Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
a ruci annyira nem mozgat
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
http://www.swtor.com/fallen-empire/rewards
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
- Hutt kieget
- Revan kieg
- Fallen Empire kiegből az akkor elérhető fejezeteket, október 27-én nézve ez chapter I - chapter IX-t jelent. Ha csak jövőre fizet elő először, és akkor már mondjuk kijött a X-XII is, akkor értelemszerűen megkapsz mindent a chapter XII-ig bezárólag, csak hát addig ki kell bírnod valahogy 😊
Ha lejár az előfizetésed, akkor is megmarad minden, amit megkaptál, vagyis ha elvagy a pref. korlátozásokkal, akkor egy hónap előfizu árából egész sok tartalmat kaphatsz meg október 27 után.
Ami a cdkeyt+30 napos kezdő csomagot illeti, már 800 Ft körül is lehet szerezni, de volt már 500-ért is a kínálatban. Az egy külön vicc, hogy ha kreálsz egy-egy új accountot, és ezeket az olcsón vett kulcsokat hozzáadogatod azokhoz, majd a fő accountoddal összekötöd őket a "refer a friends" keretén belül, akkor az új account kap 1100 cartelt (500 az 30 nap miatt, 600 a Friends Referral Grant), amiből tudsz venni egy-egy olyan unlockot a fő accountod számára, ami eladható/tradelhető. Arról nem is beszélve, hogy közben a fő accountod is kap "haveronként" kedvezményeket, rewardokat, cartelcoinokat (600-at Friends Referral Grant címen). Mivel a friends cuccos +7 napot is jelent, így a fő account még kap további 100-at az első 30 nap után (Friends Referral Subscriber Grant) néven, mert ugyebár előfizető maradt a cdkulcsos új account is a 7 nap eltolódás miatt.
...vagyis az egész egy win-win, és csak 500-800 Ft/új account fáj az egész. 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.09.17. 13:42:30
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ha jól tévedek 1 hónap a hivatalos oldalról 4000ft. 60 napos Gamecard olyan 6-8000ft körül szerezhető be
Esetleg ha még nem volt aktiválva egy 30 napos starter kit ( gyakorlatilag a cd key) is megtesz. 1-2000ft között
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Aki nem előfizető az is játszhat majd vele valamikor,vagy eza része egyenlőre előfizetőknek jár?
Másik ha valaki csak prefered,és mégis játszhat vele,az hogy fog 60-as karit szerezni hisz max 50-es lehet.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Viszont akad pár új infó, aminek egy része örömteli, más oldalról viszont most keményen csuklanak Austinban a jó fejlesztők.
szerk:
pletykák szerint ezt a friss hatvanas opciót a Disney nyomására tették bele. És igen előfizetőnek járni fog egy instant 60-as karakter (és talán 2 új karakter hely szerverenként)
A kötélhúzás most az új epizódok kiadás körül megy, elvileg ezt is felülről fogják eldönteni az EA/BW párosnak nem sok beleszólása lesz (ez is pletyka)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.09.16. 20:09:41
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
@ Zolkanoble
A BitRaidert elég egyszerű kikapcsolni, a játék főkönyvtárában kell legyen egy launcher nvű Setting fájl azt megnyitod akár 1 laza notepad-el, de Notepad++ jobb szerintem, és keresel benne 1 olyan sort, hogy Bitraider_disable emelett lesz az érték "false"-re állítva, a "false" ("" jelek nélkül) szöveget átírod "true"-ra (szintén "" nélkül), majd mented a fájl-t és elindítod a launchert, ezután a launcher leszed kb 30 gigabájtnyi adatot, de bitraider nem fog menni többet. Én megcsináltam ezt, mert előjött nekem is az "unexpected error" hiba amit ezzel hathatósan meg tudtam oldani, mellékesen azóta nincsenek játékon belül mikro laggjaim, és gyorsabban is tölt mint amúgy töltene. 😉
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Még egy: ez a Bitraider dolog nagyon izgat, mert viszonylag lassan tölt a játék (onnantól, hogy elindítom a launchert, odáig, hogy a kiválasztott karival tudok indulni, kb 4 perc kell) és ez menet közben is érződik (elég gyors netem és gépem van). Megtaláltam a Bitraider setupját, de nem akarok hülyeséget csinálni. Valaki leírná, hogy mit és hol kell kikapcsolni?
Előre is köszi!
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.09.16. 17:14:08
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.15. 22:07:37
#szerk: megnéztem magyar auto fordítással... hát nem ajánlom 😄 Jézusom, szörnyű.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.09.15. 21:16:15
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.09.15. 20:51:21
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Egy kis pomo video, bár tartalmaz pár jelenetet a KotFE-ből, szóval csak saját felelősségre
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
na annál kevés idegesítőbb csóka van sztem
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
2, volt róla szó, sőt egyfajta gear hotswapról is. Talán egyszer lesz belőle valami
3 ezért kell sisakban járni, problem solved 😄 Amúgy egyszer talán bejön Shae Vizla haja is, ha már az armor elvileg kint van a marketen
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
1, a companionok harc kozbeni pofazasat ki-be lehessen kapcsolni, gondolok itt foleg a Treek es egyeb idegen tarsak halandzsa dumaira, amely kurvara idegesito, mar evek ota. Azt hiszi az ember, hogy mar megszokta, de nem, csak gyulik csak gyulik az ideg 😊 De a basicet beszelo humanoidok is az idegseitoek tudnak lenni, amikor fel percenkent szajkozza ugyanazt a 3 mondatot, csak hat az legalabb ertheto, nem halandzsa.
2, az outfit designerbe bekerulhetnenek a fegyverek is. Sok proto fegyver van, amelyet hasznalnek a skin miatt, de hat nem modolhatoak igy kuka. A jo hir, hogy legalabb a compok kezebe belerakhatom 4.0 utan, de ez csak sovany vigasz.
3, Torch hajat belerakhatnak a carteles cuccok koze, szegeny female karaktereim olyan frizuraval maszkalnak, kenyszerbol, amely miatt itt nalunk a vadkeleten is egy videki tancmulatsagban nylonzacskot huzna a sajat fejere legszivesebben a holgyemeny.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.09.14. 19:50:30
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Mastery-szar,companion gear már csak dekoráció-szar,univerzális companionok-szar.<#levele>#levele><#szomoru2>#szomoru2>
WoW-ot is azért hagytam abba mert a hülye barmok szintjére le könnyítették,és most ezt is.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.14. 19:46:31
Aki rendszeresen követte a kikerült híreket és a fórumot, annak nagyon sok újdonság nem lesz, de legalább egy helyen megtalálhatóak a frissebb infók
-Hamarosan várhatóak a class változások magyarul
-Ha úgy érzitek kimarad valami fontos, nem soileres infó, írjátok meg 😊
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD
Security key gondom nekem is volt,megoldódott.
Az első accomat freemail miatt vesztettem el.<#vigyor>#vigyor>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
- Bitraider: minél hamarabb likvidálni, annál jobb. Szinte csak a szívás van vele (gond a patcheknél, teljesítményromlást okoz, stb)
- Security key: most már mindenki fel tud tenni, még okostelefon sem kell már hozzá , sem aktív előfizetés
- Email cím: Lehetőleg valami ismertebb szolgáltatót használjunk
Ezek mellet is lehet probléma (sőt), de ha ezeket nem tartjuk be, igen komoly gond-cunamit is kaptatunk a nyakunkba
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
@Nomad99Hun- > nekem csak egy repair gomb van de az sem aktív a launcher fogaskerék mögött
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Fejvadász: szerintem powertech tank elég ideális, első társad amúgy is healer, ha jól geareled magad és őt is, akár a heroicok is szolózhatóak 1-2 szinttel magasabban (persze ésszel játszva). Fejvadászok közül talán ez az AC a legmobilisabb (Jet charge, kb mint a knight/warriornál a force jump)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
S esetleg valami tanács, hogy mit érdemes választani Advanced Classnak? Érdemes-e fejvadásszal a heal ág, vagy inkább legyek tank? Melyikre van nagyobb szükség a játékban? Mi az amiből hiány van és mi az amiből sok?
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
Kivéve ha te vagy 60 és kis szintűekre vadászol.<#zavart1>#zavart1>
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.09.11. 20:49:33
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
It\'s a trap!!! :)