Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#54402
Valóban a

Darkness - tank, ami szerintem jó mind pve-re mind pvp-re, utóbbin föleg célpontok védelmére,

Deception - dps, ami pve-re már elég jó, de pvp-ben jobb föleg a burst-je miatt, healerek kiszedésére alkalmas pl, 3.0 óta már nem olyan pozíció függő,

Hatred - dps, amolyan hibrid szerűség a tank és a dps burst között, némiképp túlélőképesebb talán mint a Deception, pvp-ben hasznosabb a self-healjei miatt, és még annyira sem pozíció orientált mint a Deception most,.

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54401
Mi a cél? PVE? PVP? Daily grind? Ranked aréna?

Tomb of Freedon Nadd

#54400
kösz
#54399
Nem, de meg is lepődnék ha beengedne, mert maintenance van kb. délután 3-ig.

Tomb of Freedon Nadd

#54398
titeket se enged be a játék?
PiszkosFred
#54397
Ne legyen igazam, de mar az elmult napokban is lagzott Odessen, igy kicsit tartok a mai naptol 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54396
Igen most lett vége az early acces-nek, du. 3-ig update van, utána minden sub tolhatja már az új kieget, és megkapja a rewardjait is mindenki akinek nem volt early acces-e elivleg.

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54395
Leállás van? Launcher nem enged be, "The login service is currently unavailable".

MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD

#54394
@ Mr. Predator

Nekem Deception Assa a mainem, Hatred nekem nem jött be, a Darkness discipline még egész jó. Deception 3.0 óta megjavult, kevésbé van arra korlátozva, hogy az ellenfél háta mögött kelljen állnia, mozgékonyabb, Low slash 30m-en elég brutál módon néz ki mikor elhajítod a fénykardod 😄 Ráadásul 4.0-al a Hatred / Madness kapott 1 kis nerfet, Death Field már csak az okozott sebzés 10%-át adja lopott életként, passzív skillel együtt is csak 20%-ot 3.0-a óta eléggé lenerfelték azt az ágat.

Amúgy csak én siklottam át afelett, hogy a gathering skillek-el már a skill szintje feletti "gathering node"-ok is használhatóak, és húzzák a skill-t is? Én a magam részéről azt mondom jobban megéri elkezdeni craftolgatni, mert GTN-en pofátlan árak vannak 4.0 óta, eddig az új armor set-ek legalább beszerezhetőek voltak olcsó áron is(volt, hogy komplett set 100k alatt kijött), de 4.0 óta 100k/darab alá nem igazán akarnak menni az árak, a dobozok meg 500k/doboz árnál kezdődnek...

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54393
igazából szintezni mindkettő jó
Deception talán kicsit trükkösebb, a low slash néha egész jól használható
Hatred: DoT pakolgatás ág, plusz van self-heal (életlopás)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54392
Köszi. Megvárom a mai frissitést és előfizetek 1 havit.
PiszkosFred
#54391
Nem tudod megvenni az utolso kieget, mert nincs konkret onallo ara. Elo kell fizetni legalabb egyszer egy honapra es akkor a tied minden, ami a az adott (mai) napig megjelent a jatekhoz (hutt kieg, revan kieg, fallen empire kieg). Egy honap utan majd preferred statuszu leszel, de mindent hasznalhatsz tovabbra is. Szerintem neked is ezt kellene tenned.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54390
Sziasztok!
Elértem az 50 es szintlimitet.

Mi a legolcsóbb/legegyszerűbb mód, hogy tudjak tovább fejlődni 65ös szintig?
- Vegyek egyhavi előfizetést? Vagy vegyem meg az utolsó expansion pakkot? Valami más?

Választ előre köszönöm.
MrPredator
#54389
Assassinnak a hatred vagy a deception talent kell most?
#54388
Köszi így már jó lett.
#54387
#54373-#54373 : Oké, köszi.

#54383: N gomb, vagy a fenti menüben a kéz ikon.

#54386: GTN-en creditért, vagy flottán a Supplies negyedben a Level 8 Equipment Vendortól Basic Commandation-ért, mostani nevén Common Data Crystalért (általában Heroic-okra kapja az ember).

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#54386
hol tudok fejlödös ruhát szerezni pl ruha fegyver?
#54385
Mindig van aki lemarad 😊

BBence95:
Elvileg megváltozott a menüje is, keress olyat hogy followers &contracts.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54384
Hmm, pedig kiraktam oda is...

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#54383
Valaki tudna segíteni miért nem tudom előhívni egyik compimat sem tudom előhívni? Az új patch óta nem tudok velük semmit csinálni.
#54382
Van eltérés a Star Fortress solo és HM között, mégpedig a végén. Szóló módban a végén az EPHERMIS droidot kell leverni, Hard módban azon a ponton 4 mob jön (2 elit, 2 normál), majd meg kell küzdeni a helyi főnökkel (Exarch), ami egy hosszabb folyamat. El kell jutni hozzá, majd le kell verni. Minden Exarchnak van egy egyedi képessége, ami bolygónként különbözik, de az alap harc ugyanaz.

#54381
Nephin tegnap kitette az aktuális klánokat (+ ránézni a FB oldalra, mert valaki jelezte, hogy kimaradt)

Ezek vagyunk mi, avagy a Nagy Magyar Seregszemle

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

MrPredator
#54380
Illetve még egy kérdés. Van valahol casual beállítottságú pve klán empire oldalon?
MrPredator
#54379
Gondoltam visszatérek és csinálok egy új karit. Marauderre gondoltam. mennyire erős? Illetve ami fontos, mennyire melee barát a raid content? nem szeretnék szopni állandóan a melee miatt. Lehet assasin lesz ha jó a melee.
#54378
Odessen már most lagzik. Mi lesz még itt. xD

MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD

#54377
Én birom a dumáját.De most szinte meg sem mukkan.

PiszkosFred
#54376
De meg mindig nem teljesen szotlan 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54375
Corelián megöltem egy 148k hp-s embörkét,amiben az a vicc hogy 12k hp-ja van karimnak,mert 47-es.Treek volt velem csöppet sem izzasztott meg a harc.
Hiányzik Treek sok skillje,most alig van neki.És mintha szótlanabb lenne.

#54374
Tudtommal nem kell mert benne van az instant 60 FAQ ban hogy ezt megteheted mielőtt eléred a 61-t. A hivatalos forumokon van egy topic is bugként hogy néha nem megy. 188 rating amúgy.
PiszkosFred
#54373
188-as, fix statos, nem modolhato.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54372
A második lehet, nem jó ötlet. Jómagam egy 65-ös karival, ami még nem lépett át az új kiegbe (napikkal felhúztam...), elmentem Odessen-re. Egy karival előtte már végig toltam a kilenc új részt, így tudtam, hogy van ott pár vándor, csak nem emlékeztem mit adnak. A lényeg, hogy ezzel a karival lenyomtam a párbeszédet c2-vel, majd később észrevettem, hogy bekerült a társak közé még egyszer! Amikor elkezdtem ezzel a karival is az új kieget, eltűnt a többi comppal együtt s később sem került vissza a csapatba, bár a küldijét meg tudtam csinálni., aminek a végén csatlakozott volna Sejtésem szerint, ha az imp hajó droiddal is beszéltem volna, azzal is így járok.

#54371
#54369: Az elsővel én vigyáznék, s megvárnám a BW reakcióját, nehogy exploitnak nyilvánítsák és elkezdjék megint irtani a népet. Amúgy milyen a rating-je?

#54370: Igen. Két garnitúra cucc jár minden companionhoz:
- egyrészt az, ami legutóbb (a 20-i leálláskor) volt rajta és részlegesen lekerült róla,
- másrészt az, ami eredetileg volt rajta, amikor először csatlakozott hozzánk.

Andronikos bugos kicsit, nem fogadja vissza az offhandjét, olvastam, hogy elvileg javítás alatt van.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#54370
Én fura dologba botlottam,felmentem kicsit játszani,azt láttam egyből hogy jött egy rahedli levél,elmentem postához és ott volt az összes társam cucca a postában,csak hogy nem egyszer hanem többször.Az normális dolog hogy 1 compnak 2-3 nadrágot meg egyéb vackot kapok vissza?

#54369
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hali egy két trükk ha még nem volt esetleg : minden class lvl 60 kezdő cucca megszerezhető ha csinálsz egy instant 60 ast és még 61 előtt törölöd újra létre tudod hozni / visszakapod tokent így szépen az összes set beszerezhető 1 instant lvl 60 tokennel. A másik nem nagy valami de ha készítesz egy lvl 1 karit és megvan nico okarr preoderben. Válaszd ki hogy travel to companion és ott tudsz beszélni r2 / valami az imp oldali hajó droiddal kb 30 másodperc és questért lvl 10 leszel instant és már lehet is advanced classt választani.
#54368
Compikat téynleg durván felbuffolták, Yavin 4-en pl HK-t beraktam healerre és levertem 1 olyan champion revanite ellent akit ez életben nem sikerült adott is 1 pet-et 😄

Amúgy tegnap este sith-ek lerohanták Tython-t a Progenitor-on, 3-an 1 BH-val karöltve, a jedi templom aulájában párbajoztak pl, a frissen kezdett, leendő Sage-em el is csodálkozott rajtuk.

Amúgy az új karakterválasztó nekem is bejön, Ime a leendő Sage hölgyemény:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.10.25. 11:34:06

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54367
Nem vették el, ott van a dps ágon.
Bár azt nem tudom hogy a skill ugyanaz e mint a patch előtt volt.
Utoljára szerkesztette: DarkBlade, 2015.10.25. 10:46:09

MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD

#54366
Azt írta valaki a fórumon, hogy elvették a HK-51 terminate skilljét. Még nem csekkoltam, de ha igaz, akkor az gáz.

Amúgy a companionok rettentően OP-k lettek (é a heroic moment is), a játék érdekében nagyon durván le kellene nerfelni őket, mert most egy tank compi egyedül letol egy heroic missiont, miközben én a reggelimet csinálom.

Tomb of Freedon Nadd

#54365
HK55 -öt,
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
leselejteztem a 8. epizódban. Rossz választ adtam és scrap metal maradt végérvényesen. Nem húzta sokáig. 😄

MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD

PiszkosFred
#54364
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Igen, nem lesznek elerhetoek olyan formaban, mint a sztori elkezdese elott. Jovore lesz erre is megoldas, de majd csak egyszer, valamikor.

Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.25. 00:13:20

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54363
Ha átváltok a Fallen Empire küldetésekre, akkor onnét kezdve végleg buktam a régi companionjaimat?
#54362
Huhh, köszi, tényleg ott lehet kapni.<#falbav>
#54361
Ha elég magas a skill (450<😉, akkor az armormech-es trainer nem ad ?

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#54360
Hogyan lehet szerezni Versatile augment 40-es tervrajzot?
#54359
#54351: Köszi. igazából az nem jött le nekem, hogy egy f2p játékos egy már meglevő régebbi accára ráaktiválhatja ezt, azaz nem kell újonnan regelni hozzá.

#54357: Köszi a Yavin 4-es vendor infót a 208-as lila modos cuccokról, jól fognak jönni 😄

Még annyit - ha volt már, bocs - , hogy a korábban Yavinon beszerezhető 190-es ratingű kék modokat átszínezték zöldre, de a statok úgy tűnik maradtak. Azt nem tudom, hogy ebből 60-as szinten lehet-e lilát fejleszteni (reverse eng), illetve érdemes-e.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#54358
danke.
Na akkor lelkiekben készítem magam a lvl 50/55/60-as setbonusos armorok hiányához is,
A CWG-nek nincs solo és hard módja, erre céloztam, a normál megvan (vagyis ez volt az előzetes infó)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54357
Nah akkor:

- A Collicoid War Games kivételét passzolom, de esélyes mert futólag csekkoltam a listát, és mintha eltünt volna, de nem 100%-ra mondom,
- Az összes Fp-nek van elviekben (lista szerint), Solo, Tactical, illetve Hard módja, ezek annyiban különböznek, hogy,
- a Solo módban az SoR pre-lude-hoz hasonlóan kapunk 1 GSI droidot, de itt a bossok csak Data Crystal-t és pénzt dobnak, elvileg korlátlanul tolható,
- ha valaki gear-t akar szerezni, akkor a Tactical mód kell, ott bolsterrel felbuffol a game mindenkit 65-ös szintnek megfelelő statokra, ide ugye kell a 4 fős random csapat,
- illetve van a Hard mód még ahova kell szintén a 4 fős csapat, de ide már követelmény a tank - healer - dps felállás.
- HK-51 terminate skillje elviekben megvan ha jól láttam, csak kapott mellé még pár skill-t, amúgy 60-as szinten alapból minden compi 55k hp körül mozog, és a sebzésük olyan 1500-2000 körül van alapból.
- A vendorokat illetően az equipment vendorok totál eltűntek (erre panaszkodnak fórumokon is), kivéve a lvl 8, és a lvl 65 equipment vendort, a lvl 8 viszont ad minden alap kasztnak 1-1 szett narancs geart (kb. mint ami Esseles-en/Black Talon-on esne) átlagban 8-12 kristály/ruhadarab áron fülessel, off-handdel mindennel kb., a mod vendorokat illetően már csak 6 szintenként vannak vendorok 50-es szintig, és utána 58-as szinten még 1, és ezek a vendorok már csak zöld szinű modokat adnak (lvl 58-ast kivéve asszem) elvileg olcsóbban (az árakat nem néztem). Aki kék modokat akar az vagy megveszi GTN-en a családi aranykészletet feláldozva 😄, vagy elkezdi legyártogatni.

- Star fortress-t nem néztem még.

Viszont engem meglepett, hogy a bolygók közötti quick travelből kikerült Ziost, illetve a class küldik rewardjai változtak már nem ad minden egyes küldi 12 kristály-t (avagy régi nevén basic commendation-t), hanem van ami csak 2 db-ot ad, amit majd le akarok még csekkolni, hogy változott-e az átváltási ráta pvp vendornál esetleg, illetve még jelzem csöndben, hogy az eddigi lvl 60-as szettek (basic/elite/ultimate) totál kikerültek a játékból, Ziost-on és Yavin 4-en is lvl 65-ös narancs/lila szettet adnak a vendorok, szóval nem lenne meglepő, ha némileg átskinezve/átnevezve ezek a páncélok visszakerülnének majd CM-en keresztül a játékba rövidesen.

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#54356
nem is tudtam hogy refes linkre kattintva kap az ember 7 nap ingyen subot. szóval köszi szépen.😊
#54355
Holnap lesz egy cikk, ami főleg az új és visszatérő játékosoknak fog szólni (nyilván lesz pár érdemi infó az aktívaknak is, de aki nagyjából nézi a fórumot/reddited, annak túl sok újdonság nem lesz)
Annyi kérésem /kérdésem lenne, hogy mivel ez a nyomi patch még mindig nem jött le, így pár infó megerősítését kérném.
-Collicoid War Games kivételévez az összes Fp-nek van szoló ,taktikai és Hard verziója. Ezeknek van-e napi limitje? (mondjuk Black Talon naponta csak 1 alkalommal vihető végig vagy akárhányszor?)
-HK-51 és Treek mennyit változott? (pl Treek AoE-je még most sem töri meg a CC-t, HK-51 terminate skillje megvan-e stb)
-Tényleg egy darab kék szintű vendor sincs már? amit venni lehet az alap kristályokért, az minden zöld szintű és nincs vendornál moddolható gear sem?
A Star Fortress solo és H2+ verziója tartalmilag eltér-e egymástól?

És még egy: ha lenne rá igény, hét közben csinálnék egy alapszintű GSF (Galactic Starfighter) ismertetőt, mivel nagyon mostohagyerek státuszban van szegény és F2P játékosok is korlátozás nélkül annyi meccset tolhatnak, amennyit szeretnének. 😊

szerk:
A referal linknél tényleg úgy van elvileg ahogy írjátok ( 90 naponta lehet használni, stb stb) viszont sajnos sokszor bugos, talán az egész játék legbugosabb része...
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.24. 17:53:09

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54354
Mint mondottam azért az uj karakter választó tetszik.


Panzeradler
#54353
Működik 2x is csak meg kell várni a 90napot befizetés nélkül.