Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
HK-51 nekem nincs meg,Treek-et szeretem,meg birom a hajó droidot is,de HK a Kotorban sem tetszett.<#whatever>#whatever>
Sajnos a GS-ben a cikkírók elég retardáltak,pár éve látványosan zuhan a színvonal,tele van a Gs retardált cikkekkel.<#levele>#levele>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.08.28. 09:43:49
A hajódroid/Treek/HK-51 trió megmarad és aktív részese lesz a storynak és ehhez jön az első 9 fejezet során pár aktív visszatérő társ (akik story szempontjából is aktívak) valamit ki lehet lockolni az összes companiont aki eddig megvolt
A 10 fejezettől kezdve pedig szépen lassan lehet mazsolázni más classok companionjai közül ( már persze azok közül, akik csatlakoznak hozzánk)
amúgy ez a rész elégé WTF:
"Imádtad T7 pittyegését, de nem vihetted magaddal mert tankként hatástalan volt?"
Ne zavarjon senkit, hogy a pici droid tank volt....
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.28. 08:52:11
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Már most is tök le van könnyítve a játék,ha tovább butítják már semmi élvezet nem lesz benne.
Itt a cikk.
Legacy fegyverekkel pl kikerülhető a CM-s kristályok ( +41es stat, 10-es szinten használhatóak) kollekcióba tétele. illetve az a kb 3-600cc amibe egy kristály global unlockja kerül
Miután szereztél egy ilyen kristályt ( CM v. GTN) beteszed egy fegyverbe és ráadod a karakteredre, onnantól azt a kristályt akárhányszor le tudod hívni, de se eladni nem lehet , se elküldeni, mivel boundos
De ha ezt a kristályt egy legacy fegyverbe teszed (praktikusan fény/vibrokard blaster pisztoly vagy karabély) azt legacyn belül ugyanúgy tudod használni és ha ezt a fegyver egy olyan karakter használja, akinek nem volt meg a kristály, az megkapja és onnantól ú is akárhányszor lemásolhatja magának és/vagy a társaknak.
Nyilván sokféle kristálynál (plusz azokon belül az endurance/crit/power/expertise variánsok) esetén pepecs, de aki nem dúskál a CC-ben viszont GTN-ről vásárolgat, azoknak opció.
Nyilván csak adott szerveren (legacy) működik
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
http://www.swtor.com/user/ce/ghif7
PAX Prime Cantina
http://www.swtor.com/user/ce/ghif8
Ami igazán érdekes lesz, az a 10. fejezet, mert onnantól lehet turmixolni a más class/frakcióhoz tartozó társakat
Ami a dye-okat illeti, ha a festést a fődarabbal (chest) végzed el, akkor elvileg működik az unify color az outfit. designerben is.
Viszont hogy mennyire nem értenek a community manageléshez, az már fáj. A tegnapi live streames bénázás, a számolatlan soon(tm), can't talk about it, stb Volt két nő régebben, aki viszonylag tűrhetően intézte, az egyiket szélnek eresztették a másikat pedig előléptették íróvá, azóta majdhogynem a magyar államigazgatás hatékonyságával üzemelnek e téren (persze fórum törlés és jogmegvonás az még nekik is megy <#banplz>#banplz>)
félelmetes, hogy az adatbányászok jóval nagyobb hasznára vannak a közösségnek, mint maga a BW. A játék totális zárt adatbázisával meg maga a nagy kérdőjel a modern MMO-k között
Amúgy a jelenlegi Makeb Staged Weekly ebben a fomályában nem lesz a 4.0 része ( átdolgozzák, ha minden igaz), a hozzátartozó achievemnet a 4.0 -ig lesz teljesíthető (október 20) szóval aki teheti, az csinálja meg, elvileg valami jutalomféle is járni fog érte a 4.0 érkezésekor
Elvileg valami hasonló lesz a jutalom (link)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Mas. Ami a tarsakat illeti, ez alapjan azert picit "megnyugtatobb" a helyzet, mint sem elso felindulasbol gondolta az egyszeri hulyegyerek, /me 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.08.27. 19:02:05
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.08.27. 14:11:22
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
A tobbiek persze kaptak a lila meg zold dyet meg a power robit, ami meg szerencse, hogy legacy boundos, mert igy mar van mindenkinek 1-1, meg ha sok ertelme nincs is 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.08.27. 13:36:38
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
De a mount egész jól néz ki.Viszont még sosem esett igazán értékes cucc.Pedig minden cantina tour-t megcsinálok 16 karival.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
psn: TasManHUN
Továbbá most indítottam egy sokadik Twilke csempészt, mert valahogy sosem vagyok meg elégedve a kinézetével. Most így néz ki , tetszik a piros rúzs meg a zöld szem, paszol a sárga bőrszín hez , csak az a smink az arcán az bosszant helyenként., viszont bizonyos szitóácíókban meg kifejezetten Sexy
"Companion’s helmets are now properly hidden in conversations if that option is selected." - Azert ennyi ev utan epp' ideje volt mar ennek is 😊 (lehet, hogy korabban is mar mukodott, de amikor en vissza-vissza terek a jatekba az elmul 4-5 evben, az osszes comp sisakban allt a fontosabb esemenyek/bolygok kozotti holoterminalos megbeszeleseken a hajon.. akar pech, akar nem, vegre vege)
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.08.18. 16:04:08
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Meddig tart ma a karbantartás?
MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD
És elkezdődik a Nar Shadda Nightlife even utolsó hete is
Elvileg lesz valami összefoglalóféleség az eddig felgyűlt infókról
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
- 2 companion lehet kinyírni és egyet elküldeni (vagy még csak ennyi van fent a pts-en)
- lesz majd lehetőség egyszerre több aktív companionnal járni-kelni
jövő kedden megint lesz egy monstre karbantartás
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Companion Return Terminal
A 9. fejezett után lesz lehetőség kicsit megkavarni a dolgokat.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Amíg előfizető vagy igénybe veheted, ill jelenleg úgy tűnik, hogy október közepéig fog tartani ( az új kieg early accessének kezdetéig)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Régen játszottam, akkor sub voltam. Most újra elkezdtem játszani, megint sub vagyok és kaptam 12x szorzót a class missionre. Ez meddig tart? Csak egy karakterem veheti igénybe?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Z
Az újak esetében már lehet majd szelekció, sőt, el is várom ezek után.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.08.12. 16:12:21
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
ahogy a Dragon Age Origins is
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
De akkor csinálják úgy, mint a Mass Effect első részében Virmiren, ahol rajtam állt, hogy Ashley vagy Kaiden marad ott, és nem volt harmadik opció, valamit dönteni kellett.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Egyrészt ez még nagyon korai, nincs még kész minden (lásd gyakorlatilag csak azok vannak updatelve akik nem Basic-et használnak)
Másrészt ott a két hajódroid, ha a BW ezt komolyan gondolta akkor no comment
HK-51 -be és Treek-be elég sok munkát fektettek ez emberek ( ugye a küldetéslánc ill Legacy 40) Ezt nem fogják elvenni (lásd nincs +41-nél nagyobb CM kristály)
Bár csak erős tipp, de ha tényleg seasonokban fogják kiadni a következő fejezeteket én nem tartok elképzelhetetlennek olyat, hogy season 2 során megkapjuk mondjuk Nadia, Corso, Vector triót és ezt eljátsszák addig, amíg mindenki vissza nem kapunk mindenkit
Én erős fenntartásokkal fogadom az új companion listát, tippre valaki(k) már az első 3 fejezet során ki fog(nak) nyúlni
viszont a reddit még mindig aranyat ér:
"It makes no bloody sense that all romance options are gone. You'd think someone who loves you or may even be married to you is going to wait around a few years rather than fucking Skadge ."
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.12. 15:52:18
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Amúgy vicces ez a ki jön ki marad, mert van "házasodási" lehetőség is ugye a companionokkal, és furcsa lenne, ha eltűnne az asszony, a karakter meg magasról leszarná és nem is próbálná megkeresni.
De a játék legjobb companionja - Blizz - marad, és ez jó.
Amúgy az affection is lenullázódik vajon azokkal akik jönnek tovább?
Tomb of Freedon Nadd
mert már helyük van a tanácsban és ilyesmi
de ettől még Nadia és Jaesa nélkül nem sok kedvem lesz az elején tolni
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.08.12. 13:18:22
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”