Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Darkness - tank, ami szerintem jó mind pve-re mind pvp-re, utóbbin föleg célpontok védelmére,
Deception - dps, ami pve-re már elég jó, de pvp-ben jobb föleg a burst-je miatt, healerek kiszedésére alkalmas pl, 3.0 óta már nem olyan pozíció függő,
Hatred - dps, amolyan hibrid szerűség a tank és a dps burst között, némiképp túlélőképesebb talán mint a Deception, pvp-ben hasznosabb a self-healjei miatt, és még annyira sem pozíció orientált mint a Deception most,.
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Tomb of Freedon Nadd
Tomb of Freedon Nadd
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD
Nekem Deception Assa a mainem, Hatred nekem nem jött be, a Darkness discipline még egész jó. Deception 3.0 óta megjavult, kevésbé van arra korlátozva, hogy az ellenfél háta mögött kelljen állnia, mozgékonyabb, Low slash 30m-en elég brutál módon néz ki mikor elhajítod a fénykardod 😄 Ráadásul 4.0-al a Hatred / Madness kapott 1 kis nerfet, Death Field már csak az okozott sebzés 10%-át adja lopott életként, passzív skillel együtt is csak 20%-ot 3.0-a óta eléggé lenerfelték azt az ágat.
Amúgy csak én siklottam át afelett, hogy a gathering skillek-el már a skill szintje feletti "gathering node"-ok is használhatóak, és húzzák a skill-t is? Én a magam részéről azt mondom jobban megéri elkezdeni craftolgatni, mert GTN-en pofátlan árak vannak 4.0 óta, eddig az új armor set-ek legalább beszerezhetőek voltak olcsó áron is(volt, hogy komplett set 100k alatt kijött), de 4.0 óta 100k/darab alá nem igazán akarnak menni az árak, a dobozok meg 500k/doboz árnál kezdődnek...
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Deception talán kicsit trükkösebb, a low slash néha egész jól használható
Hatred: DoT pakolgatás ág, plusz van self-heal (életlopás)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Elértem az 50 es szintlimitet.
Mi a legolcsóbb/legegyszerűbb mód, hogy tudjak tovább fejlődni 65ös szintig?
- Vegyek egyhavi előfizetést? Vagy vegyem meg az utolsó expansion pakkot? Valami más?
Választ előre köszönöm.
#54383: N gomb, vagy a fenti menüben a kéz ikon.
#54386: GTN-en creditért, vagy flottán a Supplies negyedben a Level 8 Equipment Vendortól
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
BBence95:
Elvileg megváltozott a menüje is, keress olyat hogy followers &contracts.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Ezek vagyunk mi, avagy a Nagy Magyar Seregszemle
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Hiányzik Treek sok skillje,most alig van neki.És mintha szótlanabb lenne.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
#54370: Igen. Két garnitúra cucc jár minden companionhoz:
- egyrészt az, ami legutóbb (a 20-i leálláskor) volt rajta és részlegesen lekerült róla,
- másrészt az, ami eredetileg volt rajta, amikor először csatlakozott hozzánk.
Andronikos bugos kicsit, nem fogadja vissza az offhandjét, olvastam, hogy elvileg javítás alatt van.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Amúgy tegnap este sith-ek lerohanták Tython-t a Progenitor-on, 3-an 1 BH-val karöltve, a jedi templom aulájában párbajoztak pl, a frissen kezdett, leendő Sage-em el is csodálkozott rajtuk.
Amúgy az új karakterválasztó nekem is bejön, Ime a leendő Sage hölgyemény:
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.10.25. 11:34:06
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Bár azt nem tudom hogy a skill ugyanaz e mint a patch előtt volt.
Utoljára szerkesztette: DarkBlade, 2015.10.25. 10:46:09
MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD
Amúgy a companionok rettentően OP-k lettek (é a heroic moment is), a játék érdekében nagyon durván le kellene nerfelni őket, mert most egy tank compi egyedül letol egy heroic missiont, miközben én a reggelimet csinálom.
Tomb of Freedon Nadd
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.25. 00:13:20
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#54357: Köszi a Yavin 4-es vendor infót a 208-as lila modos cuccokról, jól fognak jönni 😄
Még annyit - ha volt már, bocs - , hogy a korábban Yavinon beszerezhető 190-es ratingű kék modokat átszínezték zöldre, de a statok úgy tűnik maradtak. Azt nem tudom, hogy ebből 60-as szinten lehet-e lilát fejleszteni (reverse eng), illetve érdemes-e.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Na akkor lelkiekben készítem magam a lvl 50/55/60-as setbonusos armorok hiányához is,
A CWG-nek nincs solo és hard módja, erre céloztam, a normál megvan (vagyis ez volt az előzetes infó)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
- A Collicoid War Games kivételét passzolom, de esélyes mert futólag csekkoltam a listát, és mintha eltünt volna, de nem 100%-ra mondom,
- Az összes Fp-nek van elviekben (lista szerint), Solo, Tactical, illetve Hard módja, ezek annyiban különböznek, hogy,
- a Solo módban az SoR pre-lude-hoz hasonlóan kapunk 1 GSI droidot, de itt a bossok csak Data Crystal-t és pénzt dobnak, elvileg korlátlanul tolható,
- ha valaki gear-t akar szerezni, akkor a Tactical mód kell, ott bolsterrel felbuffol a game mindenkit 65-ös szintnek megfelelő statokra, ide ugye kell a 4 fős random csapat,
- illetve van a Hard mód még ahova kell szintén a 4 fős csapat, de ide már követelmény a tank - healer - dps felállás.
- HK-51 terminate skillje elviekben megvan ha jól láttam, csak kapott mellé még pár skill-t, amúgy 60-as szinten alapból minden compi 55k hp körül mozog, és a sebzésük olyan 1500-2000 körül van alapból.
- A vendorokat illetően az equipment vendorok totál eltűntek (erre panaszkodnak fórumokon is), kivéve a lvl 8, és a lvl 65 equipment vendort, a lvl 8 viszont ad minden alap kasztnak 1-1 szett narancs geart (kb. mint ami Esseles-en/Black Talon-on esne) átlagban 8-12 kristály/ruhadarab áron fülessel, off-handdel mindennel kb., a mod vendorokat illetően már csak 6 szintenként vannak vendorok 50-es szintig, és utána 58-as szinten még 1, és ezek a vendorok már csak zöld szinű modokat adnak (lvl 58-ast kivéve asszem) elvileg olcsóbban (az árakat nem néztem). Aki kék modokat akar az vagy megveszi GTN-en a családi aranykészletet feláldozva 😄, vagy elkezdi legyártogatni.
- Star fortress-t nem néztem még.
Viszont engem meglepett, hogy a bolygók közötti quick travelből kikerült Ziost, illetve a class küldik rewardjai változtak már nem ad minden egyes küldi 12 kristály-t (avagy régi nevén basic commendation-t), hanem van ami csak 2 db-ot ad, amit majd le akarok még csekkolni, hogy változott-e az átváltási ráta pvp vendornál esetleg, illetve még jelzem csöndben, hogy az eddigi lvl 60-as szettek (basic/elite/ultimate) totál kikerültek a játékból, Ziost-on és Yavin 4-en is lvl 65-ös narancs/lila szettet adnak a vendorok, szóval nem lenne meglepő, ha némileg átskinezve/átnevezve ezek a páncélok visszakerülnének majd CM-en keresztül a játékba rövidesen.
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Annyi kérésem /kérdésem lenne, hogy mivel ez a nyomi patch még mindig nem jött le, így pár infó megerősítését kérném.
-Collicoid War Games kivételévez az összes Fp-nek van szoló ,taktikai és Hard verziója. Ezeknek van-e napi limitje? (mondjuk Black Talon naponta csak 1 alkalommal vihető végig vagy akárhányszor?)
-HK-51 és Treek mennyit változott? (pl Treek AoE-je még most sem töri meg a CC-t, HK-51 terminate skillje megvan-e stb)
-Tényleg egy darab kék szintű vendor sincs már? amit venni lehet az alap kristályokért, az minden zöld szintű és nincs vendornál moddolható gear sem?
A Star Fortress solo és H2+ verziója tartalmilag eltér-e egymástól?
És még egy: ha lenne rá igény, hét közben csinálnék egy alapszintű GSF (Galactic Starfighter) ismertetőt, mivel nagyon mostohagyerek státuszban van szegény és F2P játékosok is korlátozás nélkül annyi meccset tolhatnak, amennyit szeretnének. 😊
szerk:
A referal linknél tényleg úgy van elvileg ahogy írjátok ( 90 naponta lehet használni, stb stb) viszont sajnos sokszor bugos, talán az egész játék legbugosabb része...
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.24. 17:53:09
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
