Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PiszkosFred
#54251
A "csak"-ot en sem tennem oda, de ketsegtelen, hogy a legnagyobb segitsegnek lowlvl szinten szamit, amikor meg keves a companion, es esetenkent ami/aki van, az is barcsak ne lenne 😊 Kesobb is, amikor mar van valasztek, akkor is hasznos es nagy segitseg, de akkor mar lehet, hogy egy-egy comp jobban teljesit a karakter mellett. Treek is ilyen, hasznos es aranyos, de egy ido utan cserelheto o is. MIndezt mondom ugy, hogy a kepessegeik egyediek es alkalomadtan ezen egyedi kepessegek miatt jobban birjak a strapat vagy jobb healerek, dpsek, stb. mint egy atlagos companion.

Kivancsi leszek, hogy mi lesz veluk egy het mulva. Mintha irtak volna, hogy nem valtoznak a kepessegeik, de igy, hogy minden tars univerzalis lesz, vajon mennyien fogjak kifizetni/osszekukazni a vilagban a HK/Treek parost az uj jatekosok kozul? 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54250
Pláne amikor ráüt egy 80.000-es dmg-et egy strong mobra....<#nyes>

Tomb of Freedon Nadd

#54249
Én unlockoltam Cc-ből section X-et,de egyedül nemvolt kedvem 50-es szinten küldizgetnem érte,és Kotorban rühelltem HK-t.<#vigyor>
Treek meg cuki és nem kell érte semmit sem csinálni.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.13. 12:00:23

#54248
Nem tudom ki hogy van vele, de sokan mondják, hogy HK-51 csak kis szinten jó, háát én teljesen meg vagyok vele elégedve 60-as szinten is napi küldiken simán megyek át komolyabb gondok nélkül mióta mellettem van, és legalább Ashara folytonos "nyavalygását" sem kell hallgatnom.

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54247
@ gunji

Ha sub vagy akkor Makeb után állj neki a Shadow of Revan pre-lude avagy másnéven Forged Alliance flashpoint sorozatnak, SOLO modban kapsz magad mellé 1 GSI droidot is ami szépen tankolgat meg gyógyit rajtad ha kell, és ha végigmész mind a 4 Fp-n kapsz egy 55-ös gear set-et, amit utána a Rishi-n kapott set-ből kiszedett modokkal még tovább lehet turbózni, de már az is elég, egy 45-50-es szintre gearelt healer compi mellett amit Fp-k adnak Rishi-re. Én most húztam újra mainemet meg 1 altot Makeben mglettem 56 úgy mentem SoR pre-lude-ba Rishi-t majdnem 58-as szinten kezdtem, és meglettem 59 mire eljöttem, Yavin 4-en meg végső harc előtt meglettem 60 mindkét karimmal.

@ Zahi

Esetleg megkérdezhetem melyik szerveren vagy? Amúgy sajna launcher mostanság gyengélkedik, de beállítások között ha kilövöd a Bitraidert akkor elég sok bajtól megkíméled magad a továbbiakban.


Amúgy meg aki Makeb végső harccal szívna imp oldalon esetleg, az álljon be Archon droidjának a háta mögé és onnan tessék ütni/lőni mindennel ami a csövön kifér, nem tud megfordulni így a "halálsugarat" sem kapja be az ember. 😉
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.10.12. 22:01:58

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54246
Úgy értem, hogy vannak benne nehéz és/vagy szívatós küldetések, amelyekkel nem mindig van kedve az embernek órákat tökölni. De a bolygót záró képsorok miatt megéri, mindkét oldalon.
Végül 56-os lett a sorcim, 172-176-os kék modokat tudok neki venni most, remélem elég lesz 😄

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#54245
Pedig Makeb szerintem egész jó story/bolygó. Csak kár, hogy a huttokat hamar lerendezték ( Toborro és az az Archon), de a doki elég érdekes volt/lesz

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54244
Tökéletes, azonnal megjavult!! : Ezer köszönet! Már csak le kell tölteni a frissítéseket..De már jön lefele, mint a szél! 😄
Utoljára szerkesztette: Zahi, 2015.10.12. 16:17:58

Ha kell a telefonszámom, hívj fel és megadom!

#54243
Na, nem sikerült. Legfeljebb csak három küldetést lehet megtartani (mikor nem vesszük fel a jutalmat), így Makeb vége előtt mindenképpen túllépjük az 55-ös szintet. Esetleg még lehet azzal játszani, hogy 54-es szinten a küldetések végrehajtása közben kikapcsoljuk a 12xp-t, hogy csak a végső jutalom xp-t adja 12-szeresen. De nem tudom, h megoldható-e.
Makebet így a második karakterrel haladva már eléggé utálom, pedig szép hangulata van a környéknek, csak néha a készítőknél elszállt a billentyűzet a nehézség terén (záró küldetések). Valahol írták, hogy 12xp-vel egy-másfél óra alatt végig vihető a bolygó. Hm, én egy napja csinálom, de még nem értem a végére 😄
#54242: Rishi-ig sajnos nem tudok elmenni, de amúgy is pont más a main statja a két karakternek (sentinel vs sorcerer). De az enhancementeket megnézem, köszi. A többit megpróbálom majd a flottáról 170-es kék modokkal.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

PiszkosFred
#54242
És ha Rishi kvesztekből kapott 168-178 gearből kiszeded a modokat és egy legacy boundba teszed őket? Jó, kell egy olyan main stattal rendelkező alt, de hátha van... 😊 (Yavin 4 eleje már szerintem lvl56-os modokat ad, de a fene sem tudja, Rishi szerintem elég lehet).
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.12. 15:38:03

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54241
Próbáld meg ezt letölteni és elindítani
http://cdn-patch.swtor.com/patch/LauncherRepairUtilityP1.8.0.exe

Gunji:
Elvileg egy frakcióval elég, de talán dupla jutalmat ad, ha min a rep. mind a imp. megvan

Ha jól tudom valami stronghold deco lesz a jutalom

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54240
Sziasztok! Nekem olyan kérdésem lenne, hogy miként lehet letölteni ezt a játékot, mert nekem csak ezt csinálja:

Reggel 7 órától csak pörög,pörög a töltés jelző és ennyi..Mi fene van ezzel? Valami ötlete akad a tisztelt csapatnak?
Köszi előre is.
Utoljára szerkesztette: Zahi, 2015.10.12. 14:46:38

Ha kell a telefonszámom, hívj fel és megadom!

#54239
Igen, ez a terv. Hétvégén nézegettem Dulfy két leírását, nem tudom, ki találta ki, hogy legyen olyan elérhető cél is, hogy adott küldetéseket adott sorrendben kell egy nap elvégezni, s ebből négy-öt. Hát nem is tudom... :/ És vajh' mennyi időbe telt, míg valaki rájött a sorrendre 😞
Lényeg a lényeg, 60-as jedimnek még négy ilyen achievement hiányzik: főként a heroicok és az idióta door2door miatt (régen sokszor vittem végig a staged weeklyt az ultimate/elite comm miatt). Csak azt nem tudom, hogy egy frakcióval elég-e megcsinálni, akkor is jár-e a cuccos, illetve csak egyet adnak acconként, vagy minden karakternek egyet-egyet.
Gondoltam, megpróbálom még imp oldalon is, ehhez kérdeztem a modokat. GTN-ről nem akarok venni, csak basic commandationért.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#54237
A staged weekly nagyjából leszolózható rating 172-es cuccokkal lvl 55-on ( a birodalmi oldalon a False Histtory-hez kell segítség a csapdák miatt, de oda úgy kell, hogy a társnak ne legyen meg az adott küldetés)
55-ös szinten vannak jobb craftolt cuccok ( rating 180, csak azok GTN-ről elégé drágák ill a rating 186-os ops cuccok)

A staged weekly-vel meg siess, okt 20-ig ki kell tolni valamelyik oldalt, hogy kapj plusz jutalmat (feltéve ha ez a célok között van) A helyes sorrend megtalálható dulfy vagy TORcommunity oldalán
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.12. 12:32:05

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54236
Ha 55-ös szint alatt kezded és fejezed be, akkor igen.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Ha Makeben az 54-es szinten nem veszed fel az utolsó 1 vagy 2 küldetés jutalmát, akkor még 55-ös szint alatt tudod elkezdeni a Forged Alliancest. S ha azok jutalmát sem veszed fel csak az X-ra kattintasz, akkor a végén egyszerre felvéve az összes jutalmat és xp-t, 60-as szintre ugorhatsz.
A chaten mesélték tegnap este. Csak azt nem tudom, hogy hány ilyen 'nyitott' küldetés lehet. Egy reddites fórum szerint csak három, de azzal is 57-ig el lehet jutni. Most próbálom kitesztelni. Jó lenne minél jobb gear a Staged weekly miatt ne kelljen a heroicokhoz társat keresni.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#54235
azokra kapsz 12x-et?

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#54234
Srácok, mennyire számít exploitnak, ha a Forged Alliances fp-ket még a 12xp érvényessége alatt viszi végig az ember?
Ugye 55-ös szinten a 172-es modnál jobbat nem lehet használni?

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#54233
Íme az én cantina kódom:link

Valamint most hogy közeleg az új kieg élesítése és netán valakinek szüksége lenne a 7 nap ingyen előfizura addig is hogy berendezkedjen, valamint pl egy ingyen inventory sorra meg egyéb nyalánkságokra azokkal megosztanám a referal linkem: link.

Addig is el lehet szórakozni a quickbarok pakolgatásával pl, apropó élő közvetítéseken mintha máshol lettek volna az alapértelmezett quickbarok, lehet 4.0-ban ezt is átalakítják?
#54232
Semmi gond, ment az is, köszi. 😊
Utoljára szerkesztette: Nephin, 2015.10.10. 14:10:06

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#54231
G2A egy piactér, olyan mint az ebay, vatera, jofogas, stb., ami csak egy platformot biztosít arra, hogy eladhass dolgokat. Egy-egy árus az, akik miatt balhé volt, aki vagy lopott keyeket árult egy-egy játékhoz, vagy lopott bankkártyával vásárolt keyeket (legutolsó nagy balhé ebből volt, lopott hitelkártyákkal vásárolt valaki egy rahedli kulcsot, amely egy részét a g2a-n és hasonló piacon árulta, és amelyeket a lebukás/nyomozás után később visszavontak).

Ami HK-t illeti, énis inkább fizetek 1 misit, mint sem újra ki kelljen ásni a darabjait 😊 Főleg, hogy mire meg tudod szerezni, addigra mar nagy a karaktered, de akkor meg már minek? Akkor buli az az "idióta", ha lowlvl karakterrel már nálad van és végigkísér, nem csak a végjátékban.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.10. 12:11:15

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54230
Jut eszembe ezt már akartam mondani, hogy szerintem aki teheti még most pakoljon fel companion gift-ekből, mert már így is van pár ember aki 1-1 lila companion gift-ért 100k fölötti összegeket kér el, ez 4.0 után még csak durvulni fog, sejtésem szerint 4.0 után az alsó kategória, azaz a zöld giftek lesznek olyan 100k körül /darab áron, a felső kategória a lila giftek meg olyan 350k-tól milliós árakig bármi lehet majd. Eddig a passokon ment a sírás, hogy milyen drágák, háát most meg majd a giftekért megy a csere-bere egyezkedés....

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54229
A g2a-n én sose vásároltam, föleg amilyen balhékat halottam, hogy elviekben legálisan vásárolt kódokat kitöröltek a supportosok az accokból, és utána ment a "könyörgés"...

Sith Assa mainemmel összeszedtem HK-51-et végre, kegyetlen szövegei vannak, és mivel 4.0-al csak az affection fog számítani a gear nem ezért szerintem összekaparok inkább 1 milla creditet mintsem elszórakozzak még 1x azzal, hogy összeszedjem...

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54228
Igen, köszi. Elvileg csak a shieldről lenne jó még infó. De azt hiszem, inkább kihagyom most a vásárlást.

Kódot én is köszönöm, csatlakozva: katt.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#54227
Köszi.Link-elek.

#54226
Elvileg fel lehet használni a 30 napos start kit kódot meglévő accountra is, de csak 1x.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54225
Itt az én kódom is a Cantina eventhez. Link

MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD

#54224
És remek érzékkel kitettem az ajándék mount szerző cikket 😄 (New York Comic-con Cantina Tour 2015:újabb ajándék mount)

Fred: kösz a linket

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54223

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#54222
Cantina eventhez a linkem, akinek kell a szokasos random ladika katt. ITT meg a reddit, ha elfogyna a toltet.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54221
A 30 napos starter packot fel lehet használnni már meglévő f2p accounthoz vagy teljesen újat kell csinálni hozzá?
#54220
Nagyjából meg lett válaszolva minden
Commok 1000/500/500 lesz a limit, ha minden igaz ( basic/elite/ultimate, jobban mondva az új nevük) és nem lesz heti limit.
Aki fázik a külföldi gamecardoktól: elvileg vannak itthoni kereskedők, saccra olyan 7500-8000Ft egy 60 napos gamecard

Nem tudom hol olvastam, lehet már nem ez a helyzet de: elvileg lvl 65-ön mindenki kapni fog egy starter geart ( lehet csak PvP, bár nem tenném rá a nyakam)

Ha jól látom van megint Cantina eventes mount, valamikor este talán kiteszek egy postot az oldalra, ha nem akkor holnap.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54219
A companionokon lévő cuccok nem fognak eltűnni, levélben fogod majd megkapni őket. A yavinos companion gearből játékos által használható, legacy boundos gear lesz (kivéve mainhand fegyver).

#54218
Értem, köszi.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

PiszkosFred
#54217
Ezert javasoltam en is, mert szerintem tuti, hogy EU-n kivul lakik o is 😊 Mint a hazai G2A-s vasarlok 90%-a...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Panzeradler
#54216
eu business vagy outside eu és 0% VAT így, paypallal kb 6+ vásárlásom (elmúlt félévben) semmi probléma nem volt.

Dántól venném, shield nélkül, 100k+ eladás 100%os értékeléssel nem hiszem, hogy gond lenne. vagy ukrántól shielddel esetleg.
Utoljára szerkesztette: Panzeradler, 2015.10.09. 15:08:14
#54215
Értem, köszi.

Basic commendationből van már pár ezer tartalékban és szétosztva a karaktereken, már korábban bespájzoltam a még lvl50 alatti karakterek számára. Az jó, ha nem veszik el belőle semmi 😊 A legacy boundos gearre kíváncsi leszek, mennyire lehet(ne) majd használni más karakteren. A companion geart meg akkor érdemes volt behozni egy évre, ha most meg mehet a kukába 😄

A két említett eladónál belenéztem a véleményekbe is, s csak azért kérdeztem, hogy melyiket javasoljátok, mert ha van shield, akkor hibás kód helyett úgy is adniuk kellene egy jót (épp ez lenne a live supportos mókának a lényege, már ha az tényleg úgy működik). S akkor már mindegy az eladó személye, nagyrészt csak az ár számítana.
Jelenleg EU-n belül vagyok, így az áfa miatt azt hiszem, marad a gyári.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

PiszkosFred
#54214
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
- nem, csak a neve valtozik, a funkcioja nem. Lehet erdemes osszeszedni meg most egy barati mennyiseget, de mivel az atyauristen is legacy boundos lesz a startkor, no meg, a SoR soran is kaptunk laza 300 tokent ajandekba, hogy tudjunk venni 1-2 aprosagot (szerintem itt is lesz valami hasonlo mennyisegu bonusz token/kristaly - foleg az instant 60-asok miatt, gondolom en), lehet nem sok ertelme van. De, artani nem arthat, ha gyujtesz meg hozza a mostani mennyisegedhez. Limitrol volt szo, talan a streamben, de mar nem emlekszem ra
- a companion geart (kozte a legacy boundos MH/OH feleket a SoR-bol), el kell felejteni 4.0-tol, csak skin szerepe lesz es semmi mas.


Dantol, mindenkeppen, a szamok miatt is, es a 100% miatt is. Oke, az ukran olcsobb, de 91% es eddig kevesebb uzletet bonyolitott.
Shieldre figyelni kell, mert alap esetben havi elofizetesre allitja be magat, ne legyen meglepetes.
Afat nyugodtan elfelejtheted, ha esetleg az EU-n kivulrol vasarolsz, mert szerintem onnan 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.09. 13:58:31

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54213
Két kérdés az új kiegről:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

- A basic commandation-nél a nevén kívül változik valami? A limit, a felhasználási mód/hely/idő, stb, esetleg átkonvertálják valami másba, stb. Arra gondoltam, hogy farmolnék egy csomót a karaktereimnek addig, amíg még könnyebben lehet szerezni.
- A most Yavin 4-en szerezhető companion gearnek marad/lesz valami jövője/értelme (azzal, hogy a companionok gearje csak esztétikai célokat fog szolgálni)?

Meg egy másik:
Jelenleg hol érdemes 60 napos gamecardot venni?
Ha még mindig a g2a az ajánlott - s mivel még nem vásároltam náluk -, ott most épp melyik eladót ajánljátok: az ukránt vagy a dánt? 😛
A shield hogy működik? (Olvastam, hogy közvetlenül nem kódot küldenek, hanem a live support figyelő szemei előtt kell aktiválni. Ami ugye egy router mögött problémás lehet.)
Az ottani árak nettó vagy bruttó árak? (Ha csak nettó, akkor a +27%-kal már az swtor.com szintjén vannak 😞

Nagyon köszönöm! 😊

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#54212
Egyrészt, az SoR-ben, és Ziost-on "megszokottak" alapján valószínűleg minden kaszt kap majd 1 "átlag" gear set-et a küldetésekből lehet, hogy darabonként, de lehet dobozban, ezt még nem lehet tudni, plusz ha az azokban lévő modok nem tetszenek esetleg akkor cserélhetőek lesznek a kapott basic, stb comm-okból. Az mondjuk érdekes, hogy annó SoR-nél pl. ilyenkor már kikerültek az új set-ekről a képek, hogy hogyan is fognak kinézni, most meg 2 hét sincs már KotFE pre-acces-ig és még semmi.. A HC-k nagy része össze lesz gyűjtve 1 heti küldetéses terminálba ahonnan elérhetőek lesznek külön, és az alapján amit én eddig halottam, azok rendesen adnak majd jutalmat / geart is a szintednek megfelelően ( 55/60/65 ), Én ugyan tegnap elkezdtem 1 bh-t ma meg rájöttem, hogy minek, mikor lesz egyből kreálható 60-as karim (sorci), viszont elkezdtem 1 rep sage altot, meg assa mainnel éppen HK-51-et kaparászom össze ( részben emiatt kezdtem a Sage alt-ot is ) amíg a Juggeremet hagyom hogy gyűjtögesse a rested xp-t 58-as és Rishi fele a 2 Fp-vel meg Yavin 4 és Ziost még hátra van. Az mondjuk érdekes, hogy az Fp-ket felszintezik megint majd meg Ops-okat, de pl. tegnap guilddel futottunk akik ráértünk conquest miatt 1-1 gyors Black Talon és Battle of Ilum köröket, BoI-al semmi bajom nem volt, de amikor megy az ember 60-as karival egy 50-es HM Fp-ben és lvl 11-es kék meg zöld lootok esnek akkor valami összerándul az ember gyomrában, az enyémben legalábbis tuti..

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54211
Engem az érdekelne, hogy mondjuk egy olyan új játékosként, akit a játékban, nem annyira az achi gyüjtögetés, meg a csiricsáré mountok, petek, housing, ruhák, hanem az OPS-ok és a Flashpointok érdekelnek, annak mit fog nyújtani az új kieg, mennyit kell napizni, kikkel lesz érdemes napizni, pl a régi factionöket miért érdemes végig napizni, ad-e geart a napizás, vagy a régi factionökkel való napizás ad olyan pontokat amiből tudok kiváltani erősebb geart, vagy inkább csak ilyen apróságok miatt érdemes. Mert láttam, hogy lesznek ilyen weakly heroic questek, azokat is miért is lesz érdemes csinálni?

PS4 ID: Vordengo

PiszkosFred
#54210
"Today's issues with the Red Eclipse server have been resolved. Thank you for your understanding as we conducted a brief hyperspace jump." - a hangsúly a "Today's"-en van 😄 Holnapi gonddal majd foglalkoznak holnap, mert csak. forrás

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54209
Gondoltam kicsit játszok, de a Red Eclipse down, de a többi meg megy. Mi történt?

MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD

PiszkosFred
#54208
Azért a spoilerekkel óvatosan 😊, mert nem mindenki nézte meg a streameket/olvasta az összefoglalókat, így a sztori alakulásával is csak két hét múlva fog megismerkedni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54207
Na de Plata kérlek... Konzervnyitó? Fénykarddal kettévágod azt jól van. Dugóhúzó? Veled van az erő, szimplán kikapod a dugót az üvegből, ha nem vagy véletlen "talented" sith, akkor meg 1 jó fejvadászként szénné lösz és felrobbantasz mindent ami akadályt jelent, vagy képzett ügynökként előveszed a késedet. 😄DD

Speaking of wich, ha már fejvadász 12x-es XP-vel Nar Shaddaa végéig elmentem 1 Operative-al és most jöttem rá, hogy sok lesz a 3 melee kari, ugyanis a main Sith Assassin-om, és alt Juggernaut-om mellé Operative már uncsi, eddig se voltam annyira elragadtatva tőle, de mivel Sorcerer-t kezdeni nincs kedvem (a free lvl 60-as az lesz majd), így Opi helyébe szerintem inkább felhúzok 1 Arsenal Merc-et.

Amúgy ha már hivatalos fórumokon feldobták a kérdést feldobnám én is itt:

Ti letérdeltek majd Valkorionnak?

Én a magam részéről a leendő fejvadászommal nem, lévén abban nincs tisztesség, Darth Imperius Assassin mainemmel szintén passzolnám eme lehetöséget, de a Juggernaut-ommal simán letérdelek majd előtte, lévén lojális az uralkodóhoz 😄
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.10.06. 21:06:07

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54206
Oké, de azokhoz szintezni is kell, különben hogy kapnád meg pl. egy adott bolygó vagy storyline befejezéséért járót? Vagy van valami extra mód?
Az achievementek talán érdekelnének, ha nem lenne még mindig bugos (amikor bevezették őket, akkor kb. 30-40%-át adta meg, mint ami járt volna), a dekorok meg akkor, ha esnének valahol, de eddig egy kivétellel semmi 😞

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

PiszkosFred
#54205
"az "amig masok nem az en penzemet koltik" kitételt nem értem (ha csak nem arra gondolsz, hogy a befolyt pénzt kis % fordítják csak új , tényleges tartalmak elkészítésére)"

Nem igy ertettem. 😊 Ugy, hogy amig a nem kotelezo, lenyegeben csak kozmetikai jellegu skineket, packokat, hoparduc mountokat, ep7 kardokat, akarmiket az XY emberke nem az en bankkartyamat felhasznalva veszi meg, hanem a sajat/csaladja penzebol teszi ezt, addig nem zavar a dolog, az o penze, o dontese (most az en adombol is koltekezo allam bacsi altal tamogatott dolgokat hagyjuk 😄). Sot, orulok, ha vannak sokan akik ezeket veszik, mert azzal a jatek is jol jar, en meg neveto harmadikkent szinten jol jarok, win-win. Meg akkor is, ha lehuzasnak tartom es en nem latom sem ertelmet, se nem erzek kesztetest arra, hogy Satele Shan ruhaban legyen a karakterem (peldadbol kiindulva), de ez csak egy allaspont, mas maskent gondolja es megveszi.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.06. 14:13:45

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54204
Nekem egy svájci lézerbicska kell,amin van minden,konzervnyitó meg dugóhúzó,stb.<#nyes>

#54203
CM-es cuccokat viszonylag egyszerűbb megalkotni, nem egy armor-set régi PvE vagy PvP gear átszínezett / kissé módosított verziója. Nem véletlenül erőltetik őket, minimális munkával lehet pénzt keresni vele.

Ami nyilvánvaló szemét húzás volt, az a random drop a packokból, nem véletlenül kerül egy egy item milliókba a GTN-en
Az swtor abból a szempontból felhasználóbarát, hogy nem feltétlenül kell valós pénzt költeni unlockokra (nyilván akinek erre van kedve,ideje, stb, mivel grindelni nem sokan szeretnek) Vagy a havi CC-t is fel lehet ere használni, stb

Ez a közösség kérte cucc meg tényleg csak vakítás, sokan akarják az új EP7-es kardot is, én remélem hogy nem lesz 😊
az "amig masok nem az en penzemet koltik" kitételt nem értem (ha csak nem arra gondolsz, hogy a befolyt pénzt kis % fordítják csak új , tényleges tartalmak elkészítésére)

A másik amit írtál a direktben f2p MMO és hű bajtársa az in-app purchase (játékon belül vásárlás) pedig tényleg kissé visszatetsző, de ez van. Sokan a day0 DLC láttán is háborogtak, mégis megveszik őket. Amíg légy van, lócitrom is lesz, ilyen a világ


gunji:
Szintezni ráérsz később is, ha kell valami deco vagy achievement, inkább arra fókuszálj. Én tegnap este fejeztem be a makeb staged weekly-t empire oldalon
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.06. 14:01:13

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54202
Köszönöm. Azért kérdeztem, hogy mit tervezhetek még az új kiegig, amíg a régi dolgok meg nem szűnnek (szóló HM FP-k és heroicok, Makeb staged weekly, stb.) Elsősorban az egyik Act3-t kezdő karaktert terveztem elvinni Makeb végéig. Ahogy számolom, ez pref módban nem igazán fog menni. De próba cseresznye 😊

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe