60031
  • MrPredator
    #54379
    Gondoltam visszatérek és csinálok egy új karit. Marauderre gondoltam. mennyire erős? Illetve ami fontos, mennyire melee barát a raid content? nem szeretnék szopni állandóan a melee miatt. Lehet assasin lesz ha jó a melee.
  • DarkBlade
    #54378
    Odessen már most lagzik. Mi lesz még itt. xD
  • Plata
    #54377
    Én birom a dumáját.De most szinte meg sem mukkan.
  • PiszkosFred
    #54376
    De meg mindig nem teljesen szotlan :D
  • Plata
    #54375
    Corelián megöltem egy 148k hp-s embörkét,amiben az a vicc hogy 12k hp-ja van karimnak,mert 47-es.Treek volt velem csöppet sem izzasztott meg a harc.
    Hiányzik Treek sok skillje,most alig van neki.És mintha szótlanabb lenne.
  • N3mus
    #54374
    Tudtommal nem kell mert benne van az instant 60 FAQ ban hogy ezt megteheted mielőtt eléred a 61-t. A hivatalos forumokon van egy topic is bugként hogy néha nem megy. 188 rating amúgy.
  • PiszkosFred
    #54373
    188-as, fix statos, nem modolhato.
  • zsan666
    #54372
    A második lehet, nem jó ötlet. Jómagam egy 65-ös karival, ami még nem lépett át az új kiegbe (napikkal felhúztam...), elmentem Odessen-re. Egy karival előtte már végig toltam a kilenc új részt, így tudtam, hogy van ott pár vándor, csak nem emlékeztem mit adnak. A lényeg, hogy ezzel a karival lenyomtam a párbeszédet c2-vel, majd később észrevettem, hogy bekerült a társak közé még egyszer! Amikor elkezdtem ezzel a karival is az új kieget, eltűnt a többi comppal együtt s később sem került vissza a csapatba, bár a küldijét meg tudtam csinálni., aminek a végén csatlakozott volna Sejtésem szerint, ha az imp hajó droiddal is beszéltem volna, azzal is így járok.
  • gunji
    #54371
    #54369: Az elsővel én vigyáznék, s megvárnám a BW reakcióját, nehogy exploitnak nyilvánítsák és elkezdjék megint irtani a népet. Amúgy milyen a rating-je?

    #54370: Igen. Két garnitúra cucc jár minden companionhoz:
    - egyrészt az, ami legutóbb (a 20-i leálláskor) volt rajta és részlegesen lekerült róla,
    - másrészt az, ami eredetileg volt rajta, amikor először csatlakozott hozzánk.

    Andronikos bugos kicsit, nem fogadja vissza az offhandjét, olvastam, hogy elvileg javítás alatt van.
  • Plata
    #54370
    Én fura dologba botlottam,felmentem kicsit játszani,azt láttam egyből hogy jött egy rahedli levél,elmentem postához és ott volt az összes társam cucca a postában,csak hogy nem egyszer hanem többször.Az normális dolog hogy 1 compnak 2-3 nadrágot meg egyéb vackot kapok vissza?
  • N3mus
    #54369
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hali egy két trükk ha még nem volt esetleg : minden class lvl 60 kezdő cucca megszerezhető ha csinálsz egy instant 60 ast és még 61 előtt törölöd újra létre tudod hozni / visszakapod tokent így szépen az összes set beszerezhető 1 instant lvl 60 tokennel. A másik nem nagy valami de ha készítesz egy lvl 1 karit és megvan nico okarr preoderben. Válaszd ki hogy travel to companion és ott tudsz beszélni r2 / valami az imp oldali hajó droiddal kb 30 másodperc és questért lvl 10 leszel instant és már lehet is advanced classt választani.
  • Nomad90Hun
    #54368
    Compikat téynleg durván felbuffolták, Yavin 4-en pl HK-t beraktam healerre és levertem 1 olyan champion revanite ellent akit ez életben nem sikerült adott is 1 pet-et :D

    Amúgy tegnap este sith-ek lerohanták Tython-t a Progenitor-on, 3-an 1 BH-val karöltve, a jedi templom aulájában párbajoztak pl, a frissen kezdett, leendő Sage-em el is csodálkozott rajtuk.

    Amúgy az új karakterválasztó nekem is bejön, Ime a leendő Sage hölgyemény:

    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.10.25. 11:34:06
  • DarkBlade
    #54367
    Nem vették el, ott van a dps ágon.
    Bár azt nem tudom hogy a skill ugyanaz e mint a patch előtt volt.
    Utoljára szerkesztette: DarkBlade, 2015.10.25. 10:46:09
  • Pacho
    #54366
    Azt írta valaki a fórumon, hogy elvették a HK-51 terminate skilljét. Még nem csekkoltam, de ha igaz, akkor az gáz.

    Amúgy a companionok rettentően OP-k lettek (é a heroic moment is), a játék érdekében nagyon durván le kellene nerfelni őket, mert most egy tank compi egyedül letol egy heroic missiont, miközben én a reggelimet csinálom.
  • DarkBlade
    #54365
    HK55 -öt,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    leselejteztem a 8. epizódban. Rossz választ adtam és scrap metal maradt végérvényesen. Nem húzta sokáig. :D
  • PiszkosFred
    #54364
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen, nem lesznek elerhetoek olyan formaban, mint a sztori elkezdese elott. Jovore lesz erre is megoldas, de majd csak egyszer, valamikor.

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.25. 00:13:20
  • Kazagor
    #54363
    Ha átváltok a Fallen Empire küldetésekre, akkor onnét kezdve végleg buktam a régi companionjaimat?
  • Kazagor
    #54362
    Huhh, köszi, tényleg ott lehet kapni.
  • gunji
    #54361
    Ha elég magas a skill (450<), akkor az armormech-es trainer nem ad ?
  • Kazagor
    #54360
    Hogyan lehet szerezni Versatile augment 40-es tervrajzot?
  • gunji
    #54359
    #54351: Köszi. igazából az nem jött le nekem, hogy egy f2p játékos egy már meglevő régebbi accára ráaktiválhatja ezt, azaz nem kell újonnan regelni hozzá.

    #54357: Köszi a Yavin 4-es vendor infót a 208-as lila modos cuccokról, jól fognak jönni :D

    Még annyit - ha volt már, bocs - , hogy a korábban Yavinon beszerezhető 190-es ratingű kék modokat átszínezték zöldre, de a statok úgy tűnik maradtak. Azt nem tudom, hogy ebből 60-as szinten lehet-e lilát fejleszteni (reverse eng), illetve érdemes-e.
  • Gudott
    #54358
    danke.
    Na akkor lelkiekben készítem magam a lvl 50/55/60-as setbonusos armorok hiányához is,
    A CWG-nek nincs solo és hard módja, erre céloztam, a normál megvan (vagyis ez volt az előzetes infó)
  • Nomad90Hun
    #54357
    Nah akkor:

    - A Collicoid War Games kivételét passzolom, de esélyes mert futólag csekkoltam a listát, és mintha eltünt volna, de nem 100%-ra mondom,
    - Az összes Fp-nek van elviekben (lista szerint), Solo, Tactical, illetve Hard módja, ezek annyiban különböznek, hogy,
    - a Solo módban az SoR pre-lude-hoz hasonlóan kapunk 1 GSI droidot, de itt a bossok csak Data Crystal-t és pénzt dobnak, elvileg korlátlanul tolható,
    - ha valaki gear-t akar szerezni, akkor a Tactical mód kell, ott bolsterrel felbuffol a game mindenkit 65-ös szintnek megfelelő statokra, ide ugye kell a 4 fős random csapat,
    - illetve van a Hard mód még ahova kell szintén a 4 fős csapat, de ide már követelmény a tank - healer - dps felállás.
    - HK-51 terminate skillje elviekben megvan ha jól láttam, csak kapott mellé még pár skill-t, amúgy 60-as szinten alapból minden compi 55k hp körül mozog, és a sebzésük olyan 1500-2000 körül van alapból.
    - A vendorokat illetően az equipment vendorok totál eltűntek (erre panaszkodnak fórumokon is), kivéve a lvl 8, és a lvl 65 equipment vendort, a lvl 8 viszont ad minden alap kasztnak 1-1 szett narancs geart (kb. mint ami Esseles-en/Black Talon-on esne) átlagban 8-12 kristály/ruhadarab áron fülessel, off-handdel mindennel kb., a mod vendorokat illetően már csak 6 szintenként vannak vendorok 50-es szintig, és utána 58-as szinten még 1, és ezek a vendorok már csak zöld szinű modokat adnak (lvl 58-ast kivéve asszem) elvileg olcsóbban (az árakat nem néztem). Aki kék modokat akar az vagy megveszi GTN-en a családi aranykészletet feláldozva :D, vagy elkezdi legyártogatni.

    - Star fortress-t nem néztem még.

    Viszont engem meglepett, hogy a bolygók közötti quick travelből kikerült Ziost, illetve a class küldik rewardjai változtak már nem ad minden egyes küldi 12 kristály-t (avagy régi nevén basic commendation-t), hanem van ami csak 2 db-ot ad, amit majd le akarok még csekkolni, hogy változott-e az átváltási ráta pvp vendornál esetleg, illetve még jelzem csöndben, hogy az eddigi lvl 60-as szettek (basic/elite/ultimate) totál kikerültek a játékból, Ziost-on és Yavin 4-en is lvl 65-ös narancs/lila szettet adnak a vendorok, szóval nem lenne meglepő, ha némileg átskinezve/átnevezve ezek a páncélok visszakerülnének majd CM-en keresztül a játékba rövidesen.
  • Krusade
    #54356
    nem is tudtam hogy refes linkre kattintva kap az ember 7 nap ingyen subot. szóval köszi szépen.:)
  • Gudott
    #54355
    Holnap lesz egy cikk, ami főleg az új és visszatérő játékosoknak fog szólni (nyilván lesz pár érdemi infó az aktívaknak is, de aki nagyjából nézi a fórumot/reddited, annak túl sok újdonság nem lesz)
    Annyi kérésem /kérdésem lenne, hogy mivel ez a nyomi patch még mindig nem jött le, így pár infó megerősítését kérném.
    -Collicoid War Games kivételévez az összes Fp-nek van szoló ,taktikai és Hard verziója. Ezeknek van-e napi limitje? (mondjuk Black Talon naponta csak 1 alkalommal vihető végig vagy akárhányszor?)
    -HK-51 és Treek mennyit változott? (pl Treek AoE-je még most sem töri meg a CC-t, HK-51 terminate skillje megvan-e stb)
    -Tényleg egy darab kék szintű vendor sincs már? amit venni lehet az alap kristályokért, az minden zöld szintű és nincs vendornál moddolható gear sem?
    A Star Fortress solo és H2+ verziója tartalmilag eltér-e egymástól?

    És még egy: ha lenne rá igény, hét közben csinálnék egy alapszintű GSF (Galactic Starfighter) ismertetőt, mivel nagyon mostohagyerek státuszban van szegény és F2P játékosok is korlátozás nélkül annyi meccset tolhatnak, amennyit szeretnének. :)

    szerk:
    A referal linknél tényleg úgy van elvileg ahogy írjátok ( 90 naponta lehet használni, stb stb) viszont sajnos sokszor bugos, talán az egész játék legbugosabb része...
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.24. 17:53:09
  • ChipHazard
    #54354
    Mint mondottam azért az uj karakter választó tetszik.


  • Panzeradler #54353
    Működik 2x is csak meg kell várni a 90napot befizetés nélkül.
  • Nomad90Hun
    #54352
    A hét napos cucc csak egyszer működik, utána hiába akarod másét használni akár azzal se fog újra működni.

    Ami flashpointokat illeti utánanéztem, és úgy lett megváltoztatva a dolog elviekben, hogy Solo módban nem ad geart, csak kredit meg adatkristály esik, és taktikai módban kap mindenki a kasztjának megfelelő geart személyenként elvileg szintre szabva ha jól értettem.
  • thomyboynk
    #54351
    Ez a hét napos ingyenes előfizetés még működik, annyi a kitétel, hogy:
    vagy előfizetőnek kell lenni (subscriber),
    vagy olyan account amin több mint 90 napja nem volt előfizetés (preferred status),
    vagy olyan account ami még új és nem volt használva hozzá referral (free to play).

    Elvileg 90 naponként egy ilyen linkkel újra és újra lehet aktiválni egy hetet, de ezt nem tudom biztosra, ha van itt ilyen ember akkor erősítse meg, nem akarok hülyeséget mondani. :)

    Aztán ahogy írtad mindenféle jóságot kaphat az ember, amiből egyértelműen a legjobb mindkét félnek az ingyen inventory slot. Ha a legutolsó sort unlockolod ki vele akkor spórolsz 200k creditet (ezt ki lehet számolni, hogy pl. 5 karakterre is már 1 milla, ha nem felejted el mint pl én :D )

    Nekem kifejezetten tetszik az új story és az új endgame rendszer, a kraft átszabása már kellett, de most csak kapkodom a fejemet, hogy melyik karimmal mit érdemes csinálni. Annyi biztos, hogy a legalapabb gyűjthető craft alapanyagok felértékelődtek nem kicsit. Az is nagyon tetszik, hogy aki pl nem szeret annyira raidelni, de kraftolni igen, annak majdnem a legjobb gear is kiszedhető.

    Kis karival még nem néztem meg a bolygókat, de szerintem az is jó, hogy a flashpointokat leszólózhatóvá tették, illetve taktikai módjuk is van. De majd kiderül mennyire lesz életképes ez az új rendszer.


    Utoljára szerkesztette: thomyboynk, 2015.10.24. 10:35:57
  • Gudott
    #54350
    Én kedd óta kerülöm a redditet (már amennyire) a spoilerveszély miatt.

    Amúgy a craft életképessebbé tétele nem rossz ötlet, mert eddig a hétköznapi halandók számára főleg az augmentek és a dye-ok voltak érdekesek
  • gunji
    #54349
    Olvasom a redditen, hogy a Harbingeren a sithek lerohanták Tythont, megnéztem, nálunk is van egy sorci. Úgy látszik, tényleg valami cross faction event lehet :D

    A craftot nézegettem délután: nálam gyakorlatilag minden kifejlesztett dolog átkerült az archívba, így mindent lehetne újratanulni jó pénzért. Szerencsére azért az archivált cuccokat is lehet még gyártani (kivéve persze azt, ami átkerült egy másik crew skillbe).
  • Gudott
    #54348
    gunji : köszi :)

    ChipHazard:
    Offhand itemet csak azoknak adhatsz , akiknél látszik is ( lásd Ashara offhand saberje, Vette/ Andronikos offhand pisztolya és hirtelen más nem is jut az eszembe)
  • gunji
    #54347
    Most néztem meg, tud két kardot viselni. Mako viszont csak egy lőfegyvert használ, de Kiránál megmaradt a duplapengés kard.

    A levelek, amikben visszakaptuk a cuccokat, azok bugosak: 8 mellékelt tárgyat mutatnak egyszerre, de természetesen 10 van bennük (már amelyikben nem nyolcnál kevesebb van).
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.10.23. 21:29:06
  • ChipHazard
    #54346
    Nekem épp nincs Ashara szóval nem tudok nyilatkozni, Viszont mintha a vuki-nál nem lett volna Off-hand ezért feltételeztem, de ez csak feltételezés a részemről.
  • Gudott
    #54345
    Nyugtassatok meg, hogy Ashara nem vesztette el az offhand saberjét, mert minta ezt olvastam volna ki ChipHazard kommentjéből....


    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.23. 21:12:38
  • ChipHazard
    #54344
    Köszönöm szépen a felvilágosítást :).
  • PiszkosFred
    #54343
    Pontosan. De magad is latod majd, hogy ha feloltozteted oket, akkor az ossdzes rajta levo cuccban eltunik a stat (elhalvanyul), mert mar nincs rajuk hatasa. A feher trash cuccoktol kezdve a legjobb agyonmodolt narancsig barmit is raksz rajuk, nem szamit, csak a kinezet.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.23. 20:30:36
  • ChipHazard
    #54342
    Nah köszönöm, így már értem, akkor emiatt nem kell agódni, De csal azért hogy abszolute tisztán lássak. Ha rá adok valakire egy narancs sárga ruhát vagy lila fegyvert stb, mert teszem azt jól nézki, akkor nem is kell mod-okat pakolni? Vuki havernak is oda adom egy Narancs sárga VibroKardot, akkor ne is tegyek bele semmi modosítót?!
  • PiszkosFred
    #54341
    A wookie statjai nem nonek, hovatovabb, NINCSENEK :) Mar csak az szamit, hogy neked milyen statjaid vannak, a tarsak ahhoz skalazodnak. Minden, amit a kezukbe adsz, fegyver vagy ruha cask es kizarolag esztetika/skin, semmi mas.

    Lehet offhandot is adni a kezukbe (mar akinek persze), bar nem probaltam meg olyan compot, de szerintem lattam mar olyan mas jatek companionjanal. Ha megsem, akkor elnezest :)
  • ChipHazard
    #54340
    aham értem, ugy ahogy kössz.
    De akkor most a Vuki stat-jai hogy a fenélbe növekednek, ha nem tudok rá adni narancs sárga cuccot amibe berako ma modokat, Így erősebbé téve őt. Sosem arról szolt hogy látszódott e, ez így hát elég gagyi , főleg hogy azért a Humanoid karakterekre még lehet cuccot aggatni, ha csak alap mértékig is, mert mintha pár dolgot elvettek volna, de nem emlékszem pontosan. És miért csak 1 fegyverük lehet?
    Ashara pl pont 2 fénykardal volt menő.

    A Star Wars előzetes, és így a Battlefrotn béta után kiucsit SW hangulatba kerültem, és Novemberig amíg nem jön a Battlefront gondoltam, kicsit kéne valami köztes játék, DE olyan buta lett ez az SWTOR