60031
  • SoulMonkey
    #54619
    Én is töröltem és nem kaptam vissza a tokent 2 napja. Írtam ticketet de még mindig open státuszban van. BOTRÁNY a supportja ennek a játéknak, sztem nem is fognak válaszolni.
  • Gudott
    #54618
    Bugokról, advanced classokról és discipline ágakról
  • SoulMonkey
    #54617
    Ja nem írtam, kizárólag DPS-ben gondolkodom, semmiképp nem tank. Ha melee akkor vagy guardian, vagy sentinel vagy shadow. Azért gondoltam guardianra mert az legalább heavy armoros, a másik kettő medium és light. Gondolom azok hullanak mint a legyek :)
    Utoljára szerkesztette: SoulMonkey, 2015.11.06. 17:09:11
  • Andule
    #54616
    Jedi knight tank main-el én nem éreztem a melee hátrányát, kifejezetten bejött pedig ha tehetem csak kerülöm a közelharci karaktereket.

    Lökdösődéshez csak annyit h néha valóban összejöhet tökéletes időzítés mikor a leap attack során még a levegőben vagy de máris kapod az arcodba, ráadásul mindezt egy rámpán minek során bekapsz egy insta kill-t, de ezen általában röhögni szokás :)
  • SoulMonkey
    #54615
    Gondolkodom hogy jedi sage vagy guardian legyek. Mindkettő tetszik, de próbálgattam és tactical FP-ban a melee elég halandó, ha nem sorsol ki healert is. OP-okon is gondolom szopó ágon van a melee mert ahogy néztem és hallottam, lökdösnek, aoe-znek a bossok és ott melee-vel necces. Jól tévedek?
  • PiszkosFred
    #54614
    Hat azt nem tudom sajnos. 4 ev alatt kb egy napig voltam pref, az is veletlenul (egyszeruen nincs "turelmem" a korlatozasokkal foglalkozni), amikor jatszok akkor mindig elofizetessel. De a csaladban van pref, hetvegen megnezem azzal az accal, ha mas nem.
  • ChipHazard
    #54613
    Köszi a tanácsot, ez Prefered ként is müködik, én csak amolyan hobbi játékos vagyok, időről-időre előveszem, most épp a Smugglert akarom Befejezni igy a Batlefrontt elött, és reményeim szerint December környékén behuzok egy 7-napos ingyen előfizetést Igy a film elött XD
  • PiszkosFred
    #54612
    Csak azt tudom leirni, amit en is csinalok. Tuti van jobb modszer is, de nekem bevalt egyelore.
    Szoval
    - Felejtsd el a mod vendorokat :)
    - De meg craftingbol is total felesleges gyartani modokat a szintezes kozben. (oke, esetleg modolt fegyverbe lehet belefer egy-egy hilt/barrel, hogy a max sebzese meglegyen a fegyvernek - bar szerintem teljesen jo a kapott reward fegyver is)
    - A heroic kvesztkbol nagyon fel lehet oltozni, de csak akkor, ha az ember nem bolond modszerrel egyszerre tolja le az osszeset szerdan, aztan egy hetig nincs mit csinalnia.
    - En ugy csinalom, hogy felveszem az osszes elerheto heroicot, de csak nagyjabol 5 szintenkent csinalok meg beloluk 5-6 darabot. Az ezekert kapott dobozokban mindig van 2 darab szintre passzolo cucc a speccednek megfeleloen, amelyek boven elegek szintezesre.
    - Ha kezded kinoni ezeket, megint csinalsz 5-6 herociot (lesznek uj elerhetoek, ha no a szinted, erdemes a flottan ezt mindig csekkolni), es megint feloltozol.

    +1: Sokan elkovetik azt az apro hibat, hogy uj karakterrel a kezdo bolygon mar lvl9 kornyeken megcsinaljak a heroic kveszteket, pedig erdemes varni vele legalabb lvl10-ig, es valasztani egy speccet, majd utana csinalni meg. Mert ha specc nelkul csinalod, nincs lada/loot, csak token meg penz, amely bizonyos kezdo teruleteken akar 2-3 heroic "elpocsekolasat" is jelentheti.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.11.06. 16:01:38
  • ChipHazard
    #54611
    A napi küldetések is megváltoztak a 4.0-val, felveszem a Napi Flashpointokat, amik egyrésze piros, és 65-öt kér, plussz csak Taktikai van, de akár hányszor befejezem nem tudom leadni, továbra is ott van hogy Fejezz be egy random Flashpointot a group finde-erel vagy mi az angol neve. . Bár ez nem feltétlen rossz mert olyanokra is bedopott amikiet még nem csináltam korábban, mint az a Directive 7 vagy mi, meg láttam elhelyeztek ilyen Kolto tartályokat a bossok-k körül ami szintén könyít egy kicsit, ez kifejezetten jó :)
    És akkor most a Crafting is változott, szóval mostmár van értelme? Továbbá még egy apro kérdés hogy akkro most hogy is kell fejlődni, mert hogy azt olvastam hogy márcsak zöld itemeket adnak a Vendorok , gondolom ez vonatkozik a Mastery endurance stb dolgokra is
  • PiszkosFred
    #54610
    Az elkeruleses tipphez annyit kiegesziteskent, hogy az ilyen bossok fele vezeto uton tuti van legalabb egy bonus kveszt (olj meg X, szedj ossze Y, stb.), amelyek a skalazas miatt (is) nagyon jo xpket adnak, van, hogy eszre se veszi az ember, es egy kuldetes alatt szintet lep, pedig nem csinalt mast, csak olt es puff. Ha nem siet az ember, akkor en azt javaslom, szintezes kozben ne hagyja ki (65-on meg ha XP-t nem is, de jo penzt ad ugyanez)
  • mate23
    #54609
    nemtom melyiket vállaszam?
  • mate23
    #54608
    specializations eszt ertem spec allat
  • Gudott
    #54607
    mate 23:
    spec alatt mit értesz? Advanced class-t nem tudsz váltani, az végleges döntés ( pl smugglernél a "kétpisztolyos" gunslinger vagy a stealth képes scoundler ilyen) Ezeken belül tudsz resetelni, pl scoundlernél rájöttél, hogy dps helyett healer szeretnél lenni. Ekkor a flottán ill fővárosokban fel kell keresni egy trainert, aki elvégzi a resetet. Vagy meg kell venni a field respec képességet (200e kredit, szóval tiszta f2p is meg tudja venni) és akkor szinte bárhol tudsz resetelni( előfizetőknek ingyenes f2p/prefnek minimális kreditet kell fizetni resetenként)

    60-as karakter: ekkor nem férsz hozzá a Fallen empire előtti class, companion és bolygó főszáll küldetésekhez. Ha még nem vitted végig az adott classt, érdemes az elejétől elkezdeni.

    Smuggler: a kétpisztolyos "csak" dps lehet a scoundler lehet healer is, valamint a stealthnek köszönhetően a gyorsabb haladás érdekében el tud kerülni egy egy ellenséges csapatot ( pl el kell jutni egy főellenfélhez, odafelé kipucolod a terepet, lerendezed a bosst, majd visszafelé megint tele van ellenféllel a terep, na ezt ki lehet ezzel az AC-vel kerülni)

    szerk:
    Fred:
    Igen, ahogy látom ez lépett most előre a fontossági sorrend listájukon. Mondjuk a servereken még reszelhetnének egy kicsit....
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.11.05. 20:43:47
  • PiszkosFred
    #54606
    Tudnak mar rola, ha esetleg valaki lemaradt volna errol (bar nekem a launcher egybol a pofamba nyomta) :)

    Hey folks,

    After posting the workaround information yesterday, we continued to investigate the issues that some of you are experiencing with your Start at 60 tokens not being restored. It does appear that in some cases, a player can end up in a state where their start at 60 character does not create properly, and then their token is also not being restored to them. We are going to be removing the Start at 60 token off of the Cartel Market immediately. Also, in the meantime, we recommend that you do not use any Start at 60 tokens as it is possible that you could end up in this state as well. Note that start at 60 tokens include those bought from the Cartel Market, the GTN, and the free level 60 granted to subscribers in KotFE.

    It is our goal to get this fixed ASAP, and the moment I have more information on when we will be fixing it I will pass it on. If you already experienced this issue, hold tight, I will be getting more information on how to get your individual states resolved as well (contacting CS, waiting for maintenance, etc.)

    Thank you for your understanding, I will pass on information as I have it.

    -eric
  • mate23
    #54605
    hogy lehet megváltoztatni spec.?
  • mate23
    #54604
    60 karak erdemes csinálni vagy nem?
    és mi van class és copany kuldetetésekkel?
    Smuggler melyik a jobb két pistolyos vagy az egy?
  • ChipHazard
    #54603
    oh, köszi :)
  • oz
    #54602
    Az armorod specialitása. Az egyik szettnek az a tulajdonsága (nem tudom fejből a nevét), hogy ha felveszed, akkor jön ez a kis droid. Jár a head és a chest páncélhoz talán, így akár 2 droid is lebeghet körülötted.
  • Gudott
    #54601
    akkor vagy ingame ticket a supportnak vagy email a [email protected] címre.
  • Nomad90Hun
    #54600
    @Gudott

    A lvl 60 kreálós probléma, hogy lvl 1 lesz és flottára rak az rájöttem ,hogy bug, mert akartam csinálni egy 60-as operative-ot, és megesett velem is, töröltem a karit, akkor még megvolt a tokenem, de a délutáni patch után már nem volt meg, eltűnt az éterbe, pedig nem használtam fel, direkt patch után akartam felhasználni. A probléma nem egyedi másoknak is eltűnt a tokenje, illetve a lvl 1-es flottás bug még mindig megvan.
  • ChipHazard
    #54599
    Reggelt mindenkinek. Szeetnék kérdezni valamit, bár nem tudom hogy már megkérdeztem e, vagy csak akartam, szóval ha már megkérdeztem korábban akkor bocsi :) Észrevettem hogy a Gunnslingerem, körül megjelent ez a kis lebeó droid vagy micsoda, és az érdekelne hogy ez tulajdon képp most micsoda, mert nem emlékszem rá hogy mitől is van ez itt, akkor jelenik meg ha előveszem a fegyverek, harcmódban vagyok. Mrt látszólag semmi haszna nincs és a buffok között sincs


  • Gudott
    #54598
    instant hatvan problémáról tudnak és dolgoznak rajta

    "Hey folks,

    We wanted to get some information out about the issue you are experiencing. First off, there is a bug that can occur when you make a level 60 character, it instead creates it as a level 1 and places you on the fleet. Without going too technical, basically the game is moving faster than your account is, which is creating the issue. Here are a few important notes to be aware of:

    Go slow – When going through the character creation process take your time, watch the Sacrifice trailer that starts your level 60 character. This can give time for your account to recognize the start at 60 character and to potentially avoid the level 1 issue.
    If you end up in the game as a level 1 when using a token, you can delete that character to have the token returned to you. After you have deleted the character, give it some time, you will see that token restored. At this point you can try to create a level 60, but once again please take your time.


    With a lot of level 60s being made, there is an element of a bottleneck occurring. But do not worry, even if you experience the bug, the start at level 60 token is in no way lost. It may take some time to be restored but it will happen. Know that if you continue to make / delete characters without waiting for your account to catch up, you can exacerbate the issue.

    We are working to correct this as soon as possible, but the information above can work to potentially avoid it, or work around it. Thanks everyone."


    magyarul: ne tekerd át a sacrifice videót, várd ki végig.
    Ha ez mégsem sikerült és ádám/éva-koszttümben landoltál a fleeten akkor töröld a karakter. A tokent visszakapod, de nem egyből "picit" leterheltek.
  • PiszkosFred
    #54597
    Nekem megvan, ebben a percben is (direkt kilogoltam megnezni).
  • Nomad90Hun
    #54596
    Van más is akinek esetleg megvolt még a free 60-as tokenje subként és még nem használta fel? Mert nekem reggel még megvolt, és a délutáni karbantartás után már nincs meg, van még 4 napom a 2 hónapos subból, irtam 1 ticketet-et róla supportnak de meglepődnék ha még a héten kapnék értelmes választ...
  • Drubowski
    #54595
    Köszönöm a válaszokat!
  • Pongyi
    #54594
    Faxa köszi.
  • El Protector
    #54593
    ha tovább mész balmorrára, vagy Nar shadaa-ra, akkor már rendben leszel
  • Pongyi
    #54592
    Igen ott vagyok még, köszi a választ.
  • El Protector
    #54591
    sztem még Dromund Kaas-on vagy, ami 10-16-os bolygó, téged 21-esként 18-as szintre húz le. Ez nem bug, így van felépítve most a level szinkron
  • Pongyi
    #54590
    Hali, 21-es szintű vagyok de a társam (Vette) vmiért leragadt 18-nál. Emiatt engem is lehúz 18-ra (ha jól értem ami kivan írva). Hogy tudom a társamat is szintet léptetni?
  • Gudott
    #54589
    Elvileg ismert bug (link)
  • Nomad90Hun
    #54588
    Köszi a válaszokat, valóban login szeró gond lehetett, mert most reggel sikerült belépnem már, és a 60as tokenem is meglett.

    Hanem van egy új bug, mégpedig, hogy 60-as karit nem lehet kreálni, végignyomom a karaktergenerálást, írja, hogy 60-as, stb, és aztán bejön prológus szövege, s ha nyom az ember egy escape-et akkor meg a flottán találja magát egy lvl 1-es karakterrel, és a kezdő küldetés van megadva...

    Lehet ma emiatt lesz délután 2 és 4 között karbantartás.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.11.04. 06:43:03
  • gunji
    #54587
    #54582: Köszönöm, akkor jó. Akkor viszont a bankba el kell tennem a geart, kész ruhásszekrényem van már ott :D

    #54584: Mindenkinek két swtor.exe fut játék közben, ez normális. Ha kilövöd őket vagy újraindítod a gépet, akkor el kell(ene) indulnia a játéknak.
  • oz
    #54586
    Ez most inkább login szerver probléma, többen küzdenek most vele. Várni kell a töltő képernyőn, fél órát, vagy amennyit szükséges, előbb utóbb bejön.
  • Gudott
    #54585
    Ezzel talán menni fog a repair:

    http://cdn-patch.swtor.com/patch/LauncherRepairUtilityP1.8.0.exe
  • Nomad90Hun
    #54584
    Nah nekem meg megjött az amiért annó abbahagytam swtor-t laza 3-4 hónapra, kezdenek előjönni azok a bugok amiktől kiakadok idegileg.
    Eddig mióta visszajöttem tolni semmi baja nem volt, de most belecsapott a lecsóba a game rendesen...

    Gondoltam, hogy mivel már csak pár napom van hátra a megrendelt 60 napos subbol kreálok egy lvl 60 karaktert, sikerült is egy lvl 60 sentinelt, de miután nem igazán bírtam rávenni magam, hogy toljam kiléptem vele a karakterválasztó képernyőre, és itt kezdődtek a bajaim..., töröltem simán lvl 60 volt még alig 2-3000 xp-vel lvl 60 felett, igen ám, csakhogy a suboknak járó ingyen lvl 60 tokent nem kaptam vissza... Gondoltam ok játszunk microsoft-osat = game restart, én mekkora barom voltam... Mert azóta nem tudok belépni se a gamebe ugyanis csak a karakterválasztó képernyő előtti töltőképernyőn pörög a végtelenségig, többedszeri újraindítás után is, feladatkezelőben fut 2 db swtor exe egyik semmit nem csinál másik meg 1-2% processzor használaton ingadozik...

    Bitraider ki van iktatva, a tüzfalon, vírusirtón át van engedve, javítani nem engedi magát a kis köcsögje, szóval már a hajamat tépem miért csinálja ezt, holnap 1 újratelepítést még megpróbálok, de már kivagyok tőle idegileg, lehet ismét elmegyek pár hónapos szabadságra ami swtor-t illeti...
  • undY1ng #54583
    Szerintem az semmi nagy dolog nem lehetett, egyébként se tetszett a kinézete (meg igazából ha csinálok egy új karit, akkor azonnal odaadja annak is és gondolom átküldhető).
  • PiszkosFred
    #54582
    Nem, ez igy mukodik. Csak a tarsra rakva marad a tarson, az outfit designer csak "masolja a skint", utana rakhatod bankba a cuccost. Ha legacy bound, akkro az osszes karakteredet "feloltoztetheted" ugyanabba a gunyaba, csak egy ruhat felhasznalva :)
  • gunji
    #54581
    Ma megvolt a heti reset, így kiderült számomra, hogy a bolygók heroic küldetései valóban hetente ismételhetők (a korábbi napi helyett), a visszaállított exploration mission-ök maradtak egyszer végrehajthatók.
    (Amúgy tényleg vicces/szomorú ez az autosync: Lord Tytonus legyőzéséhez eddig legalább 2 játékos kellett (meg a companionjaik), most meg egyedül is lehetséges, companion nélkül.)

    Láma kérdés (bocs ha write-onlynak tűnik): az outfit designernél ha az egyes slotba beteszek egy gatyát (hogy az látszódjon, ne a statos gatya) és elcommitolom, akkor meg is jelenik az új kinézet, de a gatya az inventoryban marad, mintha csak lemásolódott volna. Így eltehetem máshova (pl bankba) is. Ennek így kell működnie vagy csak bugos?

    Szerk:
    Az instant 60-as karakter 60-as szinten kezd az új kieg elején. Nem csinálhatja meg a korábbi bolygók class storyját, s egyéb korlátok is vannak (pl crew skill nem választható), amiket nem ismerek pontosan, mert még nincs ilyen karakterem.
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.11.03. 20:41:12
  • Kazagor
    #54580
    A sztorik az én izlésem szerint:

    Republic:
    Jedi Knight (epic!) > Trooper > Smuggler > Jedi Consular

    Empire:
    Sith Inqusitor > Sith Warrior > Bounty Hunter > Imperial agent