Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ami flashpointokat illeti utánanéztem, és úgy lett megváltoztatva a dolog elviekben, hogy Solo módban nem ad geart, csak kredit meg adatkristály esik, és taktikai módban kap mindenki a kasztjának megfelelő geart személyenként elvileg szintre szabva ha jól értettem.
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
vagy előfizetőnek kell lenni (subscriber),
vagy olyan account amin több mint 90 napja nem volt előfizetés (preferred status),
vagy olyan account ami még új és nem volt használva hozzá referral (free to play).
Elvileg 90 naponként egy ilyen linkkel újra és újra lehet aktiválni egy hetet, de ezt nem tudom biztosra, ha van itt ilyen ember akkor erősítse meg, nem akarok hülyeséget mondani. 😊
Aztán ahogy írtad mindenféle jóságot kaphat az ember, amiből egyértelműen a legjobb mindkét félnek az ingyen inventory slot. Ha a legutolsó sort unlockolod ki vele akkor spórolsz 200k creditet (ezt ki lehet számolni, hogy pl. 5 karakterre is már 1 milla, ha nem felejted el mint pl én 😄 )
Nekem kifejezetten tetszik az új story és az új endgame rendszer, a kraft átszabása már kellett, de most csak kapkodom a fejemet, hogy melyik karimmal mit érdemes csinálni. Annyi biztos, hogy a legalapabb gyűjthető craft alapanyagok felértékelődtek nem kicsit. Az is nagyon tetszik, hogy aki pl nem szeret annyira raidelni, de kraftolni igen, annak majdnem a legjobb gear is kiszedhető.
Kis karival még nem néztem meg a bolygókat, de szerintem az is jó, hogy a flashpointokat leszólózhatóvá tették, illetve taktikai módjuk is van. De majd kiderül mennyire lesz életképes ez az új rendszer.
Utoljára szerkesztette: thomyboynk, 2015.10.24. 10:35:57
Amúgy a craft életképessebbé tétele nem rossz ötlet, mert eddig a hétköznapi halandók számára főleg az augmentek és a dye-ok voltak érdekesek
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
A craftot nézegettem délután: nálam gyakorlatilag minden kifejlesztett dolog átkerült az archívba, így mindent lehetne újratanulni jó pénzért. Szerencsére azért az archivált cuccokat is lehet még gyártani (kivéve persze azt, ami átkerült egy másik crew skillbe).
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
ChipHazard:
Offhand itemet csak azoknak adhatsz , akiknél látszik is ( lásd Ashara offhand saberje, Vette/ Andronikos offhand pisztolya és hirtelen más nem is jut az eszembe)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
A levelek, amikben visszakaptuk a cuccokat, azok bugosak: 8 mellékelt tárgyat mutatnak egyszerre, de természetesen 10 van bennük (már amelyikben nem nyolcnál kevesebb van).
Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.10.23. 21:29:06
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.23. 21:12:38
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.23. 20:30:36
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Lehet offhandot is adni a kezukbe (mar akinek persze), bar nem probaltam meg olyan compot, de szerintem lattam mar olyan mas jatek companionjanal. Ha megsem, akkor elnezest 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
De akkor most a Vuki stat-jai hogy a fenélbe növekednek, ha nem tudok rá adni narancs sárga cuccot amibe berako ma modokat, Így erősebbé téve őt. Sosem arról szolt hogy látszódott e, ez így hát elég gagyi , főleg hogy azért a Humanoid karakterekre még lehet cuccot aggatni, ha csak alap mértékig is, mert mintha pár dolgot elvettek volna, de nem emlékszem pontosan. És miért csak 1 fegyverük lehet?
Ashara pl pont 2 fénykardal volt menő.
A Star Wars előzetes, és így a Battlefrotn béta után kiucsit SW hangulatba kerültem, és Novemberig amíg nem jön a Battlefront gondoltam, kicsit kéne valami köztes játék, DE olyan buta lett ez az SWTOR
A Mastery meg a sebző statokat cserélte le, lásd Aim, Cunning, Willpower, Strength, de a müködése ugyanaz emellett ha jól tudom, akkor tank karik esetén hp-t is ad ugyanúgy mint az Endurance.
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
És a Wukira miért nem tudok ruhát adni? De ugyan akkor Corsora még lehet adni valamenyit, ez is egy hülyeség volt így rá nézve. Miért kell enyire butítani mindet, pláne ugy hogy volt egy normális rendszer ami müködött. Tehát nem volt rá szükség. Most aztán mégkevésbé viszed magaddal a társakat, mert mindegyik jó mindenre aminek nincs értelme, mert elveszítették a különlegességüket!!!
Van pozitívum is azért, az uj karakter választó jólnéz ki, vajon megint csak egy bug, hogy egészalakos modban láthatlyuk a karakterünket, vagy most így is marad.
hivatalos oldalról a 30 napos havi előfizetés 4000ft
60 napos Gamecard ilyen olyan oldalakról olyan 6500-7800ft között jön ki
illetve van egy un. starter pakk , ami 30 nap játékidőt ad, accountonként csak egyszer használható, azt olyan 1-2000 ft körül lehet beszerezni
Ezen kívül van még többféle verzió pl 90/180 napos gamecard, amazon bundle , stb
Gunji:
Szerintem így próbálják rákényszeríteni az embereket, hogy valamilyen szinten együttműködjenek , illetve indirekt módon guildek felé "lökik" őket. A craft és GTN élénkítése mellett.
Amúgy elvileg a craft folyamatosan fog updateket kapni (ruhák, dye-ok, stb)
A szinkronizáció a bolygó szintje felé+2 értékre lövi be az embereket, ha jól tudom (de ez lehet zónánként is változik, passz)
A class változások miatt elég keményen csuklik a fejlesztőgárda, lásd PT/VG tankok
Az a kedves sith pedig előre megelőlegezte magának a cross-faction-t 😊
Amúgy meg egy talicska aprómajmot a patch serverek üzemeltetőinek is. Kemény 80Kb a letöltési sebességem.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.23. 15:51:00
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Amikor én kezdtem, először a játékot vettem meg az origin oldalán, ami egy emailben küldött sorozatszám volt és járt hozzá 30 nap előfizetés is. Külföldi boltokban néha ezt is meg lehet venni olcsóbban (pl. itt).
Hogy érdemes-e az olcsóbb forrást használni, azt szerintem döntse el mindenki, hogy megéri-e neki. Én mindenesetre a biztosabb és igaz, drágább hivatalos forrást szoktam igénybe venni.
Nem tudom, hogy él-e még a 7 napos ref-kódos akció, de ha minden igaz, új accountra is működik. Ha igen, akkor én ezt ajánlanám először: egy ismerős előfizetőtől kérsz egy kódot, azzal hét napig teljes körű előfizetőként lehet játszani, s mellé ajándék is jár.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Nem értem, hogy Makeben miért 56-os szintű vagyok (eredetileg 60-as JK), ha a bolygó 55-ös, s miért kapok XP-t, mikor még nem szabadna (elvileg nincs early accessem).
A Makeb Staged Weekly is megmaradt, egy terminálba betettek a régi küldetések közül hatot (inkább a hosszabbakat), Avestan lehet felvenni őket.
Kissé pipa vagyok a fű alatt behozott class-változásokra, mint pl. hogy tönkreszabták a sentinelt azzal, hogy a force leap már nem használható 0-10 méter között, ezzel a harcstílus egyik alappillére esett ki. 😞
Ma egy assasin járt a flottán:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Ami meg a változásokat illeti, van 1-2 dolog amin megemelkedett a szemöldököm... A craft változásokra még azt mondom, hogy jó is lett tulajdonképp, ami most marhára fel fog futni a gear crafter képességek (armormech pl), illetve a modokat gyártó képességek. Ami nekem nem tetszik, hogy a vendorokat csúnyán nerfelték. Na és ha jól értem akkor a lvl 8 és, a max lvl equipment vendort kivéve kikerült az összes equipment vendor? Mert ha igen akkor vagy GTN vagy legyártja magának az ember amit akar, mert ha jól vettem le, akkor a flaspointokra hiába került solo mód az is adatkristályokat ad, és nem geart, pedíg utóbbi jobb lenne.. Jah és ha már emlegetem a geart, háát megnéztem az új lvl 65 armorokat, a BW ismét negatív csúcsot döntött kreativitás terén, ráadásul ha jól néztem adaptív az összes, szóval halál mindegy mit rak az ember a karira...
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
A Cartel Marketet én is szeretném pörgetni, de sajnos az érdekesebb cuccok csak random packban vannak, azért meg a fene fog CC-t adni, inkább GTN.
Pár régi ruhadarabot kaptam postán (a companionok eredeti cuccai közül), de korántsem mindet.
Chaten beszélik, hogy egy sith bejutott a Carrickre o_O.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
A class storykat végig lehet vinni, illetve a frakció történetét Ilum-ig, valamint korlátlan űr PvP ( Galactic Starfighter) áll rendelkezésre.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
mate23: akinek már van Fallen Empire, azoknak 65
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
fizetős a játék ?
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ebbe a 8 classba beleszámolódik az a karakter, amit lvl60-on kreálok? Vagyis igy el lehet csalni 1 karakternyi fejlesztést?
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Tomb of Freedon Nadd
Tomb of Freedon Nadd
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Szóval írhatók a support -nak?
MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD
#54312: Eddig vendoroktól lehetett huszonvalahány commendationért különböző dobozokat venni és küldözgetni, de - ahogy látom - azok is megszűntek.
Egyérteleműen negatív, hogy nerfelték a vendorokat: az eddigi kék modok helyett csak zöldet adnak, s mást már nem is lehet náluk venni (kék vagy modolható barna ruhadarabot és fegyvert sem).
Nem tudom, milyen elv alapján, de a companionjaimról leszedték a gatyát és a fegyvereiket, az élőkön a többi ruhadarab rajtamaradt. Elég viccesen néznek ki gatya nélkül 😄
A többi leszedett cuccot visszakaptam levélben, de igazából átírhatták volna Bind on Equipre, mert Pickup-pal használhatatlan minden.
Elég hülyén írják ki az influence-t is. A jedis Kirának volt 10k affectionje, most 0/2100-t mutat (persze rájöttem, hogy mellette van még 10/50 rank is, s hogy a kettő együtt számít).
A megszűnt makebes achivementekért Ti kaptatok valamit, vagy csak későbbre halasztották?
Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.10.21. 21:24:06
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Illetve aprosag, de majdnem az osszes companion elvesztette a gatyajat es ugy kellett rajuk adni az inventorybol 😄
Ami a commendation cuccokat illeti, bele kell rakni mondjuk 10 szintenkent egy-egy garnitura modot egy-egy legacy bound szettbe (ha mas nincs, akkor a pilota egyenruhakba - az outfit designer miatt teljsen mindegy, mi van rajtad, nem latszik), es azt tarolni a bankban, aztan amikro kell, felvenni az adott alttal, aztan visszarakni ha "kinotte". 10 szintenkent boven eleg lecserelni oket, es mivel kiszedtek a fobb statokat, igy boven eleg egy szettet osszerakni 10 szintenkent, mondjuk powerre kihegyezve.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.21. 20:54:04
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
@PiszkosFred érdekesen oldották meg. Bekerült ugye inventoriba a cuccuk, de fegyót nem tudok mindnek adni. Oké, hogy nem használom mindet, de a sajátját fenéért nem veszi vissza? :S
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Treek minden cucca elveszett se táskában se levélben nem kaptam vissza,így nincs fegyvere,venni akartam neki vendornál,de csak modot lehet venni.
Blizz-re és Treek-re nem lehet adni cuccot csak fegyvert,a többi társon van felszerelés,kivéve nadrág és fegyver.<#wow3>#wow3>
Gondolom már rájöttetek fejvadászt néztem meg,46-os fejvadásszal mentem fel,a sok pofázástól 47 és fél szintre mászott fel.Vagy egy óráig dumáltam a társakkal.<#wow3>#wow3>
Viszont már nem 4 szintenként lehet újra modolni a ruhánkat hanem ha jól láttam 6 szintenként,42 majd 48 szintre lehet venni vendornál modot.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
aki tudna segíteni az írjon már rám facebookon , és kímásolom az emailt neki.
face link : https://www.facebook.com/istenvagyok.neszolits
köszi előre is.😊
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.21. 14:36:35