Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Kivancsi leszek, hogy mi lesz veluk egy het mulva. Mintha irtak volna, hogy nem valtoznak a kepessegeik, de igy, hogy minden tars univerzalis lesz, vajon mennyien fogjak kifizetni/osszekukazni a vilagban a HK/Treek parost az uj jatekosok kozul? 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Tomb of Freedon Nadd
Treek meg cuki és nem kell érte semmit sem csinálni.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.13. 12:00:23
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Ha sub vagy akkor Makeb után állj neki a Shadow of Revan pre-lude avagy másnéven Forged Alliance flashpoint sorozatnak, SOLO modban kapsz magad mellé 1 GSI droidot is ami szépen tankolgat meg gyógyit rajtad ha kell, és ha végigmész mind a 4 Fp-n kapsz egy 55-ös gear set-et, amit utána a Rishi-n kapott set-ből kiszedett modokkal még tovább lehet turbózni, de már az is elég, egy 45-50-es szintre gearelt healer compi mellett amit Fp-k adnak Rishi-re. Én most húztam újra mainemet meg 1 altot Makeben mglettem 56 úgy mentem SoR pre-lude-ba Rishi-t majdnem 58-as szinten kezdtem, és meglettem 59 mire eljöttem, Yavin 4-en meg végső harc előtt meglettem 60 mindkét karimmal.
@ Zahi
Esetleg megkérdezhetem melyik szerveren vagy? Amúgy sajna launcher mostanság gyengélkedik, de beállítások között ha kilövöd a Bitraidert akkor elég sok bajtól megkíméled magad a továbbiakban.
Amúgy meg aki Makeb végső harccal szívna imp oldalon esetleg, az álljon be Archon droidjának a háta mögé és onnan tessék ütni/lőni mindennel ami a csövön kifér, nem tud megfordulni így a "halálsugarat" sem kapja be az ember. 😉
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.10.12. 22:01:58
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Végül 56-os lett a sorcim, 172-176-os kék modokat tudok neki venni most, remélem elég lesz 😄
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Utoljára szerkesztette: Zahi, 2015.10.12. 16:17:58
Ha kell a telefonszámom, hívj fel és megadom!
Makebet így a második karakterrel haladva már eléggé utálom, pedig szép hangulata van a környéknek, csak néha a készítőknél elszállt a billentyűzet a nehézség terén (záró küldetések). Valahol írták, hogy 12xp-vel egy-másfél óra alatt végig vihető a bolygó. Hm, én egy napja csinálom, de még nem értem a végére 😄
#54242: Rishi-ig sajnos nem tudok elmenni, de amúgy is pont más a main statja a két karakternek (sentinel vs sorcerer). De az enhancementeket megnézem, köszi. A többit megpróbálom majd a flottáról 170-es kék modokkal.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.12. 15:38:03
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
http://cdn-patch.swtor.com/patch/LauncherRepairUtilityP1.8.0.exe
Gunji:
Elvileg egy frakcióval elég, de talán dupla jutalmat ad, ha min a rep. mind a imp. megvan
Ha jól tudom valami stronghold deco lesz a jutalom
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Reggel 7 órától csak pörög,pörög a töltés jelző és ennyi..Mi fene van ezzel? Valami ötlete akad a tisztelt csapatnak?
Köszi előre is.
Utoljára szerkesztette: Zahi, 2015.10.12. 14:46:38
Ha kell a telefonszámom, hívj fel és megadom!
Lényeg a lényeg, 60-as jedimnek még négy ilyen achievement hiányzik: főként a heroicok és az idióta door2door miatt (régen sokszor vittem végig a staged weeklyt az ultimate/elite comm miatt). Csak azt nem tudom, hogy egy frakcióval elég-e megcsinálni, akkor is jár-e a cuccos, illetve csak egyet adnak acconként, vagy minden karakternek egyet-egyet.
Gondoltam, megpróbálom még imp oldalon is, ehhez kérdeztem a modokat. GTN-ről nem akarok venni, csak basic commandationért.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
55-ös szinten vannak jobb craftolt cuccok ( rating 180, csak azok GTN-ről elégé drágák ill a rating 186-os ops cuccok)
A staged weekly-vel meg siess, okt 20-ig ki kell tolni valamelyik oldalt, hogy kapj plusz jutalmat (feltéve ha ez a célok között van) A helyes sorrend megtalálható dulfy vagy TORcommunity oldalán
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.12. 12:32:05
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ha Makeben az 54-es szinten nem veszed fel az utolsó 1 vagy 2 küldetés jutalmát, akkor még 55-ös szint alatt tudod elkezdeni a Forged Alliancest. S ha azok jutalmát sem veszed fel csak az X-ra kattintasz, akkor a végén egyszerre felvéve az összes jutalmat és xp-t, 60-as szintre ugorhatsz.
A chaten mesélték tegnap este. Csak azt nem tudom, hogy hány ilyen 'nyitott' küldetés lehet. Egy reddites fórum szerint csak három, de azzal is 57-ig el lehet jutni. Most próbálom kitesztelni. Jó lenne minél jobb gear a Staged weekly miatt ne kelljen a heroicokhoz társat keresni.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
Ugye 55-ös szinten a 172-es modnál jobbat nem lehet használni?
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Valamint most hogy közeleg az új kieg élesítése és netán valakinek szüksége lenne a 7 nap ingyen előfizura addig is hogy berendezkedjen, valamint pl egy ingyen inventory sorra meg egyéb nyalánkságokra azokkal megosztanám a referal linkem: link.
Addig is el lehet szórakozni a quickbarok pakolgatásával pl, apropó élő közvetítéseken mintha máshol lettek volna az alapértelmezett quickbarok, lehet 4.0-ban ezt is átalakítják?
Utoljára szerkesztette: Nephin, 2015.10.10. 14:10:06
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Ami HK-t illeti, énis inkább fizetek 1 misit, mint sem újra ki kelljen ásni a darabjait 😊 Főleg, hogy mire meg tudod szerezni, addigra mar nagy a karaktered, de akkor meg már minek? Akkor buli az az "idióta", ha lowlvl karakterrel már nálad van és végigkísér, nem csak a végjátékban.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.10. 12:11:15
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Sith Assa mainemmel összeszedtem HK-51-et végre, kegyetlen szövegei vannak, és mivel 4.0-al csak az affection fog számítani a gear nem ezért szerintem összekaparok inkább 1 milla creditet mintsem elszórakozzak még 1x azzal, hogy összeszedjem...
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Kódot én is köszönöm, csatlakozva: katt.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD
Fred: kösz a linket
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Commok 1000/500/500 lesz a limit, ha minden igaz ( basic/elite/ultimate, jobban mondva az új nevük) és nem lesz heti limit.
Aki fázik a külföldi gamecardoktól: elvileg vannak itthoni kereskedők, saccra olyan 7500-8000Ft egy 60 napos gamecard
Nem tudom hol olvastam, lehet már nem ez a helyzet de: elvileg lvl 65-ön mindenki kapni fog egy starter geart ( lehet csak PvP, bár nem tenném rá a nyakam)
Ha jól látom van megint Cantina eventes mount, valamikor este talán kiteszek egy postot az oldalra, ha nem akkor holnap.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Dántól venném, shield nélkül, 100k+ eladás 100%os értékeléssel nem hiszem, hogy gond lenne. vagy ukrántól shielddel esetleg.
Utoljára szerkesztette: Panzeradler, 2015.10.09. 15:08:14
Basic commendationből van már pár ezer tartalékban és szétosztva a karaktereken, már korábban bespájzoltam a még lvl50 alatti karakterek számára. Az jó, ha nem veszik el belőle semmi 😊 A legacy boundos gearre kíváncsi leszek, mennyire lehet(ne) majd használni más karakteren. A companion geart meg akkor érdemes volt behozni egy évre, ha most meg mehet a kukába 😄
A két említett eladónál belenéztem a véleményekbe is, s csak azért kérdeztem, hogy melyiket javasoljátok, mert ha van shield, akkor hibás kód helyett úgy is adniuk kellene egy jót (épp ez lenne a live supportos mókának a lényege, már ha az tényleg úgy működik). S akkor már mindegy az eladó személye, nagyrészt csak az ár számítana.
Jelenleg EU-n belül vagyok, így az áfa miatt azt hiszem, marad a gyári.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
- a companion geart (kozte a legacy boundos MH/OH feleket a SoR-bol), el kell felejteni 4.0-tol, csak skin szerepe lesz es semmi mas.
Dantol, mindenkeppen, a szamok miatt is, es a 100% miatt is. Oke, az ukran olcsobb, de 91% es eddig kevesebb uzletet bonyolitott.
Shieldre figyelni kell, mert alap esetben havi elofizetesre allitja be magat, ne legyen meglepetes.
Afat nyugodtan elfelejtheted, ha esetleg az EU-n kivulrol vasarolsz, mert szerintem onnan 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.09. 13:58:31
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
- A basic commandation-nél a nevén kívül változik valami? A limit, a felhasználási mód/hely/idő, stb, esetleg átkonvertálják valami másba, stb. Arra gondoltam, hogy farmolnék egy csomót a karaktereimnek addig, amíg még könnyebben lehet szerezni.
- A most Yavin 4-en szerezhető companion gearnek marad/lesz valami jövője/értelme (azzal, hogy a companionok gearje csak esztétikai célokat fog szolgálni)?
Meg egy másik:
Jelenleg hol érdemes 60 napos gamecardot venni?
Ha még mindig a g2a az ajánlott - s mivel még nem vásároltam náluk -, ott most épp melyik eladót ajánljátok: az ukránt vagy a dánt? 😛
A shield hogy működik? (Olvastam, hogy közvetlenül nem kódot küldenek, hanem a live support figyelő szemei előtt kell aktiválni. Ami ugye egy router mögött problémás lehet.)
Az ottani árak nettó vagy bruttó árak? (Ha csak nettó, akkor a +27%-kal már az swtor.com szintjén vannak 😞
Nagyon köszönöm! 😊
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
PS4 ID: Vordengo
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Speaking of wich, ha már fejvadász 12x-es XP-vel Nar Shaddaa végéig elmentem 1 Operative-al és most jöttem rá, hogy sok lesz a 3 melee kari, ugyanis a main Sith Assassin-om, és alt Juggernaut-om mellé Operative már uncsi, eddig se voltam annyira elragadtatva tőle, de mivel Sorcerer-t kezdeni nincs kedvem (a free lvl 60-as az lesz majd), így Opi helyébe szerintem inkább felhúzok 1 Arsenal Merc-et.
Amúgy ha már hivatalos fórumokon feldobták a kérdést feldobnám én is itt:
Ti letérdeltek majd Valkorionnak?
Én a magam részéről a leendő fejvadászommal nem, lévén abban nincs tisztesség, Darth Imperius Assassin mainemmel szintén passzolnám eme lehetöséget, de a Juggernaut-ommal simán letérdelek majd előtte, lévén lojális az uralkodóhoz 😄
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.10.06. 21:06:07
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Az achievementek talán érdekelnének, ha nem lenne még mindig bugos (amikor bevezették őket, akkor kb. 30-40%-át adta meg, mint ami járt volna), a dekorok meg akkor, ha esnének valahol, de eddig egy kivétellel semmi 😞
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Nem igy ertettem. 😊 Ugy, hogy amig a nem kotelezo, lenyegeben csak kozmetikai jellegu skineket, packokat, hoparduc mountokat, ep7 kardokat, akarmiket az XY emberke nem az en bankkartyamat felhasznalva veszi meg, hanem a sajat/csaladja penzebol teszi ezt, addig nem zavar a dolog, az o penze, o dontese (most az en adombol is koltekezo allam bacsi altal tamogatott dolgokat hagyjuk 😄). Sot, orulok, ha vannak sokan akik ezeket veszik, mert azzal a jatek is jol jar, en meg neveto harmadikkent szinten jol jarok, win-win. Meg akkor is, ha lehuzasnak tartom es en nem latom sem ertelmet, se nem erzek kesztetest arra, hogy Satele Shan ruhaban legyen a karakterem (peldadbol kiindulva), de ez csak egy allaspont, mas maskent gondolja es megveszi.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.06. 14:13:45
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ami nyilvánvaló szemét húzás volt, az a random drop a packokból, nem véletlenül kerül egy egy item milliókba a GTN-en
Az swtor abból a szempontból felhasználóbarát, hogy nem feltétlenül kell valós pénzt költeni unlockokra (nyilván akinek erre van kedve,ideje, stb, mivel grindelni nem sokan szeretnek) Vagy a havi CC-t is fel lehet ere használni, stb
Ez a közösség kérte cucc meg tényleg csak vakítás, sokan akarják az új EP7-es kardot is, én remélem hogy nem lesz 😊
az "amig masok nem az en penzemet koltik" kitételt nem értem (ha csak nem arra gondolsz, hogy a befolyt pénzt kis % fordítják csak új , tényleges tartalmak elkészítésére)
A másik amit írtál a direktben f2p MMO és hű bajtársa az in-app purchase (játékon belül vásárlás) pedig tényleg kissé visszatetsző, de ez van. Sokan a day0 DLC láttán is háborogtak, mégis megveszik őket. Amíg légy van, lócitrom is lesz, ilyen a világ
gunji:
Szintezni ráérsz később is, ha kell valami deco vagy achievement, inkább arra fókuszálj. Én tegnap este fejeztem be a makeb staged weekly-t empire oldalon
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.06. 14:01:13
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe