60031
  • Gudott
    #54459
    Heroic moment? Plusz gránát, companionra is ható medpack? ezeknek együtt elégnek kell lennie. Vagy néha állítsd át passzívra, azzal veszít aggrót is (gondolom)
  • PiszkosFred
    #54458
    Persze. Mondom, ha a társ tank, én healer, akkor sima ügy. Ha én tankolok, és ő healer, szintén. De dps speccben arsenalkent nem tudom életben tartani őt (respeccelni meg nem akarok újra és újra - a standard mercenary 2 darab heal dpsben speccben meg szart sem érnek, max vészmegoldás). Ha viszont engem üt a boss, közben akár a kutyát is levihetem sétálni 10 percre, simán életben tart addig a társ, annyira el lett cseszve jelenleg a balansz. De ez azzal jár, hogy az aggrója is sokkal nagyobb, és nagyon nehéz kezelnem (de lehet, hogy csak én nézek el valamit :), ezért kérek tippet - a dekor cuccok miatt mennék még pár kört, de nem akarnék kínlódni)
  • DaWe01
    #54457
    Értem köszönöm :)
  • Jimbo
    #54456
    Próbáltad tank módban a companiont? Bár, gondolom akkor elég hamar elhal....
  • Pacho
    #54455
    Nem hülye kérdés, mert előzetesen nem volt róla szó, hogy kiveszik ezeket.

    Amúgy pl. a synthweaving-el (ha van) tudsz adaptive kék armorokat gyártani.
  • Pacho
    #54454
    Fícsör.
  • Jimbo
    #54453
    A Niko Okarros kabátnak meg a többi olyan cuccnak, amin nincs semmi stat, annak mi az értelme?
  • DaWe01
    #54452
    Hali lehet hülye kérdés de hol lehet armorokat venni? Eddig a fleeten voltak de most csak mod-okat lehet.
  • PiszkosFred
    #54451
    Apropó, kérdés. Tegnap 10-10-10-10es lett a szimpi a tanácsadókkal, hát így mindjárt egyszerűbb szólózni a heroic star fortresst. De kérdésem lenne az, hogy a picsába tudom (lehet egyáltalán?) csökkenteni a társam aggróját, ha healer üzemmódban van a végső bossnál?

    Próbáltam 22-es influval és 10-es influs társsal is, de annyira imba a healing spec a companionnal, hogy hiába hagytam passzívon 20 secig és nyomtam mindent cdre a mercenaryval - hogy legyen némi "előnyöm" -, nagyon nehéz az Exarcht magamon tartani. Most, 10-es szimpi után az összeszerelhető gépágyú segít picit, mert az legalább lekapja a bosst a társról, de én azt akarom, hogy engem üssön, mert ők nem bírják annyira, mint a karakterünk. Tank speccel nincs gond, healerként sem tank társsal, de dpsként egyszerűen kínszenvedés És csak itt a H2-es SF-ben, más kontentben nem volt gond sosem, simán engem pofozott minden boldogtalan.

    Vki? :) (ha cimborákkal vagy puggal csinálom, nincs gond, de most szóló üzemmód miatt kérdezem)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.28. 13:27:38
  • Vorrhess
    #54450
    Valóban nem unalmas :) Végülis marauder lett. Eléggé élvezem. :)
  • Plata
    #54449
    Majd megpróbálom,sajna nincs fölös kari helyem,16 karakter slotom van és pont 16 kari van Red Eclipsen.
  • PiszkosFred
    #54448
    Alttal belogolva is irhat egy ticketet.
    Azt irjak ilyen esetben, hogy egy uj karakter gyors krealasa (majd torlese) utan volt, hogy megjavult a regi es be tudott azzal is lepni.
  • Gudott
    #54447
    Írj a supportnak :
    [email protected]
    Melyik server-mi a karakter neve. És visszarakják vagy a fleetre , vagy a bolygó kiindulási zónájába. Nem gyakori, de néha előjön. (talán ha valamit törölsz az swtor mappában az is segít, de most hirtelen nem tudom, ha lesz egy kis időm, redditen/fórumon utánaolvasok-)
  • Pacho
    #54446
    Az eddigi 4.0 tesztek azt mutatják, hogy a scoundrel/operative healerek jobbak most mint a patch előtt.
    Ami az előnye:
    - nagyon mobilis karakter
    - több HoT-al is rendelkezik ami megkönnyíti a healt.
    - le tudja kapni magáról a root-okat és a DoT-okat is.
    - és a legerősebb AOE healje most neki van.
    Hátránya:
    - a single target burst healje a sorchoz képest gyenge
    - csak egy stun breakerje van (ez pvp-ben szívás)
    - a healje erősen HoT-függő
    - nincs interrupt immunityje, ezért interruptokkal nagyon nehezen birkózik meg (ez pvp-ben hátrány)
  • Pacho
    #54445
  • Pacho
    #54444
    A warriort nem fogod unni. Nagyon jó most a rotation buildje és discipline miatt már alacsony szinten is élvezetes vele a játék.
  • Pacho
    #54443
    Nem.
  • Plata
    #54442
    Sajna trooper karival nem tudok fel jutni,mással igen.
  • DarkBlade
    #54441
    A Common Data Crystals -t át lehet valahol váltani Glowing -ra, a Glowing -ot meg Radiant -ra?
  • gunji
    #54440
    Jaja, egyszer nekem is felajánlotta, de azt hiszem, kihagytam. Utána meg már nem volt több lehetőség rá, s inkább gyorsan lenyomtam a küldetéseket.
  • PiszkosFred
    #54439
    Pedig van, csak amig a Rep csajok a tudos csajszival tudnak flortolni (de valami ovis szinten), addig az Imp sracok a sith "fiucskaval"...
  • gunji
    #54438
    Birodalmi oldalon nem nagyon találkoztam a Flirt opcióval Makeben, pedig két karakterrel is végigvittem.
    S ha már Makeb: a staged weeklys achievementért járó ajándékot mindegyik karakter megkapja (így több lesz belőle). :)
  • MrPredator
    #54437
    Van ez az instant lvl60 lehetőség. Ez mit ad a karihoz? Companionok, story küldi, szakma, gear stb ezekkel mi van?
  • Vincentcloud
    #54436
    Üdvözlet!
    Scoundrel healről van valakinek tapasztalata? Magasabb szinten mennyire hasznos?
  • Gudott
    #54435
    Same gender romance a hutt carteltől van. Ott a rep oldalon a tudós lány elvileg annak számít, birodalmi oldalon passzolom, hogy ki lehet. Illetve talán még Beniko is az, de nem 100% (mondjuk szerencsére itt nem vitték túlzásba, ez nem Mass Effect vagy Dragon Age)
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.27. 22:40:04
  • Plata
    #54434
    Elvileg ha megvan a Hutt kieg lehet.
  • mate23
    #54433
    nöi karaktert öszze lehet hozni nöi pratnerrel?
  • Plata
    #54432
    Az jó kösz a tippet,csak közben felmentem STO-zni.
  • Gudott
    #54431
    10 perc (kb) inaktivitás után kitesz a karakterválasztó képernyőre, gondolom a troopered nem mozog közben , így esélyes, hogy nem kell sokat várnod.
  • Plata
    #54430
    Na mára lőttek Sw ToR-ozásnak,be akartam lépni a trooperemmel,de betöltés közben kilépett a játék,hogy miért passz,újra indítottam,belépnék újra a karival de csak tölt tölt tölt sokáig,és nem töltődik be,másik karival meg nem enged be mivel a Trooper karim szerinte be van logolva.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.27. 19:28:52
  • Gudott
    #54429
    Attól függ melyik class: sok fejvadász és Sith warrior kapna az alkalmon és "terminálna" egy egy companiont véglegesen
  • PiszkosFred
    #54428
    Hivjatok nyugodtan szentimentalisnak, de teny, sokkal jobban erzem magam igy, hogy terminallal ujra elerhetoek a regi tarsaim. :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.27. 19:00:23
  • Gudott
    #54427
    Akkor nagy valószínűséggel megvan a"hiba" oka
    szerk: lehet a hivatalos oldalon valahol meg lehet nézni, de lehet a többieknek pontosabb infója van.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.27. 18:52:39
  • Plata
    #54426
    Jó lenne ha emlékeznék rá,de fogalmam sincs.
  • Gudott
    #54425
    Mikor használta az utolsó ref linkedet? 90 napnak el kell telnie a kettő között
  • Plata
    #54424
    Gree és makeb kiesik.Dee valami nem kóser srácok.Kaptam egy levelet és egy Nico Okarr companiont levélben.
    Épp Corelian heroic küldiket nyomom,és jött levél,benne a companion.
    Már két alkalommal használtam referal linket.
  • gunji
    #54423
    A mai patch-ben nerfeltek valamit a companionokon? Mert kissé tényleg viccesen nagy erejük van. Tegnap este három karakterrel is sikerült a fejvadász eventen weekly-s kingpint elkapni. A legviccesebb talán az volt, hogy Coruscant-on Kira kis híján egy maga tankolta le az ottani főgonoszt, ami eddig rating 156/192 ruciban sem sikerült nekem.
    Egyébként a cégek leszokhatnának arról, hogy ugyanazon a napon adnak ki az új kieget a saját játékukhoz. Most elég nagy fejtörést okoz nekem, hogy itt kezdjem el az új sztorit, vagy az STO-ban kezdjek új karit az ajándék ingyé' hajóknak :D A bőség zavara... ;)
  • Gudott
    #54422
    Szerintem a Gree eventes armorok egészen jól mutatnak az ügynökön., vagy talán a Makeb birodalmi oldal snowtrooper szerű armorja sem rossz.

    A régi lvl50/55/60-es vendorok nincsenek eldugva valahova? Ott is rémlik, hogy vannak jó holmik. Az BH-h a lvl 50 classic szettet használtam szinte végig, a kék (tank) szett veszettül jól nézett ki. ( kár hogy a jetpack bug nem lett kijavítva azzal az armorral)

    Referal link: lehet hogy olyannak működik csak , aki valaha előfizető volt és talán ebbe nem számíz bele a CD key 30 napja, szóval 1 hónap a hivatalos weboldalról vagy gamecard)
  • mate23
    #54421
    es ez holvan pontosan ?
  • Plata
    #54420
    Jut eszembe,Ügynöknek tudtok valami szép ruha szettet ami nem olyan drága de jól áll egy ügynöknek?
    Mivel pref vagyok max 350k pénzem lehet,kb ennyit szánnék rá.