60031
  • bekasybalazs
    #54539
    Ezt a választ kaptam a mailemre a support felé, amit 15 perc alatt írtam meg, fényképezgettem meg csatoltam hozzá mindent....

    "Greetings,

    I am Protocol Droid M0-T0, Human-Cyborg Relations.

    In order for us to discuss your query, please contact us from the email address associated with a SWTOR.com account.

    Alternatively, you can contact our Customer Service team over the phone for the price of a local call by calling the numbers listed below:"


    szóval, fizessem a hívás díját azért, hogy visszakapjam azt, amiért fizettem...teljes mértékben korrekt hozzáállás.
  • PiszkosFred
    #54538
    Hat lehet, de a 12x xp is csak subnak volt eddig, vagyis en csak ahhoz tudom hasonlitani.
  • Plata
    #54537
    Nem lehet hogy előfizetősöknek van csak a több xp?
    Azt észrevettem hogy erősebb a karim,de hogy sokkal több xp jönne azt nem.Ügynökkel meg sith assasinnal játszottam egy keveset.
    Ügynöknek vettem egy új ruhát.Majdnem komplett szettet sikerült neki venni,csak a fejes nem lett meg,az túl drága volt.
  • PiszkosFred
    #54536
    Kiprobaltam kivancsisagbol, es meg vagyok dobbenve, a szintezes nagyon durvan begyorsult, nem gondoltam volna, hogy ennyire... Jedi sentinel a nullarol eler coruscantra, mar lvl16-os, gyors letolod a 4 heroicot (kozben a bonust is megcsnialva) es mar lvl19. Es akkor meg a main sztoribol semmit sem csinaltal. Heroicbol kapott gearbol pedig ugy fel vagy oltozve, hogy regen a modokbol sem voltal 20-as szinten. A korabbi 12x XP bonusz meg az X darab token ehhez kepest lofaszjoska :) Hja, es mindaz kb 3 ora alatt. Vicc. (bar jot tesz az altozasnak is, ketsegtelen).
  • Pacho
    #54535
    Csakhogy eddig a hivatalos és működő rendszer az volt, hogy a referral system nem ad olyat amiért amúgy plusz pénzt kellene fizetni, mint pl. egy kiegészítő. Aki lvl 50-ig ment el, és nem vette még a Rothc-t sem az mehetett tovább a storyban hiába igényelte a referral-t. Ezért is lepne meg, hogy ha az olyan funckció mint pl. az instant lvl 60 az rögtön elérhető lenne neki (mert akkor el tudná indítani a Kotfe-t is.
    Ha ennek ellenére viszont igen akkor az minden bizonnyal bug, és nem feature.
  • oz
    #54534
    Ha veszel valamit a Cartel Marketből, lesz rajta egy időzár, amin belül hozzád lesz kötve (pörög egy számláló az item alján). Ha megpróbálod magadra venni az itemet, akkor szól, hogy az item végleg boundos lesz a karakterednek. Ha magadra veszed, eltűnik az időzítő, a cucc végleg a karakteredhez lesz kötve, többé nem lesz átküldhető. Ha lejár az időzítő, és még nem vetted magadra a cuccot, akkor bind on equip lesz, és továbbküldhető szabadon.
  • bekasybalazs
    #54533
    Mivel a referral link 7 nap subscriber státuszt ad, igen, működik. nincs különbség subscriber és subscriber között.
  • mate23
    #54532
    nekem még mindig boundos fegyver és nemtom elküldeni masik karakteremnek!coin lehet küldeni másnak ?
  • Pacho
    #54531
    http://www.swtor.com/buy
  • Pacho
    #54530
    Achievementekből kb. 1000 cartel coint lehet összehozni (bár ehhez nem keveset kell játszani, mire ez megvan, addigra kb. 30 000 achievement pontod lesz

    Amúgy a referral linkkel is működik az instant 60-as generálása? Ez nekem új....
  • oz
    #54529
    Veszel pénzért a honlapon.
    Bizonyos achievementek is adnak cartel coint, de alapvetően nem sokat (20 körül). Ezekhez viszont általában sokat kell játszani. Nincs a fejemben a lista, mely acsik adnak cc-t is, nézz utána a neten.
  • oz
    #54528
    Szintezni kell, csak új karakter létrehozásánál ban lehetőség 60-as karakter indításához.
  • silverchain
    #54527
    Szereztem 7 napos előfizetést, ha most van egy lvl55-ös karakterem, abból tudok valahogy instant 60-ast kreálni, vagy szinteznem kell 55-60-ig, és csak új karakter készíteskor van meg a lehetőség, hogy lvl60 legyen?
  • mate23
    #54526
    tehát akkor igen válasz kérdésre.cartel hez hogy lehet coin szerezni?
  • Pacho
    #54525
    Ha lejár a timer akkor bind on equip lesz és akár a GTN-re is beteheted.
  • mate23
    #54524
    ha lejar bond akkor el lehet kuldeni barhanyszor?
  • Pacho
    #54523
    Át (ha jól emlékszem van egy "bound" timer, amit meg kell várni, hogy lejárjon amíg küldhető nem lesz), de mivel a cartel coin accounthoz kötött, ezért a legegyszerűbb az, hogy azzal a karival vásárolsz, akinek az itemet szánod.
  • mate23
    #54522
    cartel marketen veszunk fegyvert stb at lehet küldeni saját karatereknek?
  • Gudott
    #54521
    A másik kérdésedre pedig: Beniko kinézete egyelőre nem "moddolható"
  • Gudott
    #54520
    link
  • MrPredator
    #54519
    Még egy kéréds és mára békén hagylak titeket... :)
    Azt írták minden flashpointnak van szólózható módja. Ebbe hogy kell bemenni? Fleet-en a quest termináloknál csak tactical és hard mód van.
  • Gudott
    #54518
    Írj a megadott email címre, ha szerencséd van megoldják, ha nem, mehet a telefonos kör a supporttal. ( csatold a szükséges adatokat, stb)
  • bekasybalazs
    #54517
    Akkor most adtam magamnak egy pofont ezzel a jelszó resettel amit az oldalon kértem.
    összegzem, mert kicsit zavaros a helyzet:
    - security key aktiválva volt az accon, viszont a telefonom megadta magát, így az appot buktam
    - a security keyhez kapott serialt, amit az appba kéne beírni nem tudom megnézni, mert nem tudok hozzáférni az e-mailhez
    - az oldalon leszedni nem tudom a leírt módon a security keyt, mert nem tudok hozzáférni az e-mailhez (anno valamiért hotmailest adtam meg, nem tudom hová tettem akkor az eszem...)
    - az originre sem tudok belogolni a jelszó reset miatt, amit már végelkeseredésemben kértem az oldalon, és arra az e-mailre küldte, amihez nem férek hozzá.

    agyérgörcs.
  • PiszkosFred
    #54516
    Anno nekem is igy sikerul, az EA kozponti weboldalan :)
    #50574
  • Gudott
    #54515
    Elvileg minden swtor account egyben origin account is. Ez annak a következménye, hogy az EA próbálta összevonogatni a kismillió meglévő azonosítóját. Nekem még nem volt dolgom vele, esetleg a többiek tudnak segíteni, vagy az a srác, aki a gamepodos fórumba írt.
  • bekasybalazs
    #54514
    köszi a címet.
    Viszont ez az origines dolog nem tiszta, ki tudnád fejteni egy kicsit bővebben? az ottani supportra gondolsz?
  • Gudott
    #54513
    [email protected] ide tudsz írni
    Amúgy originen is meg tudod nézni ( a gamepod-os swtor fórumban volt valaki, aki így tudta visszaszerezni az accountját, displaynevet elfelejtette/nem jegyezte meg és a megadott email címe közben megszűnt, szóval ez olyan végső megoldásként itt is működhet)

    Van egy másik érdekes bug: ha nincs magas szintű karakter tactical FP-ban, akkor a végén stat nélküli purple cuccot dob, ami nem is moddolható. Szóval remélem ráfeküdnek a bugfixre, nem úgy mint a SoR-nál, mikor is mint aki jól végezte dolgát szinte az egész brancs lelépet karácsonyozni....
  • bekasybalazs
    #54512
    Komolyan, kezdek kiszaladni a világból...nem elég, hogy a telefonom megadta magát, még az swtor accom is baszakodik. nem tudom levenni a security keyt, mert nem kapok a regelt e-mailre semmit. bár már abban sem vagyok biztos, hogy ez az az e-mail cím, mert hiába kérek elfelejtett acc és jelszó mailt, az sem jön meg...melyik e-mail címen lehet elérni a customer supportot? lehet e-mail cím váltást kérvényezni? erről az ipről van rendelve minden, erről volt előfizetve, erről volt csak belogolva.
  • PiszkosFred
    #54511
    Odessen kornyeken nezz szet a vendorok kozott, ha van - de szerintem egyelore nincs -, akkor majd ott lehet.

    #54510
    + eventek, lasd kaszino vagy rakghoul moka
  • Plata
    #54510
    Azt hiszem csak az első companionhoz jár.
    Vagy Cartel marketből lehet majd venni hozzá vagy egyéb helyen.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.29. 18:21:14
  • MrPredator
    #54509
    Valaki mondja már el, hogy lehet Lana Beniko-t customizálni. Ha megnyitom a companion panelt, csak a fénykardját lehet cserélni, kisebb kariknál van lehetőség armort adni a companionokra. Van hely nála egy olyan customization cuccnak, de nem kaptam ilyet. Régebbi kariknál ha megszereztem egy companiont, adtak egy customization tokent. Lana-nál semmi ilyet nem kaptam.
  • gunji
    #54508
    Elvileg már első nap jelezték, létezik róla reddit post (pl. Armor in 4.0 for preferred and f2p, 4.0 Bugs & Personal Feedback (lehet, hogy spoileres)) és fórumbejegyzés is (Artifact Gear Restriction Affecting Oranges and Green Mods).
    Elég érdekes itt is a bugfixing :D

    #54506: Igen, elég az 1 hónapos is.
  • PiszkosFred
    #54507
    Egy hónapos is elég természetesen.
  • undY1ng #54506
    "Ha engem kérdezel jobban jársz ha veszel egy egyszeri két hónapos előfizetést, és akkor 2 hónapig nem lesz semmi gondod, kapsz a 2 hónap alatt 1000 cartel coint, amit el költhetsz amire akarsz, de ami a legfőbb, megkapsz minden kiegészítőt, fejlődhetsz 65-ös szintig, és ha lejár akkor preferred státuszba rak vissza a játék."

    Megkapok minden kieg.-et és fejlődhetek 65-ig ez csak a 2 hónapos előfizetéssel érvényesül vagy elég az 1 hónapos is?
  • Pacho
    #54505
    Hát ez király, szerintem tedd ki a Redditre is, akkor gyorsabban továbbterjed majd a hír. Amúgy mégegyszer elolvastam a patch notes-t, és nem javítottak ilyen hibát, egy ilyen mondat van ott helyette:

    "Artifact items purchased from the Cartel Market no longer require Artifact Authorization."
  • Gudott
    #54504
    Ez bug és nem feature, elvileg már javították...., na majd a köv patch során.


    Pacho:
    A hajódroid-ot el tudod érni másik játékostól is, fel tudsz menni az ő hajójára (régin így volt) Csak van valaki a guildben, ismerősök között. Ha más nem , a fléeeten general chatben megkérsz valakit és ha segít neked, adsz neki valamit cserébe ( kredit, dekoráció, alapanyag, stb)
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.29. 15:27:57
  • DaWe01
    #54503
    Van
  • Pacho
    #54502
    De a hajóvendort külön meg kell vennie akkor, az 1 millió kredit. És csak az operation dummyhoz vehet kiegészítőket, a warzone dummyhoz nem.
  • Pacho
    #54501
    55-ig tudsz szintezni, Makeb végéig.
  • Pacho
    #54500
    Volt egy ilyen bug a múlt héten, de állítólag javították. Van screenshotod erről?