt hiszem, marad a gyári.
  • PiszkosFred
    #54214
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    - nem, csak a neve valtozik, a funkcioja nem. Lehet erdemes osszeszedni meg most egy barati mennyiseget, de mivel az atyauristen is legacy boundos lesz a startkor, no meg, a SoR soran is kaptunk laza 300 tokent ajandekba, hogy tudjunk venni 1-2 aprosagot (szerintem itt is lesz valami hasonlo mennyisegu bonusz token/kristaly - foleg az instant 60-asok miatt, gondolom en), lehet nem sok ertelme van. De, artani nem arthat, ha gyujtesz meg hozza a mostani mennyisegedhez. Limitrol volt szo, talan a streamben, de mar nem emlekszem ra
    - a companion geart (kozte a legacy boundos MH/OH feleket a SoR-bol), el kell felejteni 4.0-tol, csak skin szerepe lesz es semmi mas.


    Dantol, mindenkeppen, a szamok miatt is, es a 100% miatt is. Oke, az ukran olcsobb, de 91% es eddig kevesebb uzletet bonyolitott.
    Shieldre figyelni kell, mert alap esetben havi elofizetesre allitja be magat, ne legyen meglepetes.
    Afat nyugodtan elfelejtheted, ha esetleg az EU-n kivulrol vasarolsz, mert szerintem onnan :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.09. 13:58:31
  • gunji
    #54213
    Két kérdés az új kiegről:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    - A basic commandation-nél a nevén kívül változik valami? A limit, a felhasználási mód/hely/idő, stb, esetleg átkonvertálják valami másba, stb. Arra gondoltam, hogy farmolnék egy csomót a karaktereimnek addig, amíg még könnyebben lehet szerezni.
    - A most Yavin 4-en szerezhető companion gearnek marad/lesz valami jövője/értelme (azzal, hogy a companionok gearje csak esztétikai célokat fog szolgálni)?

    Meg egy másik:
    Jelenleg hol érdemes 60 napos gamecardot venni?
    Ha még mindig a g2a az ajánlott - s mivel még nem vásároltam náluk -, ott most épp melyik eladót ajánljátok: az ukránt vagy a dánt? :P
    A shield hogy működik? (Olvastam, hogy közvetlenül nem kódot küldenek, hanem a live support figyelő szemei előtt kell aktiválni. Ami ugye egy router mögött problémás lehet.)
    Az ottani árak nettó vagy bruttó árak? (Ha csak nettó, akkor a +27%-kal már az swtor.com szintjén vannak :(

    Nagyon köszönöm! :)
  • Nomad90Hun
    #54212
    Egyrészt, az SoR-ben, és Ziost-on "megszokottak" alapján valószínűleg minden kaszt kap majd 1 "átlag" gear set-et a küldetésekből lehet, hogy darabonként, de lehet dobozban, ezt még nem lehet tudni, plusz ha az azokban lévő modok nem tetszenek esetleg akkor cserélhetőek lesznek a kapott basic, stb comm-okból. Az mondjuk érdekes, hogy annó SoR-nél pl. ilyenkor már kikerültek az új set-ekről a képek, hogy hogyan is fognak kinézni, most meg 2 hét sincs már KotFE pre-acces-ig és még semmi.. A HC-k nagy része össze lesz gyűjtve 1 heti küldetéses terminálba ahonnan elérhetőek lesznek külön, és az alapján amit én eddig halottam, azok rendesen adnak majd jutalmat / geart is a szintednek megfelelően ( 55/60/65 ), Én ugyan tegnap elkezdtem 1 bh-t ma meg rájöttem, hogy minek, mikor lesz egyből kreálható 60-as karim (sorci), viszont elkezdtem 1 rep sage altot, meg assa mainnel éppen HK-51-et kaparászom össze ( részben emiatt kezdtem a Sage alt-ot is ) amíg a Juggeremet hagyom hogy gyűjtögesse a rested xp-t 58-as és Rishi fele a 2 Fp-vel meg Yavin 4 és Ziost még hátra van. Az mondjuk érdekes, hogy az Fp-ket felszintezik megint majd meg Ops-okat, de pl. tegnap guilddel futottunk akik ráértünk conquest miatt 1-1 gyors Black Talon és Battle of Ilum köröket, BoI-al semmi bajom nem volt, de amikor megy az ember 60-as karival egy 50-es HM Fp-ben és lvl 11-es kék meg zöld lootok esnek akkor valami összerándul az ember gyomrában, az enyémben legalábbis tuti..
  • Spaceghost
    #54211
    Engem az érdekelne, hogy mondjuk egy olyan új játékosként, akit a játékban, nem annyira az achi gyüjtögetés, meg a csiricsáré mountok, petek, housing, ruhák, hanem az OPS-ok és a Flashpointok érdekelnek, annak mit fog nyújtani az új kieg, mennyit kell napizni, kikkel lesz érdemes napizni, pl a régi factionöket miért érdemes végig napizni, ad-e geart a napizás, vagy a régi factionökkel való napizás ad olyan pontokat amiből tudok kiváltani erősebb geart, vagy inkább csak ilyen apróságok miatt érdemes. Mert láttam, hogy lesznek ilyen weakly heroic questek, azokat is miért is lesz érdemes csinálni?
  • PiszkosFred
    #54210
    "Today's issues with the Red Eclipse server have been resolved. Thank you for your understanding as we conducted a brief hyperspace jump." - a hangsúly a "Today's"-en van :D Holnapi gonddal majd foglalkoznak holnap, mert csak. forrás
  • DarkBlade
    #54209
    Gondoltam kicsit játszok, de a Red Eclipse down, de a többi meg megy. Mi történt?
  • PiszkosFred
    #54208
    Azért a spoilerekkel óvatosan :), mert nem mindenki nézte meg a streameket/olvasta az összefoglalókat, így a sztori alakulásával is csak két hét múlva fog megismerkedni.
  • Nomad90Hun
    #54207
    Na de Plata kérlek... Konzervnyitó? Fénykarddal kettévágod azt jól van. Dugóhúzó? Veled van az erő, szimplán kikapod a dugót az üvegből, ha nem vagy véletlen "talented" sith, akkor meg 1 jó fejvadászként szénné lösz és felrobbantasz mindent ami akadályt jelent, vagy képzett ügynökként előveszed a késedet. :DDD

    Speaking of wich, ha már fejvadász 12x-es XP-vel Nar Shaddaa végéig elmentem 1 Operative-al és most jöttem rá, hogy sok lesz a 3 melee kari, ugyanis a main Sith Assassin-om, és alt Juggernaut-om mellé Operative már uncsi, eddig se voltam annyira elragadtatva tőle, de mivel Sorcerer-t kezdeni nincs kedvem (a free lvl 60-as az lesz majd), így Opi helyébe szerintem inkább felhúzok 1 Arsenal Merc-et.

    Amúgy ha már hivatalos fórumokon feldobták a kérdést feldobnám én is itt:

    Ti letérdeltek majd Valkorionnak?

    Én a magam részéről a leendő fejvadászommal nem, lévén abban nincs tisztesség, Darth Imperius Assassin mainemmel szintén passzolnám eme lehetöséget, de a Juggernaut-ommal simán letérdelek majd előtte, lévén lojális az uralkodóhoz :D
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.10.06. 21:06:07
  • gunji
    #54206
    Oké, de azokhoz szintezni is kell, különben hogy kapnád meg pl. egy adott bolygó vagy storyline befejezéséért járót? Vagy van valami extra mód?
    Az achievementek talán érdekelnének, ha nem lenne még mindig bugos (amikor bevezették őket, akkor kb. 30-40%-át adta meg, mint ami járt volna), a dekorok meg akkor, ha esnének valahol, de eddig egy kivétellel semmi :(
  • PiszkosFred
    #54205
    "az "amig masok nem az en penzemet koltik" kitételt nem értem (ha csak nem arra gondolsz, hogy a befolyt pénzt kis % fordítják csak új , tényleges tartalmak elkészítésére)"

    Nem igy ertettem. :) Ugy, hogy amig a nem kotelezo, lenyegeben csak kozmetikai jellegu skineket, packokat, hoparduc mountokat, ep7 kardokat, akarmiket az XY emberke nem az en bankkartyamat felhasznalva veszi meg, hanem a sajat/csaladja penzebol teszi ezt, addig nem zavar a dolog, az o penze, o dontese (most az en adombol is koltekezo allam bacsi altal tamogatott dolgokat hagyjuk :D). Sot, orulok, ha vannak sokan akik ezeket veszik, mert azzal a jatek is jol jar, en meg neveto harmadikkent szinten jol jarok, win-win. Meg akkor is, ha lehuzasnak tartom es en nem latom sem ertelmet, se nem erzek kesztetest arra, hogy Satele Shan ruhaban legyen a karakterem (peldadbol kiindulva), de ez csak egy allaspont, mas maskent gondolja es megveszi.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.06. 14:13:45
  • Plata
    #54204
    Nekem egy svájci lézerbicska kell,amin van minden,konzervnyitó meg dugóhúzó,stb.
  • Gudott
    #54203
    CM-es cuccokat viszonylag egyszerűbb megalkotni, nem egy armor-set régi PvE vagy PvP gear átszínezett / kissé módosított verziója. Nem véletlenül erőltetik őket, minimális munkával lehet pénzt keresni vele.

    Ami nyilvánvaló szemét húzás volt, az a random drop a packokból, nem véletlenül kerül egy egy item milliókba a GTN-en
    Az swtor abból a szempontból felhasználóbarát, hogy nem feltétlenül kell valós pénzt költeni unlockokra (nyilván akinek erre van kedve,ideje, stb, mivel grindelni nem sokan szeretnek) Vagy a havi CC-t is fel lehet ere használni, stb

    Ez a közösség kérte cucc meg tényleg csak vakítás, sokan akarják az új EP7-es kardot is, én remélem hogy nem lesz :)
    az "amig masok nem az en penzemet koltik" kitételt nem értem (ha csak nem arra gondolsz, hogy a befolyt pénzt kis % fordítják csak új , tényleges tartalmak elkészítésére)

    A másik amit írtál a direktben f2p MMO és hű bajtársa az in-app purchase (játékon belül vásárlás) pedig tényleg kissé visszatetsző, de ez van. Sokan a day0 DLC láttán is háborogtak, mégis megveszik őket. Amíg légy van, lócitrom is lesz, ilyen a világ


    gunji:
    Szintezni ráérsz később is, ha kell valami deco vagy achievement, inkább arra fókuszálj. Én tegnap este fejeztem be a makeb staged weekly-t empire oldalon
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.06. 14:01:13
  • gunji
    #54202
    Köszönöm. Azért kérdeztem, hogy mit tervezhetek még az új kiegig, amíg a régi dolgok meg nem szűnnek (szóló HM FP-k és heroicok, Makeb staged weekly, stb.) Elsősorban az egyik Act3-t kezdő karaktert terveztem elvinni Makeb végéig. Ahogy számolom, ez pref módban nem igazán fog menni. De próba cseresznye :)
  • PiszkosFred
    #54201
    Neha nem igazan tudom kovetni a gondolatmenetedet, vagy a magyarazatokat, de lehet bennem a hiba. Ami a CM fele lehuzast illeti, minden jatekban ugyanez megy, nincs ezzel gond, sot, reszemrol pont le is szarom. Ha kozmetikai cuccokkal es egyeb marhasagok arulasaval fenn tudja magat tartani egy mmo, annak csak orulok, mert ha jo az az mmo, akkor azzal EN csak nyerek, ha nem zarjak be a boltot. Az mar szemelyes dolog, hogy en nem, illetve nagyon de nagyon ritkan fizetek egy skinert, mas meg igen es gyakran, alkalmankent akar egesz vagyonokat. (ellentetben mondjuk par f2p mmonal az egyes unlockokert (bank, karakter), amelyekert tobb tizezres osszegeket fizettem mar ki eddig es fogok is meg valoszinuleg, de csak azert, mert nem volt egy altalanos, eso/swtor fele sub megoldas, hanem "fizess paraszt ha kell meg bank, vagy karakter slot, stb").

    De, megegyszer, ezzel nincs gondom addig, amig masok nem az en penzemet koltik (pont eleg jomagam es a csalad "erre") :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.06. 13:27:27
  • Gudott
    #54200
    12x xp : október 19-ig tart utána a class és a bolygó fő küldetései kapnak egy szép XP boostot, elvileg bőven elég lesz a haladáshoz, a mellékküldetések ,heroicokat nem szükséges megcsinálni)
    A normál start okt. 27., korai hozzáférés 20, de a változások ( skálázás, stb) már 20.-ától életbe lépnek

    Legacy perk: legacy képesség vagy unlock, pl ha elértél egy karakterrel Light5-ra, akkor megkapod a Unity képességet, amivel te és társad 12 másodpercig 40%-kal kevesebb sebzést szenvedtek le (na ebből van kismillió képesség aktív és passzív egyaránt)
    lockout: szó szerint kizárás, pl mostantól a heroic küldetések hetente csak egyszer csinálhatóak meg szép magyarosan fogalmazva
    roll: pörgetsz egy adott itemre, ami csapatos kalandozás közben esik.
  • gunji
    #54199
    Elnézést, hogy ilyet kérdezek, de spoilerveszély miatt félve olvasgatok, szóval: lehet tudni,
    - meddig él a 12xp booster?
    - illetve mikor indul a 4.0? (okt 27?)
    Szótáramhoz még pár láma kérdés: miajaza legacy perk, rollolás és lockout?
    Köszöntem ;)
  • Gudott
    #54198
    A CM-es lehuzáshoz:, ezt szerintem már máshol is kitárgyaltuk, tetszik-nem tetszik nem elhanyagolható bevételt hoz a market és azon belül is különösen a "bálna" vásárlók, akiknek minden pénzt megér, hogy Bastila/Satele Shan-os ruciban vagy Tulak Hord féle szamuráj felszerelésben játszanak, vagy most ahogy bejöttek a shotók és a vékony pengés markolatok kristályok. (amúgy az ESO-ban van gyakorlati haszna a hópárduc, stb muntoknak? Itt is aliv van olyan, most kapásból a level 10-es kristályokat, Treek-et és a section X unlockot tudom mondani ,illetve jóval kisebb mértékben de a GSF-es hajókak van gyakorlati haszna játékmenetet illetően)

    Ez az előfizetőknek minden jár pedig beetetés, hátha bent ragadnak sokáig a játékban.

    Amúgy ésszel játszva, kb majdnem minden elérhető preferdeknek is (szerencse, hogy annyira sokan nem választják ezt)
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.06. 12:51:42
  • PiszkosFred
    #54197
    De aki komolyan jatszik/szott az aktualis (ertsd, utolsokent erkezett, friss) kontenttel, az elofizetokent tette, amig a kedv/hangulat/ero tartott, majd csak utana valtott maximum prefre lazitani - mar amennyire lazitasnak lehet tekinteni azokat a korlatokat :D Vagyis, ok eddig is elofizetok voltak es most is azok lesznek, akkor is igy tortent volna, ha sima egyszeri digitalis - Hutt vagy Revan fele - kiegkent jott volna a Fallen Empire.

    Ami plusz lehet, hogy a kivancsi prefek beruhaznak most egy honapra, es kvazi minden addigi anyagot megkapnak ingyen, es ez elegge osztonzo lehet, az a 2800-3000 HUF lofasz penz a Hutt, Revan es FE 1-9 fejezetert, foleg ugy, hogy megmarad utana es nem vesztik el. Na ezen lepodtem meg, mert bar az EA sem olyan fasz, mint regebben, de azert tovabbra is van sok hulyeseguk es meg mindig inkabb szikszo a nevuk, mint sem dicseret.

    Aki meg var februarig, mert itt a fallout es az unnepi szezonban is lesz mit csinalnia, az meg ugyanennyi penzert megkapja a plusz ket fejezetet is, es igy tovabb - na az ilyen miatt mondom, hogy szokatlanul pozitiv gesztus az EA reszerol, mert subkent pont leszarom, de gondolva a mostani pref emberekre, rajuk nezve szerintem tobb, mint korrekt...

    ...de persze rogton el is felejti az ember ezt a kellemes elmenyt, ha ranez a CM-re es latja, hogy megint megy a lehuzas, n+1 alkalommal kozreadott packok miatt, de persze "a kozosseg kerte a regi cuccokat, hat mi teljesitjuk" felkialtassal ok mossak kezeiket :D
  • Plata
    #54196
    Én is akartam előfizetést,de egyenlőre asszem hanyagolom,esetleg jövőre.Amit eddig láttam az új dolgokból sok nem tetszik.
    Inkább el szórakozom kis karikkal.
    Másrészt most STO-ban annyi minden jön össze hogy az eléggé lefoglal.
  • Gudott
    #54195
    De itt nagy valószínűséggel pont 4-6 hetente fog kijönni egy egy új fejezet. ESO-nál pedig a nagyobb DLC-k (Orsinium , Imperial City meg ami majd jön ,amit külön lehet megvenni ha nem előfizető az ember) nem ilyen "tempóban" érkeznek. Volt annó szó róla, hogy 3-4 havonta lesz 3 új fejezet kiadva, na az nem vallott volna az EA-ra. (persze most is lesz lehetőség bevárni több fejezetet és majd akkor előfizetni)

    Akinek "most máris kell" az szépen előfizető marad, a többiek meg évente 2-3x előfizetnek 30 napra.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.06. 11:26:33
  • PiszkosFred
    #54194
    Pedig par eve, amikor felraktam toled kaptam az infokat a szomszed topikban :) Az tulzas, hogy "-zok", ugy mondanam, hogy amikor ramjon a hangulat, akkor par havonta benezek, hogy mi valtozott es par napot, esetleg hetet elszorakozok, rendszerint egy uj karaktert kezdve. Illetve, amikor van free item/hajo/egyenruha/stb, azt mindig beaktivalom.

    #54192
    "hülyék lennének ha nem húznának be vele zsetont jövőre is."
    Ingyen megkapod kvazi egy havi elofizetesert az osszes addigi cuccost, ami mindnig is a tied marad, meg utana pref statuskent is. Pont, hogy ez a fajta megoldas nem vall az EA-ra :) Ha mondjuk csak addig lenne elerheto, amig sub vagy, vagy meg kellene venned a fejezeteket 10 dodoert, na az lenne klasszikus EA huzas (pl ugyanezt csinalja most a Bethesda/ZOS - valoszinu a kiado, a Bethesda dontott igy -, az ESO eseteben).
  • Plata
    #54193
    Tuti biztos hogy Sub only,nem hiszem hogy felemelnék 2-6 kariról 40-re a F2P meg pref karakterek számát.
  • Nomad90Hun
    #54192
    Ez a 40 karakter ez most sub only lesz, vagy mindenkinek egyformán?

    Az meg, hogy 10-11-stb fejezetek csak jövőre jönnek azt ne felejtsük el, hogy az Old Republic EA alatt került kiadásra, és hülyék lennének ha nem húznának be vele zsetont jövőre is.
  • Gudott
    #54191
    Heroic-ok tényleg heti lockouttal fognak rendelkezni
    Új fejezetek havi bontásban fognak érkezni 2016-tól (jelen állás szerint, nem tudom ez hyanadik verzió :D)
    Serverenként 40 karakter lehet
  • Plata
    #54190
    Bakker nem is tudtam hogy STO-zol.Meló közben jutott eszembe,de nem tudtam írni.
  • Gudott
    #54189
    Holnapra nincs karbantartás, de holnap tér vissza az össze CM pack, akcióval, szóval lehet szemezgetni
  • Nomad90Hun
    #54188
    Én is, de ez se rossz olyan... letisztultabb. Holnap szerintem megint jön valami content pre-load.
  • El Protector
    #54187
    Megszoktam a régi launchert már, de ezt is meg fogom :p :)
  • Gudott
    #54186
    Hát ez az új launcher, no comment.....
  • thomyboynk
    #54185
    Nocsak, összehoztak egy új Launchert? Elsőre kicsit fura igaz szokható, de hát haladni kell a korral... :)
  • PiszkosFred
    #54184
    Szombatot leszamitva semmi gondom nem volt az elmult negy evben, stabil 40-50ms korul mozog/mozgott a latency. Ez most csak egyszeri alkalom volt, ami nem jott jokor szamomra, de ott egye meg a fene. :) Beneztem a forumra, hogy mi a gond, akkor lattam, hogy rengeteg masik embernek is hasonlo a szitu, es mivel kvazi 2 het van a kiegig, nem feltetlen orulnek annak, ha most kezdene el osszefosni magat a rendszer. Nincsenek ketsegeim afelol, hogy a startnal lesz kaosz mert esetleg (/varhatoan) sokan visszaternek egy gyors 30 napos subbal, de legalabb addig meg hadd huzzam fel nyugodtan 50 korulre azt a ket karakteremet (gunslinger, human male, neutral - es egy female dark tog mara) a bonusszal, amelyeket elterveztem.

    De tul van ez mar beszelve, egyszeri gond volt, par napig tartott, itt a vege, fuss el vele...
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.05. 14:02:27
  • Plata
    #54183
    Jaj azt a vakító fehérséget én sem bírom,meg hogy bugos az egyik birodalmi felvonó.
  • Nomad90Hun
    #54182
    Tudjuk Plata homokszem ment a gépezetbe mi..? :D

    Én amit ki nem állhatok az Hoth, az a vakító fehérség kicsinálja a szememet, viszont szerintem Belsavis-nak meg Voss-nak van 1 sajátos hangulata, Corelia-n meg már látszik, hogy dúl a háború már gőzerővel. Quesh meg szintén nem nagy kedvenc nekem, uj bolygók közül Rishi-t bírom még meg Yavin 4-et nagyon eltalálták dizájnilag.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.10.05. 13:53:22
  • Plata
    #54181
    STO-ban is van gond,főleg T-Home előfizetőknél van gond,de ha a beállításokban babrálsz ki lehet javítani.Eu proxyval nagyjából jó.Nekem Tatuinon volt lag bajom.Amúgy sem vagyok azért a bolygóért oda.
  • weky
    #54180
    Szerencsére vannak olyan magyar közösségek is, ahol nem az általad bemutatott stílust követik, hanem ha kell, akkor 15x is elmondják egy réd során, hogy mit kell csinálnod és nincsen anyázás akkor sem, ha 10. próbálkozásra sem sikerül valami, majd sikerül következő alkalommal.

    Az igaz, hogy ops-ra csak úgy érdemes menni, ha egy minimális alapgeared már megvan hozzá de egy jó klánban ez nem okoz gondot, mert segítik egymást a tagok, akár tanácsokkal akik hm fp-s farmolással :)

    Red Eclipsen kapásból három ilyen magyar közösséget is tudnék mondani... :)
  • PiszkosFred
    #54179
    A netemmel semmi gond. Direkt masik mmoba is atleptem gyorsan teszt jelleggel (wow, eso es sto) es nem volt egyiknel sem ilyen jelenseg. A hiv. oldalon a general meg a support alforumon is sokan panaszkodtak ugyanilyen jelensegre. A vicc az, hogy Rishi/Yavin/Ziost bolygokon nem volt ugyanakkor gond, de mivel szintezni akartam - kihasznalva az utolso par napot a 12x XP-bol - igy nem orultem :).

    De, akarmi is tortent, nem nalam volt a gond es mar meg is oldodott, legalabbis tegnap este mar nem volt lag a regi bolygokon.