Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PiszkosFred
#54201
Neha nem igazan tudom kovetni a gondolatmenetedet, vagy a magyarazatokat, de lehet bennem a hiba. Ami a CM fele lehuzast illeti, minden jatekban ugyanez megy, nincs ezzel gond, sot, reszemrol pont le is szarom. Ha kozmetikai cuccokkal es egyeb marhasagok arulasaval fenn tudja magat tartani egy mmo, annak csak orulok, mert ha jo az az mmo, akkor azzal EN csak nyerek, ha nem zarjak be a boltot. Az mar szemelyes dolog, hogy en nem, illetve nagyon de nagyon ritkan fizetek egy skinert, mas meg igen es gyakran, alkalmankent akar egesz vagyonokat. (ellentetben mondjuk par f2p mmonal az egyes unlockokert (bank, karakter), amelyekert tobb tizezres osszegeket fizettem mar ki eddig es fogok is meg valoszinuleg, de csak azert, mert nem volt egy altalanos, eso/swtor fele sub megoldas, hanem "fizess paraszt ha kell meg bank, vagy karakter slot, stb"😉.

De, megegyszer, ezzel nincs gondom addig, amig masok nem az en penzemet koltik (pont eleg jomagam es a csalad "erre"😉 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.06. 13:27:27

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54200
12x xp : október 19-ig tart utána a class és a bolygó fő küldetései kapnak egy szép XP boostot, elvileg bőven elég lesz a haladáshoz, a mellékküldetések ,heroicokat nem szükséges megcsinálni)
A normál start okt. 27., korai hozzáférés 20, de a változások ( skálázás, stb) már 20.-ától életbe lépnek

Legacy perk: legacy képesség vagy unlock, pl ha elértél egy karakterrel Light5-ra, akkor megkapod a Unity képességet, amivel te és társad 12 másodpercig 40%-kal kevesebb sebzést szenvedtek le (na ebből van kismillió képesség aktív és passzív egyaránt)
lockout: szó szerint kizárás, pl mostantól a heroic küldetések hetente csak egyszer csinálhatóak meg szép magyarosan fogalmazva
roll: pörgetsz egy adott itemre, ami csapatos kalandozás közben esik.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54199
Elnézést, hogy ilyet kérdezek, de spoilerveszély miatt félve olvasgatok, szóval: lehet tudni,
- meddig él a 12xp booster?
- illetve mikor indul a 4.0? (okt 27?)
Szótáramhoz még pár láma kérdés: miajaza legacy perk, rollolás és lockout?
Köszöntem 😉

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#54198
A CM-es lehuzáshoz:, ezt szerintem már máshol is kitárgyaltuk, tetszik-nem tetszik nem elhanyagolható bevételt hoz a market és azon belül is különösen a "bálna" vásárlók, akiknek minden pénzt megér, hogy Bastila/Satele Shan-os ruciban vagy Tulak Hord féle szamuráj felszerelésben játszanak, vagy most ahogy bejöttek a shotók és a vékony pengés markolatok kristályok. (amúgy az ESO-ban van gyakorlati haszna a hópárduc, stb muntoknak? Itt is aliv van olyan, most kapásból a level 10-es kristályokat, Treek-et és a section X unlockot tudom mondani ,illetve jóval kisebb mértékben de a GSF-es hajókak van gyakorlati haszna játékmenetet illetően)

Ez az előfizetőknek minden jár pedig beetetés, hátha bent ragadnak sokáig a játékban.

Amúgy ésszel játszva, kb majdnem minden elérhető preferdeknek is (szerencse, hogy annyira sokan nem választják ezt)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.06. 12:51:42

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#54197
De aki komolyan jatszik/szott az aktualis (ertsd, utolsokent erkezett, friss) kontenttel, az elofizetokent tette, amig a kedv/hangulat/ero tartott, majd csak utana valtott maximum prefre lazitani - mar amennyire lazitasnak lehet tekinteni azokat a korlatokat 😄 Vagyis, ok eddig is elofizetok voltak es most is azok lesznek, akkor is igy tortent volna, ha sima egyszeri digitalis - Hutt vagy Revan fele - kiegkent jott volna a Fallen Empire.

Ami plusz lehet, hogy a kivancsi prefek beruhaznak most egy honapra, es kvazi minden addigi anyagot megkapnak ingyen, es ez elegge osztonzo lehet, az a 2800-3000 HUF lofasz penz a Hutt, Revan es FE 1-9 fejezetert, foleg ugy, hogy megmarad utana es nem vesztik el. Na ezen lepodtem meg, mert bar az EA sem olyan fasz, mint regebben, de azert tovabbra is van sok hulyeseguk es meg mindig inkabb szikszo a nevuk, mint sem dicseret.

Aki meg var februarig, mert itt a fallout es az unnepi szezonban is lesz mit csinalnia, az meg ugyanennyi penzert megkapja a plusz ket fejezetet is, es igy tovabb - na az ilyen miatt mondom, hogy szokatlanul pozitiv gesztus az EA reszerol, mert subkent pont leszarom, de gondolva a mostani pref emberekre, rajuk nezve szerintem tobb, mint korrekt...

...de persze rogton el is felejti az ember ezt a kellemes elmenyt, ha ranez a CM-re es latja, hogy megint megy a lehuzas, n+1 alkalommal kozreadott packok miatt, de persze "a kozosseg kerte a regi cuccokat, hat mi teljesitjuk" felkialtassal ok mossak kezeiket 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54196
Én is akartam előfizetést,de egyenlőre asszem hanyagolom,esetleg jövőre.Amit eddig láttam az új dolgokból sok nem tetszik.
Inkább el szórakozom kis karikkal.
Másrészt most STO-ban annyi minden jön össze hogy az eléggé lefoglal.

#54195
De itt nagy valószínűséggel pont 4-6 hetente fog kijönni egy egy új fejezet. ESO-nál pedig a nagyobb DLC-k (Orsinium , Imperial City meg ami majd jön ,amit külön lehet megvenni ha nem előfizető az ember) nem ilyen "tempóban" érkeznek. Volt annó szó róla, hogy 3-4 havonta lesz 3 új fejezet kiadva, na az nem vallott volna az EA-ra. (persze most is lesz lehetőség bevárni több fejezetet és majd akkor előfizetni)

Akinek "most máris kell" az szépen előfizető marad, a többiek meg évente 2-3x előfizetnek 30 napra.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.06. 11:26:33

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#54194
Pedig par eve, amikor felraktam toled kaptam az infokat a szomszed topikban 😊 Az tulzas, hogy "-zok", ugy mondanam, hogy amikor ramjon a hangulat, akkor par havonta benezek, hogy mi valtozott es par napot, esetleg hetet elszorakozok, rendszerint egy uj karaktert kezdve. Illetve, amikor van free item/hajo/egyenruha/stb, azt mindig beaktivalom.

#54192
"hülyék lennének ha nem húznának be vele zsetont jövőre is."
Ingyen megkapod kvazi egy havi elofizetesert az osszes addigi cuccost, ami mindnig is a tied marad, meg utana pref statuskent is. Pont, hogy ez a fajta megoldas nem vall az EA-ra 😊 Ha mondjuk csak addig lenne elerheto, amig sub vagy, vagy meg kellene venned a fejezeteket 10 dodoert, na az lenne klasszikus EA huzas (pl ugyanezt csinalja most a Bethesda/ZOS - valoszinu a kiado, a Bethesda dontott igy -, az ESO eseteben).

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54193
Tuti biztos hogy Sub only,nem hiszem hogy felemelnék 2-6 kariról 40-re a F2P meg pref karakterek számát.

#54192
Ez a 40 karakter ez most sub only lesz, vagy mindenkinek egyformán?

Az meg, hogy 10-11-stb fejezetek csak jövőre jönnek azt ne felejtsük el, hogy az Old Republic EA alatt került kiadásra, és hülyék lennének ha nem húznának be vele zsetont jövőre is.

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54191
Heroic-ok tényleg heti lockouttal fognak rendelkezni
Új fejezetek havi bontásban fognak érkezni 2016-tól (jelen állás szerint, nem tudom ez hyanadik verzió 😄)
Serverenként 40 karakter lehet

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54190
Bakker nem is tudtam hogy STO-zol.Meló közben jutott eszembe,de nem tudtam írni.
<#vigyor>

#54189
Holnapra nincs karbantartás, de holnap tér vissza az össze CM pack, akcióval, szóval lehet szemezgetni

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54188
Én is, de ez se rossz olyan... letisztultabb. Holnap szerintem megint jön valami content pre-load.

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54187
Megszoktam a régi launchert már, de ezt is meg fogom :p 😊
#54186
Hát ez az új launcher, no comment.....

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54185
Nocsak, összehoztak egy új Launchert? Elsőre kicsit fura igaz szokható, de hát haladni kell a korral... 😊
PiszkosFred
#54184
Szombatot leszamitva semmi gondom nem volt az elmult negy evben, stabil 40-50ms korul mozog/mozgott a latency. Ez most csak egyszeri alkalom volt, ami nem jott jokor szamomra, de ott egye meg a fene. 😊 Beneztem a forumra, hogy mi a gond, akkor lattam, hogy rengeteg masik embernek is hasonlo a szitu, es mivel kvazi 2 het van a kiegig, nem feltetlen orulnek annak, ha most kezdene el osszefosni magat a rendszer. Nincsenek ketsegeim afelol, hogy a startnal lesz kaosz mert esetleg (/varhatoan) sokan visszaternek egy gyors 30 napos subbal, de legalabb addig meg hadd huzzam fel nyugodtan 50 korulre azt a ket karakteremet (gunslinger, human male, neutral - es egy female dark tog mara) a bonusszal, amelyeket elterveztem.

De tul van ez mar beszelve, egyszeri gond volt, par napig tartott, itt a vege, fuss el vele...
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.05. 14:02:27

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54183
Jaj azt a vakító fehérséget én sem bírom,meg hogy bugos az egyik birodalmi felvonó.<#vigyor5>

#54182
Tudjuk Plata homokszem ment a gépezetbe mi..? 😄

Én amit ki nem állhatok az Hoth, az a vakító fehérség kicsinálja a szememet, viszont szerintem Belsavis-nak meg Voss-nak van 1 sajátos hangulata, Corelia-n meg már látszik, hogy dúl a háború már gőzerővel. Quesh meg szintén nem nagy kedvenc nekem, uj bolygók közül Rishi-t bírom még meg Yavin 4-et nagyon eltalálták dizájnilag.
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.10.05. 13:53:22

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54181
STO-ban is van gond,főleg T-Home előfizetőknél van gond,de ha a beállításokban babrálsz ki lehet javítani.Eu proxyval nagyjából jó.Nekem Tatuinon volt lag bajom.Amúgy sem vagyok azért a bolygóért oda.

#54180
Szerencsére vannak olyan magyar közösségek is, ahol nem az általad bemutatott stílust követik, hanem ha kell, akkor 15x is elmondják egy réd során, hogy mit kell csinálnod és nincsen anyázás akkor sem, ha 10. próbálkozásra sem sikerül valami, majd sikerül következő alkalommal.

Az igaz, hogy ops-ra csak úgy érdemes menni, ha egy minimális alapgeared már megvan hozzá de egy jó klánban ez nem okoz gondot, mert segítik egymást a tagok, akár tanácsokkal akik hm fp-s farmolással 😊

Red Eclipsen kapásból három ilyen magyar közösséget is tudnék mondani... 😊

Resonance multi gaming baráti közösség: http://resonance-guild.eu

PiszkosFred
#54179
A netemmel semmi gond. Direkt masik mmoba is atleptem gyorsan teszt jelleggel (wow, eso es sto) es nem volt egyiknel sem ilyen jelenseg. A hiv. oldalon a general meg a support alforumon is sokan panaszkodtak ugyanilyen jelensegre. A vicc az, hogy Rishi/Yavin/Ziost bolygokon nem volt ugyanakkor gond, de mivel szintezni akartam - kihasznalva az utolso par napot a 12x XP-bol - igy nem orultem 😊.

De, akarmi is tortent, nem nalam volt a gond es mar meg is oldodott, legalabbis tegnap este mar nem volt lag a regi bolygokon.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54178
@Plata

Igen sajnos a magyar "klánok" többségében az elitista magatartás megy, múltkor pl 1 volt klántársam panaszkodott rá, hogy mivel nem volt jobb választása miután széthullott a guildünk, belépett a Testvériségbe, majd azok ops kellős közepén feldobták neki a kérést, hogy tankként legyen már szíves respeccelni, meg átgearelni dps-re, mert a dps assa kollégának épp kedve támadt dps-ként tankolni kicsit, és arról szó nem volt, hogy az említett kolléga is átgearel majd meg respeccel, csak ö legyen már szíves ezt így 2 perc alatt lerendezni... Jelenleg ahogy néztem normális 60-as relic-ek meg implantok olyan 200k/db áron mozognak nem beszélve a gearelési költségről.. Azt már meg sem említem, hogy az ilyen guildekben általában a kis szintűeket annyira lenézik, hogy tudomást sem vesznek róluk... Annó még Alliance of Hungary-nél volt 1 olyan esetem, hogy 1 akkoriban még max szintü (lvl 50) gunslinger mainnel futkorászó guildtárs folyamatosan oltogatott, nem csak guild chaten de RL guild meetingen is nekiállt beszólogatni... Szóval vannak szép esetek, de ugyanezek előfordulnak nemzetközi guildekben is, volt olyan, hogy GM irt felhívást guild chatre és én épp töltőképernyőn voltam nem láttam, aztán visszarakott a legalacsonyabb rangra majd nekiállt leordítani fejemet a "köznép"előtt, én illedelmesen megköszöntem a lecseszést és közöltem ,hogy ilyen guildet, ahol a GM ilyen alpári stílusban tud kommunikálni (angolul méghozzá, hogy a dolog még viccesebb legyen), annak a tagságát én nem fogom erősíteni majd kiléptem...

@PiszkosFred

Ezek a laggspike-ok érdekesek, nekem Rishi-n szokott nagyon laggolni, az a 5-6000ms meg semmi nekem volt olyan, hogy 15k+ ms-em volt és nem vágott le 20k+ tartományban viszont erősen hajlamos rá, szerintem nézd meg a neted néhány speedmeter-el meg pingtest-es miniprogival szolgáltató is lehet a ludas.
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.10.05. 13:06:36

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

PiszkosFred
#54177
Hihetetlen lagspikeok voltak egyes szintezos bolygokon, a stabil 40-50msrol ugralt 800-1000 msre, vagy akar 5-6000msre (utobbinal nem egyszer DC-vel zarulva), mindez 10-20 secenkent (forumon volt is par topik errol, ugyanazzal a jelenseggel mindenhol). Nem biztos, hogy szerverrel volt a gond, lehet az utvonal volt elcseszve valahol, mostansag eleg szar a helyzet ilyen teren a vilagon.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.05. 11:42:18

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54176
Én azt vettem észre hogy ha klánban akarsz játszani akkor jól meg kell nézni hova jelentkezel.
Legtöbb magyar lenézi vagy semmibe veszi azt aki nem előfizetős,vagy nincs neki 50 milla cc-je.És kis karival sem nagyon éri meg,nagy karival maxos craftal már nem néznek rád olyan rossz szemmel.

#54175
Háát nem azért, de ToFN-nak már akkor is véres volt a torka játékos számilag mikor én ott hagytam, magyar guild nincs is most rajta 1-2 kisebb max, ha magyarokat keresel ajánlanám inkább Red Eclipse vagy Progenitor szerók valamelyikét.

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54174
Nézz szét a guild bejegyzésnél vagy a fórumon, de Nephin a héten kitesz egy klántoborzós bejegyzést is.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54173
Tomb of Freedon szerveren Empire oldalon van valami magyar guild ahova lehet csatlakozni?
#54172
#54171
Ok majd akkor vissza erre thy.
#54170
Első körben jó lenne tudni melyik server és imp vagy rep 😊 Enélkül nem igazán tudunk ajánlani.
Hét közepén/végén megy majd ki az új guild-toborzó az swtor.hu-n és Fallen Empire startja előtt tervezem nemsokkal kihirdetni az eredményt.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54169
Sziasztok! Vannak itt casual guildek vagy mindenki kocka és menjek külföldiekhez?

Kezdő vagyok és beszopott a sztori azt még jó soká fogom végig ütni.
#54168
Set:
Marad a basic/elite/ultimate comm, csak átnevezik őket, kristályra és most átváltás sem lesz, ha minden igaz. (és nem lesz heti limit sem)
Plusz nyilván lesznek setbonuszos cuccokhoz tokenek OPS-okból és HM FPk-ből
Ha jól tippelünk, 65-ös szinten mindenki kapni fog egy alap PvP geart (talén PvE-t is, de ez nem biztos)
Companionok, most is simán lehet ötnél több
A class 5 companionja
+hajódroid
+Treek és HK-51

Yavin IV heti companion gearje legacy boundosso válik, lehet használni továbbra is

Companion limit, stb: nem érdemes tippelni, majd meglátjuk
Én amikor az első karakteremet, egy Jedi Knight-ot szinteztem, meg voltam gyöződve, hogy egy szépen felvezetett történet során megkapom az utolsó(nak gondolt) társamat, erre lett nagy arcra esés ( Sel-Makor száll és annak a vége, aki emlékszik, nemrég csinálta, az tudja miről beszélek 😊).
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.04. 09:07:27

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54167
Nekem tegnap volt 1 kis gixer, hogy töltőképernyőn meg kari választó képernyőn kiakadt, de ezt 1 hibás windows 7 frissités okozta, mert miután win frissités kijött rá 3 órával jött 1 újabb, aminek felrakása után érdekes módón nem akadt ki a game.

A video alapján ez a leskálázós rendszer jó lesz, és ha jól halottam akkor ha 60-asként megyünk le akkor 60-as szintre való jutalmat / lootot ad, 55-65-ös szintre szintén érvényes, legalábbis videóból nekem úgy tűnt. Ami engem érdekelne, hogy a set-ek a KotFE-al hogy lesznek megoldva megint kapunk 65-re 1-1 basic / elite / ultimate set-et, vagy hogy lesz? Mert erről még semmi infót nem találtam. Másik érdekes kérdés, hogy ha compi gear eltűnik akkor mi lesz pl a yavin 4-es heti küldi jutalma, mert az eddíg compi set-et adott. Másik ,hogy mindenkinek van kedvenc companionja, és ezzel hogy nem lesz többé role specifikus 1-ik compi sem, így nem lesznek lekorlátozva az emberek 1-1 nem túl kedvelt compi használatára. HK-55 megint érdekes kérdés, nekem a múltkori dev videóból úgy tünt mintha ö nem HK-51 "feljavított" változata lenne, hanem 1 másik droid. Szerintem compiknál (followerek lesznek tudom) megtartják a max 5 darab rendszerét azaz ha 1 régi compi helyére esetleg a visszatérése elött felvettünk valaki mást akkor ö nem biztos, hogy visszatér, bár fene tudja mert így, hogy lesznek még crafter meg külön combat pet-ek is így eléggé megkavart rendszer lesz, báár videóból nekem úgy tünt, hogy ha pl lehívunk 1 combat pet-et akkor followert már nem lehet mellé lehívni.

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54166

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54165
Én 2 hete nem léptem be. Mi történt?

ui: este lesz a köv kör. az összefoglalóból

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#54164
Legalabb van mit olvasni, ha mar ket napja jatszhatatlan megint... Jok a kilatasok a kieg elott 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54163

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54162
Conquest craftot lenerfelik hála istennek
#54161
Meg az is amikor szintezel egy karit, és mondjuk Tarison republicosként akarnál nyersanyagot gyűjteni, de nem tudsz, mert a 65-ös karik mindent lefarmolnak előled, mert a kell a conquest crafthoz, és a 175-ös alapanyag (ami neked 2 resource-t ad, neki pedig 500-as skillel 20-at) egyszerűen sohasem poppol majd be.

De nem baj, mert lesznek új packok!

Tomb of Freedon Nadd

#54160
Van olyan mount ( talán pont a referáló linkesból az egyik) ami knockdown immunitást ad
Az összefoglaló du/este felé lesz kint
Viszont egy kérdés: lenne-e igény némi háttérinfót megosztó cikkre? ( Zakuul, az Eternal Empire Eternal fleet, némi régi zakulli hagyományok/hiedelmek, nem sok pár , kódex bejegyzés, ami nem igazán spoileres)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54159
De jó lesz, ha mondjuk szeretném felderíteni a bolygókat, mert kellene az acsi belőle, és 65-ösként mindenhol leszednek a mobok a mountról...
#54158
Mondtam én hogy csak le butítják.<#ravasz1>
Én igen is szeretek 4 szintenként el tökölni azzal hogy megfelelő modokat pakoljak a karim meg a társa felszerelésébe.Lehet sokat kellett érte vacakolni,de akkor is jó volt,félórákat eltököltem gear össze állítással.

#54157
Végignéztem a streamet, Dulfy írt róla egy remek összefoglalót képekkel (aki lusta végignézni a streamet), és a fórumon érdekes kérdések/válaszok találgatások vannak, nekem azonban összességében nem tetszik.

Unalmas kifogás lesz, de ezek (és a "mai" - tegnapi - Cartel Marketes) bejelentések, amiket eddig megtudtunk....nos ezek nem új contentek.

Újra le lehet tolni a lvl 14-es Heroicot, de ezúttal a lvl 65-ös kari is csak lvl 16-osnak fog számítani.....hát kösz nem. Aki felhúzott 4nél több karit, annak ez nem jelent semmi bónuszt. Csak republic kariból van nekem pl. 8 (mind 60-as) és már a negyedikkel sem csináltam meg a heroic küldetéseket, mert egyszerűen kurva unalmas egy idő után. Most pedig ez lesz a heti grind alapja? (Apropó grind: aki annó 10 éve kitalálta, hogy a grind legyen egy mmorpg end game contentje úgy általánosságban az remélem eltörte azóta szilánkosra a kezét).

Nincs új fp és ops, de szinte:
a; szinte mindegyik leszólózható (leskálázva)
b; ami nem, azt lvl 65-re boostolják.
Megint lehet majd menni Eternity Vaultot? Hűha, defasza...ja nem "defasza" az 2011-ben volt, 4 éve. Persze a bugok felét nem sikerült azóta sem sikerült kijavítani, de bejött néhány új rejtélyes bug (láthatatlan lépcsők a SOA fightban).

Aki előfizet az kap egy instant lvl 60-as karit....ennyit arról, hogy esetleg majd szintezzen valaki, mert CM-ből úgyis unlockolható lesz majd még vagy 5.

Mastery és a crit/surge: elhiszem, hogy voltak olyan idióták, akik strenghtet pakoltak a vanguardjukra, mert hogy attól majd nagyobbat üt a stockstrike, na de most komolyan....egyszerűen az idióta userek nem képesek kimatekozni az optimális statelosztást? Ennyire hülyék az emberek? Pedig ehhez nem kell mérnöknek lenni, ráadásul 5 perc találni egy dps-t mérő alkalmazást a neten. Aki meg 2015-ben annyit sem beszél angolul, hogy megértse mi van oda írva, az bújjon vissza a barlangjába.

Companion Gear/Role - ez mondjuk speciel pont tetszik. (De ez nem új content, ez egy feature).

Share keybinds - tök jó, de ez is csak egy kényelmi feature.

Temporary ability bars: ez is a hülyéknek lett kitalálva.

Crafting/gathering változások: ennek speciel van értelme, aztán majd a részletes infókból kiderül, hogy mit hoznak ki belőle. (Ez sem új content).

Currency changes: ezt minden szintemelésnél megcsinálják, a játékosok számára tökmindegy hogy kristályt, vagy vázát, vagy medált gyűjtöget.

Legacy datacron: na ez kurva jó!

Interface változások: kényelmi feature.

Cartel Market: na ezen jót nevettem:

Ezentúl a Hypercrate 30 packot tartalmaz majd, és bejönnek a Superpackok (5 pack egyben). Minden pack 2 itemet fog majd csak tartalmazni - és ebből az egyik az companion gift lesz.

Miután egy packot kivezetnek (embargo), visszahozzák az itemeket, de már bontva egyrészt minőség (Bronze, Silver, Gold szintű packok), másrészt típus (kristály pack, mount pack stb.) szerint. Pl. Gold Mount Wild Space Pack (amiből a 3 gold mountból mint amilyen a Vorantikus majd lesz 1)

Így garantálják, hogy 2-szer, 3-szor annyi packot fognak majd megvenni az emberek mint eddig. Kérdés milyen áron.

Az eddig pénzért megvehető cartel reputation itemek nagy részét kiveszik a játékból, de visszakerülnek mint Pack!

A jelenlegi "egyedi" vásárlási lehetőségeket (mint amilyen az armor szekció a CM-en) lecsökkentik, de beteszik ezeket Packokba!

A lényeg, hogy sok packot vegyél!

Szóval az az érzésem, hogy a casual, buta, lusta játékosoknak "fejlesztik" a játékot, akik:
a; vagy előfizetők, de alig játszanak, így sosem jutnak OPS, vagy RWZ közelébe.
b; preferredek, de zsákszámra veszik a CC-t (ezek a legbutábbak mind közül)


Csak nehogy más jövőbeli MMO-k is erre a következtetésre jussanak.

Tomb of Freedon Nadd

#54156
Hát nekem őszintén az új story nem tetszik,de mivel ha nem fizetek elő nem is lesz új story,így nem fog zavarni,játszom tovább a meglévő karikkal a régi storyt.

PiszkosFred
#54155
Ami a butitast illeti, hat ketsegtelen, hogy sokat egyszerusodik a jatek. A tegnapi stream engem picit meggyozott, a korabbi infok alapjan rosszabbra gondoltam, de most inkabb ugy latom, hogy a fo szempont ezuttal a "kenyelem". A magamfajta nyugdijas tempoban halado, foleg a sztori es a karakterek fejlesztese miatt jatszo, a vilagot kedvelo jatekosoknak szerintem nagyon jo lesz. Most erzem azt - bar eddig is megvolt a feeling, de... -, hogy a 4.0 lesz az a KotOR 3 "szeru" elmeny, amire evek ota varok. Csak most multiban.

Aki szereti a bonyolult rendszereket, a minden osszefugg mindennel szintu komplex folyamatokat, aki szeret tesztelgetni, probalgatni uj megoldasokat (gear+stat+rota), azoknak a 4.0 fajdalmasan gagyi lesz, az is biztos.

Vannak/lesznek benne baromsagok (random mount/pet elohivas, miafasznak 😄), de az tetszik, hogy account es/vagy legacy wide lesz nagyon sok minden. Tenyleg sosem lattam ertelmet annak, hogy huszadjara is szedjem ossze a szaros datacronokat, a legujabb karakterekkel mar magasrol szartam is bele, nem hianyoztak. A szakmai valtozasoknak is itt volt az ideje, hiszen annyi de annyi felesleges itemet tanultal meg az elmult evekben, amelyeket sosem gyartottal le. Se skill noveles miatt, se hasznalatra. Elobbire volt olcsobb targy (nyersanyag szempontbol), utobbira meg aztan plane nem volt szukseg, hiszen a narancs cuccok nem volt ertelme, kiveve, ha kellett a skin. Tetszik az UI valtozas is, foleg a grid es a export/import. De pl a Legendary jelnek semmi ertelmet nem latom, mert amikor egy idomitott felkezu vak majom is vegig tudja nyomni a class kveszteket, akkor ennek a legendary titulusnak semmi jelentosege sincs. Max azt jelzi, igen, faszagyerek vagy, volt idod mindegyikre X ido alatt - de ez nem garancia semmire sem, lasd pve, pvp, ertelmi szint, stb. Nem szeretem az ilyeneket, de am legyen, max nem kapcsolom be en sem.

Amit hianyolok, es evek ota nem tudom, miert nincs kihasznalva, az a Family Tree. Az most is marad parlagon, ha csak ez az Alliance akarmi, amit hianyoltal az esti adasbol, nem erinti majd ezt is.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#54154
Bolygora ervenyes. Direkt volt a streamben egy pillanat, hogy az Enemies of Old kozben elhagyta a heroic zonat es a normal zonaban is 18-as volt.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54153
Egész bolygóra érvényes volt a leskálázódás, vagy csak a heroicra?
Mert most pl. egy sorcererrel épp ott járok, ahol
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Quesh után vissza kell menni Korribanra
, s egyáltalán nem mindegy, hogy 40-es szintű karakterrel vagy épp egy 10-essel kellene átvágni magam egy rakás random ellenen azért, hogy egy félperces videót megnézzek.
Az értelmét viszont továbbra sem látom, sem ennek, sem annak - amit írtatok -, hogy ennyire lebutítják a játékot. Az itt olvasottak alapján nekem jobban tetszene egy olyan megoldás, hogy amíg szintezik az ember addig minden marad a régiben, s amikor már elkezdi 60-as szinten az új kieget, onnantól kezdve ezzel a skálázós módszerrel érhetők el a régi bolygók heroicjai, mint heti weekly küldetések, vagy hasonlóan a Galactic Conflicts weeklyhez.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#54152
Így jár az aki siet 😄

1.0 startjakor kvázi alig volt értékelhető endgame terület ( talán Voss heroicjai, Black hole, Ilum és Belsavis Bonus series volt a választék nagyjából plusz pár Fp illetve 1 v. 2 ops)
Ehhez képest most minden napi zóna kvázi endgame területté válik, és mivel nincs 5-10 szint előny a mobokhoz képest, nem az lesz hogy beaggrozok 2-3 csoportot és pár AoE-val lemészárolom őket
Illetve amennyit eddig tudunk, aki szeretné pörgetni a szövetségi rendszert is, kénytelen lesz heroicokat is csinálni, mivel onnan lehet megfelelő tokent szerezni pl a csempészekhez, erőérzékeny csoportokhoz, stb
Szóval próbálják lassítani az embereket, hogy ne tudják kipörgetni a tartalmakat. (ami mondjuk eddig sem két perc volt)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.01. 11:23:49

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu