Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PiszkosFred
#53755
Neztem, folyamatosan kovetem az o hireit. De idokzoben bejott mar az swtor is, az alapjan valoszinuleg egyedi es egyszeri a dolog jul31-en, szal muszaj lesz elofizetni. 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.07.14. 13:39:30

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#53754
én hó végén aktiválok egy 60 napos GC-t meg majd ha lejár akkor még 1et az elég is lesz minden rewardra
felhúzok 3 karit meg bohóckodok annyi belefér

dulfy-n nézd meg hogy mi van írva hátha segít

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

PiszkosFred
#53753
Volt egy tweet egy hete kb, hogy jul31-en aki aktiv sub, az megkapja majd ezt a Nico nevu companiont a kieg startjakor. Na most errol van valami bovebb info? Ertem ezalatt azt, hogy erdemes most elofizetni miatta, vagy o eleve a kieg resze, es raerunk majd akkor, amikor a premier kozeledik? Ha nem a resze, akkor most, csak egyszeri alkalommal lehet osszekukazni a hajonkra? Az swtorcom nalam jelenleg all, mint katiban a gyerek, tul nagy a traffic, azt mondja 😊

Nem akarom ezt a companiont elszalasztani, de nincs msot ido jatszani igy ha nem muszaj, nem fizetnek elo, csak a megszerzese miatt (annyit meger), ha ez ilyen egyedi egyszeri ajanlat.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#53752
Szerintem jó mind kettőnek,Treek-el könnyebb az élet,legalább is nekem az.

#53751
Healben nincs különbség, de Treek tankolás közben is tud healt tolni - igaz nem minden skillt - de akkor is. Healer companionnak én nem használom, inkább tanknak.

Tomb of Freedon Nadd

#53750
az swtor.hu van egy klánösszefoglaló (igaz egy picit régi, de a közeljövőben lesz új) illetve szintén ott, a fórumon is szétnézhetsz klánügyben.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53749
Joreggelt!

Látom a népesség jó része Red Eclipse-re költözött át, Annó én ToFN-en kezdtem, 1 jó ideje Progetinoron voltam, de most transferrel átvittem 1 karimat Red Eclipse-re, és keresnék 1 guildet, 3 éve játszom már swtort kb. az sem baj ha nem full magyar, aki esetleg nemzetközi guildben van, az is érdekel.

Üdv: Nomad

ui. föként imp oldali guildek érdekelnének, ingame majd ha transfer kész lesz A'ndariel sniperem megtalálható lesz, valószínűleg estefelé, ha minden jól megy.

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#53748
A sentinelemmel én mindig Doc-ot használom healernek, csupán azért, mert Treek rohadt idegesítő <#vigyor0>.
Egyébként azonos gearben vannak, de én nem vettem észre, hogy az egyik erősebb lenne a másiknál.

Nem tudom, hogy volt-e erről hír, de a companionok tekintetében van arról infód, hogy mi lesz a megszerzett affection-nel, illetve a gear-rel, a kieg után? Az összes karim összes companionjának max affection-je van és megszereztem mindnek a 192-es geart a yavini hetikből, és nagyon nem örülnék neki, ha ez mind menne a levesbe.
#53747
Coruscant és Dromunf Kaas elég olcsó, ha pedig jókor voltál előfizető megkaptad ingyen a Nar Shaddán lévőt pár bonusz szobával

Amúgy 1 kód 5x használható 😊
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.07.12. 21:28:56

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

mulli1986
#53746
Csak próba szintjén én is kipróbáltam, bár nincs strongholdom se. Vagy lehet van, csak még be se néztem 😄 Itt a cserekód a helyére 😊
Kód

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53745
Csak eszembe jutott a sok karakterről, hogy volt aki tényleg órákig játszotta azt hogy karakter kreálás-levél kinyit-nem nyert-goto 1 lépés.

más:

Visszamentem Belsavis bonus series ismételhető napi küldetéseket megcsinálni, mivel rég jártam arra és a heroicok adnak conquest pontokat. kb 30-40 perc alatt sikerült olyan 260k krediet összegyűjteni (mondjuk én felszedtem mindent + slicing) ami azért nem rossz. Fura, hogy arányaiban a régi tartalmak a legjövedelmezőbbek ( Ilum ami olyan 65-80k kredit 10-15 perc alatt)
Na mindegy csak mint érdekességet elítettem meg.

A másik pedig, hogy Treek-et kicsit hanyagoltam és Mako-val mentem. BÁr nem volt olyan jó gearben , mint Treek, de a healt nem éreztem gyengébbnek, dps terén pedig erősebbnek tűnt a macinál. Más mit tapasztalt? Kb hasonló gearben erősebbek a régi healer companionok?


Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.07.12. 20:15:37

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53744
Én nem kreáltam miatta karaktert,nekem van 16 karim Red Eclipsen,akikkel rendesen szoktam játszani is.

#53743
Arra leszek kíváncsi, hogy ezek az ajándékok új karakter esetén 1 levélben érkeznek, vagy külön-külön?
Mert augusztusban is lesz még egy biztosan. Az már 3 levél / új karakter optimális esetben. Gyorsabban lehet Mandalore szobrát "kifarmolni" 😊 Mert nem láttam volna, hogy nagyon büntetnék a kreatív karakterkreálást.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#53742
Ha valaki nem akar redditet bongeszni, itt egy kod.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#53741
Ki is nyitottam 16 karival az ajándékot.Csak Red Eclipsen néztem meg,más szerveren is van 1-2 karim,de azokkal úgysem játszom.
Hát 16 kariból lett 1 carbonite chamber,1 major xp boost,3 cuki robot pet a többinek dye modul.
De érdekes módon csupa Deep Pink Deep Purple.

#53740
Nagyon szépen köszönöm,én be is váltottam a kódot.És igen a kapott kódot közzé is tettem.

#53739
A mondandóm nem az lett volna, hogy mindenki legyen "profi"
Nagyjából legyen képben az alapokkal, ennyi.
Nyilván átesni a ló túlsó oldalára ennél jóval nagyobb böszmeség (mutasd az acsijaidat, ha nem a Best of Slot cuccban vagy teljesen augmentálva akkor pápá, kezdőktől elvárni hogy ismerje az adott harc mechanikáját oda-vissza, stb)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53738

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

mulli1986
#53737
Én máig nem tartom magam jó játékosnak. Pedig már ide is rég járok.. A healer fejvadászommal se hiszem hogy minden csínyát, bínyát tudok, pedig belevertem már "pár órát". Ha fejvadásszal végzek, nem tudom melyik kari legyen a következő, mert van választék bőven, azt nem tudom, hogy fogom kitapasztalni ott is a dolgokat. Mondjuk majd megkérdezem itt 😊

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53736
Mindenféle spoiler nélkül de a KotE története vagy nagyon jó lesz vagy nagyon gagyi. Ejj de messze van október

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53735
a 12x xp jó dolog, csak nem teljesen új játékosoknak, akik kvázi szinte végig túlszintezettek lesznek + elég olcsó lett a gearcsere is.
Nyilván nem az ő hibájuk, de a játék mondjuk AC választáskor pl a tegnap említett assasin esetében kíirhatná piros betűkkel, hogy bezony innentől duplapengés fénykard kell neked, stb, illetve amit még sokat látok, hogy aim-es cuccokat aggatnak magukra az emberek, mondván akkor nagyobb eséllyel találja el ellent.
Egyszerűen a játékban nincs normális tutorial, talán a consular a kivétel, mert ott az ember rákényszerül arra, hogy megtanulja a LOS/interrupt használatát, mert különben bedarálja az ellen ( Vivicar/Stark/Son), én is itt kényszerültem rá, hogy ezeket normálisan használjam. Vagy a GSf, van egy alap tutorial és szevasz, aki nem játszott régebbi szimulátorokkal, az nagyon szenved az elején, talán meg is utálja ezen részét a játéknak.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53734
Mivel a 12x xp kikapcsolható, így mindenki úgy játszik, ahogy szeretne. Mindeig tervezem, hogy végig kellene játszani újra a class sztorikat, 3 év hosszú idő, egybe végignézni jó móka lenne. Egyébként emlékszem amikor az első karaktert szinteztem, nagyon figyeltem arra, hogy ne rest zónába logoljak ki, meg nem csináltam vele extra dolgokat (fp, wz, space mission) egy idő után, de így is túlszintezett voltam, ha megcsináltam minden küldetést.
Lehet, hogy sok a béna játékos, de az elitista senkiháziból is sok van. Tudja az alapokat, és máris istencsászárnak hiszi magát, osztja az észt, meg núbozza a kezdőt. Én is voltam olyan partiban, ahol a tanknak nem volt fogalma semmiről, a cc és az aggró ismeretlen fogalom volt számára, és attól félt, ha mindenki őt üti, meg fog halni 😊. De szépen el lehet magyarázni az alapokat, csak ahhoz türelem kell meg némi stílus (és végső esetben mehet az ignore listára, ha nem ért a szóból 😊).

#53733
12x -es xp az nem olyan baj.Én most jöttem vissza és csináltam egy vadi új karit. lehet haladni és annyira a bolygókon lévő sztorik nem pérdekelnek. Megcsináltam már őket jópárszor anno. Most élvezem azt, hogy szépen csinálgatom a class questeket és haladok. Ma lettem 51es és most jön Corellia. Szóval legalább felszinteződöm hamar.

Az elején kikapcsoltam a 12x-es xpt mert úgy gondoltam, hogy úgyis régen csinálgattam ezeket a questeket, de már az első bolygó után kiderült, hogy túl jól emlékszem rájuk...

Persze abban igazad van, hogy ígí több lesz az olyan játékos aki bénázik vagy halvány fogalma sincs arról, hogy mi a szerepe egy tanknak, dpsnek, stb. Belefutottam azért FP-kben én is olyan dpsbe, aki folyamatosan behúzott mindent és csak szaladt előre mint az elmebeteg vagy olyan tankba, aki úgy gondolta, hogy elég neki egy sima mobot tankolnia, majd a bosst meg a többit mi leütjük... De ez van. Néha vicces, néha fájdalmas. Azért ezeknek az embereknek a nagy része a komolyabb nehézségi fokozatokra már be sem nevez,

Most, hogy elérem az alap raideket kíváncsi leszek, hogy milyen kaland lesz ha este összejön egy csapat, de majd kiderül😊
#53732
- A 4.0 megjelenésekor nem lesz új OP/FP, azt karácsony környékére tervezik (és igen, ez is része annak,, hogy folyamatosan adagolják a tartalmat, kvázi előfizetőnek kell lenni, hogy megkapd amikor kijön...)-
- A light/dark döntés nagyjából úgy alakul: pl lesz lehetőséged egy problémát rövidre zárni azzal, hogy megölöd X/Y személyt (dark side) itt vége az adott küldetésnek vagy a Light utat választva egy jóval hosszabb küldetésláncot kell megoldani. Viszon DS esetén az adott személy barátai/családja x időnként felbukkannak és keresztbe tesznek neked.
- Ha jól vettem ki, nem tudjuk az össze lehetséges companiont magunkhoz toborozni, kb mint a KOTOR 2-ben (függeni fog hogy adott helyzetben mi a kiinduló kasztunk pl warrior, smuggler, akármi, függeni fog a nemtől is illetve az adott döntéstől (light/neutral/dark))
-Lesz új gear tier
-PvP: nekem úgy jött le, hogy a háttérben a GSF-et kalapálják (hogy most ez új pálya/játékmód vagy tényleges PvE azt nem tudni még)
Ami viszont szemét húzás volt, hogy egyszerűen lenyelték a Rishi mapot, pedig kvázi már készen volt

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53731
Tehát amit eddig tudunk a kiegről:

"A light és dark döntéseid számítani fognak de nem lesz cross faction" - tehát nyugodtan lemészárolhatom a fél bolygót és megerőszakolhatom az összes kisgyereket, majd amikor visszatérek a jedi tanácshoz egy szokásos vállrándítással közlik, hogy "hát ha ezt kellett tenni...."
"Nem lesz új pvp content" - ez nem tudom minek írom ide, sosincs új pvp content.
"Nem lesznek új flashpointok és operationok, de minden 3 évvel ezelőtti tartalmat újra megcsinálhatsz" - pofám leszakad.
"A tartalom egyharmadát átalakítjuk, hogy single player módban is játszható legyen" - fasza de amúgy ez egy MMO lenne, ahol a group contentet kellene inkább gyúrni, pl. nem nyúltatok a kibaszott Social systemhez 3 éve, ott nincs új tartalom 2011 óta!
"A sztori nem egyszerre jön, hanem csepegtetjük kéthavonta, így biztosítva mindig előfizető legyél" - nincs elég előfizető? Talán rendes tartalmat kellene gyártani....vagy azt hiszitek, hogy nem casual játékosoknál van olyan, hogy "story world first"? Ugyanúgy 4 havonta fog 1 hónapra előfizetni a játékosok fele mint eddig.
Lesz 5 új szint, de nem lesz új tier a geareknek - akkor minek menjen az ember OPS-ra, ha már megvannak az achivementjei?

Szokásos módon a "tartalom" 75%-a megint a Cartel Marketen fog majd jelentkezni.....

Tomb of Freedon Nadd

#53730
Gudott!

Sok igazság van abban amit a FP/Heroic kapcsán írtál . Személy szerint nekem azzal van gondom, hogy a napokban publikált fejlesztői naplóban egy szó sem esik új FP-ről vagy ops-ról, csak a régiekről. Nincsen azzal gond, hogy a nehézségi szintet 65-re felhúzzák de nagyon remélem, hogy a rebootos sztori vonalon kívül lesz benne csapatos tartalom is tehát nem 1 FP és 1 ops.

Igen, fontos a történeti bővítés is de ha csak ezt tartják szem előtt, akkor már inkább beszélhetünk egy új KOTOR-ról multis funkciókkal bővítve. 😊

Resonance multi gaming baráti közösség: http://resonance-guild.eu

#53729
A 12x xp szerintem hülyeség,még sokadik karinál sem használnám,mert szeretek elpepecselni a kari húzással.
Kb revan kieg óta észrevettem hogy a küldizés sokkal könnyebb,azok a helyek ahol régen megizzasztottak most könnyűek.
Sith sorcival 25-ös szinten befejezni tatuint régen nem lehetett volna szerintem,vagy csak az első sorcim volt béna.Bár azt nem hiszem,mindenhol érződik hogy könnyebb a küldizés.Az első karimmal utáltam Voss-t és Belsavis-t.De most lazán megy kisebb szintű karival.
Fejvadászomnak szerintem már 48-as szintnél elfogy a sztori,ha nem hamarabb.

#53728
Én viszont látom az árnyoldalát is.
Tömegével fognak érkezni "képzetlen" játékosok. Ne értsen félre senki, mindenki volt kezdő én is balfaszkodtam eleget, de amikor ma volt szerencsém olyan assasinhoz aki egypengés lightsabert használt(papíron ő volt a tank....), fogalma nem volt arról hogyan kell interruptolni, a másik dpsnek első dolga volt az egyperces CC megtörése, akkor kicsit kiakadtam. De sebaj, visszaraktam a PT-re a tankcuccot és a totál profi healer segítségével minimális agysejtpusztulás mellett sikerült megcsinálni a küldetést.
A 12x xp és a PvE tartalom szénnénerfelése valamint a Tactical FP-k erőltetése előbb utóbb vissza fog ütni. (illetve már most visszaüt pl az eventek Heroic4-es küldetése során lehetett párszor csodát látni)
Az emberek nincsenek rákényszerítve, hogy legalább az alapokat megtanulják ( interrupt, LOS, tankoknál guard/taunt, stb).
Manapság gyakorlatilag "fillérekből" lehet up-to-date geart összerakni, de még az undergearelt játékos sincs nagy hátrányban, mert az un. "gyilkos" questek kikoptak/nerfelve lettek, a flashpointok totálisan megkerülhetőek, már nem kellenek a fejődéshez, heroic 2/4 szintén zenész kategória. És ha komolyabb tartalommal találkoznak az emberek akkor meg megy az anyázás hogy csak HardCore játékosoknak készül endgame tartalom...
És még egyszer, ez nem az un. casual játékosok ellen irányul (én is az vagyok) és nem is a most nagyobb tömegben érkező 12-20év közöttiek ellen, mert bunkóval szerencsére ritkán találkozok (és ha az ember mond egy két tanácsot, ne adj isten átad egy két régen porosodó itemet, azt megköszönik, stb), hanem a Bioware minimális ellenállás felé elmozduló stratégiája ellen.

<#circling>

Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.07.09. 22:54:19

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53727
Isteni lenne,nem tudom miért de szeretek FP-re járni,de ugye max 50-es szint,és ma is vagy egy órát vártam kis sith assasin tankkal hogy behívjon.

#53726
Be is tenné a kaput egy ilyen hiba, amikor nyíltan új előfizetőkre akarnak ráhajtani és a mai nappal kiderült, hogy a flashpointok és operationok a jövőben egy dinamikus boolster segítségével kb mindenki számára elérhetőek lesznek, szintől függetlenül
Sőt a story szempontjából fontos FP solo módot is kapnak, ami a szintünkhöz skálázódik (szóval aki dekót akar faramolni az siessen, mert nagy eséllyel ez meg fog szűnni)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53725
Szerintem korábban rossz kedve volt a szervernek,vagy szopatni akart.Most minden gond nélkül fel engedett kulcsal,és elmentem a flottára,hozzáférek a vendorhoz is.Igaz a mobilomon kitisztítottam az app cache-t,hogy ezért-e vagy sem nem tom.De most működik.

#53724
Csak a szokásos,peches vagyok.<#nyes>

#53723
Többeknek sikerült feltenni új sec keyt, nem tudom nálad mi lehet a gond

Itt az angol nyelvű leírás
http://www.swtor.com/support/helpcenter/2201

Az első pár lépés helyes lehetett, mert pl kaptál one time passwordot....

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53722
Frászt,sajáthoz.

#53721
Azért mondjuk az érdekelne, hogy hogyan sikerült ezt elérni? ?más accountjához akartál sec. keyt csatolni?

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53720
Fel kerestem de semmi,megpróbáltam honlapon is belépni security key-el,de ott már be sem enged vele.Mert nem az én accountomhoz tartozik a kulcs,plusz már a jelszavamat sem fogadja el.<#vigyor>

#53719
Keress fel egy security key vendort (fleet vagy llum űrállomás) ha enged, akkor fent van a security key.
Elvileg első használat előtt küldeni fog One Time passwordot, de annyira nem 100%, nekem elég régóta fent van az app, nem emlékszek pontosan.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53718
Kipróbáltam az androidos authenticatort.De szerintem az még nem működik csak fizetősöknek,a security key amit adott bejelentkezésnél jó volt,mert nem mondta hogy nem jó,de ugyanúgy kérte az One Time Passwordot mint eddig.

#53717

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53716
Ezt már sokszor láttam LoL vagy WoT topicban.<#taps>

#53715

Tomb of Freedon Nadd

#53714
Úgy van ez, hogy amikor repes karival vagy, akkor az impek erősek, ha imppel, akkor a rep legyőzhetetlen 😄
#53713
Nekem sikerült nyerni WZ-n,Red Eclipsen,igaz birodalmi karival,de birodalmiak ellen is harcoltam.<#wow3>

#53712
Nagyon szép azért,hogy a pár nap alatt (most mindegy hol) egy WZ-t NEM sikerült nyerni.Eszméletlen komolyan😄
Most a Birodalmiak ennyire élvezik a PvP-t és rohadt jól csinálják vagy egyszerüen erősek azok a Class-ok..
#53711
Ugyanolyan mint a többi szerver, csak nincs értelmes pvp és pve.
Utoljára szerkesztette: Big Boss Hu, 2015.07.06. 19:19:02
#53710
Szerepjátékot játszanak,minden baromságot eljátszanak,minden egyes lépésüket elmesélik.<#vigyor>

mulli1986
#53709
Most olvasgattam, hogy RP szerver kicsit más mint a többi. Konkrét példát lehet tudni hogy miért? Ott az emberek nem csak a játék miatt vannak, hanem mert azt hiszik az az életük vagy mi?

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53708
Ez bizony jól hangzik.Köszi!
#53707
Igen, a TOFN-n még light populációnál is pörögnek (mindhárom bracket, ill. a ranked is) a wz-k, ez a pvp szerverek előnye. Akár délelőtt akár késő este akarsz wz-ket tolni, akkor is lesz parti.

Tomb of Freedon Nadd

#53706
Menj nyomd a Witcher 3 -at az semmi se éri utol.
A Progenitor jó szerver ahogy te is láttad.
Persze nem pvp, de jó.