Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.09.11. 20:49:33
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
It\'s a trap!!! :)
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.09.11. 19:49:49
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Háát amennyire én emlékszem ( annó ott kezdtem swtor-os pályafutásomat én is ), nem igazán 1-1 kisebb guildnek van valami letét guildje talán, de Alliance of Hungary ( rep oldali volt) mióta szétment azóta ott nagyon magyarok nincsenek, leginkább Red Eclipse szerón meg a The Progenitor szervereken vannak magyarok, előbbin 1 köztársasági ( Resonance ), és 1 birodalmi ( Hungarikum ), Progenitoron van 2 köztársasági ( Fényhozók, és Árnyjárók ), illetve 2 birodalmi ( Testvériség, és az Éjhozók (ők a Fényhozók letét, avagy testvér guildje) ), illetve birodalmi oldalon páran vagyunk még magyarok 1 nemzetközi guildben a Detoxified Revan Squad-ban ha esetleg az angol nyelv menne ( ők épp toboroznak ).
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
It\'s a trap!!! :)
republicnál tudom javasolni ahol én is vagyok pl : Resonance fórumon kell jelentkezni
a 2 guild között a 2 oldalon van "átjárás" is, hogy megkönnyítsük egymás életét
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
De fogok szerintem csinálni egy köztársasági karaktert is hamarosan. 😊
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Mas nemzetnel is tapasztalhato mindez persze, nem egyedi jelenseg, csak amig mas randit egyet a vallan, addig nalunk ezt szemelyesre vesszuk, sot, neha odaig fajulnak a dolgok, mint a hirhedt "admiralis" eseteben, akin es tarsasagan aztan az egesz magyar mmo gamer reteg egy nagyon jot rohogott par eve... 😊 Pedig mennyivel eygszerubb leszarni oket es ahogy Nomad is tette alant, inkabb keresni egy megfelelo tarsasagot es ott jol erezni magunkat, ahelyett, hogy a mini napoleonokkal hadakozunk es pocsekoljuk rajuk az energiankat.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
@Guddot
Az szép, néztem én is, lehet csak az utazás fáradalmai miatt, de én 1 szemöldök rándítással lekezeltem a dolgot, mondván láttunk már ilyet tőlük.
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
The Jedi Knight's Master Strike ability has been renamed "Blade Dance" because Soresu Form reduces the Focus gained by "Strike" abilities (Strike, Sundering Strike, and Warding Strike), but Master Strike does not generate or cost Focus - so its name is out of place with the conventions of the rest of the class. No change needs to be made for Sith Warriors who gain Rage with "Assault" abilities (as Ravage does not contain the word “Assault” in it).
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.09.04. 21:19:52
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Csempésznél ott van a retardált birodalmi admirális, aki bármit aláírt, amit elő raktak 😄 , ha jól rémlik
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Még csak 33 a csempészem de vége a balmorrai sztorinak,mehet quesh-re.És nincs is 12x-es xp boostom.<#wow1>#wow1>
régen előfizetőnek kellett lenni, hogy feltehesd, de utána ha átmentél prebfe akkor is megadta a havi +100cc
Kb 1-2 hónapja elvileg már a F2P-k is feltehetik és megkapják ugyanúgy a havi 100cc és jelentősen kibővült a platformok köre, mivel átváltott szabvány google autentikációra
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Most is van 375 cc-m belőle.
Mellesleg Balmorrán kaptam egy Tython achiecmentet.<#zavart1>#zavart1>
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
szerk: Oh, ha esetleg erre a security key dologra gondolsz azom sincs XD. Csak hobby játékos vagyok, 4 év alat egy stroyt fejeztem be.
Utoljára szerkesztette: ChipHazard, 2015.09.03. 21:43:19
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Enforcer’s Eyeguard
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A "Hazassag es egyeb huncutsagok" tema csak a romance lehetoseggel rendelkezo partnerekkel szokott elojonni (bar meg itt is lehet light/dark side megkotes is - legalabbis regebben volt). Van egy pont minden ilyen tars szemelyes beszelgetesei soran, amikor lehet erezni, hogy ebbol "kapcsolat" lesz (kvazi szpemeld a "flirt" opciokat). Na ezt vegigcsinalva, jo sokat dumalva, elhalmozva minden szarral oket a vegen jon a kapcsolat, majd hazassag, vagy egyeb ehhez hasonlo dolgok. Gyakorlati funkcioja szinte semmi (par extra email, ajandek), ez csak egy extra azoknak, akik a bioware jatekokban erre vagynak.
A Huttban aztan mar meg is csalhatod oket (asszem republicnal leszbi, empire oldalon gay opcioval), de erre ok mar nem nagyon reagalnak.
Revanban meg aztan mar van minden, barki nyomulhat barkire nemtol fuggetlenul.
Sanszos, hogy a KotFE-ben tovabb fokozodik mindez, leven allando tarsakkent jon Lana es a Theron.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ez sem motivál?<#wink>#wink>
Tomb of Freedon Nadd
Én van hogy félórákat el tökölök a karim meg a társa ruházatának modolásával.Sosem volt 12x-es xp-m.
Több társnál is elértem a 10k kedveltséget.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.08.28. 10:05:35
07.11.2015
http://www.swtor.com/user/ce/js9qk
Gamescom Cantina
08.07.2015
http://www.swtor.com/user/ce/js9ql
PAX Prime Cantina
08.29.2015
http://www.swtor.com/user/ce/js9qm
Gigabyte B760M DS3H, Intel Core i5-12400F, 32 GB DDR4, SSD M.2 Kingston 1 TB, Gigabyte RTX 3070 GAMING OC 8GB
- Hogy mindegyik companion minden szerepben johet velem, azt nagyon dijazom. Furcsa lesz persze latni Vettet gyogyitani vagy Dornet tankolni, esetleg Bowdaart ranged dpsnek (bar ez utobbinak egy crossbow a kezbe es mar most johet), de inkabb, mint kenyszerbol vigyek olyan tarsat, akik sosem voltak szimpatikusak.
- Az, hogy vegre nem kell oltoztetni oket folyamatosan, mert ocska ruhakban (statokkal) nem voltak tul hatekonyak, az sem rossz otlet, bar hozzateszem, hogy szerettem oket is upgradelni idorol idore, ez is egy plusz celt adott a tobbi jatekelem melle. Persze a 12x boost miatt ez rohadtul nehez volt (meg felesleges 36-40 token kiadas X szintenkent), de meg lehetett oldani. Talan troopernel volt, hogy mindenki AIM specces, ott volt helye a kinott goncnek/modnak 😊
- Affection valtozas valahol ertheto, mert ha cska magambol indulok ki, a legtobb tarsam megrekedt egy bizonyos szinten, mert szartam bele, hogy maxoljam az affection erteket. Sztorira nem vittem oket magammal, annyi giftet meg nem vettem/bugaztam sosem, hogy maxoljak mindenkit mindenkivel. Megtehettem volna, de minek? Ha nem akartam vele "dugni", es tudtam, hogy nem ad personal kvesztet, akkor kvazi 2-3000 pont korul maradt es vegig csak mosogatott a hajoban. Azert, hogy fel percet nyerjek craftinban, annyit nem ert a dolog. A potya gifteket megkaptak es ennyi. Na most, hogy a ruhazasukat es a crew skilleket is osszemossak az infulence ertek alatt, talan megeri odafigyelni rajuk, bar akit eddig sem vittem magammal, vszinuleg ezutan sem fogom, szal jelenleg ertem is, meg nem is ezt a megoldast 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
HK-51 nekem nincs meg,Treek-et szeretem,meg birom a hajó droidot is,de HK a Kotorban sem tetszett.<#whatever>#whatever>
Sajnos a GS-ben a cikkírók elég retardáltak,pár éve látványosan zuhan a színvonal,tele van a Gs retardált cikkekkel.<#levele>#levele>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.08.28. 09:43:49