Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.
Úgy néz ki, hogy már csak az operationok nem szólózhatók. Még......
Tomb of Freedon Nadd
Tomb of Freedon Nadd
Most szólóztam le Tarison a Fall of the Locust, eddig ez H4 volt, eszembe nem jutott megpróbálni, az első mobcsapaton elborultam volna. Most az elitek helyett strong van mindenhol.
Ez így túl könnyű lett, azért legyenek már komolyabb küldetések is. Én imádok szólózni, de ez azért egy mmo, néha kellene grp is.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Már fent is vagyok.. 😄 😛
MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD
MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Tomb of Freedon Nadd
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Ellopták az accod-eladták-visszakaptad LoL ilyenről sem hallottam még.
Én azért a biztonság kedvéért jelszót váltanék az accnál (ez megtörtént, ha jól olvastam), valamint az email-címnél is, hogy a kollega ne tudja visszavenni az accot.
(Lehet, hogy őt is csak megvette a feltört accodat, mindenesetre bátor volt :o)
This service is currently unavailable for this account. If you wish to purchase more cartel coins please call our Customer Service team or you can try again tomorrow.
Ez az EA/BW-nél egy régi bug. Letiltották ideiglenesen a kártyádat. Vagy vegyél fel paypalt oda, vagy vedd fel még egyszer a kártyádat. De érdemes egy-két napot várni.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
meg is néztem játékon belül van 2 darab lv 1-es karakterek német szerveren (kéne karakter transfer.😄), egyiken az invertory teljesen full lila dobozokkal, másikon meg 6-7 dolog lila doboz az invertoryba.
viszont cartel coint nem tudok venni, pedig 2 kártya is megvan adva, még hozzá franciaországból (visa és master) 😄
CC vásárlásnál ezt írja ki : This service is currently unavailable for this account. If you wish to purchase more cartel coins please call our Customer Service team or you can try again tomorrow.
most vagy nincs rajtuk már pénz vagy le lett tiltva.😄D
mit csináljak, ha valaki fel törte az accountomat, és havonta fizet 30 napot Subscriptionért, illetve most látom emailen , hogy lett véve 5500 CC-t?😮
jelszót változtattam, nevet is változtassak?
Amúgy ha már szóba került a Battlefront ezek a japó gyerekek nem viccelnek ha az ellen láb alól való eltevéséről van szó. Vader-t egyenesen 1 vadászgéppel küldték el amolyan kamikáze módra, hogy váljon eggyé az erővel. 😄
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Tomb of Freedon Nadd
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Én a szerepjátékokat és stratégiákat szeretem,engem az kapcsol ki,imádom a régi The Guild és Patrician sorozatokat.
Engem is szokott piszkálni gyerek hogy miért nincs gépemen több fps,de én nem szeretem.
Ha fel is rakom játszom vele 1-2 órát aztán elfelejtem.De az MMO-kat szeretem,Sw ToR-al az a baj hogy szerintem túlságosan beszívja az embert,ha leülök elé nehéz fel állni.STO-val ugyanez a helyzet.Sőt a WoW még rosszabb volt,de abból sikeresen kigyógyultam.
Mindenki felgota hogy neked nem jön be a játék, ez van ilyen az élet. Ettől függetlenül legközelebb talán nézz meg egy gameplay videót az adot játékról hogy kicsit képben legyél miről van szó, föggetlen attól hogy ingyé van e vagy sem.
Nem mindenki játszik a papa pénztárcájából! Már írtam, de leírom még egyszer: Nem ma kezdtem, nem vagyok takony kölyök már! (sajnos)
Segítséget kértem, kaptam, megköszöntem.
Ezek után véleményt nyilvánítottam, aminek köszönhetően ismeretlenül pálcát törnek felettem egyesek.. Inkább nem is reagálnék rá, ha nem gond... 😊
Amint mondtam a játék jellege zavar, ( irányítás, kérdezz-felelek etc), de ezzel nem azt mondtam hogy xar, csak nekem nem tetszik! ENNYI!
Nem több, nem kevesebb! Na mindegy, azt hittem közösség van itt, nem tanoda.
Am Én csak kikapcsolódni járok fel lövöldözni, nem életelemem..Én iknkább Szimulátorozok, és ha elfáradok a kormány mögött, akkor meek lődözni picit. Csak megörültem, hogy ingyenesen játszható online SW van, gondoltam rápróbálkozok, de nem jött be sajna.
@Although: Fogalmad sincs Ki vagyok, milyen alapon bírálsz, vagy feltételezel rólam bármit?? Gondolom TE különb ember vagy mindenkinél, meg okosabb, szebb, rád teljesen más nap süt, ugye?! Honnan a fenéből veszed, hogy nem tudok angolul, spanyolul, németül, akármiül???
Te szoktál segíteni is másnak, vagy csak oltogatni tudsz? Nagy segítség lehetsz...
Ha kell a telefonszámom, hívj fel és megadom!
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Majd egyszer, ha megjelenik valami utódja a Jedi-nek akkor meg lessz az Én örömöm is! <#mf2>#mf2>Addig meg nézegetek videókat, filmeket, vagy, ha FPS játékot akarok, akkor a Star Wars-on kívül kell keressek, sajna...bár abból sincs olyan sok, hogy el lehetne telni vele. <#confused>#confused>
Ami használható és élvezhető talán 2-3 darab, ha van..Lassan 15 éve játszom online, ha feltűnik valami FPS azonnal próbálom <#violent>#violent> De, jelenleg is olyannal játszok, amivel 7 éve kezdtem. Az az Etalon, és nem sok van, amivel lecserélném...Talán BF, ami még szóba jöhet.
Utoljára szerkesztette: Zahi, 2015.10.15. 17:21:48
Ha kell a telefonszámom, hívj fel és megadom!
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Utoljára szerkesztette: Nephin, 2015.10.15. 16:36:25
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Azt csak tippelni tudom h az irányítás amiatt akasztott ki mert (ha valaha eredményesen pvp-ni akarsz) akkor előre a bal gombot nyomva tartva kellene menni ^^
No de a viccet félretéve, szerencsére jön elég sok új Star Wars játék a következő időszakban, köszönhetően a filmeknek, biztos vagyok benne, hogy megtalálod azt a stílust, amit keresel.
Abban egyetértünk, hogy a Jedi Knight sorozat mai napig unikum, de szerintem lesz majd hasonló játék a közeli jövőben, érdemes még várni egy picit. Ami az SWTOR-t illeti, azon kívül, hogy mindkettő Lukács apánk világában játszódik, sok köze nincs egymáshoz, két különböző műfajról beszélünk, nem csoda, hogy nem teszett, főleg azután, hogy a KOTOR sem tetszett. De legalább megpróbáltad, adtál neki egy esélyt, ez becsülendő 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.15. 12:12:23
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Utoljára szerkesztette: Zahi, 2015.10.15. 12:06:52
Ha kell a telefonszámom, hívj fel és megadom!
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.10.14. 10:19:11
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
A 3.0 óta az igazi FOTM class (igazából a legerősebb class a játékban). (A merc amivel összehasonlítod pedig a második legfosabb - a sniper után). Ha OP classt akar valaki játszani, akkor sorcot indít.
Egyébként 4.0-ban már csak sorcot érdemes majd játszani (alt-ként pedig assassint) mert még durvább lesz.
De itt egy kis helyes táblázat beszéljen ez:
CURRENT PLAYERS ABOVE rating 1600
(PERCENTAGE = Class Representation >1599 bracket)
(4-Digit Number = Median Rating of first page of class specific leaderboard
127 SORC/SAGE............40.7%..........1866
64 PT/VAN.......................20.5%..........1785
33 SIN/SHADOW............10.5%..........1608
32 MARA/SENT...............10.2%..........1607
26 OPER/SCOUND..........8.3%...........1601
17 JUG/GUARD............... 5.4%...........1539
8 COMM/MERC............... 8.3%...........1403
5 SNIPER/SLING..............1.6%...........1396
Tomb of Freedon Nadd
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.10.13. 20:37:18
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
A kerdesem mar eleg regota motoszkal a fejemben, mert Treek es HK azert volt jo, mert fasza healer/tank/dps tarsak voltak mar alacsony szinten, es barmilyen karaktert is inditottunk, ok ketten ugy alkalmazkodtak, ahogy nekunk tetszett. De most, hogy mar barki lehet barmi (es meg gearelni sem kell oket), igy ez az extra elony ugrik veluk, vagyis aki eddig nem unlockolta, az mar nem a hasznossaga miatt fogja, hanem "coolsagbol" vagy mittomen, a wing commander achi miatt, stb. Gondolom en.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.13. 20:03:32
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb