60031
  • Pongyi
    #54779
    Bocsi közbe elkellett mennem melóba... A küldi neve Spring Thaw.
  • SoulMonkey
    #54778
    Hogy veszitek elő a régi companionokat 65-ös szinten? nekem mindre azt írja hogy nem elérhető. Akkor is ha "régi" területen vagyok.
  • Vincentcloud
    #54777
    Hasonló combó, lehet azért nem volt problémám eddig, bár tény hogy nekem 31/50 az infuelce, szóval elvileg nagyobbat healel
  • Jimbo
    #54776
    Combat Sentinel lvl 65, 208-c cuccokban. Toltam 2 Nar Shadaa H2-t, tudom, hogy alacsony szint, de ott parkoltam le előtte. Szóval az egyik a banner égetős, végén champion boss volt, a HP-m 80% alá nem ment le, a másik a Pit bossos volt, ott végén 2 grp+Champion ment le együtt, így mentem kb 70%-ra....
    Kira volt a comp, healer módban, 26-s influence.
    Kiváncsi vagyok magasabb szinten mi ahelyzet, majd jelentek arról is. Gyanítom egyébként, hogy gear+skill azért itt is számít. Pár évnyi wow múlt+rotáció+szakítás+aoe-ből kiállás azért jelentősen megkönnyíti az ember életét
  • Gudott
    #54775
    a srác zöldben volt, így legalább kevésbé volt papír tank módban, a companionja pedig elmondása szerint bugos healer módban.
    Serevin volt nehéz, ott csak én maradtam életben, éppen csak le tudtuk verni

    Treekre nem panaszkodnak a guildben, majd kipróbálom én is H2 sólozást, a patch után csak a Czerka Heroic drooidot öltem le
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.11.18. 15:46:12
  • oz
    #54774
    Ez érdekes, mármint hogy magasabb szinten alig lehet észrevenni, mert a sírás egy része abból jön össze, hogy az SF hm esélytelen azoknak, akik eddig simán tolták.
    Elvileg a 4.0.3-ra igíérik a defenzív stat/armor változásokat, de többen azt állítják a fórumokon, hogy az armor javítás már életbe lépett.
    Az a sok tank mód miért kellett? 1 tank, 1 dps, a két comp heal módban sokkal életképesebbnek tűnik, mobokon is és bosson is.
  • Gudott
    #54773
    Akkor némi tapasztalat a patch után

    Powertech: Jet charge szerencsére már alacsonyabb szinten is megtanulható (22 ha jól rémlik)
    Treek: 11/50-es szinten is egész jó, viszont az armor/defenzív stat bug még mindig itt van, 4.0.3-ra ígérik a javítást
    Egy f2p juggernauttal lenyomtuk a Battle of Ilum-ot tactical módban, én tank módban, ő tank módban , Vette szintén tank módban egyedül Treek volt heal módban. Nem mondom, hogy nem voltak meleg pillanatok, de a companion heal még mindig jó (elég sok presence volt bónuszban nálam)

    Viszont amiért elmehet a BW a fenébe:
    Ilum: napi küldetés nincs többé (csak most tűnt fel)
    GTN-en "picit" elszálltak az árak
    A Tactical módon kicsit még reszelhetnének
    Illetve megint visszajött a FP bug, hogy hiába kezdenénk együtt élőről, nem engedi így a False Emperor csak soló módban volt meg.( így meg 2+2 comp +2 droid eléggé trolol volt)

    Nerf:
    Alacsony szinten, főleg akinek legacy-ből nincs sok presence ill alacsony influencénl gyilkos amit a BW levágott balance címszó alatt, magasabb szinten alig lehet észrevenni.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.11.18. 14:55:36
  • oz
    #54772
    Ne tudd meg, ilyen sírást még nem láttam az swtor fórumain, pedig volt már nem kevés.
  • oz
    #54771
    Egy picit igen (self heal csökkentve lett), ugyanakkor eddig hiba miatt 0 páncélt számolt a compnál, ami elvileg javítva lett (vagy nem, a fórumban eltérőek a vélemények, hogy már most vagy csak a 4.0.3-ban lesz javítva). Ez minden compnál plussz, kavésbé lesznek papírból.
    Plussz a tank nagyobb aggrót generált, és javítva lett az a nagyon idegesítő bug, hogy összerántja a közelben álló összes mobot, köztük a nem harcban lévőket is.
    Utoljára szerkesztette: oz, 2015.11.18. 14:45:16
  • DarkBlade
    #54770
    A tank képességek is nerfelve lettek a társaknál?
  • Vincentcloud
    #54769
    Ez melyik küldetés név szerint, mert ha hazaértem megnézném magamnak, 6 óra alatt csak patchelt a kliens
  • Jimbo
    #54768
    Ettől féltem, hogy átesnek a ló túloldalára....
  • Pongyi
    #54767
    Hát azért az durva hogy 43-as vagyok, minden skill kivan fejlesztve, Alderanon vagyok, azaz 34-esre van csökkentve a szintem, és Heroic2-es küldibe healer companionnal, egy azaz EGY! szem Elite Organa War Droid lenyomott úgy hogy minden védekező skilll-t elnyomtam folyamatosan, sőt még egy gyógycsomagot is kellett használnom... És lenyomott... Tegnap meg lazán vertem őket healer companionnal. Nem azt mondom hogy nem kellett a változtatás, de hogy már túl se élem az durva. Egyik napról a másikra ekkora változtatás már pofátlanság szerintem.
  • Jimbo
    #54766
    Mindegy, remélem aki eddig nagypofával írogatta az összes fórumra, hogy nerf, az fog a leghangosabban sírni most a buffért....
  • Vincentcloud
    #54765
    Igen, felesleges volt csapatba lenni hozzá, konkrétan a nagy mobot ha előhívtam a companion egyedül leverte, mindenesetre kíváncsi leszek, mert a scoundrelnél konkrétan csak dísz voltam corso mellett
  • Vincentcloud
    #54764
    Annyival pont nem változott volna semmi, dps-ként a heroic missionokat mass pull és csak az aot-t spammeltem, nevetséges, a scoundrelnél meg ha otthagytam a companion egyedül megcsinálta a questet ha előtte behúztam a mobokat, gyakorlatilag semmi kihívás nem volt
  • PiszkosFred
    #54763
    Pont ezt kerdeztem par hete, hogy a 4.0 utan ki vesz majd Treeket, ertelmet veszti, nem lesz az az elony, ami volt. Erre tessek, a BW csak akarja, hogy vegyek :)
  • Jimbo
    #54762
    Persze. Egy szóval sem mondtam, hogy nem kellett volna a nerf, de ésszel....
    Mindegy, ha hazamentem megnézem mi lett a helyzet, mert ellentétes véleményeket olvasni, van, aki rinyál, de van, aki azt írja, hogy nem sok változott.
  • Pacho
    #54761
    Azért az már a szánalom kategória volt, hogy a Rakhgoul event 4-es heroicját is le lehetett szólózni healer companionnal, ha az adott szint (legyen az lvl 50, vagy 60) top gearjében csináltad.
    Utoljára szerkesztette: Pacho, 2015.11.18. 09:39:57
  • Jimbo
    #54760
    Jaja, de talán nem egy 60-70%-os nerffel kellett volna indítani, hanem egy 10-15%-sal és aztán hallgatni a játékosokra. Amúgy ahogy olvastam Treek talán még pici buffot is kap, ez annak fényében persze érthető, hogy Ő CM-ről szerezhető be. Csesszük szét a companionokat, hátha többen veszik meg Treeket?
  • Vincentcloud
    #54759
    Tény de kihívás aztán végképp nem volt healer companionnal, érthető hogy fájó a nerf, de legalább kell használni a skilleket
  • Jimbo
    #54758
    Took a few tooltip stats down last night on Xalek and just compared them. DPS nerf looks reasonable. Healing nerf looks a tad excessive, but I almost always run with DPS, so I'm not sure how it will play out for folks.
    lvl 65 toon - Xalek lvl 10 influence:
    (heal)Soothe: 10214, patched: 2654-4109
    (heal)Mending: 3850, patched: 4977
    (heal)Enlivening Force: 14871, Patched: 3413
    (dps)Pummel: 8312-8494, patched: 5905-6088
    (dps)Finishing Strike: 15502-15842, patched: 11015-11354
    (dps)Ground Quake: 3665-3745, patched: 2603-2683
    lvl 65 toon - Xalek lvl 38 influence:
    Soothe: 11787, patched: 3277-4741
    mending: 4445, patched: 5908
    enlivening force: 17160, Patched: 4051
    Pummel: 11105-11132, patched: 7338 - 7365
    Finishing Strike: 20711-20762, patched: 13687-13738
    ground quake : 4898-4910, patched: 3236-3248

    Ez nagyon brutális nerf lett, nyilván túl erősek voltak a compok, de eleve faszért kellett így játékba engedni őket? Az emberek hozzászoktak a "godmode"-hoz, most meg azzal vannak tele a fórumok, hogy hányan fogják törölni a sub-ot. Úgy tűnik BW tényleg ellensége a pénznek....
  • Java33
    #54757
    livekodok.hu

    Nem tudom, hogy megy most Ákosnál, régebben sokszor vásároltam nála és akkor átutalással ment a történet...
  • torrente111
    #54756
  • Gudott
    #54755
    Köszi, de kiemeltem, hogy paypal nélküli megoldás kellene. Csak sima utalás játszik sokaknál.
  • PiszkosFred
    #54754
    En is ott veszek/vettem mindig, paypallal fizetve. Illetve a masik accomat, amelyet a csalad hasznal tulnyomoreszt egyszer-ketszer feltoltottem a hivatalos oldalon vasarolt 30 napos elofizetesekkel, de szinten paypallal fizetve (muszaj volt, annak ellenere, hogy aranyarban merik ott a "napokat" :)).
  • Gepo
    #54753
    Sajnos konkrét eladót nem tudok, de már kétszer is vettem g2a.com-ról 60 napos Game Time Cardot. Mindkétszer bankkártyával fizettem. Szóval szerintem érdemes azon az oldalon nézelődni.
  • Gudott
    #54752
    Egy kis segítséget kérnék.
    elég sok embertől kapok e-mailt, hogy tudok-e megbízható eladót 60 napos gamecardra. Olyan kellene, amit sima banki utalással lehetnefizetni, mivel paypal és társaitól sokan ódzkodnak/nem ismerik/satöbbi.

    Szóval, van-e olyan megbízható forrás, akitől lehet ilyen gamecardot venni és natúr utalással ( esetleg banki befizetéssel) lehet rendezni az anyagiakat?
  • undY1ng #54751
    Elég szép gyorsan fejlődnek a crew skilljeim (diplomacy, Biochem, Bioanalysis) de Grade 6-os Medical Equipment-es misszióm sehol sincs...Olvastam, hogy sokaknak ez bug, szóval ezzel csak várni tudok amíg javítják?
  • mate23
    #54750
    mért jó 60lvl karakter kezdés mi lesz a story es company küldetésekel és stb?
  • PiszkosFred
    #54749
    Lehet sok lesz az 50% (foleg heroic star fortressre leszek kivancsi szolozva :)), de mindenkeppen ideje volt mar, hogy csokkenjen a heal.
  • Vincentcloud
    #54748
    Mondjuk kicsit túlzás is volt, de ha csak a healt csökkentik, nem tudom mennyit fog érni
  • Gudott
    #54747
    megszűnik a companion "godmode"
    4.0.2 mined infó:
    -Healing output from all companions has been significantly reduced. Probably 50% reduction
    -ellenben Treek kap egy kis buffott
  • Gudott
    #54746
    Mivel kedvenc PT fejvadászom bebugozott és eléggé lehangoló lett vele játszani, így más tank class után nézek.
    Kb 2-3 éve volt guardian tankom, így az valamennyire ismerős. shadow/assassin karakterem sosem volt, de a main storykat már nagyjából kivittem, így lehet egyelőre hanyagolnám ezeket.
    Szóval a guardian/juggernaut életképes -e? illetve szintezésnél mennyire működik a Tank stance/DPS gear "hybrid"?
  • El Protector
    #54745
    Ez most jó statkiosztásnak tűnik. :)
  • SoulMonkey
    #54744
    Vannak sokan. Lehet találni, de én a tactical FP-ket nyomom, ahogy akér 4 DPS-t is összesorsolhat az LFG. Bossoknál vannak használható heal állomások, de nem mindenki tudja ezt :) Nekem nagyon bejönnek ezek.
  • Java33
    #54743
    Hello.

    Tud valaki segíteni abban, hogy a statokat meddig érdemes húzni?
    Konkrétan egy assa commando stat érdekelne.
    Acc-t húzom most elsődlegesen, csak azt nem tudom, meddig érdemes.

    Köszönöm.
  • Java33
    #54742
    Hello.

    Tud valaki segíteni abban, hogy a statokat meddig érdemes húzni?
    Konkrétan egy assa commando stat érdekelne.
    Acc-t húzom most elsődlegesen, csak azt nem tudom, meddig érdemes.

    Köszönöm.
  • BoneDragon
    #54741
    Köszönöm!
    Amúgy mennyi játékos van most? Gondolok én itt a pve részére. Lehet találni raid képes guildeket?
  • SoulMonkey
    #54740
    Egy havi előfizetéssel megkapod az összes kieget és 65-ig tudsz fejlődni, plusz kapsz egy lvl60 tokent, amiből tudsz egy 60-as karit csinálni. Mindaddig kitörölheted amíg nem lesz lvl61 és csinálhatsz másikat.
    Wardrobe van, outfit designernek hívják. Ha van egy ruhadarabod pl, azt beteszed az egyik ilyen slotban, majd kiveszed és átadhatod a companionnak pl. A skinje mindaddig a slotban marad amíg mást nem teszel oda.