Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#54052
köszi, akkor sztem csak hó közepén subolok megint
a ruci annyira nem mozgat

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

PiszkosFred
#54051

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54050
a mostani csomagban mi lesz amúgy? nemsoká lejár az előfizum és agyalok hogy vegyek-e megint 60 napot, csak nem tudom hirtelen mi lesz a 3. ajándék érte

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

PiszkosFred
#54049
Ha október 27. után előfizetsz egy hónapra, akkor megkapod "ingyen" a következőket:
- Hutt kieget
- Revan kieg
- Fallen Empire kiegből az akkor elérhető fejezeteket, október 27-én nézve ez chapter I - chapter IX-t jelent. Ha csak jövőre fizet elő először, és akkor már mondjuk kijött a X-XII is, akkor értelemszerűen megkapsz mindent a chapter XII-ig bezárólag, csak hát addig ki kell bírnod valahogy 😊

Ha lejár az előfizetésed, akkor is megmarad minden, amit megkaptál, vagyis ha elvagy a pref. korlátozásokkal, akkor egy hónap előfizu árából egész sok tartalmat kaphatsz meg október 27 után.

Ami a cdkeyt+30 napos kezdő csomagot illeti, már 800 Ft körül is lehet szerezni, de volt már 500-ért is a kínálatban. Az egy külön vicc, hogy ha kreálsz egy-egy új accountot, és ezeket az olcsón vett kulcsokat hozzáadogatod azokhoz, majd a fő accountoddal összekötöd őket a "refer a friends" keretén belül, akkor az új account kap 1100 cartelt (500 az 30 nap miatt, 600 a Friends Referral Grant), amiből tudsz venni egy-egy olyan unlockot a fő accountod számára, ami eladható/tradelhető. Arról nem is beszélve, hogy közben a fő accountod is kap "haveronként" kedvezményeket, rewardokat, cartelcoinokat (600-at Friends Referral Grant címen). Mivel a friends cuccos +7 napot is jelent, így a fő account még kap további 100-at az első 30 nap után (Friends Referral Subscriber Grant) néven, mert ugyebár előfizető maradt a cdkulcsos új account is a 7 nap eltolódás miatt.

...vagyis az egész egy win-win, és csak 500-800 Ft/új account fáj az egész. 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.09.17. 13:42:30

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54048
Be kell szerezni min 1 hónap előfizetést és akkor megkapsz mindent október 27 után.
Ha jól tévedek 1 hónap a hivatalos oldalról 4000ft. 60 napos Gamecard olyan 6-8000ft körül szerezhető be
Esetleg ha még nem volt aktiválva egy 30 napos starter kit ( gyakorlatilag a cd key) is megtesz. 1-2000ft között

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54047
Engem egy dolog érdekelne,és lehet már volt,akkor elnézést kérek.
Aki nem előfizető az is játszhat majd vele valamikor,vagy eza része egyenlőre előfizetőknek jár?
Másik ha valaki csak prefered,és mégis játszhat vele,az hogy fog 60-as karit szerezni hisz max 50-es lehet.

#54046
Megint jöttek új leak infók. Szerintem a köv. bejegyzésben összegereblyézem ezeket + a múltkoriból kimarad dolgokat ( új soundtrack, stb) és a megoldás a Makeb Achievement "bugra" A több iclass változás majd ezután jön.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54045
A friss hatvanas karaktert nem gazán lehet majd testre szabni. kb a birodalmiak full dark a köztársasági karakterek pedig full light sideosok lesznek. (ez kb gy hónapos hír és nem is nagyon volt megerősítve, PTS-en jelenleg ennek nincs nyoma, de nem igazán fogja megérni ez az instat 60-as karakter, szerintem)
Viszont akad pár új infó, aminek egy része örömteli, más oldalról viszont most keményen csuklanak Austinban a jó fejlesztők.

szerk:
pletykák szerint ezt a friss hatvanas opciót a Disney nyomására tették bele. És igen előfizetőnek járni fog egy instant 60-as karakter (és talán 2 új karakter hely szerverenként)
A kötélhúzás most az új epizódok kiadás körül megy, elvileg ezt is felülről fogják eldönteni az EA/BW párosnak nem sok beleszólása lesz (ez is pletyka)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.09.16. 20:09:41

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54044
Gudott kicsit kérdezősködtem Detox-ban ők mit tudnak a kiegről, és azt mondták többen is, hogy a kieg release után minden előfizető 1 db 60-as karaktert kreálhat majd, azt is kérdeztem, hogy ha már a "friss" 60-as karival a kaszt történetet átugorjuk lesz-e legalább valami mass effect 2 féle uj karakter generálós dolog, hogy meg lehessen adni pl. chapter 1-2-3 végén kivel mit tettünk, stb, ezt ők se tudták, hogy lesz-e ilyesmi, bioware-t ismerve én valami ilyesmit el tudnék képzelni.

@ Zolkanoble

A BitRaidert elég egyszerű kikapcsolni, a játék főkönyvtárában kell legyen egy launcher nvű Setting fájl azt megnyitod akár 1 laza notepad-el, de Notepad++ jobb szerintem, és keresel benne 1 olyan sort, hogy Bitraider_disable emelett lesz az érték "false"-re állítva, a "false" ("" jelek nélkül) szöveget átírod "true"-ra (szintén "" nélkül), majd mented a fájl-t és elindítod a launchert, ezután a launcher leszed kb 30 gigabájtnyi adatot, de bitraider nem fog menni többet. Én megcsináltam ezt, mert előjött nekem is az "unexpected error" hiba amit ezzel hathatósan meg tudtam oldani, mellékesen azóta nincsenek játékon belül mikro laggjaim, és gyorsabban is tölt mint amúgy töltene. 😉

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54043

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54042
Köszönöm a választ!

Még egy: ez a Bitraider dolog nagyon izgat, mert viszonylag lassan tölt a játék (onnantól, hogy elindítom a launchert, odáig, hogy a kiválasztott karival tudok indulni, kb 4 perc kell) és ez menet közben is érződik (elég gyors netem és gépem van). Megtaláltam a Bitraider setupját, de nem akarok hülyeséget csinálni. Valaki leírná, hogy mit és hol kell kikapcsolni?

Előre is köszi!
PiszkosFred
#54041
Karakter. Ugy, mint barmelyik kieggel, gondolom lesz egy indito kuldetes a flottan/hajoban, amelyez ha elinditasz es leokezol (mert nincs visszaut), akkor indul a moka az adott karakterrel.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.09.16. 17:14:08

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54040
A 4.0-ba való átlépés karakter vagy account szinten történik?
#54039
Megnéztem fordítással,ez a fordító nagyon gáz,totál ökörségeket fordított.Már ezért megérte megnézni.<#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.15. 22:07:37

#54038
Na ez eszembe sem jutott,nem vagyok valami nagy jútúb őrült.

PiszkosFred
#54037
Azt tudod, hogy van a youtubeon most már automatikus fordítás, akár magyarra is? Oké, guglitransz, vagyis ne várj csodát, de a semminél több 😊

#szerk: megnéztem magyar auto fordítással... hát nem ajánlom 😄 Jézusom, szörnyű.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.09.15. 21:16:15

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54036
Videót megnéztem,de angolul nem tudok,így egy büdös szót sem értettem.

#54035
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Lesz választási lehetőség. Talán az első komolyabb LS/DS az lesz, hogy hogyan válunk el a társaktól. A Hunternél pedig eléggé mókás lesz, ahogy olvasom

Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.09.15. 20:51:21

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#54034
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hat szepen ott hagyott "minket" Kira meg Doc - gondolom a tobbi classnal is hasonlo lesz a forgatokonyv/script, bar nem tudom elkepzelni, hogy Mako csak igy siman lelepne a Hunter nelkul, az osszes class kozul talan ott a legerosebb a kotelek -, igy mar nagyjabol sejtheto, hogyan maradtunk egyedul es vesztettuk el a lefagyasztas elott a csapatunkat.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54033
SWTOR: Knights of the Fallen Empire - "Story & Writing" Trailer (with Charles Boyd)

Egy kis pomo video, bár tartalmaz pár jelenetet a KotFE-ből, szóval csak saját felelősségre

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#54032
Neztem anno, de ugy vagyok vele, hogy inkabb nem kockaztatok es nem modositom (se nem torlom) a kliens allomanyait, mert meg a vegen "3rd partynak" nezik es mehetek magyarazkodni az "indiai" EA supporthoz.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54031
nekem shadowm van, és ugye én a healert vittem magammal
na annál kevés idegesítőbb csóka van sztem

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#54030
A healer consularommal általában (megszokásból) Qyzent használom. Régebben volt egy olyan bug, hogy a gyík FOLYAMATOSAN beszélt, nem csak néha lehetett hallani a vartyogását. Alapvetően addig nem zavart a hangja, de ott fenn voltam a plafonon.

#54029
1, volt valami fájl hack amivel az alien halandzsát ki lehetett iktatni ( treeknek az egyik costumisationja valami maszkot ad, az eléggé letompítja, jó ez is sufni megoldás 😄 )
2, volt róla szó, sőt egyfajta gear hotswapról is. Talán egyszer lesz belőle valami
3 ezért kell sisakban járni, problem solved 😄 Amúgy egyszer talán bejön Shae Vizla haja is, ha már az armor elvileg kint van a marketen

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#54028
Harom apro kis dolgot hianyolok, nem a cikkbol, hanem a valtoztatasokbol 😊
1, a companionok harc kozbeni pofazasat ki-be lehessen kapcsolni, gondolok itt foleg a Treek es egyeb idegen tarsak halandzsa dumaira, amely kurvara idegesito, mar evek ota. Azt hiszi az ember, hogy mar megszokta, de nem, csak gyulik csak gyulik az ideg 😊 De a basicet beszelo humanoidok is az idegseitoek tudnak lenni, amikor fel percenkent szajkozza ugyanazt a 3 mondatot, csak hat az legalabb ertheto, nem halandzsa.
2, az outfit designerbe bekerulhetnenek a fegyverek is. Sok proto fegyver van, amelyet hasznalnek a skin miatt, de hat nem modolhatoak igy kuka. A jo hir, hogy legalabb a compok kezebe belerakhatom 4.0 utan, de ez csak sovany vigasz.
3, Torch hajat belerakhatnak a carteles cuccok koze, szegeny female karaktereim olyan frizuraval maszkalnak, kenyszerbol, amely miatt itt nalunk a vadkeleten is egy videki tancmulatsagban nylonzacskot huzna a sajat fejere legszivesebben a holgyemeny.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54027
Én a mastery miatt nem sírok, a companion gear kivétele nekem sem tetszik én is szerettem szintezés közben ezzel szórakozni . Univerzális companonok, ezektől függetlenül Treek és HK-51 marad az etalon. viszont végre nem lesz "ki**ász" érzése az embernek, hogy a fejvadász első társa healer a csempész pedig szobrozhat a Hothig vagy hanyagolja a gunsliger AC-t ( jó ott a hajódroid, de azért ne vicceljünk már <#circling> )
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.09.14. 19:50:30

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54026
Köszi az infókat,de nagyon nem örülök,megint egyszerűsítik a játékot,így egyre kevesebb értelmet látok benne.
Mastery-szar,companion gear már csak dekoráció-szar,univerzális companionok-szar.<#levele><#szomoru2>

WoW-ot is azért hagytam abba mert a hülye barmok szintjére le könnyítették,és most ezt is.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.14. 19:46:31

#54025
Knights of the Fallen Empire: előretekintés

Aki rendszeresen követte a kikerült híreket és a fórumot, annak nagyon sok újdonság nem lesz, de legalább egy helyen megtalálhatóak a frissebb infók

-Hamarosan várhatóak a class változások magyarul

-Ha úgy érzitek kimarad valami fontos, nem soileres infó, írjátok meg 😊

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54024
Nekem is "letöltött" kb ugyanannyit, de a kliens mérete maradt 29,8 Gb -t, akkor mégis hova tette amit leszedett?

MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD

#54023
Asse tom mi az a bitraider.
Security key gondom nekem is volt,megoldódott.
Az első accomat freemail miatt vesztettem el.<#vigyor>

#54022
De hát a sec keyt pont nem az ilyen problémák ellen találták ki 😉

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#54021
Nem kioktatásként, de ezek mindig előjönnek

- Bitraider: minél hamarabb likvidálni, annál jobb. Szinte csak a szívás van vele (gond a patcheknél, teljesítményromlást okoz, stb)
- Security key: most már mindenki fel tud tenni, még okostelefon sem kell már hozzá , sem aktív előfizetés
- Email cím: Lehetőleg valami ismertebb szolgáltatót használjunk

Ezek mellet is lehet probléma (sőt), de ha ezeket nem tartjuk be, igen komoly gond-cunamit is kaptatunk a nyakunkba

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54020
Én dvd-ről telepítettem de nekem olyan 40 giga.

#54019
De jó neked, egyszer elindult akkor a játék kérte a mail cimem megadom kilépek csekkolom a mailt és azóta sem indul !
@Nomad99Hun- > nekem csak egy repair gomb van de az sem aktív a launcher fogaskerék mögött
#54018
Nah nekem leszedett így círka 20 gigát kb., mióta launcher settingsben beraktam, hogy bitraider kikapcs, azóta nem csekkol semmit, nem nyavalyog inditásnál, és 2mp alatt indul a launcher. 😉

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54017
Néhány napja nekem is ezt írja ki minden első indításnál, de szerencsére ha kilövöm és újra elindítom a laincher-t, akkor már simán indul. Szóval nagyon nem izgat, csak megjegyeztem, hogy nem egyedi a pár napja felbukkanó hiba az indításnál.

#54016
Nekem gond nélkül fut.

#54015
hol kapcsoltad ki?
#54014
Hali nekem sem indul this application has encountered an unspecified error. please try this patch again
#54013
Nah ez marha jó... Kikapcsoltam bitraidert és kiderült, hogy game fáljainak kb. 50%-a le sem volt szedve powered by bitraider... Most elkdezdte leszedni ezt a launcher, aki kitalálta ezt a bitraidert az feldughatja a duplapengés fénykardomat keresztbe magának...

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54012
Érdekes lelkivilága van a gamenek... Hazajöttünk nyaralásból hétfőn, szerda óta tolom aktívan swtor-t erre tegnap óta elkezdte, hogy bejelentkezek majd kiköpi a "unspecified error" szöveget amikor csekkolná a file-okat, kilépek-belépek, ugyanaz, gép restart és ugyanaz, fogtam kitöröltem bitraider mappát, erre leszedi újra, 1x be tudok lépni tudok játszani aztán következő indításnál megint csinálja, örülök ilyenkor hogy előfizettem 2 hónapra, szép dolgokat kap az ember pénzéért.... Most fogtam és launcher settings file-ban átirtam, hogy bitraider-t ne használja, erre elkezdett valami 1,6 gigát letöltögetni, meglátjuk így hogy megy...

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54011
Guddot szavaihoz annyit tennék hozzá, hogy közben még válaszoljak is az újabb kérdésedre, kinek mi tetszik igazából, mert tank is kevés van és heal is főleg endgame-ben, mivel az emberek többsége utállja ha felelősséget raknak a vállára ezért többség dps-t választ abból így meg rohadás sok van.. Rendszeresen látom a hirdetéseket Prog-on is imp flottán keresik tank/heal párost. Jelenleg Merc heal talán a legerősebb a 3 közül szorosan mellette/mögötte ott van sorci heal, régen a operative heal-t én imádtam, még a legdurvább flashpoint-okat is végig lehetett úgy nyomni operative heal-el, hogy közben meccset nézett az ember és néha fél kézzel rátenyerelt a billentyűzetre 😄 , komolyra véve az opi heal téynleg jó volt mert rádobta az ember a HoT (Healing over Time) healeket a tankra aztán sok dolga nem volt, bossnál volt kicsit trükkösebb, de mióta a Tactical Advantage-et kiherélték finoman szólva azóta kb. vért pisilős lett az opi heal..., Én személy szerint tank Assassin-t húzok új mainnek a régi Sorcim helyébe, és nem kell mondanom hogy pvp-ben milyen élvezet látni, hogy jönne elfoglalni a pylon-t pl a kis vérpistike ráugrok a "semmiből", röhög 1-et, hehe ez csak 1 assassin, aztán kezdenek dagadni az erek a fején a kezdődő agyvérzéstől amikor nem érti miért nem sebez rajtam szinte semmit, miközben én módszeresen leaprítom a hp-ját... 😄D

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54010
Annyi, hogy van egy field respec nevű legacy perk, amit egyszer kell megvenni (200k kredit, szóval a tiszta f2p is ki tudja lockolni) amivel nem kell ezekhez a mentorokhoz visszacsámborogni de ugyanúgy fizetős (kredit) talán előfizetőknek ez is ingyenes végtelen alkalommal. Kedd 14:00 ez is rezetelődik, szóval nem mehet fel csilliárd kreditig

Fejvadász: szerintem powertech tank elég ideális, első társad amúgy is healer, ha jól geareled magad és őt is, akár a heroicok is szolózhatóak 1-2 szinttel magasabban (persze ésszel játszva). Fejvadászok közül talán ez az AC a legmobilisabb (Jet charge, kb mint a knight/warriornál a force jump)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54009
Köszi szépen a precíz választ. 😊
S esetleg valami tanács, hogy mit érdemes választani Advanced Classnak? Érdemes-e fejvadásszal a heal ág, vagy inkább legyek tank? Melyikre van nagyobb szükség a játékban? Mi az amiből hiány van és mi az amiből sok?

#54008
Az Advanced Class-t egyszer választhatod ki a 10.-ik szintet elérve, ezek a Marauder, Guardian, Gunslinger, Powertech, stb minden kasztnak (Inkvizitor, Fejvadász, Jedi lovag, stb) 2 van ebből 1-et választhatsz, ezek mindegyikének függően attól milyen karaktert kezdtél lesz 1 tank és 2 dps ága (Guardian, Assassin, Juggernaut, Powertech, Vanguard, Shadow), vagy 1 gyógyító és 2 dps ága (Operative, Scoundrel, Sorcerer, Sage, Mercenary, Commando), vagy 3 dps ága (Gunslinger, Marauder, Sniper, Sentinel), ezeket az "ágakat" nevezik 3.0 óta Discipline-okanak, ezek kedv szerint cserélhetők, 1 úgynevezett Skill Mentor-nál akit vagy a flottán, vagy az adott frakció fő bolygóján (Dromund Kaas impeknek, Coruscant repeseknek) 1 adott összegért ő lenullázza a választott ágadat, és visszakapod a kiosztott Utility pontjaidat is, ezeket újra kioszthatod ugyanúgy mint első alkalommal, az hogy mennyit kér az attól függ hányas szintű a karaktered, minél magasabb annál nagyobb lesz az összeg, de nem vészes pár ezer credit általában még max szinten is ha jól emlékszem, ott meg már úgyis jönnek a 100k creditek befele csuklóból kb. szóval nem vészes.

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54007
Igen

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#54006
Az Advanced Class ugyebár egyszer választható ki és az végleges. De azon belül is van 3 ág. Azokat esetleg menet közben lehet cserélni?

#54005
Ebben igazad van,pvp szerveren igencsak nagy cumi az élet.
Kivéve ha te vagy 60 és kis szintűekre vadászol.<#zavart1>

#54004
ToFN-ot sokan ( többek közt jómagam is ) azért hagyják/hagyták ott mert az ellenséges frakció top lvl játékosai általában 2-3 esetleg nagyobb akár 10 fős csoportokban ( rep és imp egyaránt ) előszeretettel "vadásznak" az alacsony ( lvl 10-40 ) szintű játékosokra, akkor is nekiesnek az embernek ha nincs rajta pvp zászló, sőőt van olyan, hogy az npc-ket is végigölik 1-1 bázison ha esetleg egy játékos bemenekülne a "védett" bázisra előlük, velem olyan is előfordult, hogy 1-1 adott bolygóra lemenve a saját frakcióm space portjában ugrottak rám, a még szemetebb az volt mikor leütöttek, nyomtam a probe-ot, hogy felkeljek, erre még fel sem áltam a probe után máris levertek... Egyetlen menedék ezek elől ha bemész 1 story area-ba ahova nem tudnak utánad jönni, ám az ilyen szemétládák általában ilyenkor letáboroznak a bejáratánál a story area-nak, aztán előbb-utóbb úgyis ki kell jönnöd... és ezt 1 idő után az ember idegei nem bírják. A másik megoldás ezek ellen ha belépsz 1 guildbe és kérsz magad mellé 2-3 "testőrt" csak erre 1 idő után ráunnak a guild tagok, arról nem is beszélve, hogy ezzel meg nekik nulla az élmény, hogy a low lvl társakat kell kísérgetni...
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.09.11. 20:49:33

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54003
ehh, mindegy akkor, haverral megpróbáljuk be népesíteni akkor ToFN-t 😄

It\'s a trap!!! :)