Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Pár Heroic leírásban ott van, hogy részletesebb infóért elugorhatsz az eredeti questgiverhez (itt gondolom lehet csacsogni is vele companion jópontokért ill social pontokért) vagy egyből odateleportál
Most nagyon arra mennenek rá, hogy amint vége az első 9 fejezetnek, legyen elég endgame, hát kvázi ami nem class vagy bolygóküldetés, endgame lett és nem az "átpörgetem 5 perc alatt" féle
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Pl a 12x XP eltunik, de helyette ha csak a class sztorit csinalod meg a bolygok main sztorijat, akkor ugyanott vagy veluk, mint most a 12x bonusszal. Minden mas valtozik es elhagyhato (mas neveket is kapnak ezek a side kvesztek - marmint, nem a kveszt, hanem a tipus). Lehet, hogy a heroicok is igy jartak.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.01. 10:47:52
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Igen, a jelek szerint. BH-val pl nem mutatja a Korriban heroicot, viszont mutatja a Hutta-n levo osszeset (az ABC sorrend miatt gondolom, hogy ez nem valtozott).
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ugyanez igaz repura, viszont craft alapanyagot talán könnyebb lesz szerezni
És ami a bonus meglepi, visszajönnek a két régi azóta sem ismételt eventek vendorai ( Chevin event, ami bevezette az első Gree eventet illetve az első Rakghoul kitörés, lezuhant hajó stb) de valami brutális mennyiségű token kell már a kilockolásukhoz is, nem beszélve, hogy a visszatérő eventek tokenjai mind kellenek ( Gree,fejvadász, Rakghoul)
Ja új opsok és FP-k valószínűleg igényelni fogják az új képességeket ( Translocate, puff neki)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Illetve a 4 kezdőbolygó heroicja továbbra is korlátozva lesznek-e ( Tyhton : csak jedik számára elérhető pl)
Az amúgy be is tenné a kaput, ha a passzívokat elvennék.
Ahogy látom, lehet majd külön geart tartalmi a régi tartalmakhoz ( no power, alacsony endurance és mastery, a többi meg ahogy a csövön kifér +sok presence)
És egy extra a vanguard/powertech tankokhoz: Defense lesz a fő tank stat, a shield/absorb páros (ami ugye ezen tankoknak fontos) hanyagolva lesz.
Várok még datamineolt infót az alliance rendszerről és péntek du-ra igyekszek összerakni egy átfogó összefoglalót 😄
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
"Only power, endurance and mastery were affected. Crit, accuracy, defense, absorb, presence were all the same. Gear does make you stronger"
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Ami maitt hiszti lesz, az az, hogy a heroicok hetente egyszer teljesithetoek csak. Viszont az osszes heroic elerheto az osszes bolygon egy terminalon keresztul a fleetrol, majd oda is teleportal a rendszer a helyszinre, nem kell 10-20 perceket utazgatni, illetve a rewardok minden heroicnal, az adott szintunkre ad lootot, vagyis 60as geart ad a 18-as heroic rewardja is. Ami nem jo hir, hogy skineket (marmint narancs geart) nem lattam a rewardok kozott.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Viszont van outit designer a companionoknak is, + random mount/pet választás, elvileg megszüntetik a clipping gondokat
viszont ez kicsit kiborított
"Alliance feature and companion contacts will be revealed closer to launch." F. U. BW
szerk:
nocsak, visszapakolják a "Possessed Hunter" heroicot.... D
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.01. 01:00:13
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
ui: A heroic kvesztek meg a skalazas miatt kar volt parazni 😊 Fasza lett az uj rendszer! Eskuszom jobban varom ezt most, mint barmelyik eddigi mmo kiegeszitojet. Teljesen uj jatekot csinalnak a 4-0-val....
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
illetve a friss hatvanasok bár kimaxolt crew skillekkel érkeznek, nem lehet szabadon meghatározni melyik három lesz az, hanem a classoknak megfelelő lesz
Kérdés a combat/crafter petek mennyire lesznek hasznosak.....
Az új PvP map igéretesen néz ki (ez nem stream, hanem datamineolt infó) régi queake 1/2 es modokat idéző felépítés ( VIP akit ki kell menteni, saját egyedi képességekkel, stb)
szerk:
mountok legacy perkkel már első szinttől kezdve használhatóak.
Na én mentem aludni
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.01. 00:20:43
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.01. 00:06:45
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Az instant hatvanas gear kék rating 188-as lesz (így nem valószínű, hogy optimalizált statelosztású lesz...)
Társak max affectionje (Influence az új rendszerben) 20000 lesz és egy 50-as rendszert fog képezni, szóval minden 400 aff. fog emelni egy szintet ( 20000/50=400).
Ha minden igaz, lesznek craftolható itemek, amik növelni fogják a companionok harci értéket (nem a presence-t növelik, mert olyanok már most is vannak)
Így érdemes a jelenlegi rendszerben kimaxolni az affectiont (10000) és a companion questeket is
új terület Wild Space
Nem azonos az Unknown Regions-szel/val/vel (ahol pl Malgus is kalandozgatott miután tele lett a hócipője, vagy ahol a Chissel birodalma van)
Elvileg már megy a stream, de az ép elmém érdekében csak egy spoilermentes reviewokat fogom átnézni. <#circling>#circling>
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.09.30. 22:06:08
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Most a dilemma a "kinekajódésannyát" szinten van , olyan megoldás nem lesz, aki mindenkinek tetszik. A gyanúm az, hogy hiába hirdeti a BW/Ea duó , hogy "single player experience", de suttyomban bele akarja a népet kényszeríteni a group contentbe.
amúgy mikor eltörölték a skillek kredit költségét (ami abszolut pozitív dolog volt) egy hétig azon ment az anyázás, hogy mér" mos", aggyák vissza de izibe a krediemet, mé' kell elmászni a trainerhez ésatöbbi . Szóval ha technikailag össze is jön minden, biztosan sok anyázást fognak kapni.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
arra gondoltam, hogy gondolják át nyugodtan és a lehető legjobbat hozzák ki
DE amíg nincs kész a scaling system addig ne engedjék rá az éles szerverekre
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
Hat, en nem vallalnam mindezt 20 napos hataridovel, de en nem is ertek a lovakhoz, az is igaz, lehet, hogy BW-nel megoldjak 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
Peldaul, erdemes e farmolni es elraktarozni jelenleg a dekor cuccokat az 50-es hardmode FP-kbol mert mondjuk kesobb ezek dragak lesznek/lehetnek, vagy nem, mivel tovabbra is szolozhatoak lesznek az FP-k, koszonhetoen a kikapcsolhato skalazodasnak, vagy mert soloban is esnek a dekor cuccok, stb. 😊 (legalabbis legutobb errol beszelt par ismeros, es azota par cuccost elraktam en is, hatha igazuk lesz es lesz belole kis extra penz)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Elképzelhető, hogy Ziost-ig marad minden a megszokott módon és utána (miután minimum kétszer igen mondtál az új expansionre 😄, biztos ami sicher alapon) a Fallen empire kapcsán vált át a rendszer, mikor tényleg húsba vágóan fontosak lesznek a régi tartalmak az Alliance rendszer miatt. Ez lenne talán a legnormálisabb megoldás, aki nem lép át a KotFe-be az egy ideig tudjon farmolgatni, utána viszont legyen kénytelen csapatban dolgozni.
"es az erejuket a csapatom letszamatol tennem fuggove"- ilyen van a Seeker doird/Macrobinuculat küldetéseknél, ki is írja, hogy létszám függő, mennyire nehéz a küldetés
"Aki epp arrajar, es belever 10%-nyi sebzest (vagy gyogyitast), az kapja meg a killt, es porogjon a progress" és a PvP flag a rakghoul kórnál is gyorsabban terjedne 😄. Vannak kételyeim ezzel kapcsolatban, egy egy véletlenül "kiprovokált" flagelés komoly gankfestet tud okozni (lásd eveneken során erre játszó véristvánok, akik tömegével várnak, hogy valaki félrekattintson egyszer....)
Mondjuk ha lenne olyan opció, hogy pl a flaggelt játékos (barát vagy ellenség) legyen érvénytelen target, akkor könnyebb szívvel el tudnám fogadni/képzelni
Amúgy anno pl Oriconon a H2 156-körüli gearrel tank/healer párossal szolózható volt 55-ön is. A legtöbb heroic stealthes classzal jóval könnyebb, szóval teljesen egzakt szabályokat hozni nem lehet, szerintem.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
En ugy csinalnam meg, hogy minden heroicot instaba tennem (sajnos van eleg sok outdoor/open heroic, azokat is meg lehet oldani, egyedileg spawnoltatva a mobokat, mint sok "hivd elo a bosst es usd le" kvesztnel), es az erejuket a csapatom letszamatol tennem fuggove. Ha negyen vagyunk (akar downscale, akar nem) akkor legyen eredeti H4 szintu, ha viszont egyedul vagyok, akkor legyen H2 szintu, ami egy comppal megoldhato - meg ha nem is kes a vajban stilusban, de realis eselyekkel). A letszamnak megfeleloen essen/jojjon a reward is.
A masik meg, hogy minden heroic open lenne, de nem lenne mob tagging, mint sok mmoban, kozte az ESOban vagy ujabban a WoW nemelyik kveszt mobjanal. Aki epp arrajar, es belever 10%-nyi sebzest (vagy gyogyitast), az kapja meg a killt, es porogjon a progress, igy nem kellene vegigcsinalni a szokasos lfg rutint generalon/lfg-vel, csak mert 65-oskent le akarok nyomni egy lvl20-as H4-t valahol a kapott jutalom skinje miatt...
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Szóval az is a "majd meglátjuk" kategóriába fog esni, ahogy a le/fel skálázás is. meg még pár dolog. Max találgatni lehet addig.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Talán valamivel több a havi lebontásban kapott CC is.
Ez elvileg ugyanaz a Bundle, amit tavasz óta kapható csak a SoR helyett +30 nap van benne.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
90 nap előfizetés, és 2400cc :40 dollár -link
Nem tartalmazza a Shadow of Revan-t (legalább nem tolnak ki a néppel egy hónappal az ingyenesség előtt)
(off: van 90napos gamecard is? szerk: már látom az amazon oldalán, a 60 napos mellett van már 90 és 180 napos is )
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.09.26. 22:47:38
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
-alapjáték
-Rise of the Hutt Cartel
-Galactic Starfighter
-Galactic Stronghold
-Shadow of Revan
-Knights of The Fallen Empire
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Támogatnám, egy csomagban az összes eddig megjelent kiegészítő, plussz a 60 napos gamecardok.
Nyilván ha nagyon sok játékos van (fleet) akkor néha át tud váltani diavetítésbe.
Ami még értelme, hogy nem ragad be a patch 99%-on a normál kliensnél, én viszonylag sok mailt/privát üzenetet kapok hasonló nyűgökkel , ekkor linkelem az aktuális fórumoldalakt és tanácsolom a bitraider kiiktatását. Nekem az aktuális telepítés ha jól rémlik 2013 elején történt, azóta talán egy repairt kellet lefuttatnom áramszünet miatt. Nyilván van akinek a bitraider mellett sincs gond,de ha probléma van, akkor ált ez a ludas (ill a Dx9c hiánya)
Ha van szabad helyetek, akkor érdemes lementeni az swtor mappa tartalmát, hogy egy esetleges reinstall alkalmával ne keljen leszedni az elejétől.
Szerintem, ha lenne egy csepp eszük a 4.0 alkalmával kiadnák Blu-Ray formátumban is a játékot és visszahoznák a fizikai 60 napos gamecardot...
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.09.26. 16:22:57
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
- Aki szintez, az nem lineárisan fejlődne, hanem helyben csak egy adott szintig (bolygó+2), aztán a következő bolygón hirtelen ugrana sokat (mintha megszüntetnénk az XP-t, a skilleket meg egy adott bolygó adott küldetése után kapnánk).
- Később nem lenne érdemes visszamenni farmolni (commendationt vagy rawt), nehezebb lenne segítséget szerezni a heroicokhoz.
- Mi lenne az Alderaan/Hoth/Nar Shadaa/stb. bonus series történeteivel, a lvl50 feletti GSI küldetésekkel, a WB-vadászatokkal, egyéb eventekkel, stb?
Akkor már inkább választható legyen, meghagyva a mostani játékmenetet is.
A flaspointoknál/opoknál már több értelme lenne, ideálisan szintén meghagyva a választás lehetőségét.
Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.09.26. 14:12:05
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Egy előnye van, friss telepítésnél szinte "azonnal" el kezdhetsz játszani a kezdőbolygó, de ennyi, sokkal több a gond vele.
Én még nem láttam olyat, hogy a normál verzió átváltana bitraiderre.
Az már rági infó hogy új tartalom a kilenc fejezeten kivül idén nem lesz ( illetve van valami Star Fortess nevű cucc, de hogy mi azt még a minerek is csak tippelgetik) FP/OPS jön leghamarabb utána PvP és végül GSF(itt talán PvE mód is képbe kerülhet)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
A skalas lootok olyanok lesznek, hogy a karakterednek megerje lemenni barhova, vagyis hasznalhato, esetenkent token jellegu cuccokra kell gondolni a normal gear mellett.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.09.26. 11:20:27
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
PS4 ID: Vordengo
A korábban lelőtt két "poén" a sztorira vonatkozott, az egyik egyenes következménye volt valaminek, és várható volt, a másik viszont számomra meglepetés volt, és egyúttal csalódás is, mert... majd október végén folytatom 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.09.26. 09:41:41
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ha jól számolom mától lehet venni 30 napos előfizetést és akkor már belecsúszol az október 27.-ei normál startba
A BW-s srácok igen erősen gondolkodnak, hogy hogyan kegyen ez a le/fel skálázás
Valószínűleg több, a keddihez hasonló előtöltés fog történni és ha cserencsénk lesz, október 20.-án csak minimális leállás lesz ( ugye ekkor kezdődik, az early access)
Az event tokenek ( Fejvadász hét, Rakghoul kitörés, Gree event) illetve a conquest jutalmak kraft alapanyaggá válnak/válhatnak
Az új soundtrack amúgy eléggé király
Többet majd este, ha a mobilnetem is úgy akarja
ui:
óvatosan a spoilerekkel, én nem láttam a fenti streamet, de ha minden igaz, komoly elágazások lesznek benne és nem feltétlenül csak a standard férfi/nő és DS/LS /semleges.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”