Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
ezt elvileg amúgy most már lehet exportálni-importálni is ahogy nemsoká a gombkiosztást
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
A kérdésem az lenne, nincs erre valami megoldás? Oké, hogy kirakom újra ami kell, na de még is.... Hol tárolja a játék ezeket? Ha most veszek egy ilyen bővítő cuccot (tudom, most nem tudom ellőni), de ha újra csak pref lennék és akkor felhasználom, az megoldja?
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
elvileg holnap kint lesz az utolsó class változásos írás a BW honlapján és a maradék 3 pár class is meg lesz magyarul, igaz nem annyira részletesen, mert egyrészt úgyis lesz egy csomó változás, másrészt lehet komoly anyázásba fulladni pl a PT vagy a sorc/sage páros leírása <#boxer>#boxer>
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Kérdés: mennyi szabad hely kell neki? mert most elégé tele vagy. se pendrive se külső hdd nincs most nálam, szóval olyan 3,4-4gb?
És a telepítés után is ennyivel csökken a hely?
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

Néztem a publikusan elérhető adatokat a Harbringer kb. 65-70%-ban van "tele" és ezzel messze a legnagyobb populációjú szerver, elvileg még bőven el kell bírnia az embereket (elvileg).
A szerver a szerverben megoldás nekem pl. tetszene, kíváncsi vagyok meg tudnák-e csinálni.
Tomb of Freedon Nadd
Amúgy a mostani szerverek nagyságrendekkel több játékost képesek kiszolgálni, mint ami induláskor volt.
De ha nem változtatnak rajta, csak terelik a népet, akkor megint hatalmas káosz lesz.
Harbinger már jó ideje túllépte az egészséges populáció limitet
Ha pl összevonják a két NA east PvE servert, amik magukban majdnem akkor populációval rendelkeznek,mint a Harb, akkor inkább zárják be a boltot, a kreténségnek is van határa.
Lehet egy szerver lesz régiónként, de eltérő instákkal ( PvE, PvP, RP és elszeparált chattel, és ezeken belül lehet újabb insta pl PvE-1-2)
szóval mintha server a serverben megoldás felé mennének. Ha nem tetszik a PvP akkor csak egy instaváltás és már PvE-ben vagy. Viszont ugyanaz a que lenne, ami a PUG findert megkönnyíti , plusz gyakoribb Warzone/GSF, stb
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.09.24. 09:27:45
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
TIPP: 3 EU, 3 West Coast, és 3 East Coast szerver marad.
Tomb of Freedon Nadd
Max character slots increased to 40
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Az utóbbi három évben azért sokat változott a játék, nem mindenben előnyére: nincs már skillfa, de vannak új companionok (HK, treek), s ki tudja mi könnyítette meg a játékot, könnyebbé téve a heroic-ok szólózhatóságát is. Maga az RL játékos is már gyakorlottabb lett azóta 😉
Annak idején azért nem volt olyan egyszerű dolog egy ilyen megcsinálni.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Míg mondjuk egy Powertech tank azért egész jól bírja a gyűrődést és ha valaki elmászik a healerre akkor ott a "szigony" vagy végső esetben a jet charge
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.09.22. 21:36:02
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Ha már így belejöttem a fennforgásba: van valami olyan hely/dolog/küldetés, amit érdemes még megnézni/megcsinálni/kipróbálni a v4 előtt egy lvl60 karinak? 😊
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
De ez egy azóta törölt usertől számozó képeken volt, lehet nem lesz kötelező használna, de akkor nem férünk hozzá rendesen az Alliance rendszerhez.
szerk:
Plata: igen az adott karakternek megvolt a szerver oldalon lementve
de pl nem lehetett átemelni másik toonhoz, csak manuális szöszölve vagy sokan megosztották a saját UI-jukat, amit most már a keybind-del is lehet, stb
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.09.22. 20:02:03
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
#54068: Ezt a skálázást hol vezetnék be: a bolygókon található H2/H4-ekben vagy a jelenleg még SM/HM-ezhető flashpointokban?
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Movies\en-us
sacrifice.bik
elvileg jobb a minőség, mint ami ami youtube-on van
Elmondások alapján jobb lett a töltési idő, smoothabb lett sokaknak (HDD-n és SSD-n is)
valamint van új particle és víz effekt egyes helyeken
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Skálázódás:
pl van egy heroic/Fp legyen a szintje mondjuk 25. Te szolózni szeretnéd pl 30-as szinten, eddig megtehetted és minél nagyobb volt a szintkülönbség a javadra, annál könnyebb volt.
A 4.0-tól kezdve hiába leszel mondjuk 65-ös szintű, leskáláz a rendszer arra a maximális szintre (+2) ahol még xp járna normál esetben az adott küldetésért. Szóval ez itt 25+2 vagyis 27, nyilván az adott szint legjobb statjait kapod meg, de nem tudsz one shootolni mindenkit.
Szóval sokan farmolgattak így dolgokat, ez nagy vsz. meg fog szűnni ( de nem 100%)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.09.22. 18:50:53
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
"-a keybind import/exporálható lesz
-A karakterek skálázhatósága is bent lesz (azt hiszem ESO-ben is így van) bolygó max szintje+2 lesz
elég komolyan át fogják varriálni a dolgokat
Aki akar dekót és egyedi armorokat szerezni a heroicokból és Flashpointokból az siessen"
(mertl pl lehet cuccokat szerezni, amivel sub-frakcókhoz vágodhatsz be, Mandók, alvilág, stb stb elég sok spoiler van benne illetve tudsz majd a storyban társakat toborozni)
Bitraider: streaming módú kliens :
egy jó dolog van benne, elég leszedni a kezdőbolygókat és már mehet is a game, a hátrányokat pedig olvashatod
Ha régi install vagy DVD-ről van telepítve akkor nincs, de egy ideje ez az alapértelmezett. szerencsére kikapcsolható, de teljes adatcserével jár
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.09.22. 18:39:53
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Neztem kozben, az az adatforumatumos szarsag miatt lesz nagyobb a mai patch. Ami nem gond, egyszer leer, csak igy atutemezem picit a mai letoltesi folyamatokat, mert premier volt ma teves fronton is.
Kerdezni akartam mar, hogy mi lesz az instakkal? Oke, lesz story/solo mode, az egy. Marad gondolom a normal es ahol van, a heroic mod. Na most a normal minden esetben skalazodni fog, ha egyedul megyek be? Vagyis ezert irtad, hogy nem lesz tobbe +10 szintes kulonbseggel farmolas skinekert es dekor cuccokert/achievementekert, mert tobbe akarhogy is megyek be, mindig szintemnek megfelelo ellenfelek varnak?
Ez a bitraider egyebkent mi a loturo? Mindenki panaszkodik ra, de nekem sosem volt ilyen a gepen, vagy csak en nem lattam, hogy van? 😄
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Már múltkor is giga körüli volt a patch, szóval lassan eltöltődik a 4.0 (pl új itemek, Thexan szettje és fénykardja)
-a keybind import/exporálható lesz
-A karakterek skálázhatósága is bent lesz (azt hiszem ESO-ben is így van) bolygó max szintje+2 lesz
elég komolyan át fogják varriálni a dolgokat
Aki akar dekót és egyedi armorokat szerezni a heroicokból és Flashpointokból az siessen
Ja és a Makeb birodalmi oldalon az acsihoz a False Hisory-t vagy szolózni kell vagy olyan segítség kell akinek az adott heroic nincs bent a questlogjában.
szerk:
amúgy a flash alapú UI-t is talán átdolgozzák ( Flash alapú 2015-ben....<#banplz>#banplz>)
szerk 2:
akinek HDD-n van a játék, talán érdemes tolni egy defragot a patch után
(meg kidobni a bitraidert...)
szerk3:
Bounty Contract Week van, szóval hajrá 😊
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.09.22. 18:16:54
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Elnézve a 4.0-as változásokat ez úgy fog módosulni, hogy: Sorc, Assassin.
Bármi mást teljesen felesleges lesz játszani, csak felbaszná az agyát az ember.
Tomb of Freedon Nadd
Plata:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ha még nem sikerült, s ha jól emlékszek: elindítod a klienst, alul lesz egy '+ játék hozzáadása...' szöveg, oda klikk. Megjelenik egy menü: abból 'Nem Steames játék hozzáadása...". Ha a megjelent listában nincs benne, akkor 'böngészés'-sel meg lehet találni.
Ezzel nem adod hozzá a steames acchoz a játékot, csak indítani lehet onnan.
Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.09.17. 23:41:41
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Affection = influence szóval ez önmagában nem nagy váltás, viszont bejön a képbe az allaince rendszer, amivel lehet majd companionokat toborozni (igen, akár más frakcióból is, de talán ennek a java a 9. fejezet után jön)
Az afection/influence mellett a presence fogja még befolyásolni a companion harci értékeit ( ez nem új stat, talán már a kezdetektől bent van. van ilyen datacron, a THORNE relicekek is növelik ezt az értéket plusz van 1-2 consumable item, illetve a companionok kimaxolása is növeli legacy-n blül + elvetemülteknek augmentek <#nevetes1>#nevetes1>)
crit kristály megmarad
A többi stat nem fog változni. Egyedül a mastery plusz ugye az említett crit+surge összevonás és "harmadvonalba" kerülés
Szóval a mastery és crit mellette maradni fog az endurance, power , accuracy , alacrity , defense , shield, absorption és presence (illetve PvP esetén expertise)
Amúgy az endgame relicek (egy részük) egy ideje már így működnek, nincs lebontva külön hanem proc esetén mainstatot ad.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.09.17. 18:02:28
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Részletek és pár új töltőképernyő: https://torcommunity.com/database/update-previews/974-loading-improvements-in-kotfe
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
a ruci annyira nem mozgat
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873