60031
  • Plata
    #54419
    Sajna nem engedte.Egy próbát megért.
    This referral already exists.
  • zsan666
    #54418
    http://www.swtor.com/r/4RWzBJ
  • Plata
    #54417
    Naa,az csúcs,valaki tudna egy referal linket?
  • oz
    #54416
    Ott nem nagyon tudsz. A GTN amire gondolsz, ami aukciós házként funkcionál. Ha van elég kredited. Ugyanakkor a fejlődés alatt kapsz Common Data Crystal nevű dolgot, amiből tudsz vásárolni a fleeten az adott vendoroktól. Tudsz teljesen modolható páncélt venni alacsony szinten a vendortól, azután már csak a modokat kell cserélgeni bennük. Bár a vendorok mostmár csak zöld modokat árulnak az eddigi kék helyett, de az is elérhetőbb sokszor, mint az esetlegesen drága GTN.
    Utoljára szerkesztette: oz, 2015.10.27. 15:51:03
  • mate23
    #54415
    cartel marketben lehet fejlödös szetett venni meg ilyen feljlodo kirstályokat?
    Utoljára szerkesztette: mate23, 2015.10.27. 15:26:46
  • PiszkosFred
    #54414
    Semmit sem kell csinalnod, ahogy lejar a 7 nap, minden megmarad, orokre. Ha majd jon januarban a chapter 10, akkor kell esetleg ujra elofizetned, ha azt is meg akarod szerezni.
  • Krusade
    #54413
    ezt nem hiszem el, 7 napos sub miatt (referral link reward) megkaptam ingyen a raven-t, illetve fallen-t. így most nem kell majd megvennem a raven-t, ha lejár a subom, csak előfizetnem a fallen miatt?
    Utoljára szerkesztette: Krusade, 2015.10.27. 15:01:10
  • PiszkosFred
    #54412
    Attol fugg, mit ertesz "starter pakk" alatt? A cdkey+30 napos nagyjabol 800-1000 Ft-os kulcsokat? Vagy az Amazon es hasonszoru tarsainal veheto 90 napos elofizetes + cartel coin + kiegek, stb bundlet? Vagy valami mast?

    Aki ma kezdi a KOtFE sztorit, a tarsakrol a draga cuccokat vegyetek le, biztos ami biztos (carteles egyedi cuccok, stb., ami nincs unlockolva collectionsban)
  • Plata
    #54411
    Passz,nekem dobozosan van meg,az tartalmazott.
  • gepidaman
    #54410
    Még egy kérdés:

    A starter pakk tartalmaz 30 napos előfizetést?
  • Plata
    #54409
    Ma délután 3-ig nem is lesz szerver?
    Fel akartam menni egy kicsit játszani.Vicces STO-ban meg 3-kor lövik le a szerót.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Asszem akkor felmegyek még kicsit delta bugolni STO-ba.
  • Plata
    #54408
    Jah nem sith sorcit akartam írni hanem inquisitort.
    Ha jól emlékszem van egy sorcim,meg két assasin
    Ha lesz szerver majd megnézem pontosan,mert fejből nem biztos hogy jól emlékszem.
  • Vorrhess
    #54407
    Ha nagyon unni fogom akkor max kezdek egy sith assassint :D Még úgy ahogy talán az is bejön spelljeit meg videókat nézve
  • Plata
    #54406
    Nem akarom elvenni a kedved,de nekem a Sith warrior és a Jedi knight volt a leg unalmasabb.
    Sith warriból jedi knight-ból csak 1-1 karim van,még ezeket sem tudtam felhúzni,mert 20 körül már piszkosul untam.
    De a Sith sorciból már 3 is van.Meg smugglerből is.Többiből 2-2,ha jól emlékszem.
  • El Protector
    #54405
    Jugg vengeance ág elég jó, bar nézve a parse adatokat, marauder carnage is eleg kemény, ráadásul nagyon leegyszerűsítették, guild-társam szerint négygombos kari lett azon az ágon
  • Vorrhess
    #54404
    Én ma kezdem a játékot a kieggel ha online lesz a server. Amit szeretnék kérdezni ,hogy sith juggernaut-ot néztem ki de viszont tankolni nem szeretnék csak dps. Van olyan talent fája ami tökéletes high-end dpsre ? Vagy inkább válasszam a sith maraudert ?
  • El Protector
    #54403
    Assam, most darknessen van, pvp-n nagyon komoly, főleg, hogy mindent endu/poweres modokra cseréltem le. így lett 89K hp, és a guard ellett még rohadt brutál sebzést is tud okozni, volt voidstaron volt már másfél milla damage is, ha van veled egy healer, akkor kell hozza 4-5 jó dps, hogy legyakjanak :)
  • Nomad90Hun
    #54402
    Valóban a

    Darkness - tank, ami szerintem jó mind pve-re mind pvp-re, utóbbin föleg célpontok védelmére,

    Deception - dps, ami pve-re már elég jó, de pvp-ben jobb föleg a burst-je miatt, healerek kiszedésére alkalmas pl, 3.0 óta már nem olyan pozíció függő,

    Hatred - dps, amolyan hibrid szerűség a tank és a dps burst között, némiképp túlélőképesebb talán mint a Deception, pvp-ben hasznosabb a self-healjei miatt, és még annyira sem pozíció orientált mint a Deception most,.
  • Pacho
    #54401
    Mi a cél? PVE? PVP? Daily grind? Ranked aréna?
  • mate23
    #54400
    kösz
  • Pacho
    #54399
    Nem, de meg is lepődnék ha beengedne, mert maintenance van kb. délután 3-ig.
  • mate23
    #54398
    titeket se enged be a játék?
  • PiszkosFred
    #54397
    Ne legyen igazam, de mar az elmult napokban is lagzott Odessen, igy kicsit tartok a mai naptol :)
  • Nomad90Hun
    #54396
    Igen most lett vége az early acces-nek, du. 3-ig update van, utána minden sub tolhatja már az új kieget, és megkapja a rewardjait is mindenki akinek nem volt early acces-e elivleg.
  • DarkBlade
    #54395
    Leállás van? Launcher nem enged be, "The login service is currently unavailable".
  • Nomad90Hun
    #54394
    @ Mr. Predator

    Nekem Deception Assa a mainem, Hatred nekem nem jött be, a Darkness discipline még egész jó. Deception 3.0 óta megjavult, kevésbé van arra korlátozva, hogy az ellenfél háta mögött kelljen állnia, mozgékonyabb, Low slash 30m-en elég brutál módon néz ki mikor elhajítod a fénykardod :D Ráadásul 4.0-al a Hatred / Madness kapott 1 kis nerfet, Death Field már csak az okozott sebzés 10%-át adja lopott életként, passzív skillel együtt is csak 20%-ot 3.0-a óta eléggé lenerfelték azt az ágat.

    Amúgy csak én siklottam át afelett, hogy a gathering skillek-el már a skill szintje feletti "gathering node"-ok is használhatóak, és húzzák a skill-t is? Én a magam részéről azt mondom jobban megéri elkezdeni craftolgatni, mert GTN-en pofátlan árak vannak 4.0 óta, eddig az új armor set-ek legalább beszerezhetőek voltak olcsó áron is(volt, hogy komplett set 100k alatt kijött), de 4.0 óta 100k/darab alá nem igazán akarnak menni az árak, a dobozok meg 500k/doboz árnál kezdődnek...
  • Gudott
    #54393
    igazából szintezni mindkettő jó
    Deception talán kicsit trükkösebb, a low slash néha egész jól használható
    Hatred: DoT pakolgatás ág, plusz van self-heal (életlopás)
  • gepidaman
    #54392
    Köszi. Megvárom a mai frissitést és előfizetek 1 havit.
  • PiszkosFred
    #54391
    Nem tudod megvenni az utolso kieget, mert nincs konkret onallo ara. Elo kell fizetni legalabb egyszer egy honapra es akkor a tied minden, ami a az adott (mai) napig megjelent a jatekhoz (hutt kieg, revan kieg, fallen empire kieg). Egy honap utan majd preferred statuszu leszel, de mindent hasznalhatsz tovabbra is. Szerintem neked is ezt kellene tenned.
  • gepidaman
    #54390
    Sziasztok!
    Elértem az 50 es szintlimitet.

    Mi a legolcsóbb/legegyszerűbb mód, hogy tudjak tovább fejlődni 65ös szintig?
    - Vegyek egyhavi előfizetést? Vagy vegyem meg az utolsó expansion pakkot? Valami más?

    Választ előre köszönöm.
  • MrPredator
    #54389
    Assassinnak a hatred vagy a deception talent kell most?
  • BBence95
    #54388
    Köszi így már jó lett.
  • gunji
    #54387
    #54373-#54373 : Oké, köszi.

    #54383: N gomb, vagy a fenti menüben a kéz ikon.

    #54386: GTN-en creditért, vagy flottán a Supplies negyedben a Level 8 Equipment Vendortól Basic Commandation-ért, mostani nevén Common Data Crystalért (általában Heroic-okra kapja az ember).
  • mate23
    #54386
    hol tudok fejlödös ruhát szerezni pl ruha fegyver?
  • Gudott
    #54385
    Mindig van aki lemarad :)

    BBence95:
    Elvileg megváltozott a menüje is, keress olyat hogy followers &contracts.
  • Nephin
    #54384
    Hmm, pedig kiraktam oda is...
  • BBence95
    #54383
    Valaki tudna segíteni miért nem tudom előhívni egyik compimat sem tudom előhívni? Az új patch óta nem tudok velük semmit csinálni.
  • oz
    #54382
    Van eltérés a Star Fortress solo és HM között, mégpedig a végén. Szóló módban a végén az EPHERMIS droidot kell leverni, Hard módban azon a ponton 4 mob jön (2 elit, 2 normál), majd meg kell küzdeni a helyi főnökkel (Exarch), ami egy hosszabb folyamat. El kell jutni hozzá, majd le kell verni. Minden Exarchnak van egy egyedi képessége, ami bolygónként különbözik, de az alap harc ugyanaz.
  • Gudott
    #54381
    Nephin tegnap kitette az aktuális klánokat (+ ránézni a FB oldalra, mert valaki jelezte, hogy kimaradt)

    Ezek vagyunk mi, avagy a Nagy Magyar Seregszemle
  • MrPredator
    #54380
    Illetve még egy kérdés. Van valahol casual beállítottságú pve klán empire oldalon?