60031
  • BoneDragon
    #54739
    Közbe elolvastam faq-t, meg hivatalos oldalt. Így már jobban átlátom, de ha valaki nem rest válaszolni, szívesen fogadom. :)
  • BoneDragon
    #54738
    Üdv! Két év után gondoltam vissza nézek a játékba és lenne néhány kérdésem. Van esetleg itt wardrobe vagy ahhoz hasonló ahol tudom unlockolni a ruha vagy fegyver kinézetét és használni a többi karakterhez? Ha előfizetek pár hónapra, azzal a kiegeket is megkapom, vagy külön meg kell venni? Előbb belogoltam, 11 levél várt a postaládában és azok tele voltak itemekkel, több mint a fele epic. Ez mi? Ráadásul az utolsó levélnél vettem észre, hogy karakterhez kötettek lesznek... Pedig ahogy néztem warrihoz is voltak armorok/fegyverek. Köszi a válaszokat.
  • Plata
    #54737
    Togruta Jedi-t kezdtem,14 levél várta,köztük ott volt Nico Okarr is,és vicc de már 1-es szinten le tudom őt hívni.Asszem így könnyű lesz fejlődni.
  • undY1ng #54736
    Igen, a napi és heti küldiket folyamatosan csinálom! Ebbe a GSF nevezetűben már nem vagyok biztos.. lehet, hogy megcsináltam. Ezt hol láthatnám? Hol lehet / lehetett felvenni?
  • Gudott
    #54735
    Vedd fel az első GSF küldetést, az add 5000 fleet commot , abból tudsz 1 jó bombert vagy gunshipet is venni. És kezd el csinálni a napi/heti küldetéseket.
    Egész sok időt lehet vele elbabrálni, viszont ha nincs csapatmunka akkor nehéz érvényesülni
    illetve a strike fighter és a scout hajók is jók megfelelő kezekben.


    Although:
    Csak röviden: egyre inkább casual barát lett minden, az embereknek nincs kedve/ideje/stb komolyabban belemélyedni a dolgokba. Változik a világ.
  • undY1ng #54734
    Tetszene ez a Starfighter Battle, régen is szerettem az efféle SW játékokat, de itt nem nagyon tudok érvényesülni... Mire nagy nehezen sikerülne egy ellenséges hajót leszednem, addig vagy valaki más öli le, vagy megölnek. Az irányítást mert elsajátítottam, azzal nincs gond. Vagy az alap gépek ennyire gyengék lennének? Mert sebzése is elég gyengus...
  • Although
    #54733
    Hivatalos forumon láttam. utalást, valaki feltette Taki már nincs. Nagyon sok külföldi, volt aki írt. Ismerték tudták ki ő. Teljesítmény akár játék akár élet, mindig mérhető :) Volt köztük olyan is akit én is ismertem a legelittebb guildokból.
    Most meg azt látom, amit írtok, itt minden megismétlődik. Mondjuk tudtam ezért is léptem le.
  • Although
    #54732
    Kicsit OFF, Ja fura, gondolkodtam mit kellene tenni, de nem az én feladatom. Gondolkodásba eldől sajnos, az meg már az iskola szintje.
    Hihetetlen visszanézve az éveket. RP szerver AOC nem voltunk rosszak sőt létszámhoz képest. De a fő szerver a Crom volt.
    Voltak magyarok is. A fekete sereg. Néha néztem amit írnak. Volt viszonyítás. Nálunk is volt elit és ők magyaráztak is, nem lenéztek.
    Ott talán nem így volt. De a sereg ismert volt. A legjobb 20 egyike. Most visszanézve mintha kísértetet látnék. Takakura volt a vezetőjük, nem sokat tudok de pár hónapja vagy egy éve meghalt, fiatal volt. Mindig néztem amit csinálnak, Kasuka, Mucsi, stb nem volt kérdés söpörtek HM-be is mikor én normálba is szenvedtem, de sose jutott eszembe nyavalyogni. Tudtam, azért jók mert időt ölnek bele és tanulnak, és a fejüket használják. Ezen múlik minden. Persze mi nevetgéltünk egymáson, jó mókának fogtuk fel. Sajna a tömeg nem ilyen.
  • Plata
    #54731
    Azt hiszem meg lesz a kari slot.Megvettek 20 darab vackomat GTN-en,.de a pénz még nem jött meg.
  • Plata
    #54730
    Ma megint folytattam a küldizgetést sorcival,és mentem egy jó kis direktívát is.Közben kipakoltam a legacy bankból pár régebbről megmaradt archeology küldit.
    De nem engedi használni,magasabb az Archeology skillem mint ami kellene hozzá.Ha rá kattintok azt írja insufficient skill level.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.13. 19:17:49
  • Plata
    #54729
    Elmentem red reaperre 41-es sorcival 44 lett.
    Állati jól jön xp,de sajna most meg hiába jelentkezek nem hív be semmi,se pvp se pve se gsf.
  • Nephin
    #54728
    Úgy tűnik, behúztad, én is néztem a héten, kedden már nem adott semmit a 7 napos kódra.
  • SoulMonkey
    #54727
    Hú köszi szépen!
  • Vincentcloud
    #54726
    Ha lejárt az előfizetésem 2 napja, de ref linket egy éve használtam vajon lehet aktiválni a 7 napot? Mert akkor érdekelne valaki linkje
  • PiszkosFred
    #54725
    Akkor piszok nagy mazlid volt, mert akar igy, akar ugy, bug vagy nem bug, de szerencsere megtarthattad. :)
  • bekasybalazs
    #54724
    Én voltam az a valaki és a lejárt +7 nap után nem is fizettem elő. Azóta már 4 karim 65ös...makkoltam volna egy kieget+9chaptert? :D
  • oz
    #54723
    Az előfizetőként kapott +30% xp boosttal 1 story ops alatt megvan a 60 -> 65. Hosszabb ops esetén xp boost nélkül is. Durva.
  • Plata
    #54722
    Hát kár,de Nico Okarr megvan még mindig,nem vették el.
    És az xp boost is jó,de úgy tudtam,hogy ha nekem van sub tuti kicsesznek velem és nem lesz időm.Mert valami közbejön.
    Este remélem pár órát fel tudok szabadulni,hátha elviszik addig GTN-ről a vackomat,legolcsóbbra tettem fel.
  • PiszkosFred
    #54721
    Pff.. Azt irta itt vki korabban, hogy a ref linkes 7 nappal is megkapta a kieget. Akkor vagy bug volt es azota visszavettek, vagy kamuzott. Akar ez, akar az, kar erte.
  • ChipHazard
    #54720
    Aravail - videót szoktam nézegetni, PVP és PVE videókat is tesz fel. Serenity Shadow, Infiltrator shadow, és Sage karakterei vannak, és ugy tünik ért is hozzá, mármint az adott kasztokhoz. Neked is ajánlom ha gondolod vethetsz rá egy egy pillantást itt pl egy Rotációt mutat.
    :)


    Utoljára szerkesztette: ChipHazard, 2015.11.12. 08:09:26
  • SoulMonkey
    #54719
    Na kipróbáltam a shadow serenity (DoT alapú) talentágát. Hát mit mondjak, jobban bejön mint az infiltration. Tudom hogy az infiltration-t ajánlják OP-ra, de nekem a másik jobban tetszik. Főleg sokat mozgó harc alatt jó, hogy amíg nem tudok a boss mellett lenni, addig is eszik a dotok. Az AoE spellje (nem a force in balance hanem amit fénykarddal csap) meg egyik mobról szétszórja a dotokat a többire. Remek, zseniális. Emellett megvan neki a 30% dmg reduction, van neki ütésből nem is rossz self heal, használja az erőt nem csak csapkod, de fénykardot is használ, plusz ott a stealth. Szóval nálam WIN mind közül eddig :)

    Kicsit olyan affliction warlock feelingje van, ami már alapból jó :)
    Utoljára szerkesztette: SoulMonkey, 2015.11.12. 06:49:50
  • Plata
    #54718
    Nincs semmi.Csak az ami eddig.
    Egyébkánt igazad van xp-vel,Előfizetősként rohadtul jön.Mentem egy taktikai vackot két szintet lépett a karim.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.12. 06:40:14
  • PiszkosFred
    #54717
    Ok, ha kell 90 nap mulva, csak szolj :) Viszont akkor most, hogy megvan a 7 nap, megvannak a kiegek is, hagyd a picsaba a karakter slotot es inkabb nezd meg az uj tartalmat egy karakterrel :)
  • Plata
    #54716
    Na én balfék voltam,múltkoriban néztem azt a linket amit ide berakott valaki.Akkor nem engedte használni,most hogy mondtad kíváncsiságból megnéztem hogy most tudnám-e,gondoltam úgysem.Hát tévedtem.
    Szóval köszi de most 3 hónapig nem tudom kihasználni az ajánlatodat.Viszont kaptam 1 hét subot,felraktam piacra 28 bonty contractot,hátha megveszik és az árából vehetek +kari slotot.
  • Gudott
    #54715
    használd a mobilos verziót (link)
  • Plata
    #54714
    Rendben,de azt hiszem még nem járt le a 90 nap mert a múltkori linket sem engedte.
    A Stlye off megint nem megy.Ezért is nem olvastam eddig vissza hsz-eket.
  • Gepo
    #54713
    Az esetek 99%-ban azon fog múlni, hogy meghalsz-e operationon, hogy mennyire vagy Te- a tankok- és a healerek ügyes(ek), egyáltalán nem a választott classon.
    Csak a sageről tudom (és az is csak néhány nagyon nehéz boss fighton), hogy könnyebben meghal, mert az a bizonyos néhány boss akkorákat üt, hogy a sage néha egy ütésbe meghal (ha full hp-n van akkor talán nem, de nem lehet mindenkit folyamatosan full hp-n tartani). Szóval ez az a bizonyos 1%, amikor a classtól is függ, hogy meghalsz-e.
  • SoulMonkey
    #54712
    Igazából nekem hozzájárulk a tetszési indexhez hogy mennyire túlélő OP-on pl. Ha van 2 kari ami mindkettő bejön, de az egyik pl túlélőbb, akkor azt választom. A sage azért volt a pakliban mert ranged, és eddig az ábra azt mutatja, minden MMO-ban a ranged van előnyben. De itt OP-ban nem voltam még ezért kérdezek itt.
  • Gepo
    #54711
    Nekem a fő karakterem sentinel, és tényleg nehezebb vele játszani, mint a guardiannel, azonban, ha megtanulsz vele játszani, akkor több dps-t lehet vele csinálni. A másik, ami miatt inkább a sentinelt ajánlanám, hogy a guardiannél egy discipline van, ami használható operationre (vigilance), míg a sentinelnél kettő is használható (watchman a hosszabb fázisokkal operáló bossokon, combat a sok burst fázist tartalmazó csatáknál hatékony), ezért változatosabb vele dps-ként játszani.
    De a legfontosabb, hogy olyan karival játsszál, ami tetszik, szóval, ha a guardian jobban bejön, akkor csak azért, mert a másiknak több hasznos skillje van/vagy több dps-t lehet vele csinálni ne válaszd.
  • SoulMonkey
    #54710
    Köszönöm a választ. Igazából majd szeretnék klánhoz csatlakozni és hard/NiM op-okra járni. Hosszú távra tervezem a karakteremet, és nem szeretnék váltogatni. Én is a guardian felé hajlok, nagyon tetszenek az animációi, és jók a túlélő skilljei is. A sentinel-t is próbáltam, Dulfy oldalán utána is néztem de nekem elég bonyolultnak tűnt. Nem akarom egész harc alatt az action bar-t nézni, hogy mi proccol éppen :)
    Gunslinger nem jött be, amúgy is mindenképp fénykardos kasztot akarok.
  • PiszkosFred
    #54709
    Hja ertem, ok. Plata, szolj/jelezd, ha erdekel egy proba!
  • Panzeradler #54708
    Pont ezt :)
    Kijelölt részen elküldöd neki a linket(neked ott lesz 1), arra ő rányom kiírja majd neki, hogy ez a Te refer linked, akarja-e, leokézi és ha már volt 1x előfizető akkor megkapja a 7napot+a cuccokat.



    Btw a mount miatt már megéri, mindig max speeddel(1es speeder lvl-es is!) megy és nehezen ütnek le róla.
  • PiszkosFred
    #54707
    Jo, de en azt akarom, hogy o kapjon 7 nap subot, amellyel megkapna a kiegeket es meg tudna nezni. Ahhoz mit kell tenni?
  • Panzeradler #54706
    Weboldalon belépsz ott van egy refer linked, azt belinkeled ide/neki, ő rányom és meg is kapja a bónuszokat, te meg kapsz x cc-t(Nem tudom hogy van pontosan,talán az eddig befizetett hónapok x100)+100at minden utána fizetett hónapra. 90napig úgy mond össze lesztek "linkelve" Te addig kapod a bónuszt utána.
  • PiszkosFred
    #54705
    Kerdezni akartam mar, hogy en, mint sub, nem tudok valahogy adni neked 7 nap subot referal linkkel? Fingom sincs, hogy mukodik, kinek es mijere kell kattintani, csak gondoltam megkerdezem, mert ha tudok, segitek.
  • Pacho
    #54704
    Igen, képzeld el így volt. Többek között ezeknek a tiltakozásoknak, amit hozzám hasonlóan több száz embert megtett lett az az eredménye, hogy pl. nem vették ki a cartel reputation vendorokat a fleetről. Kis siker, de siker. A heroic q-ból farmolása a 208-as itemhez kell, az alatt nem szívesen látnak Operationban.
    A CM "nyavajgásnak" meg annyi a lényege, hogy folyamatosan szűkítik a rendelkezésedre álló itemek listáját (ami dropból és craftingból, meg pvp-ből jön), hogy mindent a CM-en vásárolj meg.
    Mivel a CM-nek hosszú távon nem lesz konkurenciája (és a dropból/craftból/pvpből szerezhető cuccok undorítóan néznek már most ki) ezért rá leszel szorítva, hogy a szeretett karakteredre a CM-ből vásárolj. (Persze alternatívaként még ott a GTN, de a 4.0 óta nagyon felment mindennek az ára a szinte minden szerveren, párhuzamosan azzal, hogy a creditdrop mennyiségét a felére csökkentették.)

    Mondom ezt úgy, hogy 3 év alatt összesen talán ha 3000 CC-t költöttem el ott. (Nagyrészt karakter transzferekre.)
  • Pacho
    #54703
    Sőt...nem költöd el a creditet egyik karival sem preferredként, hanem hagyod hogy halmozódjon. 90 naponta ráklikklesz egy referral linkre, és 7 napig sub leszel. Átcsoportosítod a pénzt az összes karidtól egyhez és bevásárolsz a GTN-n......
  • Plata
    #54702
    CC-t tudok venni,de előfizetést nem enged,és már nem fogok vele vacakolni.
  • Gepo
    #54701
    Most komolyan togruta és character slot miatt vennél CC-t?
    4.000 Ft-ért előfizetsz egy hónapra, amivel minden eddigi kieget megkapsz (igen, a legújabbat is) és kapsz plusz 2 character slotot (és egy ingyen lvl 60as karit). Ezek után már hipp-hopp össze lehet gyűjteni ingame pénzt és megvenni a Togruta unlockot GTN-ről. És ennyi. Kérlek gondolkozzatok, mielőtt mennétek a Cartel Marketbe összevásárolni minden hülyeséget. Azt még megértem (bár azt is nehezen), hogy egy előfizető vásárol Cartel Marketből, de az aki előfizetésre sajnálja a pénzt, de Cartel Marketből vásárol azt már képtelen vagyok.
  • Gepo
    #54700
    Azt is jó lenne tudni, hogy milyen operationokra akarsz menni. Story mode? Vagy jelentekezel guildbe és hard- vagy talán még nightmare mode is szóba jöhet? Ez elég fontos, mert azt tapasztalom mostanában, hogy néhány hard/nightmare bosson a sage nagyon könnyen meghal (van pár nagyon nagyot ütő ability, ami könnyen kinyírja a light armorosakat, a shadownak vannak jobb védekező skilljei, és utility pontból plusz 30% armor ratinget is tudsz szerezni, szóval a shadow ebben jobb).
    Tehát a lényeg, ha csak egyedül fogsz játszani és story mode operationokra mész, arra mindhárom class jó (story mode-nál nem nézek, hogy ki melee és ki ranged). Azonban, ha guildbe szeretnél játszani, hard és/vagy nightmare mode-ot akkor én inkább a shadow-t vagy a guardiant javasolnám, mert jobb túlélő skilljei vannak mindkettőnek, mint a sagenek. Dps-ben mindkét class jó, én személy szerint a guardiannal jobban szeretek játszani.
    Viszont, ha csak dpselni akarsz, akkor a helyedben megfontolnám a gunslinger és sentinel classokat. Mindkettő class-szal csak dpselni lehet és mindkettővel nagyon komoly dps-t lehet csinálni és a védekező skilljeik is jók.
    Utoljára szerkesztette: Gepo, 2015.11.11. 08:37:43