60031
  • DaWe01
    #54499
    Igen a fleeten megfelelő szintű zöld hiltnél artifact eq.-t kér. Csak hiltnél és barrelnél kéri, modnál és enchantmentnél nem.
  • oz
    #54498
    Attól függ, milyen címet használsz. Általában az általános nagy szolgáltatókhoz (hotmail, gmail) azonnal megjön a levél, a kisebb magyar szolgáltatóknál szokott probléma lenni (citromail, freemail, ilyenek). Ilyesmire inkább a nagyokat jó használni.
  • oz
    #54497
    A hilteknek, modoknak van egy minimum szint követelményük. Csak pontosítás kedvéért: a vendornál vett, megfelelő szintű, zöld hiltet nem tudod berakni egy modolható (narancs) kardba?
  • Plata
    #54496
    Igen.Megengedik hogy előfizetèst vegyèl.
  • DaWe01
    #54495
    Azt tudom. De én a fleet-en mondom, a modifications wendor-tól nem tudok semmilyen hilt-et se.
  • bekasybalazs
    #54494
    köszönöm. az e-mailre még mindig várni kell jócskán? a legutóbbi ilyen akcióm során, amikor e-mailt kellett használni, elég sokat kellett rá várnom...
  • silverchain
    #54493
    Ha csak preferred sátuszú vagyok (megvan a Hutt cartel), és belogolok 29-e után, kapok valami extrát? lvl 60-ig tudok szintezni, vagy lvl65-ig?
  • Plata
    #54492
    Ha jól emlékszem fél misibe kerül vagy 175 cc-be a training dummy.
  • Big Boss Hu
    #54491
    Lila modokat csak előfizuval / artifact equipment authentication-nel tudsz használni (55 alatt)
  • DaWe01
    #54490
    Hali! Miért nem tudok hilt-et rakni a kardba? Valami artifact equipment kell hozzá, illetve küldiből kapott fegyverekhez is kell a Huttos kiegészítő. Vagy most mi van??
  • MrPredator
    #54489
    OMG mekkora ötlet köszi :)
  • PiszkosFred
    #54488
    Igen. De, hogy ez most exploit e vagy sem, az eyg eldontendo kerdes, amelyre nem tudok valaszt.
  • oz
    #54487
    Ez tényleg így van? Ha csinálok egy instant 60-as karaktert a szabad lehetőséggel, leszedem róla az összes cuccot, majd törlöm, akkor létrehozhatok egy új 60-ast? És ezt megcsinálhatom tetszőleges számban (minden classra)?
  • PiszkosFred
    #54486
    Nem, a szetteket az instant 60-as karakter kapja, a classnak megfelelot, es mivel az "legacy bound", ezert tudod tarolni a bankban, es masik karakterrel felvenni.
    Ahany instant 60-as karaktert gyartasz, mindenki kap egy egyedi szettet. Van, aki ezt kihasznalva gyartott minden classbol egy-egy karaktert, elment a hazaba, levetkozott, a cuccot berakta a bankba, torolte a karaktert es gyartott ujat, majd kezdte elolrol egeszen addig, amig minden class minden szettje meg nem lett.

    Ha egy instant-60 karakterrel nem lepsz 61-es szintre, ha torlod, visszakapod a lehetoseget, csinalhatsz egy ujabb 60-ast. Ez azert kellett, hogy ha valaki - uj jatekos, aki most csoppen bele - menet kozben ebred ra, nem tetszik az adott class, legyen lehetosege valtoztatni.
  • oz
    #54485
    Némi creditbe vagy cartel coinba fog kerülni. A legacy fülön vannak a global rész (nem emlékszem a pontos nevekre), ott tudod kilokkolni a training dummykat (ops és pvp külön), meg egyéb dolgokat. Mivel a globalban vannak, minden karaktered hajóján meg fog jelenni, csak egyszer kell megcsinálni. Guild hajóra sajnos nem megy a dolog.
    A hajódon lévő vendortól tudsz kiegészítőket venni a training dummyhoz.
  • oz
    #54484
    Amikor hozzákapcsoltad a security key-t az accounthoz, akkor kaptál egy sorozat számot. Ha az megvan, használd azt, ha nincs, akkor el kell távolítani az accountról a security key-t. Ezt a honlapon keresztül (www.swtor.com) tudod megtenni, már nincs szükség közvetlen kontaktra. Kezdj el belogolni oda, hagyd üresen a security key mezőt, aztán "Lost Your Security Key" opciót választva kövesd a leírtakat.
  • MrPredator
    #54483
    A hajómra akarok training dummy-t. Még nem tudom hogy lehet megszerezni de kell :)
  • MrPredator
    #54482
    Ja megvan csak le kellett rakni. De nincs benne semmilyen másik szett.
  • undY1ng #54481
    Köszönöm a gyors válaszokat! Bocsi azt még elfelejtettem kérdezni, hogy free to play játékosként is el tudom dönteni, hogy megvegyem-e vagy nem? Tehát pl. eljutok 20-as szintig és akkor az alapján döntök és ne úgy, hogy egyből megveszem aztán ha mégse tetszene akkor meg "felesleges pénzt dobtam ki".
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2015.10.29. 12:10:42
  • PiszkosFred
    #54480
    Majd megkapod emailben, folyamatosan érkezik majd rakás standard/kezdő felszerelés/bútor/cucc. A többi berendezést/dekort neked kell összeszedned majd instákból, bossokból, szakmákból, tokenekért cserébe, stb.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.29. 12:03:11
  • MrPredator
    #54479
    Most vettem stronghold-ot Dromund Kaas-ban de full üres, nincs benne bank. Meg alapból kaptam Corusant-on (sith létemre).
  • Plata
    #54478
    Az betöréses rablás.
  • PiszkosFred
    #54477
    Vagy más házában :)
  • Plata
    #54476
    Házadban.
  • MrPredator
    #54475
    Állítólag az instant karihoz jár több szett ami a legacy bakba kerül. Hol van legacy bank?
  • Nico Bellic
    #54474
    Köszi a linket. Általad vissza térek egy hétre a játékhoz
  • Nomad90Hun
    #54473
    @ undY1ng

    ingyemesként, azaz free to play (f2p) játékosként, a class történetek végigjátszhatóak 50-es szintig, de van pár korlátozás:

    - limitálva vam ,hogy flashpointokból a föellenség leverése után hányszor kaphatsz jutalmat, ez 3 alkalom egy héten,
    - limitálva van, hogy egy héten mennyit pvp-zhetsz, 5 alkalom egy héten,
    - a karaktereidnek csak 200 ezer creditje lehet fejenként,
    - ingyenesként nem használhatsz artifact azaz lila szintű cuccokat.

    Ha engem kérdezel jobban jársz ha veszel egy egyszeri két hónapos előfizetést, és akkor 2 hónapig nem lesz semmi gondod, kapsz a 2 hónap alatt 1000 cartel coint, amit el költhetsz amire akarsz, de ami a legfőbb, megkapsz minden kiegészítőt, fejlődhetsz 65-ös szintig, és ha lejár akkor preferred státuszba rak vissza a játék.

    Preferred játékosnál

    - a heti pvp és flashpoint limit megeggysezik a f2p játékoséval,
    - de lehet 350 ezer credited,
    - illetve kapsz még pár feloldást amit f2p nem kap meg.

    Akit érdekel az én Ref linkem:
    http://www.swtor.com/r/9cjrqV
  • Plata
    #54472
    Javaslom vedd meg legalább az alapjátékot,nem drága,akkor kapsz hozzá 1 hónap előfizetést,és meglátod hogy milyen jó a játék,ha le is jár nem leszel többé F2P hanem prefered,ami nem sokkal több mint a F2P,de nem is olyan nagyon szar.
    Preferedként játszom most,szinte mindent unlockoltam CC-ből,így egész jó.De azért még így sincs sehol ahhoz amikor előfizető vagy.
    Ha játszottál a wow-al akkor szerintem erre is elő tudsz fizetni,F2P és előfizető közt a különbség hatalmas.
  • bekasybalazs
    #54471
    hello. Csatoltam anno az accountomhoz egy security key appot, ami azót a telefonomon volt. most azonban megadta magát, így az app is eltűnt róla. Leszedtem egy másik telefonra, viszont a serialt kéri, amit az accounton belül tudnék megnézni. Na de most, oda sem tudok belépni a security key miatt... :D ilyenkor mi a teendő?
  • undY1ng #54470
    Üdv!
    Kb. bétában próbáltam a játékot, de akkor még wow "láz" volt, viszont a játék tetszett! F2Pként mennyire lehet haladni? Mindig is imádtam a Star Wars világát, csak hát ugye az előbb írt dolog miatt abbamaradt a lelkesedés.
  • gunji
    #54469
    #54461: A 2.x-3.x-ben én is onnan szoktam volt a kis szintező karaktereket felruházni, anno a basic commendationt meg az 55/60-as karakter kifarmolta. Ez volt a legjobb/leggyorsabb módszer. Jut eszembe: még a Dark/Light side vendornál is láttam pár cuccot.

    #54466: Tudtommal nem lehet átváltani. Vagy elköltöd az adott karakterre (gear, spec tervrajz, szobabútor, stb), vagy át is lehet adni másik karakternek, legalábbis eddig élt e módszer: veszel valamilyen modot, s a legacy bankon keresztül átveszi egy másik karakter, ő meg visszaváltja egy vendornál 2 órán belül. Érdemes kipróbálni, hogy továbbra is működik-e.
  • MrPredator
    #54468
    Lana Beniko mindenképp a companionom lesz? Úgy értem ha sok olyat mondok vagy teszek ami neki nem tetszik akkor is megkapom?
    Nem lenne jó ha nem csatlakozna a követőim közé, baba a csaj nagyon :)

    Amúgy juggernaut mellett döntöttem és nem bántam meg :)
  • Gudott
    #54467
    The Old Republic: Knights of the Fallen Empire - ajánló és összefoglaló a játékról régi és új játékosoknak
  • Jimbo
    #54466
    Mindjárt elérem az 1000 Common Data Crystals-t, át tudom váltani valahol?
  • Vincentcloud
    #54465
    Köszönöm a választ, azt hiszem azt fogok csinálni :)
  • Nomad90Hun
    #54464
    Ha "erősítő" alatt a jobb modokat, érted, akkor flottán látogasd meg a modification vendorokat(árúsokat), adnak hilt-et(markolat), modification(modifikációt), illetve enchantment-et(erre találjon ki valaki valamit mert nekem nincs olyan ötletem ami ne hangozna hülyén), árások most már elvileg 8 - 14 - 20 - 26 - 32 - 38 - 44 - 50 - 58-as szinteken vannak.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.10.28. 18:13:26
  • mate23
    #54463
    hol lehet veni fénykardhoz erösitöket?12lvl
  • PiszkosFred
    #54462
    Mondom, cdre nyomva minden burst (az elejen is, es kozben), kozben passziv a healer ilyenkor, hiszen van self heal ez ido alatt, es meg igy is visszaveszi utana, mert miert ne. Csak ez a boss csinalja, csak ott az utolso teremben, senki mas. Megoldom, mert eddig is sikerult, csak mar "unom" :)
  • DaWe01
    #54461
    Azokat én is megtaláltam :) Csak mivel én nemfizetős vagyok eddig onnan vásároltam be a ruhákat, azért kerestem, de köszönöm.
  • gunji
    #54460
    A flottán a Level 8 Equipment Vendortól: Supplies negyedben balról a legelső boltos (nagy mutató fél négy irányban ;), ott láttam barna modolható ruhadarabot és fegyvert.