Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#54452
Hali lehet hülye kérdés de hol lehet armorokat venni? Eddig a fleeten voltak de most csak mod-okat lehet.
PiszkosFred
#54451
Apropó, kérdés. Tegnap 10-10-10-10es lett a szimpi a tanácsadókkal, hát így mindjárt egyszerűbb szólózni a heroic star fortresst. De kérdésem lenne az, hogy a picsába tudom (lehet egyáltalán?) csökkenteni a társam aggróját, ha healer üzemmódban van a végső bossnál?

Próbáltam 22-es influval és 10-es influs társsal is, de annyira imba a healing spec a companionnal, hogy hiába hagytam passzívon 20 secig és nyomtam mindent cdre a mercenaryval - hogy legyen némi "előnyöm" -, nagyon nehéz az Exarcht magamon tartani. Most, 10-es szimpi után az összeszerelhető gépágyú segít picit, mert az legalább lekapja a bosst a társról, de én azt akarom, hogy engem üssön, mert ők nem bírják annyira, mint a karakterünk. Tank speccel nincs gond, healerként sem tank társsal, de dpsként egyszerűen kínszenvedés És csak itt a H2-es SF-ben, más kontentben nem volt gond sosem, simán engem pofozott minden boldogtalan.

Vki? 😊 (ha cimborákkal vagy puggal csinálom, nincs gond, de most szóló üzemmód miatt kérdezem)
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.28. 13:27:38

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54450
Valóban nem unalmas 😊 Végülis marauder lett. Eléggé élvezem. 😊

AMD FX 8350, 16GB DDR3, RX 570 , Kingston SSD 120GB

#54449
Majd megpróbálom,sajna nincs fölös kari helyem,16 karakter slotom van és pont 16 kari van Red Eclipsen.

PiszkosFred
#54448
Alttal belogolva is irhat egy ticketet.
Azt irjak ilyen esetben, hogy egy uj karakter gyors krealasa (majd torlese) utan volt, hogy megjavult a regi es be tudott azzal is lepni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54447
Írj a supportnak :
[email protected]
Melyik server-mi a karakter neve. És visszarakják vagy a fleetre , vagy a bolygó kiindulási zónájába. Nem gyakori, de néha előjön. (talán ha valamit törölsz az swtor mappában az is segít, de most hirtelen nem tudom, ha lesz egy kis időm, redditen/fórumon utánaolvasok-)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54446
Az eddigi 4.0 tesztek azt mutatják, hogy a scoundrel/operative healerek jobbak most mint a patch előtt.
Ami az előnye:
- nagyon mobilis karakter
- több HoT-al is rendelkezik ami megkönnyíti a healt.
- le tudja kapni magáról a root-okat és a DoT-okat is.
- és a legerősebb AOE healje most neki van.
Hátránya:
- a single target burst healje a sorchoz képest gyenge
- csak egy stun breakerje van (ez pvp-ben szívás)
- a healje erősen HoT-függő
- nincs interrupt immunityje, ezért interruptokkal nagyon nehezen birkózik meg (ez pvp-ben hátrány)

Tomb of Freedon Nadd

#54445

Tomb of Freedon Nadd

#54444
A warriort nem fogod unni. Nagyon jó most a rotation buildje és discipline miatt már alacsony szinten is élvezetes vele a játék.

Tomb of Freedon Nadd

#54443
Nem.

Tomb of Freedon Nadd

#54442
Sajna trooper karival nem tudok fel jutni,mással igen.

#54441
A Common Data Crystals -t át lehet valahol váltani Glowing -ra, a Glowing -ot meg Radiant -ra?

MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD

#54440
Jaja, egyszer nekem is felajánlotta, de azt hiszem, kihagytam. Utána meg már nem volt több lehetőség rá, s inkább gyorsan lenyomtam a küldetéseket.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

PiszkosFred
#54439
Pedig van, csak amig a Rep csajok a tudos csajszival tudnak flortolni (de valami ovis szinten), addig az Imp sracok a sith "fiucskaval"...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54438
Birodalmi oldalon nem nagyon találkoztam a Flirt opcióval Makeben, pedig két karakterrel is végigvittem.
S ha már Makeb: a staged weeklys achievementért járó ajándékot mindegyik karakter megkapja (így több lesz belőle). 😊

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

MrPredator
#54437
Van ez az instant lvl60 lehetőség. Ez mit ad a karihoz? Companionok, story küldi, szakma, gear stb ezekkel mi van?
#54436
Üdvözlet!
Scoundrel healről van valakinek tapasztalata? Magasabb szinten mennyire hasznos?
#54435
Same gender romance a hutt carteltől van. Ott a rep oldalon a tudós lány elvileg annak számít, birodalmi oldalon passzolom, hogy ki lehet. Illetve talán még Beniko is az, de nem 100% (mondjuk szerencsére itt nem vitték túlzásba, ez nem Mass Effect vagy Dragon Age)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.27. 22:40:04

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54434
Elvileg ha megvan a Hutt kieg lehet.

#54433
nöi karaktert öszze lehet hozni nöi pratnerrel?
#54432
Az jó kösz a tippet,csak közben felmentem STO-zni.

#54431
10 perc (kb) inaktivitás után kitesz a karakterválasztó képernyőre, gondolom a troopered nem mozog közben , így esélyes, hogy nem kell sokat várnod.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54430
Na mára lőttek Sw ToR-ozásnak,be akartam lépni a trooperemmel,de betöltés közben kilépett a játék,hogy miért passz,újra indítottam,belépnék újra a karival de csak tölt tölt tölt sokáig,és nem töltődik be,másik karival meg nem enged be mivel a Trooper karim szerinte be van logolva.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.27. 19:28:52

#54429
Attól függ melyik class: sok fejvadász és Sith warrior kapna az alkalmon és "terminálna" egy egy companiont véglegesen <#circling>

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#54428
Hivjatok nyugodtan szentimentalisnak, de teny, sokkal jobban erzem magam igy, hogy terminallal ujra elerhetoek a regi tarsaim. 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.27. 19:00:23

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54427
Akkor nagy valószínűséggel megvan a"hiba" oka
szerk: lehet a hivatalos oldalon valahol meg lehet nézni, de lehet a többieknek pontosabb infója van.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.27. 18:52:39

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54426
Jó lenne ha emlékeznék rá,de fogalmam sincs.

#54425
Mikor használta az utolsó ref linkedet? 90 napnak el kell telnie a kettő között

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54424
Gree és makeb kiesik.Dee valami nem kóser srácok.Kaptam egy levelet és egy Nico Okarr companiont levélben.<#wow2>
Épp Corelian heroic küldiket nyomom,és jött levél,benne a companion.
Már két alkalommal használtam referal linket.

#54423
A mai patch-ben nerfeltek valamit a companionokon? Mert kissé tényleg viccesen nagy erejük van. Tegnap este három karakterrel is sikerült a fejvadász eventen weekly-s kingpint elkapni. A legviccesebb talán az volt, hogy Coruscant-on Kira kis híján egy maga tankolta le az ottani főgonoszt, ami eddig rating 156/192 ruciban sem sikerült nekem.
Egyébként a cégek leszokhatnának arról, hogy ugyanazon a napon adnak ki az új kieget a saját játékukhoz. Most elég nagy fejtörést okoz nekem, hogy itt kezdjem el az új sztorit, vagy az STO-ban kezdjek új karit az ajándék ingyé' hajóknak 😄 A bőség zavara... 😉

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#54422
Szerintem a Gree eventes armorok egészen jól mutatnak az ügynökön., vagy talán a Makeb birodalmi oldal snowtrooper szerű armorja sem rossz.

A régi lvl50/55/60-es vendorok nincsenek eldugva valahova? Ott is rémlik, hogy vannak jó holmik. Az BH-h a lvl 50 classic szettet használtam szinte végig, a kék (tank) szett veszettül jól nézett ki. ( kár hogy a jetpack bug nem lett kijavítva azzal az armorral)

Referal link: lehet hogy olyannak működik csak , aki valaha előfizető volt és talán ebbe nem számíz bele a CD key 30 napja, szóval 1 hónap a hivatalos weboldalról vagy gamecard)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#54421
es ez holvan pontosan ?
#54420
Jut eszembe,Ügynöknek tudtok valami szép ruha szettet ami nem olyan drága de jól áll egy ügynöknek?
Mivel pref vagyok max 350k pénzem lehet,kb ennyit szánnék rá.

#54419
Sajna nem engedte.Egy próbát megért.<#whatever>
This referral already exists.

#54418
http://www.swtor.com/r/4RWzBJ

#54417
Naa,az csúcs,valaki tudna egy referal linket?<#hehe>

#54416
Ott nem nagyon tudsz. A GTN amire gondolsz, ami aukciós házként funkcionál. Ha van elég kredited. Ugyanakkor a fejlődés alatt kapsz Common Data Crystal nevű dolgot, amiből tudsz vásárolni a fleeten az adott vendoroktól. Tudsz teljesen modolható páncélt venni alacsony szinten a vendortól, azután már csak a modokat kell cserélgeni bennük. Bár a vendorok mostmár csak zöld modokat árulnak az eddigi kék helyett, de az is elérhetőbb sokszor, mint az esetlegesen drága GTN.
Utoljára szerkesztette: oz, 2015.10.27. 15:51:03

#54415
cartel marketben lehet fejlödös szetett venni meg ilyen feljlodo kirstályokat?
Utoljára szerkesztette: mate23, 2015.10.27. 15:26:46
PiszkosFred
#54414
Semmit sem kell csinalnod, ahogy lejar a 7 nap, minden megmarad, orokre. Ha majd jon januarban a chapter 10, akkor kell esetleg ujra elofizetned, ha azt is meg akarod szerezni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54413
ezt nem hiszem el, 7 napos sub miatt (referral link reward) megkaptam ingyen a raven-t, illetve fallen-t. így most nem kell majd megvennem a raven-t, ha lejár a subom, csak előfizetnem a fallen miatt?
Utoljára szerkesztette: Krusade, 2015.10.27. 15:01:10
PiszkosFred
#54412
Attol fugg, mit ertesz "starter pakk" alatt? A cdkey+30 napos nagyjabol 800-1000 Ft-os kulcsokat? Vagy az Amazon es hasonszoru tarsainal veheto 90 napos elofizetes + cartel coin + kiegek, stb bundlet? Vagy valami mast?

Aki ma kezdi a KOtFE sztorit, a tarsakrol a draga cuccokat vegyetek le, biztos ami biztos (carteles egyedi cuccok, stb., ami nincs unlockolva collectionsban)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#54411
Passz,nekem dobozosan van meg,az tartalmazott.

#54410
Még egy kérdés:

A starter pakk tartalmaz 30 napos előfizetést?
#54409
Ma délután 3-ig nem is lesz szerver?
Fel akartam menni egy kicsit játszani.Vicces STO-ban meg 3-kor lövik le a szerót.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Asszem akkor felmegyek még kicsit delta bugolni STO-ba.<#hawaii>

#54408
Jah nem sith sorcit akartam írni hanem inquisitort.
Ha jól emlékszem van egy sorcim,meg két assasin
Ha lesz szerver majd megnézem pontosan,mert fejből nem biztos hogy jól emlékszem.

#54407
Ha nagyon unni fogom akkor max kezdek egy sith assassint 😄 Még úgy ahogy talán az is bejön spelljeit meg videókat nézve

AMD FX 8350, 16GB DDR3, RX 570 , Kingston SSD 120GB

#54406
Nem akarom elvenni a kedved,de nekem a Sith warrior és a Jedi knight volt a leg unalmasabb.
Sith warriból jedi knight-ból csak 1-1 karim van,még ezeket sem tudtam felhúzni,mert 20 körül már piszkosul untam.
De a Sith sorciból már 3 is van.<#vigyor>Meg smugglerből is.Többiből 2-2,ha jól emlékszem.

#54405
Jugg vengeance ág elég jó, bar nézve a parse adatokat, marauder carnage is eleg kemény, ráadásul nagyon leegyszerűsítették, guild-társam szerint négygombos kari lett azon az ágon
#54404
Én ma kezdem a játékot a kieggel ha online lesz a server. Amit szeretnék kérdezni ,hogy sith juggernaut-ot néztem ki de viszont tankolni nem szeretnék csak dps. Van olyan talent fája ami tökéletes high-end dpsre ? Vagy inkább válasszam a sith maraudert ?

AMD FX 8350, 16GB DDR3, RX 570 , Kingston SSD 120GB

#54403
Assam, most darknessen van, pvp-n nagyon komoly, főleg, hogy mindent endu/poweres modokra cseréltem le. így lett 89K hp, és a guard ellett még rohadt brutál sebzést is tud okozni, volt voidstaron volt már másfél milla damage is, ha van veled egy healer, akkor kell hozza 4-5 jó dps, hogy legyakjanak 😊