60031
  • Pacho
    #54659
    Na végre volt egy kis időm játszani a hétvégén, és sajnos a companionok egyedi tulajdonságai mind eltűntek, ami miatt kijár egy virtuális pofánbaszás a BW-nek.

    A HK-51-nek elvették az Assassinate skilljét, ami a companion legfontosabb unique tulajdonsága volt, Doctor Lokin nem változik rakhgoullá, Temple nem használ force skilleket, szóval ez a része vérgáz. Remélem ezeket idővel kijavítják.

    Más:

    Miért nem lehet kikapcsolni itt az sg-n a topic stylet? Ha rányomok, hogy off, semmi sem történik.
    Utoljára szerkesztette: Pacho, 2015.11.09. 11:57:48
  • PiszkosFred
    #54658
    Pontosan errol van szo. Toled fugg, hogy mekkorat sebez, a viszonyotoktol es a te szintedtol/egyeb ertekeidtol (pl presence).
  • Pongyi
    #54657
    Hali. Annyira nem vágom az angolt, de jól vettem le hogy Vette-re bármilyen páncélt adhatok nem változtat a statján csak a kinézetén? Tehát erősebb páncéltól nem lesz erősebb, jobb fegyvertől nem sebez nagyobbat? Akkor nem is érdemes jobb fegyót vadászni neki?
  • Panzeradler #54656
    Dual talent a több menthető disc ágat érti, hogy 1 gombbal váltani tud, teszem azt healer mercröl dps mercre.
    (Gondolom én, hogy ezt érti.(wowból jön ez és én is nagyon hiányoltam, field respecc nem ugyan az, mindig újra osztani az utility jobb balra klikkelni, eléggé fölösleges.))

    Jah és hogy válaszoljak, rendes dual talent nincs, mindig el kell menni trainerhez vagy legacyban van field respecialization.
    Utoljára szerkesztette: Panzeradler, 2015.11.09. 01:05:45
  • oz
    #54655
    A covert energy armornak az a lényege, hogy "láthatatlan", vagyis olyan modolható páncél, aminek nincs textúrája. Amit a képen látsz az az alap ruha, ami egy karakteren van, mivel a páncél átlátszó.
  • Plata
    #54654
    De hát ez nem is szép ruha szett.
  • Ryanever
    #54653
    Csak szerintem az egyik legjobb kiegészítő ami jöhetett? hihetetlen hangulata van a chaptereknek. Az erdő, az acnient ship. Nagyon eltalálták. :D
  • El Protector
    #54652
    Nekem az van pvp-ben, endu/power cuccokkal, nagyon kemény damage-t lehet vele tolni, megfelelő minőségű protection mellett :)
  • Vincentcloud
    #54651
    Scoundrel companionnal vagyok így Corso Riggs ugye healer volt régen, de ha most beváltod tankra, ugyanúgy healeli magát, egyszer nem láttam megmozdulni a hp-ját
  • Gudott
    #54650
    covert energy armor:
    Különböző Packokból eshet, itt írnak róla bővebben (nem craftolható)

    dual talent :
    klasszikus dual talen a 3.0-vál megszűnt, nyilván lehet játszani utility pontokkal, de pl dps/healer híbrid már egy ideje emiatt nincs.
    Ami talán működik az a tank discipline, de dps felszereléssel (nem próbáltam, így nem tudok nyilatkozni róla)
  • mate23
    #54649
    lehet dual talent és ha van hogy tudom létrehozni?
  • SoulMonkey
    #54648
    van ez a covert energy armor ami eltűnteti azt ahová berakom. GTN-en lehet kapni. De oda hogyan kerül? Lehet gyártani, mert cartel marketben nincs.
  • PiszkosFred
    #54647
    Fogsz azzal meg talalkozni millioszor, nem tudom mi az isten van vele, de minden kosza mob dobja a galaxisban.
  • Gudott
    #54646
    Keddtől újra rakghoul event. Ez most azért is fontos, mert az alliance rendszerben van egy társ, akit elvileg csak ezen event alkalmával lehet toborozni.
    Ő pedig nem más, mint dobpergés

    Holnap este lesz egy eventes összefoglaló.
  • Plata
    #54645
    Most jut eszembe tele a táskám ice scrabbler jerky receptel,mindig ugyanaz a schematic esett,lehet ez valami balmorrai specialitás.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.08. 19:07:27
  • Plata
    #54644
    Végeztem Balmorrai sztori küldikkel,kb másfél szintet kaptam.
  • Plata
    #54643
    Mi a szösz,akkor csak nem figyeltem.
  • PiszkosFred
    #54642
    Ez mar a 4.0 elott is igy volt, talan a Raven kieg korul valtozott meg, hogy targyak helyett crafting alapanyagokat lehet csak talalni.
  • Plata
    #54641
    Másik érdekesség hogy a security chest-ekben értékes cuccok vannak.Satchel of crafting materials,meg hasonló táskákat lehet benne találni.Régen általában csak sok vacak volt bennük.
    Igaz nem nekem való cuccok jönnek belőlük,mindig grade 6-7-8 jön belőle.Pedig én még csak 37-es szintű vagyok.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.08. 18:10:38
  • PiszkosFred
    #54640
    Igen, ez ilyen. Healer uzemmodu tars = iddqd jelenleg, ha csak direkt nem akarsz meghalni, akkor sosem fogsz. :)
  • Plata
    #54639
    Hallod halál könnyű a küldizés,Elara Dorne-t vittem magammal.Commando trooperem van,a küldiben be kell menni a birodalmiak városába,motorral berobogtam át az őrökön,simán bemotoroztam a város közepéig,ott be az egyik házba tönkre tenni valami vackot,magammal rántottam vagy 20 birodalmi katonát meg sith-et és még egy nagyon erős sith-et is,és levertük őket lazán,Elara vígan ki hílelt mindent.
  • PiszkosFred
    #54638
    Pont ezer, mert amikro a tarsra rakod, nem aktiv/nem ad pluszt, de ha magadra, akkor igen. Ezzel is jelzi a kliens, hogy a tarsra csak esztetikai szempont miatt adhatsz cuccokat a 4.0 ota. (mar az sem szamit, hogy light/medium/heavyt adsz ra, cask ruha legyen es ne legyen classhoz kotve - pl HK-nek nem lehet inherite legacy sniper riflet - mert az ugyebar IA sniper class only fegyver -, stb.)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.11.08. 17:38:06
  • Plata
    #54637
    De.
  • PiszkosFred
    #54636
    Feleseges, mar nem szamit. A statok veletlenul nem halvanyabbsk, mint mas targyaknal, amiket te hordasz?
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.11.08. 17:32:06
  • Plata
    #54635
    Sikerült a trooper karimmal végre belépni,és gondoltam játszok vele kicsit.De azt vettem észre hogy a társának a ruhájának még mindig van statja,csak éppen 28-as szintű.Úgy látszik régen akkor modoltam utoljára,mivel utána Treek-et használtam.
    Az lenne a kérdésem most akkor menjek vissza a flottához és modoljam fel Elara cuccait is?Vagy fölösleges?
    Scout trooper armor szett van rajta.
  • SoulMonkey
    #54634
    Én meg még mindig atz kutatom, melyik melee DPS-t válasszam. Nézegetem, próbálgatom, de a guardiannál jobbat nem találok :)
  • Nomad90Hun
    #54633
    Nah azért szépen csöndben reszelik a fiúk / lányok a játékot, sikerült kreálnom 60-as karaktert, nem siettem el, végignéztem az átvezetőt, discipline ágat váltottam, és rendesen 60-as lett. Az Assassin-omat cseréltem le egy 60-as Operative-ra, érdekességként megjegyzem ügynöknél a imperial military endinget veszi alapnak a játék 60-as karakter esetén, mert amikor belépsz a hajóra a kapitány lazán le parancsnokozza a karaktert. :D
  • Nomad90Hun
    #54632
    Mármint hogy érted, hogy nincs?

    Totál semmi napi / heti küldi nincs ott, vagy csak a flottás terminálban nincs semmi róla? Ha az előbbi az gáz mert már majdnem fullos repum volt ott, és kéne az a walker :D
  • mate23
    #54631
    yavin 4 en miért nincs q?
  • PiszkosFred
    #54630
    Ne mossuk ossze, mert tudtommal az 55-60-hoz meg kellett venni kieget, attol fugg mindez, nem attol, hogy f2p/pref/sub az illeto. Az mar mas kerdes, hogy szerzed be a kieget, akciosan, packban vagy onalloan. Csak a mostani kieg az, amit csak elofizetokent erhetnek el, de ez az az extra/bonusz, amirol te is irtal.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.11.07. 14:33:24
  • ChipHazard
    #54629
    Mert Free to Play MMO-ként árulják azért. Egyéb iránt megvettem egyszer a játékot, 4 éve mikor megjelent,. szal kiadtam érte pénzt amit érdemeltek. Ha olyan kurva jol megy minden, minek kellet bevezetni a Free to play modelt? Jah mert fél év után a kutya fasza se játszott vele
    Természetesen a Hűséges előfizetők kapjanak bonuszokat, soha senki nem vitatja ezt, csak legyen már ésszerü a dolog. Milyen dolog már az hogy egy Prefered vagy Free to play játékos, 50-55 szinten ragad, mig az előfizető 65-re megy fel például.


  • PiszkosFred
    #54628
    De tokent/kristalyt kapsz heroic rewardkent (illetve rengeteg regi kuldetes is mar csak kristalyt ad), vagyis lesz annyi kristalyod, hogy 5 szintenkent modokat legalabb tudsz venni, ha szinten akarod tartani a karaktert. Ennyi jo hir azert akad. De sajnos az MK ladak ugy latszik, csak subnak jarnak (bar lehet, hogy van ra valami unlock, azt nem neztem, csak gyors kiprobaltam)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.11.07. 13:53:18
  • SoulMonkey
    #54627
    Azért ez jogos nem? Persze hogy büntetnek ha nem fizetsz. A boltban sem kapsz ingyen semmit. Kapsz ingyen 8 komplett jó sztorit plusz MMO-t korlátozásokkal. Nem értem az embereket... Miért várnak el mindent ingyen? Te ingyen dolgozol? No offense csak elég fura olyat olvasni, hogy miért nem kapom meg ingyen azt amiért mások dolgoztak.
  • ChipHazard
    #54626
    Hát ez szar ügy, de kössz hogy letesztelted :) . Imádom a Biover üzlet politikáját, Büntetünk ha nem fizetsz!!!
  • PiszkosFred
    #54625
    Megneztem, prefkent nem kapsz ladakat, csak kristalyt, igy amit leirtam, az csak subnal mukodik.
  • Nomad90Hun
    #54624
    Háát healer ha nincs mindkettővel ugyanúgy "le kell ülni meditálni" a különbség csak annyi, hogy nekem annó max lvl sentivel (lvl 55) sikerült watchman-el megcsinállnom azt, hogy a tank előbb feküdt meg mint én, s mivel a sentinel / marauder a sniper / gunslinger a legnagyobb agrrógenerátor, így még azzal se volt gond, hogy ki tankoljon ha megfekszik a tank.

    Különbség még, hogy imp oldalon van 1 assám mainként nemrég álltam vele vissza tankra szerintem rerollozom majd operative-ra, igazából kell a healer a seggébe ha dps akarsz lenni mert elég durván le tudják csapni, operative-nál ugye ott van azért csak az, hogy tudod healelni magad, meg a compit.

    Pont most kezdtem újra nemrég a régi sentinel mainemet rep oldalon progenitoron eleinte nem volt hozzá kedvem de aztán elkapott a gépszíj keményen :DD
  • SoulMonkey
    #54623
    Nekem is meglett az elveszett token, kérdés hogy merjem-e megcsinálni hogy csinálok egy karit, kipróbálom és ha nem tetszik törlöm és visszakapom a tokent. Ki akarom próbálni hogy a sentinel vagy a shadow jobb pve-re túlélés szempontjából. pontosabban nem csak túlélés, hanem mennyire sebződik. Elég frusztráló tactical instában minden trash pack után leülni meditálni ha nincs healer.
  • Gudott
    #54622
    Igen, közben én is updateltem a bejegyzést. Remélhetőleg a többi bugot is elkezdik irtani
  • Nomad90Hun
    #54621
    Nah az én ticketemre sem válaszoltak, 2x is updateltem, és csodák csodájára válasz ugyan nem jött de megjelent mind a 2 60-as tokenem ma reggel.

    preferred leszek én is holnaptól igazából nem aggódok miatta mert az elmult 4 évben megvettem minden unlockot account szinten ami kelett, a pénz korlátozás meg igazából nem izgat.
  • Gudott
    #54620
    Mivel tippre a ticketek jelentős részét adja ki ez a hiba, "kicsit" lassan haladnak. Gondolom itt is egy script lesz a megoldás, ami automatán lefut ( hasonlóan mint a korábbi conquest, pvp jutalmaknál tapasztalt bugok esetén) és ami kimaradt a szórásból, az lesz kézzel visszaállítva.
    Nem poénból vették le ideiglenes az instant 60-ast a Cartel Marketről sem,