Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#53955
Én tudom hogy tank,van egy lovagom,csak 1 mert nem nagyon jön be az ugrálás.<#hehe>
HK-51 nekem nincs meg,Treek-et szeretem,meg birom a hajó droidot is,de HK a Kotorban sem tetszett.<#whatever>
Sajnos a GS-ben a cikkírók elég retardáltak,pár éve látványosan zuhan a színvonal,tele van a Gs retardált cikkekkel.<#levele>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.08.28. 09:43:49

#53954
Amiről "elfelejtettek" szólni, hogy a companion változások csak a Fallen Empire részt érintik. Vagyis a kezdő blygó és Ziost között ugyanúgy használhatóak lesznek a társak, a megszerzett affection nem vész el.
A hajódroid/Treek/HK-51 trió megmarad és aktív részese lesz a storynak és ehhez jön az első 9 fejezet során pár aktív visszatérő társ (akik story szempontjából is aktívak) valamit ki lehet lockolni az összes companiont aki eddig megvolt
A 10 fejezettől kezdve pedig szépen lassan lehet mazsolázni más classok companionjai közül ( már persze azok közül, akik csatlakoznak hozzánk)

amúgy ez a rész elégé WTF:
"Imádtad T7 pittyegését, de nem vihetted magaddal mert tankként hatástalan volt?"
Ne zavarjon senkit, hogy a pici droid tank volt....
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.28. 08:52:11

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53953
Van egy cikk a Gamestarban a közelgő kiegről,hát sok minden nem tetszik benne,tök le hülyítik a játékot.Ugyanazt csinálják mint a WoW-al,az elején még jó volt,de aztán lebutították olyan szintre hogy még egy óvodásnak is túl könnyű.
Már most is tök le van könnyítve a játék,ha tovább butítják már semmi élvezet nem lesz benne.
Itt a cikk.

#53952
Vannak ilyen apró hátsókapuk a játékban:
Legacy fegyverekkel pl kikerülhető a CM-s kristályok ( +41es stat, 10-es szinten használhatóak) kollekcióba tétele. illetve az a kb 3-600cc amibe egy kristály global unlockja kerül
Miután szereztél egy ilyen kristályt ( CM v. GTN) beteszed egy fegyverbe és ráadod a karakteredre, onnantól azt a kristályt akárhányszor le tudod hívni, de se eladni nem lehet , se elküldeni, mivel boundos

De ha ezt a kristályt egy legacy fegyverbe teszed (praktikusan fény/vibrokard blaster pisztoly vagy karabély) azt legacyn belül ugyanúgy tudod használni és ha ezt a fegyver egy olyan karakter használja, akinek nem volt meg a kristály, az megkapja és onnantól ú is akárhányszor lemásolhatja magának és/vagy a társaknak.
Nyilván sokféle kristálynál (plusz azokon belül az endurance/crit/power/expertise variánsok) esetén pepecs, de aki nem dúskál a CC-ben viszont GTN-ről vásárolgat, azoknak opció.

Nyilván csak adott szerveren (legacy) működik

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#53951
A Dye rendszert ismerem, használom is szinte minden kedvenc chest esetében, és ahogy írtad, csak abban, mert onnantól amblock mindenre hat az uc opcióval. Én azt nem tudtam, hogy sima bop dyet lehet használni legacy ruhán, mert a bop és a legacy bound picit üti egymást, még ha van persze egy szűk keresztmetszete is a dolognak. Láttam már olyan megoldást, hogy ilyenkor az adott cucc bop lett - más mmoban -, innentől kezdve meg sem próbáltam. De így már nyugodtam fogom használni, elsőként a casinós chesten, mert azt a szettet "sokan" használjuk az accounton.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#53950
Gamescom Cantina
http://www.swtor.com/user/ce/ghif7

PAX Prime Cantina
http://www.swtor.com/user/ce/ghif8
#53949
Annyira csak nem kretén a BW (na jó, azért mindenkiben volt egy kis WTF) hogy végleg kivonja a régi társakat, opció nélkül
Ami igazán érdekes lesz, az a 10. fejezet, mert onnantól lehet turmixolni a más class/frakcióhoz tartozó társakat

Ami a dye-okat illeti, ha a festést a fődarabbal (chest) végzed el, akkor elvileg működik az unify color az outfit. designerben is.

Viszont hogy mennyire nem értenek a community manageléshez, az már fáj. A tegnapi live streames bénázás, a számolatlan soon(tm), can't talk about it, stb Volt két nő régebben, aki viszonylag tűrhetően intézte, az egyiket szélnek eresztették a másikat pedig előléptették íróvá, azóta majdhogynem a magyar államigazgatás hatékonyságával üzemelnek e téren (persze fórum törlés és jogmegvonás az még nekik is megy <#banplz>)

félelmetes, hogy az adatbányászok jóval nagyobb hasznára vannak a közösségnek, mint maga a BW. A játék totális zárt adatbázisával meg maga a nagy kérdőjel a modern MMO-k között

Amúgy a jelenlegi Makeb Staged Weekly ebben a fomályában nem lesz a 4.0 része ( átdolgozzák, ha minden igaz), a hozzátartozó achievemnet a 4.0 -ig lesz teljesíthető (október 20) szóval aki teheti, az csinálja meg, elvileg valami jutalomféle is járni fog érte a 4.0 érkezésekor

Elvileg valami hasonló lesz a jutalom (link)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#53948
Nem tudtam, hogy ezt lehet, koszi a tippet.

Mas. Ami a tarsakat illeti, ez alapjan azert picit "megnyugtatobb" a helyzet, mint sem elso felindulasbol gondolta az egyszeri hulyegyerek, /me 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.08.27. 19:02:05

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#53947
Nekem esett szobor és az a robot pet is.

MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD

#53946
A black-back dye modulokat tudod legacy a armorokon is használni, és az outfit designer segítségével elvileg az összes legacy karakternél " el tudod menteni" a kinézetet. Szóval nem vész kárba, csak kissé korlátozott a használat.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53945
Kapsz érte cserébe minden jelenlegi és jövőbeni karidnak egy doboz cuccost,van benne 1 mount és egy bónusz item,ami lehet pet,dye modul,xp boost,vagy egyéb marhaság,meg állítólag valami szobor ha állati nagy mákod van.Nekem még sosem esett.

Athletic  Bilbo
#53944

Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.

#53942
megnézem majd ha lesz otthon netem úgyis be kéne lépni meignt 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

PiszkosFred
#53941
Sajnos nem tudtam, vszinunleg azert, mert nem vettem oket, hanem csak "kaptam" a cantina promo ladabol. Ha CC-ert vett ladabol/packbol lenne, akkor oke (olyan cuccok esetben a legtobb univerzalis cuccot mindig globalra rakom nemi CC-ert cserebe), de igy ezt nem. Legalabbis nekem nem sikerult, de ha van otleted es megoldasod ra, akkor johet, mert siman lehet, hogy en voltam balfasz 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.08.27. 14:11:22

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

MarkBlade
#53940
#53939
nem tudod cc-ből unlockolni minden karira?

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

PiszkosFred
#53938
Mult heten krealtam egy warriort, csak hogy tudjak egy napot jatszani egy ismerossel Korriban/DK teruleteken, erre adott neki ket carbon chambert es egy black-black dyet (a mai nelkul csak 3 cantina bonust elesitettem eddig). Kar, hogy mindegyik BOP, mert igy vagy muszaj lesz megtartani a karaktert, vagy mehet a kukaba ez a par misit ero cucc.
A tobbiek persze kaptak a lila meg zold dyet meg a power robit, ami meg szerencse, hogy legacy boundos, mert igy mar van mindenkinek 1-1, meg ha sok ertelme nincs is 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.08.27. 13:36:38

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#53937
Mostani volt a legrosszabb eresztés.Tizenhat karival kinyitottam a ládákat,jött 1 pet 2 major xp boost,többi mind dye modul,szinte mindig lila.
De a mount egész jól néz ki.Viszont még sosem esett igazán értékes cucc.Pedig minden cantina tour-t megcsinálok 16 karival.

#53936
#53935

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53934
go broncos 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53933
Ismerôs szitu, nálam versenyben van az eu4 is. Igaz gyerek csak kettô.
mulli1986
#53932
Beindul a szezon és SWTOR nak annyi 😄 Én JAGS es vok 😊

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53931
Van egy feleségem, négy pici gyermekem és egy főállásom. A maradék időben kell beosztanom az alvást, az NFL-t és az SWTOR-t. Hjjajj <#buck> Egyelőre a SWTOR és az NFL vezet holtversenyben...
TasManXT
#53930
nem saját csatorna, de azért ajánlom:

http://www.twitch.tv/hellwolfhun

psn: TasManHUN

#53929
Megjött végre a válasz a support-tól és igazából nem lettem előrébb egy csöppet sem. Nem tudják nekem visszaállítani a kardot, de javasolja, hogy tegyem vissza a hiltet és visszavált majd a kardom, hiszen eredetileg mainhand volt. Mivel ezt már próbáltam, most vagy hiltekre vadászom, ami végre megoldja a gondom, vagy hagyom az egészet lógva. Lehet, hogy az utóbbi lesz, de csak bosszant a dolog... Mindenesetre köszönöm a segítséget!

#53928
Közel 4 év után befejeztem az első Fő történeti szálat, a Jedi lovagot. Nehéz szülés volt mert ahogy haladtam előre rájöttem hogy a Sentinel jobban tetszett volna, illetve jobban paszolt volna a csajszihoz de már annyi időt és pénzt öltem Kerra-ba hogy be kellet fejezni 😊. Át cipeltem a Red Eclips szeróra és uj életet kezdtem ott. Lőttem pár képet 😊







Továbbá most indítottam egy sokadik Twilke csempészt, mert valahogy sosem vagyok meg elégedve a kinézetével. Most így néz ki , tetszik a piros rúzs meg a zöld szem, paszol a sárga bőrszín hez , csak az a smink az arcán az bosszant helyenként., viszont bizonyos szitóácíókban meg kifejezetten Sexy




PiszkosFred
#53927
Szokasos, este 7 (gmt 17:00) nagyjabol.

"Companion’s helmets are now properly hidden in conversations if that option is selected." - Azert ennyi ev utan epp' ideje volt mar ennek is 😊 (lehet, hogy korabban is mar mukodott, de amikor en vissza-vissza terek a jatekba az elmul 4-5 evben, az osszes comp sisakban allt a fontosabb esemenyek/bolygok kozotti holoterminalos megbeszeleseken a hajon.. akar pech, akar nem, vegre vege)
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.08.18. 16:04:08

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

MarkBlade
#53926
17.00 elméletileg...
#53925
Üdv mindenkinek.

Meddig tart ma a karbantartás?

MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD

MarkBlade
#53924
Valaki nem tudna beajánlani egy guildbe Red eclipsen Empire oldalon? Darsacus a karakternév. köszönöm előre is!
#53923
Holnap a karbantartás után elkezdődik az augusztusi Bouny Contract Week
És elkezdődik a Nar Shadda Nightlife even utolsó hete is
Elvileg lesz valami összefoglalóféleség az eddig felgyűlt infókról

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53920
- Az első 9 fejezetben nem lesz számottevő szerepük, de később még lehet, ugyen onnantól lesz majd nagy kavar companion téren (kell még egy kis méz a madzagra alapon)
- 2 companion lehet kinyírni és egyet elküldeni (vagy még csak ennyi van fent a pts-en)
- lesz majd lehetőség egyszerre több aktív companionnal járni-kelni

jövő kedden megint lesz egy monstre karbantartás

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#53919
Hja, pont most olvastam. Sztoribol kimaradnak ezek szerint, de - a halottakat leszamitva - csak visszakapjuk oket a vegen. Kicsit zsufolt lesz a hajo igy viszont 😄, de sebaj.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#53918
Nem kell pánikolni a társaik miatt, röviden csak ennyi:

Companion Return Terminal

A 9. fejezett után lesz lehetőség kicsit megkavarni a dolgokat.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53917
Az adott accounthoz tartozó bármelyik karakterrel használható ( lvl 55-ig ill Makebig tart)
Amíg előfizető vagy igénybe veheted, ill jelenleg úgy tűnik, hogy október közepéig fog tartani ( az új kieg early accessének kezdetéig)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53916
Sziasztok!

Régen játszottam, akkor sub voltam. Most újra elkezdtem játszani, megint sub vagyok és kaptam 12x szorzót a class missionre. Ez meddig tart? Csak egy karakterem veheti igénybe?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Z
PiszkosFred
#53915
Jó, persze csak "álmodik a nyomor" szitu van, hiszen elmondták, hogy nem fognak egyedi, classonként változó sztorikat készíteni a KotFE-hez, mindenki ugyanazt kapja, vagyis nem lesz külön interaktív magyarázat valószínűleg a régi társakra (még akkor sme, ha pár színész felmondott pár mondatott a stúdiókban, vagyis visszatér mindenki egy rövid/hosszabb cameo erejéig, és ennyi).

Az újak esetében már lehet majd szelekció, sőt, el is várom ezek után.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.08.12. 16:12:21

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#53914
nekem az ME-s megoldás tetszett amúgy
ahogy a Dragon Age Origins is

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

PiszkosFred
#53913
"Én erős fenntartásokkal fogadom az új companion listát, tippre valaki(k) már az első 3 fejezet során ki fog(nak) nyúlni"

De akkor csinálják úgy, mint a Mass Effect első részében Virmiren, ahol rajtam állt, hogy Ashley vagy Kaiden marad ott, és nem volt harmadik opció, valamit dönteni kellett.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#53912
A BW elbaltázott companon kezelése a ME és DA sorozatokból begyűrözött ide is, de:

Egyrészt ez még nagyon korai, nincs még kész minden (lásd gyakorlatilag csak azok vannak updatelve akik nem Basic-et használnak)
Másrészt ott a két hajódroid, ha a BW ezt komolyan gondolta akkor no comment
HK-51 -be és Treek-be elég sok munkát fektettek ez emberek ( ugye a küldetéslánc ill Legacy 40) Ezt nem fogják elvenni (lásd nincs +41-nél nagyobb CM kristály)
Bár csak erős tipp, de ha tényleg seasonokban fogják kiadni a következő fejezeteket én nem tartok elképzelhetetlennek olyat, hogy season 2 során megkapjuk mondjuk Nadia, Corso, Vector triót és ezt eljátsszák addig, amíg mindenki vissza nem kapunk mindenkit

Én erős fenntartásokkal fogadom az új companion listát, tippre valaki(k) már az első 3 fejezet során ki fog(nak) nyúlni

viszont a reddit még mindig aranyat ér:

"It makes no bloody sense that all romance options are gone. You'd think someone who loves you or may even be married to you is going to wait around a few years rather than fucking Skadge ."
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.12. 15:52:18

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#53911
Legtöbb companionnal végül össze lehet házasodni a "romance" folyamat zárásaként.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#53910
Mi a szösz,Házasodási lehetőség?<#wow2>

#53909
És mi lesz Treek-el és HK-51-el?
Amúgy vicces ez a ki jön ki marad, mert van "házasodási" lehetőség is ugye a companionokkal, és furcsa lenne, ha eltűnne az asszony, a karakter meg magasról leszarná és nem is próbálná megkeresni.

De a játék legjobb companionja - Blizz - marad, és ez jó.

Amúgy az affection is lenullázódik vajon azokkal akik jönnek tovább?

Tomb of Freedon Nadd

#53908
én el tudom képzelni hogy pl a "padawanok" azért nem lesznek innentől
mert már helyük van a tanácsban és ilyesmi

de ettől még Nadia és Jaesa nélkül nem sok kedvem lesz az elején tolni

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

PiszkosFred
#53907
A sztori miatt érhető is, hiszen mégis csak évek telnek el a kiegészítő történetének kezdete és a mostani 60-as sztorik között, és ez idő alatt a hősünk nem a legaktívabb, és akkor még finoman fogalmaztunk. De azt picit sok megemészteni így hirtelen, hogy kvázi az összes "kedvenc" társat elveszítjük... Mert ugyebár nem halnak meg (illetve, nem mindenki) és fel fognak tűnni a sztori bizonyos pontján mint egy-egy NPC, de azért az mégsem olyan, mint amikor együtt harcolsz velük...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#53906
háát ez így cink a kedvenc compijaimnak lenne pápá

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53905
Na akkor menjenek az anyjukba.Akkor részemről kihagyom,inkább új karit indítok,de régiekkel nem mondok le a kedvenc társakról.

PiszkosFred
#53904
Companions - adatbányászat - ki megy, ki marad (részemről egy nabaszdmeg közkedvelt magyar hangulatjelző szót használnék minderre, ha esetleg ez így is maradna...) 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.08.12. 13:18:22

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”